INFEKCJE miejsc intymnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 18:11   #1
alexandrakc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4

INFEKCJE miejsc intymnych


Zauważyłam u Siebie nie pokojącą mnie sprawę a mianowicie, na wargach sromowych mniejszych powstał mi lekko biały mały pęcherzyk taki w kształcie kuleczki od razu przy wejść do pochwy nie jest on na wargach sromowych lecz obok tzn ze nie wyrósł na nich. Nie mam pojęcie co to jest może ktoś wie??
Byłam u ginekologa ale nie z tą sprawa jednak już to miałam Ginekolog nic nie powiedział aa przecież gdyby widział to by coś mi powiedział ,



Jak napisała To MMONIKA9 jest wielkości 2 główek od szpilki i wyduszenie tego itp. bardzo Boli. Jednak dziękuje za odpowiedzi Pomogło mi to bardzo

Edytowane przez alexandrakc
Czas edycji: 2010-06-01 o 14:12
alexandrakc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:16   #2
Biedrona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 114
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

Slyszalam, ze czasami cos takiego sie robi bo zbiera sie tam ropa. Niekiedy peka samo po kilku dniach, a niekiedy potrzebne jest przeklocie przez lekarza. Ale nie wiem czy na stop procent jest to to co mysle, wiec jesli Cie cos niepokoi na Twoim miejscu wybralabym sie kolejny raz do ginekologia, nawet dla swietego spokoju
Pozdrawiam
__________________
Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy.
— Jan Twardowski

KLIKNIJ PROSZĘĘĘĘĘ!!!!

Bawię się z Luksją na Wizaz.pl Kliknij i pomóż mi!
Biedrona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:46   #3
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

Wygląda na opryszczkę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 21:35   #4
_lato
Rozeznanie
 
Avatar _lato
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 619
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wygląda na opryszczkę.
Mnie tez to wyglada na opryszczke.
__________________

_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:15   #5
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

To niejest opryszczka wiem o co ci chodzi mam takie cos w tym samym miejscu jest to pod skórą takie białe ale tego nieidzie wydusić podobne coś miałam przy oku taką białą kulkę ale za nic nieidzie tego wycisnąc dopiero jak to przekółam igła to wyszło takie białe twrde coś niewiem jak to nazwać bo to niejest zwykły syfek-jednak tam niżej nieęde tego przekłowac igła bo to zbyt bolesne zostawiłam to jak jest mam to już pare lat nieraz mówiłam o tym lekarzowi stwierdził że jak nic się z tym niedzieje nierośnie nieboli i nic niewypływa to żeby tego nieruszać,mam to do teraz wielkości nie zmieniło niboli mnie to ani nieprzeszkadza poprostu już się do tego przyzwyczaiłam a na początku często jak się myłam to mi to przeszkadzało -poprostu pokaż to lekarzowi
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:30   #6
_lato
Rozeznanie
 
Avatar _lato
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 619
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
To niejest opryszczka wiem o co ci chodzi mam takie cos w tym samym miejscu jest to pod skórą takie białe ale tego nieidzie wydusić podobne coś miałam przy oku taką białą kulkę ale za nic nieidzie tego wycisnąc dopiero jak to przekółam igła to wyszło takie białe twrde coś niewiem jak to nazwać bo to niejest zwykły syfek-jednak tam niżej nieęde tego przekłowac igła bo to zbyt bolesne zostawiłam to jak jest mam to już pare lat nieraz mówiłam o tym lekarzowi stwierdził że jak nic się z tym niedzieje nierośnie nieboli i nic niewypływa to żeby tego nieruszać,mam to do teraz wielkości nie zmieniło niboli mnie to ani nieprzeszkadza poprostu już się do tego przyzwyczaiłam a na początku często jak się myłam to mi to przeszkadzało -poprostu pokaż to lekarzowi
Ona napisała pęcherzyk, nie biała kuleczka. Wiec to nie jest to samo.
__________________

_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 10:52   #7
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez _lato Pokaż wiadomość
Ona napisała pęcherzyk, nie biała kuleczka. Wiec to nie jest to samo.

"mały pęcherzyk taki w kształcie kuleczki"-sama to określiła jako kuleczke wiem o co jej chodzi bo mam to samo w tym samym miejscu a ciężko to określić co to jest pęcherzyk,kuleczka-jeszcze umiem czytać!!!
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 11:15   #8
_lato
Rozeznanie
 
Avatar _lato
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 619
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

Jezeli chodzi o to co mialas pod okiem, to wiem o co Ci chodzi bo sama cos takiego mialam za nic w swiecie nie moglam tego wycisnąć, jak juz sie udalo strasznie bolało.
Nie denerwuj się to tylko wymiana zdań

A jezeli chodzi o autorke to wydaje mi sie ze to moze byc po prostu jakas 'ropna' krosta tez kiedys taka mialam a dostalam jej z zimna okropnie mnie to bolalo, wycisnełam i wyszła ropa z krwią. Moze to chodzi o to? hmm...?
Znikła zaraz po wyduszeniu, tylko wyduszałam ja chyba z godzine bo tak bolalo, ale w koncu sie udało
__________________


Edytowane przez _lato
Czas edycji: 2010-06-01 o 11:20
_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:44   #9
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

nie wiem czy autorka postu próbowała to wydusić czy coś z tym robiła bo nienapisała, ale ja nieraz probowałam to wydusić i niestey bezskutecznie bol był niedowytrzymania a krostka jak jest tak jest dodam ze jest ona twarda jak by była głeboko pod skórą i mam to juz pare lat wydajemi się że jeżeli była by to opryszczka to by mnie to swędziało i lekarz by cos na to przepisał ale jakoś do teraz nic mi się z tym niedzieje. Czyrak tez to niejest bo przez to przechodziłam i wiem jak to wygląda jest to bardzo bolesne i nieprzyjemne ale tworzy sie kanalik przez ktory uchodzi ropa jeżeli kanalik się nietworzy trzeba naciąc chirurgicznie by ropa miała ujście, należy dodać ze jeżeli ropa niema ujścia krostka-guzek- się powiększa cały czas, więc wykluczam i opryszczkę i czyraka bo ja mam to caly czas tej samej wielkości czyli dość małe wielkości 2 główek od szpilki
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm

Edytowane przez MMONIKA9
Czas edycji: 2010-06-01 o 12:47
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:25   #10
_lato
Rozeznanie
 
Avatar _lato
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 619
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

Moze to po prostu powiekszony gruczoł łojowy? Niektore kobiety maja takie problemy i to sie jakos leczy.
__________________

_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:10   #11
alexandrakc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

dokładnie tak jak pisze MMONIKA9 jest wielkość 2 główek od szpilki a wyduszenie tego lub robienie coś z tym boli. Jednak dziękuje za odpowiedzi dużo mi to pomogło )
alexandrakc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 18:40   #12
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

ja miałam identyczny problem i poszłam z tym do ginekologa z myślą, że może to opryszczka, ale ona mnie uspokoiła, że to tylko gruczoły się zatykają bo intensywnie pracują, i że to coś zniknie za kilka dni
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 01:15   #13
WIPK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: INFEKCJE miejsc intymnych

Naprawdę najlepiej iść do lekarza, bo może to być mało ważne, ale dopóki się nie sprawdzi to nigdy nic nie wiadomo.
Pozdrawiam
WIPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.