Zdradzi³y¶cie ch³opaka? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-20, 22:31   #1
ifeelfine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 24

Zdradzi³y¶cie ch³opaka?


Ciekawi mnie, czy która¶ z was kiedy¶ zdradzi³a swojego T¯. Ja mojego by³ego zdradzi³am parê dni przed naszym rozstaniem. Wyl±dowa³am w ³ó¿ku z obecnym ch³opakiem.
Nie ¿a³ujê. Jestem bardzo szczê¶liwa, ¿yjê w udanym zwi±zku Poprzedni zwi±zek i tak mia³ siê ku koñcowi, a facet okaza³ siê zwyk³± ¶wini±.
ifeelfine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:32   #2
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 136
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Nigdy. A osoby ktore to robia, nie zasluguja jak dla mnie na miano czlowieka
_Karolinaa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:40   #3
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 11 232
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Nie zasluguja na miano czlowieka? Aaas, toc w Polsce to sami prawowici katolicy. Zastanowilybyscie sie czasem co piszecie i jaki to ma sens. Jak mozna rzucac takie teksty, ze ktos nie zasluguje na miano CZLOWIEKA bo no. Zdradzil. Borze, nie na moj skromny umysl ta wasza paskudna pycha.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:45   #4
lightgoaway
Zadomowienie
 
Avatar lightgoaway
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 127
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

nie zdradzi³am, nie popieram, dla mnie to tchórzostwo
__________________
'' Opcja: zaprzyja¼nij siê z samym sob±
jest idealna, a w³a¶ciwie jedyna,
¿eby nie czuæ siê megasamotnym w ¿yciu ,,

lightgoaway jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:45   #5
ifeelfine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nigdy. A osoby ktore to robia, nie zasluguja jak dla mnie na miano czlowieka
Dziêki. Nie pochwalam jako¶ tego, co zrobi³am, bo jednak powinnam by³a najpierw siê rozstaæ, a potem zaczynaæ z innym.
Ale w sumie wysz³o mi to wszystko na dobre, tak¿e te¿ nie ¿a³ujê, jak ju¿ wspomnia³am
ifeelfine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:49   #6
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 261
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Równie¿ nie pochwalam zdrady, ale ju¿ bez przesady z tym, ¿e osoba zdradzaj±ca "nie zas³uguje na miano cz³owieka".
__________________
"Wiem, ¿e siê urodzi³em.

Wiem, ¿e umrê.

To pomiêdzy jest moje"
— Eddie Vedder
RedLorry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:54   #7
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomo¶ci: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

ja jak chcê co¶ zrobiæ z kim¶ innym to najpierw koñczê trwaj±cy zwi±zek - szczero¶æ i szacunek tego wymagam i od siebie i od innych.
__________________
girlonthebridge jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 22:55   #8
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Ja zdradzi³am swojego by³ego, ale raczej emocjonalnie ni¿ fizycznie. Tak jak u Ciebie nasz zwi±zek chyli³ siê ku koñcowi, w sumie to by³a kolejna próba po którym¶ tam ju¿ rozstaniu, da³am siê ub³agaæ i dosta³ kolejn± szansê, ale ja ju¿ go nie kocha³am i ¿a³owa³am, ¿e zgodzi³am siê znów z nim byæ, ¿e da³am mu nadziejê, ¿e jeszcze jako¶ siê nam u³o¿y... W tym czasie pozna³am ju¿ kogo¶ innego i zakocha³am siê w nim, natychmiast definitywnie zakoñczy³am poprzedni zwi±zek.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:56   #9
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 136
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Poka¿ wiadomo¶æ
ja jak chcê co¶ zrobiæ z kim¶ innym to najpierw koñczê trwaj±cy zwi±zek - szczero¶æ i szacunek tego wymagam i od siebie i od innych.
Dokladnie. I dlatego nie szanuje takich 'kobiet' i 'mezczyzn'
_Karolinaa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 22:57   #10
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 791
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;43812929]Nie zasluguja na miano czlowieka? Aaas, toc w Polsce to sami prawowici katolicy. Zastanowilybyscie sie czasem co piszecie i jaki to ma sens. Jak mozna rzucac takie teksty, ze ktos nie zasluguje na miano CZLOWIEKA bo no. Zdradzil. Borze, nie na moj skromny umysl ta wasza paskudna pycha.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

