Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 21:16   #781
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

wasienka a jaki masz kolor wlosow doczepionych?

Gwiazdeczka dziekuje za odpowiedz - tylko czym sie rozni czarny braz od ciemnego brazu?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 22:52   #782
3patrycja9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Yhh dziewczyny musze swoje frustracje wylać gdzieś... uwielbiam microringi ale ta roztapiająca się keratyna.. ściągnełam je dziś aby moje wloski troche odpoczely i 2 h siedze skubiąć to g*** z włosów
__________________
Kobieta wybaczy Ci wszystko oprócz jednego. . że jej nie kochasz
3patrycja9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:32   #783
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 3patrycja9 Pokaż wiadomość
Yhh dziewczyny musze swoje frustracje wylać gdzieś... uwielbiam microringi ale ta roztapiająca się keratyna.. ściągnełam je dziś aby moje wloski troche odpoczely i 2 h siedze skubiąć to g*** z włosów
ojj ja mialam dokladnie tak samo.. Zdejmowalam microringi sama w domu na szybko a pozniej przy skorze glowy mialam posklejane koltuny, a najlepsze jest to ze wzielam i je rozczesalam razem ze swoimi wlosami
Oczywiscie troche wlosow wyszlo Jak masz w domu aceton to moze tym proboj to rozpuscic ale z tego co wiem najlepsza jest nafta kosmetyczna. Ja sobie wymyslilam ze nastepnym razem jak bede zakladac microringi to te koncowki lakierem bezbarwnym pomaluje moze to jakas alternatywa kto wie
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 06:08   #784
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka a jaki masz kolor wlosow doczepionych?

Gwiazdeczka dziekuje za odpowiedz - tylko czym sie rozni czarny braz od ciemnego brazu?
najlepiej wejdź do sklepu,gdzie można kupić farby do włosów i zobacz,jaka jest różnica na wzornikach.
różnica często jest w odcieniu na włosach farbowanych,lub na naturalnych.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:01   #785
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie spotkałam się z clipami "naturalnymi" z 8 taśmami.
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:32   #786
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

TMargo dziekuje za odpowiedz, choc zastanawiam mnie dalej ten "czarny brąz"
wasienka - ponawiam pytanie zeby nie umknelo - jaki masz kolor wlosow doczepionych?

ten 2 wydaje sie rudawy, cieply braz a 1B chlodny ciemny braz dobrze widze?

Na tej stronie sa widoczne wzorniki:

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...f9d26581eb3547

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-03-10 o 08:39
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 09:38   #787
eska132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
mam tylko kilka co siostra mi cykala z zaskoczenia, za duzo nie widac, ale zawsze cos :P w sumie to tylko jedno

w ogole to mialam jeszcze dodawane po kilka pasemek nad uchem bo mnie wkurzaly te widoczne moje krotkie wlosy, a ze w kucyk nie spinam i mam ciemne wlosy to tych tulejek wcale nie widac jedna strone mialam robiona wczoraj a przed chwila sama zrobilam sobie druga hihihi
śliczne masz te włosy
eska132 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 12:10   #788
sandraaa22
Raczkowanie
 
Avatar sandraaa22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 194
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

to ja pokaze moje clipy, bardzo długo nie mogłam się zdecydować aż do czasu kiedy koleżanka zdecydowała za mnie i dostałm zestaw clip in od niej w prezencie wracam właśnie do swojego naturalnego koloru z jasnego więc myślę że i tak nieźle dopasowała ten kolor

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-03-10 o 21:33 Powód: Przywrócenie treści postu.. niestety bez zdjeć
sandraaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 12:17   #789
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
TMargo dziekuje za odpowiedz, choc zastanawiam mnie dalej ten "czarny brąz"
wasienka - ponawiam pytanie zeby nie umknelo - jaki masz kolor wlosow doczepionych?

ten 2 wydaje sie rudawy, cieply braz a 1B chlodny ciemny braz dobrze widze?

Na tej stronie sa widoczne wzorniki:

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...f9d26581eb3547
według wzornika kolor 1 B to bardzo ciemny brąz wpadający w czerń naturalną,a 2 to zimny ciemny brąz,jak mocna kawa.
jeśli nie masz czarnych włosów weź sobie kolor 1B,w razie czego dofarbujesz.
ja kupiłam 1 B i był bardzo jasny prawie ,jak 4.byłam zła ,bo znam kolorystykę i nijak miało się to do 1B.myślę,że baba nie miała innego koloru na stanie i wcisnęła mi inny odcień.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
o ile pamiętam to na allegor dziewczayny wklejały zestawy naturalnych po 6 taśm ,a wagowo 50/70 gr.
jeśli do tej pory nosiłaś syntetyki to oczywiście jest ich po 8taśm w zestawie ,a wagowo 150/170 gr.
jest różnica kolosalna
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:47   #790
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
farbowalas te pasemka? No to faktycznie to dobre wlosy hehe
tak, farbowałam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka a jaki masz kolor wlosow doczepionych?
zamówiłam kolor 2 ale farbowałam je. teraz są ciemniejsze, ale juz sie zmywa ten kolor

