Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 17:40   #3571
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja robię na oko, ale zalecan[/COLOR]e proporcje to łyżka octu na litr wody.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ogólnie old spice jest skierowany raczej dla dojrzałych panów. Facet w reklamie reprezentuje nie seksownego nastolatka, a zadbanego, dojrzałego pana.
I tak do mnie nie przemawia, za bardzo wymuskany. Ale oczywiście rozumiem, że taki był cel
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:43   #3572
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jak jeszcze nie miałam załatanych dziur to kładłam na środku pokoju dla nich kawałek chleba
I wychodziła myszka i sobie jadła, a ja czytałam książkę i na nią patrzyłam, a kot spał pod kołdrą. Ja kocham myszki Są takie śliczne
ja to mam na nieszczescie z myszami mase opowiesci. Wczesniej mieszkalam w domu z drewna i na zime zawsze pare mysz bylo w domu. Wiadomo ze mama nastawiala pulapki i raz dostala tylko obuchem w glowe i w nocy wlazla do lozka moich rodzicow i probowala wejsc do ucha ojjcu raz mi skoczyla na noge ze smietnika
Tez w domu letniskowym uciekalysmy przed mysza do innego pokoju spac, wszystkie szpary w drzwiach pozatykalysmy recznikami a ona i tak znalazla szpare w podlodze teraz to mi do smiechu ale wtedy brrrrrrr az mam ciary

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Noemi też tak ostatnio miałam, ale u mnie chodziła w styropianie i w końcu się przegryzła
do pokoju sie przegryzla?
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:45   #3573
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja panicznie boje sie pajaków i niektórych, bardziej strasznych robali.
Myszki są słodkie i śliczne. Moja ciocia panicznie boi się żaba. A te tez uważam za śliczne. Kocham żaby, jaszczurki, ślimaki...
Ja też lubię żaby, ślimaki i jaszczurki Moja ciotka też się panicznie boi żab, nie rozumiem dlaczego.
Pająków się nie boję, ale na przykład ręki do terrarium, w którym siedzi mój Mruczuś nie wkładam, tak na wszelki wypadek
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:48   #3574
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

0Witajcie kobietki! ;*

Dostałam dzisiaj plusa na jednych (strasznych) zajęciach, a na drugich było kolokwium, które zawaliłam, jak cała grupa zresztą.

Mimo to, dzień nawet udany. Byłam z dziewczynami na placku ziemniaczanym z mięsem (pyyyycha!), a na drugie danie miałyśmy naleśniki z owocami. Następnym razem idziemy na naleśniki z nutellą i bananem, muszą być przepyszne....!

Byłam w rosie, kupiłam olejek babydream, szampon isana (są w promocji!) i maskarę, którą polecała Agusia.
No nic, wracam zaraz do domu, bo jestem u brata (oczywiście niemile widziana ) i czas zabrać się za projekty...!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:49   #3575
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
ja to mam na nieszczescie z myszami mase opowiesci. Wczesniej mieszkalam w domu z drewna i na zime zawsze pare mysz bylo w domu. Wiadomo ze mama nastawiala pulapki i raz dostala tylko obuchem w glowe i w nocy wlazla do lozka moich rodzicow i probowala wejsc do ucha ojjcu raz mi skoczyla na noge ze smietnika
Tez w domu letniskowym uciekalysmy przed mysza do innego pokoju spac, wszystkie szpary w drzwiach pozatykalysmy recznikami a ona i tak znalazla szpare w podlodze teraz to mi do smiechu ale wtedy brrrrrrr az mam ciary
O ble ble ble! Umarłabym chyba!
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:53   #3576
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Dziękuję

I tak do mnie nie przemawia, za bardzo wymuskany. Ale oczywiście rozumiem, że taki był cel
Na pewno.
Znalazłam tą polska wersję i tam jest po pierwsze połowa nieprzetłumaczona (pominięta) przez co reklama wiele traci.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:59   #3577
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
JAk byłam młodsza poszłam na strych szukać w pudłach jakiejś książki i znalazłam tam... mysz zdechłą. Takiego wrzasku narobiłam, że łoooo. Potem przez 3 lata nikt mnie nawet siłą nie zmusił żebym poszła na strych.
A raz w kuchni była mysz. Nigdy jej nie widziałam, ale była. To przez 3 miesiące nie wchodziłam do kuchni jak już jej nie było.
to niezle sie musisz bac myszy
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się zabawna sytuacja. Moja mama kiedyś pojechała w odwiedziny do rodziny i moja kuzynka jeździła wózkiem dla lalek po podwórku. I mówi: Ciociu, ciociu, chodź coś pokażę! Mama zagląda do tego wózka, a tam zamiast lalki był pojemnik po margarynie wyłożony watą a na tej wacie 3 malutkie, różowiutkie i nieopierzone jeszcze myszki
Pewnie Twoja mame ten widok zaskoczył
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 18:09   #3578
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Ale to jest ciekawe. Bo raz mój kot przywlókł myszkę na schody przed dom i się nią bawił (wiem, że szkoda myszki, ale w sumie to jej nic nie zrobił, tylko jak się ruszała to ją łapał, jak nie ruszała to puszczał, na szczęście wszystkie moje kotki nie zagryzały myszy ani ich nie jadły). To wtedy sobie stałam obok i patrzyłam.

