Rozstanie z facetem XXXIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-14, 12:37   #1681
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
histologia mam już wyniki, zdałam na 4.5 to bardzo budujące

nad tym muszę jeszcze popracować, niby wiem, że nie jestem brzydką dziewczyną, ale czasem jak patrzę w lustro.. od 3 tygodni ćwiczę, jem zdrowiej i staram się i nie widzę, abym schudła, chyba że bardzo minimalnie może to być sprawą hormonów, które właśnie 3 tygodnie temu odstawiłam? że waga stoi?
gratulacje mądra kobieta z Ciebie.

ja się na tym nie znam za bardzo, ale gospodarka hormonalna odpowiada za wagę.
trzeba polubić siebie i robić wszystko żeby lubić się bardziej każdego dnia.
jestem dziś bardzo szczęśliwa. właściwie z dnia na dzień jestem coraz szczęśliwsza
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 12:53   #1682
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez letmego Pokaż wiadomość
gratulacje mądra kobieta z Ciebie.

ja się na tym nie znam za bardzo, ale gospodarka hormonalna odpowiada za wagę.
trzeba polubić siebie i robić wszystko żeby lubić się bardziej każdego dnia.
jestem dziś bardzo szczęśliwa. właściwie z dnia na dzień jestem coraz szczęśliwsza
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
strasznie się cieszę, że się lepiej już czujesz i zobaczysz, że będzie coraz lepiej! a za jakiś czas być może jeszcze stwierdzisz, że dobrze się stało

co do tych hormonów to jeszcze mnie na tych studiach o tym nie uczyli, więc nie wiem wiem tyle, że odpowiadają, ale czy konkretnie ich odstawienie? heh
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:02   #1683
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
strasznie się cieszę, że się lepiej już czujesz i zobaczysz, że będzie coraz lepiej! a za jakiś czas być może jeszcze stwierdzisz, że dobrze się stało

co do tych hormonów to jeszcze mnie na tych studiach o tym nie uczyli, więc nie wiem wiem tyle, że odpowiadają, ale czy konkretnie ich odstawienie? heh
wiesz, ja już to stwierdziłam, że dobrze się stało. to okropne, bo nadal kocham go całym sercem. ale ta miłość we mnie się zmieniła. jestem bardziej egoistka. wiem, że dla nas nie ma już powrotu i nie chcę tego powrotu.
rozstanie bardzo otworzyło mi oczy.
hmm zapytaj google o to wydaje mi się że do czasu aż Twoj organizm się nie unormuje możesz mieć problem żeby schudnac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:10   #1684
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez letmego Pokaż wiadomość
wiesz, ja już to stwierdziłam, że dobrze się stało. to okropne, bo nadal kocham go całym sercem. ale ta miłość we mnie się zmieniła. jestem bardziej egoistka. wiem, że dla nas nie ma już powrotu i nie chcę tego powrotu.
rozstanie bardzo otworzyło mi oczy.
hmm zapytaj google o to wydaje mi się że do czasu aż Twoj organizm się nie unormuje możesz mieć problem żeby schudnac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
najlepsze z tymi hormonami było to, że podczas ich brania cały czas bardzo dobrze się czułam, po odstawieniu też żadnych skutków ubocznych... no może jedynie cera cały czas no... nie taka, jakbym chciała i w czasie brania i teraz po.. ale jest też opcja, że mimo że dobrze się czuję, to organizm swoje musi "odsapnąć", co właśnie objawia się cerą i że waga nie chce spaść no poczekam jeszcze, nie będę się tym stresować, aczkolwiek do lata chcę te chociaż 2-3kg zrzucić i będę naprawdę szczęśliwa

lecę teraz pobiegać i poćwiczyć, należy się po zdanym kolokwium dzisiaj luźniejszy dzień w nagrodę

ale jest fajnie i miło wróciłam stara ja, czyli taka, jaka byłam przed poznaniem tego faceta, teraz widzę, jak bardzo mnie zmienił.. a chyba nie na tym związek powinien polegać, że muszę robić wszystko pod niego, uzależniać całe życie a paniczowi wiecznie nie pasuje
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę

Edytowane przez faeria
Czas edycji: 2015-05-14 o 13:11
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:19   #1685
xlexie
Raczkowanie
 
Avatar xlexie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

A za mnie proszę jutro trzymać kciuki, bo przesiedziałam cały rok w domu, żeby poprawić wynik z matury i od jutrzejszego dnia będzie zależeć, czy będę robić w życiu to co bardzo chce

