Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-07-17, 13:49   #361
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 9 742
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

ci±gotki do piwka <3

Edytowane przez patisia123
Czas edycji: 2017-07-17 o 13:51
patisia123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 13:52   #362
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 5 809
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Poka¿ wiadomo¶æ
ci±gotki do piwka
Ci±gotki do piwka brzmi± prawie jak ma³y Jasio bardzo lubi, kiedy mama kupuje mu lody waniliowe. Nie ma w tym nic z³ego, jest powszechne i w sumie do¶æ urocze. Alkoholizm taki sexy
__________________
Nie by³o nas, by³ las, nie bêdzie nas, bêdzie las.
olenkasz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 13:57   #363
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

a ja tam lubiê s³owo "piwerko" taki offtop
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:00   #364
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 2 070
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez olenkasz Poka¿ wiadomo¶æ
Ci±gotki do piwka brzmi± prawie jak ma³y Jasio bardzo lubi, kiedy mama kupuje mu lody waniliowe. Nie ma w tym nic z³ego, jest powszechne i w sumie do¶æ urocze. Alkoholizm taki sexy
Czego¿ mo¿na wymagaæ, skoro to wszystko dotyczy rumianego misia
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyli¶my z najwiêkszym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:16   #365
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomo¶ci: 1 975
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Swoj± drog± troll, nie troll, ale i¶æ do ³ó¿ka z facetem który ma jednak problem z higien± to jest wyzwanie! Skoro trzeba mu przypominaæ o zmianie odzie¿y to i o myciu chyba te¿? Widzia³am wczoraj takich Romeów w przydro¿nym, wiejskim sklepie. Wszyscy rumiani, z mêtnymi oczkami i butelczynami w rêkach. Ró¿ami od nich nie zalatywalo. I tak sobie pomy¶la³am, ze nawet jakby mi kto¶ dop³aca³ to bym siê nie zdecydowa³a na takiego amanta.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:18   #366
201707191436
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez pfffh Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog± troll, nie troll, ale i¶æ do ³ó¿ka z facetem który ma jednak problem z higien± to jest wyzwanie! Skoro trzeba mu przypominaæ o zmianie odzie¿y to i o myciu chyba te¿? Widzia³am wczoraj takich Romeów w przydro¿nym, wiejskim sklepie. Wszyscy rumiani, z mêtnymi oczkami i butelczynami w rêkach. Ró¿ami od nich nie zalatywalo. I tak sobie pomy¶la³am, ze nawet jakby mi kto¶ dop³aca³ to bym siê nie zdecydowa³a na takiego amanta.
Mi siê cofa na my¶l o tym, ¿e mia³abym spaæ z facetem spod sklepu. Nawet je¶li nie s± ¿ulami, to s± w najlepszym razie zaniedbani - czuæ ich piwem, t³uste w³osy, brudne ciuchy. UGH.
201707191436 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:28   #367
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Rose969 Poka¿ wiadomo¶æ
Czego¿ mo¿na wymagaæ, skoro to wszystko dotyczy rumianego misia
Dziewczyny ale powagi troche to powa¿ny watek. ¯arty na bok
Cytat:
Nie mia³ drobniej, ja nie mia³am rozmieniæ, chcia³ mi daæ ca³o¶æ, mówiê cholera, Wojtek, nie trzeba, s±siedzi musz± sobie pomagaæ, mo¿e kiedy¶ ja bêdê w potrzebie
Moze kiedys Ty bedziesz potrzebowa³a 3 z³ no dobra 10. Czyli musia³±bys upasc nizej niz ona skoro przewidujesz ¿e moze kiedys musia³abys pozyczyc od ¿ulka hajs.
Smiejecie sie z misiaczka autorki ale mnie bardzo uj±³ fragment :
Cytat:
Ale ju¿ nastêpnego dnia goni³ za mn± w deszczu zasapany przez pó³ ulicy, ¿eby zwróciæ d³ug. Ale jeszcze nastêpnego dnia dogoni³ mnie z odliczonymi trzema z³otymi i upar³ siê, ¿ebym wziê³a.
Po¿yczy³ i szybko odda³ a przeciez móg³ za te 3 z³kupic kolejne piwo i nie oddac jeszcze przez kilka dni. Nawet bieg³ zaspany. Dotrzymuje s³owa! To takie piekne! Chyba sie zakocha³am!! Autorko ktory to sklep!

