Walka o zdrowe i piękne włosy część XI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 23:02   #4951
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Say-hello patrzylam na wloski, sliczne
ale zauwazylam ze na poczatku nie byly proste, dlaczego tak?
jakas szczota czy poprostu same tak od pielegnacji sie wyprostowaly?
dziękuję są cały czas proste, tylko na tym pierwszym zdjęciu były tak wygniecione od koczka
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 23:08   #4952
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dziękuję są cały czas proste, tylko na tym pierwszym zdjęciu były tak wygniecione od koczka
aaaaa i wszystko jasne
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 23:15   #4953
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
po przeczytaniu opinii i obejrzeniu zdjęć następnym razem zdecyduję się na hennę... Tylko jeszcze będę się musiała podowiadywać, czy te sklepowe się nadają, czy jednak zainwestować w Khadi. Ale to jeszcze czas

Oglądam też Wasze zdjęcia (ukłon m. in. w stronę say-hello z tego wątku) i myśle nad tą moją nieporadną początkową pielęgnacją. Używam odżywek, WAXa, kilka razy olejowałam i żadnej różnicy nie widzę... Od długiego czasu piję pokrzywę, biorę od maja tę podobno przecudowną i działającą cuda Silicę, a włosów jak mało było, tak jest, prawie zero babyhair, już nie wiem, czy jakiekolwiek działania przyniosą pożądane efekty...
ja również tylko ze twoje wloski wg mnie ładne są, zero zniszczen i zadnego suchego siana.. A jak na moje z góry popatrzę to o matko :x a olejuje, Pilomaxa też używam, pokrzywa, drożdze(3 miesiace skonczone), Jantar... :/ i włosy nic nie lepsze
chce sie zaopatrzyc w jakas dabur amla , te indyjskie olejki ale nie umiem zamawiać totalnie nie wiem o co chodzi w tym
i nad henną mysle ale nie dal mi nikt dpowiedzi czy 1 opakowanie starczy na moje wlosy
byłam w trzeciej aptece i nie mają ani Rzepy z joanny, ani serum z l'biotici a+e
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 23:18   #4954
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

dziś noc z alterrą morellą i na to papaja migdał noc iście alterrowo-rossmannowa oby jutro włosy prezentowały się dobrze, bo jak nie to

__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 23:31   #4955
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
dziś noc z alterrą morellą i na to papaja migdał noc iście alterrowo-rossmannowa oby jutro włosy prezentowały się dobrze, bo jak nie to

jak nie... to ścinamy
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 23:37   #4956
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
alez dziekuję, tylko mam już odrost i włosy mi jasnieją od tego słonca i musze coś z nimi zrobić

może paczena to trochę zbyt osobiście ale nie poszłabym do pracy nie mając minimum wiedzy o danych produktach.a gdybym jednak musiała to dla własnego poczucia starałabym się dowiedzieć minimum o produktach na których pracuję.

Swego czasu pracowałam w branży tytoniowej i musiałam znać zawartośc smolistą KAŻDYCH fajek... wiesz ile rodzajów fajek ale ciul praca to praca każda wymaga minimum wiedzy i zaangażowania i czy tu mowa o wielkich korporacjach które stwarzają warunki (szkolenia) czy też o zwykłych sieciówkach.
Ja podszkoliłabym się dla samej siebie i własnie po to żeby nie zrobić wtopy przy klientach że nie mam pojęcia o co im chodzi.
Jeszcze raz podkresle że nie chodzi mi o znajomośc wszystkich składników i ich działanie ale kurde głupi przykład który napisała the rock że te babki nawet nie wiedzą co mają na sklepie I to nie jest wyobcowany przypadek

