Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 15:10   #151
zielona123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Botox

Sama mysle o zabiegu botoksem. Nawet ostatnio przeczytalam na
http://www.newsweek.pl/kobieta/artyk...handre,35445,1, ze moze poprawic nastroj.
Pewnie tak naprawde sam lepszy wyglad poprawia nastroj, a nie dzialanie botoksu...
zielona123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:12   #152
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Brakuje mi tej ciekawej myśli do topicu , może coś udało by się przemycić
No way...
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:53   #153
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Botox

Prawdziwy devil..zasiewa tylko niepewność :P


Btw. Gdzie najbliżej z Gdańska do miejsca, w którym zrobią mi botox naprawde dobrze?
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:42   #154
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Prawdziwy devil..zasiewa tylko niepewność :P


Btw. Gdzie najbliżej z Gdańska do miejsca, w którym zrobią mi botox naprawde dobrze?
moja bliska koleżanka robiła sobie botoks w Dworze Kuźniczka i jest zadowolona, też się zastanawiam nad tym......
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 17:37   #155
Asia1007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Botox

Czy ktoś korzystał z usług dr Małgorzty Kocot ( przyjmuje w Gliwicach, Katowicach i Tarnowskich Górach) i może mi ją z własnego doświadczenia polecić ?
Asia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:03   #156
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Botox

Witam wszystkich!

w tym roku chcę poprawić usta botoxem i zbieram wszystkie możliwe opini ena ten temat. czy boli? i jak długo się utrzymuje? i gdzie najlepiej zrobić, może być w Warszawie (mieszkam 30 km od ) Widziałam już kilka pań po takich zabiegach i niektóre usta wyglądają strasznie sztucznie...
czekam na opinie i rady.

z góry bardzo dziękuję!!!
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:23   #157
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Botox

Czy boli- boli! jak każde wstrzykiwanie, ale da się wytrzymać. Jeżeli jesteś wrażliwa na ból polecam maść Elma.

Efekty: głębsze zmarszczki częściowo likwidują się, płytsze po prostu znikają. Wyraz twarzy staje się łagodniejszy, a ogólna mimika zastaje zachowana. W zasadzie Botox zaczyna działać już po 2 -3 dniach od momentu wstrzyknięcia. Natomiast pełny efekt jest widoczny dopiero po 7-10 dniach. Efekt po zabiegu utrzymuje się średnio (w zalezności od rodzaju skóry, wieku, mimiki i indywidualnych cech organizmu) 3-6 miesięcy.

Botox pomaga też nabrać dobrych nawyków, polegający na tym, że gdy przez pół roku nie wykonujemy ruchów marszczących czoło czy okolice oczu skóra odpoczywa, więc po ustaniu działania botoxu i tak wygląda się młodziej.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 11:00   #158
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Botox

Paula28!

Bardzo dziękuję za odpowiedż!!! Jestem bardzo wrażliwa na ból, zwłaszcza jeśli dotyczy to mojej twarzy, ale oczywiście, ze wytrzymam!

Bardzo chciałabym pozbyć się kilku drobnych zmarszczek nad górną wargą - odkąd rzuciłam palenie bardzo mi przeszkadzają...

teraz jeszce muszę się zdecydować na miejsce bo jest ich strasznie dużo.

pozdrawiam serdecznie
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 16:30   #159
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
moja bliska koleżanka robiła sobie botoks w Dworze Kuźniczka i jest zadowolona, też się zastanawiam nad tym......

Goniu, to może byśmy zrobiły sobie razem? Gdzieś czytałam, że lepiej kupować świeżą ampułkę na 2 osoby bo jest to spora ilość i ma się pewność, że dostaje się ten preparat za który się płaci...
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:53   #160
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Botox

Proponuje nie ekperymentować z ampułkami- to lekarz ocenia ile botoxu nalezy uzyć do wykonania zabiegu. Nie ma gwarancji ze jedna ampułka wystarczy na 2 osoby
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:00   #161
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Botox

Rozmawiałąm ostatnio z bardzo miłą specjalistką medycyny estetycznej - Kasia Dąbrowska i też mi powiedziała by nie eksperymentować samemu z ampułkami
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 20:01   #162
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Botox

zdecydowałam się w końcu na zabieg i salon urody! Jutro idę. Jestem bardzo podekscytowana bo trochę się boję, ale nie mogę się doczekać efektów pięknych ust! Trzymajcie kciuki!
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 23:04   #163
mercyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Botox

Witam Dziewczynki
Mam pytanie , polecicie jakis salon w Warszawie , jesli chodzi o botox?
mercyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:35   #164
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez mercyy Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki
Mam pytanie , polecicie jakis salon w Warszawie , jesli chodzi o botox?
Hej Mercyy!

