Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-02, 08:40   #2881
pigunia
Raczkowanie
 
Avatar pigunia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 432
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
niech rosna ja mam ogolnie kryzys zyciowy. stad moje rozwazania, przemyslenia po co to wszytko. mierzenie odrostu, obserwacja, pielegnacja, dielenie sie swoimi doswiadczeniami po co.....

Kariar nie łam się warto choćby dlatego żeby poćwiczyć silną wolę... Ja też chwilami mam dość - mam już trochę odrostu, ale wygląda fatalnie przy prawie czarnych farbowańcach!! Jeszcze próbuje odstawić prostownicę... z lśniących, czarnych prostych włosów mam szopę w nie wiadomo jakim kolorze:P
pigunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 09:57   #2882
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że jak kiedyś rozjaśniłam włosy to miałam po tej ze skrzypem dramat ale pewnie miałam zbyt suche włosy.
W ogóle ostatnio zauważyłam, ze moje włosy nagle zmieniły swoje potrzeby. Nie trawią już w ogóle silikonów, Alterra i czerwona i zielona zaczęła mnie jakoś tak obciążać (co mnie dziwi, bo jeszcze do niedawna były idealne dla mnie!). Za to po użyciu Evy Natury ze skrzypem, łopianem i czarną rzepą + odżywką z babassu są cudowne. Chyba, ze to jednorazowy wybryk Na razie chyba ograniczę się do tych dwóch kosmetyków i się okaże
pewnie masz tzw. kryzys włosowy. po jakimś czasie takiej pielegnacji zaczynają wyglądać, jakby im ona nie służyła, ale wróci do normy na razie możesz używać tego, co stosujesz, a po jakimś czasie sprawdzisz
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 12:50   #2883
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

miałam wam rano odpisać, ale zjadło mi odpowiedź a była długa

spiritusmovens - marsz do dermatologa! ja jak mi się znamię powiększyło poszłam i mi przebadała, wszystko gra. ale to zbyt niebezpieczne żeby ignorować. sama jestem cała w pieprzykach, więc wiem o co chodzi

kat123 - wiesz, planuję emigrację do Australii za jakieś 2 lata jak dobrze pójdzie (tzn chyba TŻ dostanie propozycję rewelacyjnej pracy, więc to może nas zniechęcić, bo szef chce z nim porozmawiać o podwyżce ) ja znam angielski perfekt (to mój zawód), tż zna dobrze, obydwoje mamy zawody poszukiwane na liście SOL rządu australijskiego marzę o klimacie, gdzie nie ma zimy, cały rok można na przykład biegać... też uwielbiam ciepło. ale pewnie TŻtowi zaoferują tutaj tyle kasy, że nie będzie się opłacało opuszczać stolicy...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 13:21   #2884
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja jestem genetycznie nie przystosowana do upalow
dla mnie idealna temperatura to 18-26 stopni

w Australii to bym umarla na zawal
tyle tm pajakow, skorpionow i innych fajnych zyjatek


chyba sobie podetne wlosy jeszcze z 10cm
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 13:35   #2885
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tak w ogóle to też mnie strasznie korci, żeby się wybrać znów do fryzjera i rozbić sobie jakąś fajną krótką fryzurkę na lato, ale boję się potem tego zapuszczania, a jak znam siebie to raczej w takich krótkich na dłużej nie zostanę, bo mam takie chwilowe zachcianki. Szkoda, że włosy nie odrastają w miesiąc. A Ty jakie masz długie włoski teraz?[/

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:19 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 13:57   #2886
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to też mnie strasznie korci, żeby się wybrać znów do fryzjera i rozbić sobie jakąś fajną krótką fryzurkę na lato, ale boję się potem tego zapuszczania, a jak znam siebie to raczej w takich krótkich na dłużej nie zostanę, bo mam takie chwilowe zachcianki. Szkoda, że włosy nie odrastają w miesiąc. A Ty jakie masz długie włoski teraz?
Tak troszke za ramiona teraz sa, bym sciela moze nawet za ucho zeby byly
ale to poczekam jeszcze z 2 tyg, bo nie minal miesiac od ostatniej wizyty u fryzjera hehe
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 14:17   #2887
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość

