Aktualny konkurs - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 12:55   #751
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez electrofunklover Pokaż wiadomość
Tak się wtrącę - użytkownicy, którzy nawet nie biorą udziału w konkursie mogą głosować.
Ale w sumie po co miała by wtedy dawać jedynki?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 12:59   #752
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Aktualny konkurs

Byłam w R. nie było karty ale Panie były miłe, nie zjadły mnie powiedziały, żeby jutro zapytać, bo dziś mają dostawę. Zobaczymy, czy jutro będzie, jak nie to nie wiem...
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:06   #753
electrofunklover
Raczkowanie
 
Avatar electrofunklover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 469
GG do electrofunklover Send a message via Skype™ to electrofunklover
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Ale w sumie po co miała by wtedy dawać jedynki?
Nie wiem, to nie ja napisałam, że je wystawia. Chciałam tylko dodać, że może, jeśli nawet nie bierze udziału. Ale wytłumacz mi chociaż po co uczestniczki wystawiają jedynki, kiedy to wcale nie zwiększa ich szans? Wychodzi na to samo.
__________________


Edytowane przez electrofunklover
Czas edycji: 2011-11-28 o 13:07
electrofunklover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:12   #754
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Byłam w R. nie było karty ale Panie były miłe, nie zjadły mnie powiedziały, żeby jutro zapytać, bo dziś mają dostawę. Zobaczymy, czy jutro będzie, jak nie to nie wiem...
A ja dzisiaj chciałam iść. Hmm... ciekawe, czy będzie.

Cytat:
Napisane przez electrofunklover Pokaż wiadomość
Nie wiem, to nie ja napisałam, że je wystawia. Chciałam tylko dodać, że może, jeśli nawet nie bierze udziału. Ale wytłumacz mi chociaż po co uczestniczki wystawiają jedynki, kiedy to wcale nie zwiększa ich szans? Wychodzi na to samo.
Rozumiem.
Uczestniczki pewnie wystawiają 1, bo wydaje im się, że zwiększy to ich szanse. Choć wiemy, jak to jest, a Ci co nie biorą udziału to w sumie im to obojętne.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:17   #755
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj chciałam iść. Hmm... ciekawe, czy będzie.

2 dziewczyny pisały, że już odebrały. Więc nie wiem od czego to zależy, pewnie od dnia kiedy mają dostawę. Możesz spróbować ale jak jutro u mnie nie będzie, to się wkurzę
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:20   #756
electrofunklover
Raczkowanie
 
Avatar electrofunklover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 469
GG do electrofunklover Send a message via Skype™ to electrofunklover
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj chciałam iść. Hmm... ciekawe, czy będzie.



Rozumiem.
Uczestniczki pewnie wystawiają 1, bo wydaje im się, że zwiększy to ich szanse. Choć wiemy, jak to jest, a Ci co nie biorą udziału to w sumie im to obojętne.
Gdyby przeczytały posty tego wątku od początku do końca, to by wiedziały. Ich strata No wiesz, może być obojętne, ale ludzie bywają różni.

Mam nadzieję, że w następnym konkursie będą jakieś zmiany, np. jawne głosowanie, albo jakieś inne rozwiązanie na złośliwe uczestniczki.
__________________

electrofunklover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:31   #757
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
2 dziewczyny pisały, że już odebrały. Więc nie wiem od czego to zależy, pewnie od dnia kiedy mają dostawę. Możesz spróbować ale jak jutro u mnie nie będzie, to się wkurzę
Oby u mnie dzisiaj była, bo skończyło mi się kilka rzeczy.

Cytat:
Napisane przez electrofunklover Pokaż wiadomość
Gdyby przeczytały posty tego wątku od początku do końca, to by wiedziały. Ich strata No wiesz, może być obojętne, ale ludzie bywają różni.