Pająków też sie boję. Jak widzę pająka i mam but na nodze to od razu TUP. A jak nie mam, to uciekam.

A kiedyś to kochałam żabki i wszytkie robale. Mama myślała, że pójdę na weterynarię. A potem zaczęłam się tym brzydzić/bać. Nie wiem czemu. A z biologią nie chciałam mieć nic wspólnego ale to przez nauczycielkę w gimnazjum.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:10   #3579
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość

Pewnie Twoja mame ten widok zaskoczył
Zwłaszcza, że też panicznie boi się myszy.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:13   #3580
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Ale to jest ciekawe. Bo raz mój kot przywlókł myszkę na schody przed dom i się nią bawił (wiem, że szkoda myszki, ale w sumie to jej nic nie zrobił, tylko jak się ruszała to ją łapał, jak nie ruszała to puszczał, na szczęście wszystkie moje kotki nie zagryzały myszy ani ich nie jadły). To wtedy sobie stałam obok i patrzyłam.
.
Mój robił tak, że przynosił mysz i się nią bawił <czyt. katował> a później dopiero zabijał. Ale ilekroć to widziałam to goniłam
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:50   #3581
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Mój robił tak, że przynosił mysz i się nią bawił <czyt. katował> a później dopiero zabijał. Ale ilekroć to widziałam to goniłam
Niestety koty sa mordercami. I nie można ich za to karcić. Taka ich natura. One są dumne z siebie, ze przynosły człowiekowi taką zdobycz, a człowiek krzyczy.
Mój jeden kot przywlókł kiedyś królika, a inny kuropatwę, jeszcze żywą. Nie miały zamiaru tych zdobyczy zjadać. To były podarunki dla nas
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 19:32   #3582
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Niestety koty sa mordercami. I nie można ich za to karcić. Taka ich natura. One są dumne z siebie, ze przynosły człowiekowi taką zdobycz, a człowiek krzyczy.
Mój jeden kot przywlókł kiedyś królika, a inny kuropatwę, jeszcze żywą. Nie miały zamiaru tych zdobyczy zjadać. To były podarunki dla nas
To prawda Mój też nam przynosił, tylko myszy na szczęście.
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:07   #3583
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Wcinam Toblerone
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:15   #3584
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Jedna moja koleżanka panicznie boi się tych brązowych ślimaków
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:35   #3585
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Zakochałam się w kostiumie. Już jakiś czas temu. A dziś TŻ mówi "przymierz". No to chciałam przymierzyć, a na wieszaku same 36 i 38. A w 38 to mi w cycach 10 cm brakuje.
Ataki piękny jest
Zaraz znajdę fotke.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:46   #3586
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03468 (2).jpg (44,4 KB, 39 załadowań)
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:52   #3587
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jest
Myślałam, że kąpielowym
Góra bardzo mi się podoba Dół już troszkę mniej, chyba, że jesteś wysoka- to pewnie ładnie by to wyglądało Ale całokształt robi dobre wrażenie Może będą mieli jeszcze dostawę i trafisz na rozmiar
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 22:23   #3588
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Ślicznie. Na okładkę czasopisma.
Kto wie, może kiedyś

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Ojj taaak :marzy: Gdyby tylko ceny nie były takie odstraszające,a oni niestety w okresie zimowym cenią się, cenią

Byłam dzisiaj w szmateksie. 2 swetry wyłapałam Nic szczególnego ale zawsze to jakieś zabezpieczenie na zimne wieczory w domu
No niestety Nigdy jeszcze nie byłam w górach. W ogóle bardzo mało miejsc zwiedziłam ale w przyszłości planuję to nadrobić o ile finanse pozwolą.