of korsik ale to dopiero w przyszłym tygodniu
Cóż, nie będę Cię przekonywać, ale wystarczy trochę wyobraźni i umiejętność spojrzenia z nie swojej strony.
Wg mnie to zrozumiałe, że mając świadomość jak duży jest rynek kosmetyczny i ile w przeciętnej drogerii jest produktów wszelkiego rodzaju - do twarzy, do malowania, do włosów, do ciała, do farbowania, do stylizacji, do higieny intymnej, do zębów, nawet srajtaśmy do podcierania się - nie będę wymieniać więcej działów, bo wszystkie wiemy, że tego sporo. A w każdym z tych działów dziesiątki produktów. Nie iem jak można wymagać, żeby byle jaka ekspedientka - jak już ktoś nadmienił, która idzie do pracy, żeby pracować za psie pieniądze, a nie z powołania - znała składy każdego produktu, skoro nikt jej nawet nie dał możliwości przeszkolenia.
A że czasem nie wiedzą gdzie co jest, to jest denerwujące. Ale wyobraź sobie sytuację, jak przychodzisz do pracy i się okazuje, ze na poprzedniej zmianie wszystko zostało poprzestawiane i stoi gdzie indziej niż wczoraj - i bądź tu mądry i znajdź
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 00:04   #4957
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Struś pędziwiatr Was nie dogoni jeden dzień mnie nie było o tu 6 str do nadrobienia, ale upór jest, spać się nie chce więc dałam radę

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To są dwa rodzaje Castinga?
Chyba o czymś nie wiem
To chyba ja o czymś nie wiem możliwe, że jak zwykle kupiłam coś co miało być Castingiem trwałym a czytałam przed chwilą i takich nie ma Co nie zmienia faktu, że mi się szybko wypłukuje, mimo iż włosy wysokoporowate a takie to powinny chłonąć farbę jak gąbka
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nie dziwota, że Bingacz z shea Cie puszy, skoro wysokoporem jesteś
Teraz to wiem, i cieszę się bo w końcu zbliżam się do momentu w którym będę mogła powiedzieć "wiem co lubią moje włosy" Myślałam, że tak samo będzie po garnierze aik ale nie są aż tak spuszone, no nic będę eksperymentować dalej
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 04:56   #4958
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Co za straszny lincz
Hłe, hłe, hłe !
No coś Ty ?!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 06:47   #4959
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja dzis "odkrylam" (po 9 miesiacach pielegnacji ), ze jesli zmyje nielubiany olej i poloze na niego bardzo lubiana maske, to jest super efekt Tak wlasnie zuzyje sezama.
włosy odwdzięczają się za pomoc przy nielubianym oleju

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przeszłam 5 rossów i dopiero w szóstym znalazłam GP. Nie wiem czemu tak ciężko z ich dostępnością
podlasie jakieś zasobne (tylko tych olejów gp nie spotkałam) bo póki co w każdym rossie którym byłam mieli szampony, balsamy i eliksiry z GP, nawet w miejscowej apteko-drogerii znalazłam, chociaż mamy GP bo cała reszta fajnych kosmetyków które są łatwo dostepne w innych miastach u nas ze świeca trzeba szukać





podrzuci mi ktoś link do dej wcierki Joanny? często ktoś tu o tym wspomina, a ja ciągle zastanawiam się co to
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 07:51   #4960
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
włosy odwdzięczają się za pomoc przy nielubianym oleju

podrzuci mi ktoś link do dej wcierki Joanny? często ktoś tu o tym wspomina, a ja ciągle zastanawiam się co to
Cos w tym chyba jest

Prosze: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acniajaca.html
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 08:13   #4961
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
a ja uważam że w takich drogeriach powinny byc jednak troszke bardziej doinformowane pracownice.
jak chcesz pracować w głupiej Bershce czy H&M to maja takie wymagania co do wiedzy że szok a też by się wydawało że to tylko ciuchy. Na durnym dziale AGD w hipermarkecie też sprawdzają Twoją wiedze nie mówiąc już o jakis sklepach rowerowych itp.
I nie mówie że te kobiety mają znac każdy składnik maski czy odżywki ale kurde czy to jest taki problem żeby wiedzieć czy w masce są silikony?!? zwłaszcza że tych bez silikonowych jest dosłownie parę
To, co wymieniłaś to sklepy wyspecjalizowane (nie wiem czy tak rzeczywiście się nazywają, ale nie o to chodzi), czyli sklepy z jednym rodzajem towaru. Jeżeli w drogerii byłyby same szampony albo nawet tylko kosmetyki do włosów - ok, można by wymagać szerszej wiedzy. Ale wymagać szerszej wiedzy na temat wszystkich rodzajów kosmetyków w drogerii? Myślę, że nie stać ich na zatrudnienie kilku dyplomowanych chemików Uwierz mi - rok temu niewiele mi mówiło słowo silikon w odniesieniu do kosmetyków. A ty potrafiłabyś, w czasie przed rozpoczęciem pielęgnacji, wymienić choćby ich charakterystyczne końcówki w nazwach? Nie bierz tego do siebie, ale - wątpię

