Sytuacja w Polsce po wyborach 2015 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 21:29   #3031
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem siejesz niepotrzebną panikę, ale rozumiem, że z różnych względów Ciebie to interesuje
... W sensie samo zagadnienie :-D
Nie napisałem, że PiS chce wprowadzić kreacjonizm, tylko że kreacjoniści węszą interes w związku z tym, że PiS jest przy władzy. Chyba trochę wyolbrzymiłaś mój post .
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 21:35   #3032
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Nie napisałem, że PiS chce wprowadzić kreacjonizm, tylko że kreacjoniści węszą interes w związku z tym, że PiS jest przy władzy. Chyba trochę wyolbrzymiłaś mój post .
Możliwe ;-) Po prostu często nie komentujesz tego co tu wrzucasz a przy tym tworzysz wątki w chwili, gdy się czegoś ewidentnie obawiasz, tak czasem interpretuję Twoją działalności na forum i być może tym razem źle odczytałam przekaz ;-) ale tak jak mówię - pisać sobie mogą, w końcu mamy pluralizm i wolność słowa. Może taki temat wypłynie gdy w polityce pojawi się sezon ogórkowy, teraz PiS raczej ma inne zmartwienia :-D Już bardziej Marka Jurka bym widziała przyklaskującemu takim pomysłom :-P
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 21:45   #3033
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Tak, póki co to ciekawostka. W Polsce jest bardzo dużo biologów ewolucyjnych i innych biologów, którzy ogarniają ewolucję, kreacjonizm na szczęście w naszym kraju prawie nie istnieje.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 21:51   #3034
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Protesty przed ambasadami Niemiec
1. Londyn, Paryż, Nowy Jork, Chicago
http://fakty.interia.pl/swiat/news-p...ec,nId,1955683

http://www.tvp.info/23628539/manifes...rezydenta-dudy

http://niezalezna.pl/75101-pracowity...zobacz-zdjecia

przyszłe:
1. Londyn, Paryż, Strasburg
https://wzzw.wordpress.com/2016/01/1...-i-strasburgu/
2. Litwa
http://zw.lt/wilno-wilenszczyzna/lit...-sie-z-polska/
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-17 o 22:27
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 22:08   #3035
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Dzisiaj w USA miały być protesty przeciwko PiSowi ze strony Polonii, ciekawy jestem jak im poszło.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 01:33   #3036
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Węgrzy też protestowali w Budapeszcie przed polską ambasadą przeciwko psuciu demokracji przez PiS.
Zarówno reakcja władz krajowych na ich protest jak i reakcja na protesty polonii będzie wszędzie taka sama - żadna.
Władze państw zachodnich już ustawiły kursy na działania naszych rządzących a Amerykanie jak zwykle mają gdzieś kto rządzi w RP. Jak się ewentualnie później zainteresują może być gorzej, bo dla nich niezależne sądownictwo jest ważne i tego będą wymagać od PiS.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 08:09   #3037
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Dzisiaj w USA miały być protesty przeciwko PiSowi ze strony Polonii, ciekawy jestem jak im poszło.
A mi się wydawało, że polonia w juesej mocno popierała Jareczka i jego partię
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 08:30   #3038
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A mi się wydawało, że polonia w juesej mocno popierała Jareczka i jego partię
Tak, Polonia w USA jest zdecydowanie bardziej prawicowa i popierająca PiS, co potwierdziły po raz kolejny wyniki wyborów.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 13:18   #3039
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Konferencja PAD-PDT
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/c...ylist_id=19352

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Węgrzy też protestowali w Budapeszcie przed polską ambasadą przeciwko psuciu demokracji przez PiS.
Te protesty, które ja wrzuciłam były w ramach poparcia rządu PiS i przeciwko szkalowaniu Polski przez europejskich i niemieckich urzędników
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 17:15   #3040
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Czyli w Usa protestują (znaczy uprawiają sitzkrieg) wywrotowcy i zadymiacze ...znowu
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 17:19   #3041
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Czyli w Usa protestują (znaczy uprawiają sitzkrieg) wywrotowcy i zadymiacze ...znowu
Każdy ma prawo protestować czy demonstrować, to że masz zapewne inne poglądy na nie oznacza od razu, że się zadymiaczami. Wywrotowcy? Za duże słowo.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 18:47   #3042
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A mi się wydawało, że polonia w juesej mocno popierała Jareczka i jego partię
Ale to nie zmienia faktu, że nadal dużo osób jest antyPiS, nawet jeśli większość Polonii jest za.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 19:01   #3043
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

