Rozstanie z facetem XXXIII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-18, 17:35   #1741
Karinka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez inspiron2 Pokaż wiadomość
Dobrze mówisz..
Dobrze mówi, tylko jest to ciężkie gdy ktoś niespodziewanie pojawia się znów w Twoim życiu. Niby czas leczy rany to prawda, ale blizna zawsze pozostanie. A gdy jest rozdrapywana to nigdy się nie zagoi.
Karinka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 18:10   #1742
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez harvvey Pokaż wiadomość
Ostatnio bombarduje mnie dużo informacji o eksie przez co śnił mi się dzisiaj w nocy. Mieliśmy iść na mój bal magisterski, a on zadzwonił do mnie godzinę przed, że nie ma ochoty na imprezę. Poczułam się dokładnie tak jak kiedyś, gdy byliśmy razem i on, totalnie uparty, decydował za nas dwoje. Uczucie bezradności i niepewności, kiedy zastanawiałam się, czy mu na mnie zależy... wszystko wróciło i było okropnie prawdziwe.

Obudziłam się i spojrzałam na twarz obecnego faceta. Przytulił mnie przez sen i pocałował w głowę. Poczułam niesamowitą ulgę, że tamtego związku już nie ma, a ja w końcu jestem z kimś, kto jest ze mną na 100%, kto mnie kocha.

Do wszystkich atrakcyjnych i mądrych babek na tym wątku - nie traćcie czasu na użeranie się i wspominanie czegoś, co było nietrwałe. Nie warto. Sama wiem, że pustka po stracie najbliższej osoby daje w kość, ale to mija. Trzymajcie się dziewczyny i bądźcie dzielne, a za jakiś czas spojrzycie z dystansem na te związki i podziękujecie, że jesteście wolne, albo z kimś innym... lepszym
ale mnie to na duchu podniosło
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 18:12   #1743
Afra90
Przyczajenie
 
Avatar Afra90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Łał, dziewczyny, fajnie że jest taki wątek.

To tu chyba pierwszy raz przed światem i chyba przed sobą muszę przyznać, że mam aż 6 na 12 znaków, że mi jeszcze nie przeszło.
A minęło 6 miesięcy.
Chciałabym ruszyć dalej a łapię się tylko na tym, że odcinam się od świata, buduję wielki mur wokół siebie i nie dopuszczam nikogo, a nawet odstraszam każdego kto chce się zbliżyć.

Nie bardzo wiem co napisać, może tyle na początek...
Afra90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 18:19   #1744
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Afra90 Pokaż wiadomość
Łał, dziewczyny, fajnie że jest taki wątek.

To tu chyba pierwszy raz przed światem i chyba przed sobą muszę przyznać, że mam aż 6 na 12 znaków, że mi jeszcze nie przeszło.
A minęło 6 miesięcy.
Chciałabym ruszyć dalej a łapię się tylko na tym, że odcinam się od świata, buduję wielki mur wokół siebie i nie dopuszczam nikogo, a nawet odstraszam każdego kto chce się zbliżyć.

Nie bardzo wiem co napisać, może tyle na początek...
witamy Cię pisz do nas, jakbyś tego potrzebowała, to pomaga
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 18:20   #1745
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Rozmawialam z ex wczoraj. To był błąd...
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 18:28   #1746
Karinka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Rozmawialam z ex wczoraj. To był błąd...
dlaczego błąd? powiedz nam coś więcej na ten temat
Karinka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 18:44   #1747
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Rozmawialam z ex wczoraj. To był błąd...
Ja codziennie rozmawiam i codziennie uważam, że to błąd... A potem znów z nim rozmawiam i tak w kółko...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 19:45   #1748
Afra90
Przyczajenie
 
Avatar Afra90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
witamy Cię pisz do nas, jakbyś tego potrzebowała, to pomaga
Dzięki. Ogólnie jakoś się trzymam i funkcjonuję. Ale ten cały czas od rozstania tak właśnie bym nazwała. Funkcjonowanie.

Przez jakieś pierwsze 4 miesiące był okres takiej autodestrukcji. Wypić za dużo, robienie głupich rzeczy, byle coś odciągało myśli.
Teraz czuję się trochę jak bym nic nie czuła. Znaczy z większych emocji. Odsunęłam sporo znajomych i chyba jest mi z tym dobrze.
W ogóle gdy jestem sama jest mi dobrze.