A potem mam ognisko... na którym miało nie być byłego, bo miał plany, ale ponoć jednak stwierdził, że przyjdzie. Jak mi dobrze pójdzie egzamin to mam go gdzieś i idę się bawić, ale jeśli nie, to chyba dla bezpieczeństwa zostanę w domu.....

a myślałam, że chociaż jedną imprezę będę miała od niego spokój..
xlexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 14:27   #1686
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez xlexie Pokaż wiadomość
A za mnie proszę jutro trzymać kciuki, bo przesiedziałam cały rok w domu, żeby poprawić wynik z matury i od jutrzejszego dnia będzie zależeć, czy będę robić w życiu to co bardzo chce

A potem mam ognisko... na którym miało nie być byłego, bo miał plany, ale ponoć jednak stwierdził, że przyjdzie. Jak mi dobrze pójdzie egzamin to mam go gdzieś i idę się bawić, ale jeśli nie, to chyba dla bezpieczeństwa zostanę w domu.....

a myślałam, że chociaż jedną imprezę będę miała od niego spokój..
Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!


Dzień dobry.

U mnie o wiele lepiej. Dużo w głowie poukładałam już. Jednak niestety serce nadal się rwie do niego, chociaż rozum mówi: nie bądź głupia.!

Ale zaczęłam znów dbac o siebie, schudłam 22 kg, przyszedł kask dla Uli więc bedziemy jeździć, nowy wózek więc będziemy spacerować! Dużo książek i gazet czytam. Jest o wiele lepiej. A jak pomyślę, że miesiąc temu nie wyobrażałam sobie, że w ogóle nadejdzie ten dzień, gdy będę czuła się lepiej - to mi się śmiac chce.

Przedwczoraj widziałam go z nią. Zatrzymałam się i powiedziałam, że miło, że miał z dzieckiem się spotkać, a spaceruje i zakupy robi... I pojechałam. Zadzwonił (tak, hrabia zadzwonił!!! nie napisał sms, święto) i powiedział,że był w pracy. Powiedziałam, że nie chce z nim rozmawiać i się rozłączyłam. Napisał mi sms, coś tam tłumaczył się. To mu tylko odpisalam, że on nie ma pojęcia co ja czuję i mieć raczej nie będzie. Ale ogólnie jego nastawienie się ostatnio zmieniło. Nie wiem co się stało, ale jest milszy, bardziej "empatyczny" (o ile w tej sytuacji może być)... Z jednej strony chciałabym kopnąć go w nos i powiedzieć: spadaj! za to co zrobił. Ale to serce cholerne...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:56   #1687
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez xlexie Pokaż wiadomość
A za mnie proszę jutro trzymać kciuki, bo przesiedziałam cały rok w domu, żeby poprawić wynik z matury i od jutrzejszego dnia będzie zależeć, czy będę robić w życiu to co bardzo chce

A potem mam ognisko... na którym miało nie być byłego, bo miał plany, ale ponoć jednak stwierdził, że przyjdzie. Jak mi dobrze pójdzie egzamin to mam go gdzieś i idę się bawić, ale jeśli nie, to chyba dla bezpieczeństwa zostanę w domu.....

a myślałam, że chociaż jedną imprezę będę miała od niego spokój..
trzymam jutro kciuki za jutrzejszą chemię (bo domyślam się, że to ją właśnie piszesz ) rozszerzona?
trzymam kciuki tym bardziej, że wiem jak to jest bo sama rok przesiedziałam w domu i poprawiałam tyle że biologię R