No ja właśnie 4 dni temu miałam botox na górne zmarszczki nad ustami. A Ty co chcesz zrobić?

Trochę bolało, ale efekty już widać. Miałam lekką opuchliznę, ale już jest ok. zdecydowałam się również na botox między brwiami – miałam dość głęboką zmarszczkę, na którą żadne kremy nie działały.
Zabiegi wykonałam w Afrodycie w Warszawie w centrum handlowym Blue City. możesz o nich poczytać na http://www.afrodytasalon.pl/
Teraz zastanawiam się nad zabiegami REGENERIS. W walce ze zmarszczkami wykorzystują Twoje osocze z krwi…brzmi trochę strasznie, ale widziałam zdjęcia i naprawdę nieźle.
Jeśli masz jakieś pytania to pisz
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 00:29   #165
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Laila10 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

w tym roku chcę poprawić usta botoxem i zbieram wszystkie możliwe opini ena ten temat. czy boli? i jak długo się utrzymuje? i gdzie najlepiej zrobić, może być w Warszawie (mieszkam 30 km od ) Widziałam już kilka pań po takich zabiegach i niektóre usta wyglądają strasznie sztucznie...
czekam na opinie i rady.

z góry bardzo dziękuję!!!
wiem już ze zrobilaś botox , i jak wyszły twoje usta , bo napisałaś , że niektóre wyglądają strasznie sztucznie . Mi lekarka mówiła , że obniży się linia warg , po prostu zęby będą bardziej schowane przy uśmiechu . A jak jest u ciebie ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:26   #166
nikola30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: botox

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Czy któraś z Wizażanek robiłam sobie botox? Czy faktycznie efekty są takie fantastyczne jak to się opisuje w czasopismach?
Ja jestem rozczarowana botoksem, robiłam 2 tyg. temu kurze łapki i zmarszczki pod oczami. po tym co czytałam w czasopismach spodziewałam się że będę mieć gładką skórę lecz efekt jest b słabo widoczny. zawitałam więc jeszcze raz do gabinetu i okazało się że to wszystko czego mogę się spodziewać. botulina paraliżuje czasowo mięśnie ale prawda jest taka że załamania na skórze pozostają, poza tym okolica oka jest problematyczna, efekty nie są zbyt spektakularne i trzyma dużo krócej niż na czole. dodam że zmarszczki mam naprawdę drobne więc tym bardziej spodziewałam się że nie zostanie po nich nawet ślad. raczej nie zdecyduję się na wyrzucenie pieniędzy w błoto drugi raz.
nikola30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 03:50   #167
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: botox

Cytat:
Napisane przez nikola30 Pokaż wiadomość
Ja jestem rozczarowana botoksem, robiłam 2 tyg. temu kurze łapki i zmarszczki pod oczami. po tym co czytałam w czasopismach spodziewałam się że będę mieć gładką skórę lecz efekt jest b słabo widoczny. zawitałam więc jeszcze raz do gabinetu i okazało się że to wszystko czego mogę się spodziewać. botulina paraliżuje czasowo mięśnie ale prawda jest taka że załamania na skórze pozostają, poza tym okolica oka jest problematyczna, efekty nie są zbyt spektakularne i trzyma dużo krócej niż na czole. dodam że zmarszczki mam naprawdę drobne więc tym bardziej spodziewałam się że nie zostanie po nich nawet ślad. raczej nie zdecyduję się na wyrzucenie pieniędzy w błoto drugi raz.
Efekty mogą być fantastyczne , jeżeli jest dobrze zrobiony zabieg .
To dziwne , że przy płytkich zmarszczkach , nadal są u Ciebie widoczne .Robiłaś botox pierwszy raz , to skąd wiesz , że krócej trzyma .U mnie trzyma tak samo długo , bez względu na miejsce podania , może zmień lekarza
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:59   #168
nikola30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: botox

