Żona Kolegi z pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-13, 16:18   #1
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139

Żona Kolegi z pracy


Pisałam niegdyś, że podoba mi się młodszy chłopak z pracy i nadal tak jest, ale poza flirtem chyba nic nie będzie bo jest nieśmiały, a tutaj przytrafia mi się zupełnie inna historia.

Jakoby, że pracuje z samymi chłopakami, mam problem, że żona mojego kolegi myśli, że mam romans z jej mężem, co jest bzdurą i nigdy przenigdy bym się nie brała za żonatego. Mam swoje zasady. Na początku starałam się ta kobietę ignorować, bo wydawało mi się to śmieszne, innego razu zaprosiłam ją na "piwo" żeby oczyścić sytuacje, ale ta się nie pojawiła. Teraz pisze mi sms, z numeru męża( bo jej zablokowałam) i mnie prześladuje, wyzywa. Oczywiście powiedziałam koledze, żeby sobie ustawił żonę, wyjaśnił i żeby się ode mnie odstosunkowała, ale widocznie nie poskutkowało.

Nie wiem co mam robić, a cała sytuacja mi się nie podoba , pomocy!
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 16:27   #2
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Kobieta ma ewidentnie źle w głowie, ale dziwię się koledze. To on nie jest w stanie upilnować własnego telefonu i pozwala na to, żeby ona używała go do wyzywania współpracowników? Niepoważny jakiś. Zablokowałabym jego numer i wytłumaczyła jasno, że dopóki się nie ogarnie, to nie będzie miał z tobą kontaktu poza pracą. Jeśli to posunie się dalej, możesz postraszyć policją, bo uporczywe nękanie to już tzw. stalking.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 17:57   #3
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Kontaktu poza pracą nie mamy żadnego, nigdy nie wyszłam z nim na miasto, na piwo jak z innymi kolegami z pracy, więc tym bardziej dziwi mnie ta sytuacja. Użyłam słowa stalking, dzisiaj właśnie, ale ona chyba nie zrozumiała go i dupa zbita. Masakra jakaś, raz nawet zadzwoniła na fejsie do mojej szefowej, ta co prawda zna sytuacje i nie odebrała, ale to już przesada jest. Rozumiem zazdrość w związku, ale to jest już przesadne i ja na tym cierpię.
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 19:22   #4
acwieka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 209
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Może szanowny Pan mąż żonę zdradza i dlatego tak laska szaleje.. Tylko pod zły adres swoja zazdrość kieruje. Zresztą jak czytam że ona z jego numeru wypisuje to zastanawiam się czy aby jego nie bawi ta cała sytuacja skoro nic z tym nie robi...

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
acwieka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 19:54   #5
Quande
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 38
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Może kiedy kolega chodzi do kochanki to mòwi, że spotyka się z koleźanką z pracy Trochę dziwne, że mogła się tak nakręcić, jeśli spotkacie się tylko w pracy.

Zablokuj też numer kolegi. Każdy kontakt nagrywaj/zapisuj. Jeśli z czasem jej mania nie ustanie, to chyba zostanie Ci tylko zgłoszenie stalkingu na policji. Opowiedz rodzinie i znajomym o tej sytuacji.
Quande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 20:02   #6
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Opowiedziałam mamie i innej koleżance w pracy, czasem wspominam też innym znajomym. Jutro mamy imprezę w pracy, oczywiście kolegi i jego żony nie będzie, więc lepiej się trochę ubezpiecze i opowiem innym, żeby nie było, nigdy nie wiadomo co jej odstrzeli

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Oczywiście, że go bawi, prawdziwy mężczyzna zrobiłby już dawno coś w tym kierunku, do tego jeszcze owa żona dzwoniła do innej koleżanki, która urodziła nie dawno dziecko i ją na początku też podejrzewała o nie wiadomo co, tylko,ona ma męża, a ja sama więc łatwiejszym celem widocznie jestem. Kolegę lubię, tak jak lubi się kolegów z pracy, siedzimy obok siebie przez 2 h więc nie bardzo da się od niego odciąć. Dziękuje za porady.
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 20:06   #7
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Cytat:
Napisane przez katemoss1 Pokaż wiadomość
Opowiedziałam mamie i innej koleżance w pracy, czasem wspominam też innym znajomym. Jutro mamy imprezę w pracy, oczywiście kolegi i jego żony nie będzie, więc lepiej się trochę ubezpiecze i opowiem innym, żeby nie było, nigdy nie wiadomo co jej odstrzeli