co do ogniska i byłego to sama bym chyba nie poszła tam, gdzie on jest, ale w Twojej sytuacji to może być trudne skoro mówisz, że macie wspólnych znajomych i masz do wyboru albo imprezy, gdzie jest przy okazji były albo siedzenie w domu
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 18:07   #1688
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Wrocilam i ja
Mam nowy kolor na głowie, robilam dzisiaj nim furorę. Kupilam nowe czasopisma naukowe o dietach, siedze, czytam i układam specjalistyczne jadlospisy. A jutro idę ze znajomym do zoo, a co się będę.
Widzę, ze u niektórych lepiej, mam nadzieję, że tak u Was zostanie.
U mnie niestety wieczorami dalej źle, ale co poradzić. Walczę z wytworzona anemia, dobrze, ze sama umiem diete ustawic :-P
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:18   #1689
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Jej, dziewczyny, czytam Was i widać że powoli się zbieracie, wychodzicie gdzieś, dieta, włosy, znajomi, sport. A ja mam wrażenia że momentami jest lepiej ale to takie złudne, dziś znowu wrócił mi dół i idealizują nasz związek... szukam swojej winy ... Strasznie zadręcza mnie to myślenie co by było gdyby.
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:20   #1690
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;51402328]Jej, dziewczyny, czytam Was i widać że powoli się zbieracie, wychodzicie gdzieś, dieta, włosy, znajomi, sport. A ja mam wrażenia że momentami jest lepiej ale to takie złudne, dziś znowu wrócił mi dół i idealizują nasz związek... szukam swojej winy ... Strasznie zadręcza mnie to myślenie co by było gdyby.[/QUOTE]

To nie tak, ja również mam tak, jak Ty. Czuje sie samotna, ale szukam sobie zajęć. I skupiam sie na własnym zdrowiu. Chodzę na treningi, pracuje
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:26   #1691
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez xlexie Pokaż wiadomość
A za mnie proszę jutro trzymać kciuki, bo przesiedziałam cały rok w domu, żeby poprawić wynik z matury i od jutrzejszego dnia będzie zależeć, czy będę robić w życiu to co bardzo chce
Trzymam kciuki mocno !!! Walcz o swoje, choć nie wiem jaką masz w sobie siłę że piszesz maturę bo ja kompletnie zawalam sesję ( nie umiem się skupić na nauce!

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
To nie tak, ja również mam tak, jak Ty. Czuje sie samotna, ale szukam sobie zajęć. I skupiam sie na własnym zdrowiu. Chodzę na treningi, pracuje
Wiadomo jak to jest, też myślę sobie że chciałabym skupić się na sobie ale chyba jestem za słaba na to.
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 18:28   #1692
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;51402363]Trzymam kciuki mocno !!! Walcz o swoje, choć nie wiem jaką masz w sobie siłę że piszesz maturę bo ja kompletnie zawalam sesję ( nie umiem się skupić na nauce!

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------



Wiadomo jak to jest, też myślę sobie że chciałabym skupić się na sobie ale chyba jestem za słaba na to.[/QUOTE]

Co studiujesz?
Ja zawalilam zdrowie i "dzięki" temu trochę sie ogarnelam
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:31   #1693
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Co studiujesz?
Ja zawalilam zdrowie i "dzięki" temu trochę sie ogarnelam
Ja mam wrażenie że jak się trochę ogarnę to bedę potrzebowała kilka wizyt psychologa bo sama sobie z tym chyba nie poradzę.
Studiuję Dziennikarstwo i Public Relations ale chyba rzucam te studia. Planowałam świenie zaliczyć ten semestr i przenieść się na ten sam kierunek do innego miasta (do Wrocka) ale przez te wszytskie emocje zawalam studia. Tu gdzie teraz studiuję to przeprowadziłam się tylko ze wzgl na chłopaka i nic mnie nie trzyma w tym mieście.
Słaba sytuacja
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:34   #1694
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;51402478]Ja mam wrażenie że jak się trochę ogarnę to bedę potrzebowała kilka wizyt psychologa bo sama sobie z tym chyba nie poradzę.
Studiuję Dziennikarstwo i Public Relations ale chyba rzucam te studia. Planowałam świenie zaliczyć ten semestr i przenieść się na ten sam kierunek do innego miasta (do Wrocka) ale przez te wszytskie emocje zawalam studia. Tu gdzie teraz studiuję to przeprowadziłam się tylko ze wzgl na chłopaka i nic mnie nie trzyma w tym mieście.
Słaba sytuacja[/QUOTE]

No to kobieto do roboty! Studia to studia, twoja inwestycja w sama siebie. Rzuc sie w nauke i ponaprawiaj to, to naprawde po chwili odciaga mysli. I obojetne czy bedziesz z kims, czy nie, czy jak Twoje zycie sie ulozy, to studia i swoja wiedze bedziesz miala zawsze. Więc do roboty! I przenos sie do Wrocka, pojdziemy na kawe i ciacho
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:54   #1695
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;51402328]Jej, dziewczyny, czytam Was i widać że powoli się zbieracie, wychodzicie gdzieś, dieta, włosy, znajomi, sport. A ja mam wrażenia że momentami jest lepiej ale to takie złudne, dziś znowu wrócił mi dół i idealizują nasz związek... szukam swojej winy ... Strasznie zadręcza mnie to myślenie co by było gdyby.[/QUOTE]