Mam nadzieję, że w następnym konkursie będą jakieś zmiany, np. jawne głosowanie, albo jakieś inne rozwiązanie na złośliwe uczestniczki.
Też mam taką nadzieje.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 13:38   #758
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
coo ? Przecież ja w tym miesiącu nawet nie biorę udziału w konkursie bo nie mam czasu na to, żeby oceniać innych, podpisywać się pod profilami i zbierać głosy dla siebie. Możesz mi to wyjaśnić?
nie chodzi mi o ten konkurs, ale o wczesniejszy
pamietam, że gdzie wchodziłam zostawić ocenkę to byłam często po tobie w komentarzu i najczęściej sytuacja wyglądała tak:
dziewczyna przed Tobą, dała ocenkę nr 14, srednia taka i taka
Ty pisalas ze dalas 5 i prosilas o rewanz
pisalam ja, ocena nr 15, srednia skoczyla ze sredniej po ocenie 14 na wyzsza po mojej 15
wiem, ze czasami jest tak, ze nie nalicza ocen, ale ilosc ocen sie zgadzala- czesto sprawdzalam czy jest tyle komentarzy ile ocen, wszystko bylo ok tylko u ciebie sie nie zgadzalo z ta ocena- i wszystkie dziewczyny oceny dawaly, wiekszosc pisala tez srednia, Ty pisalas tylko, ze dalas 5 gdzie nikomu tej 5 nie naliczylo
a jak juz cos naliczylo to dziwnym trafem srednia byla nizsza niz pozostawiona przez dziewczyne przed Toba
najczesciej jednak sie ilosc glosow nie zgadzala bo Twoich jakos nigdy nie naliczylo

no chyba, ze mialas problem z dawaniem ocen i ich system nie naliczal, ale chyba bys to zauwazyla?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-11-28 o 13:41
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:20   #759
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Aktualny konkurs

A kiedy macie wyniki?

Kurcze, tylko 11 stron tym razem, ostatnio nie szło się tego doliczyć

Zobaczymy, komu się poszczęści

Dziewczyny (które odbierały kartę), czy u Was w Rossmannie piszą na opakowaniu karty jaki to nominał? Bo mi dziś przesłali pocztą kartę z ostatniego konkursu, tylko że miały być 2 po 50zł, a dostałam jedną kartę i na opakowaniu nic nie pisze. Więc myślę, że jest tam 100zł...
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:34   #760
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
A kiedy macie wyniki?

Kurcze, tylko 11 stron tym razem, ostatnio nie szło się tego doliczyć

Zobaczymy, komu się poszczęści

Dziewczyny (które odbierały kartę), czy u Was w Rossmannie piszą na opakowaniu karty jaki to nominał? Bo mi dziś przesłali pocztą kartę z ostatniego konkursu, tylko że miały być 2 po 50zł, a dostałam jedną kartę i na opakowaniu nic nie pisze. Więc myślę, że jest tam 100zł...
W środku opakowania są takie kropeczki i tam jest napisane odręcznie 50zł. Nie spotkałam się jeszcze z kartami Rossmanna o nominałach 100zł No ale nie wiem, może są takie, bo tak to zawsze jak jest 100zł, to dają 2 karty po 50zł. Zawsze możesz przejść do Rossmanna i poprosić panią na kasie, żeby sprawdziła jaka kwota znajduje się na karcie i wtedy będzie wszystko jasne

A na wyniki listopadowego konkursu poczekamy najpóźniej do środy, chociaż mam cichą nadzieję, że będą wcześniej
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:47   #761
electrofunklover
Raczkowanie
 
Avatar electrofunklover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 469
GG do electrofunklover Send a message via Skype™ to electrofunklover
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
A kiedy macie wyniki?

Kurcze, tylko 11 stron tym razem, ostatnio nie szło się tego doliczyć

Zobaczymy, komu się poszczęści

Dziewczyny (które odbierały kartę), czy u Was w Rossmannie piszą na opakowaniu karty jaki to nominał? Bo mi dziś przesłali pocztą kartę z ostatniego konkursu, tylko że miały być 2 po 50zł, a dostałam jedną kartę i na opakowaniu nic nie pisze. Więc myślę, że jest tam 100zł...
Sprawdź w Rossmannie stan konta. Nie jestem pewna, ale te karty można chyba doładować (gdzieś coś takiego kiedyś wyczytałam). Ja jak odbierałam w sierpniu, to na opakowaniu było napisane, ile jest na karcie. Może po prostu zapomnieli wpisać.
__________________

electrofunklover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 15:17   #762
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
W środku opakowania są takie kropeczki i tam jest napisane odręcznie 50zł. Nie spotkałam się jeszcze z kartami Rossmanna o nominałach 100zł No ale nie wiem, może są takie, bo tak to zawsze jak jest 100zł, to dają 2 karty po 50zł. Zawsze możesz przejść do Rossmanna i poprosić panią na kasie, żeby sprawdziła jaka kwota znajduje się na karcie i wtedy będzie wszystko jasne

A na wyniki listopadowego konkursu poczekamy najpóźniej do środy, chociaż mam cichą nadzieję, że będą wcześniej
Cytat:
Napisane przez electrofunklover Pokaż wiadomość
Sprawdź w Rossmannie stan konta. Nie jestem pewna, ale te karty można chyba doładować (gdzieś coś takiego kiedyś wyczytałam). Ja jak odbierałam w sierpniu, to na opakowaniu było napisane, ile jest na karcie. Może po prostu zapomnieli wpisać.
No właśnie... i to mnie zdziwiło, bo ostatnio też miałam napisane 50zł.
Doładować można, dlatego myślałam zawsze, że normalnie na karcie jest 50zł, a doładować można na więcej. I tak mnie zdziwiło, że dostałam tylko jedną kartę.