A to trzeba byæ katolikiem, by potêpiaæ zdradê? Je¶li dla Ciebie zdrada jest w porz±dku i nie umniejsza komu¶ to spoko

¯adne t³umaczenie nie usprawiedliwia zdrady. Mog³a¶ zerwaæ z ch³opakiem wcze¶niej. Nie zrobi³a¶ tego, Twój wybór.
Jako osoba, która by³a z tak± kobiet± uwa¿am, ¿e w chwili s³abo¶ci bêdziesz podatna znów na innych facetów. I tak, patrzê teraz na do¶wiadczenia z by³a.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukujê w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 23:01   #11
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 136
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Potepiam zdrade a do katoliczki jest mi baaardzo daleko, jestem nie wierzaca i nie wiem co w ogole zdrada ma do tego. Szanujacy siebie czlowiek i innych nigdy tego nie zrobi.
_Karolinaa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 23:09   #12
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 21 825
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Poka¿ wiadomo¶æ
Potepiam zdrade a do katoliczki jest mi baaardzo daleko, jestem nie wierzaca i nie wiem co w ogole zdrada ma do tego. Szanujacy siebie czlowiek i innych nigdy tego nie zrobi.
Im jestem starsza tym bardziej sk³aniam siê do pogl±du Nigdy nie mów nigdy Choæ jak na razie rzeczywi¶cie wyznajê pogl±d podobny do Twojego, jednak daleka jestem od stwierdzenia, ¿e ten, który zdradzi³ nie zas³uguje na miano cz³owieka. Cz³owiek czasami b³±dzi, myli siê, staram siê to mieæ na uwadze. Osobi¶cie nigdy nie kusi³o mnie do zdrady poniewa¿ gdy by³am w zwi±zku mia³am ochotê tylko na tego konkretnego faceta, jako¶ takie to proste by³o. Gdy nie mia³am, koñczy³am sprawê i ca³a filozofia

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-11-20 o 23:16
laisla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 23:10   #13
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Jak to siê mówi: zdarza siê nawet najlepszym nie ma ludzi idealnych, a ten kto przez 80 lat swojego ¿ycia i przez wiele lat zwi±zków, nie upada ani razu, temu mogê tylko pogratulowaæ
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 23:13   #14
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 535
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Nie zdradzi³am nigdy ¿adnego z moich facetów (nawet jak mia³am na¶cie lat i pstro w g³owie ).

Sama jednak zosta³am zdradzona 2 razy.
__________________

_Marta_M_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 23:14   #15
amanda288
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Jest taka zasada, któr± powinni kierowaæ siê osoby uczciwe: je¶li jeste¶ w zwi±zku nie ogl±daj siê za innymi. Mam nadzieje Autorko, ¿e ten zwi±zek bêdzie ci±gle taki wspania³y. Skoro zdradzi³a¶ raz to i mo¿esz zrobiæ to ponownie, albo odwrotnie, Ty dostaniesz kopa..czego Ci nie ¿yczê(¿eby nie by³o).
amanda288 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 23:18   #16
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 519
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Nie zdradzi³am, nie popieram tego.
Uwa¿am ¿e ka¿dy z nas ma swoje sumienie i wie co robi.
Individualist jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 23:29   #17
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomo¶ci: 3 326
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Jak siê kocha to siê nie zdradza.
__________________
08.09.2013 Anto¶, mój Skarb

"Beztroski u¶miech dziecka to jak promyk s³oñca w szarym ¿yciu"
papuga_69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 23:31   #18
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Ja jestem obecnie na takim zakrêcie. Niby nigdy nie zdradzi³am fizycznie...ale chyba zaczynam to robiæ emocjonalnie. Zastanawiam siê, czy jest sens ratowaæ zwi±zek, czy go zakoñczyæ itd. Ogólnie du¿o przemy¶leñ. Ehh...ciê¿kie dni nasta³y.