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Efekty mogą być fantastyczne , jeżeli jest dobrze zrobiony zabieg .
To dziwne , że przy płytkich zmarszczkach , nadal są u Ciebie widoczne .Robiłaś botox pierwszy raz , to skąd wiesz , że krócej trzyma .U mnie trzyma tak samo długo , bez względu na miejsce podania , może zmień lekarza
Może faktycznie zaryzykuję jeszcze raz i pójdę do innego lekarze. mimo że teraz byłam w klinice chirurgii plastycznej która miała świetne opinie na necie od pacjentów i sądziłam że zwykły botoks to dla nich kromka z masłem. co do długości trzymania botoksu w okolicach oczu to lekarz mi powiedział że trzyma krócej niż na czole
nikola30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 18:28   #169
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
wiem już ze zrobilaś botox , i jak wyszły twoje usta , bo napisałaś , że niektóre wyglądają strasznie sztucznie . Mi lekarka mówiła , że obniży się linia warg , po prostu zęby będą bardziej schowane przy uśmiechu . A jak jest u ciebie ?
Ust nie powiększałam botoxem bo robi się to kwasem hialuronowym. Usunęłam górne zmarszczki, które mi zostały po paleniu papierosów. Miałam lekki obrzęk, ale już jest ok. zmarszczki zdecydowanie się „napięły”. Za jakiś tydzień będę chciała sobie troszkę powiększyć górną wargę, ale tym kwasem. Lekarka powiedziała mi, że efekt utrzymuje się 5-9 miesięcy i nic nie boli bo masz znieczulenie miejscowe. Więc pewnei za ok. tydzień napiszę czy wygląda sztucznie
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 22:18   #170
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Laila10 Pokaż wiadomość
Ust nie powiększałam botoxem bo robi się to kwasem hialuronowym. Usunęłam górne zmarszczki, które mi zostały po paleniu papierosów. Miałam lekki obrzęk, ale już jest ok. zmarszczki zdecydowanie się „napięły”. Za jakiś tydzień będę chciała sobie troszkę powiększyć górną wargę, ale tym kwasem. Lekarka powiedziała mi, że efekt utrzymuje się 5-9 miesięcy i nic nie boli bo masz znieczulenie miejscowe. Więc pewnei za ok. tydzień napiszę czy wygląda sztucznie
Nie zrozumiałyśmy się nawzajem .Wiem , że botox jest tylko na zmarszczki " palacza", powiększanie ust mnie nie interesuje , lubie swoje .Jak pytałam mojej lekarki o botox na zmarszczki palacza , to powiedziała o tym obniżeniu lini górnej wargi , skoro o tym nie piszesz , to pewnie tak się u ciebie nie stalo . Jak można się uśmiechać z botoxem na górnej wardze , nie moge sobie tego wyobrazić . Może mi o tym coś napiszesz
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:32   #171
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: botox

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Czy któraś z Wizażanek robiłam sobie botox? Czy faktycznie efekty są takie fantastyczne jak to się opisuje w czasopismach?
dobry efekt. dobry. trzyma się do 6 miesiecy i potem powrót do przeszłości. robiłam 2 razy na kurze łapki w klinice beautymedica w warszawie. (www.beautymedica.pl). mam 37 lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040072 k 800.jpg (45,9 KB, 478 załadowań)
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:26   #172
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: botox

Cytat:
Napisane przez superdomina Pokaż wiadomość
dobry efekt. dobry. trzyma się do 6 miesiecy i potem powrót do przeszłości. robiłam 2 razy na kurze łapki w klinice beautymedica w warszawie. (www.beautymedica.pl). mam 37 lat
No wreszcie ktoś się odważył , i pokazał zdjęcie . Efekty naprawde mogą być fantastyczne . Przydałoby się jeszcze zdjecie , przed botoxem dla porównania efektów
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:38   #173
marwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: botox

Cytat:
Napisane przez superdomina Pokaż wiadomość
dobry efekt. dobry. trzyma się do 6 miesiecy i potem powrót do przeszłości. robiłam 2 razy na kurze łapki w klinice beautymedica w warszawie. (www.beautymedica.pl). mam 37 lat
wygladasz absolutnie nieskazitelnie!!!
cudnie wprost
i na pewno nikt więcej niz 25 Ci nie daje

aż swoj pierwszy post musialam machnąc
marwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 21:13   #174
kapciuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tutaj ;-)
Wiadomości: 137
Dot.: botox

