Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 09:54   #1321
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
a co do tego syropu na wymioty - przecież to lek uspokajający???!! w dodatku niewskazany w ciąży: http://www.przychodnia.pl/el/leki.ph...=88&akcja=view

ale co ja się dziwię, że lekarze przepisują wszystko, mój gin (już po potwierzeniu ciąży) przepisał mi gynazol na grzybicę. Po wykupieniu leku dorwałam ulotkę i zbaraniałam-ZABRONIONY W CIĄŻY. Leku nie wzięłam, za to chyba zmienię przychodnię.
Niby na ulotce napisane,że zabroniony- ale praktyka jest taka,że wielu lek. zapisuje hydro. W sumie jest w miarę bezpieczna. Ale jest lekiem gł. o własciowościach własnie uspakajających,a efekt p/ wymiotny to takie jakby działanie "uboczne"- dodatkowe (co nie znaczy,że nie jest skuteczna w tym zakresie).
Dlatego ja czekam na jakies inne propozycje Ciagle mnie mdli
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:54   #1322
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Uffffff.... też mam wyrzuty sumienia... To, że jestem też nerwusem to wiadomo od lat ale to co teraz wyczyniam, jakby mnie hormony z uczuć wyprały
O właśnie. A co gorsze teraz jak mnie tż czymś wkurzy to mogłabym go w ogóle nie widzieć, nie dotykać nic. A kiedyś to po jednym dniu tęskniłam i strasznie mnie w nim wszystko kręciłoa teraz taki dziwny zastój
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:53   #1323
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
tez tak myslę

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość

Ja juz o tym pomyslalam, wczoraj bylam sama o gin, i mam zdjecie malenstwa, a że moj TŻ nie mógl byc wiec.. kupilam mala antyramke, pare naklejek w serduszka, napisalam dedykacje i wlozylam zdjecie mam nadz ze mu sie spodoba
świetny prezent, na pewno tż się ucieszy

wydaje mi sie ze z tymi lekami to na ulotkach często tak pisza dla bezpieczeństwa, zeby kobiety same tego nie brały, bez konsultacji z lekarzem. Ja tam wierzę i ufam lekarzowi. Swoją droga na Urosepcie tez pisze ze w ciązy nie wskazane, a jednak coś musze brać na te bakterie.

narazie na miasto nie poszłam bo rozpadało sie znowu strasznie ale chyba jednak się rusze choćby dlatego że przecież świerze powietrze jest wskazane
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:55   #1324
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

witam sie i ja
jakos nie moglam spac w nocy ... obudzilam sie zdenerwowana , jakies leki mnie dopadly , czy damy rade i wogole niby normalne w ciazy , ale troche meczace .... i chyba sikanie nocne juz sie zaczelo
ja naleze do nerwusow , ale od kilku dni wyjatkowo spokojna jestem az do mnie nie podobne hehe , oby tak juz zostalo
wlanetynek nigdy nie obchoodzilam , nie lubie tego "swieta"



Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! bylam wczoraj u gin, moje malenstwo ma 7 tygodni i bije mu serduszko, poplakalam sie ze szczęścia jak to zobaczylam.. niby wszystko ok, tylko okazalo sie, ze mi sie odrywa lekko kosmowka i dostalam duphaston, czytalam ze to sie stosuje w roznych przypadkach ale tez ciążach zagrożonych, napiszcie cos bo zwariuje
super , ze serduszko bije co do kosmowki nie pomoge dbaj o siebie , wiecej lez i bedzie dobrze zobaczysz

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość


A nie znacie/pamiętacie przykładów czegoś na mdłości co można juz łyknąć?? Męczę się już ponad tydzień z całodziennymi mdłościami, a wczoraj wieczorem miałm taki kryzys, że sie poryczałam Do lek. ide dopiero w pon.

