BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 06:18   #1951
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
A mi się też wydawało ,ze Ciebie kojarze z watkow o platynowych wlosach
kiedy to było? źle się w takich czuję jednak i tyle.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 08:51   #1952
mala1
Raczkowanie
 
Avatar mala1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 42
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czesc blondynki! Do mniej wiecej 20 roku zycia mialam taki ladny odcien blond ktory jednak zaczal mi ciemniec. Mysle, ze to genetyczne, bo moj ojciec za mlodu tez bylblondynem a potem przeksztalcil sie w bruneta. Zaczelam wiec farbowacwlosy albo robic sobie pasemka. Jednak trudno znalezc mi dobrego fryzjera, ktory zrobilby mi naprawde dobry kolor. Mam kolezanke fryzjerkektora przyrzekla mi ze zajmie się moimi wlosami i zobaczymy co z tego wyjdzie. Moze w koncu skoncza sie moje problemy z kolorem. Napisze Wam jak wyszło.
mala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 09:27   #1953
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Bez sensu, nie robić czegoś bo ktoś coś źle powie. Każdy ma inny gust i robi to na co ma ochotę, co mu się podoba.
To jedynie źle świadczy o jurorach, o ich braku kultury, tolerancji. Mnie takie coś osobicie śmieszy, żal mi takich ludzi.[/quote]

Oczywiście. Ja także staram się, aby mój kolor wyglądał naturalnie. Zbyt jasna platyna po prostu do mnie nie pasuje. Wyglądam w niej bezbarwnie z racji karnacji. Ale są osoby, które nie tylko świetnie się w niej czują ale i rewelacyjnie wyglądają. Wszystko jest kwestią właściwego doboru odcienia. Poza tym jaśniutka platyna z założenia nie jest kolorem na serio, nikt tu nie chce nikogo oszukiwać, że to własne włosy - to taki futurystyczny, awangardowy kolorek. Wystarczy mieć odpowiednią osobowość do niego i nie razi.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 10:21   #1954
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
kiedy to było? źle się w takich czuję jednak i tyle.

No ,ale jednak mam racje ,ze kojarzę Cie z wątków "platyny" i tyle
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:31   #1955
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Bez sensu, nie robić czegoś bo ktoś coś źle powie. Każdy ma inny gust i robi to na co ma ochotę, co mu się podoba.
To jedynie źle świadczy o jurorach, o ich braku kultury, tolerancji. Mnie takie coś osobicie śmieszy, żal mi takich ludzi.
Oczywiście. Ja także staram się, aby mój kolor wyglądał naturalnie. Zbyt jasna platyna po prostu do mnie nie pasuje. Wyglądam w niej bezbarwnie z racji karnacji. Ale są osoby, które nie tylko świetnie się w niej czują ale i rewelacyjnie wyglądają. /quote]


Dokładnie
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 16:43   #1956
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Estelle, zapoznałam się z regulaminem. Miałam problemy z komputerem, dlatego nie mogłam edytować moich wypowiedzi. I za dobre, cenne porady przyznajesz mi otrzeżenie... To przykre dla mnie i tego nie rozumiem ani nie będę nawet próbować. Przeprosiłam za niemożliwość edytowania wypowiedzi tylko nie napisałam, że nie mogłam edytować wypodziedzi. Dlaczego Estelle nie napisałaś do mnie, dlaczego nie edytuję moich wypowiedzi, tylko od razu za to ostrzeżenie?
Pozdrawiam
P.S zamieszczam specjalnie tutaj mój post, aby drogie Wizażanki nie pomyślały, że jestem jakąś niemiłą dziewczyną tylko zobaczyły, że za niemożliwość edytowania wypowiedzi (przeprosiłam za to) otrzymuję ostrzeżenie....
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 08:17   #1957
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja juz nie wiem co mam robic z wlosami Moj naturalny kolor to ciemny blond, wrecz taki mysi...w odstepach czasu najpierw zafarbowalam na orzechowy braz szamponetka, potem ciemnym blondem castinga..niestety zaczely splukiwac sie na rudo Gdy szamponetki sie splukaly zafarbowalam sie farba w odcieniu naturalny blond Joanny, na poczatku wlosy byly ladne, a potem zrobily sie poprostu jakies pomaranczowe...teraz to przykrylam Karmelem Castinga i widze ze teraz znow splukuje sie i robi sie rudawy odcien...bardzo chcialabym wrocic do naturalnego koloru, a najbardziej marzy mi sie jakis blondzik...tylko boje sie odrostow, moze jakies delikatne pasemka ? Pomozcie
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 12:46   #1958
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny ja mam pytanie: Czy któraś z was zna Farbę profesjonalną Geneza, poradziła mi ją kobieta we Fryzjerskim.