Tak w ogóle to też mnie strasznie korci, żeby się wybrać znów do fryzjera i rozbić sobie jakąś fajną krótką fryzurkę na lato, ale boję się potem tego zapuszczania, a jak znam siebie to raczej w takich krótkich na dłużej nie zostanę, bo mam takie chwilowe zachcianki. Szkoda, że włosy nie odrastają w miesiąc

to samo u mnie...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 14:37   #2888
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że jak kiedyś rozjaśniłam włosy to miałam po tej ze skrzypem dramat ale pewnie miałam zbyt suche włosy.
W ogóle ostatnio zauważyłam, ze moje włosy nagle zmieniły swoje potrzeby. Nie trawią już w ogóle silikonów, Alterra i czerwona i zielona zaczęła mnie jakoś tak obciążać (co mnie dziwi, bo jeszcze do niedawna były idealne dla mnie!). Za to po użyciu Evy Natury ze skrzypem, łopianem i czarną rzepą + odżywką z babassu są cudowne. Chyba, ze to jednorazowy wybryk Na razie chyba ograniczę się do tych dwóch kosmetyków i się okaże
Bo jest taki fenomen, ze do kazdej pielegnacji wlosy sie przyzwaczajaja. Dlatego nalezy zmieniac co jakis czas kosmetyki i potem znow do nich wracac. Mi po ulubionym szamponie tez coraz szybciej przetluszczaja sie wlosy, schowam go na kilka tygodni to szafki a potem do niego wroce
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Ja jestem genetycznie nie przystosowana do upalow
dla mnie idealna temperatura to 18-26 stopni

w Australii to bym umarla na zawal
tyle tm pajakow, skorpionow i innych fajnych zyjatek


chyba sobie podetne wlosy jeszcze z 10cm
Hehe, chyba polknelas bakcyla - tez tak mialam. Dlugo nosilam dlugie wlosy, potem sporo podcielam a potem mi sie zabawa spodobala i ciachnelam wlasnie za ucho Teraz znowu odrastaja, ale mysle, ze warto je bylo radykalnie skrocic, bo sa o wiele zdrowsze i ladniejsze. A mialas juz kiedys taka fryzurke czy bedzie to zupelnie cos nowego?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 15:02   #2889
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kaguya ja to mam takie fazy, że raz mi się chcę obciąć na króciutko, a po kilku dniach marzą mi się długaśne włosy i bym żałowała. Na razie mam takie do końca karku, więc dla mnie nie są ani krótkie ani długie. Z drugiej strony gdybym je teraz ciachnęła to też szybciej doszła bym do swoich naturalek za którymi bardzo tęsknie. I już nie wiem czy wolę chodzić długo z dwukolorowymi włosami w obecnej długości czy z krótkimi i szybko dojść do celu, a potem zapuszczać swoje.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:17 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 15:11   #2890
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Hehe, chyba polknelas bakcyla - tez tak mialam. Dlugo nosilam dlugie wlosy, potem sporo podcielam a potem mi sie zabawa spodobala i ciachnelam wlasnie za ucho Teraz znowu odrastaja, ale mysle, ze warto je bylo radykalnie skrocic, bo sa o wiele zdrowsze i ladniejsze. A mialas juz kiedys taka fryzurke czy bedzie to zupelnie cos nowego?
mialam dosc krotkie wlosy jakos w liceum...
no i jak bylam mala to zwykle mialam takiego boba za ucho

