Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 16:42   #1741
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ale macie smaki siedzę i kombinuję co by dziabnąć, mam puszkę brzoskwiń i lody i chyba się skuszę


Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
w walentynki widziałam bijące serce mojego maleństwa i mąż też-byliśmy wzruszeni

No air-idź do innego lekarza:/
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:46   #1742
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja uwielbiam takie z serkiem w środku mniam

Smaki smakami, ale to dopiero początek ciekawe jak będziemy wyglądać pod koniec
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:51   #1743
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja na pewno źle bo w ogóle nie wymiotuję ( co mi wcale nie przeszkadza ) a jem ciągle bo co chwile głodna jestem już pewnie z 4 kg przytyłam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:54   #1744
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

ja też nie wymiotuje
a zważę się dopiero na wizycie w następny poniedziałek
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:55   #1745
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
ja miewałam tragiczne stany i mi pomagają kosmetyki A-dermy seria exomega - regularnie stosowany olejek pod prysznic + balsam do ciała przynoszą ulgę, a miałam momenty, że myślałam, że się zadrapię na amen
Musze spróbować- kosmetyki których używałam do tej pory dla skóry atopowej nie dają rady. Spróbuje pójść do apteki i poprosić o próbki..

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Ja przytyłam dosłownie 1,5kg, a jem wszystko co popadnie, do słodkiego mnie ciągnie, a ogólnie nie przepadałam za słodkim codziennie.

Co do seksu, mi lekarz powiedział że nie ma żadnych przeciwskazań, z mężem jakoś specjalnie się nie hamujemy, wiadomo delikatniej podchodzimy do sprawy, ale napewno sobie nie odmawiamy od początku. Sprawia mi ogromną przyjemność, większą niż przed ciążą choć nie powiem starania o dzidzie były "zawzięte"
Nie boję się też zbliżeń, bo wiem że mąż będzie delikatny i czuły
uff. to dobrze.. bo bałam się że coś już ze mną nie tak, skoro nie mam apetytu i w ogóle nie tyję.. pewnie później jakoś nadrobię.. Choć miałam koleżanką- drobna, taka mojej postury, która w ciąży przytyła zaledwie 5 kg

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Czy wy też jesteście takie wypryszczone, twarz, dekolt , plecy i co najgorsze szyja, tuż za uszami
myję tonizuję i ciągle nowe ... :/

a i miałam sen że urodziłam bliźniaczki, dziewczynki ale nie mogłam karmić piersią , mleko mi nie leciało
Moja nieskazitelna cera odeszla w niepamieć- nie wiem co mam robić, myję, tonizuję, złuszczam, dbam a pryszczy coraz więcej..

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Brida, piękne zdjęcie Już się nie mogę doczekać swojego

Kupiłam sobie dzisiaj 2 gazety Mamo to ja i chyba Mam dziecko, z płytą z muzyką dla dzieci

Czy wy jak sie dowiedziałyście o ciąży to też czułyście się takie bezradne i tak sam nie wiem jak to powiedzieć. Cieszę się tym wszystkim ale czuję się trochę nieswojo, dziwnie mi z tym wszystkim. Ale podobno to normalne w pierwszym trymestrze.
Ja odkąd sie dowiedziałam, a to już są 4 tyg, nie mogę się temu nadziwić i stale zapominam. I na razie dziwnie mi z tym. Powiedziałam już wszystkim bliskim, widziałam dziecko 3 razy na usg, słyszałam już jak bije jego serce a nadal nie moge w to uwierzyc..