Super Ja pewnie jutro pójdę na dostawę

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
a wiecie co!!!!!! mysz mi chodzi miedzy tynkiem a cegla i to przy samym moim lozku, tak samo jak w poprzednim roku nooooo fAK, jak tylko uslyszalam to chrubotanie to wrrrr
No ale przynajmnej wiem ze na serio idzie zima, skoro myszy sie chowaja
Lubię myszki ale takiej dzikiej to pewnie bałabym się Kiedyś siostra przyniosła do domu, myślała że komuś uciekła. Jakieś dziwne kolory miała, sprawdzamy w necie a tam .. mysz polna

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się zabawna sytuacja. Moja mama kiedyś pojechała w odwiedziny do rodziny i moja kuzynka jeździła wózkiem dla lalek po podwórku. I mówi: Ciociu, ciociu, chodź coś pokażę! Mama zagląda do tego wózka, a tam zamiast lalki był pojemnik po margarynie wyłożony watą a na tej wacie 3 malutkie, różowiutkie i nieopierzone jeszcze myszki


Siostra przyniosła za ogon zdechłego szczura Ja to chyba nic nie znosiłam, jedynie miałam małą hodowlę ślimaków na balkonie Pamiętam że strasznie bałam się owadów. Nie zasnęłam w pokoju w którym latała mucha, ojciec musiał wykurzyć. Do tej pory mam jakiś lęk do wszystkiego co lata.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jest
Fajny Góra najbardziej mi się podoba. Nie lubię takiej długości spódnic ale tylko z tego względu że niekorzystnie w nich wyglądam, bardzo mnie skracają.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 22:34   #3589
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Kto wie, może kiedyś
A myślałaś kiedyś o tym? Żeby zainteresować się "światem mody"? Nie wiem ile masz wzrostu ale coś mi się tli, że dość niska jesteś...Więc jak nie modelka to chociażby fotomodelka

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
No niestety Nigdy jeszcze nie byłam w górach. W ogóle bardzo mało miejsc zwiedziłam ale w przyszłości planuję to nadrobić o ile finanse pozwolą.
Ja podobnie... A jestem maniaczką gór. Kocham wszystko co z nimi związane. Mam nadzieję, że jednak wkrótce uda mi się pojechać i zobaczyć te krajobrazy Tj mówię np. o Tatrach bo na Dolny Sląsk jeżdżę często, ale to wg mnie pagórki Choć piękne
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 22:55   #3590
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
A myślałaś kiedyś o tym? Żeby zainteresować się "światem mody"? Nie wiem ile masz wzrostu ale coś mi się tli, że dość niska jesteś...Więc jak nie modelka to chociażby fotomodelka


Ja podobnie... A jestem maniaczką gór. Kocham wszystko co z nimi związane. Mam nadzieję, że jednak wkrótce uda mi się pojechać i zobaczyć te krajobrazy Tj mówię np. o Tatrach bo na Dolny Sląsk jeżdżę często, ale to wg mnie pagórki Choć piękne
Tak, niska jestem. Marzę o jakiejś sesji zdjęciowej ale nie mam znajomego fotografa a przed kimś obcym nie umiałabym się otworzyć Najlepsze zdjęcia to zdjęcia z własnej ręki a najlepiej to chciałabym być jednocześnie po obu stronach obiektywu

Ja wolę morze ale góry strasznie chciałabym zobaczyć. Włożyłabym mój futrzany zestaw i na kulig w piękną zimę z dużą ilością śniegu Jestem strasznym zmarzluchem ale lubię spacerować zimą jak prószy śnieg aż się rozmarzyłam. W ogóle lubię zimę za ten klimat, choć święta już nie mają takiego uroku jak było się dzieckiem.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 23:08   #3591
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Tak, niska jestem. Marzę o jakiejś sesji zdjęciowej ale nie mam znajomego fotografa a przed kimś obcym nie umiałabym się otworzyć Najlepsze zdjęcia to zdjęcia z własnej ręki a najlepiej to chciałabym być jednocześnie po obu stronach obiektywu
Zawsze możesz spróbować. Skąd wiesz, może akurat Ci się spodoba i nieśmiałość minie Lepiej spróbować niż później żałować! <mądra rada ale szkoda, że się sama do niej nie stosuję>.

Ja wolę morze ale góry strasznie chciałabym zobaczyć. Włożyłabym mój futrzany zestaw i na kulig w piękną zimę z dużą ilością śniegu Jestem strasznym zmarzluchem ale lubię spacerować zimą jak prószy śnieg aż się rozmarzyłam. W ogóle lubię zimę za ten klimat, choć święta już nie mają takiego uroku jak było się dzieckiem.[/QUOTE]
To prawda. Tak samo jest ze świętami Bożego Narodzenia. Kiedyś to pół roku przeżywałam a teraz mija i ledwo zauważam Choć i tak czekam z niecierpliwością Góry są cuuuuuuuudowne! Pamiętam jak robiłam kuligi u mojej babci.. Ech tam jednak więcej śniegu niż u mnie...