Mam nadzieję, że nikt sie nie pogniewa,że tu piszę.
Wklejałam zdjęcia moich włosów na Najlepszych farbach blond, wydaje mi sie że rudzieją mi i chciała bym zrobić odrosty, dodam ,ze jestem blondynką od niedawna, wcześniej miałam pasemka robione u fryzjerki , a potem pierwszy raz sama użyłam loreal excellence creme 03, i tu mam następne pytanie, Jeśli bym wzięła z loreal excellence creme jakiś jasniejszy niż 03, czyefekt był by jasniejszy czy taki sam?

Proszę o odpowiedzi, ja się nie znam i bym chciała byście mi trochę rozjaśniły w głowie

Pozdrawiam
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:15   #1959
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja także zwracam się z prośbą do Was drogie Wizażanki

Moje naturalne włosy to średni blond, odcień ich jest dziwny, ani to popiel ani beż ale jak już coś, to bardziej w stronę popielu Od kilku lat farbuje włosy na jaśniejszy kolor (bardzo bardzo jasny blond, zazwyczaj popielaty)- wpierw robiłam pasemka, potem tzw. krótkie pasemka a potem malowałam całośc jednym kolorem; czasem u fryzjera, czasem w domu. Teraz mam włosy zafarbowane Loreal excellence jasnym popielatym blondem zmieszanym z bardzo jasnym popielatym blondem.

Chciałabym wrócic do naturalnego koloru, albo chociaż uzyskac kolor ciemniejszy - powiedzmy taki coś jak ma Agata Paskudzka. Dodam, że farby ciemniejsze tj. srednie blondy bardzo szybko wypłukują mi się z włosów.... ( jak farbuje u fryzjera jest własciwie tak samo).No i nie lubię za bardzo pasemek

I w związku z tym mam pytanie- czy dekoloryzacja to sciaganie barwnika sztucznie nadanego, czy poprostu odbarwianie włosa w ogóle, tak że efektem są białe włosy? Bo jesli tylko odbarwia sztucznie nadany kolor, to może mi tez pomoże wrócić do naturalnych włosów?

Co mogę zrobić, by wrócić do naturalnego koloru lub by uzyskac w/w kolor Paskudzkiej, jaką farbą pomalować włosy?
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:03   #1960
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jeśli chciałyście przesłać do mnie wiadomość na priva, to zablokowałam wcześniej taką opcję, bo miałam dosyć otrzymywania niemiłych uwag od jednej z moderatorek. Dla niej problemy techniczne komputera to "hipokryzja".
Na razie udaję się mi edytować, ale wcześniej to miałam mega problemy z kompem, ech

Dziękuję Droga Aga Z jeszcze raz za anulowanie mi niesprawiedliwego punktu karnego przyznanego przez moderatorkę.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 01:08 Powód: próba edycji
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 21:07   #1961
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny głupie pytanie ale jak czarnulka mogę nie wiedzieć jak wygląda popielaty blond i czym on się rożni od platyny?
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 21:40   #1962
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Popielaty-to mysi a platyna to te najaśniejsze blondy. Platyna to nawet może być w odcieniu ciepłym, nietylko jest w odcieniu zimnym. Popatrz sobie na wcześniejszą stonę i mój post, jaki umieściłam kawełek moich włosów farbowanych na jasny blond polielaty Loreal Excellecne 8.1