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Witam Was po potwornie dłuuuugiej przerwie! Od mojej ostatniej wizyty (pewnie w okolicach 7 strony) "mamy wrześniowo-październikowe" rozrosły się tak bardzo, że niestety nie dałam rady nadrobić całego wątku. Po prostu wskakuję w tym miejscu i donoszę o moich perypetiach.
Niestety w 5 t.c. trafiłam do gina z potwornymi objawami grypy. Lekarz nas bardzo zmartwił mówiąc, że infekcja w tak wczesnej ciąży jest naprawdę groźna. Nie założył mi nawet karty c., dał receptę na antybiotyk, w razie gdyby gorączka nie przeszła (wyraźnie powiedział, że ten antybiotyk ma ochronić mnie, ale dla dzidziusia nie jest wskazany a wręcz niebezpieczny na tym etapie), kazał zażywać Apap i kwas foliowy z "górnej półki" (wczasy zapewne sponsorowane mojego gina na początku marca). Zrobił mi też pierwsze Usg, na którym było widać 6,3mm pęcherzyk ciążowy.

Powiem Wam, że do domu wróciłam załamana i już nawet pomału próbowałam pogodzić się z tym, że jednak z tej ciąży nic nie będzie. Dlatego też przestałam zaglądać na forum. Nie chciałam z nikim dzielić się moim smutkiem, ale nie miałam też ochoty czytać o Waszym szczęściu. Byłam naprawdę zdołowana.

Na szczęście Małż nie pozwolił mi się załamać, powiedział, że robimy wszystko zgodnie z zaleceniami lekarza, czyli kwasik, badania itp.

"Grypa" okazała się być jakimś 24-godzinnym wirusem (oczywiście to też źle) i obeszło się bez antybiotyku. Ale te dwa tygodnie do następnej wizyty były dla mnie naprawdę ciężkie.

Na początku 7 t.c. (1 lutego) powtórna wizyta u gina. Żołądek podchodził mi do gardła a nogi podczas Usg tak mi się trzęsły, że aż mi było głupio. Ale BIJĄCE serduszko zobaczyłam zanim zdążył mi je pokazać lekarz. Fasolek miał 7,7mm . Posłuchaliśmy jeszcze tętna, nareszcie dostałam kartę c. (tu prośba do Agnyski o zmianę t.p. na 27 IX), polecenie zrobienia awidności cytomegalii (wyszło przetrwałe zakażenie, czyli OK) i receptę na magnez przeciwko moim skurczom.
Żeby nie było za różowo, to pierwszy tydzień ferii miałam z głowy za sprawą wirusa żołądkowego, którego przytaszczyły moje córki, a który na szczęście mnie i mojego fasolka ominął Małż miał mniej szczęścia i chorował równo z dziećmi.

Tak więc wracam do Was kochane mamusie. Teraz mam zamiar być na bierząco.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które spotkałam na początku wątku (bardzo się cieszę, że widzę Agnyskę, bardzo mocno trzymałam za Ciebie) witam mamusie, które dołączyły podczas mojej nieobecności i kibicuję wszystkim tym, które ciągle mają nadzieję dołączyć do naszego wątku.


Brida śliczności masz na tym zdjęciu. Ja na razie nie będę się chwaliła, bo mój fasolek w 7 t.c. bardziej był podobny do dinozaura niż do człowieka



p.s.
Następna wizyta u gina wraz z Usg za tydzień, a potem 15 marca Usg genetyczne w Krakoffie
Zatem witamy ponownie i cieszymy sie Twoim szczęściem. Dobrze, że miałaś wsparcie w męzu i że wszystko dobrze sie ulożyło.
Gdzie robisz usg genetyczne? pytam bo ja tez z krakowa

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Ja w zasadzie tylko jeden jeansy odstawiłam takie najbardziej opięte, a reszta dalej mi służy i służyć będzie powiem Wam że to 11tc, ale brzuch mam taki troszkę choć myślę, ze o większym obiedzie wyglądałby tak samo

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------



to Twoja szefowa aż tak źle reaguje na ciążę?
kurczę, to ja chyba mam wyjątkowe szczęście z szefem- nie dość że sie ucieszył na wieść o ciązy, pogratulował, to jeszcze zmienił mi godziny pracy, tak, że moge sie swobodnie wyspać i przychodze do pracy na 9..