Cytat:
Napisane przez 3patrycja9 Pokaż wiadomość
Yhh dziewczyny musze swoje frustracje wylać gdzieś... uwielbiam microringi ale ta roztapiająca się keratyna.. ściągnełam je dziś aby moje wloski troche odpoczely i 2 h siedze skubiąć to g*** z włosów
posmaruj głowe oliwka do ciala i poczekaj z pol godziny, potem to wszystko rozczesz i koniec ja tak robiłam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
TMargo dziekuje za odpowiedz, choc zastanawiam mnie dalej ten "czarny brąz"
wasienka - ponawiam pytanie zeby nie umknelo - jaki masz kolor wlosow doczepionych?

ten 2 wydaje sie rudawy, cieply braz a 1B chlodny ciemny braz dobrze widze?

Na tej stronie sa widoczne wzorniki:

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...f9d26581eb3547
ja kupowałam kolor 2 ale je farbowałam. na poczatku wyszedł czarny, ale jeszcze troche i bedzie odcien ciemny cieply braz, taki kawowy
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 15:39   #791
monika658
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Wasienka piękne masz wloski, moje też są takiej długości ale jednak troszkę się plączą, powiedz, czym je myjesz i jakich kosmetykow używasz, bo ja jestem dalej na etapie prób, jednak zawsze wracam do serii niebieskiej herbal.

Edytowane przez monika658
Czas edycji: 2010-03-10 o 18:34
monika658 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 16:11   #792
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Rozjaśnianie pasm clip-in

Witam, kupiłam przez internet zestaw naturalnych pasemek clip-in. Kolor pasm to bardzo jasny platynowy blond jednak konkretnie na zywo wyglada jak po prostu...zolty. Obecnie kolor moich włosów jest bardzo jasny podchodzący pod biały. Jutro wybieram się do fryzjera na farbowanie odrostów, czy da radę aby fryzjerka rozjasnila mi tez pasma clip-in do mojego koloru? Czy da się je jeszcze bardziej rozjasnic?
Proszę o odpowiedz.
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:19   #793
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Rozjaśnianie pasm clip-in

Cytat:
Napisane przez Dirvina Pokaż wiadomość
Witam, kupiłam przez internet zestaw naturalnych pasemek clip-in. Kolor pasm to bardzo jasny platynowy blond jednak konkretnie na zywo wyglada jak po prostu...zolty. Obecnie kolor moich włosów jest bardzo jasny podchodzący pod biały. Jutro wybieram się do fryzjera na farbowanie odrostów, czy da radę aby fryzjerka rozjasnila mi tez pasma clip-in do mojego koloru? Czy da się je jeszcze bardziej rozjasnic?
Proszę o odpowiedz.
pewnie się da,ale ja gdybym była fryzjerką nie dałabym ci takiej gwarancji,ponieważ jeśli są to włosy dobrej jakości to dalej sa martwe.włos martwy inaczej chwyta farbę i tylko zawodowa fryzjerka,ktora zajmuje się przedłużaniem i farbowaniem może to zrobić.
po drugie,jeśli to "imitacja włósw naturalnych" to równiez inaczej zachowują się po farbowaniu.
jeśli to blond jasny,ale o żółtym odcieniu możesz użyć płukanki niebieskiej,aby nadać im odcień białego gołębia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 19:22   #794
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
najlepiej zadzwon i spytaj sie,na ich stronie podany jest telefon .być może mają w ofercie,ale dawno nie zmieniali oferty.
zawsze możesz zamówić w innym miejscu od sprawdzonych dostawców.
poza tym syntetyki to nie majątek,a o ile mi wiadomo to są podobnej jakości na all,czy w firmowym sklepie i dość konkretne zestawy wagowo

włąsnie masz racje,nawet jak nie beda miec kreconych to za te kilkanaście zł moge sporóbowac. jutro bede dzwonić do nich.