To nie tak, że jest świetnie. tez nadal idealizuje, gdybam, myślę co by się stało jakbym zrobiła tak a nie inaczej, bla bla. Też szukam swojej winy. Ale zdecydowanie wina leży po stronie nas obojga. Masz nadal takie huśtawki nastroju, ale one miną. Zobaczysz! Będą coraz rzadziej, aż w końcu pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że nie tęsknisz już tak bardzo. Życie nadal ma sens. Wiadomo,że nie przestaniesz go od razu kochać, ale uczucia zaczną blaknąć
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:18   #1696
ewelatosck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 53
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cześć wszystkim! Muszę się Wam wyżalić
Wczoraj wyszłam z koleżankami do klubu, miałyśmy już ustalone gdzie idziemy itd, weszłyśmy, trochę posiedziałyśmy no i jako, że od miesiąca mało jem szybko się upiłam. W tym czasie do jednej z moich koleżanek napisał mój ex, żeby przyszła do klubu, w którym on jest menagerem no i jak powiedziała, że sama nie będzie szła, to powiedział, żebyśmy wszystkie przyszły (wiedział podobno, że jestem z nią), no i głupia ja, pijana itd. poszłam z nimi do jego klubu. Słuchajcie, myślałam, że pogadamy, że zachowa się jak należy, a on mnie kompletnie olał... Jeszcze do tego był tego wieczoru dj-em. Nawet nie wiecie jak mi się zrobiło przykro, że nawet się ze mną nie przywitał jakbyśmy byli zupełnie obcymi ludźmi. A jak gadałam z jakimś facetem, to on, że on mu przywali, że zaraz po mnie przyjdzie itd.

Edytowane przez ewelatosck
Czas edycji: 2015-05-14 o 19:19
ewelatosck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:58   #1697
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Faceci są dziwni.Od dzisiaj przestaję starać się ich zrozumieć...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:08   #1698
danekcolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Faceci są dziwni.Od dzisiaj przestaję starać się ich zrozumieć...
Są dziwni,ale nie wszyscy;-) nie można wszystkich mierzyć jedną miarą...to zależy od charakteru i osobowości,a czy to mężczyzna czy kobieta to nie ma reguły...
danekcolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 23:01   #1699
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;51402328]Jej, dziewczyny, czytam Was i widać że powoli się zbieracie, wychodzicie gdzieś, dieta, włosy, znajomi, sport. A ja mam wrażenia że momentami jest lepiej ale to takie złudne, dziś znowu wrócił mi dół i idealizują nasz związek... szukam swojej winy ... Strasznie zadręcza mnie to myślenie co by było gdyby.[/QUOTE]

pewnie też dużo mogłabys napisać o tym co robisz, jak spedzasz dnie
każda z nas stara się po prostu żyć. a kolejnym stopniem jest żyć szczęśliwie. w każdej z nas jest pustka.. ja też tęsknie. też rozmyslam o tym co robiłam źle. ale teraz już nie robię tego po to, żeby on wrócił. zmieniam się dla siebie.
u Ciebie też to przyjdzie. każdy potrzebuje przeżyć to w swoim tempie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;51402478]Ja mam wrażenie że jak się trochę ogarnę to bedę potrzebowała kilka wizyt psychologa bo sama sobie z tym chyba nie poradzę.
Studiuję Dziennikarstwo i Public Relations ale chyba rzucam te studia. Planowałam świenie zaliczyć ten semestr i przenieść się na ten sam kierunek do innego miasta (do Wrocka) ale przez te wszytskie emocje zawalam studia. Tu gdzie teraz studiuję to przeprowadziłam się tylko ze wzgl na chłopaka i nic mnie nie trzyma w tym mieście.
Słaba sytuacja[/QUOTE]

popieram zdecydowanie pomysł terapii.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez danekcolo Pokaż wiadomość
Są dziwni,ale nie wszyscy;-) nie można wszystkich mierzyć jedną miarą...to zależy od charakteru i osobowości,a czy to mężczyzna czy kobieta to nie ma reguły...
prawda jak Ty dzisiaj się trzymasz ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 16:45   #1700
xlexie
Raczkowanie
 
Avatar xlexie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

No dziewczyny, dzisiaj bardzo potrzebuję Waszego wsparcia.... bardzo

Napisałam tą maturę w granicach 75-80% (na pewno nie więcej) co niestety na lekarski/stomatologiczny jest za mało. Co za tym idzie przesiedziałam rok w domu na marne. A najlepsze jest to, że z takim wynikiem z rozszerzonej chemii i podobnym z rozszerzonej biologii nie ma studiów medycznych w Polsce, po którym miałabym gwarantowaną pracę z normalnymi zarobkami.