Branoc kochane
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 23:14   #3592
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Myślałam, że kąpielowym
Góra bardzo mi się podoba Dół już troszkę mniej, chyba, że jesteś wysoka- to pewnie ładnie by to wyglądało Ale całokształt robi dobre wrażenie Może będą mieli jeszcze dostawę i trafisz na rozmiar
On taki żywcem wyjęty z burdy z lat 70
Strasznie wysoka nie jestem. Na manekinie podoba mi się bardzo, ale może się okazać, ze na mnie wygląda gorzej ze względu na szerokie biodra.
Często tak bywa, ze się w czymś zakocham a jak załozę to okazuje sie, ze mnie to szpeci.
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Tak, niska jestem. Marzę o jakiejś sesji zdjęciowej ale nie mam znajomego fotografa a przed kimś obcym nie umiałabym się otworzyć Najlepsze zdjęcia to zdjęcia z własnej ręki a najlepiej to chciałabym być jednocześnie po obu stronach obiektywu

Ja wolę morze ale góry strasznie chciałabym zobaczyć. Włożyłabym mój futrzany zestaw i na kulig w piękną zimę z dużą ilością śniegu Jestem strasznym zmarzluchem ale lubię spacerować zimą jak prószy śnieg aż się rozmarzyłam. W ogóle lubię zimę za ten klimat, choć święta już nie mają takiego uroku jak było się dzieckiem.
Ja Ciebie cały czas widzę na okładce jakiejś. Masz świetną figure, urodę. Jesteś idealna na fotomodelkę.

A co do bycia po obu stronach obiektywu to ja mam tak samo. Ja zawsze coś sobie wymyśle, tłumaczę TŻ, a on nie umie tego wykonać.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Właśnie zdałam sobie sprawę, ze nigdy nie byłam na kuligu.
Zawsze jakiś ktoś organizował, a ja sie nigdy nie załapałam. Albo dowiadywałam się po fakcie (tak z rodziną miałam).

Teraz mam konia byczego to zrobię sobie kulig jednoosobowy
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 07:03   #3593
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz spróbować. Skąd wiesz, może akurat Ci się spodoba i nieśmiałość minie Lepiej spróbować niż później żałować! <mądra rada ale szkoda, że się sama do niej nie stosuję>.

To prawda. Tak samo jest ze świętami Bożego Narodzenia. Kiedyś to pół roku przeżywałam a teraz mija i ledwo zauważam Choć i tak czekam z niecierpliwością Góry są cuuuuuuuudowne! Pamiętam jak robiłam kuligi u mojej babci.. Ech tam jednak więcej śniegu niż u mnie...

Branoc kochane
Gdybym miała jakiegoś znajomego to na pewno spróbowałabym a tak przed obcą osoba mam opory. Miałam możliwość zrobienia sesji ale zrezygnowałam bo ta osoba raczej amatorsko fotografuje i bałam się że beznadziejnie to wyjdzie, ja nie będę umiała pozować, będę stała jak kołek a że to jakiś znajomy znajomego to sobie darowałam później powiedziałby mu kogoś Ty mi polecił

Ja też czekam na święta bo przynajmniej chrześnicy możemy sprawiać radość prezentami no i czekam również na pyszne dania a najbardziej pierogi z grzybami i kapustą

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Ja Ciebie cały czas widzę na okładce jakiejś. Masz świetną figure, urodę. Jesteś idealna na fotomodelkę.

A co do bycia po obu stronach obiektywu to ja mam tak samo. Ja zawsze coś sobie wymyśle, tłumaczę TŻ, a on nie umie tego wykonać.
Bo się zaczerwienię

Hehe no dokładnie, mój Tż też nie za bardzo umie robić zdjęcia. Ze 100 wykonanych przez niego tylko kilka mi się podoba.