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MiladyAsh Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê cofa na my¶l o tym, ¿e mia³abym spaæ z facetem spod sklepu. Nawet je¶li nie s± ¿ulami, to s± w najlepszym razie zaniedbani - czuæ ich piwem, t³uste w³osy, brudne ciuchy. UGH.
Autorka pisa³a ¿e od niego nie czuæ tylko musi mu przypominac by zmienia³ gacie.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-07-17 o 14:25
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 14:29   #368
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 5 809
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

On jest po prostu jak ludzie ¶wiêci- kiedy umieraj±, ich cia³o pachnie kwiatami. To samo z ¿ulem. On wydziela zapach mi³o¶ci, oddania i eau de piwerko.
__________________
Nie by³o nas, by³ las, nie bêdzie nas, bêdzie las.
olenkasz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:30   #369
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez pfffh Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog± troll, nie troll, ale i¶æ do ³ó¿ka z facetem który ma jednak problem z higien± to jest wyzwanie! Skoro trzeba mu przypominaæ o zmianie odzie¿y to i o myciu chyba te¿? Widzia³am wczoraj takich Romeów w przydro¿nym, wiejskim sklepie. Wszyscy rumiani, z mêtnymi oczkami i butelczynami w rêkach. Ró¿ami od nich nie zalatywalo. I tak sobie pomy¶la³am, ze nawet jakby mi kto¶ dop³aca³ to bym siê nie zdecydowa³a na takiego amanta.
Autorki typ, podaj namiary na sklep. Gdyby jednak z ¿ulkiem z w±tku nie wysz³o.
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 14:57   #370
201803090921
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 538
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez olenkasz Poka¿ wiadomo¶æ
Zachowujesz siê jak damska wersja Christiana Greya. Wziê³a¶ sobie pijaczka spod monopola, umy³a¶, ubra³a¶, nakarmi³a¶ i teraz nie wyobra¿asz sobie, ¿eby nie by³ dyspozycyjny, kontrolujesz, nakazujesz, czekasz na spe³nianie ¿yczeñ.
Czy ty przypadkiem nie jeste¶ jakim¶ control freakiem?

Tylko zamiast Czerwonego Pokoju Bólu (czy jak to pomieszczenie siê zwa³o) bêdzie Têczowy Pokój Kaca ¯ulian nie spe³ni oczekiwañ, to do karceru bez piwerka.
201803090921 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 15:17   #371
Karena 73
Kobieta z klas±
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 3 058
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez DagmaraWrocek Poka¿ wiadomo¶æ
Raz jeszcze dziêkujê za wszystkie powa¿ne odpowiedzi bez jadu. Jednak widzê, ¿e w kilku kwestiach dalej siê nie rozumiemy.

1. On nie "zaczepia obcych ludzi" o pieni±dze na alkohol. W tamtym czasie, gdy siê o to do mnie zwróci³, byli¶my ju¿, mo¿na powiedzieæ, znajomymi. Wcze¶niej multum razy bywa³am w "jego" sklepie i ani razu nie poprosi³ mnie o pieni±dze, raz bodaj o papierocha. Widaæ by³o, ¿e jest skrêpowany jak uczniak, trzydzie¶ci razy przeprasza³, a potem upar³ siê, ¿eby mi te z³ocisze oddaæ, mimo, ¿e chcia³am mu darowaæ. Gdyby by³ taki roszczeniowy jak podejrzewacie, to chyba ucieszy³by siê z tej propozycji, ne c'est pas?

