Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 12:36   #2701
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

konwalia11 dobrze kojarzysz i z nikim mnie nie mylisz. Ścięłam się na chłopaka dokładnie 15 miesięcy temu i zdążyłam już zapuścić swoje naturalki, ale zrobiłam głupstwo i teraz zaczynam od nowa.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:37 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 13:38   #2702
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość

konwalia11 dobrze kojarzysz i z nikim mnie nie mylisz. Ścięłam się na chłopaka dokładnie 15 miesięcy temu i zdążyłam już zapuścić swoje naturalki, ale zrobiłam głupstwo i teraz zaczynam od nowa.
Wiec dobrze Cie kojarze jednak, bo scielas wlosy rzeczywiscie prawie na zapalke i dlatego Cie zapamietalam. Jejku, lanie naleza sie tym bardziej, ze takie poswiecenie, taki super kolor i taka fajna dlugosc poszly na marne
Jak juz mowimy o zlamaniu postanowienia - czy jest tu jeszcze z nami nasza niezdecydowana Anngeli ? Nie wiem, czy mi sie przewidzialo czy rzeczywiscie widzialam ja na topiku dla blondynek?
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
daj znać, bo może bym też spróbowała, a ile trzymałaś taką mieszankę ?

Trzymalam godzine. Powiem Ci, ze wlosy sa tak na granicy - da sie chodzic w rozpuszczonych, ale nie sa juz takie fajne jak wczoraj. Nastepnym razem bede kladla tylko nadlugosc i koncowki bo jednak przy glowie wlosy sa czesto przyklapniete i kazda kuracja tylko wzmacnia ten efekt.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:09   #2703
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Trzymalam godzine. Powiem Ci, ze wlosy sa tak na granicy - da sie chodzic w rozpuszczonych, ale nie sa juz takie fajne jak wczoraj. Nastepnym razem bede kladla tylko nadlugosc i koncowki bo jednak przy glowie wlosy sa czesto przyklapniete i kazda kuracja tylko wzmacnia ten efekt.
Mhm to chyba nie dla mnie jednak mi prawie wszystko tłuści włosy, a od nasady to już nie ma mowy żeby coś nakładać, ostatnio już naprawdę nie chce chodzić w tłustych włosach i po prostu co drugie mycie myje odżywką, wtedy nic już nie daje, a jak myję samym szamponem to wtedy daję jakąś maskę odżywczą, bo inaczej, to się nie da
A to jak będziesz po tej próbie, tylko na długości, to daj znać jak to wyszło

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
taki szprej z solą morską można samemu zrobić :P wystarczy tylko woda i sól morska, gdzieś kiedyś nawet przepis widziałam na necie na szybko znalazłam taki tekst (po angielsku)
tylko trzeba uważać, bo sól nam włoski wysuszy, więc taka mgiełka to nie na co dzień raczej
ja to bym w ogóle bała się jej użyć chyba
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:14   #2704
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja to bym w ogóle bała się jej użyć chyba
ja tam bym zaryzykowała, choćby jednorazowo żeby zobaczyć jak to na moje włosy podziała, jaki efekt będzie
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:59   #2705
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Jak juz mowimy o zlamaniu postanowienia - czy jest tu jeszcze z nami nasza niezdecydowana Anngeli ? Nie wiem, czy mi sie przewidzialo czy rzeczywiscie widzialam ja na topiku dla blondynek?
Konwalijko, zaczynam się Ciebie bać
hihihi

Miałam dziś nałożyć kokos, ale zajęcia się przedłużyły, a na pół godziny już się nie opłaca może jutro seskę sobie zrobię
A dziś tak gorąco u mnie było, że lecąc 45 minut na uczelnie piechotą na zajęcia na 9:45 zdążyłam się opalić i co gorsza dostać alergii na słońce i mnie wszystko cały dzień swędzi, nie miałam przy sobie wapna no i masakra Jeszcze mnie baleriny znowu obtarły i musiałam kupić plastry na odciski za... 25 zł zabolało to mój studencki portfel. Ale nie miałam wyjścia, bo nie wzięłam butów na zmianę i będę musiała się jeszcze jutro cały dzień męczyć w baletkach...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:19   #2706
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie będę się głupio (znowu) tłumaczyć że jestem nowa etc etc i nie ogarniam do końca mam do Was pytanie jak mogę znaleźć wątek o zakrywaniu odrostów Wiem do czego służą google ale wyskakuja różne str na których nic ciekawego nie ma... Pomożecie jakoś?
nie wiem czy taki watek istnieje
mi jedyne co przychodzi do glowy to opaski, chustki...

