Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 09:32   #751
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: powrót do koloru

1. Po prostu przestac farbowac - a ze to trudne, szczegolnie, gdy kontrast miedzy naturalnym kolorem a farbowanym jest duzy, to mozna jeszcze:
2. Uzyc szamponu koloryzujacego (by wlosy przyciemnic) lub w salonie L'oreal skorzystac z uslugi rozjasniania wlosow o 2,3 tony przy uzyciu srodka Effassor.

Wszystko zalezy od tego, jaki masz naturalny kolor a na jaki farbujesz. Jesli masz rozjasnione wlosy to latwiej powrocic do ciemnego poprzez nakladanie szamponu koloryzujacego + uzywanie odzywek do brazowych wlosow. Jesli masz przyciemniane wlosy, polecam jednak fryzjera
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 17:57   #752
Chlopaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza z czarnych na blond.

O co chodzi z tym schodzeniem z ciemnego koloru do blond za pomoca co raz to jasniejszych pasemek . Móże mi ktos wytłumaczyc a najlepiej pokazac . I ile ro kosztuje .
Chlopaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 07:33   #753
Chlopaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza z czarnych na blond.

Chlopaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 08:58   #754
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Dekoloryzacja u fryzjera......

Ja się właśnie przymierzam do dekoloryzacji... Zawsze miałam bardzo ciemny, zimny brąz, a że był nijaki, to zaczełam farbować na czarno. Teraz jakoś mi w nim za ciemno, chociaż wszyscy mówią, że ładnie mi tak, ale mi się marzy jakiś piękny odcień brązu. Przed chwilą dzwoniłam do salonu, gdzie ostatnio chodzę się ścinać, i kosztowałoby mnie to 200 zł Trochę dużo, ale balejażu nie chcę, więc chyba nie mam innego wyjścia. Mam włosy za łopatki, także meczyć się z odrostami i wypłukanymi włosami nie chcę (już prześwitują brązem pod światło). Sama nie wiem, czy warto, czy jednak zostać przy czerni... Co byście zrobiły?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 09:38   #755
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: Metamorfoza z czarnych na blond.

Chodziło mi o baleyage który mniej niszczy włosy niż dekoloryzacja ponieważ włosy rozjaśniasz stopniowo , taki zabieg możesz powtarzać co 2 miesiące w coraz to nowej wersji.Koszt takiej usługi uzależniony jest od długości twoich włosów i od ogólnych cen danego salonu fryzjerskiego.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 10:23   #756
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Question z czarnych na blond ...

mam czarne, dlugie , farbowane wlosy.
chcialabym sobie sama w domu rozjasnic kilka pasemek, by potem ufarbowac je na rozowy.
wiem ze wlosy sie zniszczca, ale potem i tak ide do fryzjera je podciac, wiec bedzie dobrze
czekam na rady jakim rozjasniaczem, jakiej firmy i ile tonow najlepiej to zrobic
pozdrawiam i w gory dzieki za rady.
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:08   #757
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: z czarnych na blond ...

Jeśli chodzi o schodzenie z czarnego koloru włosów do blondu to polecam wpisanie w wyszukiwarke hasła "dekoloryzacja" w taki sposób dowiesz się o tym najwięcej . Co do twojego pomysłu z różowymi włosami to ja bym była raczej sceptyczna różowy toner wypłukuje się z włosów bardzo szybko i wygląda mało efektownie , musiałabyś je koloryzować conajmniej raz w tygodniu.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 11:18   #758
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z czarnych na blond ...

Ashlee jeśli wielokrotnie farbowałas włosy na czarno będziesz musiała użyć rozjaśniacza o dużej mocy ( 5-7 tonów) a i tak podejrzewam , że w najlepszym przypadku wyjdzie kolor ryży, nie wiem więc jak chwyci na to róż. Jesli jestes zdecydowana by ten zabieg przeprowadzić spróbuj najpier na jednym pasemku.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:34   #759
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Metamorfoza z czarnych na blond.