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a jak u myjecie wlosy to oprocz ozywek b/s dajecie jakis stylizator czy cos? Bo ja w sumie juz nie wiem co i jak pogubilam sie...
Mi jak wlosy wyschna to takie puchate siankowate sie robia i mam je peckac czyms na poprawe? Czasem daje wosk albo lotion, ale chyba mam tendencje do nalozenia za duzo
Napiszę, jak to wygląda u mnie: mycie, odżywka d/s, odżywka b/s, turban z ręcznika (ale tylko na chwilę, żeby z włosów przestało kapać), stylizatory na mokre włosy
Na sucho nakładam rzadko i zazwyczaj nie wychodzi mi najlepiej

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość

Weszłam dziś do rossa po lakier do paznokci patrze a na półce szampon GP. Podchodzę więc do pani i pytam czy są jakieś inne kosmetyki z Green Pharmacy dostępne na sklepie? Ona na mie oczy i pyta co to takiego
Więc pokazałam jej na szampon o ona oświecona mówi, że to nowość i będą same szampony a jak będą się dobrze sprzedawały to może wprowadzą inne kosmetyki z serii Nie chciało mi się toczyć z nią gadki więc skwitowałam tylko stwierdzeniem że na pewno będa na co ta idiotka mi mówi, że chyba tylko wtedy jak ja cały nakład kupię
No następne cudowne podejście i szacunek do pracy drugiego człowieka Tak trudno uwierzyć, że przed sprowadzeniem reszty produktów chcą przekonać się czy w ogóle warto to robić? Do ekspedientki masz pretensje o zarządzanie sklepem?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 08:26   #4962
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

relacja po nałożeniu na noc lnianego glutka: rano byłam w szoku, bo wszystko wchłonęło się we włosy, były świeże, nieprzetłuszczone, uniesione, i pofalowane (od warkocza). gdyby nie biały proszek na włosach wyglądający jak łupież (chyba nałożyłam za dużo żelu) mogłabym ich w ogóle nie myć
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 08:45   #4963
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Dajta se po szlagu, zamiast wykłócać się tu o ekspedientki i ich poziom wiedzy bądź nachalność


Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
relacja po nałożeniu na noc lnianego glutka: rano byłam w szoku, bo wszystko wchłonęło się we włosy, były świeże, nieprzetłuszczone, uniesione, i pofalowane (od warkocza). gdyby nie biały proszek na włosach wyglądający jak łupież (chyba nałożyłam za dużo żelu) mogłabym ich w ogóle nie myć
Szkoda, że mam w domu mielony len

alex1989 - trzymam kciuki za ombre

Nie wiem jakim cudem, ale moje włosy strasznie nabrały blasku i są takie milusie w dotyku
Wczoraj jedynie przesadziłam z odżywką b/s, bo aż porobiły mi się strąki, a później puch
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 09:00   #4964
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Cóż, nie będę Cię przekonywać, ale wystarczy trochę wyobraźni i umiejętność spojrzenia z nie swojej strony.
Wg mnie to zrozumiałe, że mając świadomość jak duży jest rynek kosmetyczny i ile w przeciętnej drogerii jest produktów wszelkiego rodzaju - do twarzy, do malowania, do włosów, do ciała, do farbowania, do stylizacji, do higieny intymnej, do zębów, nawet srajtaśmy do podcierania się - nie będę wymieniać więcej działów, bo wszystkie wiemy, że tego sporo. A w każdym z tych działów dziesiątki produktów. Nie iem jak można wymagać, żeby byle jaka ekspedientka - jak już ktoś nadmienił, która idzie do pracy, żeby pracować za psie pieniądze, a nie z powołania - znała składy każdego produktu, skoro nikt jej nawet nie dał możliwości przeszkolenia.
A że czasem nie wiedzą gdzie co jest, to jest denerwujące. Ale wyobraź sobie sytuację, jak przychodzisz do pracy i się okazuje, ze na poprzedniej zmianie wszystko zostało poprzestawiane i stoi gdzie indziej niż wczoraj - i bądź tu mądry i znajdź
boshe chyba z 3 razy w poprzednim pości pisałam że nie o to mi chodzi i że nie wymagam znajomości każdego składnika ....
jak widac czytanie ze zrozumieniem dalej szwankuje i to nie tylko w wieku gimnazjalnym