Dekoloryzacja odbarwia włosy i to zarówno naturalne, jak i farbowane. Jeśli odbarwisz farbowane włosy , to wyjdzie rudy, pomarańcz, może wyjść żółty. Dopiero na takich włosach nakłada się farbę i tonuję się te żółci-rudości po dekoloryzacji.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 22:06   #1963
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Estelle, zapoznałam się z regulaminem. Miałam problemy z komputerem, dlatego nie mogłam edytować moich wypowiedzi. I za dobre, cenne porady przyznajesz mi otrzeżenie... To przykre dla mnie i tego nie rozumiem ani nie będę nawet próbować. Przeprosiłam za niemożliwość edytowania wypowiedzi tylko nie napisałam, że nie mogłam edytować wypodziedzi. Dlaczego Estelle nie napisałaś do mnie, dlaczego nie edytuję moich wypowiedzi, tylko od razu za to ostrzeżenie?
Pozdrawiam
P.S zamieszczam specjalnie tutaj mój post, aby drogie Wizażanki nie pomyślały, że jestem jakąś niemiłą dziewczyną tylko zobaczyły, że za niemożliwość edytowania wypowiedzi (przeprosiłam za to) otrzymuję ostrzeżenie....
Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Jeśli chciałyście przesłać do mnie wiadomość na priva, to zablokowałam wcześniej taką opcję, bo miałam dosyć otrzymywania niemiłych uwag od jednej z moderatorek. Dla niej problemy techniczne komputera to "hipokryzja".
Na razie udaję się mi edytować, ale wcześniej to miałam mega problemy z kompem, ech

Dziękuję Droga Aga Z jeszcze raz za anulowanie mi niesprawiedliwego punktu karnego przyznanego przez moderatorkę.

Johnw57-nierozumiem po co zamieszczasz specjalnie ten post i mieszasz w to inne osoby robiäc off top.Estelle zwrocila ci tylko uwage na PW ,bo ja tez kilka Twoich postöw läczylam i nawet omawialysmy to,jesli masz problem z edycjä to zobacz na forum techniczynm lub napisz do Zlosliwca ....A ty robisz z tego wielkie Halo.
Jesli Estelle pisala do ciebie nie mile uwagi,przez co musialas zablokowac opcje otrzymywania PW to powinnas wiedziec z regulaminu i napisac o tym do Szefostwa ???Sorry ale dlamnie jest to dziwne ze nagle ci sie udaje edytowac...
Tak samo co post dziekowac AgaZ za anulowanie ostrzezenia.Mozna to zrobic PW ??
Niewiem dlaczego sobie tak pomyslalas ze dostalas ostrzezenie za dobre i cenne porady-
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 23:19   #1964
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kaska, dosałam otrzeżenie za nieedytowanie wiadomości. Nie czyniłam tego umyślnie. A teraz robiłam próby. Teraz udało mi się, ale dzisiaj jak chciałam wejść na komputer, to znowu kursor mi znikał myszki, pojawiały się małe kwadraciki, gdzie ruszałam myszką. Komputer resetowałam, potem ponownie włączyłam i zamiast uruchomienia Windowsa na ekranie pokazywały się zielone plamy, które znikały i pojawiały się bardzo często. Nie mogłam wejść na mój profil na Windowsa (?). To nacisnęłam Power a komp wyłączył się. Ponownie włączyłam Power i uruchomiłam komp z tym, że nie mogłam wejść w internet. Ja nie wiem, co z tym komputerem się dzieje (?) Problemy mam z nim nie cały czas, ale bardzo często. Zrobię tak- teraz nie będę wchodzić i dam komputer do naprawy, bo naprawdę coś się złego z nim dzieje.
Odnośnie tej wypowiedzi wcześniejszej- umieściłam ją, bo z wieloma osobami piszę na priva i nie chciałam, aby te osoby, z którymi piszę, że jestem niemiła itd. Zrobiłam to w dobrej mierze.
AdzeZ podziękowałam na privie a tu dodatkowo napisałam podziękowania, bo bardzo ucieszyłam się z usunięcia tego ostrzeżenia i bardzo jestem Jej wdzięczna.
Proszę Kaska nie powracajmy do tej rozmowy. Ja mam problemy z komputerem, dlatego nie zawsze mogę edytować wiadomość, tu nie chodzi a nie działanie funkcji na Wizażu, tylko u mnie w komputerze jest coś nie tak.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 23:26   #1965
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość


Dziwczyny, byłam dzisiaj w Douglasie. Kupiłam sobie kolejną maskę, tym razem Kanebo Intensive Hair Mask i pani w sklepie powiedziała, że włosy farbowane 4 razy farbami blond, nie rozjaśniaczami mogą odpaść. Ja je farbowałam 4-krotnie, bo to blond był zbyt błękitny, to zbyt ciepły, to nie podobał mi się efekt po.
Tak więc, jak Wy farbujecie włosy tyle razy całość to ja nie wiem w jakim stanie muszą być te włosy.
Normalnie od 7 lat farbuję odrosty na bardzo jasne blondy i nie niszczyły się wogóle a jak 4-krotnie pofarbowałam całość (różne blondy) to ucierpiały na tym, ale nie odpadły. Matko, jak ja się zdziwiłam, że mi to powiedziała. .

Ja bym nie brała tak do siebie ,slowa tej Pani , doświadczenie moim zdaniem jest cenniejsze,niż rady Pani ze sklepu ,która nie koniecznie musi znać sie na rzeczy. Ja swoje męczyłam w taki sposob, ze nie dziwie sie ,ze sie powykryszaly ,ale normalnie znam mnóstwo koleżanek ,siostra ,siostrzenica ,mama fabuja włosy ,wiem jakimi farbami i ilukrotnie i nigdy sie jeszcze nie zdarzyło ,zeby włosy odpadły którejś po 4 farbach ! Nawet po 10 . Chyba ,ze sa to rozjasniacze , bardzo mocne ,mojej kolezance po 2 dniach (4 rozjasniacze) powykruszaly sie wlosy od spodu

Wiadome jest ,ze farby niszcza wlosy, ale nie dajmy sie zwariowac po 4 razach wlosy sa jeszcze w dobrym stanie i raczej daleko im do wypadniecia

__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 23:34   #1966
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziękuję Ci Dagirll za dobrą wiadomość Mnie to też zdziwiło i to bardzo.
Sorrki za wcześniejszy błąd *nie edytowanie. Nie nacisnęłam spacji.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 13:10   #1967
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Jeśli chciałyście przesłać do mnie wiadomość na priva, to zablokowałam wcześniej taką opcję, bo miałam dosyć otrzymywania niemiłych uwag od jednej z moderatorek. Dla niej problemy techniczne komputera to "hipokryzja".
Na razie udaję się mi edytować, ale wcześniej to miałam mega problemy z kompem, ech

Dziękuję Droga Aga Z jeszcze raz za anulowanie mi niesprawiedliwego punktu karnego przyznanego przez moderatorkę.

Tego już za wiele Kolejny wpis tej samej treści. Traktuję to jako ewidentny atak na moderatorkę. Punkty karne.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 13:20   #1968
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ja bym nie brała tak do siebie ,slowa tej Pani , doświadczenie moim zdaniem jest cenniejsze,niż rady Pani ze sklepu ,która nie koniecznie musi znać sie na rzeczy. Ja swoje męczyłam w taki sposob, ze nie dziwie sie ,ze sie powykryszaly ,ale normalnie znam mnóstwo koleżanek ,siostra ,siostrzenica ,mama fabuja włosy ,wiem jakimi farbami i ilukrotnie i nigdy sie jeszcze nie zdarzyło ,zeby włosy odpadły którejś po 4 farbach ! Nawet po 10 . Chyba ,ze sa to rozjasniacze , bardzo mocne ,mojej kolezance po 2 dniach (4 rozjasniacze) powykruszaly sie wlosy od spodu

Wiadome jest ,ze farby niszcza wlosy, ale nie dajmy sie zwariowac po 4 razach wlosy sa jeszcze w dobrym stanie i raczej daleko im do wypadniecia

Jesli chodzi o ta zielona maske kanebo to potwierdzam slowa Pani w sklepie
Maska jest bardzo dobra;wloski sa po niej mieciutkie i lsniace
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:25   #1969
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
A jedwab Biosilk od Farouk należy potrafić używać. Używamy przez kilka dni na końcówki i robimy 2 tyg. przery a ja o tym nie wiedziałam i pewnie dlatego tak nie odpowiadał mi ten jedwab.
johnw57 dlaczego robi się te 2 tyg. przerwy? Bo dla mnie to jakaś nowość. Używam jedwab na końcówki po każdym myciu włosów i nigdy nie było tak, żeby mi nie odpowiadał