"Naród" protestował w Brukseli:

http://pikio.pl/wpadka-kod-na-demons...jni-urzednicy/
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:31   #3044
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Kolejne zwolnienia w mediach Lizut i Wojewódzki
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:58   #3045
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
W tym, że dzięki takiemu ruchowi w Korei POŁUDNIOWEJ wycofano teorię ewolucji ze szkół, z podręczników i zastępuje się kreacjonizmem.
guano prawda, była jakaś śmieszna petycja, trochę zamieszania i tyle, po prostu OPRÓCZ ewolucji, uczą tez o kreacjonizmie, weź nie pitol bejbe. Ale pewnie jakiś twoj super portal, na ktorym rok temu wieszabys psy, wie lepiej od samych Koreanczyków XD

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Kolejne zwolnienia w mediach Lizut i Wojewódzki
Lizuta w ogole nie powinni nigdzie kiedykolwiek zatrudniać, abstrahując od ukladu sił politycznych. Jest miernym dziennikarzyną, po prostu, a nie ofiarą. Bycie super kontrowersyjnym luzakiem w skórze też mu tak średnio wychodzi.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2016-01-18 o 21:00
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:14   #3046
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Lizuta w ogole nie powinni nigdzie kiedykolwiek zatrudniać, abstrahując od ukladu sił politycznych. Jest miernym dziennikarzyną, po prostu, a nie ofiarą. Bycie super kontrowersyjnym luzakiem w skórze też mu tak średnio wychodzi.
ciekawe czy KOD będzie protestował czy w Agorze można zwalniać
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:15   #3047
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

A nie pisałem ze Zakleszczot mija się z prawdą w każdym poście? Nawet Harlejka-Starfajterowa mu wytknęła

Swoją drogą donek dzisiaj się nie popisał, znowu się upolitycznił
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 22:23   #3048
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
guano prawda, była jakaś śmieszna petycja, trochę zamieszania i tyle, po prostu OPRÓCZ ewolucji, uczą tez o kreacjonizmie, weź nie pitol bejbe. Ale pewnie jakiś twoj super portal, na ktorym rok temu wieszabys psy, wie lepiej od samych Koreanczyków XD
Nie zdajesz sobie sprawy z tego, co piszesz.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 01:39   #3049
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
A nie pisałem ze Zakleszczot mija się z prawdą w każdym poście? Nawet Harlejka-Starfajterowa mu wytknęła

Swoją drogą donek dzisiaj się nie popisał, znowu się upolitycznił
Gdzie niby widziałeś to upolitycznienie?
W tym,że powiedział prawdę Prezydentowi prosto w oczy,że debatuje się i zmienia prawo w dzień (w UE) a nie w nocy (Polska)

---------- Dopisano o 02:39 ---------- Poprzedni post napisano o 02:37 ----------

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Konferencja PAD-PDT
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/c...ylist_id=19352