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To, co wymieniłaś to sklepy wyspecjalizowane (nie wiem czy tak rzeczywiście się nazywają, ale nie o to chodzi), czyli sklepy z jednym rodzajem towaru. Jeżeli w drogerii byłyby same szampony albo nawet tylko kosmetyki do włosów - ok, można by wymagać szerszej wiedzy. Ale wymagać szerszej wiedzy na temat wszystkich rodzajów kosmetyków w drogerii? Myślę, że nie stać ich na zatrudnienie kilku dyplomowanych chemików Uwierz mi - rok temu niewiele mi mówiło słowo silikon w odniesieniu do kosmetyków. A ty potrafiłabyś, w czasie przed rozpoczęciem pielęgnacji, wymienić choćby ich charakterystyczne końcówki w nazwach? Nie bierz tego do siebie, ale - wątpię

No następne cudowne podejście i szacunek do pracy drugiego człowieka Tak trudno uwierzyć, że przed sprowadzeniem reszty produktów chcą przekonać się czy w ogóle warto to robić? Do ekspedientki masz pretensje o zarządzanie sklepem?
może i nie wiedziałam ale jakbym pracowała w branzy które tego o de mnie "wymaga" i jeśli miałabym stycznośc z klientem który też oczekuje o de mnie minimum wiedzy podkreslam jeszcze raz MINIMUM to tą więdze nabyłabym we własnym zakresie
jak zaczęłam brace jako barmanka też g*wno wiedziałam i tez nie miałam szkolenia jak robić drniki. sama we własnym zakresie musiałam się tego dowiedzieć siedziałąm po nocach i oglądałąm filmiki instruktazowe...
bo mi było wstyd jak ktoś by do mnie podszedł a ja na moim stanowisku pracy nie byłabym zorientowana w "produktach"


the rock wspomniała tez o tym że babka nawet nie wiedziała że taki produkt GP mają na stanie i jak dla mnie to jest porażka.....

dobra dla mnie temat zamknięty wy macie takie podejscie ja takie
Amen

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Dajta se po szlagu, zamiast wykłócać się tu o ekspedientki i ich poziom wiedzy bądź nachalność

alex1989 - trzymam kciuki za ombre

Nie wiem jakim cudem, ale moje włosy strasznie nabrały blasku i są takie milusie w dotyku
Wczoraj jedynie przesadziłam z odżywką b/s, bo aż porobiły mi się strąki, a później puch
dobra przynajmniej jak nie wyjdzie to będę sią miałą do kogo z pretensjami udać za złe trzymanie kciuków sasasa

ja też bym podotykała milusie włosy a u mnie 4 dniowa szopa z pseudoloków
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Edytowane przez alex1989
Czas edycji: 2012-07-21 o 09:02
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 09:05   #4965
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
dobra przynajmniej jak nie wyjdzie to będę sią miałą do kogo z pretensjami udać za złe trzymanie kciuków sasasa

ja też bym podotykała milusie włosy a u mnie 4 dniowa szopa z pseudoloków
Wypraszam sobie, moje kciuki są dobrej jakości

U Ciebie szopa z pseudoloków? Nie wierzę
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 09:13   #4966
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nie wiem jakim cudem, ale moje włosy strasznie nabrały blasku i są takie milusie w dotyku
Wczoraj jedynie przesadziłam z odżywką b/s, bo aż porobiły mi się strąki, a później puch
to nic, tylko się cieszyć gratulacje
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 09:20   #4967
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
to nic, tylko się cieszyć gratulacje
Dziękuję Ja zamiast się cieszyć, to szukam drugiego dna
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 09:45   #4968
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
może i nie wiedziałam ale jakbym pracowała w branzy które tego o de mnie "wymaga" i jeśli miałabym stycznośc z klientem który też oczekuje o de mnie minimum wiedzy podkreslam jeszcze raz MINIMUM to tą więdze nabyłabym we własnym zakresie
jak zaczęłam brace jako barmanka też g*wno wiedziałam i tez nie miałam szkolenia jak robić drniki. sama we własnym zakresie musiałam się tego dowiedzieć siedziałąm po nocach i oglądałąm filmiki instruktazowe...
bo mi było wstyd jak ktoś by do mnie podszedł a ja na moim stanowisku pracy nie byłabym zorientowana w "produktach"


the rock wspomniała tez o tym że babka nawet nie wiedziała że taki produkt GP mają na stanie i jak dla mnie to jest porażka.....