w allegropatrzałam ale boje sie ze nie dopasuje dobrze koloru, a w sklepie to przyłoze i jest dzieki za link!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 21:21   #795
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monika658 Pokaż wiadomość
Wasienka piękne masz wloski, moje też są takiej długości ale jednak troszkę się plączą, powiedz, czym je myjesz i jakich kosmetykow używasz, bo ja jestem dalej na etapie prób, jednak zawsze wracam do serii niebieskiej herbal.
myje szamponem Stapiz'a i nakladam maske ze Stapiz'a seria z jedwabiem chyba i pestkami slonecznika, szampon tez. potem po splukaniu psikam duzo gliss kurem tym w sprayu, teraz mam oil nutrive, wczesniej mialam do wlosow zniszczonych cos z REPAIR i bylam baaaardzo zadowolona, po niej wlosy sie blyszcza i dobrze ukladaja. no i to wszystko
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 12:20   #796
monika658
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 9
Angry Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
myje szamponem Stapiz'a i nakladam maske ze Stapiz'a seria z jedwabiem chyba i pestkami slonecznika, szampon tez. potem po splukaniu psikam duzo gliss kurem tym w sprayu, teraz mam oil nutrive, wczesniej mialam do wlosow zniszczonych cos z REPAIR i bylam baaaardzo zadowolona, po niej wlosy sie blyszcza i dobrze ukladaja. no i to wszystko
Dzięki za podpowiedź, jutro odwiedzę jakąś drogerię i zakupię, gliss kura też mam ale nie używałam na przedłużane bo gdzieś wyczytałam, że lepiej nie nakładać tych w sprayu z tej firmy ale moje były po nich super. I dziś niestety stwierdziłam, że trochę mi włosów ubyło, wyczesują się, mam nadzieję, że dotrwam do świąt....
monika658 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:37   #797
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monika658 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź, jutro odwiedzę jakąś drogerię i zakupię, gliss kura też mam ale nie używałam na przedłużane bo gdzieś wyczytałam, że lepiej nie nakładać tych w sprayu z tej firmy ale moje były po nich super. I dziś niestety stwierdziłam, że trochę mi włosów ubyło, wyczesują się, mam nadzieję, że dotrwam do świąt....
niestety stapiza nie kupisz w zadnej drogeri, moze w jakims sklepie z art. fryzjerskimi, ja kupilam na allegro
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 15:24   #798
kfiathusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny powiedzcie mi tylko czy clipy po założeniu są widoczne, czy jak na przykład pochyle się, czy w tańcu widać czy włosy są doczepione? Czy jest duży dyskomfort podczas noszenia? Czy to jest na pewno wygodne, proszę o wypowiedź... Pozdrawiam
kfiathusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:01   #799
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

mam pytanie takie jak koleżanka wyżej. A jeśli wieje silny wiatr i rozchyla włosy to co wtedy? Widać że ma się doczepiane pasma ? Chyba tak. No to kicha........nie mogłabym z takimi clipami chodzić bo ciągle bym myślała że ludzie którzy na mnie patrzą widzą te sztuczne włosy.
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 23:36   #800
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny mam włosy do ramion,wychodze za mąż a do fryzury ktora wybrałam musze miec długie włosy i mam pytanie jak najlepiej je przedłużyć?chodzi mi o przedłużenie na 1 raz najlepiej zrobić to włosami na taśmie, pasemkami czy treską?oczywiście żeby nie było wiadać,że cos wystaje i żeby było można upiąc z tego fryzure ślubna,która bedzie sie trzymac całe wesele. Proszę o rade bo nigdy nie przedłużałam włosów i sie za bardzo nie znam na tym .
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 23:37   #801
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

a i mniej wiecej chodzi mi o taka fryzure zeby zrobic.
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 02:34   #802
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Pytanie mam ;d
Chce kupic tasme pociac ja i podwojnie zszyc o tą http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...9e8ae8fd764f6b i teraz pytanie jak to sie zszywa?
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 08:23   #803
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja zamawialam tasme z dobrewlosy i zszywalam. Wopprzedniej czesci watku są zdjecia, Odeta mi tłumaczyla bo miala takie same. Byly zdjecia. Tniesz tasme i zszywasz tam na szwach. Ja nie robilam tego sama bo mam lewe rece do szycia a jak źle zszyjesz to może sie rozpasc
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:18   #804
JoaaNN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 101
GG do JoaaNN
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

