Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 08:38   #1861
babinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

dziewczyny po jakim czasie zauważyłyście jakąś różnice po stosowaniu squamaxu ?
Mi póki co chyba raczej nawilża niż złuszcza.
babinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 23:28   #1862
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez JEwa19 Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny.
Przez całą zimę depilowałam nogi depilatorem i zaczęły mi się wrastać włoski Zamiast stosować częściej peelingi wydłubywałam włoski i mam teraz masę blizn i przebarwień na łydkach, widocznych, bo z przodu Lato się wreszcie zaczyna, a ja się zawsze muszę dwa razy zastanowić, czy w ogóle zakładać krótką spódnicę albo spodenki, boję się, że jak opalę te blizny to będzie jeszcze gorzej

Kupiłam kilka dni temu Contractubex i wg zaleceń wcieram żel na przebarwienia klika razy dziennie (4-5) zawsze na oczyszczoną skórę, na ciemniejsze blizny robię opatrunek z większą ilością żelu. Jak sądzicie, z własnego doświadczenia: kiedy mogę się spodziewać pierwszych efektów??

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!
Mam identyczny problem. Kupilam masc z witamina A i nic kompletnie to nie daje... Dzisiaj uzylam alantanu ale pewnie tez nic nie ruszy... Tak chcialabym odslonic nogi a sa tak bardzo oszpecone i mam na tym punkcie straszne kompleksy...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 18:32   #1863
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja nie widziałam jeszcze na ulicy dziewczyny z bliznami na nogach. Wszystkie gładkie. Na swoje nic nie stosuję, golę je tylko i robię peelingi, bo nie stać mnie na eksperymentowanie z różnymi specyfikami. To jest gorsze, niż bycie pulchną jak dla mnie
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:00   #1864
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Nie wiem dziewczyny jak wyglądają wasze nogi, ale jeśli tak jak moje jeszcze 2 lata temu to też wtedy miewałam ogromny kompleks nóg, choć będąc nad morzem olewałam to i chodziłam w krótkich spodenkach. Teraz pozostało mi trochę blizn ale mam to szeroko i głęboko gdzieś. Nie będę się w upały parować w jeansach. No i jeszcze mam wrażenie że słońce dobrze działa na te krostki po wrośnietych włosach. Trzeba mniej się tym wszystkim przejmować.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:18   #1865
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Nie przejmujcie sie, bo w koncu bedize dobrze Ja tez tutaj rozpaczalam, a teraz blizny zniknely prawie calkowicie. Na nogach nie mialam ich az tak wiele, ale zniknely prawie wszystkie. Z kolei na bikini to mialam blizne na bliznie i minal rok i blizn nie ma Takze da sie to wszystko naprawic tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.
A co do dziewczyn na ulicy to nieprawda. Ja ostatnio siedzac na przystanku przygladalam sie nogom i jest troche kobietek co albo maja blizny, albo jakies ranki po wrosnietych wlosach.
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:57   #1866
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dziewczynki, przeczytałam kilkanaście stron, i czy dobrze zrozumiałam, że

lepiej jest usuwać włoski z nóg kremem do depilacji niż maszynką do golenia?
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 01:00   #1867
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ładnie rozjasniaja sie blizny i przysuszaja krostki po tej masci:

http://www.nokaut.pl/kosmetyki/johns...iom-100ml.html
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 14:08   #1868
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Dziewczynki, przeczytałam kilkanaście stron, i czy dobrze zrozumiałam, że

lepiej jest usuwać włoski z nóg kremem do depilacji niż maszynką do golenia?
Nie wiem czy lepiej. Kremy do depilacji też na pewno podrażniają. Ja swego czasu obawiając się zacięć i maszynki używałam tylko i wyłącznie kremów. Mnie podrażniały, zdecydowanie bardziej niż maszynka. A włosy tak samo szybko odrastają.