Wstałam 6.15 i nawet się wyspałam. Zaraz podsuszę włosy i lecę się szykować do ciucha. Później zajdę do chrześnicy bo chora i nie chodzi do przedszkola, mama z nią siedzi.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:13   #3594
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

hejka
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jest
fajny kostium,taki stylowy

niedługo Mikołaj, ciekawe co dostane w tym roku .Wszedzie juz w sklepach zestawy swiateczne,ale choinki jeszcze nie widziałam

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

jaka tu dzis cisza
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:56   #3595
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
niedługo Mikołaj, ciekawe co dostane w tym roku .Wszedzie juz w sklepach zestawy swiateczne,ale choinki jeszcze nie widziałam
Ja pewnie słodycze, jak co roku. Bardzo bym chciała dostać rózgę, bo jeszcze nigdy nie dostałam. Chyba zawsze byłam grzecznym dzieckiem
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:36   #3596
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ja pewnie słodycze, jak co roku. Bardzo bym chciała dostać rózgę, bo jeszcze nigdy nie dostałam. Chyba zawsze byłam grzecznym dzieckiem
Daj swój adres a Ci wyślę

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Gdybym miała jakiegoś znajomego to na pewno spróbowałabym a tak przed obcą osoba mam opory. Miałam możliwość zrobienia sesji ale zrezygnowałam bo ta osoba raczej amatorsko fotografuje i bałam się że beznadziejnie to wyjdzie, ja nie będę umiała pozować, będę stała jak kołek a że to jakiś znajomy znajomego to sobie darowałam później powiedziałby mu kogoś Ty mi polecił

Ja też czekam na święta bo przynajmniej chrześnicy możemy sprawiać radość prezentami no i czekam również na pyszne dania a najbardziej pierogi z grzybami i kapustą



Bo się zaczerwienię

Hehe no dokładnie, mój Tż też nie za bardzo umie robić zdjęcia. Ze 100 wykonanych przez niego tylko kilka mi się podoba.
To mamy zupełnie inaczej! Ja odkąd pamiętam biegałam za kamerą i aparatem Niestety u mnie nie ma takich efektów jak u Ciebie z racji urodyxD ale jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało... Jak tylko widzę aparat to od razu się szczerzę jak głupia
Jak byłam mała to rodzice kupili kamerę <taką wielką, na kasety> i zawsze jak było jakieś rodzinne spotkanie to to wszystko nagrywali. Ilekroć kamera była skierowana w moją stronę to udawałam, że jej nie widzę i wdzięczyłam się jak głupia; a jak kamera była skierowana w inną stronę- to tak obchodziłam ludzi, żeby znów była na mnie I oczywiście udawałam, że jej nie widzę Do tej pory rodzinka się ze mnie śmieje jak oglądamy stare nagrania A póz toby się top modelki mogły ode mnie uczyć chyba

A prawdą jest to co mówicie- ciężko znaleźć kogoś kto potrafiłby zrobić zdjęcie, na którym się sobie w 100% podobamy. Inną wizję ma osobą robiąca zdjęcie, inną my

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hejka

fajny kostium,taki stylowy

niedługo Mikołaj, ciekawe co dostane w tym roku .Wszedzie juz w sklepach zestawy swiateczne,ale choinki jeszcze nie widziałam
I dobrze bo się za szybko bym przyzwyczaiła do jej widoku
Astra a jak włoski?
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:40   #3597
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

U mnie dzis dobijajaca pogoda, od rana ratuje sie kawa i cola

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość



I dobrze bo się za szybko bym przyzwyczaiła do jej widoku
Astra a jak włoski?
Musze sie przyzwyczaic, ciezko mi,czuje sie jakbym byla po trzysiestce. Dodatkowo słysze opinie,ze w mi było lepiej w blondzie.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:40   #3598
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Daj swój adres a Ci wyślę
Hehehe, dzięki ale to już nie będzie niespodzianki i elementu zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
U mnie dzis dobijajaca pogoda, od rana ratuje sie kawa i cola
U mnie też jakoś tak sennie
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:48   #3599
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Musze sie przyzwyczaic, ciezko mi,czuje sie jakbym byla po trzysiestce. Dodatkowo słysze opinie,ze w mi było lepiej w blondzie.
No to pewnie dołuje... Mi też mówili, że lepiej mi w moich naturalnych-ale olej to. To dla zdrowia włosów! A z czasem możesz zmienić

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Hehehe, dzięki ale to już nie będzie niespodzianki i elementu zaskoczenia
Otako! Nie wybrzydzaj!
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:50   #3600
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XXXVI - Liście we włosach potargał wiatr.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hejka

fajny kostium,taki stylowy

niedługo Mikołaj, ciekawe co dostane w tym roku .Wszedzie juz w sklepach zestawy swiateczne,ale choinki jeszcze nie widziałam

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

jaka tu dzis cisza
Mnie wkurzają te zestawy świąteczne, ustrój sklepów, toć dopiero Wszystkich Świetych było. Sama juz kupuję prezenty, ale choinkę dopiero w Wigilię rano ubierzemy, albo dzień wcześniej, wieczorem.

Choroba mnie rozkłada
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.