2. Pytacie, czy to prawda, ¿e dalej pije. A có¿ to, u licha, znaczy "piæ"? Fakty s± takie, ¿e od czasu naszego zwi±zku tylko raz, po urodzinach kumpla, widzia³am go mocno naprutego. Wcze¶niej widywa³am codziennie. Teraz rzecz wygl±da tak, ¿e spija jedno, max dwa piwka, a to nawet nie codziennie. Czy to w naszej czê¶ci globu naprawdê a¿ taki pora¿aj±cy wynik? Ja te¿ wypijam czasem i kilka na tydzieñ, a w weekendy nie raz, nie dwa, nie dziesiêæ, potrafi³am wstawiæ siê z kole¿ankami. Czy to robi ze mnie alkoholiczkê? Nie, poniewa¿ nigdy nie ssa³o mnie w do³ku z braku alkoholu, nigdy te¿ nie czu³am siê od niego w jakikolwiek sposób uzale¿niona, nigdy nie zeszmaci³am siê tak, ¿eby urwa³ mi siê film. Teraz sytuacja wygl±da tak, ¿e to ja kontrolujê, ile ewentualnie wypijemy podczas naszych wspólnych posiadówek - czy bêdzie to piwko, czy dwa drinki, czy jakie¶ winko do kolacji. On nigdy siê nie targuje, ani nie wybrzydza. Bardzo czêsto nie pijemy w ogóle i nie ma ¿adnego "no weee¼". Nie krêci siê nerwowo, nie traci humoru, nie ucieka. Dlatego w³a¶nie uwa¿am, ¿e zrobi³ olbrzymi postêp, bo zanim siê za niego wziê³am, powtarzam, napruty chodzi³ niemal codziennie.

3. Absolutnie nie bagatelizujê tego, ¿e MIA£ problemy z nadu¿ywaniem alkoholu. Zdajê sobie sprawê, ¿e na³ogi mog± siê w ludziach w ka¿dej chwili odnowiæ, ¿e to s± po prostu okre¶lone tendencje. Rozmawiamy o tym bardzo powa¿nie. Wspólnie postanowili¶my, ¿e wy¶lê go na terapiê, je¶li zauwa¿ymy, ¿e problem powraca i znowu nie bêdzie umia³ postawiæ sobie umiaru. Teraz umiar jest i oboje to widzimy. Widz± to nawet osoby z jego otoczenia, które zachwycaj± siê tym, jak bardzo sporz±dnia³ odk±d razem jeste¶my. Zreszt± sam Wojtek mówi, ¿e jest tym pozytywnie zaskoczony, ale kiedy jeste¶my razem, kompletnie go nie ci¶nie i koncentruje siê po prostu na naszym zwi±zku, na mnie. Nigdy wcze¶niej nie kocha³ tak mocno i co za tym idzie, nie mia³ motywacji, by siê zmieniæ.

4. W temacie dzieci. My¶licie, ¿e dlaczego na razie ich nie planujê? Po prostu zobaczê, w jakim kierunku przebiegnie jego zmiana, czy uda mi siê go wyprowadziæ ca³kowicie na prost± i podejmê decyzjê za dwa lub trzy lata. Minê³y ju¿ czasy, kiedy marzy³am, by koniecznie mieæ czterech synów jak moja literacka idolka Natomiast o moje "bezpieczeñstwo" nie macie siê co martwiæ, bo nie jestem kobiet±, która pozwoli³aby sob± pomiataæ pod jakimkolwiek wzglêdem. Obawiam siê nawet, ¿e straszna ze mnie domina.

5. Och, on chcia³ znale¼æ sobie now± pracê od zaraz i to naprawdê z chêci±. To ja kaza³am mu jeszcze trochê poczekaæ. Na prze³omie lipca i sierpnia robiê sobie urlop, chcê siê totalnie zrelaksowaæ, wyjechaæ w parê miejsc i nie przyjmujê do wiadomo¶ci, ¿eby nie by³ wtedy do mojej ca³kowitej "dyspozycji" Na razie niech jeszcze chodzi do ciotki, potem odpoczniemy razem ze trzy tygodnie, a od koñcówki sierpnia ogarniam mu powa¿niejsz± robotê i mam ju¿ parê rzeczy na oku. To naprawdê robotne ch³opiê. Wszystkie usterki z mojego mieszkania, jak i biura, zniknê³y w kilka dni.