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Ja chodzę do lekarza prywatnie, ponieważ za wizytę z Usg płacę 50,00. Uważam, że raz w miesiącu mogę sobie pozwolić na taki wydatek, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę, że znam swojego gina od ponad 10 lat i mam do niego stały dostęp + względne zaufanie .
Niestety nie przyjmuje w przychodni, bo na pewno wybrałabym się tam do niego.
o kurcze.. za wizytę i usg tylko 50 zl? zazdroszczę.. ja chodzę na nfz, wiadomo bezpłatnie i dodatkowo do jednej z lepszych krakowskich lekarek prywatnie- tu płacę za wizytę i usg 140 zł. ale że ciąża od początku była uznawana za zagrożona, stwierdziłam że muszę chodzić do najlepszego specjalisty i cena sie nie liczy. Na szczęście z dzieckiem i ze mną wszystko ok- ale kontrolnie chodzę tez prywatnie..
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:00   #1746
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
pytajcie w aptece o kosmetyki, do skóry atopowej, tanie nie są, ale bardzo wydajne, no i większość spokojnie się potem nadaje dla maluchów np. oilatum
Ja właśnie kupiłam sobie emolium, może do tego dokupię krem?
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość

A może któraś pytała, jak to jest z sexem w pierwszych miesiącach? Czy np szczytowanie przez kobietę nie zagraża dziecku w końcu to skurcze. Albo czy sperma nie jest szkodliwa? Nie wywoła jakiegoś stanu zapalnego? Czuje się głupia
Mi lekarz zakazał bezwzględnie.
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
kupowałam na all cały zestaw ubrań Myślałam ze nie we wszystkim pocjodze bo niektóre bluzki na zdjeciach mi się nie podobały, ale po przysłaniu okazały się być ładne
Dzięki Acelinko za tego linka, nawet nie wiedziałam, że można tak wspaniałe rzeczy kupić, super! Mnóstwo fajnych aukcji jest, muszę się rozejrzeć. Nie bałaś się kupować używanych?? Chociaż w sumie jak człowiek po swojemu wypierze, wyczyści, to może i nie ma strachu.
Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
To ja na początek dnia pochwalę się zdjęciem dzidziola - 4,5 cm 11t+3dni
Broda wspaniała fotka, cudna dzidzia, moje gratulacje
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ja już prawie w 11 tyg i już spodnie dżinsowe są schowane głęboko, czas je wynieść na strych co by było luźniej w szafeczce
Jedne mi jeszcze zostały biodrówki białe, ale i tak jak siąde to odrazu rozpinam no i ze dwie spódniczki nie dżinsowe
W dresach mi głupio na miasto wyjść, a w domu to standard
Gosia ja w dresach też po domu śmigam, a do miasta kupiłam wreszcie ciążowe, bo w swoich niestety chodziłam z odpiętym guzikiem.
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A ja właśnie nie mam skierowania. Babka mi powiedziała, że mam przyjść 3 marca to wtedy wszystko trzeba będzie dokładnie pomierzyć- nosek , kark itp.
Nie mówiła nic o cenie ani o tym że to właśnie to usg prenatalne. zgłupiałam teraz.
Cotynato jestem ciekawa co z tym usg, ale już w poniedziałek się przekonam.