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Nie, Palette Color Naturals 400 Jak uwazasz, ja przyciemniam od 6cm odrostu i jakos mi wychodzi Ale prawda jest, ze na dluzszym jest latwiej.
a jak sie do tego zabralas?
bo ja chyba sobie pofarbuje to farbowance niedlugo....
tylko nie wiem czy wybrac 8.0 czy 8.1....

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Konwalijko, zaczynam się Ciebie bać
hihihi

Miałam dziś nałożyć kokos, ale zajęcia się przedłużyły, a na pół godziny już się nie opłaca może jutro seskę sobie zrobię
A dziś tak gorąco u mnie było, że lecąc 45 minut na uczelnie piechotą na zajęcia na 9:45 zdążyłam się opalić i co gorsza dostać alergii na słońce i mnie wszystko cały dzień swędzi, nie miałam przy sobie wapna no i masakra Jeszcze mnie baleriny znowu obtarły i musiałam kupić plastry na odciski za... 25 zł zabolało to mój studencki portfel. Ale nie miałam wyjścia, bo nie wzięłam butów na zmianę i będę musiała się jeszcze jutro cały dzień męczyć w baletkach...
Konwalia11 bardzo dobrze robi trzeba czasem doprowadzic kogos do porzadku hehe

a ja chcialam nalozyc olejek alterry na godzinke.. a trzymam juz ponad 3 bo nie ma wody
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:20   #2707
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Konwalijko, zaczynam się Ciebie bać
hihihi

Miałam dziś nałożyć kokos, ale zajęcia się przedłużyły, a na pół godziny już się nie opłaca może jutro seskę sobie zrobię
A dziś tak gorąco u mnie było, że lecąc 45 minut na uczelnie piechotą na zajęcia na 9:45 zdążyłam się opalić i co gorsza dostać alergii na słońce i mnie wszystko cały dzień swędzi, nie miałam przy sobie wapna no i masakra Jeszcze mnie baleriny znowu obtarły i musiałam kupić plastry na odciski za... 25 zł zabolało to mój studencki portfel. Ale nie miałam wyjścia, bo nie wzięłam butów na zmianę i będę musiała się jeszcze jutro cały dzień męczyć w baletkach...
oh uwierz mi chciała bym mieć tylko takie problemy... nie zrozum mnie źle proszę...
docenisz to później po studiach, ja tak bardzo bym chciała cofnąć czas ;-)
niestety nie da się,
wracając do wątku umówiłam się do fryzjerki i nie mogę się doczekać bo zetnie kolejne moje farbowańce...
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 18:27   #2708
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

a ja chcialam nalozyc olejek alterry na godzinke.. a trzymam juz ponad 3 bo nie ma wody
A wróci dziś? ale 3 godziny to nie dużo moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
oh uwierz mi chciała bym mieć tylko takie problemy... nie zrozum mnie źle proszę...
docenisz to później po studiach, ja tak bardzo bym chciała cofnąć czas ;-)
niestety nie da się,
wracając do wątku umówiłam się do fryzjerki i nie mogę się doczekać bo zetnie kolejne moje farbowańce...
No tak, wiem -każdy ma problemy adekwatne do różnych rzeczy, dla mnie 25 zł na nieprzewidziany wypadek to sporo, bo tygodniowy budżet dla mnie to ok. 80 zł ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło -pierwsza opalenizna jest a wiecie, że w piątek podobna ma być ok. 28 stopni? wrzucę na siebie strój kąpielowy i pójdę się opalać do ogródka hihie,
pewnie się nie sprawdzi jak zwykle
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:31   #2709
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A wróci dziś? ale 3 godziny to nie dużo moim zdaniem

No tak, wiem -każdy ma problemy adekwatne do różnych rzeczy, dla mnie 25 zł na nieprzewidziany wypadek to sporo, bo tygodniowy budżet dla mnie to ok. 80 zł ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło -pierwsza opalenizna jest a wiecie, że w piątek podobna ma być ok. 28 stopni? wrzucę na siebie strój kąpielowy i pójdę się opalać do ogródka hihie,
pewnie się nie sprawdzi jak zwykle
rany a to w cały kraju ? Bo ja mam zakończenie roku i się chyba upiekę w mojej sukience...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:33   #2710
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A wróci dziś? ale 3 godziny to nie dużo moim zdaniem