Tak jak Roxsi pisze byłoby najlepiej, samam pododbnie schodziłam ( najpierw dekoloryzacja, po pewnym czasie dwie serie pasemek w odstepie, potem juz samodzielnie farba blond rozjasniajaca i po 5 miesiącach mam blondzik). Metoda schodzenia przez pasemka wygląda znacznie naturalniej.( choc zastanawiam się czy jest bezpieczniejsza, kiedyś zeszłam z czarnego dekoloryzacjami teraz wyzej opisanym spospbem i mam mieszane uczucia)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 16:56   #760
Namiastka_lodz
Raczkowanie
 
Avatar Namiastka_lodz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z Laptopu.. siedząc na balkonie w moim srebnym mieście Łodzi...
Wiadomości: 63
GG do Namiastka_lodz
Załamana -- miał być brąz jest czerń.. I co teraz ??

Super dramatyczna sytuacja ... po moich lekko rudawych włosach kupiłam Schwarzkopf Poly Brilliance w celu zrobienia sobie mocniejszego brąziku.Przekonana wspaniałymi ocenami na KWC nie zastanawiałam sie wogóle i wpadł mi w ręke kolor - aksaminty brąz.Wydawał sie idealny, lecz wiedziałam ze kolory nigdy nie wychodzą takie jak na opakowaniu.Dlatego potrzymałam farbę jedynie 20 minut (nie chce pomyśleć co by było gdyby to trwało dłużej) i takim oto sposobem dostałam CZERŃ może gdzieniegdzie z brązowymi pasemkami.. Farba jak dla mnie ogólnie duży plus.. --> gdyby nie ten kolor.Myśle sobie -- nie no spierze sie.. Szorowałam i myłam włosy chyba już 10 raz (od piątku) i nadal jestem CZARNA.
Nie powiem... zawsze lepsze to niż zielony czy błękitny .. ale we wtorek mam wyjazd.. pieniądze odłożone już na to więc do salonu sie napewno nie wybiore..Czy da sie jeszcze coś zrobić.. ??
Namiastka_lodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 17:12   #761
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: Załamana -- miał być brąz jest czerń.. I co teraz ??

Hmm.. kiepsko, naprawde. Ale myśle, ze nawet jak po 10 myciu ton koloru nie schodzi... pozostaje mała dekoloryzacja.. lub poprostu kupno jaśniejszego koloru i potzrymanie go troche dłużej, zeby się rozjaśnić. Powodzenia.
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 17:24   #762
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Załamana -- miał być brąz jest czerń.. I co teraz ??

Zacznij myc wlosy szamponami przeciwlupiezowymi, szybciej wyplukuja kolor
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 17:24   #763
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Załamana -- miał być brąz jest czerń.. I co teraz ??

Dwa miesiace temu farbowalam wlosy Aksamitnym brazem a potem przez 2 tygodnie codziennie mylam wlosy szamponem przciwlupierzowym Loreal i kolor zjasnial troche, z tym , ze nie byl czarny zaraz po farbowaniu. Nie mam pojecia czemu Tobie wyszedl czarny.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 17:34   #764
Namiastka_lodz
Raczkowanie
 
Avatar Namiastka_lodz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z Laptopu.. siedząc na balkonie w moim srebnym mieście Łodzi...
Wiadomości: 63
GG do Namiastka_lodz
Dot.: Załamana -- miał być brąz jest czerń.. I co teraz ??

Napewno czysta czerń to nie jest lecz do brązu jest baaaaardzo daleko.. Całkowita czerń pewnia wyszła by gdybym trzymała farbę dłużej niż te 20 minut..Pozostaje mi skoczyć jutro do Rosmanna i wybrać coś.. Czy znacie może farbę która choć w mininalnym stopniu odpowiada swojej nazwie czy wyglądowi na pudełku no i jest dosyść łatwa w nałożeniu ..??
Głównie chodzi mi o to aby był brąz na mój wyjazd.. pózniej napewno zajrze do jakiegoś salonu fryzjerskiego...
Więc w grę wchodzą też dobre szampony koloryzujące tak do 20 myć ...
Czekam na opinie ...

*załamana*
Namiastka_lodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 18:31   #765
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: Załamana -- miał być brąz jest czerń.. I co teraz ??