Jak tak czytam, to trochę Wam zazdroszczę, że możecie porozmawiać ze swoimi ex. U mnie nie ma takiej opcji :/
Afra90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 20:13   #1749
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez harvvey Pokaż wiadomość
Ostatnio bombarduje mnie dużo informacji o eksie przez co śnił mi się dzisiaj w nocy. Mieliśmy iść na mój bal magisterski, a on zadzwonił do mnie godzinę przed, że nie ma ochoty na imprezę. Poczułam się dokładnie tak jak kiedyś, gdy byliśmy razem i on, totalnie uparty, decydował za nas dwoje. Uczucie bezradności i niepewności, kiedy zastanawiałam się, czy mu na mnie zależy... wszystko wróciło i było okropnie prawdziwe.

Obudziłam się i spojrzałam na twarz obecnego faceta. Przytulił mnie przez sen i pocałował w głowę. Poczułam niesamowitą ulgę, że tamtego związku już nie ma, a ja w końcu jestem z kimś, kto jest ze mną na 100%, kto mnie kocha.

Do wszystkich atrakcyjnych i mądrych babek na tym wątku - nie traćcie czasu na użeranie się i wspominanie czegoś, co było nietrwałe. Nie warto. Sama wiem, że pustka po stracie najbliższej osoby daje w kość, ale to mija. Trzymajcie się dziewczyny i bądźcie dzielne, a za jakiś czas spojrzycie z dystansem na te związki i podziękujecie, że jesteście wolne, albo z kimś innym... lepszym
Motywujące! Za każdym razem kiedy będzie mi gorzej będę czytać ten post ) długo jesteście już razem?
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 20:17   #1750
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Afra90 Pokaż wiadomość
Jak tak czytam, to trochę Wam zazdroszczę, że możecie porozmawiać ze swoimi ex. U mnie nie ma takiej opcji :/
Ja też nie mam możliwości pogadania z nim, ale chyba się z tego cieszę. To by było tylko rozdrapywanie rany Bo przecież nadal go kocham. U mnie to on nie chce utrzymywać kontakt niby dla mojego dobra dobra.
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 20:18   #1751
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez letmego Pokaż wiadomość

Jako wisienka na torcik wszystkiego, co dzieje się w moim życiu ostatnio, wygląda na to, że ex się ocknął.
I cisza od tamtego posta...jakieś zmiany nastąpiły?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 20:20   #1752
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

A ja miałabym możliwość wziąć go za fraki i na rozmowę, ale... nie chcę. Ma zniknąć z mojego życia, nie istnieje. I tak jest. Zablokowany wszędzie, nie ma możliwości kontaktu, dodatkowo większość czasu spędzam w mieście, gdzie studiuję, czyli 200km jakieś od niego Tylko jak wracam na weekendy to ma znacznie bliżej.
Zdrajca i kłamca nie zasługuje nawet na moje spojrzenie. On ze mnie zrezygnował. Już dawno temu, tylko ja długo wierzyłam, że jest inaczej. I nie, już nawet to nie jest nienawiść. Nienawidziłam go przez pierwsze miesiące. Teraz już coraz bardziej jest mi obojętny... obcy człowiek. To jest uważam gorsze od nienawiści.

Smutne, że ktoś, kto niegdyś był centrum czyjegoś świata może stać się kimś obcym, niczym losowo napotkany przechodzeń na ulicy.
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę

Edytowane przez faeria
Czas edycji: 2015-05-18 o 20:21
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 20:30   #1753
Afra90
Przyczajenie
 
Avatar Afra90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;51446198]Ja też nie mam możliwości pogadania z nim, ale chyba się z tego cieszę. To by było tylko rozdrapywanie rany Bo przecież nadal go kocham. U mnie to on nie chce utrzymywać kontakt niby dla mojego dobra dobra.[/QUOTE]