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------



Te protesty, które ja wrzuciłam były w ramach poparcia rządu PiS i przeciwko szkalowaniu Polski przez europejskich i niemieckich urzędników
Wiem.
A ja dla przeciwwagi wspomniałem o protescie w Budapeszcie.
Co nie zmienia faktu,że żadne protesty nie wpłyną na nikogo ani u Nas ani na świecie.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 12:01   #3050
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
W tym,że powiedział prawdę Prezydentowi prosto w oczy,że debatuje się i zmienia prawo w dzień (w UE) a nie w nocy (Polska) .
To powiedział nieprawdę, kilku europosłów zdementowało, że posiedzenia trwają czasem i do północy. Także w UE pracuje się też w nocy. I to było zwyczajnie chamskie, tak samo jak tekst z przejściem na jasną stronę mocy.
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 13:26   #3051
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
To powiedział nieprawdę, kilku europosłów zdementowało, że posiedzenia trwają czasem i do północy. Także w UE pracuje się też w nocy. I to było zwyczajnie chamskie, tak samo jak tekst z przejściem na jasną stronę mocy.
Czasem to nie zawsze. A od kiedy nastała "dobra zmiana" to posiedzenia nocne mamy podczas każdych obrad sejmu.
Od razu kojarzy mi się to ze Stalinem,który przed każdą czystką w państwie omawiał to nocą z towarzyszami na daczy w Kuncewie. Podobieństwo uderzające, tylko że teraz czystka to opcja zerowa.
PAD też się nie popisał dyplomacją - gra się tak jak przeciwnik pozwala. Jezeli PiS rozumie tylko język chamski to będą mieli chamstwo. Wersal się skończył...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 14:02   #3052
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Czasem to nie zawsze. A od kiedy nastała "dobra zmiana" to posiedzenia nocne mamy podczas każdych obrad sejmu.
Od razu kojarzy mi się to ze Stalinem,który przed każdą czystką w państwie omawiał to nocą z towarzyszami na daczy w Kuncewie. Podobieństwo uderzające, tylko że teraz czystka to opcja zerowa.
PAD też się nie popisał dyplomacją - gra się tak jak przeciwnik pozwala. Jezeli PiS rozumie tylko język chamski to będą mieli chamstwo. Wersal się skończył...
Cytuje wypowiedź jednego z europosłów: "Niech Donald Tusk za siebie mówi, że w UE nie pracuje się w nocy. Obrady Parlamentu Europejskiego zazwyczaj trwają od 9-tej do północy."
PiS rządzi krótki okres czasu, liczę, że wkrótce posiedzenia będą tylko w dzień
A z czym Ci się kojarzy to co teraz PO robi i otwarte słowa petru, że dąży do obalenia tego rządu i ponownych wyborów?
Gra się tak jak przeciwnik pozwala? A gdzie klasa i kultura dyplomacji? Jak ktoś sobie pozwoli to można go nawet opluć? Jaki Wersal? Wtedy gdy mówili, że robimy laskę USA czy wtedy gdy nazywali nasz kraj kamieni kupa (nie przytoczę całego, ze względu na przekleństwa)? A może na taśmach gdy Bieńkowska mówiła, że za 6.000 nie opłaca się pracować czy gdy Schetyna mówił, że zwiezie i milion? Dla mnie PO jest spalone. I mam nadzieję, że rząd ich rozliczy z afer.
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-19 o 14:05
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 14:18   #3053
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Cytuje wypowiedź jednego z europosłów: "Niech Donald Tusk za siebie mówi, że w UE nie pracuje się w nocy. Obrady Parlamentu Europejskiego zazwyczaj trwają od 9-tej do północy."
PiS rządzi krótki okres czasu, liczę, że wkrótce posiedzenia będą tylko w dzień
A z czym Ci się kojarzy to co teraz PO robi i otwarte słowa petru, że dąży do obalenia tego rządu i ponownych wyborów?
Gra się tak jak przeciwnik pozwala? A gdzie klasa i kultura dyplomacji? Jak ktoś sobie pozwoli to można go nawet opluć? Jaki Wersal? Wtedy gdy mówili, że robimy laskę USA czy wtedy gdy nazywali nasz kraj kamieni kupa (nie przytoczę całego, ze względu na przekleństwa)? A może na taśmach gdy Bieńkowska mówiła, że za 6.000 nie opłaca się pracować czy gdy Schetyna mówił, że zwiezie i milion? Dla mnie PO jest spalone. I mam nadzieję, że rząd ich rozliczy z afer.
Zazwyczaj to też nie zawsze. Wskaż choć 1 posiedzenie sejmu za władzy PiS, na którym głosowania były w dzień.
Petru to nie PO. Kaczyński zgłaszał nawet technicznego premiera Glińskiego aby były przyspieszone wybory i obalić rząd PO. Nie wyszło,bo wtedy nikt nie dał się jeszcze nabrać na kłamstwa prezesa i premiera z tabletu.
PAD mógłby się uczyć od Tuska kultury politycznej i tego,że nie najeżdża się na własny kraj kilka dni po wyborze na Prezydenta kiedy w sumie się jest jeszcze tylko elektem.
OK. Bieńkowska mówiła,że wstyd jest zarabiać 6 koła,ale niedawno nie kto inny jak Henryk Kowalczyk - wysoko postawiony aparatczyk z PiS narzekał,że trzeba podnieść płace urzędnikom centralnym bo nikt nie przyjdzie do pracy za ponad 4000 zł bo to za mało. Czyli Bieńkowska miała jednak rację.
Już nie chcę mówić co robią szef MSZ Brytyjczykom i Macierewicz Amerykanom zgadzając się na ograniczenie zasiłków w GB dla Polaków i na stacjonowanie obcych wojsk na naszym terytorium dla zwykłych baz wojskowych,które g... dadzą bez obrony terytorialnej,która leży u Nas jak sanie w czerwcu.
PiS nikogo za nic nie rozliczy bo sam ma za dużo za uszami. Niech się sami rozliczą ze spółki Srebrna i finansowania PC w latach 90 - tych a potem niech się innymi interesują.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 14:36   #3054
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj to też nie zawsze. Wskaż choć 1 posiedzenie sejmu za władzy PiS, na którym głosowania były w dzień.
Petru to nie PO. Kaczyński zgłaszał nawet technicznego premiera Glińskiego aby były przyspieszone wybory i obalić rząd PO. Nie wyszło,bo wtedy nikt nie dał się jeszcze nabrać na kłamstwa prezesa i premiera z tabletu.
PAD mógłby się uczyć od Tuska kultury politycznej i tego,że nie najeżdża się na własny kraj kilka dni po wyborze na Prezydenta kiedy w sumie się jest jeszcze tylko elektem.
OK. Bieńkowska mówiła,że wstyd jest zarabiać 6 koła,ale niedawno nie kto inny jak Henryk Kowalczyk - wysoko postawiony aparatczyk z PiS narzekał,że trzeba podnieść płace urzędnikom centralnym bo nikt nie przyjdzie do pracy za ponad 4000 zł bo to za mało. Czyli Bieńkowska miała jednak rację.
Już nie chcę mówić co robią szef MSZ Brytyjczykom i Macierewicz Amerykanom zgadzając się na ograniczenie zasiłków w GB dla Polaków i na stacjonowanie obcych wojsk na naszym terytorium dla zwykłych baz wojskowych,które g... dadzą bez obrony terytorialnej,która leży u Nas jak sanie w czerwcu.
PiS nikogo za nic nie rozliczy bo sam ma za dużo za uszami. Niech się sami rozliczą ze spółki Srebrna i finansowania PC w latach 90 - tych a potem niech się innymi interesują.
Zobacz jak długo obraduje parlament i ile rządzi PiS porównywanie w tej chwili jest bez sensu. Przecież rząd się wyraźnie nie zgodził na handlowanie zasiłkami. A Waszczykowski powiedział, że PL może się zgodzić jeśli utnie się je wszystkim, nie tylko Polakom co jest zrozumiałe, to ich kraj mają prawo to robić.
Jak grzyby po deszczu powstają nowe komisje śledcze. Także może jednak rozliczą.
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 20:12   #3055
Oshin1
Raczkowanie
 
