Help!!! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-16, 21:46   #1
martus2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
GG do martus2007

Help!!! :)


Czesc dziewczyny )

Mam do Was ogromna prosbe bo ja juz nie wiem co mam robic od 1.5 r nosze jasne wlosy ale chcialabym wrocic do swojego koloru tj. sredni szatyn i nie wiem jak taki kolor uzyskac ( na pewno nie ciemnym blondem) moi znajomi mi doradzaja zebym zostala przy jasnych wl choc i tu zdania sa podzielone..plissss pomozcie zalaczam zdjecia i prosze o opinie

dziekuje i pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie615.jpg (37,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie437.jpg (36,0 KB, 29 załadowań)
martus2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 00:59   #2
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: Help!!! :)

Osobiście uważam że ci ładnie w blondzie ale w ciemniejszych myślę, że też będzie ok może poprostu skorzystaj z porady fryzjera)
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 10:13   #3
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Help!!! :)

Moim zdaniem tak ladnie wygladasz w tych blond włosach ,że naprawde odradzam Ci przefarbowanie na ciemny kolor .Ladna jestes ,to pewnie by Ci pasowalo,ale po co?ładnie Ci w obcenym kolorze, jak dla mnie jestes delikatna,typowa blondynka
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 18:10   #4
martus2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
GG do martus2007
Dot.: Help!!! :)

hmm no dzieki dziewczyny za duzo opinii nie ma ale kazdy mi odradza ten ciemny kolor a szkoda bo ponosilambym inne ale coz nie mozna miec wszystkiego ;p

kiss
martus2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 20:25   #5
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Help!!! :)

moim zdaniem lepiej by Ci było w cieplejszym kolorze moze jakis blond wpadajacy w rudawy? ale tak nieznacznie
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 08:28   #6
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Help!!! :)

Cytat:
Napisane przez martus2007 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny )

Mam do Was ogromna prosbe bo ja juz nie wiem co mam robic od 1.5 r nosze jasne wlosy ale chcialabym wrocic do swojego koloru tj. sredni szatyn i nie wiem jak taki kolor uzyskac ( na pewno nie ciemnym blondem) moi znajomi mi doradzaja zebym zostala przy jasnych wl choc i tu zdania sa podzielone..plissss pomozcie zalaczam zdjecia i prosze o opinie

dziekuje i pzdr

Martus2007rozumiem Ciebie doskonale kazda znas lub wiekszosc do ktorych ja naleze uwielbia zmiany.Mam w tym doswiadczenie jestem szatynka ale mialam wloski blond bardzo dlugo i zeby nie przezyc szoku kiedy chcialam wrocic do swojego kolorku wlosow kupilam szampon koloryzujacy i polozylam na blondzie.Jest to duzy plus z szamponami kol.gdyz wiadomo ze przy kazdym myciu kolor jest jasniejszy ale pamietaj , ze nie schodzi do konca . Efekt najbardziej podobal mi sie przy 4-5 myciu glowy wtedy tez blond pasemka przebijaly i mialam sliczne wloski jakby ciemne z naturalnymi pasemkami.
Tobie polecilalabym szampon w koloroch sredniego blondu sa to cieple kolory fajnie wyjdzie bo napewno beda ptrzebijac pasemka blond - kolor przyciemnisz nie na stale a wtrakcie mycia bedzie sie zmywal i wtedy sama juz bedziesz wiedziala czy wolisz sie w ciemniejszych czy jasniejszych.Po takiej probie bedziesz juz mogla zdecydowac w jakim Tobie lepiej kolorze i napewno masz szanse wrocic do jasnego po szamponie koloryzujacym jak i zafarbowac ewentualnie na stale na ciemniejszy.
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.