po pierwsze
to sie juz przyzwyczailam ze nie mam dlugich wlosow,
po drugie jak jest goraco to o wiele wygodniej z krotszymi,
po trzecie i najwazniesze! pomimo tego ze nie mam jakiejs strasznej roznicy w kolorch to nie moge patrzec na te odrosty i chce jak najszybciej miec w 100% swoje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 15:16   #2891
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość

kaguya ja to mam takie fazy, że raz mi się chcę obciąć na króciutko, a po kilku dniach marzą mi się długaśne włosy i bym żałowała. Na razie mam takie do końca karku, więc dla mnie nie są ani krótkie ani długie. Z drugiej strony gdybym je teraz ciachnęła to też szybciej doszła bym do swoich naturalek za którymi bardzo tęsknie. I już nie wiem czy wolę chodzić długo z dwukolorowymi włosami w obecnej długości czy z krótkimi i szybko dojść do celu, a potem zapuszczać swoje.
znowu trafiłaś, nie jestes sama
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 15:22   #2892
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
To może przejdź się do dermatologa?
Moje akurat nie budzą na razie niepokoju, ale gdyby tak było od razu leciałabym do lekarza. Tyle się teraz słyszy o tych wszystkich czerniakach...

Ale, co?
raczej pójdę, ale dopiero po maturach, z tym że ze mną to jest tak, że często mi się coś wydaje więc pewnie to nic

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

spiritusmovens - marsz do dermatologa! ja jak mi się znamię powiększyło poszłam i mi przebadała, wszystko gra. ale to zbyt niebezpieczne żeby ignorować. sama jestem cała w pieprzykach, więc wiem o co chodzi
oj dzięki dziewczyny, że się martwicie, ale ja tak mam że sobie często coś wmawiam, szczególnie kiedy mam gorszy okres i więcej stresów, a to znamię od dziecka mam takie duże, więc na razie jeszcze nie panikuję, ale pewnie się przejdę za miesiąc
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 18:28   #2893
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

cześc dziewczyny

ja dzis tylko na moment. poczytałam to co napisałyscie od mojej ostatniej wizyty(sporo tego hehe). Mnie tez odpowiada temp do 26 st. i przenosiny do australii odpadają ze względu na temperaturę a drugie to te własnie zwierzątka. Północ.... hmmm... myslelismy z meżem o norwegii, zobaczymy. Mnie tylko tak długa zima sie nie podoba.

Poza tym.....URODZIŁAM!!!!!!!

w sobote o 12.25, synka 3490 zywej wagi, fajny blondasek. Wypisali mnie wczoraj.
Dochodzę do siebie powolnym kroczkiem gejszy bo mam jesień średniowiecza (tam na dole ). Ok uciekam, czas kąpania....
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 19:27   #2894
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Farmetka, gratuluje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 19:47   #2895
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny

ja dzis tylko na moment. poczytałam to co napisałyscie od mojej ostatniej wizyty(sporo tego hehe). Mnie tez odpowiada temp do 26 st. i przenosiny do australii odpadają ze względu na temperaturę a drugie to te własnie zwierzątka. Północ.... hmmm... myslelismy z meżem o norwegii, zobaczymy. Mnie tylko tak długa zima sie nie podoba.

Poza tym.....URODZIŁAM!!!!!!!

w sobote o 12.25, synka 3490 zywej wagi, fajny blondasek. Wypisali mnie wczoraj.
Dochodzę do siebie powolnym kroczkiem gejszy bo mam jesień średniowiecza (tam na dole ). Ok uciekam, czas kąpania....
Farmetka gratulacje!!!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 21:06   #2896
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
miałam wam rano odpisać, ale zjadło mi odpowiedź a była długa

spiritusmovens - marsz do dermatologa! ja jak mi się znamię powiększyło poszłam i mi przebadała, wszystko gra. ale to zbyt niebezpieczne żeby ignorować. sama jestem cała w pieprzykach, więc wiem o co chodzi

