Escentric Molecules - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 17:10   #61
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Widzialyscie na allegro aukcje z pelonwymiarowymi perfumami Escentric Molecules? Do konca aukcji jeszcze 8 dni, a cena jest juz 220 zeta
Jak dobrze, ze ja mam swoja buteleczke
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:07   #62
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Zamowilam niedawno na allegro probki dwoch zapachow - Escentric 01 i Escentric 02. Przyznam, ze z checia poznalabym wszystkie 4 zapachy, ale te dwa akurat po opisach wydaly mi sie najciekawsze. Czekam na przesylke i na pewno opisze wrazenia. Ale szczerze mowiac pluje sobie w brode, ze jak b ylam w Galilu na Mokotowskiej, to wszystkei molekuly staly sobie na polce, a ja do nich podeszlam i stwierdzilam,ze tego dziwadla testowac nie bede, bo wole kwiatki-sratki (ktorych i tak w Galilu nie uswiadczysz). Czytalam kiedys, ze Monika Olejnik uzywa Escentric 01 i dzien bez tych perfum uwaza za dzien stracony Musi cos w tym zapachu byc, bo ponoc wszyscy pytaja, czym tak pieknie pachnie. Mam nadzieje, ze to rzeczywiscie zapachy wydobywajace piekno zapachu skory kazdego z nas Ciekawe jak to zadziala na mojego faceta - bede sprawdzac jego reakcje w pierwszej kolejnosci Co do ceny, wypowiem sie, choc jeszcze nie wachalam zapachu. uwazam, ze 440 zl to wcale nie taka wysoka cena za 100 ml. Przeciez Diory itp. zapachy z Sephory kosztuja tez ponad 400 zl za 100 ml!!! A molekuly to niszowiec i juz samo to zobowiazuje do wysokiej ceny
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 14:47   #63
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Halo, halo!!! Oglaszam wszem i wobec, ze Molekuly sa dostepne u angielskiego sprzedawcy:

http://www.cultbeauty.co.uk/product1...olecule-01.php

Ja kupowalam z innej strony, a na tej jedynie zapisalam sie do wishlisty no i wyslali mi info jak beda. No i sa, a ze ja juz mam swoje molekulki od wigilii to ich nie poterzbuje, wiec.............
rzucac sie dziewczyny hehe, poki sa. a nie drogo, bo 59 funciaszy
Nie znam przelicznika, ale ja za tyle samo w grudniu zaplacilam ok. 270 zeta z przesylka
Kto pierwszy ten lepszy
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:00   #64
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Halo, halo!!! Oglaszam wszem i wobec, ze Molekuly sa dostepne u angielskiego sprzedawcy:

http://www.cultbeauty.co.uk/product1...olecule-01.php

Ja kupowalam z innej strony, a na tej jedynie zapisalam sie do wishlisty no i wyslali mi info jak beda. No i sa, a ze ja juz mam swoje molekulki od wigilii to ich nie poterzbuje, wiec.............
rzucac sie dziewczyny hehe, poki sa. a nie drogo, bo 59 funciaszy
Nie znam przelicznika, ale ja za tyle samo w grudniu zaplacilam ok. 270 zeta z przesylka
Kto pierwszy ten lepszy
Dzięki, o dzięki!!
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:10   #65
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Nie wiem jak sie sprawy maja z Molecule 01 i 02, ale wlasnie dzis testuje Escentric 01 i 02 i... Ojej. Na mnie pachna bardzo podobnie. 02 na poczatku wydaje mi sie dosc mily, z nutka pizma, ale w obu zapachach na 1. plan wysuwaja sie cytrusy. na mnie to ejst po prostu Light blue i uwazam, ze te perfumy nie sa warte swojej ceny jednak. Moze na kims pachna inaczej, moze mam dzis niedobry dzien na testowanie i druga szansa bedzie na pewno, ale poki co szczeka mi opadla i nie moge jej podniesc
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:17   #66
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sie sprawy maja z Molecule 01 i 02, ale wlasnie dzis testuje Escentric 01 i 02 i... Ojej. Na mnie pachna bardzo podobnie. 02 na poczatku wydaje mi sie dosc mily, z nutka pizma, ale w obu zapachach na 1. plan wysuwaja sie cytrusy. na mnie to ejst po prostu Light blue i uwazam, ze te perfumy nie sa warte swojej ceny jednak. Moze na kims pachna inaczej, moze mam dzis niedobry dzien na testowanie i druga szansa bedzie na pewno, ale poki co szczeka mi opadla i nie moge jej podniesc
ja mam podobne wrażenie. Pierwsza moja myśl: banalne. Może po następnych testach wrażenie moje zmieni się o 180 stopni ale puki co to nawet flacha za 250 zł na ebayu mnie nie skusiła:/ potestujem - zobaczym.
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:30   #67
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sie sprawy maja z Molecule 01 i 02, ale wlasnie dzis testuje Escentric 01 i 02 i... Ojej. Na mnie pachna bardzo podobnie. 02 na poczatku wydaje mi sie dosc mily, z nutka pizma, ale w obu zapachach na 1. plan wysuwaja sie cytrusy. na mnie to ejst po prostu Light blue i uwazam, ze te perfumy nie sa warte swojej ceny jednak. Moze na kims pachna inaczej, moze mam dzis niedobry dzien na testowanie i druga szansa bedzie na pewno, ale poki co szczeka mi opadla i nie moge jej podniesc
Na mnie obydwa Escentryki też są dość banalne, ale Molekuły to zupełnie inna bajka
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 15:55   #68
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

