Dziwne narośle u ujścia pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 20:27   #1
Alina_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4

Dziwne narośle u ujścia pochwy


Już jakiś czas temu zauważyłam dziwne wyrostki kilku milimetrowe u wejścia do pochwy, wyglądają jak narośle o kolorze nie odbiegającym od koloru pochwy.Te wyrostki sa z mojego ciala( nie wiem jak to opisac)... tak jakby wytworzylo je samo cialo, nic mnie nie swedzi, nie piecze. Nie zauważyłam wiecej żadnych objawów bólu przy dotykaniu czy przy oddawaniu moczu. Jest ich na prawde sporo i bardzo mnie to martwi. Wiem , żę musze isc do ginekologa jednak ciąglę się z tym wstrzymuje, jeszcze nigdy nie byłam i trochę się stresuję.Tym bardziej e nie mam się z kim tym problemem podzielic z mama nie mam najlepszych kontaktów. Może ktoś mi podpowie co to może być albo któraś z Was miała lub ma coś podobnego. Bardzo proszę o pomoc.
Alina_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:28   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Dziwne narośle u ujścia pochwy

Cytat:
Napisane przez Alina_19 Pokaż wiadomość
Już jakiś czas temu zauważyłam dziwne wyrostki kilku milimetrowe u wejścia do pochwy, wyglądają jak narośle o kolorze nie odbiegającym od koloru pochwy.Te wyrostki sa z mojego ciala( nie wiem jak to opisac)... tak jakby wytworzylo je samo cialo, nic mnie nie swedzi, nie piecze. Nie zauważyłam wiecej żadnych objawów bólu przy dotykaniu czy przy oddawaniu moczu. Jest ich na prawde sporo i bardzo mnie to martwi. Wiem , żę musze isc do ginekologa jednak ciąglę się z tym wstrzymuje, jeszcze nigdy nie byłam i trochę się stresuję.Tym bardziej e nie mam się z kim tym problemem podzielic z mama nie mam najlepszych kontaktów. Może ktoś mi podpowie co to może być albo któraś z Was miała lub ma coś podobnego. Bardzo proszę o pomoc.
Idź do gina!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:38   #3
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Dziwne narośle u ujścia pochwy

Idź do ginekologa bo sama tego nie wyleczysz domowym sposobem . Taka wizyta to naprawdę nic strasznego .
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:10   #4
etien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dziwne narośle u ujścia pochwy

moze to kłykciny? poszukaj w tym watku polecanego gina w swoim miescie i nie zwlekaj z wizyta https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711
etien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 22:30   #5
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Dziwne narośle u ujścia pochwy

Cytat:
Napisane przez etien Pokaż wiadomość
moze to kłykciny? poszukaj w tym watku polecanego gina w swoim miescie i nie zwlekaj z wizyta https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711

Nie strasz jej tak...

Uprawiasz już seks, autorko?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 09:47   #6
Alina_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dziwne narośle u ujścia pochwy

Po przebuszowaniu inf w internecie i dokładnym oglądnieciu mojego problemu moim zdaniem to są właśnie te kłykciny jestem przerażona tym jak są one opisywane przez inne kobiety dotknięte tym problemem. Oczywiście będę dzwonic do ginekologa i możliwie najszybciej się tam zjawie. Mam nadzieję, że moje nie są w bardzo zaawansowanym stadium i leczenie będzie przebiegac szybciej i łagodniej. Jeszce nie byłam u ginekologa więc to dodatkowy stres, ale to nic w porównaniu z tym co mam miedzy nogami wiec dam radę. Dziękuję za inf. jak macie jakieś slowa otuchy lub porady to czekam z niecierpliwością. Mam tylko nadzieję, że natrafi na fajna pania ginekolog.
Alina_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.