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Oczywiście, że go bawi, prawdziwy mężczyzna zrobiłby już dawno coś w tym kierunku, do tego jeszcze owa żona dzwoniła do innej koleżanki, która urodziła nie dawno dziecko i ją na początku też podejrzewała o nie wiadomo co, tylko,ona ma męża, a ja sama więc łatwiejszym celem widocznie jestem. Kolegę lubię, tak jak lubi się kolegów z pracy, siedzimy obok siebie przez 2 h więc nie bardzo da się od niego odciąć. Dziękuje za porady.
No to się dobrali, ona wariatka on błazen. Pogratulować...
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 20:17   #8
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Żona Kolegi z pracy

i cierpi przez to normalny człowiek

Dlatego napisałam tutaj, bo nie wiem co poradzić w zaistniałej sytuacji, nie wiem czego się po tej kobiecie mogę spodziewać. Próbowałam być fair, zaaranżowałam spotkanie, żeby porozmawiać, a ta do restauracji nie przyszła, tylko mój kolega barman mówił, że widział ją jak siedziała przed restauracją w samochodzie przed wejściem. Łatwo jest bluzgać przez sms, ale jak w cztery oczy chciałam się spotkać, to tchórz. Koledze nie jednokrotnie mówiłam, żeby odstosunkował ją ode mnie, żeby swoje sprawy rozwiązywali bez mojej osoby. Z jednej strony wiem, że on ją okłamuje na każdym kroku, w błahych sprawach. Dlatego ona jest po trochu taka, jednak jestem pewna, że nigdy jej nie zdradził. Widzę, jak on rozmawia z nią przez telefon czasem, to aż się trzęsie ze strachu, tak jakby ona go w domu biła, albo co innego. Patologia
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 20:24   #9
witamina1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 77
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Jeżeli obrażające Cie smsy przychodzą z telefonu kolegi z pracy , możesz to zgłosić przełożonym , lub powiedzieć koledze ze masz zamiar tak zrobić .W dzisiejszych czasach takie zachowanie jednego pracownika wobec drugiego jest odbierane jako bardzo niewłaściwe , myśle ze nawet sugestia zgłoszenia mobbingu , powinna skłonić kolegę do poważnej rozmowy z żoną
witamina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 20:53   #10
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Sms wysyła jego żona, z jego telefonu, on nigdy nie pisze do mnie sms, dzwonić dzwoni, ale tylko w godzinach pracy gdy zachodzi taka potrzeba. To nie on wysyła te sms, tylko jego żona, więc nie mam co zgłaszać, luźno moge jedynie przełożonej rzucić, że taka sytuacja się zdarzyła. Niegdyś widziałam, że szefowa rozmawiała z owym kolegą o tym, że jego żona napisała do niej, żeby się ogarnął itd, ale nic to nie dało.
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 20:57   #11
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Żona Kolegi z pracy

No to ją oświeć, że nie życzysz sobie z nią kontaktu, a próby kontaktu z Tobą bez Twojej woli to stalking, a stalking jest już w Polsce karalny i możesz to zgłosić na policję. Tyle.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 21:27   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Cytat:
Napisane przez katemoss1 Pokaż wiadomość
Sms wysyła jego żona, z jego telefonu, on nigdy nie pisze do mnie sms, dzwonić dzwoni, ale tylko w godzinach pracy gdy zachodzi taka potrzeba. To nie on wysyła te sms, tylko jego żona, więc nie mam co zgłaszać, luźno moge jedynie przełożonej rzucić, że taka sytuacja się zdarzyła. Niegdyś widziałam, że szefowa rozmawiała z owym kolegą o tym, że jego żona napisała do niej, żeby się ogarnął itd, ale nic to nie dało.
Oczywiście, że możesz to zgłosić. Wtedy facet zacznie w końcu lepiej pilnować swojego telefonu. Ciebie nie musi interesować kto dokładnie te sms-y wysyła. Liczy się sam fakt i ich treść. Czas uświadomić mu (a niech on sobie uświadomi swoją żonę) czym jest stalking i że jest karalny. Poza tym nie tylko za sam stalking można mieć nieprzyjemności. Zniesławienie również jest zapisane w prawie. Najpierw porozmawiałabym z przełożonymi, jeżeli niczego nie zrobią to sporządź notatkę służbową, zgłoś skargę na piśmie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 10:03   #13
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Cytat:
Napisane przez katemoss1 Pokaż wiadomość
Sms wysyła jego żona, z jego telefonu, on nigdy nie pisze do mnie sms, dzwonić dzwoni, ale tylko w godzinach pracy gdy zachodzi taka potrzeba. To nie on wysyła te sms, tylko jego żona, więc nie mam co zgłaszać, luźno moge jedynie przełożonej rzucić, że taka sytuacja się zdarzyła. Niegdyś widziałam, że szefowa rozmawiała z owym kolegą o tym, że jego żona napisała do niej, żeby się ogarnął itd, ale nic to nie dało.
Mam wrażenie, że nie tylko jego bawi ta sytuacja, ale ciebie również. Szukasz pretekstów, żeby nic nie robić. Skoro wcześniej takie sytuacje miały miejsce i to w stosunku do przełożonej, to jesteś na wygranej pozycji. A ty zamiast postawić sprawę jasno, to umawiasz się z tą kobietą na kawę na mieście.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 10:28   #14
acwieka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 209
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Gdybym miała podejrzenia że mój małżonek mnie zdradza to tylko i wyłącznie jemu bym nakopala po tyłku a nie szukała winy w każdej kobiecie. Ona wariatka no ale on nie zachowuje się jak prawdziwy facet. Bo zamiast z żoną pogadać to daje jej swój telefon aby pisała. Nooo i autorka która nic z tym zrobić nie chce bo chyba się jej podoba że jest obiektem zazdrości owej żony.. Ja osobiście takiej sytuacji nigdy nie miałam ale wiem że szybko poradzilabym sobie z wariatka