Co do dziewczyn na ulicy i ich nóg to jest tak dużo kobietek ze średnio ładnymi nogami że ja już naprawdę całkiem pozbyłam się kompleksów i nawet nie zawracam sobie głowy tymi kilkoma krostkami i kilkunastoma bliznami. Dziewczyny chodzą w nogami całymi w siniakach, rankach i Bóg wie czym jeszcze a ja się tu mam takimi pierdołami przejmować? Szkoda życia i nerwów. Dziś kupiłam króciutkie szorty i mam zamiar w nich zasuwać wśród ludzi. Zresztą już sobie pokazywania nóg nie żałuję
Głowa do góry i naprawdę nikt nie zwraca aż takiej uwagi na nogi jak nam się wydaje.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:08   #1869
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

cześć dziewczyny, czytam Wasze forum od jakiegoś czasu bo i problem mam a z zasadzie miałam jak większość z Was. Nie zrezygnowałam z depilatora mi pomogło że po każdej depilacji przemywam nogi spirytusem salicylowym i tak samo robię z depilatorem. A uwierzcie że też miałam problem i z krostkami i z wrastającymi włoskami...Na szczęście minęło. Mam gdzie niegdzie ślady po "walce" ale są już minimalnie widoczne
Stosuję depilator na łydki, uda golę Gillette Venus i stosuję balsam do depilacji z Oriflame i póki co odpukać większe problemy się nie pojawiają Polecam Wam spirytus salicylowy
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:36   #1870
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olla123 Pokaż wiadomość
Polecam Wam spirytus salicylowy
O spirytusie jest kilka stron
A depilatorowi powiedziałyśmy -dość!

Pchee
też sądze, że napewno nikt tak nie zwraca uwagi na nasze nogi jak my same. Ale ja tylko czasami sie przełamuje wyjść tak z całymi odsłoniętymi,ale najbardziej dlatego że mam strasznie białe nogi i każdą czarną kropeczkę widać po goleniu. A opalać w tym roku nie będe, bo stosuję czasami kwas i spirytus kosmetyczny. Ale następne lato MOJE!!!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2010-07-05 o 19:41
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:28   #1871
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

a mi te pare cholernych plam zejsc nie chce:/ juz stosowalam wszystkiego i dalej sa widoczne ehh...teraz jeszcze troszke sie opalily i przyciemnialy nie mam juz sil do tego-nogi w plamy twarz w plamy tylek za to mam gladki ale jego raczej nie odslonie :P:P ułeeeee ;(
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 22:13   #1872
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dusiu twarz od czego?

A mówiłam..nie opalaj..

A tyłek to tylko wybranemu
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2010-07-05 o 22:15
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 07:32   #1873
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

twarz od trądziku ktory przyplatal sie po 20stce nie opalalm spodnie nosze 3/4 spodnice tez tej dlugosci ale zawsze gdzies te promienie dolapia moje plamki
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:18   #1874
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

a ja nie mogę powiedzieć dość depilatorowi chyba niecierpliwa jestem, bo do szału by mnie doprowadzało codzienne golenie...Powiem Wam ze 2 lata temu tak robiłam, bo niestety nóżki miałam pocharatane od depilatora...stary wyrzuciłam, kupiłam Brauna, nóżki jakoś wygoiłam i teraz jest w sumie dobrze A z codziennym goleniem było tak że wieczorem już czułam lekką szczecinkę i do szału mnie to doprowadzało..I też miałam manię obserwowania nóg dziewczyn na ulicy...i jakoś nie widziałam żadnej z kropkami czy bliznami
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:35   #1875
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ja juz sie depilatora do nog nie tkne...dobrze sprawdza sie na pachy zwlaszcza w lecie "szczecinka"mi nie przeszkadza az tak bardzo jak te plamy tez nie zauwazylam dziewczyn z takimi plamai, jedna dwie kropki moze ale nie tak jak moje
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:23   #1876
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

a ja nigdy nie używałam depilatora nigdzie indziej jak tylko na łydki na pachy sobie nie wyobrażam, ani okolice bikini jak sporo dziewczyn podobno stosuje chyba z bólu bym nie wytrzymała. Wierna jestem maszynkom i żelom Giletta i jestem zadowolona z efektów. Swoją drogą to ciekawe że tyle nas jest na forum...a na ulicy żadnych nóg w bliznach czy krostkach nie widać...
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:46   #1877
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Widać widać, tylko źle patrzymy

Dusiu a kwasik na twarzyczke?