No ja właśnie mam podobnie jak Ty- pierwsza ciąża, wielkie przerażenie i niedowierzanie. Dzieci ogólnie wolałam na obrazku- ewentualnie z daleka, ale z drugiej strony miałam jakieś takie ciche marzenia o swoim
sama to raczej nic nie kupisz w aptece ... musisz poczekac na wizyte , ale tez nie jest powiedziane , ze lekarz cos ci przypisze ... leki bierze sie jak juz naprawde ma sie mega wymioty

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
O, z tą kartką wakentynkową dobre, może też tak zrobię

a co do tego syropu na wymioty - przecież to lek uspokajający???!! w dodatku niewskazany w ciąży: http://www.przychodnia.pl/el/leki.ph...=88&akcja=view

ale co ja się dziwię, że lekarze przepisują wszystko, mój gin (już po potwierzeniu ciąży) przepisał mi gynazol na grzybicę. Po wykupieniu leku dorwałam ulotkę i zbaraniałam-ZABRONIONY W CIĄŻY. Leku nie wzięłam, za to chyba zmienię przychodnię.
wiele lekow co przepisuja lekarze ma na ulotce nie zalecane dla kobiet w ciazy
nikt nie przeprowadza takich badan na ciezarnych i stad ten napis ,zabezpieczaja sie w ten sposob koncerny farmaceutyczne
wiele kobiet bierze leki , rozne nasercowe itd. i jest to mniej grozne jak nie branie niczego niekiedy
wiec skoro lekarz przepisal to nie ma co sie bac , no chyba , ze wiecie , ze wasz lekarz jest skrajnie nieodpowiedzialny
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:24   #1325
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! bylam wczoraj u gin, moje malenstwo ma 7 tygodni i bije mu serduszko, poplakalam sie ze szczęścia jak to zobaczylam.. niby wszystko ok, tylko okazalo sie, ze mi sie odrywa lekko kosmowka i dostalam duphaston, czytalam ze to sie stosuje w roznych przypadkach ale tez ciążach zagrożonych, napiszcie cos bo zwariuje
ja biorę duphaston na podtrzymanie żeby krwiak nie zagrażał i na opisie usg u mnie pisze ze kosmówka jest na tylnej ścianie i odwarstwiona przez hae... coś tam (tj chyba ten krwiak nie wiem) i nie mogę info znaleźć żadnego u tez się trochę martwię
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:23   #1326
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ja biorę duphaston na podtrzymanie żeby krwiak nie zagrażał i na opisie usg u mnie pisze ze kosmówka jest na tylnej ścianie i odwarstwiona przez hae... coś tam (tj chyba ten krwiak nie wiem) i nie mogę info znaleźć żadnego u tez się trochę martwię
Wiem, że łatwo powiedzieć nie martw się, ale naprawdę się nie denerwuj bo to dzieciaczkowi szkodzi
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:54   #1327
Grennie
Raczkowanie
 
Avatar Grennie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

jejku ale mam dziś kryzys nie moge sie z kanapy ruszyc tak mnie mdli a do tego mi słabo... dobrze,że mam urlop,ale na samą myśl,że mam siedziec w pracy robi mi sie jeszcze gorzej!
__________________
Bejbik
Grennie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 13:30   #1328
betty*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witajcie! Czy mogę się przyłączyć do Waszego grona? Nie znam jeszcze dokładnego terminu porodu wychodzi tak mniej więcej koniec września/ początek października Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
__________________
Jestem mamą to moja kariera, jestem mamą na zawsze, od teraz
Lenka 01.03.2009
betty* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:31   #1329
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Natka, Magda, fotogeniczne macie dzieciaki

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczynam 9tc. W pn miałam USG i wielkość zarodka wynosiła - 2,55cm
Spray, świetnie że się wszystko dobrze układa

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wiecie co? Nawet gdy lekarz już Wam powie jaką płeć ma maleństwo to liczcie się z prawdopodobieństwem pomyłki, żeby później nie było dużego rozczarowania.
Może to głupie, ale ja nie wyobrażam sobie jakoś, że mogłabym urodzić chłopca Jakaś dziwna mi się ta myśl wydaje.

Edit:
Okroiłam nieco listę, niewiele, ale na serio mi się te nicki mieszają Jakby jakaś bywalczyni się nie umiała znaleźć to proszę najlepiej o pw Inne sugestie również mile widziane
Sofcia, Archinta, na który miesiąc Was wpisać?
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2011-02-11 o 13:48
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:33   #1330
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Może to głupie, ale ja nie wyobrażam sobie jakoś, że mogłabym urodzić chłopca Jakaś dziwna mi się ta myśl wydaje.
to tak ja mi jakos przyjmuje że bedzie dziewczynka i koniec, nie wiem dlaczego

betty, witaj
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:25   #1331
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Grennie Pokaż wiadomość
jejku ale mam dziś kryzys nie moge sie z kanapy ruszyc tak mnie mdli a do tego mi słabo... dobrze,że mam urlop,ale na samą myśl,że mam siedziec w pracy robi mi sie jeszcze gorzej!
kryzys to i ja mam dzisiaj do tego brzuch pobolewa
raz kichnelam i tak strasznie zabolalo przez chwile , ze az sie przestraszylam