Także jestem pod dużym wrażeniem!!!
__________________
sama.....nie znaczy samotna
kapciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:24   #175
dorotita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: botox

Cytat:
Napisane przez superdomina Pokaż wiadomość
dobry efekt. dobry. trzyma się do 6 miesiecy i potem powrót do przeszłości. robiłam 2 razy na kurze łapki w klinice beautymedica w warszawie. (www.beautymedica.pl). mam 37 lat
Superdomina ty masz 37 lat? OMG wyglądasz jak z Hollywood! koniecznie napisz co robisz, że tak młodo wyglądasz. Ja mam 27 lat i tez chciałabym tak pięknie wyglądać w twoim wieku, szczególnie że jestem najstarsza z 3 sióstr młodszych o 6 i 13 lat. Jeszcze raz gratuluję pięknego wyglądu.
dorotita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:24   #176
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
wiem już ze zrobilaś botox , i jak wyszły twoje usta , bo napisałaś , że niektóre wyglądają strasznie sztucznie . Mi lekarka mówiła , że obniży się linia warg , po prostu zęby będą bardziej schowane przy uśmiechu . A jak jest u ciebie ?
Hej Natalia!

ale postów, a mnie dorwało choróbsko i przez ponad tydzień ni emogłam wstać z łóżka i tylko spałam
Górne zmarszczki znacznie się napieły, choć myślałam, że jeszcze bardziej znikną, ale jestem trochę przewrażliwona. Moja siostra twierdzo, że super. dla mnei najważniejsze, że ta skóra jest napięta tak naturalnie, a nie naciągnięta jak po 20 liftingach. Górna warga trochę mi się "rozluźniła", ale nie ma problemów z uśmiechaniem. nie zauważyłam by linia warg mi się obniżyła, ale może to zły znak?

jak jest u Ciebie?
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:39   #177
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Laila10 Pokaż wiadomość
Hej Natalia!

ale postów, a mnie dorwało choróbsko i przez ponad tydzień ni emogłam wstać z łóżka i tylko spałam
Górne zmarszczki znacznie się napieły, choć myślałam, że jeszcze bardziej znikną, ale jestem trochę przewrażliwona. Moja siostra twierdzo, że super. dla mnei najważniejsze, że ta skóra jest napięta tak naturalnie, a nie naciągnięta jak po 20 liftingach. Górna warga trochę mi się "rozluźniła", ale nie ma problemów z uśmiechaniem. nie zauważyłam by linia warg mi się obniżyła, ale może to zły znak?

jak jest u Ciebie?
Ja nie robiłam nic z górną wargą , pytalam z ciekawości na przyszłość , chyba wolałabym wypełniacz , sama nie wiem , potem się bede marwić
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 00:19   #178
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Proponuje nie ekperymentować z ampułkami- to lekarz ocenia ile botoxu nalezy uzyć do wykonania zabiegu. Nie ma gwarancji ze jedna ampułka wystarczy na 2 osoby
A co to za eksperyment chcą tylko podzielic ampułkę - wg mnie bardzo dobry pomysł . Ona ma 100 j. no i wątpie by 2 młodym osobą nie wystarczyło 50 j na "łebka". Umawiają sie na 1 termin i lekarz przy nich otwiera ampułkę i spisuje serię. Popieram pomysł.

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
chyba wolałabym wypełniacz
Zdecydowanie oui




---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Przydałoby się jeszcze zdjecie , przed botoxem dla porównania efektów
Jaka dociekliwa

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-06-28 o 00:11
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 16:19   #179
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Jaka dociekliwa
Ja znam efekty po botoxe , tylko tutaj dużo osób nie wierzy w te spektakularne efekty , zdjecie do porównania mialo byc dla nich
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 19:57   #180
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ja znam efekty po botoxe , tylko tutaj dużo osób nie wierzy w te spektakularne efekty , zdjecie do porównania mialo byc dla nich
Kurcze no bo nie każdy lekarz potrafi prawidłowo wykonać zabieg, tak samo jest z ustami, wypełniaczem, sculptrą ... laserami ... Czy każdy tatuator potrafi perfekcyjnie wykonać tatuaż - oczywiście, że nie i napewno wiele osób oglądających Miami Ink, albo LA Ink dopiero się przekonało jak wyglada mistrzowski tatuaż. Dokładnie tak jest z każdą dziedziną również i medycyna estetyczna
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.