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny głupie pytanie ale jak czarnulka mogę nie wiedzieć jak wygląda popielaty blond i czym on się rożni od platyny?
Tu jest cały wątek o tym: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...laty+platynowy
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 20:00   #1970
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

[quote=maja2005;9355377]johnw57 dlaczego robi się te 2 tyg. przerwy? Bo dla mnie to jakaś nowość. Używam jedwab na końcówki po każdym myciu włosów i nigdy nie było tak, żeby mi nie odpowiadał



z tego co mi wiadomo ,to jest wersja jedwabiu z alkoholem ,ktory wysusza wlosy ,ale jest tez wersja bez alkoholu ,ktory wlosow nie wysusza. Pewnie dlatego trzeba robic 2 tygodniowa przerwe (jesli uzywamy tego a lkoholem)
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 07:32   #1971
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mi jedwab rujnował końcówki, nie wiedziałam, że to od niego. Dopiero jak odstawiłam to zauważyłam poprawę. Odstawiłam oczywiście za za sprawą Wizażu.
Dalej się rozdwajają, ale już w minimalnym stopniu, ale ostatnio podcinałam je na początku sierpnia i nie widzę rozdwojeń, tak to po miesiącu od podcięcia już były rozdwojone.
Dorwałam nowe kosmetyki, które świetnie mi służą (oby dalej tak było) i oczywiście to pewnie zasługa oleji, które stosuje regularnie.
Mam nadzieję, że ten problem mnie już opuścił, bo dalej zapuszczam włosy.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 09:33   #1972
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A jakie olejki używasz?? Ja mam ochotę zmienić jedwab Biosilk na coś innego i właśnie nie wiem na co? Bardzo bym chciała zapuścić długie włosy. Póki co mam takie do ramion, ale marzą mi się co najmniej za łopatki Tylko przy farbowaniu na superjasny blond popielaty i lekko kręconych włosach nie jest to prosta sprawa
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 10:47   #1973
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

[quote=dagirll;9359371]
Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
johnw57 dlaczego robi się te 2 tyg. przerwy? Bo dla mnie to jakaś nowość. Używam jedwab na końcówki po każdym myciu włosów i nigdy nie było tak, żeby mi nie odpowiadał



z tego co mi wiadomo ,to jest wersja jedwabiu z alkoholem ,ktory wysusza wlosy ,ale jest tez wersja bez alkoholu ,ktory wlosow nie wysusza. Pewnie dlatego trzeba robic 2 tygodniowa przerwe (jesli uzywamy tego a lkoholem)
Ja miałam jedwab Boisilk od Farouka (to najmniejsze opakowanie). Po pierwym tym malutkim opakowaniu - zachwyt, ale używałam sporadycznie, aby nawilżyć moje loko-fale. Natomiast przy drugiej buteleczce-używałam odrobiny na końcówki i włosy=końcówki to miałam strąki, nawet wysuszone i bardzo rozczarowałam się i przestałam używać.
To chyba dlatego robi się przerwę, bo alkohol może wysuszać. Wystarczyło, że skończyłam drugą buteleczkę-też najmniejszą i było bardzo dobrze.

Dziunia, mnie też jedwab przesuszał końcówki, chociaż na początku było świetnie.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 14:25   #1974
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

U mnie też na początku było fajnie, a potem coraz gorzej. Ale kusi mnie by spróbować jeszcze tego CHI, bez alkoholu.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 14:37   #1975
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Kotuu, masz bardzo jasny blond. Wiesz, jaki średni blond jest ciemny?
Specjalnie dla Ciebie, to przykład bardzo jasnego blondu
A to przykład średniego blondu
Zależy, jakie to fryzjerki, tak mówią, bo mi to takie osiedlowe, to różnie mówiłu dopiero mój fryzjer, który pracuje na profesjonalnym Lorealu powiedział mi, jaki mam naprawde kolor i to zgadza się z paletami
Piersze zdjęcie - To ciemny blond naturalnie perłowy
Drugie zdjęcie - to ciemny blond naturalny popielaty
Trzecie zdjęcie - to jasny blond popielaty
Czwarte zdjęcie - to bardzo jasny blond naturalny
Piąte zdjęcie - to bardzo bardzo jasny specjalny blond fioletowy