6. Która¶ z Was zarzuci³a mi, ¿e zakocha³am siê w jego wizji, któr± przed sob± roztoczy³am, a nie w nim samym. Kurde... nic bardziej mylnego! Wygl±d sam w sobie jest tutaj pod mój gust strza³em w dziesi±tkê, bo ju¿ przy pierwszym naszym spotkaniu ledwo siê pilnowa³am, ¿eby go nie "schrupaæ". Z czasem jak siê poznawali¶my, ujmowa³ mnie coraz bardziej, tak¿e je¶li chodzi o charakter i styl bycia. Jest silny, daje poczucie fizycznego bezpieczeñstwa - wiêkszego, ni¿ mia³am przy jakimkolwiek innym facecie, a tak jak wspomnia³am, zawsze celowa³am w grubych mi¶ków. Jednocze¶nie to troskliwy facet, z szacunkiem do kobiety, którego skali nawet nie umia³am sobie nawet wyobraziæ. Ka¿de moje ¿yczenie jest w trymigi wyczuwane i spe³niane, czujê, ¿e on ma z tego naprawdê satysfakcjê. Kwiatów to ja w ¿yciu tyle nie dosta³am, a¿ nie mam gdzie trzymaæ. Patriota, jeszcze wiêkszy ni¿ ja. O wielu wspólnych tematach ju¿ mówi³am. Ma naprawdê fajne poczucie humoru. Jego wady, czyli ci±gotki do alkoholu, wystawanie z kolesiami i brak porz±dnej pracy by³y czym¶, co naprawdê mnie na pocz±tku odstrasza³o i fakt, my¶la³am, ¿e w³a¶nie przez to nic z tego nie bêdzie. Pewnie gdyby kto¶ kilka lat temu powiedzia³ mi, ¿e oddam takiemu ca³e serce, wy¶mia³abym go perli¶cie. Jako dziewczynka wbi³am sobie do g³owy, ¿e zwi±¿ê siê z ¿o³nierzem albo policjantem Ale postanowi³am porzuciæ wszelkie g³uptackie idea³y i po prostu zwi±zaæ siê z cz³owiekiem, którego pokocha³am, niezale¿nie od tego kim jest. Teraz widzê, ¿e on naprawdê chce daæ sobie pomóc. Ostatnio prawie p³aka³ ze szczê¶cia, bo wyzna³ mi, ¿e my¶la³ ju¿, ¿e nigdy nie bêdzie mia³ szansy na normalne ¿ycie, a teraz szansa nadesz³a. I naprawdê na maksa siê wkrêci³ w nasze wspólne plany - jak i w plany swojej "przemiany".

I wiecie co? Chyba ten w±tek, ca³a ta agresja s³owna i czarnowidztwo, które mnie tu spotka³y, paradoksalnie jeszcze bardziej utwierdzi³y mnie w przekonaniu, ¿e chcê tego, co robiê. Teraz widzê, ¿e chyba w jednym macie racjê - prawdopodobnie pod¶wiadomie w³a¶nie tego chcia³am: "pochwaliæ siê" swoim planem na ¿ycie, zebraæ za to ciêgi i byæ w ten sposób zmuszon± do kontrowania wszystkich argumentów, czy raczej sprawdzenia samej siebie, czy dam radê to zrobiæ.

Autorko to jest argumentacja osoby, która sama siebie przekonuje do swojego wyboru.
Masz dysonans poznawczy i za pomoc± tego w±tku próbujesz go zredukowaæ. Nie ma sensu przecie¿ aby¶ nas przekonywa³a do Twojego wyboru. Nasze zdanie tak naprawdê nie ma znaczenia.

Serio wed³ug Ciebie lepiej byæ z ¿ulem ni¿ samotn±?? A¿ tak Ci doskwiera samotno¶æ?