Miłego wieczoru, ale nakilkałyście!!!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:03   #1747
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja na pewno źle bo w ogóle nie wymiotuję ( co mi wcale nie przeszkadza ) a jem ciągle bo co chwile głodna jestem już pewnie z 4 kg przytyłam
Też jestem non stop głodna I na lody jednak się nie skuszę...bleee
Na wadze na dzień dzisiejszy stałe 0,5 kg na plusie czyli całkiem nie najgorzej aaaaaaaaa coś bym zjadła ale nie wiem co i zaczyna mnie to wkurzać i jeszcze zgaga mnie wzięła
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 17:07   #1748
Carmen1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 47
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

hej hej ja tez bym chciala do Was dolonczyc mam terminek na 1 wrzesnia. Narazie dotrwalam 12 tygodni ale ten czas strasznie powoli leci, wszytskim mamusiom zycze pomyslnego rozwiazania i bezproblemowej ciazy
Carmen1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:16   #1749
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Też jestem non stop głodna I na lody jednak się nie skuszę...bleee
Na wadze na dzień dzisiejszy stałe 0,5 kg na plusie czyli całkiem nie najgorzej aaaaaaaaa coś bym zjadła ale nie wiem co i zaczyna mnie to wkurzać i jeszcze zgaga mnie wzięła
C'nie? Zwariowac idzie. Ja to jak nie jem a czuję że głodnieję to automatycznie robi mi się niedobrze i muszę coś zjeść i tu się zaczyna dumanie co by tu zjeść żeby gorzej nie było ale warto teraz trochę się pomęczyć dla tego małego szkrabka
Cytat:
Napisane przez Carmen1984 Pokaż wiadomość
hej hej ja tez bym chciala do Was dolonczyc mam terminek na 1 wrzesnia. Narazie dotrwalam 12 tygodni ale ten czas strasznie powoli leci, wszytskim mamusiom zycze pomyslnego rozwiazania i bezproblemowej ciazy
wow. zazdroszczę że dotrwałaś
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:17   #1750
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Carmen1984 Pokaż wiadomość
hej hej ja tez bym chciala do Was dolonczyc mam terminek na 1 wrzesnia. Narazie dotrwalam 12 tygodni ale ten czas strasznie powoli leci, wszytskim mamusiom zycze pomyslnego rozwiazania i bezproblemowej ciazy
Witamy! Jak Ci fajnie że już 12, u mnie tuż tuż

Dalej jestem jak by walec po mnie przejechał, a głowa boli i boli

Mam narazie jedne spodnie ciążowe od koleżanki, ale kusicie tymi zakupami Ja bym jakąś tunike przygarnęła, taką cieńszą już , wkońcu te mrozy kiedyś odejdą
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:20   #1751
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja tam się cieszę bo mam masę elastycznych longów, tunik, sukienek i z legginsami będą wspaniale współgrały. Już trochę wyczekuję tego brzuszka i ruchów ahhh
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 17:28   #1752
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Carmen1984 Pokaż wiadomość
hej hej ja tez bym chciala do Was dolonczyc mam terminek na 1 wrzesnia. Narazie dotrwalam 12 tygodni ale ten czas strasznie powoli leci, wszytskim mamusiom zycze pomyslnego rozwiazania i bezproblemowej ciazy
Gratulacje, będziesz pierwsza na naszej liscie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
C'nie? Zwariowac idzie. Ja to jak nie jem a czuję że głodnieję to automatycznie robi mi się niedobrze i muszę coś zjeść i tu się zaczyna dumanie co by tu zjeść żeby gorzej nie było ale warto teraz trochę się pomęczyć dla tego małego szkrabka

wow. zazdroszczę że dotrwałaś
a teraz jeszcze spanko mnie dopada Jakoś ciężko mi uwierzyć, że niektóre kobiety nie wiedzą, że są w ciąży


Idę spaghetti robić, bo chłop z pracy wróci a ja na tapczanie
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:32   #1753
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mój hit to ostatnio chlebek z kabanosem i sałatką. Mogę to jeść na okrągło a jakoś nie wyobrażam sobie siebie i takiego dania wcześniej ;D

Mama mi zrobiła takie pyszne nalesniki z serem i cynamonem na przeziębienie z truskawkami ale jakoś mi to po kilku gryzach śmierdzi
oj co ja bym dala za kabanosa , albo sucha krakowska