kat123 - wiesz, planuję emigrację do Australii za jakieś 2 lata jak dobrze pójdzie (tzn chyba TŻ dostanie propozycję rewelacyjnej pracy, więc to może nas zniechęcić, bo szef chce z nim porozmawiać o podwyżce ) ja znam angielski perfekt (to mój zawód), tż zna dobrze, obydwoje mamy zawody poszukiwane na liście SOL rządu australijskiego marzę o klimacie, gdzie nie ma zimy, cały rok można na przykład biegać... też uwielbiam ciepło. ale pewnie TŻtowi zaoferują tutaj tyle kasy, że nie będzie się opłacało opuszczać stolicy...
to ja chyba nic nie powiem i zakopie sie w swojej norce
mnie tam wcale nikt nie chce no;-/ ehhh

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny

ja dzis tylko na moment. poczytałam to co napisałyscie od mojej ostatniej wizyty(sporo tego hehe). Mnie tez odpowiada temp do 26 st. i przenosiny do australii odpadają ze względu na temperaturę a drugie to te własnie zwierzątka. Północ.... hmmm... myslelismy z meżem o norwegii, zobaczymy. Mnie tylko tak długa zima sie nie podoba.

Poza tym.....URODZIŁAM!!!!!!!

w sobote o 12.25, synka 3490 zywej wagi, fajny blondasek. Wypisali mnie wczoraj.
Dochodzę do siebie powolnym kroczkiem gejszy bo mam jesień średniowiecza (tam na dole ). Ok uciekam, czas kąpania....
Kochana Gratulujemy Ci wszystkie wlosomaniaczki**** super sie spisalas! niezle wazyl ten twoj synus! a jak bedzie mial na imie? a jakies jedno zdjatko? no wiem nie ten watek ale wybaczcie mi prossze

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-05-02 o 21:10
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 07:06   #2897
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
to ja chyba nic nie powiem i zakopie sie w swojej norce
mnie tam wcale nikt nie chce no;-/ ehhh

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------



Kochana Gratulujemy Ci wszystkie wlosomaniaczki**** super sie spisalas! niezle wazyl ten twoj synus! a jak bedzie mial na imie? a jakies jedno zdjatko? no wiem nie ten watek ale wybaczcie mi prossze
gdzie tam, tam gdzie mieszkasz? bo widzę że na liście SOL jest i chemist i chemical engineer

o tu jest link http://www.immi.gov.au/skilled/gener...fact-sheet.pdf
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 08:39   #2898
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
pewnie masz tzw. kryzys włosowy. po jakimś czasie takiej pielegnacji zaczynają wyglądać, jakby im ona nie służyła, ale wróci do normy na razie możesz używać tego, co stosujesz, a po jakimś czasie sprawdzisz
No zobaczymy A może po prostu moje włosy już nie są "zniszczone" i się od tego obciążają, bo te szampony co mam z Alterry to do włosów suchych
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

kat123 - wiesz, planuję emigrację do Australii za jakieś 2 lata jak dobrze pójdzie (tzn chyba TŻ dostanie propozycję rewelacyjnej pracy, więc to może nas zniechęcić, bo szef chce z nim porozmawiać o podwyżce ) ja znam angielski perfekt (to mój zawód), tż zna dobrze, obydwoje mamy zawody poszukiwane na liście SOL rządu australijskiego marzę o klimacie, gdzie nie ma zimy, cały rok można na przykład biegać... też uwielbiam ciepło. ale pewnie TŻtowi zaoferują tutaj tyle kasy, że nie będzie się opłacało opuszczać stolicy...
Oj pozazdrościć tylko