Dla mnie pojedyncza zdrada jest czym¶ ludzkim. Mo¿e siê zdarzyæ. Pokazuje tylko, ¿e kto¶ jest s³abym cz³owiekiem... ale nadal cz³owiekiem. Aczkolwiek zdrada to pojêcie wzglêdne. Dla jednych taka bêdzie gorsza, dla innych siaka bêdzie gorsza. Nie da siê tego oceniæ obiektywnie. Ja nigdy nie zosta³am zdradzona fizycznie (jestem praktycznie pewna). Zdarzy³o siê raz emocjonalnie.
BadLife jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 23:36   #19
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez BadLife Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem obecnie na takim zakrêcie. Niby nigdy nie zdradzi³am fizycznie...ale chyba zaczynam to robiæ emocjonalnie. Zastanawiam siê, czy jest sens ratowaæ zwi±zek, czy go zakoñczyæ itd. Ogólnie du¿o przemy¶leñ. Ehh...ciê¿kie dni nasta³y.
Spróbuj post±piæ tak, by nikogo nie skrzywdziæ. Nie ma sensu ciagn±æ zwi±zku na si³ê, jeszcze do tego ¶wiadomie my¶l±c o kim¶ innym.

Cytat:
Napisane przez BadLife Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie pojedyncza zdrada jest czym¶ ludzkim. Mo¿e siê zdarzyæ. Pokazuje tylko, ¿e kto¶ jest s³abym cz³owiekiem... ale nadal cz³owiekiem.
Albo s³abym, albo po prostu wyrachowanym niestety. Gdyby chodzi³o tylko o s³abo¶æ, to pewnie ka¿da zdrada by³aby jednorazowa.

Mnie siê nie zdarzy³o i nie s±dzê, ¿ebym kiedykolwiek do tego dopu¶ci³a, bardzo wa¿na jest dla mnie uczciwo¶æ. Poza tym po prostu mnie do tego nie ci±gnie, jestem do bólu monogamistk± i nie muszê siê hamowaæ.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 00:07   #20
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Nie zdradzi³em i nie zosta³em zdradzony. Zdrada to dla mnie egoizm, tchórzostwo, na pewno nie jest usprawiedliwieniem niczego.

Jak co¶ w zwi±zku jest nie tak (albo s± zwi±zki, ¿e jest ok a mimo to zdradzaj±) to trzeba zostawiæ tego kogo¶ i zastanowiæ siê nad samym sob±.

My sami podejmujemy decyzjê czy zdradzaæ czy te¿ nie. To zale¿y od nas samych a nie ludzi (którzy wg niektórych pchaj± nas do tego).
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:12   #21
agniecha93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zdradzi³em i nie zosta³em zdradzony. Zdrada to dla mnie egoizm, tchórzostwo, na pewno nie jest usprawiedliwieniem niczego.

Jak co¶ w zwi±zku jest nie tak (albo s± zwi±zki, ¿e jest ok a mimo to zdradzaj±) to trzeba zostawiæ tego kogo¶ i zastanowiæ siê nad samym sob±.

My sami podejmujemy decyzjê czy zdradzaæ czy te¿ nie. To zale¿y od nas samych a nie ludzi (którzy wg niektórych pchaj± nas do tego).
Generalnie patrz±c na temat w±tku to w¶ród Twojej p³ci zdrad bêdzie baaardzo ma³y odsetek.
agniecha93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:15   #22
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 045
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Zdradzi³am ch³opaka z którym dzieli³o nas 500 km, widzieli¶my siê ³±cznie dwa razy
Spotka³am kogo¶, zakocha³am siê, poca³owa³am go takim buziakiem krótkim, przyzna³am siê ch³opakowi, by³ smutny, ale nie zazdrosny i nie chcia³ ¿ebym ograniczy³a kontakt z V.(?!) By³am zakochana w V. od pocz±tku, mêczy³am siê a¿ 20 dni z wyrzutami sumienia wzglêdem ch³opaka, póki V. nie podj±³ za mnie decyzji i nie poca³owa³ mnie tak bardzo namiêtnie sam z siebie choæ w odpowiedzi na mojego buziaka. A jak to tak teraz byæ z ch³opakiem po takim poca³unku, który na dodatek znaczy³ dla mnie wiêcej ni¿ poca³unek ch³opaka?
I tak oto zyska³am Mê¿a.
Mia³am 17 lat.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:20   #23
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez agniecha93 Poka¿ wiadomo¶æ
Generalnie patrz±c na temat w±tku to w¶ród Twojej p³ci zdrad bêdzie baaardzo ma³y odsetek.
heh ja wiem, ¿e w tytule chodzi o p³eæ Ale po prostu nie raz ju¿ wypowiada³em siê z mojego punktu widzenia bo chyba o to Ci chodzi tak?