No tak, wiem -każdy ma problemy adekwatne do różnych rzeczy, dla mnie 25 zł na nieprzewidziany wypadek to sporo, bo tygodniowy budżet dla mnie to ok. 80 zł ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło -pierwsza opalenizna jest a wiecie, że w piątek podobna ma być ok. 28 stopni? wrzucę na siebie strój kąpielowy i pójdę się opalać do ogródka hihie,
pewnie się nie sprawdzi jak zwykle
tak to prawda, kazdy ma problemy adekwatne do sytuacji...
ja tez marze o slonecznej pogodzie bo u nas ciagle pada i siedze z dzieckiem w domu, mozna dostac swira....

mam pytanko jesli chodzi o ta metode OMO- czy odzywke naklada sie na dluzej za pierwszym razem czy tylko tak jak szampon na chwilke i pozniej zmywa?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:33   #2711
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A wróci dziś? ale 3 godziny to nie dużo moim zdaniem
nie chodzi o to ze za dlugo, tylko wole umyc wlosy wczesniej zeby wyschly zanim pojde spac

wroci, wroci... musi
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 18:45   #2712
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
rany a to w cały kraju ? Bo ja mam zakończenie roku i się chyba upiekę w mojej sukience...
A nie wiem czy w całym. W lubuskim na pewno
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
tak to prawda, kazdy ma problemy adekwatne do sytuacji...
ja tez marze o slonecznej pogodzie bo u nas ciagle pada i siedze z dzieckiem w domu, mozna dostac swira....

mam pytanko jesli chodzi o ta metode OMO- czy odzywke naklada sie na dluzej za pierwszym razem czy tylko tak jak szampon na chwilke i pozniej zmywa?
Współczuję... a co do OMO to chyba jak tam chcesz ja nakłądam na chwilę jak jestem pod prysznicem w tym czasie np. myję twarz i przechodzę do mycia włosów. Ale jak się moczę w wannie, to tak z 5 minut co najmniej siedzę z odzywką, potem myję i siedzę jeszcze dłużej z drugim O
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie chodzi o to ze za dlugo, tylko wole umyc wlosy wczesniej zeby wyschly zanim pojde spac

wroci, wroci... musi
ahh no rozumiem, ja też nie lubię chodzić w mokrymi
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:54   #2713
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

[\QUOTE]mam pytanko jesli chodzi o ta metode OMO- czy odzywke naklada sie na dluzej za pierwszym razem czy tylko tak jak szampon na chwilke i pozniej zmywa?[/QUOTE]

Ja jak myję tą metodą to kładę od połowy długości, skóre myje szamponem a potem "rozciągam" go na końce, spłukuję i odżywka fajne mam włosy po tym Ale nie jestem pewna czy to się tak robi

Szczyt głupoty?? Nawalić na końcówki włosów na noc krem Nivea I chodzić z tłuściochami już 4razy myłam włosy a one dalej takie dziwne Za dwie godz mam randkę... Ech jak durny łeb to niech baba teraz cierpi
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:57   #2714
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Szczyt głupoty?? Nawalić na końcówki włosów na noc krem Nivea I chodzić z tłuściochami już 4razy myłam włosy a one dalej takie dziwne Za dwie godz mam randkę... Ech jak durny łeb to niech baba teraz cierpi
O matko, co Ci przyszło do głowy? szamponem z SLS próbowałaś? kurde, nie wiem, może mydło? Choć to może być trochę dramat dla włosów.
Hehe dlatego ja używam do włosów tylko kosmetyków do nich przeznaczonych
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-04-24 o 18:58
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:04   #2715
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
O matko, co Ci przyszło do głowy? szamponem z SLS próbowałaś? kurde, nie wiem, może mydło? Choć to może być trochę dramat dla włosów.
Hehe dlatego ja używam do włosów tylko kosmetyków do nich przeznaczonych
jak się ma dzień wolny od studiów to szukasię wrażeń i gdzieś wpadłam na wątek to pomyślałam, że spróbuję to teraz mam ale umyłam szarym mydłem i nawaliłam odżywke, zobaczymy co z tego wyjdzie jak je wysuszę Teraz to i ja będę używała TYLKO kosmetyków do włosów

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

kat123 właśnie sobie śmigam po Twoim blogu i się zakochałam w Twojej torebce po babci cuuudo
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:26   #2716
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
jak się ma dzień wolny od studiów to szukasię wrażeń i gdzieś wpadłam na wątek to pomyślałam, że spróbuję to teraz mam ale umyłam szarym mydłem i nawaliłam odżywke, zobaczymy co z tego wyjdzie jak je wysuszę Teraz to i ja będę używała TYLKO kosmetyków do włosów