Hmm... ja farbuje z palette, wychodzi to co na pudełku. Bynajmniej na się nie nadziałam,albo mnozę coś z Loreala?
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 19:38   #766
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Załamana -- miał być brąz jest czerń.. I co teraz ??

Ta farba , jest bardzo nietrwała, na twoim miejscu nie poddawałabym sie w staraniach , jesli jednak bardzo chcesz pozbyc sie tego koloru nałóż na włosy delikatny rozjasniacz ( 2 tony ) lub farbe blond rozjasniająca, potem na uzyskany odcień jaśniejszy brązik.Niestety to tez wiąże się z pewnymi wydatkami.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 11:16   #767
bambo
Przyczajenie
 
Avatar bambo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Brunetka w blondynke

Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz,ale dla odmiany chce zrobic sobie jakis jasniutki brązik wpadajacy w blond. Mialam kiedys balejaż siwy i wygladal super,ale teraz pora na cos nowego...macie moze jakies zdjatka takich kolorkow wlosow i czy w ogole brunetce moze byc fajnie w jasnych wlosach??niestety nie mam zadnego zdjecia..
__________________
czarna jak noc,gorąca jak piekło,słodka jak miłość
bambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 11:43   #768
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Brunetka w blondynke

To ja powiem na swoim przykladzie......wyglada nie ciekawie. Po pierwsze zniszczysz włosy, stana sie suche i sianowate Gdy ja moje ciemne wloski zrobilam na jasno kolor po czasie stawał sie taki hmm... siwy bez wyrazu, ogolnie nie fajny. Dodam, ze kilka razy probowalam malowac moje wloski na jasno i za kazdym razem powracałam do swojego koloru. Wniosek: czekam az moje naturalne odrosna mi calkowicie
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 13:43   #769
bambo
Przyczajenie
 
Avatar bambo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Brunetka w blondynke

shit..to lipa. a ja sie tak napalilam na jasniejsze kolor...jak mowilam mialam baaardzo jasny balejaz i wygladalam spoko..ale cale wlosy to moze rzeczywiscie co innego...lipa jak tak..juz sama nie wiem. juz mi sie moje naturalne znudzily...
__________________
czarna jak noc,gorąca jak piekło,słodka jak miłość
bambo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 13:49   #770
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Brunetka w blondynke

Hehh, ja mam kolor włosów gorzka czekolada, a zawsze marzył mi się płomienny rudy i... platynowy blond Z rudym to jeszcze pół biedy, ale jak poszłam do fryzjerki (dodam, że mam oprawę twarzy b. ciemną, coś a'la Penelope Cruz) to się kobita załamała. Co nie zmienia faktu, ze nadal marzą mi się białe włosy
Powoli dochodzę do wniosku, że może nie warto na siłę zmieniać natury. Z murzynki może i da się zrobić złotowłosego aniołka w jedwabistych anglezach, ale chyba w tym, co nam sprawiła natura jest nam zwyczajnie lepiej. Także popieram, zniszczy się włosy a efekt może być nieciekawy... lepiej eksperymentować, ale w granicach zdrowego rozsądku.
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 13:53   #771
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Brunetka w blondynke

Dodaję przykładowe zdjęcia do określenia skali nieszczęścia człowieka, którego nikt zdrowy na umyśle nie chce przefarbować
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 15:47   #772
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Brunetka w blondynke

Ja nie polecam zmiany brunetki na blondynke. Sama probowalam. Dodam, ze keidys, bedac dzieckiem mialam blond wlosy, z biegiem czasu staly sie coraz ciemniejsze, w lato sa nieco jasniejsze ale dla mnie to i tak jest braz, choc rodzice mowia ze ciemny blond:/ ale ich nie ma co sluchac:P zamarzylam sobie raz by sie zrobic blondynka [chyba kazda brunetka ma takie marzenia:P] no i zrobilam, rozjasnialam je stopniowo, i co z tego wyszlo?kupa siana [mam krecone wlosy;/], zniszczone rozdwojone wlosy, i dodatkowo te straszne odrosty, mi wlosy szybko rosna wiec co 2 tygodnie musialabym farbowac:P tak wiec powrocilam do brązu jestem zadowolona, ale do dzis probuje przywrocic wlosy do poprzedniego stanu tak wiec nie radze. poza tym moj chloapk stwierdzil ze braz jest sliczny a blond brzydki:P i ze mam zawsze miec brazowe wlosy:P no ale wiesz faceci to faceci, nie wiedza jakie my kobity mamy poragnienia, choc juz nigdy na blond sie nie afrbne. a tak na marginesie, Penelope Cruz na tym zalaczonym zdjeciu wyszla strasssssznie brzydko, a blee:P.
pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 18:36   #773
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Brunetka w blondynke