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
acwieka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 10:38   #15
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Wscieklabym sie! Ale nawet nie wiesz jak! Byc podejrzana o romans z zonatym! Raz by tylko do mnie zadzwonila, to bym jej wyjasnila co mysle o takim zachowaniu! Potem poszlabym do niego i zrobila taka afere, ze by mu kapcie spadly!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 10:42   #16
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Żona Kolegi z pracy

mialam kiedys podobna sytuacje
baba kompletnie zwariowala
posunela sie dalej niz twoja,twierdzila ze moj syn jest dzieckiem jej meza(nawet przyszla pogadac o tym z moim owczesnym mezem(!)
nie zglaszalam jej zachowania na policji to bylo 20 lat temu,naprawde mialam dosyc,zmienilam prace na szczescie mialam taka mozliwosc
wspolczuje watpie zeby sie odwalila ale chyba dzis sprobowalabym z policja
dodam ze ten gosciu ode mnie z pracy rowniez nic z tym nie robil :/ ja bym sie rozwiodla na jego miejscu przeciez to nie jest normalny czlowiek
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 14:09   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Żona Kolegi z pracy

proponuję zgłosić to na policję, a oni zajmą się sprawą.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 14:40   #18
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Żona Kolegi z pracy

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;77966671]mialam kiedys podobna sytuacje
baba kompletnie zwariowala
posunela sie dalej niz twoja,twierdzila ze moj syn jest dzieckiem jej meza(nawet przyszla pogadac o tym z moim owczesnym mezem(!)
nie zglaszalam jej zachowania na policji to bylo 20 lat temu,naprawde mialam dosyc,zmienilam prace na szczescie mialam taka mozliwosc
wspolczuje watpie zeby sie odwalila ale chyba dzis sprobowalabym z policja
dodam ze ten gosciu ode mnie z pracy rowniez nic z tym nie robil :/ ja bym sie rozwiodla na jego miejscu przeciez to nie jest normalny czlowiek[/QUOTE]
O kurcze! To juz jakas ostra schiza!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 16:21   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Mój kolega z pracy padł ofiarą takiej intrygi. Ktoś wysłał jego żonie sms, że ma kochankę i biedak ponad miesiąc nie mógł opuścić domu bez asysty. Jak żona nie mogła z nim wyjść, to syn nastolatek miał wielkie pragnienie towarzyszyć ojcu. Biedak nie mógł zrozumieć, czemu oboje naraz nie mogą żyć bez jego towarzystwa, aż żona pokazała mu ten sms.
Na 99% to ktoś z naszej firmy świnię mu podłożył.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-14, 19:20   #20
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
proponuję zgłosić to na policję, a oni zajmą się sprawą.
też mi to przyszło do głowy. Ta kobieta może być jakaś nieobliczalna.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 08:50   #21
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Żona Kolegi z pracy