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

kat123 właśnie sobie śmigam po Twoim blogu i się zakochałam w Twojej torebce po babci cuuudo
Oby zeszło, bo jak nie mydło to ja już nie wiem co

Hihi dzięki ja mam masę torebek po babci i co jakąś wizytę to grono się powiększa byście zobaczyły jaka dżaga z mojej babci szpileczki, bluzeczki, torebeczki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:50   #2717
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
olej kokosowy rozchyla łuski włosa, więc na dłuższą metę średnio sie nadaje bo sie zaczynaja przesuszać. Zmień olej albo domieszaj coś.
a więc co polecasz?? oliwa z oliwek dobrze się zmywa z włosów? mam chrape na sese ale się waham ciągle... zależy mi na nawilżeniu
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:54   #2718
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

byłam skrócić trochę moje krótkolce i chyba mam obecnie najkrótsze na wątku. ale i tak jestem zachwycona swój własny, naturalny brązik i odsłonięta szyja... nie wiem kiedy je zapuszcze jak będę tak obcinać co dwa miesiące
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:03   #2719
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Oby zeszło, bo jak nie mydło to ja już nie wiem co

Hihi dzięki ja mam masę torebek po babci i co jakąś wizytę to grono się powiększa byście zobaczyły jaka dżaga z mojej babci szpileczki, bluzeczki, torebeczki
super babcia hehe zeszło, ubieram się i lecę na randkę
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 20:09   #2720
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
byłam skrócić trochę moje krótkolce i chyba mam obecnie najkrótsze na wątku. ale i tak jestem zachwycona swój własny, naturalny brązik i odsłonięta szyja... nie wiem kiedy je zapuszcze jak będę tak obcinać co dwa miesiące
Pokaż koniecznie!
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
super babcia hehe zeszło, ubieram się i lecę na randkę
No to dobrze Udanej randki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:16   #2721
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
byłam skrócić trochę moje krótkolce i chyba mam obecnie najkrótsze na wątku. ale i tak jestem zachwycona swój własny, naturalny brązik i odsłonięta szyja... nie wiem kiedy je zapuszcze jak będę tak obcinać co dwa miesiące
oj to foteczka musi byc;-P

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Oby zeszło, bo jak nie mydło to ja już nie wiem co

Hihi dzięki ja mam masę torebek po babci i co jakąś wizytę to grono się powiększa byście zobaczyły jaka dżaga z mojej babci szpileczki, bluzeczki, torebeczki
hahah fajna babuszka
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:45   #2722
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
byłam skrócić trochę moje krótkolce i chyba mam obecnie najkrótsze na wątku. ale i tak jestem zachwycona swój własny, naturalny brązik i odsłonięta szyja... nie wiem kiedy je zapuszcze jak będę tak obcinać co dwa miesiące
jak sie dobrze czujesz w takich wlosach to super

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
super babcia hehe zeszło, ubieram się i lecę na randkę
baw sie dobrze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 06:38   #2723
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a więc co polecasz?? oliwa z oliwek dobrze się zmywa z włosów? mam chrape na sese ale się waham ciągle... zależy mi na nawilżeniu
ja mam średnio jasne włosy i uzywam oleju z pestek winogron pomieszanym z ociupinką masła shea, jak mam olej z avocado to też kropne troszkę. Oliva jest ok ale bardziej dla ciemnowłosych, bo na dłuzszą metę zmienia kolor jasnowłosym. Ja czasem smaruję oliwą bo po niej włosy są sztywniejsze i łatwiej mi zrobic proste bez prostownicy, po winogronowym są miękkie i dobrze sie układają do innych fryzur(są bardziej poddatne).
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 08:06   #2724
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