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Bo jest taki fenomen, ze do kazdej pielegnacji wlosy sie przyzwaczajaja. Dlatego nalezy zmieniac co jakis czas kosmetyki i potem znow do nich wracac. Mi po ulubionym szamponie tez coraz szybciej przetluszczaja sie wlosy, schowam go na kilka tygodni to szafki a potem do niego wroce
A swoją drogą ja nie używałam jednego produktu, tylko mam 3 szampony, 3 odżywki i używałam ich na zmianę
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
raczej pójdę, ale dopiero po maturach, z tym że ze mną to jest tak, że często mi się coś wydaje więc pewnie to nic
Lepiej sprawdzić dla spokoju
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość

Poza tym.....URODZIŁAM!!!!!!!

w sobote o 12.25, synka 3490 zywej wagi, fajny blondasek. Wypisali mnie wczoraj.
Dochodzę do siebie powolnym kroczkiem gejszy bo mam jesień średniowiecza (tam na dole ). Ok uciekam, czas kąpania....
GRATULACJE!!! NIech maleństwo się zdrowo chowa a jakie imię wybraliście?


Pogoda się u mnie popsuła chociaż może dobrze, bo mnie kolana pieką a niby w cieniu wczoraj na hamaku siedziałam.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:32   #2899
mylucky13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Można się przyłączyć?
Nie farbuję włosów od ok. 24.03.2012 i rosną baaaardzo powoli, więc to będzie długa droga. Przejrzałam już ponad połowę wątku i jestem pod wrażeniem Waszej wytrwałości
Zapowiedziałam już mamie i TŻowi, że mają mnie powstrzymywać od farbowania jakby mi coś strzeliło do głowy
mylucky13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 10:37   #2900
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
gdzie tam, tam gdzie mieszkasz? bo widzę że na liście SOL jest i chemist i chemical engineer

o tu jest link http://www.immi.gov.au/skilled/gener...fact-sheet.pdf
to ja musze do autralii sie przeprowadzic chyba zeby znalezc prace....
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:39   #2901
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny

ja dzis tylko na moment. poczytałam to co napisałyscie od mojej ostatniej wizyty(sporo tego hehe). Mnie tez odpowiada temp do 26 st. i przenosiny do australii odpadają ze względu na temperaturę a drugie to te własnie zwierzątka. Północ.... hmmm... myslelismy z meżem o norwegii, zobaczymy. Mnie tylko tak długa zima sie nie podoba.

Poza tym.....URODZIŁAM!!!!!!!

w sobote o 12.25, synka 3490 zywej wagi, fajny blondasek. Wypisali mnie wczoraj.
Dochodzę do siebie powolnym kroczkiem gejszy bo mam jesień średniowiecza (tam na dole ). Ok uciekam, czas kąpania....
Wow, gratulacje !

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mylucky13 Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?
Nie farbuję włosów od ok. 24.03.2012 i rosną baaaardzo powoli, więc to będzie długa droga. Przejrzałam już ponad połowę wątku i jestem pod wrażeniem Waszej wytrwałości
Zapowiedziałam już mamie i TŻowi, że mają mnie powstrzymywać od farbowania jakby mi coś strzeliło do głowy
no pewnie jak chcesz to pokaż nam swój odrost a jakie masz naturalne?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:51   #2902
mylucky13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Wow, gratulacje !

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



no pewnie jak chcesz to pokaż nam swój odrost a jakie masz naturalne?
Pokażę jak będę wieczorem w domu, chociaż na razie niewiele widać. Nie mam pojęcia jaki jest teraz, zawsze odrost wydawał mi się szary W dzieciństwie miałam rudawy blond, zanim zaczęłam farbować trochę ściemniał, więc aktualny kolor to zagadka
mylucky13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:12   #2903
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Farmetka - gratuluję i dużo zdrowia dla małego, a Ty szybko wracaj do formy to Twoje pierwsze dziecko?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:00   #2904
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej

dziś znów zbiorówka czytania...
Synus ma na imię Brunon (zdrobniale Bruno). To mój drugi syn, pierwszy Maksymilian ma juz 7 lat, a teraz to była wpadka () z której sie cieszymy. Nie staraliśmy się wczesniej o drugie dziecko bo pierwszy model tak nam dał w pióra, że działa skuteczniej niż jakakolwiek antykoncepcja (hehe). W sumie to Maksymilian miał być Brunonem ale TŻ sie zbuntował, więc powiedziała, że jeżeli kiedykolwiek urodzę drugie dziecko i będzie to syn to będzie Brunon i ... nie miał wyjscia. Teraz nawet mu się to imię podoba (miał w końcu 7 lat na przemyslenie tematu).