Ja depilatora też nie tknę. Najgorsze,że po ubraniu czegoś obcisłego w dzień golenia lub na drugi np rurek staję się podrażniona:/ na udach najbardziej z tyłu - tragedia!
A do łydek depilatorowi mówię - dość! Albo wygoda i plamy,ale zagojone nożki i męczenie się z maszynką- wybieram to drugie
Do pach użyłam w te wakacje raz ,na wyjeździe, fajnie było przez pare dni, ale niestety włoski też wrastały:/ peelingi robiłam i przeszło.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2010-07-06 o 14:51
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:57   #1878
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

uzywanie depilatora do pach jest dla mnie wygodne i o dziwo tu mi nie wrastaja, ale tez robie przerwy i uzywam zwyklej maszynki;_ probowalam depilowac bikini bolalo ale efekt byly niezle tylko tez zaczely wrastac wiec odpuscilam...;/

zabciajs moze i widac ale ja widze tylko swoje:P co do podraznienia to ja jak ubieram rurki w cieplejszy dzien to zasypuje nogi alantanem i wtedy jest ok, bez podraznien a kwas na paszcze tez zrobie tylko ciagle brakuje mi kasy albo wydaje na cos innego:P ale po 17tym pojde zreszta na nogi tez zrobie kwas tylko w jesieni

Edytowane przez dusiaaa
Czas edycji: 2010-07-06 o 14:59
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:03   #1879
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

atalan też używam,ale zaraz po goleniu, a tak to całe spodnie, pokój w nim-już to widze, ojj nie, to nie rozwiązanie dla mnie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 08:52   #1880
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Alantanu też uzywam zaraz po depilacji i jest OK. No fakt, rurki i gorąca pogoda i jeszcze zaraz po goleniu to nienajlepsze rozwiązanie, bo podrażnienia murowane. Kiedyś miałam tak że jak tylko po goleniu maszynką założyłam zwykłe dżinsy to też krostki mi się robiły
okropność...
miałam też etap że próbowałam Smooth Legs...czyli wycierania włosków z nóg, kupowałam to na allegro...działało nieźle tylko efekt był krótkotrwały i się zniechęciłam.
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:53   #1881
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ale ja nie zakładam jeansów zaraz po goleniu -broń boże! U mnie tak jest nawet na drugi dzień.