Dzięki dziewczyny rzeczywiście najlepiej będzie iść do rossmanna i sprawdzić stan konta.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:35   #763
katryn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 494
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
A kiedy macie wyniki?

Kurcze, tylko 11 stron tym razem, ostatnio nie szło się tego doliczyć

Zobaczymy, komu się poszczęści

Dziewczyny (które odbierały kartę), czy u Was w Rossmannie piszą na opakowaniu karty jaki to nominał? Bo mi dziś przesłali pocztą kartę z ostatniego konkursu, tylko że miały być 2 po 50zł, a dostałam jedną kartę i na opakowaniu nic nie pisze. Więc myślę, że jest tam 100zł...
Do mnie też dziś listonosz przyniósł kartę i nic nie jest na niej napisane.Mam nadzieję,że jest na niej 100 zł...
katryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 16:10   #764
mglawik12
Rozeznanie
 
Avatar mglawik12
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 524
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
W środku opakowania są takie kropeczki i tam jest napisane odręcznie 50zł. Nie spotkałam się jeszcze z kartami Rossmanna o nominałach 100zł No ale nie wiem, może są takie, bo tak to zawsze jak jest 100zł, to dają 2 karty po 50zł. Zawsze możesz przejść do Rossmanna i poprosić panią na kasie, żeby sprawdziła jaka kwota znajduje się na karcie i wtedy będzie wszystko jasne

A na wyniki listopadowego konkursu poczekamy najpóźniej do środy, chociaż mam cichą nadzieję, że będą wcześniej
" Jakie są dostępne nominały kart podarunkowych Rossmann?



Podczas sprzedaży ustalana jest jej wartość. Podczas pierwszego zakupu Klient może zdecydować o nominale: 30 PLN, 50 PLN, 100 PLN, 200 PLN, 300 PLN lub 500 PLN. Klient może zdecydować o doładowaniu karty (której saldo zostało już wykorzystane) i wówczas sam zdefiniować dowolną kwotę doładowania."

Z tego wynika, że na jednej karcie może być te 100 zł. I wierze, że na pewno jest ! Przed chwilą zawitał do mnie listek z kartą również bez ustalonego nominału
__________________




[euc1]656051[/euc1]
mglawik12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:32   #765
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie chodzi mi o ten konkurs, ale o wczesniejszy
pamietam, że gdzie wchodziłam zostawić ocenkę to byłam często po tobie w komentarzu i najczęściej sytuacja wyglądała tak:
dziewczyna przed Tobą, dała ocenkę nr 14, srednia taka i taka
Ty pisalas ze dalas 5 i prosilas o rewanz
pisalam ja, ocena nr 15, srednia skoczyla ze sredniej po ocenie 14 na wyzsza po mojej 15
wiem, ze czasami jest tak, ze nie nalicza ocen, ale ilosc ocen sie zgadzala- czesto sprawdzalam czy jest tyle komentarzy ile ocen, wszystko bylo ok tylko u ciebie sie nie zgadzalo z ta ocena- i wszystkie dziewczyny oceny dawaly, wiekszosc pisala tez srednia, Ty pisalas tylko, ze dalas 5 gdzie nikomu tej 5 nie naliczylo
a jak juz cos naliczylo to dziwnym trafem srednia byla nizsza niz pozostawiona przez dziewczyne przed Toba
najczesciej jednak sie ilosc glosow nie zgadzala bo Twoich jakos nigdy nie naliczylo