U mnie to było tak, że to ja zerwałam, bardziej z rozsądku niż wypalenia się czy coś takiego. U Niego problemem były uzależnienia, i straszne huśtawki nastroju, stany depresyjne, rzeczy których nie byłam w stanie ogarnąć. I straszne obwinianie mnie (jak i całego świata) o Jego niepowodzenia. Uważam, że to już była choroba, po tych wszystkich używkach. Niestety nie udało mi się go zaciągnąć na jakąś terapię, więc po paru miesiącach szarpania się samej ze sobą postanowiłam to zakończyć.
Nie chcę mówić, że to był zły facet, bo nie był. Po prostu miał problemy (na własne życzenie) z którymi sobie nie radził i ja nie potrafiłam pomóc. Mogłabym powiedzieć, że pokazał mi jak do tej pory te najpiękniejsze chwile w moim życiu jak i najgorsze. Takie małe piekło w raju.
Afra90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 20:34   #1754
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Afra90 Pokaż wiadomość
U mnie to było tak, że to ja zerwałam, bardziej z rozsądku niż wypalenia się czy coś takiego. U Niego problemem były uzależnienia, i straszne huśtawki nastroju, stany depresyjne, rzeczy których nie byłam w stanie ogarnąć. I straszne obwinianie mnie (jak i całego świata) o Jego niepowodzenia. Uważam, że to już była choroba, po tych wszystkich używkach. Niestety nie udało mi się go zaciągnąć na jakąś terapię, więc po paru miesiącach szarpania się samej ze sobą postanowiłam to zakończyć.
Nie chcę mówić, że to był zły facet, bo nie był. Po prostu miał problemy (na własne życzenie) z którymi sobie nie radził i ja nie potrafiłam pomóc. Mogłabym powiedzieć, że pokazał mi jak do tej pory te najpiękniejsze chwile w moim życiu jak i najgorsze. Takie małe piekło w raju.
Kompletnie odmienna sytuacja od mojej, dlatego rozumiem, że może być Ci ciężej zapomnieć
Mnie zdradził/ał i niejednokrotnie okłamywał. To wszystko przekreśliło.
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 20:41   #1755
Afra90
Przyczajenie
 
Avatar Afra90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
Kompletnie odmienna sytuacja od mojej, dlatego rozumiem, że może być Ci ciężej zapomnieć
Mnie zdradził/ał i niejednokrotnie okłamywał. To wszystko przekreśliło.
Nie dziwię się, że przekreśliło. U mnie zdrad nie było, chociaż i tak w głowie mam myśli w stylu 'skąd możesz być pewna skoro potrafił się schlać do nieprzytomności, spać w bramie na ulicy i wrócić następnego dnia wieczorem? Sam nie pamięta co robił'.
Afra90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 07:35   #1756
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I cisza od tamtego posta...jakieś zmiany nastąpiły?
Dzień dobry elvegirl
W sumie to nie.. Spotkaliśmy się i porozmawialismy. On uważa że dobrze się stało, rozstanie otworzyło nam oczy na nasze błędy. A ja nie wiem tak naprawdę. Kocham go całym sercem. Ale nie wiem czy to będzie dobre.
Mam ostatnio mnóstwo pracy i innych zajęć, ciężko mi znaleźć czas na cokolwiek. Choćby na to, żeby pomyśleć.

Sent from my GT-I8160 using Wizaz Forum mobile app
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 08:32   #1757
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez letmego Pokaż wiadomość
On uważa że dobrze się stało, rozstanie otworzyło nam oczy na nasze błędy.
Heloł heloł

Yhy. Albo uświadomiło, że wcale się kolejka bab o niego teraz nie zabija

Nie wiem, nie mam zaufania do takiej zmiany stanowiska o 180 stopni w tak krótkim czasie. Trochę za dużo bolesnych słów padło, w dodatku bardzo niedawno, nie wydaje mi się, żeby się dało teraz tak po prostu przejść nad tym do porządku dziennego i sobie milutko być w związku.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 08:51   #1758
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Yhy. Albo uświadomiło, że wcale się kolejka bab o niego teraz nie zabija
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 08:57   #1759
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Heloł heloł