Cytat:
Napisane przez betty* Pokaż wiadomość
Witajcie! Czy mogę się przyłączyć do Waszego grona? Nie znam jeszcze dokładnego terminu porodu wychodzi tak mniej więcej koniec września/ początek października Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
witaj i gatuluje



piszecie o dziewczynkach , ja natomiast bardzo bym chciala chlopca , no ale co bedzie to i tak bede szczesliwa !!! oby zdrowe bylo
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 14:31   #1332
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja też mam jakiś kryzys. Chandra czy cuś.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:31   #1333
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

wiecie dziewczyny ja tak mysle ze jak lekarz robi usg to powinien sprawdzić czy jest jakiś krwiak, z tego co czytalam jest dużo takich przypadkow i jak sie nie wie o krwiaku to sie nie lezy i moze byc tak jak u mnie ja na przyszlosc bede na to lekarza naciskac bo teraz nawet jak jestem w domu to jak coś czuje to co chwile w majtki spogladam bo sie boje a nikomu nie zycze takich przezyc

asionek31 ja z kichaniem też tak czasem mam taki silny ból przez kilka sekund i tez mnie to przeraza myslalam ze to moze przez krwiaka ale jak ty tak masz to moze to normalne w ciazy
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:32   #1334
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupowałyście coś tż'tom na walentynki? Albo szykujecie jakieś niespodzianki? Bo u mnie kompletnie weny brak w tej kwestii
Ja planuję kolację i "miły wieczór" we dwoje

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A ja właśnie też się zastanawiam kiedy powiedziec rodzinei i znajomym??? Niby chciałąm poczekać właśnie trochę,żeby fasolka tak na pewno zamieszkała już sobie, ale z drugiej strony ciężko mi się wykręcać od spotkań etc. A za 1,5 tyg. babcia moja ma 90-kę, więc co, nawet toastu nie wypiję??/ Zaraz wszyscy zaczną się dopytywac ,ze czemu to tak.

Kiedy powiedziałyście??


A nie znacie/pamiętacie przykładów czegoś na mdłości co można juz łyknąć?? Męczę się już ponad tydzień z całodziennymi mdłościami, a wczoraj wieczorem miałm taki kryzys, że sie poryczałam Do lek. ide dopiero w pon.
My powiedzieliśmy w 5 tygodniu, jeszcze zanim byłam u lekarza, bo to było w okresie świątecznym i musiałam wytłumaczyć dlaczego nie piję
Na mdłości niestety nie ma nic, na wymioty to jakieś syropy albo czopki właśnie. Mi pomagało zjedzenie czegoś przed wstaniem z łóżka, a teraz muszę po prostu częściej jeść.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
acelinka- no własnie nie wiem , który tydzień. Może byc 4 , a może 8- w poniedziałek idę na 1 wizytę. Test zrobiłam 4 dni temu.
Przed ta wizytą chyba nie zasne ze stresu!
A kiedy miałaś ostatnią @?

Witam nową mamuśkę
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:40   #1335
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
A kiedy miałaś ostatnią @?
Taką ostania "prawdziwą"23-28 XII, a potem w styczniu 20-25 plamienie- ale takie ledwo ledwo.
Ciężko mi wyliczyć bo nie mam zbyt regularnych cykli- jak zrobiłam sobie podsumowanie 2010 to najkrótszy miał 26 dni, najdłuższy 57!
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:56   #1336
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Taką ostania "prawdziwą"23-28 XII, a potem w styczniu 20-25 plamienie- ale takie ledwo ledwo.
Ciężko mi wyliczyć bo nie mam zbyt regularnych cykli- jak zrobiłam sobie podsumowanie 2010 to najkrótszy miał 26 dni, najdłuższy 57!
To ja bym liczyła od tej prawdziwej @ Gin też tak zapewne policzy
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:59   #1337
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Zrobiłam betę w środę i w końcu odebrałam dzisiaj wynik.