no chyba, ze mialas problem z dawaniem ocen i ich system nie naliczal, ale chyba bys to zauwazyla?
Moim zdaniem to jest chamstwo tak oczerniać kogoś. Najpierw zastanów się co piszesz a potem mów. Po pierwsze pisałam sto tysięcy razy, że w poprzednich konkursach miałam problemy z dodawaniem głosów cały czas, nie doliczało mi nawet jak odświeżałam stronę, miałam takie dziwne sytuacje w których było np napisane : głosów 50, ja pisałam komentarz, że wystawiam ocenę nr 51, jak dodałam komentarz to nagle pojawiało się "głosów 52" czyli ktoś musiałby dodać ocenę przede mną i nie podpisać się. Ja też kiedyś na początku obwiniałam dziewczyny ale jak sama zobaczyłam, że tak się dzieje to przestałam. Gofrzyca raz mi napisała, że nie oceniłam jej kosmetyczki bo przy moim komentarzu nie dodała się ocena - a ja wysłałam na forum zdjęcie na którym jest napisane, że dodałam ocenę i nie mogę głosować. i co ? jak to wyjaśnić?
Twoja opinia jest bardzo krzywdząca, bo w poprzednim konkursie nie wystawiłam ANI JEDNEJ JEDYNKI. Znam zasady tego konkursu, liczy się nie średnia ale liczba ocen, więc jeśli ktoś chce , żeby jakaś osoba nie wygrała to po prostu nie stawia ocen, żeby nie podwyższać liczby głosów - jedynki niby obniżają średnią ale dają głos. Średnia liczy się wtedy jak ktoś ma taką sama liczbę głosów jak ktoś inny i jedna osoba ma wygrać. Co dałaby moja jedna jedynka z jednego konta? żeby "skutecznie" obniżyć średnią musiałabym mieć ze 100kont. A nie jedno :/
Jesteś bardzo ale to bardzo nie miła i oskarżasz bezpodstawnie nie mając dowodów. Dopóki nie wiedziałam, że jest taki bałagan z dodawaniem ocen też mówiłam, że ktoś oszukuje, ale potem nawet broniłam dziewczyny, o których pisano, że są oszustkami.
Zastanów się co mówisz a dopiero później oskarżaj.
Poza tym, może moje oceny dodawało później? np po dniu, po kilku dniach? Fakt, czasem dodawało od razu, ale rzadko... czyściłam ciasteczka itd i nic. zobacz teraz konkurs Eucerin - na początku ludzie dodawali głosy, nic mi nie doliczało, innym też nie a np po jednym dniu mieli mnóstwo głosów - bo one się jakoś "gubiły" i zostały dodane z opóźnieniem (a wiem ile osób na mnie głosowało, dodawały oceny na mnie a ocen na koncie nie przybywało, więc zrezygnowałam z konkursu przez ten bałagan)

EDIT: poza tym, są dziewczyny, które miały w poprzednim konkursie dużo głosów i średnią wysoką a nie dostały nagród - złośliwiec napisał, że dlatego, że miały głosy z "pustych kont" albo stawiały nagminnie jedynki. Ja wygrałam, więc nie znalazłam się w liście tych, które coś robiły nie fair.

Edytowane przez kwiatek101
Czas edycji: 2011-11-28 o 19:40
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:42   #766
ania103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Aktualny konkurs

Do mnie też dotarła dzisiaj karta i też nie było napisane jaki nominał. Mam nadzieję, że to jednak te 100 zł będzie. Czy któraś z Was była już w Rossmannie sprawdzić ile jest na karcie?
ania103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:07   #767
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Aktualny konkurs

ja dostałam 2 x 50 zł i kartę odebrałam tak jak zostałam poinformowana - 26
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:08   #768
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
ja dostałam 2 x 50 zł i kartę odebrałam tak jak zostałam poinformowana - 26
Ja mam nadzieję, że jutro będzie, bo jak nie to
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:19   #769
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Aktualny konkurs

Ja byłam 26, ale panie nic nie wiedziały, kazały przyjść dzisiaj - też nic nie było, mam przyjść w środę... przyjdę w środę pewnie mi każą przyjść za tydzień

od czego to zależy, że ktoś dostaje do domu listownie a cześć sama musi sobie odebrać?
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 21:23   #770
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Ja byłam 26, ale panie nic nie wiedziały, kazały przyjść dzisiaj - też nic nie było, mam przyjść w środę... przyjdę w środę pewnie mi każą przyjść za tydzień

od czego to zależy, że ktoś dostaje do domu listownie a cześć sama musi sobie odebrać?
Odbierają sami Ci, co są w zakładce zwycięzcy. A listownie dostają Ci, którzy też wygrali, ale dopiero po "interwencji" u władz wyższych
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:32   #771
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Aktualny konkurs

