jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-21, 12:40   #1
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953

jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?


Witajcie.
Kochane, jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Jak dowiedziałyście się, że "ukochany" Was zdradza? Odeszłyście czy zostałyście aby odbudować związek? Da się żyć nadal z tym samym mężczyzną po takim ciosie jaki nam zafundował? Pytam, bo sama zostałam zdradzona i żyję z nim nadal, jednak czasem zdarzają się takie dni, że nic nie jest w stanie ukoić mojego żalu.. jak jest z Wami?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 12:51   #2
izolcia
Rozeznanie
 
Avatar izolcia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 609
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

zdrady nigdy bym nie wybaczyła. Nawet ,jeśli pękało by mi serce. Takie są moje zasady moralne. Nie wybaczam komuś tego. Nie zdradzam, i sama nie chciałabym być potraktowana w ten sposób. Ale każdy jest inny, jeszcze nie byłam w takiej sytuacji
izolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 12:55   #3
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Odeszłam, wychodzę z założenia że jeżeli zdradził raz to może i kolejny, w dodatku, że jeżeli bym została on czułby się bezkarny.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 13:34   #4
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

kilka dni temu był podobny wątek. Pytała dziewczyna, która dowiedziała się o zdradzie przy okazji zareczyn, poszukaj.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 16:01   #5
kajuuss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Cytat:
Napisane przez izolcia Pokaż wiadomość
zdrady nigdy bym nie wybaczyła. Nawet ,jeśli pękało by mi serce. Takie są moje zasady moralne. Nie wybaczam komuś tego. Nie zdradzam, i sama nie chciałabym być potraktowana w ten sposób. Ale każdy jest inny, jeszcze nie byłam w takiej sytuacji
Mam takie samo zdanie... uważam że jak ktoś Cię zdradzi (czy po % czy na trzeźwo) to tak NAPRAWDĘ nie kocha i nie kochał. Zdrada to chyba jedyna rzeczy, której nigdy bym nie wybaczyła..

A ja byłam w sytuacji gdy po rozstaniu (prawie 5 lat) dowiedziałam się że facet umawiał sie z jakimiś laskami z seks fotki (sam sie tez przyznał). I po tym juz bym nie wrociła, nawet gdyby błagał na kolanach, mimo ze byłam zakochana na zabój i miałam depresje po rozstaniu (1 miłość )
kajuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 17:09   #6
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Byłam kiedyś z pewnym facetem dwa lata. Ogólnie zostawił mnie z dnia na dzień nic nie mówiąc, poszedł sobie do swojej byłej... Trochę rozpaczałam dopóki nie dowiedziałam się, że będąc ze mna spotykał się z innymi... Nie wiadomo z iloma spał... ehh... Dziś udaje, że mnie nie zna
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 19:45   #7
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Ja zobaczyłam ,że mój (już ex) chłopak romansuje z jakąś dziewczyną na gg i proponuje jej spotkania. Przez miesiąc nie odzywałam się do niego,ale wróciliśmy do siebie. Po roku na Sylwestrze szarpał mnie , dusił i tak się to skończyło. Teraz z tą wiedzą ,którą mam dziś wiem , że nie warto dawać szansy. Świadomie nie używam słowa "wybaczyć", bo tak naprawdę przez cały rok mnie to męczyło i oboje przeżywaliśmy katuszę. Facet po czymś taki wie ,że wybaczysz mu wszystko i przestaje Cię szanować, więc taki związek uważam raczej za stratę czasu.
Niby jest jakiś mały odsetek związków, które wzmacniają się po takim doświadczeniu, ale to trudne i musi rzeczywiście dojść do wybaczenia i dwie strony muszą pracować nad związkiem.
Według mnie nie warto dawać szansy.

Edytowane przez ma-linka
Czas edycji: 2014-09-21 o 19:48
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 21:47   #8
roksana_visage86
Przyczajenie
 
Avatar roksana_visage86
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 16
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Co prawda mnie mężczyzna nie zdradził, ale zdradziła mnie moja dziewczyna, z którą byłam rok. Bardzo mocno to bolało, na początku zerwałam z nią kontakt, potem powoli zaczęłyśmy się do siebie znowu zbliżać, dałam jej kolejną szansę, ale po roku związku odpuściłam, bo za bardzo mnie to wszystko gryzło, nie umiałam jej zaufać. Pamiętaj, że są jednak ludzie, którym udało się przetrwać po zdradzie, a ich związki się utrzymały i wyszły na prostą. Są też tacy, którzy niby wybaczyli, ale żyją w ciągłej niepewności, strachu i są najzwyczajniej w świecie nieszczęśliwi.
roksana_visage86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 22:12   #9
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Ja nie umiałbym sam sobie wybaczyć zdrady, dla mnie oznaczałoby to że mój związek właściwie się już skończył.
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 11:15   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Przeczytałam niedawno, że zdradę wybaczają tylko kobiety słabe i niepewne siebie, bo mimo wszystko potrzebują opieki i chca byc w związku, boją się zostać same, więc wybaczają i zostają z "misiaczkiem".
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 11:27   #11
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Witajcie.