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Właśnie spytałam o to kolezanki po porodach i ona mówi, że to prenatalne to dla kobiet po 35 roku życia i jak się skierowanie dostaje to chyba coś jest nie tak, bo takie pomiary jak nosek czy kark to się wykonuje normalnie na wizycie. Już nic nie wiem
teraz lekarze robia to badanie standardowo wiec nie ma co sie stresowac

Cytat:
Napisane przez Jayne Pokaż wiadomość
śledzie! o jeny! ostatnio zakupiłam 2 rodzaje! Mmmm..zjadłam z takim smakiem jeszcze mam----- a tak wogole mam dziewczyny pytanie! propo jedzonka!
Czy wierzycie w to ze jedzac np nabiał---zwiekszymy szanse na dziewczynke?
Ja w to b nie wierze bo i tak mysle ze inne czynniki wpływaja na to--- próbowaliśmy celowac w dziewczynke ale czy sie udało??? zobaczymy----a mysle ze nie zaszkodzi zjadac wiecej sera itd hihi----ale jak na złosc ciagnie mnie do innych rzeczy np kiedys piłam herbate z mlekiem a teraz nie moge, musze sie jakos przełamac i zaczac pic mleko! ahhh! aha pisałam wczesniej ze miałam problemy z załadkiem----samo przeszło...
plec jest juz ustalona wczesniej i cokolwiek bys teraz nie jadla juz jej nie zmienisz

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
mam pytanie: czy surimi z krabów podciąga się pod owoce morza?
tak i lepiej tego nie jesc to sa mieszanki roznych ryb , krabow itd. nieraz nienajlepszego sortu

Cytat:
Napisane przez Carmen1984 Pokaż wiadomość
hej hej ja tez bym chciala do Was dolonczyc mam terminek na 1 wrzesnia. Narazie dotrwalam 12 tygodni ale ten czas strasznie powoli leci, wszytskim mamusiom zycze pomyslnego rozwiazania i bezproblemowej ciazy
hej gratulacje
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:33   #1754
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja tam się cieszę bo mam masę elastycznych longów, tunik, sukienek i z legginsami będą wspaniale współgrały. Już trochę wyczekuję tego brzuszka i ruchów ahhh
Oj tak oj i to bardzo wyczekujemy
Dziś chyba dostawa na sigmie, będę śledzić wrazie co mam 38

co myślicie o takich :
http://moda.allegro.pl/estyl-kobieca...442558877.html
te bokserki jakie fajne, ja to fanka jestem, ale będę pewnie opięte
http://moda.allegro.pl/estyl-dziewcz...443559207.html
o jest i spódnica dla mamusi chyba coś u nich kupie hurtowooo
http://moda.allegro.pl/es-rewelacyjn...449571907.html


a to to dopiero czad
http://moda.allegro.pl/estyl-piekny-...451816624.html
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:55   #1755
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

O matko, ten pingwin jest rewelacyjny Malogosiu
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:57   #1756
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

sliczne te tuniki i bokserki w kwiaty
ja od nich kiedys zamawialam sukienki i tuniki , super material , wykonanie tez b.dobre i bardzo ladnie wygladaja bede tez jak znalazl na ciaze
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 18:08   #1757
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
sliczne te tuniki i bokserki w kwiaty
ja od nich kiedys zamawialam sukienki i tuniki , super material , wykonanie tez b.dobre i bardzo ladnie wygladaja bede tez jak znalazl na ciaze
takiej opini mi potrzeba to nie mam się co wahać tylko kupować
ale się ogórków kiszonych nawcinałam aż mi dobrze
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 18:19   #1758
buliczek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witam po bardzo dlugiej przerwie!!!!!
Bylam dwa tygodnie poza domem wiec tu nie zagladalam.
Wlasnie w poniedzialek bylam zrobic pierwsze USG i uslyszalam po raz pierwszy serduszko dzidziusia ma na razie 14 mm troche sie martwie czy to nie za malo na 8 tygodni,.