-
__________________
Tworzę! http://udzoany.blogspot.com

Fejsbookuję facebook.com/UDzoany

Edytowane przez JoaaNN
Czas edycji: 2010-03-12 o 17:21
JoaaNN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 23:14   #805
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny !
Jestem nowa na forum. Przeczytałam dzisiaj całą IV część wątku. Do kolejnych trzech nie mam siły jak na razie. Mam kilka pytań na które niestety nie znalazłam odpowiedzi, a bardzo mi na niej zależy.
Otóż zamówiłam w środę z allegro clipy (we wtorek mają być). Ale strasznie boje się że będą się zsuwały przy szarpnięciu, albo co gorsze bez powodu. Chciałam zapytać czy nosicie clipy na co dzień? Dużo dziewczyn pisało o nich ale żadna nie napisała wprost jak to jest z tym noszeniem. Przeczytałam jeszcze wypowiedź dziewczyny, która powiedziała że pękła jej spinka w clipie. Czy to się często zdarza? Co mam robić żeby tego uniknąć? I moje ostatnie już pytanie, czy zdarzyło Wam się kąpać w clipach w rzece, jeziorze, morzu ? ewentualnie na basenie? I czy to im nie zaszkodzi? Pytam bo zamówiłam clipy głównie ze względu na to że zbliża się lato i trzeba poprawić wygląd
Dodam że chciałabym je nosić codziennie.
Przepraszam że z góry tak dużo pytań, mam nadzieję że nie będziecie złe
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 06:54   #806
Szymka25_2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ja mam clipy od tygodnia szczerze muwiąc niemoge wiele powiedzieć o nich jak sie sprawują bo jeszcze ich nie nosiłam ,niestety nie trafiłam w kolor i czekam aż pofarbuje swoje włoski raczej na codzien nie będe ich nosić bo boje sie że sie poniszczą,co do spinek zawsze można dokupić na allegro osobno spinki wymienić uszkodzoną a wszyć nową nic trudnego ,ja mam cienkie włosy dlatego tapiruje je przed założeniem clipów lepiej sie trzymają .Nie ogladałaś filmików instruktażowych?http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6veEjfqI&NR=1 zależy jakie masz włoski czy naturalne ?czy syntetyczne?

Edytowane przez Szymka25_2008
Czas edycji: 2010-03-13 o 07:03
Szymka25_2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:54   #807
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Oglądałam filmiki
Zamówiłam naturalne, a jakie przyjdą to się okaże. A jak wkładałaś swoje clipy to nie widać Ci spinek ?
No i czy to co dziewczyny pisały że od clipów mogą zostać łyse plamy w miejscach ich przyczepiania, to prawda?
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:51   #808
Szymka25_2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

bzdura !! łyse plamy od klipów? że niby włosy mają wypaść ?od klipów włosy niemają prawa sie niszczyć ja miałam kiedyś zakładane na tulejki takie małe obraczki potym świństwie to dopiero włosy sie niszcza ,moich spinek nie widać no ale minusem jest kolor moich włosów dlatego czekam aż pofarbuje ile dałaś za włoski jeśli można wiedzieć/ ja zapłaciłam 330 zł za ok 115 gram włosów a pozatym niewiem czy jest jakiś łagodniejszy dla włosów zabieg przedłużania włosów od klipów zdejmujesz kiedy chcesz wygoda i komfort ,i nieprawda że trzeba sie męczyć z zakładaniem wlosów przed wyjściem a te przedłużane na stałe są lepsze każde włosy trzeba ułozyć i poświęcić czasu JA OSOBIŚCIE NIE PODDAŁA BYM SIE METODZIE PRZEDŁUŻANIA NA KERATYNE KLEJ WE WŁOSACH YYCH MASAKRA NAWET SPECJALNĄ SZCZOTKĄ NIEJEST CZŁOWIEK W STANIE ROZCZESAĆ U NASADY WŁOSKÓW ROBIĄ SIE KUŁTUNY

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ja miałam naturalne oczywiście, syntetykow nigdy w życiu bym nie założyła na stale! A jeśli chodzi o spanie to tylko przez pierwsza noc. Następne już są jakbym nie miała nic doczepione. A do czesania są specjalnie szczotki żeby je przy łączeniach rozczesyw
teraz to ija wiem że syntetyczne włosy to badziewie człowiek uczy sie na błędach ja syntetyki kupowałam dwa lata temu

Edytowane przez Szymka25_2008
Czas edycji: 2010-03-13 o 10:38
Szymka25_2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:44   #809
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Przepraszam że się Wam tu tak bezczelnie wtrącam ale widzę że jesteście ekspertami w dziedzinie Chcę zamówić sobie włosy clip in, najlepiej naturalne... I tu moje pytanie.. Mogłybyście rzucić okiem? Kupowałyście może takie włosy? Wydają mi się bardzo tanie jak na naturalne;/
http://www.allegro.pl/item955617295_...mie_55_cm.html

Proszę o pomoc
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 13:04   #810
Szymka25_2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

TAK WYGLADAJĄ MOJE OCZYWIŚCIE WIDAĆ RÓŻNICE ,WE WTOREK CZEKA MNIE FARBOWANIE OBY UDAŁO SIE WMIARE DOBRAĆ KOLOR

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

OLIOLI musisz przedewszystkim patrzeć ile gram mają włoski na obrazku są ładne mi np 60 g włosków niebardzo starczyło musiałam domuwić

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

wydaje mi sie że brunetkom łatwiej dobrać kolor niż balejaż mój wydawał sie inny a wrzeczywistości jest duuuużo jaśniejszy dlatego musze pokombinować u fryzjera a i moje są troche ciężkie

Edytowane przez Szymka25_2008
Czas edycji: 2010-03-19 o 11:04
Szymka25_2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.