Zdjecia dodam wolnym czasem, zrobię to na pewno tylko proszę o cierpliwość. Idę powalczyć trochę o swoją urodę bo przez pobyt w szpitalu się troszkę zapuściłam(nie dawałam odżywki na włosy, bo to szybciej) i niestety sianko mi się zrobiło na głowie. Swoją drogą mają tam jakąś taką twardą wodę, bo po normalnym traktowaniu juz w domu dalej mam włosy jak kołki.

Wczoraj wieczorem TŻ znalazł moje zdjęcie sprzed kilku lat i zażyczył sobie takiej fryzurki dla mnie(nie wrzucę bo nie mam gdzie zeskanować, zdjęcie robione "tradycyjnie"). Pomysł mi się spodobał, bo to była jedna z fryzur, które mi przypadły do gustu. Zdjęcie zapodam po powrocie od fryzjera, co mysle nie nastapi migiem, gdyż jeszcze nie do końca mogę siedzieć(rozumie sie dlaczego) i wyjście do fryzjera musi jeszcze poczekać.

Czytałam o Waszych chwilach zwątpienia nad zapuszczaniem, znam ten ból ale co mnie nachodzi myśl o farbnięciu albo pasemkach to zaczynam czytać wątek od początku aby się zmotywować. DAM RADĘ!
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:24   #2905
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
hej

dziś znów zbiorówka czytania...
Synus ma na imię Brunon (zdrobniale Bruno). To mój drugi syn, pierwszy Maksymilian ma juz 7 lat, a teraz to była wpadka () z której sie cieszymy. Nie staraliśmy się wczesniej o drugie dziecko bo pierwszy model tak nam dał w pióra, że działa skuteczniej niż jakakolwiek antykoncepcja (hehe). W sumie to Maksymilian miał być Brunonem ale TŻ sie zbuntował, więc powiedziała, że jeżeli kiedykolwiek urodzę drugie dziecko i będzie to syn to będzie Brunon i ... nie miał wyjscia. Teraz nawet mu się to imię podoba (miał w końcu 7 lat na przemyslenie tematu).

Zdjecia dodam wolnym czasem, zrobię to na pewno tylko proszę o cierpliwość. Idę powalczyć trochę o swoją urodę bo przez pobyt w szpitalu się troszkę zapuściłam(nie dawałam odżywki na włosy, bo to szybciej) i niestety sianko mi się zrobiło na głowie. Swoją drogą mają tam jakąś taką twardą wodę, bo po normalnym traktowaniu juz w domu dalej mam włosy jak kołki.

Wczoraj wieczorem TŻ znalazł moje zdjęcie sprzed kilku lat i zażyczył sobie takiej fryzurki dla mnie(nie wrzucę bo nie mam gdzie zeskanować, zdjęcie robione "tradycyjnie"). Pomysł mi się spodobał, bo to była jedna z fryzur, które mi przypadły do gustu. Zdjęcie zapodam po powrocie od fryzjera, co mysle nie nastapi migiem, gdyż jeszcze nie do końca mogę siedzieć(rozumie sie dlaczego) i wyjście do fryzjera musi jeszcze poczekać.
Bardzo ładne, oryginalne imię A jak się ogólnie czujesz?