aż z tego wszystkiego postanowiłam dziś znów przetestować molekuły 01. prawie w ogóle nie wyczuwam zapachu na mojej skórze. to już 02 są intensywniejsze. ba! te to są strasznie intensywne. ale nie... to jednak nie są zapachy dla mnie. dwójka przypomina mi cytrusowy odświeżacz do wc. nie zachwycają mnie w ogóle i nadal wydaja mi się banalne. taki swieży zapach na ciepłe dni. dwie stówy za flache może bym za nie dała by sobie je całościowo testować co jakiś czas ale nie więcej. więc na razie się nie skuszę... no chyba że stanieją
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:47   #69
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Kurcze, tak to jest z tymi molekulami. Kaprysne sa strasznie
Nie probowalam innych, zadnych Escentric, animolecule 02, wiem, ze o1 to jest moj zapach. Sam w sobie jest mega "uwodzicielski", ale najbardziej lubie jak wspolgra z innymi zapachami:

- bardzo lubie z Escada Rockin rio (wiem, dziwne polaczenie, ale zapach jest wtedy mega super fatastyczny)

- z Gloria Cacharel

- oraz z Amor Amor

Staram sie ich uzywaz tylko na wieksze okazje, bo normalnie to troche szkoda mi ich hehe.
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:15   #70
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Ciesze sie, ze nie jestem odosobniona w tych "dziwnych" opiniach mam takie wrazenie, ze wiekszosc zapachow sprzedawanych w Galilu jest po prostu nie dla mnie. Sa wprawdzie zupelnie rozne, wiekszosc jest ciekawa i pomyslowa, ale akurat malo co mi podeszlo Czekam jeszcze na Molecule 01, ale jakos nie wierze, ze to bedzie cos odkrywczego
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:21   #71
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze nie jestem odosobniona w tych "dziwnych" opiniach mam takie wrazenie, ze wiekszosc zapachow sprzedawanych w Galilu jest po prostu nie dla mnie. Sa wprawdzie zupelnie rozne, wiekszosc jest ciekawa i pomyslowa, ale akurat malo co mi podeszlo Czekam jeszcze na Molecule 01, ale jakos nie wierze, ze to bedzie cos odkrywczego
molecule o1 według mnie jest najbardziej udany i najbardziej przypadł mi do gustu, więc kto wie...
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 18:23   #72
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
molecule o1 według mnie jest najbardziej udany i najbardziej przypadł mi do gustu, więc kto wie...
No ale ponad 400 zl trzeba za niego dac, a za to mialabym prawie 2 flaszki L'Artisan albo CdG
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:28   #73
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
No ale ponad 400 zl trzeba za niego dac, a za to mialabym prawie 2 flaszki L'Artisan albo CdG
skoro tak to... eeee, brzydki, dziadostwo! grzyby zgniłe, płyt do wc, ble, nie fajne!
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:56   #74
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Jestem przykladem, ze "jak sie chce to mozna"
Zakochalam sie w tych perfumach od pierwszego psikniecia i postanowilam je zdobyc. A ze kombinowalam typowo po polsku, zeby zdobyc go jak najtaniej (hehe), tak wiec poszperalam w necie i znalazlam na stronie angielskiej. Ba! Nawet 2 czy 3