dobra dla mnie temat zamknięty wy macie takie podejscie ja takie
Amen
Zauważ, że żadna ekspedientka w umowie o pracę nie ma w obowiązkach posiadania choćby MINIMALNEJ wiedzy o składach produktów, a w pracy barmanki robienie drinków wchodzi w skład, raczej, przewidywalnego zakresu

Nie wiem czy niewiedza o tym, gdzie stoi nowy produkt albo nieznajomość nazw każdej nowej firmy upoważnia do tego, że można ludzi nazywać idiotkami

Ale masz rację, temat jest raczej wyczerpany

Bardzo chciałabym zobaczyć efekt, na pewno, udanego ombre - baaardzo lubię takie wariacje na lokach i gdyby tylko moje włosy na to pozwoliły to nie wahałabym się ni chwili
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 10:01   #4969
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bardzo chciałabym zobaczyć efekt, na pewno, udanego ombre - baaardzo lubię takie wariacje na lokach i gdyby tylko moje włosy na to pozwoliły to nie wahałabym się ni chwili
czy sie uda to się okaże boje się że mi źle rozjasni włosy a do tego zaryzykowałam z farbą bo kupiłam jakąs polskiej firmy za 7 zł, ale ma dobre opinie

a jak nie wyjdzie to obetne sie na krótko bo ostatnio mi sie marzy taka "ostra" fryzurka
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 10:11   #4970
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
czy sie uda to się okaże boje się że mi źle rozjasni włosy a do tego zaryzykowałam z farbą bo kupiłam jakąs polskiej firmy za 7 zł, ale ma dobre opinie

a jak nie wyjdzie to obetne sie na krótko bo ostatnio mi sie marzy taka "ostra" fryzurka
Jeżeli by nie wyszło - choć trzymam kciuki! - to "zamawiam" Twoje obcięte włosy. Doczepię sobie
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 10:18   #4971
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No następne cudowne podejście i szacunek do pracy drugiego człowieka Tak trudno uwierzyć, że przed sprowadzeniem reszty produktów chcą przekonać się czy w ogóle warto to robić? Do ekspedientki masz pretensje o zarządzanie sklepem?
Miałabym szacunek gdyby pani potraktowała mnie jak klienta a nie jak nachalną babę. Nie raz już spotkałam sie z niemiłym stosunkiem pracownic MOJEGO rossa. Ja pracowałam w wielu miejscach i w wielu specjalizacjach i żeby każdą z tych prac otrzymać musiałam znać się bądz posiąść wiedzę na dany temat...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie wiem czy niewiedza o tym, gdzie stoi nowy produkt albo nieznajomość nazw każdej nowej firmy upoważnia do tego, że można ludzi nazywać idiotkami
To OD CZEGO te panie tam są skoro nie wiedzą gdzie co stoi, nie wiedzą jaki mają asortyment, nie wiedzą jak czego używać... Sorry ale to jest właśnie podejście dzięki któremu w naszym kraju jest jak jest... Zarabiam parę złotych więc mam w to co się dzieje w sklepie, będę niemiła i nieuprzejma...
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 10:26   #4972
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Hłe, hłe, hłe !
No coś Ty ?!
Letki offtop
Kojarzę Cię z nicka i wiem, że nie pleciesz bzdur i masz kawał wiedzy, odnośnie henny też. Nieistotne dla mnie jest w tym momencie, która z nas ma rację, bo to ważne, żeby się uczyć i chętnie się dowiem więcej.
Wkurza mnie tylko jak ktoś jeszcze nie spróbuje, a już wie, że henna to samo zło. Oczywiście henna jak wszystko ma minusy i indywidualną kwestią jest czy dla niego przeważają one nad plusami czy nie. Ja tu też nie posądzam koleżanki o to, że stwierdziła, że henna to samo zło, bo absolutnie nie, tak tylko tłumaczę, czemu tyle osób się piekli o różne rzeczy powtarzane o hennie. Ile razy jest tak, że naprawdę komuś gorąco polecamy, ktoś ma mało włosów, wrażliwą skórę głowy itp, a ten ktoś "nie, bo..." i tu jakiś bzdurny argument, zupełnie niezgodny z prawdą. Wiesz na pewno o co mi chodzi.