Dodatni
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:14   #1338
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Zrobiłam betę w środę i w końcu odebrałam dzisiaj wynik.

Dodatni
No widzisz , słuchaj się nas

A ja bylam dzisiaj u tej babki ginki od nfz. Zjadła makrelę i myślałam że nie wydolę
Oczywiscie była taka pewna że 6 tydzien bo ona liczy od daty poczęcia ( ona wie ja nie hahaha). To jej pokazałam usg i nagle ona widzi że to 10 tydzien jednak. Bardzo jej się nie podobało że byłam na usg że to niezdrowo,niedobrze, tylko 3 i koniec kropka. Z czego pierwsze to to w 12 tygodniu z karkiem i dlugością kości nosowej.
Na szczęście badania mam ok , tylko mnie podrażniła wziernikiem i lekko krwawię chyba już do niej nie będę chodziła
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-02-11 o 15:15
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:16   #1339
Grennie
Raczkowanie
 
Avatar Grennie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

tweedledee Gratuluję! Teraz juz wszystko jasne

cotynato jak to nie zdrowe? chyba bez przesady... jakaś dziwna ta gin, może faktycznie poszukaj innej! ja bym sie u niej jakoś pewnie nie czuła!
i jeszcze ta makrela - no ja bym nie wytrzymała!bez kitu hehe!
__________________
Bejbik

Edytowane przez Grennie
Czas edycji: 2011-02-11 o 15:19
Grennie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 15:20   #1340
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Nie wiem czy się za szybko nie cieszę, bo zastanawia mnie czy branie określonych leków nie fałszuje wyniku, orientujecie sie może? Miałam ostatnio zapalenie tchawicy i bralam kilka lekarstw w tym antybiotyki, ale juz doczytałam, że nie mają one wpływu na poziom bhcg. Oprócz tego chyba inne lżejsze lekarstwa chyba tez nie powinny miec, prawda?
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:23   #1341
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się za szybko nie cieszę, bo zastanawia mnie czy branie określonych leków nie fałszuje wyniku, orientujecie sie może? Miałam ostatnio zapalenie tchawicy i bralam kilka lekarstw w tym antybiotyki, ale juz doczytałam, że nie mają one wpływu na poziom bhcg. Oprócz tego chyba inne lżejsze lekarstwa chyba tez nie powinny miec, prawda?
Wątpie i tak się nastresowałaś a można było od razu, super a ile wyszło? Tzn jaki tydzien ci wychodzi ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:26   #1342
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Wątpie i tak się nastresowałaś a można było od razu, super a ile wyszło? Tzn jaki tydzien ci wychodzi ?
Robiłam tylko jakościową, bo bylam pewna, że wynik będzie ujemny, bo 3 testy wyszły negatywnie, a tylko ten jeden pozytywnie, to myślałam, że był felerny.

W poniedziałek pójdę do lekarza, to zobaczę czy juz coś widać czy nie.
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:29   #1343
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Grennie Pokaż wiadomość
tweedledee Gratuluję! Teraz juz wszystko jasne

cotynato jak to nie zdrowe? chyba bez przesady... jakaś dziwna ta gin, może faktycznie poszukaj innej! ja bym sie u niej jakoś pewnie nie czuła!
i jeszcze ta makrela - no ja bym nie wytrzymała!bez kitu hehe!
Tłumaczyła to jakoś mądrze, że to są fale i one wytrącają komórki czy coś w każdym razie wiadomo że nie można przeginać z usg, ale nie uważam aby robienie 5 a nie 3 było jakąś wielką masakrą
Niepotrzebnie jej mówiłam że byłam na tym usg bo jakaś taka niesympatyczna się zrobiła. Ona mi nie da skierowania , pójdę tam gdzie byłam
W ogóle dowiedziałam się że basen mogę jeszcze tylko 2-3 tygodnie, muszę to wykoszytać ( i potwierdzić jeszcze gdzieś bo coraz mniej jej ufam). Lepiej jednak zapłacić i mieć komfort. Poza tym wydawało mi się że metalowe wzierniki to zło a po dzisiaj nie dam się tknąć tym platikowym

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Robiłam tylko jakościową, bo bylam pewna, że wynik będzie ujemny, bo 3 testy wyszły negatywnie, a tylko ten jeden pozytywnie, to myślałam, że był felerny.