Zabierzesz go na urlop. W czym? Kupisz mu ciuchy, aby¶cie fajnie razem wygl±dali? Przebierzesz go w kostium, ale czy to pomo¿e? On niestety dalej jest na Twoim utrzymaniu, jakkolwiek by¶ tego nie t³umaczy³a, takie s± fakty.
__________________
Mi³o¶æ to gra we dwoje, w której oboje musz± wygrywaæ.
Karena 73 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 15:33   #372
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 094
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez white_dove Poka¿ wiadomo¶æ
mnie wciagn±³ ten w±tek :d ¿ulowe love story jak dla mnie numerem 1 w lipcu na wiza¿u.
¿ulove. <3

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MiladyAsh Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê cofa na my¶l o tym, ¿e mia³abym spaæ z facetem spod sklepu. Nawet je¶li nie s± ¿ulami, to s± w najlepszym razie zaniedbani - czuæ ich piwem, t³uste w³osy, brudne ciuchy. UGH.
Ale autorka trafi³a akurat na moment, ¿e wcze¶niej (chyba ledwie dzieñ) j± goni³ w deszczu, ¿eby zwróciæ 3z³, wiêc akurat by³ w miarê czysty.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Poka¿ wiadomo¶æ
Po¿yczy³ i szybko odda³ a przeciez móg³ za te 3 z³kupic kolejne piwo i nie oddac jeszcze przez kilka dni. Nawet bieg³ zaspany. Dotrzymuje s³owa! To takie piekne! Chyba sie zakocha³am!! Autorko ktory to sklep!
My¶lisz, ¿e maj± tam takich rumianych psiaków wiêcej?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 15:34   #373
201803111829
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Proponujê zmieniæ nazwê na ¯u-love

Wys³ane z mojego ALE-L21 przy u¿yciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 15:37   #374
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 7 406
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

A dajcie Wy jej spokój. Jej wybór (którego ew. bêdzie ¿a³owaæ, albo i nie).
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 15:40   #375
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;75557611]A dajcie Wy jej spokój. Jej wybór (którego ew. bêdzie ¿a³owaæ, albo i nie).[/QUOTE]

No wybór jej, ale przysz³a zapytaæ o nasze opinie. To s±.
Nikt jej nie sadza przed komputerem si³± dla naszej uciechy.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 15:45   #376
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 7 406
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;75557651]No wybór jej, ale przysz³a zapytaæ o nasze opinie. To s±.
Nikt jej nie sadza przed komputerem si³± dla naszej uciechy.[/QUOTE]
Noo, uciechê to niektóre tu maj± wielk±
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:02   #377
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Poka¿ wiadomo¶æ
Proponujê zmieniæ nazwê na ¯u-love

Wys³ane z mojego ALE-L21 przy u¿yciu Tapatalka
strzelilam smiechem nr.1o
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:03   #378
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Rose969 Poka¿ wiadomo¶æ
Czego¿ mo¿na wymagaæ, skoro to wszystko dotyczy rumianego misia
Paleta RAL Classic, kolor 2002
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:09   #379
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomo¶ci: 905
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Nie czyta³am ca³ego w±tku (przepraszam, nadrobiê),
ale bardzo intryguje mnie ta rozbie¿no¶æ potencja³u intelektualnego (mam nadziejê, ¿e ujê³am to w miarê delikatnie).
Z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e nie da³abym rady z kim¶ takim.
Po jakim¶ czasie nawet najlepsza gimnastyka ³ó¿kowa w koñcu przestaje wystarczaæ.
Jestem ogromnie ciekawa jak autorka sobie radzi z tym dysonansem.

Bo je¶li partner jest pijakiem ale inteligentnym to przynajmniej pobe³kotaæ mo¿na ale je¶li to pijak i do tego g³upi to ja ju¿ nie wiem co z takim robiæ w ¿yciu.
kasiatoya jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 16:11   #380
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 5 809
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Poka¿ wiadomo¶æ
Nie czyta³am ca³ego w±tku (przepraszam, nadrobiê),
ale bardzo intryguje mnie ta rozbie¿no¶æ potencja³u intelektualnego (mam nadziejê, ¿e ujê³am to w miarê delikatnie).
Z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e nie da³abym rady z kim¶ takim.
Po jakim¶ czasie nawet najlepsza gimnastyka ³ó¿kowa w koñcu przestaje wystarczaæ.
Jestem ogromnie ciekawa jak autorka sobie radzi z tym dysonansem.