A ja dziś po raz pierwszy od dawna nie spałam w żadnym oleju i tak mi łyyyso.
Ale wczoraj się naczytałam o tym, że zniszczone włosy można próbowac ratować i że farbowane też mogą być ładne, więc walczę o te swoje, choć są momenty, że mam nożyczki w głowie...

Kłopot z tym, że moja obecna długość jest najdłuższą w życiu i żal mi każdego cm...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 10:41   #4973
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
To OD CZEGO te panie tam są skoro nie wiedzą gdzie co stoi, nie wiedzą jaki mają asortyment, nie wiedzą jak czego używać... Sorry ale to jest właśnie podejście dzięki któremu w naszym kraju jest jak jest... Zarabiam parę złotych więc mam w to co się dzieje w sklepie, będę niemiła i nieuprzejma...
Mogłabyś nie uogólniać? Nie wiedziała, gdzie stoi jedna rzecz, w dodatku nowa, ale ty już mieniłaś zdanie i twierdzisz, że nie wie nic, a w zasadzie miała wielkie szczęście, że znalazła drogę do pracy (dobra, to ostatnie było ode mnie)
A żeby nie było tak, jak jest, to zamiast obrabiać tę ekspedientkę na forum trzeba było złożyć skargę, skoro takie rzeczy dzieją się nagminnie - przynajmniej jest szansa, że upomnienie od kierownika coś da (mówię serio)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 10:58   #4974
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

A ja się zgadzam z The Rock, bo na prawdę w wielu Rossmannach tak właśnie jest, że ekspedientki same nie wiedzą co gdzie stoi i nie są w stanie w niczym pomóc
W Krakowie to chyba typowe, a "odwiedziłam" tutaj jakieś 7 sklepów tej sieci. No i ogólnie między innymi dlatego ja Rossmanna nie lubię i robię zakupy gdzie indziej

I jak można szanować czyjąś pracę skoro ta osoba jej nie szanuje? Bo skoro nie ma o niczym zielonego pojęcia to co ona tam robi? Brak szacunku do pracy + brak szacunku do klienta.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2012-07-21 o 11:09
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 11:00   #4975
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mogłabyś nie uogólniać? Nie wiedziała, gdzie stoi jedna rzecz, w dodatku nowa, ale ty już mieniłaś zdanie i twierdzisz, że nie wie nic, a w zasadzie miała wielkie szczęście, że znalazła drogę do pracy (dobra, to ostatnie było ode mnie)
A żeby nie było tak, jak jest, to zamiast obrabiać tę ekspedientkę na forum trzeba było złożyć skargę, skoro takie rzeczy dzieją się nagminnie - przynajmniej jest szansa, że upomnienie od kierownika coś da (mówię serio)
Gdybyś była na TYM wątku od tak dawna jak ja, to zapewne czytałabyś jakie jazdy miałam w SWOIM rossmannie więc nie orientujesz się w sprawie tak jak reszta dziewczyn z dużo dłuższym stażem i w jednym masz rację, następnym razem poproszę o rozmowę z kierowniczką

Jak dla mnie rozmowa jest skończona ponieważ odbiega od tematyki wątku...