Mecze sie nudnosciami jak wiekszosc z was i chudne kilo na tydzien!!!
Mecza mnie tez wszytskie zapachy i nie wiem gdzie mam schowac swoj nos, powoli trace cierpliwosc wyobrazalam to sobie inaczej

I w dodatku mieszkam w Ameryce poludniowej i niegdzie nie umiem dostac mydla bez zapachowego i szamponu i ect....

Moze sa tu jakies przyszle mamy ktore mieszkaja poza Polska?????

Pozdrawiam was mocno !!!!
Trzymajcie sie cieplutko!!!!
buliczek26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 18:52   #1759
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Oj tak oj i to bardzo wyczekujemy
Dziś chyba dostawa na sigmie, będę śledzić wrazie co mam 38

co myślicie o takich :
http://moda.allegro.pl/estyl-kobieca...442558877.html
te bokserki jakie fajne, ja to fanka jestem, ale będę pewnie opięte
http://moda.allegro.pl/estyl-dziewcz...443559207.html
o jest i spódnica dla mamusi chyba coś u nich kupie hurtowooo
http://moda.allegro.pl/es-rewelacyjn...449571907.html


a to to dopiero czad
http://moda.allegro.pl/estyl-piekny-...451816624.html
te kwieciste tuniczki są boskie ale niestety moich rozmiarów nie ma a co do sweterka z pingwinem...yyyy...chyba się nie skuszę
za sobie zamówiłam dzisiaj to:
http://allegro.pl/nowa-kolekcja-2011...439310094.html
http://allegro.pl/tunika-sukienka-za...459334372.html czerń
http://allegro.pl/30-leginsy-leggins...453083053.html czerń i grafit
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2011-02-16 o 18:55
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 19:19   #1760
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

mmmmmmm ..... a ja chcę pingwina.........
Brida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:24   #1761
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dla was to pewnie nic, dla mnie tragedia, chyba bede musiała czubek palca obciąć
cotynato nic się nie martw stopa nie rośnie puchnie to na pewno, ale nie rosnie!
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:27   #1762
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

O jeny, mam jakiegoś doła. Chciałabym mieć już potwierdzenie o dzidziusiu, zobaczyć go, usłyszeć...
TŻ tylko pisze i uczy się, bo ma egzaminy w pracy, wkurzył mnie bo tak późno się za to wziął.
Mnie też drażnią wszystkie zapachy, szczególnie jedzenia dla zwierząt (to już wcześniej mnie drażniło zresztą...), nie wiem jak miałabym dać radę w pracy, ostatnio gdy byłam pochyliłam się przy półkach ZAMKNIĘTYCH kremów i nagle uderzyły mnie ich zapachy, okropnie słodkie, to napewno było to, rozpoznałam Niveę i i cośtam jeszcze; także masakra.
Na twarzy wyskoczyło mi kilka nowych niespodzianek, ale w granicach normy raczej, za to twarz mi się okropnie tłuści (a i tak mam tłustą cerę).
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:34   #1763
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

ryczę jak głupia kto za mnie napisze egzamin z finansów noż myślałam że to umiem, a tu 2
aaaaaaaaaaaaaaaaaa za co noooooooooooooooooooooo
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:41   #1764
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

ja mam wrażenie że mam mega lifting na buzi a poza tym ok. Najbardziej mnie cieszy, że nie mam mdłości przynajmniej na razie (tfu, tfu) Moja mama nie miała, więc liczę, że się już nie pojawią.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ryczę jak głupia kto za mnie napisze egzamin z finansów noż myślałam że to umiem, a tu 2
aaaaaaaaaaaaaaaaaa za co noooooooooooooooooooooo
będzie dobrze, bnastępnym razem wydmij brzuch i udawaj że zaraz puścisz pawika jak pomyślę, że znów mam zaczynać studia i to pod koniec ciąży to aż mi się cos robi
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:50   #1765
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

http://moda.allegro.pl/pentelka-pas-...448257241.html
mi sie cos takiego podoba i kocham tuniki mam troche to puki duzy brzuch nie bedzie to beda akurat
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:03   #1766
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Bardzo wiele kobiet mówi że po ciąży stopa zwiększyła się o pół rozmiaru.
A mi by się to przydało! Może w końcu nie miałabym problemu z kupnem butów