Yhy. Albo uświadomiło, że wcale się kolejka bab o niego teraz nie zabija

Nie wiem, nie mam zaufania do takiej zmiany stanowiska o 180 stopni w tak krótkim czasie. Trochę za dużo bolesnych słów padło, w dodatku bardzo niedawno, nie wydaje mi się, żeby się dało teraz tak po prostu przejść nad tym do porządku dziennego i sobie milutko być w związku.
To również moze być prawda podchodzę do tego na chłodno. Porozmawialismy sobie o tym wszystkim zupełnie szczerze. Również o osobach z ktorymi w międzyczasie się spotykalismy.
Zdecydowanie nawet jeśli ewentualnie mieliśmy spróbować to nie przejdziemy nad tym ot tak, do fajnego związku, który kiedyś mieliśmy.
Uświadomilismy sobie to, że oboje gdzieś w tym związku się zatracilismy. Odsunelismy się od siebie.
On twierdzi, że zrozumiał też, że wszystkie sprawy nie smakują tak naprawdę dobrze samemu.
Ja widzę szczerość w jego oczach. Tylko nie wiem czy ja tego chce..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 09:38   #1760
Karinka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez letmego Pokaż wiadomość
To również moze być prawda podchodzę do tego na chłodno. Porozmawialismy sobie o tym wszystkim zupełnie szczerze. Również o osobach z ktorymi w międzyczasie się spotykalismy.
Zdecydowanie nawet jeśli ewentualnie mieliśmy spróbować to nie przejdziemy nad tym ot tak, do fajnego związku, który kiedyś mieliśmy.
Uświadomilismy sobie to, że oboje gdzieś w tym związku się zatracilismy. Odsunelismy się od siebie.
On twierdzi, że zrozumiał też, że wszystkie sprawy nie smakują tak naprawdę dobrze samemu.
Ja widzę szczerość w jego oczach. Tylko nie wiem czy ja tego chce..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bądź ostrożna. Nie wierzę w zamiany facetów. Zgadzam się z tym, że obydwoje coś zrozumieliście przez tą sytuację, ale nie wierzyłabym tak bardzo w jego słowa i szczerość.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość

Smutne, że ktoś, kto niegdyś był centrum czyjegoś świata może stać się kimś obcym, niczym losowo napotkany przechodzeń na ulicy.
Bardzo smutne, ale jak bardzo prawdziwe. Jak to się mówi, od miłości do nienawiści mały krok.

Powiedźcie mi dziewczyny po co faceci, odzywają się po tak długim czasie (po roku) mając dziewczynę? o co tu chodzi...to jakieś chore dla mnie. Na co oni liczą.
Karinka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:54   #1761
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Karinka_1 Pokaż wiadomość
Bądź ostrożna. Nie wierzę w zamiany facetów. Zgadzam się z tym, że obydwoje coś zrozumieliście przez tą sytuację, ale nie wierzyłabym tak bardzo w jego słowa i szczerość.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



Bardzo smutne, ale jak bardzo prawdziwe. Jak to się mówi, od miłości do nienawiści mały krok.

Powiedźcie mi dziewczyny po co faceci, odzywają się po tak długim czasie (po roku) mając dziewczynę? o co tu chodzi...to jakieś chore dla mnie. Na co oni liczą.
Jestem ostrożna. Dlatego jestem nadal sama, mimo że w głębi sobie bardzo chciałabym nadal/znów być z nim. Ale jestem spokojna i racjonalna. Aż sama w to nie wierze :O
Ja myślę, że on się nie zmienił. Mieliśmy mega zły okres w związku. Mieliśmy dość siebie. To nam otworzyło oczy, ten czas osobno. Czułam, że ten moment nadejdzie, nie sądziłam jednak, ze tak szybko.

I nie sądziłam również że tak chłodno do tego podejde.

Zachowuje się nie w porządku, ma dziewczyne.. Moze ma gorszy okres w życiu i teskni.. Moze tesknil cały czas ale zabrakło mu odwagi. Ciezko powiedzieć..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 12:53   #1762
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Karinka_1 Pokaż wiadomość
po co faceci, odzywają się po tak długim czasie (po roku) mając dziewczynę? o co tu chodzi...to jakieś chore dla mnie. Na co oni liczą.
Bo tęsknią i chcą pogadać. A liczą że tez już kogoś masz i może nie będziesz go ciągnęła do łózka
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 13:01   #1763
xlexie
Raczkowanie
 
Avatar xlexie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Moja "przyjaciółka" ostatnio spala u mojego byłego, bo studiują razem, byli razem na imprezie i źle się poczuła, więc zabrał ją do siebie. .....
__________________
"Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów."
Albert Einstein
xlexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 13:30   #1764
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez xlexie Pokaż wiadomość
Moja "przyjaciółka" ostatnio spala u mojego byłego, bo studiują razem, byli razem na imprezie i źle się poczuła, więc zabrał ją do siebie. .....
Na bank grzecznie nie siedzieli z rączkami przy sobie..
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 13:43   #1765
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Możliwe, że mu po prostu zarzygała łazienkę, very sexy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 13:57   #1766
xlexie
Raczkowanie
 
Avatar xlexie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Możliwe, że mu po prostu zarzygała łazienkę, very sexy
Raczej tak. Chociaż nie do końca rozumiem czemu nie mogła spać u siebie w domu skoro mieszkamy w mieście, gdzie każdy ma do siebie blisko
__________________
"Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów."
Albert Einstein
xlexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:53   #1767
lagmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 63
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na tęsknotę ?