Pielęgniarstwo/położnictwo/analityka medyczna/ fizjoterapia i tak dalej wszędzie gdzie czytam to są małe zarobki w zawodzie albo nie ma pracy wcale.

I mówiąc szczerze nie mam pojęcia co mam teraz robić, czy isć na kierunek który mnie w miarę interesuje (oprócz tej medycyny) i nie patrzeć na to co będzie z pracą po tym kierunku... nie mam pojęcia. Wiem, że jestem młoda i przede mną całe życie, ale kompletnie nie wiem co mam z nim zrobić...

I dzisiaj jest właśnie taki dzień kiedy strasznie potrzebuje ex, a on się nawet tym nie zainteresował. Kurczę... tak go dzisiaj przy sobie potrzebuje... okropnie.
xlexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 17:16   #1701
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Tak, czystym przypadkiem weszłam na ten wątek i powiem Ci, że w Norwegii potrzebują fizjoterapeutów i pielęgniarek BARDZO. Ogólnie, kraje skandynawskie chętnie przygarniają osoby po takich kierunkach - znajomy, który studiował duński na moim wydziale, zrobił też kurs masażu i studiował fizjoterapię - wyjechał do Danii i zarabia dużo.

Jedynym warunkiem jest biegła znajomość języka, ale na to masz czas. Głowa do góry.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Plus, w Norwegii jest taki przepis, że jeśli przepracujesz (chyba) 5 lat w danym zawodzie, możesz iść od razu na studia magisterskie - moja znajoma tak skończyła pielęgniarstwo - najpierw pracowała tam jako opiekun medyczny, a po kilku latach jest wykwalifikowaną pielęgniarką.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 17:34   #1702
VegeKaro
Raczkowanie
 
Avatar VegeKaro
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 198
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Wczoraj zwątpiłam czy dobrze zrobiłam kończąc z ex związek...i złapałam doła Popisaliśmy trochę czy byłaby możliwość powrotu, jeśli zmienilibyśmy podejście do siebie... Pisał rzeczy, które chciałam usłyszeć i to namieszało mi w głowie.
Miał dzisiaj podjechać do psiaka, bo tęskni, ale wczoraj się z tego wymiksował. Dzisiaj się nie odezwał.
Przede mną pierwszy weekend bez niego.
Dwa dni wolnego, których się boję W pracy kręci się sporo osób, mnóstwo rzeczy się dzieje i nie mam czasu na myślenie o nim. W weekend mogę mieć tego czasu zbyt dużo ...

xlexie - ja mogę Ci doradzić tylko jedno, biorąc pod uwagę że studia skończyłam 5 lat temu a wśród znajomych mam ludzi i po kierunkach prawo/medycyna i takich jak filozofia/etnografia.
To że skończysz kierunek po którym obecnie dużo się zarabia i jest masa ofert pracy, to nie znaczy że będzie tak za 15 lat. Po drugie czasem kończąc mało intratny kierunek a będąc bardzo dobrym w tym co się robi lub mając odpowiednie znajomości - możesz zarobić niezłe pieniądze i zajść wysoko. Chyba nie ma sensu żebyś kolejny rok była "w zawieszeniu". Idź na to co Cię interesuje i daje perspektywę rozwoju. Poza tym pamiętaj, że sporo osób nie pracuje ostatecznie w swoim zawodzie, a spełnia się w innym mając i satysfakcję finansową i emocjonalną
VegeKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 18:01   #1703
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez xlexie Pokaż wiadomość
No dziewczyny, dzisiaj bardzo potrzebuję Waszego wsparcia.... bardzo

Napisałam tą maturę w granicach 75-80% (na pewno nie więcej) co niestety na lekarski/stomatologiczny jest za mało. Co za tym idzie przesiedziałam rok w domu na marne. A najlepsze jest to, że z takim wynikiem z rozszerzonej chemii i podobnym z rozszerzonej biologii nie ma studiów medycznych w Polsce, po którym miałabym gwarantowaną pracę z normalnymi zarobkami.