Ale ta blondyna to nie ona przeciez??
Moim zdaniem jednym pasuje blond innym ciemne Moze zastanows sie nad poglebieniem koloru jesli Twój Ci sie znudzil?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 20:48   #774
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Brunetka w blondynke

A propos Penelope i białych włosów, to posiadam takowe zdjęcia, ale uważam, że to dzieło photoshopa, bo nigdy nie widziałam Cruz w takich włosach poza owymi zdjęciami
BTW sama mam taką fantazję, żeby sobie zrobić białe włosy. Wiem, że mi nie pasują, ale od zawsze miałam taką chęć, mieć takie włosy choć przez jakiś czas, idealnie białe (peruka to nie to samo). Ale rozjaśniajac z czerni do rudego i tak mi się zniszczyły, więc nie będę ryzykować raczej
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 11:30   #775
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Brunetka w blondynke

Cytat:
Napisane przez Asik_
Ale ta blondyna to nie ona przeciez??
Moim zdaniem jednym pasuje blond innym ciemne Moze zastanows sie nad poglebieniem koloru jesli Twój Ci sie znudzil?
No, ta blondyna to nie. Ale tam gdzie jest ona, na 2 zdjeciu, taki ryj ma dziwny za przeproszeniem:P
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 13:39   #776
bambo
Przyczajenie
 
Avatar bambo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Brunetka w blondynke

no wiem...ze to straaaaaasznie zniszczy mi wlosy..ale chcialabym sprobowac czegos nowego i calkowicie innego. juz probowalam nawet czerwonych hehe. sama nie wiem. Zawsze istnieje mozliwosc ze nie bede wygladac az tak beznadziejnie...zawsze moge walnac sobie swoj naturalny kolor jakby bylo bardzo zle...ale wlosy to bedzie pewnie tragedia. zobaczymy...juz naprawde nie wiem .chce po prostu zrobic cos nowego z wlosami....podsuncie jakies pomysly..fryzure wybralam.ale kolor..?
chcialabym miec taki jak na zdjeciu...zdj.1
jak nie taki blond to moze taka czekoladka jasniutka??zdj.2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hilaryduff.jpg (18,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mandy-moore-pics.jpg (14,2 KB, 50 załadowań)
__________________
czarna jak noc,gorąca jak piekło,słodka jak miłość
bambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:49   #777
choineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 25
Unhappy JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

wt er

Edytowane przez choineczka
Czas edycji: 2007-01-29 o 00:24
choineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:50   #778
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Witam,
mam taki sam problem z tym ze zrobilam sobie kolor szamponem koloryzujacym Paletty kolor kasztan, wlosy wyszly strasznie ciemne hmm ponoc to szampon na 24 mycia - wloski myje codziennie od ponad tygodnia i jakos nie widac by sie kolor spieral . Wiec tez podlacze sie z prosba o pomoc jak pozbyc sie takiego koloru to znaczy troszke rozjasnic. Moze jakies plukanki ? Dziewczynki pomozecie ?
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:42   #779
Leneczka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Hejjj!!!To i ja!!! Umalowalam sobie włosy farba palette rozjaśniony popielaty blond , a wyszedl rudy taki miodowy <blee>, wyglądam strasznie, a moj naturalny kolor włosów to średni blond!!! Malowałąm dwa dni temu, czy moge przemalować znów na inny kolor???
Leneczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:50   #780
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Żeby farba szybciej zeszła, włosy można myć szamponem przeciwłupieżowym (ale to może podrażnić skórę głowy)
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.