Żel Dermena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-06, 10:55   #1
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506

Żel Dermena


Witam. Proszę o opinie osób które stosowały żel Dermena. O efektach żelu już czytałam, teraz chciałabym się dowiedzieć, jaki wpływ ma żel na świeżość naszych włosów? Czy żel powoduje przetłuszczanie włosów, czy odświeżenie włosów?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 11:39   #2
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Żel Dermena

Jak nałoży się go w odpowiedniej ilości to ani nie przetłuszcza, ani nie obciąża. Ja stosuję żel na wilgotne włosy wieczorem, a rano kłaczki u nasady zyskują wręcz na objętości (na co wpływa dodatkowo masaż z głową w dół przy nakładaniu żelu). Czyli, reasumując, nie wolno z żelem przesadzić, bo może przetłuścić - wszystko w umiarze i z wyczuciem, a będzie ok
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 01:41   #3
strawberry_princess_
Przyczajenie
 
Avatar strawberry_princess_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 20
Dot.: Żel Dermena

Chodzi o żel hamujący wypadanie włosów?
Dermena jest ze mną od kilku lat, zawsze jak mi włosy zaczynają lecieć to zaczynam intensywną kurację szamponem (ale tym pierwszym, zwykłym hamującym wypadanie, a nie tym od łamliwości włosów) i właśnie żelem.
Gdy przefarbowałam się na ciemny brąz to strasznie było widać, że coś nałożyłam na włosy. Nawet przy nałożeniu minimalnej ilości żelu.
Obecnie na blondzie praktycznie nic nie widać, o ile się nie przesadzi. Żel to w sumie zła nazwa, bo to ma tylko konsystencję żelową, a nie działanie typowego żelu do włosów, jak większość myśli (stąd tyle negatywnych opinii o nim). U mnie ani nie obciąża, ani nie przetłuszcza. Po prostu nie trzeba wsmarowywać tego we włosy, tylko w skórę głowy.
__________________
We all have secrets...

Edytowane przez strawberry_princess_
Czas edycji: 2017-01-13 o 01:49
strawberry_princess_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-13 02:41:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.