Pielęgniarstwo/położnictwo/analityka medyczna/ fizjoterapia i tak dalej wszędzie gdzie czytam to są małe zarobki w zawodzie albo nie ma pracy wcale.

I mówiąc szczerze nie mam pojęcia co mam teraz robić, czy isć na kierunek który mnie w miarę interesuje (oprócz tej medycyny) i nie patrzeć na to co będzie z pracą po tym kierunku... nie mam pojęcia. Wiem, że jestem młoda i przede mną całe życie, ale kompletnie nie wiem co mam z nim zrobić...

I dzisiaj jest właśnie taki dzień kiedy strasznie potrzebuje ex, a on się nawet tym nie zainteresował. Kurczę... tak go dzisiaj przy sobie potrzebuje... okropnie.
w ciężkich momentach zdecydowanie bardziej czujemy brak. Moim zdaniem nie spiesz się z decyzją. Daj sobie kilka dni, żeby ochłonąć. I przemyśleć to na spokojnie. Dzisiaj jesteś zdenerwowana, dziś się tym nie zajmuj. Zrób to, co Cię odpręża. Jest coś takiego?
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:14   #1704
danekcolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez letmego Pokaż wiadomość
pewnie też dużo mogłabys napisać o tym co robisz, jak spedzasz dnie
każda z nas stara się po prostu żyć. a kolejnym stopniem jest żyć szczęśliwie. w każdej z nas jest pustka.. ja też tęsknie. też rozmyslam o tym co robiłam źle. ale teraz już nie robię tego po to, żeby on wrócił. zmieniam się dla siebie.
u Ciebie też to przyjdzie. każdy potrzebuje przeżyć to w swoim tempie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



popieram zdecydowanie pomysł terapii.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------



prawda jak Ty dzisiaj się trzymasz ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
witamnie jest dobrze miałem lekkie spięcie przez tel z ex ,ale nie łamie się utwierdza mnie w przekonaniu ,że nie jest warta moich nerwów...a co u Ciebie? jakie plany na weekend?

Edytowane przez danekcolo
Czas edycji: 2015-05-15 o 20:19
danekcolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:55   #1705
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez xlexie Pokaż wiadomość
No dziewczyny, dzisiaj bardzo potrzebuję Waszego wsparcia.... bardzo

Napisałam tą maturę w granicach 75-80% (na pewno nie więcej) co niestety na lekarski/stomatologiczny jest za mało. Co za tym idzie przesiedziałam rok w domu na marne. A najlepsze jest to, że z takim wynikiem z rozszerzonej chemii i podobnym z rozszerzonej biologii nie ma studiów medycznych w Polsce, po którym miałabym gwarantowaną pracę z normalnymi zarobkami.

Pielęgniarstwo/położnictwo/analityka medyczna/ fizjoterapia i tak dalej wszędzie gdzie czytam to są małe zarobki w zawodzie albo nie ma pracy wcale.

I mówiąc szczerze nie mam pojęcia co mam teraz robić, czy isć na kierunek który mnie w miarę interesuje (oprócz tej medycyny) i nie patrzeć na to co będzie z pracą po tym kierunku... nie mam pojęcia. Wiem, że jestem młoda i przede mną całe życie, ale kompletnie nie wiem co mam z nim zrobić...

I dzisiaj jest właśnie taki dzień kiedy strasznie potrzebuje ex, a on się nawet tym nie zainteresował. Kurczę... tak go dzisiaj przy sobie potrzebuje... okropnie.
o rany.. jesteś pewna, że napisałaś w granicach 75-80%? a może jeszcze miło się zaskoczysz? hmmm z tych kierunków.. może stomatologia? w Szczecinie rok temu próg był bodajże 159 albo farmacja? co prawda to nie to, co było kiedyś, ale punktów może Ci wystarczy? nie poddawaj się! rozumiem Cię