Bo je¶li partner jest pijakiem ale inteligentnym to przynajmniej pobe³kotaæ mo¿na ale je¶li to pijak i do tego g³upi to ja ju¿ nie wiem co z takim robiæ w ¿yciu.
Da³aby¶ radê, je¶li zamiast partnera poszukiwa³aby¶ wiecznie wdziêcznego, uleg³ego i przepraszaj±cego ch³opca, którym bêdzie ³atwo manipulowaæ.
__________________
Nie by³o nas, by³ las, nie bêdzie nas, bêdzie las.
olenkasz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:13   #381
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 7 406
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Poka¿ wiadomo¶æ
Nie czyta³am ca³ego w±tku (przepraszam, nadrobiê),
ale bardzo intryguje mnie ta rozbie¿no¶æ potencja³u intelektualnego (mam nadziejê, ¿e ujê³am to w miarê delikatnie).
Z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e nie da³abym rady z kim¶ takim.
Po jakim¶ czasie nawet najlepsza gimnastyka ³ó¿kowa w koñcu przestaje wystarczaæ.
Jestem ogromnie ciekawa jak autorka sobie radzi z tym dysonansem.

Bo je¶li partner jest pijakiem ale inteligentnym to przynajmniej pobe³kotaæ mo¿na ale je¶li to pijak i do tego g³upi to ja ju¿ nie wiem co z takim robiæ w ¿yciu.
A sk±d ta pewno¶æ, ¿e autorka jest rzeczywi¶cie inteligentna?
Lekkie "pióro" i zgrabny styl wypowiedzi jeszcze o niczym nie ¶wiadcz±
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:14   #382
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Poka¿ wiadomo¶æ
Nie czyta³am ca³ego w±tku (przepraszam, nadrobiê),
ale bardzo intryguje mnie ta rozbie¿no¶æ potencja³u intelektualnego (mam nadziejê, ¿e ujê³am to w miarê delikatnie).
Z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e nie da³abym rady z kim¶ takim.
Po jakim¶ czasie nawet najlepsza gimnastyka ³ó¿kowa w koñcu przestaje wystarczaæ.
Jestem ogromnie ciekawa jak autorka sobie radzi z tym dysonansem.

Bo je¶li partner jest pijakiem ale inteligentnym to przynajmniej pobe³kotaæ mo¿na ale je¶li to pijak i do tego g³upi to ja ju¿ nie wiem co z takim robiæ w ¿yciu.
Rozstawiaæ po k±tach.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:20   #383
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomo¶ci: 905
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez olenkasz Poka¿ wiadomo¶æ
Da³aby¶ radê, je¶li zamiast partnera poszukiwa³aby¶ wiecznie wdziêcznego, uleg³ego i przepraszaj±cego ch³opca, którym bêdzie ³atwo manipulowaæ.
Przecie¿ to potwornie nudne.
Potrafiê zrozumieæ "przyjemno¶æ" manipulowania kim¶ kto choæ trochê siê opiera.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;75558466]A sk±d ta pewno¶æ, ¿e autorka jest rzeczywi¶cie inteligentna?
Lekkie "pióro" i zgrabny styl wypowiedzi jeszcze o niczym nie ¶wiadcz±[/QUOTE]

To za³o¿enie a nie pewno¶æ.
Za³o¿enie wziête z tego jak opisa³a ten aspekt tej relacji.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
Rozstawiaæ po k±tach.
A to ok ja wtedy zwykle kupujê jakie¶ krzes³a albo rega³.
kasiatoya jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:20   #384
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 5 809
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ to potwornie nudne.
Potrafiê zrozumieæ "przyjemno¶æ" manipulowania kim¶ kto choæ trochê siê opiera.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------



To za³o¿enie a nie pewno¶æ.
Za³o¿enie wziête z tego jak opisa³a ten aspekt tej relacji.