bez przesady, chyba nie ma osoby, której by się podobało, że żona kolegi ją stalkuje i podejrzewa o romans. Ja tylko nie chce zrobić koledze koło dupy, bo go lubię, nie chce jeszcze kierować sprawy na policję, przynajmniej do czasu. Na kawę zaprosiłam, bo mam odwagę i chciałam porozmawiać, wytłumaczyć, żeby rozwiązywała problemy ze swoim mężem, a ode mnie wara. Wczoraj rozmawiałam z innym kolegą na temat tej kobiety, tak jak mi radziłyście, rozpowiadam o całej sytuacji wszystkim. Powiedział mi, że owa żona próbowała również napisać do niego, podpytać się o mnie, tylko ona nie wie, że to jest mój hmmmm trochę więcej niż kolega Co prawda mój kolega ją olał, bo zna sytuacje, ale ta żona już zaczepia wszystkich chłopaków z mojej pracy. Jestem tylko ciekawa skąd ona wie, który ze znajomych, jest kolegą z pracy.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

rozwód przynajmniej na razie z tego co wiem, nie wchodzi w grę , bo jest małe dziecko. Chociaż owa żona kiedyś napisała mi sms, to było w wakacje, że wzywa mnie na świadka w sprawie rozwodowej. Czy w Twojej historii żona tego chłopaka, dała Ci w końcu spokój? Czy musiało dojść do zmienienia pracy, bo ja nie mam zamiaru zmieniać mojej, bo ją uwielbiam
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 09:08   #22
acwieka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 209
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Nie trzeba się odrazu rozwodzić żeby pewne sytuacje zmienić. Koledze najwidoczniej się podoba to bo sam pewnie żone w domu nakręca i daje jej swój telefon. No bo chyba nie przywiązuje go do kaloryfera i zabiera telefon. Ja gdybym miała taką sytuację i po rozmowie z kolegą nic by się nie zmieniło tylko było jeszcze gorzej poszłabym na Policję. Ale Ty skoro tak go lubisz to znos te wszystkie sytuacje i tylko czekać jak cała firma będzie się z Ciebie nabijac razem z Twoim ulubionym kolega

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
acwieka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:24   #23
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Znam podobną sytuację.
Żona z urojoną zdradą przyczepiła się do kobiety która nie tylko była w szczęśliwym małżeństwie to jeszcze w ciąży. Żadne argumenty nie pomagały a mąż owej rzekomo zdradzanej pani kompletnie nie radził sobie z łagodzeniem sytuacji (i nie, wcale mu się to nie podobało).
Skończyło się tak, że jak sytuacja zaczęła eskalować i prześladowana pani zaczęła się zwyczajnie bać, że z tych stresów poroni to jej mąż wziął sprawy w swoje ręce i się ze "zdradzaną" żoną rozmówił osobiście i stanowczo (na szczęście bez rękoczynów).
Efekt był taki, że owszem odczepiła się, ale przyczepiła się do innej kobiety ze swoimi oskarżeniami.
To chyba po prostu taki typ zdesperowanej żony.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:47   #24
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Nie rozumiem w ogóle takiego typu osób. Zdrowa zazdrość czasem w związku jest dobra, dodaje pikanterii, ale podkreślam zdrowa Już napisałam, że oczywiście koledze się to podoba, on nawet na neta w telefonie nie wejdzie, bo jego żona ma jakąś aplikacje zainstalowaną, że widzi gdzie on jest. W firme mej wiedzą jaka jest sytuacja, bo zaczęłam opowiadać, że laska mnie prześladuje, że zablokowałam ją wszędzie, nr telefonu, instagram, facebook wszędzie tam gdzie mogła mieć dostęp. Czasami myślę, że może nie przywiązuje go do kaloryfera, ale chyba używa przemocy, przynajmniej bym się nie zdziwiła.
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 16:15   #25
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Cytat:
Napisane przez katemoss1 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem w ogóle takiego typu osób. Zdrowa zazdrość czasem w związku jest dobra, dodaje pikanterii, ale podkreślam zdrowa Już napisałam, że oczywiście koledze się to podoba, on nawet na neta w telefonie nie wejdzie, bo jego żona ma jakąś aplikacje zainstalowaną, że widzi gdzie on jest.
To kolega nie może sobie kupić nowego telefonu i ustawić hasła takiego, którego nie zna szalona małżonka?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 16:21   #26
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
To kolega nie może sobie kupić nowego telefonu i ustawić hasła takiego, którego nie zna szalona małżonka?
Może nie wie, że może ustawić sobie hasło, albo żona jest maniaczką kontroli i nie pozwala.
Zapisz
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 16:59   #27
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Żona Kolegi z pracy

Podejrzewam, że taka żona może w domu odstawiać niezły cyrk żeby tylko dobrać się do telefonu małżonka. A on może jej go udostępniać choćby po to żeby mieć święty spokój.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 17:15   #28
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Żona Kolegi z pracy

dokładnie. Tylko najgorsze w tym wszystko jest to, że mają dziecko i to dziecko wszystko widzi.
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-15 18:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.