a ja potrzebuję się tym razem wygadać... wiem, że to głupie jak coś po prostu dzisiaj moi najbliżsi znajomi spotkali się z dziewczyną (i jej dość nowym facetem), od której dowiedziałam się, że to m.in. z nią mój ex różne rzeczy wyrabiał... kurczę nie umiem wybaczyć tej dziewczynie ani jej znieść, nie chcę jej poznawać ani widywać.. i nawet boli mnie fakt, że moja bratowa i brat z nią się od czasu do czasu spotkają (tak tak ja wiem, że mają prawo bo ona im nic w sumie nie zrobiła)... tak jakbym to ją obwiniała o rozpad związku z exem? z drugiej zaś strony wiem, że jakby ex mnie kochał to by do żadnej nie poleciał ja się od niej o wszystkim dowiedziałam, co z nią robił itp... tyle że ona wiedziała, że ja z nim byłam i w związku z tym to ją głównie obwiniam o to, co się stało... potem dopiero wyszło, że ona to wierzchołek góry lodowej dziwne to i poplątane, heh
powinnam sobie to już dawno odpuścić, nie muszę się widywać z osobami, które po prostu nie chcę widzieć na oczy
jak to sobie wszystko logicznie wytłumaczyć? macie/miałyście coś podobnego, dziewczyny?

jak zwykle serdecznie pozdrawiam
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 21:07   #1706
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez danekcolo Pokaż wiadomość
witamnie jest dobrze miałem lekkie spięcie przez tel z ex ,ale nie łamie się utwierdza mnie w przekonaniu ,że nie jest warta moich nerwów...a co u Ciebie? jakie plany na weekend?
Jeśli mogę zapytać to po co z nią rozmawiasz?
Spędzam ze znajomymi prawie cały weekend. W niedziele troszkę odpocznę Miałam ciężki tydzień.
U mnie dziś jest kiepsko.. Chora sytuacja z ex właśnie.
Ale się nie poddaję.

A Ty co planujesz robić przez weekend ?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
o rany.. jesteś pewna, że napisałaś w granicach 75-80%? a może jeszcze miło się zaskoczysz? hmmm z tych kierunków.. może stomatologia? w Szczecinie rok temu próg był bodajże 159 albo farmacja? co prawda to nie to, co było kiedyś, ale punktów może Ci wystarczy? nie poddawaj się! rozumiem Cię

a ja potrzebuję się tym razem wygadać... wiem, że to głupie jak coś po prostu dzisiaj moi najbliżsi znajomi spotkali się z dziewczyną (i jej dość nowym facetem), od której dowiedziałam się, że to m.in. z nią mój ex różne rzeczy wyrabiał... kurczę nie umiem wybaczyć tej dziewczynie ani jej znieść, nie chcę jej poznawać ani widywać.. i nawet boli mnie fakt, że moja bratowa i brat z nią się od czasu do czasu spotkają (tak tak ja wiem, że mają prawo bo ona im nic w sumie nie zrobiła)... tak jakbym to ją obwiniała o rozpad związku z exem? z drugiej zaś strony wiem, że jakby ex mnie kochał to by do żadnej nie poleciał ja się od niej o wszystkim dowiedziałam, co z nią robił itp... tyle że ona wiedziała, że ja z nim byłam i w związku z tym to ją głównie obwiniam o to, co się stało... potem dopiero wyszło, że ona to wierzchołek góry lodowej dziwne to i poplątane, heh
powinnam sobie to już dawno odpuścić, nie muszę się widywać z osobami, które po prostu nie chcę widzieć na oczy
jak to sobie wszystko logicznie wytłumaczyć? macie/miałyście coś podobnego, dziewczyny?

jak zwykle serdecznie pozdrawiam
Ciężko to chyba wytłumaczyć. To raczej oczywiste, że pałasz niechęcią do dziewczyny, z którą zdradzał Cię Twój były. Mimo, że to on był w związku, nie ona. Ona nic złego tak naprawdę nie zrobiła. Jednak ja też nie umiałabym ciągnąć takiej znajomości.
To wszystko jest chyba po prostu jeszcze zbyt bolesne. Zostałaś skrzywdzona, musisz sama z sobą dojść do ładu w pierwszej kolejności.

I chyba najlepiej będzie, jeśli nie będziesz się z nią widywać, przynajmniej na razie. Skoro Cie to boli to jaki jest sens?

Spokojnego wieczoru
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 21:16   #1707
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez letmego Pokaż wiadomość

Ciężko to chyba wytłumaczyć. To raczej oczywiste, że pałasz niechęcią do dziewczyny, z którą zdradzał Cię Twój były. Mimo, że to on był w związku, nie ona. Ona nic złego tak naprawdę nie zrobiła. Jednak ja też nie umiałabym ciągnąć takiej znajomości.
To wszystko jest chyba po prostu jeszcze zbyt bolesne. Zostałaś skrzywdzona, musisz sama z sobą dojść do ładu w pierwszej kolejności.

