nieswieze wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-25, 17:55   #1
kasiaw20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18

nieswieze wlosy


Mam pewnien dosc krepujacy dla mnie problem. Mam wlosy do lopatek. Myje je codziennie wieczorem a popludniu nastepnego dnia (czasem nawet rano) czuje, ze one sa takie nie swieze-jakbym je umyla jakies 2 dni wczesniej. Uzywam roznych samponow-obecie nivea (jakis tak cytrynowy). Wlosy sprawiaja wrazenie takich troche przesuszonych- wlasciwie sa bardziej tluste u nasady a na koncach suche. Nie moge myc ich rano, bo sie zdazylabym do pracy (przed wyjsciem do pracy mam jeszcze kilka innych obowiazkow do zrobienia). Myslalam, zeby je jednak codziennie rano myc ale to bym musiala je szuszyc (popsula mi sie suszarka) ale bez wzgledu na to czy mam suszarke czy nie to jeslibym suszyla je codziennie to wtedy bylyby strasznie zniszczone nie wiem co mam robic myslalm, ze sa moze jakies kosmetyki, zeby "odswiezyc" wlosy w ciagu dnia.A jak nie to bede musiala je sciac bo naprwde zle sie czuje psychicznie z tym-jakbym byla nie swieza. Jak wspomnialam wczesniej moze znacie jakies kosmetyki, ktore mi moga pomoc?Czy tylko zosteje fryzier?
kasiaw20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 19:14   #2
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: nieswieze wlosy

witaj KasiuW

Ja mam podobny problem. Myję głowe codziennie, bo inaczej wyglądam jakbym smalec nałożyła sobie na głowę.
Zaczęłam wstawać ciut wczesniej i myć je rano, ale efekt jest tego taki, że siedzę teraz w domu z 39 stopniową gorączką - wiadomo, rozgrzana głowa, niedosuszone włosy i na mróz by dojechać do pracy.

Też mam włosy do łopatek i są raczej suche. Właściwie napewno sa suche. Przetłuszczają sie tylko przy głowie.
Kiedyś były jeszcze w gorszym stanie ale używalam odżywkę która bardzo im pomogła. Zwie się Henna tretament Wax. Naprawdę bardzo dobra. Nawilża włoski, stają się po niej miękkie.

Jest mi po niej o niebo lepiej. Naprawdę odzyskały kondycję. Końcówki są jeszcze trochę suche ale z tym mam zamiar poradzić sobie nożyczkami, podcinająć je comiesiąć dosłownie o 0,5-1 cm.

Szampony obojętnie jakie bym nie stosowała świeżość włosów znika po jednym dniu.
A co do suszenia suszarką to w moim przypadku pomaga to ciut na tą ich tłustość przy skórze. Zawsze suszę suszarką włosy, a gdy zdarzy się wyjątek żę nie wysuszę już po paru godzinach wyglądają koszmarnie. Wiec moze warto by zaopatrzyć się w nową suszarkę + jaką maskę, czy balsam w celu ochrony przed ciepłem.

Pozdrawiam.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 19:27   #3
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: nieswieze wlosy

Jest cos takiego jak suchy szampon prosze tu przeczytaj o nim wiecej
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=41703
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.