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A ja się zgadzam z The Rock, bo na prawdę w wielu Rossmannach tak właśnie jest, że ekspedientki same nie wiedzą co gdzie stoi i nie są w stanie w niczym pomóc
W Krakowie to chyba typowe, a "odwiedziłam" tutaj jakieś 7 sklepów tej sieci. No i ogólnie między innymi ja Rossmanna nie lubię i robię zakupy gdzie indziej

I jak można szanować czyjąś pracę skoro ta osoba jej nie szanuje? Bo skoro nie ma o niczym zielonego pojęcia to co ona tam robi? Brak szacunku do pracy + brak szacunku do klienta.
Dziękuję ci Vision
zgadzam się z tobą w 100%
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 11:16   #4976
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie


ciekawe to, może wypróbowałabym na mojego skalp-tłuścioszka, tylko szkoda, ze ten denat, jestem wrażliwcem i nie wiem jakby to zadziałało
obecnie od czasu do czasu spryskuję sobie skalp eliksirem z green pharmacy, jak skończe ten psikacz to podziele się wrażeniami

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
relacja po nałożeniu na noc lnianego glutka: rano byłam w szoku, bo wszystko wchłonęło się we włosy, były świeże, nieprzetłuszczone, uniesione, i pofalowane (od warkocza). gdyby nie biały proszek na włosach wyglądający jak łupież (chyba nałożyłam za dużo żelu) mogłabym ich w ogóle nie myć


Ja zazwyczaj lniany glutek używałam jako stylizator, ale mieszane odczucia miałam, czasem był bardzo fajny, a czasem słaby, najbardziej podobał mi się jak dodałam soku z aloesu, więc polecam wypróbować

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Kłopot z tym, że moja obecna długość jest najdłuższą w życiu i żal mi każdego cm...
Miałam podobnie, zapuściłam mega długie włosy, ale ich kondycja nie była zachwycająca i dopiero po tygodniach przemogłam się i podcięłam, teraz są nadal długie, ale ogólnie wyglądają o wiele lepiej
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 11:23   #4977
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
no właśnie wcierek jeszcze nie... a jakie polecacie? oprócz Jantaru?
wcierek jest mnóstwo - Radical, Joanna kuracja z rzepą, Seboravit, Saponics, Capitavit, woda pokrzywowa, woda brzozowa, eliksiry Green Pharmacy...
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś rozjasniacz i farbę więc w przyszłym tygodniu robię w końcu ombre.... sama
kochana zaskoczę Cię, ale to nie będzie ombre, ale dip dye hair
Chyba, że tą jedną farbą wycieniujesz sobie kolor Ciekawa jestem efektu, na loczkach to wygląda lepiej moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
I nie mówie że te kobiety mają znac każdy składnik maski czy odżywki ale kurde czy to jest taki problem żeby wiedzieć czy w masce są silikony?!? zwłaszcza że tych bez silikonowych jest dosłownie parę
Zgadzam się.

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
A w każdym z tych działów dziesiątki produktów. Nie iem jak można wymagać, żeby byle jaka ekspedientka - jak już ktoś nadmienił, która idzie do pracy, żeby pracować za psie pieniądze, a nie z powołania - znała składy każdego produktu, skoro nikt jej nawet nie dał możliwości przeszkolenia.
A że czasem nie wiedzą gdzie co jest, to jest denerwujące. Ale wyobraź sobie sytuację, jak przychodzisz do pracy i się okazuje, ze na poprzedniej zmianie wszystko zostało poprzestawiane i stoi gdzie indziej niż wczoraj - i bądź tu mądry i znajdź
Nie do końca się zgodzę, bo w sklepach typu Rosmann czy Natura itp. itd. zazwyczaj (chociaż różnie to bywa) każdy dział ma wyznaczone osoby, które przy nim pracują. Nie da się żeby każda ekspedientka ogarniała cały sklep, chociaż co gdzie leży to powinna wiedzieć, bo ja po trzech wizytach w jednym Rossmannie już mam rozeznanie, a co dopiero ona jak tam jest cdziennie Nawet jak jej poprzestawiają to jest za przeproszeniem jej zas***ny obowiązek żeby wiedzieć gdzie co leży, bo ona jest od tego aby POMÓC klientowi, a pomoc to także wskazanie półki, na której jest coś, czego my nie potrafimy znaleźć. Ja przykładowo pracowałam w sklepie z obuwiem i myślisz, że jak mnie nie było 2 dni w pracy to mnie tłumaczyło przed tym, że nie potrafiłam znaleźć butów, z którymi jakaś kobieta podeszła do kasy? Nie. Tak samo powinno być w większych sklepach kosmetycznych.