I chyba najlepiej będzie, jeśli nie będziesz się z nią widywać, przynajmniej na razie. Skoro Cie to boli to jaki jest sens?

Spokojnego wieczoru
chyba potrzebowałam czyjegoś punktu widzenia ot tak, z zewnątrz, a nie brata/bratowej dziękuję Ci bardzo faktycznie, muszę to przeboleć... choć i tak mniej emocjonalnie reaguję niż kiedyś, boli jednak dalej...
ciekawe ile jeszcze czasu potrzebuję, aby w 100% się "wyleczyć"

wypiłam sobie 2 lampki winka i w sumie nie wiem, czy dobry był to pomysł, bo teraz jeszcze intensywniej myślę niż przed nimi
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 08:24   #1708
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Siedzę właśnie u ex z Ula...
Ale powiem wam że na początku trzesly mi się ręce, ale teraz jest ok. Nawet już mnie to nie boli. Oby tak było caly czas.
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 08:53   #1709
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
chyba potrzebowałam czyjegoś punktu widzenia ot tak, z zewnątrz, a nie brata/bratowej dziękuję Ci bardzo faktycznie, muszę to przeboleć... choć i tak mniej emocjonalnie reaguję niż kiedyś, boli jednak dalej...
ciekawe ile jeszcze czasu potrzebuję, aby w 100% się "wyleczyć"

wypiłam sobie 2 lampki winka i w sumie nie wiem, czy dobry był to pomysł, bo teraz jeszcze intensywniej myślę niż przed nimi
Wydaje mi się, że to co czuje każda z nas teraz jest normalnie. Twoje emocje również. Zostałaś skrzywdzona. Nie musisz być ostatnim sprawiedliwym na tej ziemi i wybaczać wszystkim, którzy bezpośrednio lub pośrednio w tym uczestniczyli Kiedyś to minie. ale kiedy w 100%? nie wiem, może nigdy..?

Trzeba było wypić i trzecią może wtedy przestałabyś myśleć
Ja wstałam i dziś od rana chaos w głowie. Okropne.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Siedzę właśnie u ex z Ula...
Ale powiem wam że na początku trzesly mi się ręce, ale teraz jest ok. Nawet już mnie to nie boli. Oby tak było caly czas.
Córka, on powinien też sam zostawać z Małą.
Postępy, postępy gratuluje
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 09:19   #1710
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

dzisiaj odrobinkę lepiej, choć mam dalej różne myśli w związku z różnymi sprawami... a chcę po prostu zapomnieć, olać, a nie to wałkować, po prostu te osoby dla mnie nie istnieją, koniec, kropka

a Wy dziewczyny też tak miałyście, że znałyście osoby bezpośrednio/pośrednio związane z rozpadem Waszego związku (tak jak w moim wypadku jest ta dziewczyna, z którą m. in. wydziwiał ex i nie wiem od jak długiego czasu).. jak się czułyście? umiałyście "wybaczyć", widywać się? czy raczej odcięcie kontaktu i jak znajomi się spotykają to mnie tam nie ma? nie wiem po prostu, czy to ja mam taki problem, czy ktoś jeszcze się tak czuł i nie wiedział, co robić.. naprawdę myślałam, że już mam to w nosie, jednak najwyraźniej jeszcze czuję żal.. bo co prawda to dzięki niej się dowiedziałam o paru sprawach to ona też tam była nieźle zamieszana.. my się wcześniej nie znałyśmy jak coś poza tym pisaniem, co zaszło i z tego, co o niej słyszałam a, no i widziałam, jak jeszcze byłam z exem jak do niego od czasu do czasu dzwoniła tyle, że wiem, że chodzili ze sobą do klasy wcześniej i myślałam, że ot tak, co słychać... zawsze jednak miałam złe przeczucia
generalnie nie mam ochoty jej poznawać, jej znać, podświadomie ją obwiniam ogólnie za rozpad związku, choć dobrze wiem, że to nie tylko ona, tylko jedna z wielu, ona to w sumie się nim zabawiła (o ile to prawda) przez ten czas i w sumie to dzięki niej wiele rzeczy wyszło na jaw
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę

Edytowane przez faeria
Czas edycji: 2015-05-16 o 09:43
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 19:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.