Teraz tez Wam podalam linka, zeby ktos mogl poczuc to samo szczescie co ja hehe, po kupieniu upragnionych prefum za nie (az) tak wielka kwote
Dal osob, ktore tak jak ja nie chca juz innego zapachu, wiadomosc ta jest bezcenna
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:58   #75
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
J
Teraz tez Wam podalam linka, zeby ktos mogl poczuc to samo szczescie co ja hehe, po kupieniu upragnionych prefum za nie (az) tak wielka kwote
Dal osob, ktore tak jak ja nie chca juz innego zapachu, wiadomosc ta jest bezcenna
Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że dostępność N/A na tej stronie
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:47   #76
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

hej, a testowałyście Escentric Molesules- ENSCENTRIC 01 lub 02??
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:02   #77
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
a jakie wrażenia?
Escentric 01- testowąłam 2 razy i za każdym razem pachniały inaczej
1-lesno -ołowkowo
2- cytrusowo-lekko leśno-kolońsko
pierwszy raz bardziej mi się podobało
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:26   #78
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
a jakie wrażenia?
o wiele bardziej wole molecules. Escentryki strasznie banalne mi się wydają, nie widzę w nich nic ciekawego.
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:55   #79
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
o wiele bardziej wole molecules. Escentryki strasznie banalne mi się wydają, nie widzę w nich nic ciekawego.
jako ze na mnie Molekuły nie pachną, to na razie jednak wolę Escentric , ale na Molekułki się zaparłam i jakaś odlewka będzie moje wcześniej czy pózniej....
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 17:38   #80
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Dostałam wczoraj próbeczki (Irka, jeszcze raz wielkie dzięki ) i mogę spokojnie sobie testować. Pierwsze wrażenie - najczystszy spirytus później - ja prawie nic nie czuję jednak po chwili zaczęło coś tam pachnieć Zapach ciekawy, rzeczywiście przestrzenny i drzewny, czyli wszystko to co lubię. Jedynym minusem jest to, że pachnie na mnie słabo i trzyma się blisko skóry, muszę się na prawdę mocno wwąchiwać aby go poczuć.
Poza tym bardzo ale to bardzo przypomina mi Dzhonghka, to jakby jej wersja light Czy ktoś też miał takie skojarzenia?
Zobaczymy co będzie później i czy jeszcze czymś mnie zaskoczą te słynne Molekuły
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:12   #81
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Na mnie probki Molecule01 pachnialy baaardzo mocno, jak kupilam caly flakon to tez tak mialam, ze nie zawsze bylo je czuc i musialalm sie wwachiwac
Ale teraz pachna bardzo mocno i tworza super kombinacje z innymi zapachami

Tak wiec moze to jest kwestia jakiegos przyzwyczajenia skory do zapachu? Nie wiadomo, Escentric Molecules to sa tajemnicze zapachy, nigdy nie poznasz ich prawdy hehehehe
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:10   #82
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

jako tako mnie nie zachwyca ale odkryłam jakiś czas temu że to fantastyczna baza pod inne zapachy tak więc czekam na flaszkę ze wspólnych zakupów
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 11:24   #83
keepawayfromfire
Raczkowanie
 
Avatar keepawayfromfire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
GG do keepawayfromfire
Escentric Molecules

Kiedys w moich ukochanych "Wysokich Obcasach" trafiłam na ciekawy artykuł dot. perfum.
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...a_i_opony.html

szczególnie zainteresował mnie fragment:

"Czy są chętni na zapach za 410 zł (100 ml), którego nie czuć? Galilu ma w swojej stajni markę Escentric Molecules. Dwa zapachy - Escentric 01 i Molecue 01 - zostały stworzone dla tej marki przez znanego perfumiarza Gezę Shoena. Użył on jednego składnika chemicznego - powszechnie znanego i taniego utrwalacza perfum (ISO E Super). On pierwszy wpadł na prosty pomysł, żeby syntetycznego dodatku do perfum użyć jako głównej i jedynej, jak twierdzi, składowej perfum. Efekt? Ty nie czujesz, czym pachniesz, ale inni tak! Perfumując się Molecue 01, przez pierwsze kilka godzin nie poczujemy nic. Trzeba zapytać bliskich o zdanie. Potem zapach stopniowo może zacząć się pojawiać, ale też niekoniecznie. Przypuszcza się, że wydobywa on naturalny zapach skóry człowieka. - Niewiele możemy powiedzieć na temat działania tego zapachu, gdyż jego twórcy niechętnie o tym mówią. Prawdopodobnie jest to reakcja wynikająca z połączenia syntetycznego składu perfum ze skórą człowieka. Przypuszczam, że efekt nie był zamierzony, powstał przypadkiem - mówi Agnieszka Łukasik z perfumerii Galilu. - Z relacji klientów wiemy, że ludzie pachnący Molecue 01 są zaczepiani z jego powodu na ulicy, ma tajemniczą moc - dodaje Ania, która pracuje w Galilu jako ekspertka i doradczyni ds. zapachów. Może na Molecule 01 można zrzucić zaczepki fanów, niedających spokoju gwiazdom, które pachną tymi perfumami? Eltonowi Johnowi, Kate Moss czy Dicie von Tease."

zaczęlam szukac informacji na temat produktóe Escentric, znalazłam 4 zapachy: Molecule 01, Molecule 02, Escentric 01 i Escentric 02.
czy któras z was stosowała którykolwiek? i jakie sa wasze wrażenia ?