Je¿eli nie, to nie by³bym a¿ taki pochopny w stwierdzeniu, ¿e faceci czê¶ciej zdradzaj±

Nigdy nie spotka³em siê w¶ród moich najbli¿szych znajomych kolegów ze zdrad± z ich strony. Bardziej zdradza³y kobiety i to na 2 sposoby - emocjonalnie i fizycznie.

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2013-11-21 o 00:22
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:20   #24
erRamirez
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Nie zdradzi³em ale mam zamiar-chyba mam prawo bo moja kobita mia³a kogo¶ przedemn± ( a ja nie) - zreszt± ten fakt jest destrukcyjny. Czekam wiec okazji, jak do tej pory seks - oralny proponowa³ mi bezdomny cygan (za chleb) ale odmówi³em. Wiêc otwarty jestem...na propozycje oczywi¶cie ( mo¿e cyganka ....)
erRamirez jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:21   #25
agniecha93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Poka¿ wiadomo¶æ
heh ja wiem, ¿e w tytule chodzi o p³eæ Ale po prostu nie raz ju¿ wypowiada³em siê z mojego punktu widzenia bo chyba o to Ci chodzi tak?
Tak tak. Taki ma³y humorek z mojej strony

Nie zdradzi³am i nie zamierzam. Wcze¶niej bym zostawi³a aktualnego partnera. Z szacunku do siebie przede wszystkim.
agniecha93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:22   #26
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 21 825
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez erRamirez Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zdradzi³em ale mam zamiar-chyba mam prawo bo moja kobita mia³a kogo¶ przedemn± ( a ja nie) - zreszt± ten fakt jest destrukcyjny. Czekam wiec okazji, jak do tej pory seks - oralny proponowa³ mi bezdomny cygan (za chleb) ale odmówi³em. Wiêc otwarty jestem...na propozycje oczywi¶cie ( mo¿e cyganka ....)
Bredzisz ch³opie.
laisla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:25   #27
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 4 441
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

No ch³opaka to bym nie zdradzi³ .....ale kobiety zdradza³em ca³e ¿ycie i nigdy nie mia³em choæby cienia wyrzutów sumienia .
ARAKSJEL jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:29   #28
erRamirez
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez laisla Poka¿ wiadomo¶æ
Bredzisz ch³opie.
Tj?
Chodzi o to, ¿e cygan mi seksu nie móg³ proponowaæ ? Czy co? ( ja jestem ch³opem, wiêc proszê ³opatologicznie)
erRamirez jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:39   #29
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 21 825
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez erRamirez Poka¿ wiadomo¶æ
Tj?
Chodzi o to, ¿e cygan mi seksu nie móg³ proponowaæ ? Czy co? ( ja jestem ch³opem, wiêc proszê ³opatologicznie)
Nie wiem czy sens t³umaczyæ bo mam wra¿enie, ¿e prowokujesz tylko. Ale ok, niech bêdzie. Jakie prawo do zdrady daje Ci posiadanie przez Twoj± partnerkê faceta zanim zaczêli¶cie byæ ze sob± Co w tym destrukcyjnego, ¿e kogo¶ mia³a? I trzecie pytanie podstawowe: w jakim celu tkwisz w zwi±zku podczas gdy wypatrujesz tylko okazji do zdrady

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-11-21 o 00:40
laisla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 00:43   #30
jem_widelcem
Raczkowanie
 
Avatar jem_widelcem
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Zdradzi³y¶cie ch³opaka?

nie. nie umiem, nawet jakbym chcia³a. po pierwsze, czu³abym siê winna, nie mog³abym na niego patrzeæ my¶l±c, ¿e jest nic nie¶wiadomy. po drugie, nie chcia³abym straciæ faceta przez g³upi± zdradê. po trzecie, jestem za opcj±: 'zakoñcz stare zanim zaczniesz nowe.'
__________________
''And all the roads we have to walk are winding.
And all the lights that lead us there are blinding.
There are many things that I would like to say to you,
but I don't know, how...


Because maybe...

You're gonna be the one that saves me.

And after all, you're my wonderwall.''
jem_widelcem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-03-15 08:13:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.