johnw57: Ubóstwiam Cię dziewczyno

wreszcie dowiedziałam się jaki mam naturalny kolor włosów

Z tego wychodzi że mam jasny popielaty kolorek .... Który w zimę ciemnieje go ciemnego blondu...Ale na razie odrost wygląda jak jasny popielaty blond.. Wreszcie jakaś dobra wiadomość
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 14:52   #1976
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Kotuu, masz bardzo jasny blond. Wiesz, jaki średni blond jest ciemny?
Specjalnie dla Ciebie, to przykład bardzo jasnego blondu
A to przykład średniego blondu
Zależy, jakie to fryzjerki, tak mówią, bo mi to takie osiedlowe, to różnie mówiłu dopiero mój fryzjer, który pracuje na profesjonalnym Lorealu powiedział mi, jaki mam naprawde kolor i to zgadza się z paletami
Piersze zdjęcie - To ciemny blond naturalnie perłowy
Drugie zdjęcie - to ciemny blond naturalny popielaty
Trzecie zdjęcie - to jasny blond popielaty
Czwarte zdjęcie - to bardzo jasny blond naturalny
Piąte zdjęcie - to bardzo bardzo jasny specjalny blond fioletowy
Ale to zależy do jakiej farby porównujesz naturalny kolor włosów, bo każda firma inaczej nazywa identyczny kolor.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 15:16   #1977
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
U mnie też na początku było fajnie, a potem coraz gorzej. Ale kusi mnie by spróbować jeszcze tego CHI, bez alkoholu.

Ja go mam ,moj pierwszy w zyciu jedwab ,ale jakos nie widze roznicy jak go uzywam czy nie Moze dlatego ,ze mam baardzo zniszczone wlosy ..
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 15:22   #1978
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
U mnie też na początku było fajnie, a potem coraz gorzej. Ale kusi mnie by spróbować jeszcze tego CHI, bez alkoholu.
Ja używam ten jedwab i dla mnie rewelacja, wygładza i nabłyszcza. Skoro nie zwiera alkoholu to raczej jest bezpieczny dla włosków
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:11   #1979
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
A jakie olejki używasz?? Ja mam ochotę zmienić jedwab Biosilk na coś innego i właśnie nie wiem na co? Bardzo bym chciała zapuścić długie włosy. Póki co mam takie do ramion, ale marzą mi się co najmniej za łopatki Tylko przy farbowaniu na superjasny blond popielaty i lekko kręconych włosach nie jest to prosta sprawa
Na końcówki na suche włosy używam olejku kokosowego, takiego ze sklepu ze zdrową żywnością. Daję go trochę mniej niż jedwabiu, żeby nie przetłuścić włosów. I rak w tygodniu idę spać z oliwą na głowie, czasami też na końce daję dodatkowo rycynowy.

Bardzo podoba mi się też serum na końce Gliss Kura z olejkami pielęgnacyjnymi, super jest, ale właśnie mi się kończy i kusi mnie ten jedwab bezalkoholowy.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:12   #1980
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
dziewczyny mam powazny problem, jakies 3 tygodnie temu rozjasnialam wlosy, wyszly mi karmelowo blond z masa pomaranczowych tonow, zachecona opakowaniem palette z technologia anty orange zdecydowalm sie ja wczoraj polozyc, moje wlosy sa teraz sloneczno pomaranczowe! masakra nie wiem co zrobic, plukanka srebrna nie poradzila sobie z zabiciem odcienia a wlosy i tak sa na skraju wytrzymalosci i nie chce ich traktowac farba, znalazlam na allegro toner w slicznym odcieniu blond tylko czy on sobie poradzi z moimi upartymi wlosami?
jak dzialaja tonery?
bardzo was prosze pomozcie

wstawiam zdjecia:
1. przed farbowaniem w sztucznym swietle
2.po farbowaniu w sztucznym swietle
3.mocne swiatlo sloneczne
zwroccie uwage ze kolor jest nierowny, myslicie ze toner cos tu pomoze?
i jak to dziala na wlosy, cos porownywalnego do szamponu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z.jpg (30,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zz.jpg (31,3 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zzz.jpg (47,9 KB, 175 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-16 o 19:42 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji imulticytowania.
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.