Edytowane przez keepawayfromfire
Czas edycji: 2009-08-01 o 11:33
keepawayfromfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 11:28   #84
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Escentric Molecules

Ja testowałam Molecule 01 i wiem ,ze są wielbicielki ale ja...kompletnie ich nie czuję,dla mnie nie jest to żaden zapach niestety.....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 11:46   #85
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Escentric Molecules

Mam 2 odlewki molekuł i nie jestem nimi zachwycona. Coś tam czuć, ale słabo. Poza tym cena...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 12:47   #86
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Escentric Molecules

już był wątek o Molekułach poszukaj go, tam znajdziesz sporo informacji na ich temat ja osobiście bardzo lubie molekuły, i wbrew pozorom, czuje je bardzo intensywnie, a w upale to już czuje się jakbym nosiła za sobą ogon Molekułowy ale to wszystko zalezy od skóry... ja najchetniej molekuły mixuje z innymi zapachami, samodzielnie nie nosze ich zbyt często. świetnie nadają się jako baza pod inne perfumy.

a ten artukuł to jakies nieporozumienie tak w ogóle...yyy...
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:22   #87
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Escentric Molecules

Gothic- sprobuje Twojego sposobu i potraktuję je jako bazę pod inne perfumy;-)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:31   #88
groza
Raczkowanie
 
Avatar groza
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 299
Dot.: Escentric Molecules

Ja testowałam Molecules 01 - i jest to zapach jaśminowy. Zabawne jest w EM właśnie to, że kiedy siedziałam, to czułam te perfumy z ręki z odległości pół metra i zapach był mocno wyczuwalny. Ale kiedy z bliska powąchałam nadgarstek - nic, zero zapachu. Podejrzewam, że EM tworzy ogon za człowiekiem - i pewnie z tego te wszystkie opowieści dziwnej treści, że ludzie mogą cię zaczepić na ulicy, jak ich użyjesz. Bo im dalej od ciebie, tym zapach jest mocniejszy (ofkors z umiarem, bo nie piszę tu o półkilometrowym ogonie ).

Hje, napisałabym to tak: ten zapach tworzy smugi, pasma takie. Coś jak dym z papierosa: unosi się tworząc smugę, a nie "strzela" we wszystkich kierunkach (lol, co za opis). Tak samo jest z EM: w jednym miejscu go czuć, a się przesuniesz trochę w bok i znów zero zapachu.

Tak to się m/w przedstawia.
groza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:00   #89
keepawayfromfire
Raczkowanie
 
Avatar keepawayfromfire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
GG do keepawayfromfire
Dot.: Escentric Molecules

własnie dostałam swoje cztery miniaturki z allegro no to teraz wielkie testowanie...
keepawayfromfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:09   #90
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez groza Pokaż wiadomość
Ja testowałam Molecules 01 - i jest to zapach jaśminowy. Zabawne jest w EM właśnie to, że kiedy siedziałam, to czułam te perfumy z ręki z odległości pół metra i zapach był mocno wyczuwalny. Ale kiedy z bliska powąchałam nadgarstek - nic, zero zapachu. Podejrzewam, że EM tworzy ogon za człowiekiem - i pewnie z tego te wszystkie opowieści dziwnej treści, że ludzie mogą cię zaczepić na ulicy, jak ich użyjesz. Bo im dalej od ciebie, tym zapach jest mocniejszy (ofkors z umiarem, bo nie piszę tu o półkilometrowym ogonie ).

Hje, napisałabym to tak: ten zapach tworzy smugi, pasma takie. Coś jak dym z papierosa: unosi się tworząc smugę, a nie "strzela" we wszystkich kierunkach (lol, co za opis). Tak samo jest z EM: w jednym miejscu go czuć, a się przesuniesz trochę w bok i znów zero zapachu.

Tak to się m/w przedstawia.
Grozo, ale mi ochoty na Molekuły narobiłaś. Jaśminowe Byłoby cudnie... Lecą do mnie próbki M01 i E01, a przez Ciebie chyba stanę przy oknie i będę wyczekiwać listonosza. Myślicie, że to coś przyspieszy?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 11:24:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.