Mi właśnie pani w Rossmannie powiedziała, że dostawę mają wieczorem w środę, więc w czwartek mają być moje karty, miała to niby w jakimś piśmie co im przyszło
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:36   #772
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Mi właśnie pani w Rossmannie powiedziała, że dostawę mają wieczorem w środę, więc w czwartek mają być moje karty, miała to niby w jakimś piśmie co im przyszło
Hmm, to jest nadzieja, że u mnie jutro będą skoro dziś mieli dostawę mieć choć o żadnym piśmie nic nie mówili
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 22:04   #773
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Aktualny konkurs

W moim Rossmanie dzisiaj była dostawa a oni w ogóle nic o konkursie nie słyszeli i nie wiedzieli To może po prostu pójdę w piątek
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 23:10   #774
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Aktualny konkurs

Mamy chyba 2 tygodnie ja odebranie tych kart,wiec nam nie powinny przepaść
Ja juz wygrałam kilka razy kartę Rossman i zawsze chodziłam kilka dni po terminie i zawsze czekała na mnie w Rossmanie
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 07:59   #775
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że jutro będzie, bo jak nie to
zadzwoń najpierw sobie na numer informacji, tam ci pani wszystko powie
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 08:03   #776
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Aktualny konkurs

Ja w poprzednim konkursie zadzwoniłam do Rossmanna i zapytałam czy są karty dopiero jak Pani mi powiedziała, że przyszły to odebrałam, bo mam trochę daleko i nie chciało mi się chodzić, gdyby znowu okazało się, że nie ma
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 09:03   #777
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Aktualny konkurs

no jak np. nie dawałaś żadnej oceny a pisałaś, że dałaś to trudno było żeby cię wywalili z konkursu bo grasz nie fair- oni nie sprawdzają kto piszę, że dał ocenę a jej nie dał itp

to po co pisałaś, że dałaś oceny skoro ich nie łapało? jakoś nie widziałam nigdzie Twojej wiadomości, że Ci nie nalicza ocen za to wszędzie, że wstawiłaś ocenę- i nie bój się jak liczyłam ilość głosów to nigdy nie było więcej głosów niż komentarzy za to było mniej głosów a więcej komentarzy.
Dla mnie to trochę dziwne, ale jak uważasz, że Ci nie naliczało głosów i miałaś z tym problemy to ok, tylko po co było pisać dziewczynom, że coś dałaś skoro nie naliczyło im
wątpie, że naliczyło głosy później, ale może jakimś sposobem tak się stało- jednak dla mnie pisanie komuś, że mu dałaś ocenę kiedy mu jej nie naliczyło to też nie za bardzo uczciwe wprowadza kogoś w błąd.

Tutaj jedna dziewczyna miała taki sam problem i od razu napisała, że jej ocen nie nalicza więc narazie nikomu nie wystawia tylko czeka aż sprawa się rozwiąże, żeby oceny naliczało od razu- tak jak ma być.

Zastanowiłam się co piszę i nie musisz mnie pouczać- udzielam się już długo na tym portalu i to jest pierwszy raz kiedy coś takiego piszę, nie lubię nikogo oskarżać, ale akurat w tym przypadku się zdenerwowałam bo nie lubię kiedy ktoś gra nieuczciwe
Nie tylko ja to zauważyłam i nie tylko dla mnie jest to dziwne, ale skoro uważasz, że grałaś fair to ok
EOT

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Hmm, to jest nadzieja, że u mnie jutro będą skoro dziś mieli dostawę mieć choć o żadnym piśmie nic nie mówili
ja wczoraj byłam u siebie w R i mieli mieć w nocy dostawę- może karty też przyjdą. We czwartek pójdę
widziałam fajny zestaw to może od razu kupię
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:19   #778
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja wczoraj byłam u siebie w R i mieli mieć w nocy dostawę- może karty też przyjdą. We czwartek pójdę
widziałam fajny zestaw to może od razu kupię
Pochwal się, jaki to zestaw ja też już obmyśliłam, co sobie kupie
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:59   #779
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Aktualny konkurs

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no jak np. nie dawałaś żadnej oceny a pisałaś, że dałaś to trudno było żeby cię wywalili z konkursu bo grasz nie fair- oni nie sprawdzają kto piszę, że dał ocenę a jej nie dał itp

to po co pisałaś, że dałaś oceny skoro ich nie łapało? jakoś nie widziałam nigdzie Twojej wiadomości, że Ci nie nalicza ocen za to wszędzie, że wstawiłaś ocenę- i nie bój się jak liczyłam ilość głosów to nigdy nie było więcej głosów niż komentarzy za to było mniej głosów a więcej komentarzy.
Dla mnie to trochę dziwne, ale jak uważasz, że Ci nie naliczało głosów i miałaś z tym problemy to ok, tylko po co było pisać dziewczynom, że coś dałaś skoro nie naliczyło im
wątpie, że naliczyło głosy później, ale może jakimś sposobem tak się stało- jednak dla mnie pisanie komuś, że mu dałaś ocenę kiedy mu jej nie naliczyło to też nie za bardzo uczciwe wprowadza kogoś w błąd.