Je¶li siê jest control freakiem, to poszukuje siê w³a¶nie ³atwych do kontrolowania osób. Kogo¶, kogo bêdzie ³atwiej z³amaæ. A z³amaæ kogo¶ naj³atwiej jest wdziêczno¶ci± albo strachem (albo zrobisz jak mówiê, albo wracasz do mamusi).
__________________
Nie by³o nas, by³ las, nie bêdzie nas, bêdzie las.
olenkasz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:32   #385
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 7 406
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Poka¿ wiadomo¶æ
To za³o¿enie a nie pewno¶æ.
Za³o¿enie wziête z tego jak opisa³a ten aspekt tej relacji.
Oj, ja siê ju¿ dawno oduczy³am oceniaæ inteligencjê/m±dro¶æ ludzi po takich pozorach, jak styl wypowiedzi, ustnej czy pisemnej
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:41   #386
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomo¶ci: 905
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;75558961]Oj, ja siê ju¿ dawno oduczy³am oceniaæ inteligencjê/m±dro¶æ ludzi po takich pozorach, jak styl wypowiedzi, ustnej czy pisemnej[/QUOTE]

Ale ja nie zrobi³am tego za³o¿enia na podstawie swoich wra¿eñ jakie mia³am po stylu wypowiedzi tylko tego co ona konkretnie napisa³a o sobie i o nim, np. tu:

Cytat:
Napisane przez DagmaraWrocek Poka¿ wiadomo¶æ
...
Mówiê to jako 32-letnia kobieta, magister ekonomii, która zawsze obraca³a siê w sferach typu "±-ê", która ma w ¿yciu trochê do¶wiadczeñ i umie dobrze, czêsto surowo oceniaæ ludzi. Facet po prostu znalaz³ siê tu gdzie znalaz³ przez s³aby charakter, patologiczn± rodzinê i nisk± inteligencjê, ma jednak cholernie dobre serducho.
Sama ocenia jego inteligencjê jako nisk±, zapewne tak¿e w odniesieniu do w³asnej.

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2017-07-17 o 16:42
kasiatoya jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:55   #387
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 7 406
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja nie zrobi³am tego za³o¿enia na podstawie swoich wra¿eñ jakie mia³am po stylu wypowiedzi tylko tego co ona konkretnie napisa³a o sobie i o nim, np. tu:



Sama ocenia jego inteligencjê jako nisk±, zapewne tak¿e w odniesieniu do w³asnej.
Aa, faktycznie.
No có¿... mo¿e po prostu brakowa³o w jej ¿yciu adrenaliny i wra¿eñ.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 17:00   #388
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomo¶ci: 905
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;75559446]Aa, faktycznie.
No có¿... mo¿e po prostu brakowa³o w jej ¿yciu adrenaliny i wra¿eñ.[/QUOTE]
I w³a¶nie to mnie intryguje bo mi siê jako¶ nie klei.
Adrenaliny i wra¿eñ mo¿e dostarczyæ kto¶ kto jest wyzwaniem, jako¶ inspiruje lub stawia opór albo przy kim mo¿na siê jako¶ rozwijaæ.
A tu taki sobie potulny, niezbyt lotny pijaczyna...

Bardziej do mnie przemawia t³umaczenie olenkasz ale i tak mi siê w g³owie nie mie¶ci.
kasiatoya jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 17:13   #389
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 7 406
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Poka¿ wiadomo¶æ
I w³a¶nie to mnie intryguje bo mi siê jako¶ nie klei.
Adrenaliny i wra¿eñ mo¿e dostarczyæ kto¶ kto jest wyzwaniem, jako¶ inspiruje lub stawia opór albo przy kim mo¿na siê jako¶ rozwijaæ.
A tu taki sobie potulny, niezbyt lotny pijaczyna...

Bardziej do mnie przemawia t³umaczenie olenkasz ale i tak mi siê w g³owie nie mie¶ci.
Ale sama pisa³a, ¿e znudzi³o j± towarzystwo inteligenckie typu "±-ê". Towarzystwo prostego pijaczka to jest w³a¶nie to wyzwanie.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-17, 17:19   #390
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomo¶ci: 1 975
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Mo¿e lubi b³yszczeæ? Dla Pana ¯ula jest pewnie prawie bogini±, najm±drzejsz± i najwspanialsz±. A dla ch³opaków "±ê" jest po prostu jedn± z wielu. I we¼ tu zakochaj siê w takim korpo-szczerze, który bêdzie Tob± pomiatal. Lepszy mêtnooki ¿ul co to w pijanym widzie bêdzie Ci dozgonnie wdziêczny za "czy zote".
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-07-19 11:31:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.