Tak wracając do tematu włosów
Czekam od 3 tygodni na Sesę, bo wydawało mi się, że zamówiłam na Allegro... tak... wydawało mi się Jednak jej nie zamówiłam, a byłam święcie przekonana, że już do mnie jedzie W związku z tym uznałam to za znak i kupiłam w Tesco olej winogronowy. Premiera jutro
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 11:58   #4978
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
podlasie jakieś zasobne (tylko tych olejów gp nie spotkałam) bo póki co w każdym rossie którym byłam mieli szampony, balsamy i eliksiry z GP, nawet w miejscowej apteko-drogerii znalazłam, chociaż mamy GP bo cała reszta fajnych kosmetyków które są łatwo dostepne w innych miastach u nas ze świeca trzeba szukać
Chyba czas odwiedzić rossmanna

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie do końca się zgodzę, bo w sklepach typu Rosmann czy Natura itp. itd. zazwyczaj (chociaż różnie to bywa) każdy dział ma wyznaczone osoby, które przy nim pracują. Nie da się żeby każda ekspedientka ogarniała cały sklep, chociaż co gdzie leży to powinna wiedzieć, bo ja po trzech wizytach w jednym Rossmannie już mam rozeznanie, a co dopiero ona jak tam jest cdziennie Nawet jak jej poprzestawiają to jest za przeproszeniem jej zas***ny obowiązek żeby wiedzieć gdzie co leży, bo ona jest od tego aby POMÓC klientowi, a pomoc to także wskazanie półki, na której jest coś, czego my nie potrafimy znaleźć. Ja przykładowo pracowałam w sklepie z obuwiem i myślisz, że jak mnie nie było 2 dni w pracy to mnie tłumaczyło przed tym, że nie potrafiłam znaleźć butów, z którymi jakaś kobieta podeszła do kasy? Nie. Tak samo powinno być w większych sklepach kosmetycznych.

Tak wracając do tematu włosów
Czekam od 3 tygodni na Sesę, bo wydawało mi się, że zamówiłam na Allegro... tak... wydawało mi się Jednak jej nie zamówiłam, a byłam święcie przekonana, że już do mnie jedzie W związku z tym uznałam to za znak i kupiłam w Tesco olej winogronowy. Premiera jutro
To prawda, kiedyś spotkałam się z miłą sytuacją, kiedy pani w Naturze zapytała ekspedientkę o krem, a ona uczciwie przyznała, że na kremach się nie zna, ale zawoła bardziej doświadczoną koleżankę. Pracownica zaraz przyszła i z tego co słyszałam, całkiem się znała na tym, co mówi


Co do zakupów... gratulacje
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 12:01   #4979
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Jeżeli by nie wyszło - choć trzymam kciuki! - to "zamawiam" Twoje obcięte włosy. Doczepię sobie
ok jakby co będę je obcinac w uformowanych rulonikach żeby Ci było łatwiej je przyczepiać

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
kochana zaskoczę Cię, ale to nie będzie ombre, ale dip dye hair
Chyba, że tą jedną farbą wycieniujesz sobie kolor Ciekawa jestem efektu, na loczkach to wygląda lepiej moim zdaniem.

Tak wracając do tematu włosów
Czekam od 3 tygodni na Sesę, bo wydawało mi się, że zamówiłam na Allegro... tak... wydawało mi się Jednak jej nie zamówiłam, a byłam święcie przekonana, że już do mnie jedzie W związku z tym uznałam to za znak i kupiłam w Tesco olej winogronowy. Premiera jutro
no wlaśnie chodzi o to że mi zależy na tym przejsciu i bede sie stara jednak zrobić ombre
już przy rozjasnianiu mocniej rozjasnie koncowki a potem będę próbowała uzyskać to przechodzenie poprzez fabre
jak mi wyjdzie taka równa krecha odcinająca jeden kolor od drugie to wtedy się przemęcze miesiąc a przy następnym farbowaniu wyrównam całość
i własnie to jest fajne że przy lokach można sobie pozwolić na drobne defekty przy farbowaniu bo to się nie rzuca tak w oczy .

Daj znac jak winogronowy ja go lubię ale bez szału.

Zmierzyłam dziś włosy i mają 50,5 cm
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 12:42   #4980
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
jak nie... to ścinamy
weź, zapłakałabym się chyba na śmierć

weźcie już skończcie o tych ekspedientkach, bo czytać tego już nie można
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.