Ja melduje, że wczo. i dziś z mdłościami całkiem całkiem. Cos mnie tam zamuli, ale nie rwie i nie chce wylecieć ze mnie
Chyba ta wit. B6 działa
Ale dalej jak czytam Wasze wpisy o zachciewajkach to ...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
taki duży dzidziuś? mój w 7 tyg jak miałam usg w szpitalu miał 3 mm! teraz jeszcze bardziej się boję że coś jest nie tak
O już tam , nie tak!!!!
Ja miałam 2 dni temu usg- wyszedł 7-8 tydz. (z naciskiem na 8 tydz.) a dzidzia wielkości 7mm
Wiesz - wiele z nas w tym samym wieku, a jedne mierzą 1.50 cm, a inne 1.80 cm
Z reszta może jeden gin liczy z pęcherzykiem żółtkowym, inny bez

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2011-02-16 o 20:10
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:04   #1767
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Piękne ciążowe rzeczy Ja to chyba na allegro szukać nie umiem.. nigdy takich fajnych nie znajduje na razie co prawda niczego nie muszę kupować i nie zapowiada sie bo wszystkie kobiety w mojej rodzinie będąc w ciązy tyły niewiele- no chyba że miałabym byc wyjątkiem Na lato muszę pokupic sobie kilka sukienek, jakies spodnie dresowe i chyba tyle..a.. no i sukienke ślubna
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:09   #1768
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Piękne ciążowe rzeczy Ja to chyba na allegro szukać nie umiem.. nigdy takich fajnych nie znajduje na razie co prawda niczego nie muszę kupować i nie zapowiada sie bo wszystkie kobiety w mojej rodzinie będąc w ciązy tyły niewiele- no chyba że miałabym byc wyjątkiem Na lato muszę pokupic sobie kilka sukienek, jakies spodnie dresowe i chyba tyle..a.. no i sukienke ślubna

O a kiedy ślub

Ja mam weselicho w maju , z brzuszkiem będę tańcować
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:15   #1769
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
O a kiedy ślub

Ja mam weselicho w maju , z brzuszkiem będę tańcować
30 kwietnia także już niedługo. Na razie spokojnie z przygotowaniami- ślub cywilny i przyjęcie dla ok. 25 osób w restauracji. Jest wybrany i zaklepany termin w usc, obrączki kupione i tyle..Czasu coraz mniej a nawet nie wszyscy goście wiedzą Ślub będzie w moim rodzinnym mieście, 250 km od aktualnego miejsca zamieszkania. Wszystko staramy sie załatwiać w weekendy. I tak sobie teraz jeździmy, tam i z powrotem

A u Was jak? Duże wesele? Jak przygotowania? Suknia wybrana?

Edytowane przez kaileight
Czas edycji: 2011-02-16 o 20:17
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:15   #1770
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
i chyba tyle..a.. no i sukienke ślubna
dodała od niechcenia
To Ty lepiej się chwal kiedy ślub, co i jak

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
O a kiedy ślub
Ja mam weselicho w maju , z brzuszkiem będę tańcować
A ja tez idę na wesele- w kwietniu. Chciałam sobie już kieckę szukać- jak dobrze mieć jednak objawy ciążowe , kupiłabym i co
A tak dopiero w kwietniu czegoś poszukam- bo może mało co przytyję, a może zamienię się w walenia czy jakąś orkę jak już mi te mdłości miną
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.