cześć!
a ja pokochałam kokos
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 08:10   #2725
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
ja mam średnio jasne włosy i uzywam oleju z pestek winogron pomieszanym z ociupinką masła shea, jak mam olej z avocado to też kropne troszkę. Oliva jest ok ale bardziej dla ciemnowłosych, bo na dłuzszą metę zmienia kolor jasnowłosym. Ja czasem smaruję oliwą bo po niej włosy są sztywniejsze i łatwiej mi zrobic proste bez prostownicy, po winogronowym są miękkie i dobrze sie układają do innych fryzur(są bardziej poddatne).
a Ty jeszcze nie urodziłaś?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:18   #2726
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
ja mam średnio jasne włosy i uzywam oleju z pestek winogron pomieszanym z ociupinką masła shea, jak mam olej z avocado to też kropne troszkę. Oliva jest ok ale bardziej dla ciemnowłosych, bo na dłuzszą metę zmienia kolor jasnowłosym. Ja czasem smaruję oliwą bo po niej włosy są sztywniejsze i łatwiej mi zrobic proste bez prostownicy, po winogronowym są miękkie i dobrze sie układają do innych fryzur(są bardziej poddatne).
Aż sama spróbuję oliva bo nie chcę mi się prostować a jak Ty mówisz że tak na Ciebie działa to żal nie spróbować

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

kat123,Tygrryska
wczoraj już mnie nie było, dzięki za życzenia: "udanej randki" ale takiej to nikomu nie życzę ;(

kaguya
też go kocham, tyle że w moim mieście za mały słoiczek 40zł a włosy mam nawet długue
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:25   #2727
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
kaguya
też go kocham, tyle że w moim mieście za mały słoiczek 40zł a włosy mam nawet długue
a słoiczek ile ma gram? bo ja kupuję u siebie 200 g za ok. 16 zł
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:28   #2728
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
kat123,Tygrryska
wczoraj już mnie nie było, dzięki za życzenia: "udanej randki" ale takiej to nikomu nie życzę ;(

kaguya
też go kocham, tyle że w moim mieście za mały słoiczek 40zł a włosy mam nawet długue
Ojej, a co się stało?

Kupuj na allegro albo jakiejś stronie Ja za Vatikę płacę 12 zł za 150 ml

Jejciu, dziewczyny, mam jeszcze jedne zajęcia i 11 dni wolnego

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

A i może za dużo używasz? Na długie włosy wystarcza 2-3 łyżki stołowe oleju.
Mi taka Vatika to by na rok wystarczyła, gdybym nie marynowała w niej włosów zanim się dowiedziałam ile się tego używa
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-04-25 o 09:26
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:37   #2729
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
a Ty jeszcze nie urodziłaś?
NIIIIEEEEE urodziłam :/ jeszcze. Moje dziecię wymęczyło mnie przez 3 dni(bolało wszystko o czym wiedziałam i to o czym nie miałam pojęcia a teraz cisza, mogłabym cały dom posprzątać), pierwsza dziecina (mój synek) był konkretny - nic i sie urodził a teraz masakra.

Aby się czyms jeszcze zająć trzasnełam kilka fotek moich włosiąt. Chwalicie sie i mnie się zrobiło zazrośnie. A co pokukajcie.

1 fota - w całości, jeszcze nie mam pomysłu na ścięcie, mam na głowie mocno zapuszczonego boba
2 fota - hmmm radosna twórczość własna , efekty 2 miesięcznego olejowania
3 fota - w słoneczku
4 fota - w cieniu
5 fota - moje farbowańce na końcach(zdrowe, co?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (62,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (176,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (153,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5a.jpg (100,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a.jpg (95,8 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Farmetka
Czas edycji: 2012-04-25 o 09:40
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:10   #2730
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kaguya
250gram
ale macie racje znajde na allegro, ten dostałam od siostry i mialam go dosc dlugo niestety jak na studentke to mi sie nie usmiecha myslalam o tym oleju Vatika juz jakis czas.

kat123
długa historia, a nie chcę zaśmiecać forum. czasem mam ochote sie nie obudzic bo to tak strasznie boli.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
NIIIIEEEEE urodziłam :/ jeszcze. Moje dziecię wymęczyło mnie przez 3 dni(bolało wszystko o czym wiedziałam i to o czym nie miałam pojęcia a teraz cisza, mogłabym cały dom posprzątać), pierwsza dziecina (mój synek) był konkretny - nic i sie urodził a teraz masakra.

Aby się czyms jeszcze zająć trzasnełam kilka fotek moich włosiąt. Chwalicie sie i mnie się zrobiło zazrośnie. A co pokukajcie.

1 fota - w całości, jeszcze nie mam pomysłu na ścięcie, mam na głowie mocno zapuszczonego boba
2 fota - hmmm radosna twórczość własna , efekty 2 miesięcznego olejowania
3 fota - w słoneczku
4 fota - w cieniu
5 fota - moje farbowańce na końcach(zdrowe, co?)
wow jak ja Ci zazdroszczę tych farbowanych końców przede mną jeszcze dwa lata zapuszczania
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.