W poniedziałek pójdę do lekarza, to zobaczę czy juz coś widać czy nie.
W sensie TAK/NIE czy podali cyfry ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:30   #1344
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Tłumaczyła to jakoś mądrze, że to są fale i one wytrącają komórki czy coś w każdym razie wiadomo że nie można przeginać z usg, ale nie uważam aby robienie 5 a nie 3 było jakąś wielką masakrą
Niepotrzebnie jej mówiłam że byłam na tym usg bo jakaś taka niesympatyczna się zrobiła. Ona mi nie da skierowania , pójdę tam gdzie byłam
W ogóle dowiedziałam się że basen mogę jeszcze tylko 2-3 tygodnie, muszę to wykoszytać ( i potwierdzić jeszcze gdzieś bo coraz mniej jej ufam). Lepiej jednak zapłacić i mieć komfort. Poza tym wydawało mi się że metalowe wzierniki to zło a po dzisiaj nie dam się tknąć tym platikowym

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------


W sensie TAK/NIE czy podali cyfry ?
No napisane tylko, że dodatni, ale wiadomo o co chodzi
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:32   #1345
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Rozumiem u mnie też była taka opcja ale wzięłam z tymi dokładnymi cyframi i na dole miałam rozpiskę jaki to mniej-więcej tydzień. Chociaż i tak najwięcej wg mnie mi powiedziało usg to mega niezdrowe hahah
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:51   #1346
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Zrobiłam betę w środę i w końcu odebrałam dzisiaj wynik.

Dodatni


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No widzisz , słuchaj się nas

A ja bylam dzisiaj u tej babki ginki od nfz. Zjadła makrelę i myślałam że nie wydolę
Oczywiscie była taka pewna że 6 tydzien bo ona liczy od daty poczęcia ( ona wie ja nie hahaha). To jej pokazałam usg i nagle ona widzi że to 10 tydzien jednak. Bardzo jej się nie podobało że byłam na usg że to niezdrowo,niedobrze, tylko 3 i koniec kropka. Z czego pierwsze to to w 12 tygodniu z karkiem i dlugością kości nosowej.
Na szczęście badania mam ok , tylko mnie podrażniła wziernikiem i lekko krwawię chyba już do niej nie będę chodziła
Ło matko jaka dziwna ta baba
A co z tym basenem nie tak? Chyba nie jest przeciwwskazany w ciąży? (oczywiście prawidłowej i zdrowej)
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:10   #1347
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość




Ło matko jaka dziwna ta baba
A co z tym basenem nie tak? Chyba nie jest przeciwwskazany w ciąży? (oczywiście prawidłowej i zdrowej)
No na pewno do końca nie można. Wg tej babki można tak do 3 miesiaca -3,5 może a później nie bo macica coś tam, warto się dowiedzieć dokładnie. Na filmie zycie po zyciu toona dopiero ok 5-6 tygodnia chyba musiała zrezygmować więc ja nie wiem już nic.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:12   #1348
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No na pewno do końca nie można. Wg tej babki można tak do 3 miesiaca -3,5 może a później nie bo macica coś tam, warto się dowiedzieć dokładnie. Na filmie zycie po zyciu toona dopiero ok 5-6 tygodnia chyba musiała zrezygmować więc ja nie wiem już nic.
Zmień lekarza
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:18   #1349
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Zmień lekarza
Ja mam 2 , prywatnie i na nfz, ale chyba tej faktycznie podziękuję
ale faktycznie coś nie hallo ze do 3 miesiaca tylko basen...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:24   #1350
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No na pewno do końca nie można. Wg tej babki można tak do 3 miesiaca -3,5 może a później nie bo macica coś tam, warto się dowiedzieć dokładnie. Na filmie zycie po zyciu toona dopiero ok 5-6 tygodnia chyba musiała zrezygmować więc ja nie wiem już nic.
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja mam 2 , prywatnie i na nfz, ale chyba tej faktycznie podziękuję
ale faktycznie coś nie hallo ze do 3 miesiaca tylko basen...
Ona musiała zrezygnować bo jej czop śluzowy wypadł z tego co pamiętam.
Ee jakieś bajki opowiada ta lekarka, przecież są ćwiczenia na basenie dla kobiet w ciąży, no i basen dobrze wpływa np. na kręgosłup bo go odciąża.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.