Kochane, jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Jak dowiedziałyście się, że "ukochany" Was zdradza? Odeszłyście czy zostałyście aby odbudować związek? Da się żyć nadal z tym samym mężczyzną po takim ciosie jaki nam zafundował? Pytam, bo sama zostałam zdradzona i żyję z nim nadal, jednak czasem zdarzają się takie dni, że nic nie jest w stanie ukoić mojego żalu.. jak jest z Wami?

A w tamtym wątku pisałaś, że jesteś najszczęśliwszą kobietą na świecie, mega Wam się układa i w ogóle cud miód orzeszki. No to jak to jest w końcu?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 12:32   #12
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Ja wybaczyłam zdarzyło się to raz jeden - pocałunek - paradoksalnie naprawiło to związek- ja wiele zrozumiałam ( spadły klapki i myślenie : wszystko dla misia) i on w końcu przejrzał na oczy . Zeszliśmy się chociaż stawiałam na to że rozejdziemy się w ciągu pół roku. Tż stanął na wysokości zadania a ja zrozumiałam że nie muszę w okół niego skakać. Dzisiaj mam faceta który mnie kocha, stara się, zabiega a od zdrady minęło 2,5 roku w przyszłym roku ślub - jestem pewna tego faceta. Wciągnął wnioski - widzę to że zrozumiał. Zaufanie zawsze już nie będzie 100 %. Nie kontroluję go i wie że przebaczyłam raz jedyny - jeśli złapię go na kłamstwie,zdradzie nie mamy o czym rozmawiać. Raz wybaczyłam ( ale nie zapomniałam) ale drugi nie będę pytała o nic bez względu na dzieci.
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 15:27   #13
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

Nie wybaczyłam. Co prawda nie doszło między nimi do żadnego kontaktu fizycznego, odkryłam "tylko" rozmowy, które jednoznacznie wskazywały, że dzieje się coś więcej. Nie chciałam tego ciągnąć i zerwałam z dnia na dzień, choć bardzo kochałam. On pisał, błagał, przepraszał, ale ja nie potrafiłam udźwignąć tego, że zainteresował się do takiego stopnia inną kobietą. Poczułam się upokorzona i okropnie zraniona.
Przez rok praktycznie w ogóle się do niego nie odzywałam, choć on (na początku non stop) pisał. Po roku spotkaliśmy się, bo myślałam, że już mi przeszło i dam radę kontynuować tę znajomość na stopie koleżeńskiej. O ja naiwna Przez pierwszy miesiąc była to zwykła znajomość, ale oczywiście potem wróciły wszystkie uczucia i zeszliśmy się. Wytrwałam plus minus 5 miesięcy. Jak tylko nie odbierał telefonu, nie odpisywał na SMSa lub wychodził gdzieś beze mnie, to zżerały mnie obawy, że na pewno znowu kogoś poznał i czeka mnie powtórka z rozrywki. Rozstaliśmy się na dobre i nie utrzymujemy teraz żadnego kontaktu. Tzn. on odzywa się raz na dwa, trzy miesiące, ale ja już na to nie odpisuję.
Choć tak naprawdę chyba dalej go kocham To jedyny człowiek, spoza rodziny, którego darzę (darzyłam) tak wielkim uczuciem...
__________________

Wystarczy Karolina

Edytowane przez Karolajna1_9_8_9
Czas edycji: 2014-09-22 o 15:30
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 15:40   #14
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: jak wygląda Wasze życie po zdradzie? Zostałyście czy odeszłyście?

W pierwszym wybaczyłam, kiedy zrobił to drugi raz odeszłam. W kolejnych dwóch związkach zostawiałam facetów, gdy tylko dowiedziałam się o pierwszej zdradzie.

Z perspektywy czasu nie żałuję rozstania - wiem, że zdradzają oni swoje obecne partnerki.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 16:40:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.