Jest mi od kilu dni strasznie żle...tęsknie za nim, za rozmowami z nim, za żartami z nim, za spędzaniem czasu z nim...tak bardzo mi tego brakuje z żadnym facetem nigdy tak dobrze mi się nie gadało i z nikim innym tak chętnie nie spędzałam czasu
lagmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 17:09   #1768
Karinka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez TancerzTango Pokaż wiadomość
Bo tęsknią i chcą pogadać. A liczą że tez już kogoś masz i może nie będziesz go ciągnęła do łózka
tylko jaki jest sens rozmowy o tym, że nie kocha swojej nowej? Nigdy nie zrozumiem facetów.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lagmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na tęsknotę ?

Jest mi od kilu dni strasznie żle...tęsknie za nim, za rozmowami z nim, za żartami z nim, za spędzaniem czasu z nim...tak bardzo mi tego brakuje z żadnym facetem nigdy tak dobrze mi się nie gadało i z nikim innym tak chętnie nie spędzałam czasu
Jak najwięcej spotkań z przyjaciółmi, rodziną. Jak najwięcej wychodzić z domu. Dla mnie najbardziej pomogło zajęcie się nauką, sport i imprezowanie. Wręcz ciągłe imprezowanie spowodowało, że zaczęłam zapominać o ex. Polecam również poczytać książki o rozstaniach. Spisać na kartce wady byłego, sytuacje w których Cię ranił i w chwilach tęsknoty je czytać.
Karinka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:28   #1769
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
A u mnie pozytywnie. Bardziej niż ostatnio. Kolejne kolokwium po całonocnym wkuwaniu zaliczone
No i, najważniejsze, dzisiaj zdałam sobie sprawę, że bez niego, bez byłego jestem szczęśliwa Bardziej szczęśliwa, niż kiedy z nim byłam. To chyba przełom
Gratulacje! oby tak dalej trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 21:00   #1770
Ethlinn21
Przyczajenie
 
Avatar Ethlinn21
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 18
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Widzę, że było już słowa pokrzepienia, więc może ja też coś dorzucę od siebie.

Już gdzieś to pisałam, ale mój były zostawił mnie w straszny sposób dwa lata temu - a raczej to ja byłam zmuszona powiedzieć ostatnie słowo, bo nawet tego nie potrafił zrobić. Kłamał, zdradzał, traktował jak swoją zabawkę.
Długo (ponad rok) nie mogłam się pozbierać, mimo że WIEDZIAŁAM, że jest straszny, że lepiej będzie bez niego i że dobrze, że się tak skończyło. Ale rozum to jedno, a serce to drugie.
Rozstanie zredukowało moje poczucie wartości do zera.

Dziewczyny! Za tydzień, miesiąc, rok pojawi się ktoś LEPSZY i będziecie oczkiem w jego głowie. Zwariuje na Waszym punkcie i przestaniecie patrzeć w tył. Będziecie pamiętać tylko te dobre chwile i będziecie się cieszyć życiem. Wiem to!
Ale musicie sobie też pozwolić na to, żeby zapomnieć o złym i się docenić. To jest niezwykle trudne, ale każda z nas jest piękna, wyjątkowa i KAŻDA z nas zasługuje na szczęście!
Nie żyjcie przeszłością. Wiem, że czasem się nie da, bo też przez to przechodziłam (i było to okropne doświadczenie!), ale życie jest zbyt krótkie żeby ciągle wracać do złego. Teraz patrzę na swoje życie i jestem naprawdę szczęśliwa. Czy jest mi głupio, że tak dużo czasu "zmarnowałam" na wspominanie? Nie, każda rana pozostawia bliznę, a każda blizna czegoś uczy, tworzy nas. Ale dobrze, że już po. Wierzę, że u Was też będzie dobrze
Ethlinn21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 19:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.