Smooth Legs?? Nawet nie wiem co to.Ale zaraz poczytam o co chodzi.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:47   #1882
katarzyniasta20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Firma Vitamed, właściciel produktu Emofix, NIE OPŁACIŁA REKLAMY na tym forum.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-07-08 o 09:41
katarzyniasta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:04   #1883
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Smooth Legs to takie coś jak "papier ścierny" działa dobrze, nie podrażnia no i kosztuje niewiele, warto spróbować. Mnie tylko zniechęcił krótki czas działania...co 1-2 dni trzeba wycierać włoski od nowa bo odrastają.
A ta maść Emofix jest droga? można ją dostać w aptece?
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:26   #1884
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olla123 Pokaż wiadomość
Smooth Legs to takie coś jak "papier ścierny" działa dobrze, nie podrażnia no i kosztuje niewiele, warto spróbować. Mnie tylko zniechęcił krótki czas działania...co 1-2 dni trzeba wycierać włoski od nowa bo odrastają.
A ta maść Emofix jest droga? można ją dostać w aptece?
Czytałam już na temat tego smooth legs.W moim miasteczku jest sklep gdzie to sprzedają znalazłam na allegro 6zł zestaw. Ale jedno pytanie- jeden ten papierek to jedno 'golenie'? Czy kilka razy?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:10   #1885
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Kurcze piszecie, że już nie tkniecie depilatora... Ja też to sobie przyrzekłam w tamtym roku ale teraz mnie korci. W sumie to już postanowiłam, żeby jutro potraktować łydki depilatorem bo już mnie szlag trafia przez te grube czarne włosy na nogach które odrastają w mgnieniu oka. Wyjeżdżam zaraz na kolonie opiekować się dzieciakami i mam zamiar przed samym wyjazdem użyć depilatora a potem już maszynek oczywiście. No i peelingi non stop i balsamy żeby nic się nie pojawiło. Trochę się obawiam że popsuje to co udało mi się do tej pory osiągnąć ale może nie będzie tak źle...
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:18   #1886
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pchee Pokaż wiadomość
Trochę się obawiam że popsuje to co udało mi się do tej pory osiągnąć ...
No właśnie... Raz użyjesz ,zobaczysz że wszystko ok i spokój z goleniem na jakiś czas i coraz częściej depilator i częściej w końcu...to samo.
Ale zrobisz jak uważasz
Wiem, że przerąbane tak codziennie golić nogi. Ja to mam wręćz tragicznie, bo nie moge poprawiać ich często, czasem musze czekać pre dni, bo jakiegoś podrażnienia przeważnie dostane i to od samego rośnięcia włosów . Ech... dobijające to życie kobiety!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2010-07-08 o 21:21
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 07:33   #1887
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
No właśnie... Raz użyjesz ,zobaczysz że wszystko ok i spokój z goleniem na jakiś czas i coraz częściej depilator i częściej w końcu...to samo.
Oj nie - właśnie teraz chcę tylko przerzedzić te włosy i potem znowu golić. Może depilator raz na 2-3 miesiące aż tak nie zaszkodzi... Ehh... spróbuje - najwyżej potem będę tu jęczeć i płakać i przeklinać własną głupotę.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 08:53   #1888
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

zabciajs, z tym Smooth Legs to jest tak że w zestawie masz kilka "papierków" ścierających w zapasie, i mniejszych na twarz, ręce itp i większe na nogi. Jasne że efekt jest najlepszy jak za każdym razem użyjesz nowego...ale też nie jest tak że nie da się kilka razy użyć tego samego. Wiesz, koszty są małe, to spróbuj, może akurat Ci podpasuje? na pewno podrażnień jest mniej niż po goleniu.

pchee, jak Cię bardzo korci to użyj depilatora Ja tu chyba jedyna jestem co używam regularnie na łydki też się bałam znowu zacząć, ale odpukać jest OK, tylko potem posmaruj nogi spirytusem salicylowym, a potem dopiero jakimś balsamem łagodzącym. Trzymam kciuki żeby było OK
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:28   #1889
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olla123 Pokaż wiadomość
pchee, jak Cię bardzo korci to użyj depilatora Ja tu chyba jedyna jestem co używam regularnie na łydki też się bałam znowu zacząć, ale odpukać jest OK, tylko potem posmaruj nogi spirytusem salicylowym, a potem dopiero jakimś balsamem łagodzącym. Trzymam kciuki żeby było OK
Ja też cały czas używam depilatora, tylko pilnuję, żeby z nogami się nic złego nie działo. Nie skubię nóg, robię pilingi, nawilżam i jest ok
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:55   #1890
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Kurcze. Użyłam tego cholernego depilatora i już zaczynam żałowac. Od razu po depilaci posmarowałam nogi sudocremem, o spirytusie nie pomyślałam. No i na jednej nodze nawyskakiwało mi multum ropnych krostek. Jakbym miała poparzoną nogę w jednym mijscu. Mam nadzieje że to szybko zejdzie.
Włosy się przerzedziły i tego się trzymam.
Ale teraz znowu wracam do maszynki.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.