Włosy na pewno dojdą do siebie a może zrobisz nam zdjęcie zdjęcia? jestem bardzo ciekawa fryzurki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:13   #2906
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez mylucky13 Pokaż wiadomość
Pokażę jak będę wieczorem w domu, chociaż na razie niewiele widać. Nie mam pojęcia jaki jest teraz, zawsze odrost wydawał mi się szary W dzieciństwie miałam rudawy blond, zanim zaczęłam farbować trochę ściemniał, więc aktualny kolor to zagadka
no tak to z tym trzeba poczekać

W ogóle dziewczyny jestem po maturze z polskiego i jestem mega zadowolona bo akurat dali to co czytałam i się rozpisałam

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
hej

dziś znów zbiorówka czytania...
Synus ma na imię Brunon (zdrobniale Bruno). To mój drugi syn, pierwszy Maksymilian ma juz 7 lat, a teraz to była wpadka () z której sie cieszymy. Nie staraliśmy się wczesniej o drugie dziecko bo pierwszy model tak nam dał w pióra, że działa skuteczniej niż jakakolwiek antykoncepcja (hehe). W sumie to Maksymilian miał być Brunonem ale TŻ sie zbuntował, więc powiedziała, że jeżeli kiedykolwiek urodzę drugie dziecko i będzie to syn to będzie Brunon i ... nie miał wyjscia. Teraz nawet mu się to imię podoba (miał w końcu 7 lat na przemyslenie tematu).

Zdjecia dodam wolnym czasem, zrobię to na pewno tylko proszę o cierpliwość. Idę powalczyć trochę o swoją urodę bo przez pobyt w szpitalu się troszkę zapuściłam(nie dawałam odżywki na włosy, bo to szybciej) i niestety sianko mi się zrobiło na głowie. Swoją drogą mają tam jakąś taką twardą wodę, bo po normalnym traktowaniu juz w domu dalej mam włosy jak kołki.

Wczoraj wieczorem TŻ znalazł moje zdjęcie sprzed kilku lat i zażyczył sobie takiej fryzurki dla mnie(nie wrzucę bo nie mam gdzie zeskanować, zdjęcie robione "tradycyjnie"). Pomysł mi się spodobał, bo to była jedna z fryzur, które mi przypadły do gustu. Zdjęcie zapodam po powrocie od fryzjera, co mysle nie nastapi migiem, gdyż jeszcze nie do końca mogę siedzieć(rozumie sie dlaczego) i wyjście do fryzjera musi jeszcze poczekać.

Czytałam o Waszych chwilach zwątpienia nad zapuszczaniem, znam ten ból ale co mnie nachodzi myśl o farbnięciu albo pasemkach to zaczynam czytać wątek od początku aby się zmotywować. DAM RADĘ!
Bardzo fajne imię takie nietuzinkowe
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 13:31   #2907
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mi się imiona akurat nie podobają, ale każdy ma inny gust
dbaj o dzieciaczka, bo pewnie daje w kość
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 14:16   #2908
amiszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć Dziewczyny
Melduję się jako nowa w wątku.Ponieważ kucyk robił mi się dużo cieńszy to stwierdziłam że dosyć. Ostatni raz farbowałam się przed Wielkanocą. To co mi wyrasta jest siwo-mysie a włoski farbowałam na czarno. Mój odrost ma ok 2,5 cm i wygladam jakby mi włosy zaczynały rosnąć nad głową. Będzie ciężko
amiszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 15:28   #2909
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spiritusmovens - ach, matura... zdawałam ją pięć lat temu. z polskiego rozsz. miałam 100% (to nie żart ) a teraz już kończę studia... jak ten czas szybko leci

brunon i maks to piękne imiona, takie literackie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 15:30   #2910
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez amiszcz Pokaż wiadomość
To co mi wyrasta jest siwo-mysie
teraz Ci się tak wydaje. im dłuższe tym bardziej kolor staje się wyraźniejszy. poza tym sztuczne pigmenty farby zmylają oko.
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
jak ten czas szybko leci
to fakt. a po studiach tylko praca...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.