Tutaj jedna dziewczyna miała taki sam problem i od razu napisała, że jej ocen nie nalicza więc narazie nikomu nie wystawia tylko czeka aż sprawa się rozwiąże, żeby oceny naliczało od razu- tak jak ma być.

Zastanowiłam się co piszę i nie musisz mnie pouczać- udzielam się już długo na tym portalu i to jest pierwszy raz kiedy coś takiego piszę, nie lubię nikogo oskarżać, ale akurat w tym przypadku się zdenerwowałam bo nie lubię kiedy ktoś gra nieuczciwe
Nie tylko ja to zauważyłam i nie tylko dla mnie jest to dziwne, ale skoro uważasz, że grałaś fair to ok
EOT

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



ja wczoraj byłam u siebie w R i mieli mieć w nocy dostawę- może karty też przyjdą. We czwartek pójdę
widziałam fajny zestaw to może od razu kupię
widocznie mało się udzielasz skoro nie widziałaś moich postów, że coś nie działa. Dlaczego miałam nie pisać komentarzy skoro oddawałam głos, a to nie moja wina, że nie od razu doliczało, ja miałam napisane, że TWÓJ GŁOS ZOSTAŁ ODDANY - to pisałam na forum. Dziewczyny mówiły, że może być tak dlatego, że moja przeglądarka jest zła i mi nie wyświetla, a skąd miałam wiedzieć, że to nie tylko w mojej przeglądarce nie wyświetla ale po prostu się nie dolicza od razu po dodaniu? Nikt mi tego nie powiedział !!!! więc Twoje oskarżanie nie jest w porządku, mogłaś to napisać miesiąc temu jak był konkurs zgłosiłabym do administratora. A takie domyślanie się kto dał głos, kto nie, komu dolicza od razu komu nie jest nie fair. I to jest najgorsze, codziennie siedziałam i klikałam te piątki każdemu, a tu mnie spotyka super komentarz , że oszukiwałam i to po miesiącu jak nawet nie można tego sprawdzić :/



edit: a jaką masz pewność, że ja nie dawałam głosu a pisałam komentarz? Patrzyłaś po ostatniej osobie czyli po mnie tak? (bo pisałaś, że po mnie się wpisywałaś i liczyłaś głosy + komentarze) a skąd wiesz, że jakaś osoba przede mną nie oszukiwała, a moje głosy rzeczywiście naliczały się tylko były nie widoczne od razu w mojej przeglądarce? Przecież mogło tak być, że np 5 osoba dała komentarz a nie dała głosu, a reszta osób postąpiła uczciwie. Wtedy też jest mniej głosów niż komentarzy, no chyba, że siedziałaś na każdym profilu od momentu zera głosów, odświeżałaś stronę i patrzyłaś co każdy komentarz czy liczba głosów się podnosi. Jeśli nie, to nie masz prawa mówić, że to ja nie dałam głosu bo byłam ostatnia w komentarzach - mogła nie dać głosu którakolwiek osoba z danych już komentarzy. Ale ty oskarżasz mnie - bo tak jest najłatwiej.
PS - w końcu zdecyduj się czy dawałam jedynki czy nie dawałam wcale ocen, bo sama nie wiesz co mówisz. Raz piszesz, że dawałam jedynki bo się średnia obniżała, teraz zmieniłaś wersję, że niby nie dawałam ocen bo widziałaś , że akurat po moim komentarzu ilość głosów nie podnosiła się

Edytowane przez kwiatek101
Czas edycji: 2011-11-29 o 11:09
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:14   #780
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Aktualny konkurs

a stąd, że często dawałaś komentarz osobie, która dopiero co się dołączyła- podobnie jak ja i inne dziewczyny i zazwyczaj było tak, że na początku wszystkie pisały średnią przed i po, żeby było, że grają uczciwie
nie muszę niczego zmieniać- przeczytaj może jeszcze raz mój post to zauważysz co pisałam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.