Avatar Oshin1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 155
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Cytuje wypowiedź jednego z europosłów: "Niech Donald Tusk za siebie mówi, że w UE nie pracuje się w nocy. Obrady Parlamentu Europejskiego zazwyczaj trwają od 9-tej do północy."
PiS rządzi krótki okres czasu, liczę, że wkrótce posiedzenia będą tylko w dzień
A z czym Ci się kojarzy to co teraz PO robi i otwarte słowa petru, że dąży do obalenia tego rządu i ponownych wyborów?
Gra się tak jak przeciwnik pozwala? A gdzie klasa i kultura dyplomacji? Jak ktoś sobie pozwoli to można go nawet opluć? Jaki Wersal? Wtedy gdy mówili, że robimy laskę USA czy wtedy gdy nazywali nasz kraj kamieni kupa (nie przytoczę całego, ze względu na przekleństwa)? A może na taśmach gdy Bieńkowska mówiła, że za 6.000 nie opłaca się pracować czy gdy Schetyna mówił, że zwiezie i milion? Dla mnie PO jest spalone. I mam nadzieję, że rząd ich rozliczy z afer.

Abstrahując od głupot, które powypisywałaś wyżej (jejjj, no straszne, że nie podoba im się, jak funkcjonuje kraj i użyli niecenzuralnych słów, żeby to opisać, politycy PiSu się nie rugają),
ile Ty masz lat i ile pamiętasz z ich ostatnich rządów? Jak partia, która zajmowała się KREOWANIEM afer, których nie było, ma kogolwiek rozliczać? Ziobro znowu zmontuje jakieś zmanipulowane nagrania, żeby kogoś udupić? A pod koniec kadencji odda rozwalonego laptopa, żeby nikt nie dotarł do prawdziwych materiałów, tak jak w 2007? Pamiętasz to?
I może niech zaczną rozliczać swoje afery, np. SKOKI, ich senator wyprowadził kasę ze SKOKów na konto zagraniczne, ten, ktorego portale czytasz xD A nie wait, przecież został szefem senackiej komisji ds. budżetu, świetny ekspert finansowy^^ Szkoda, że dokumenty w sprawie zebrało ABW już pod pisowskim nadzorem, nie ma co liczyć na rozwiązanie sprawy, będze tak jak z ministrem sportu w 2007, kryli go, jak wziął łapówkę, żeby nie stracić poparcia w wybrach.
PiS to partia, ktora ma aferzystów na pierwszych miejschach list, w dodatki ich kryją, dlatego nie mają moralnego prawa rozliczać czyichś afer, niech zaczną od swoich. A to są grube afery,bardzo grube, o wiele grubsze niż afery PO.
Oshin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 20:31   #3056
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Oshin1 Pokaż wiadomość
Abstrahując od głupot, które powypisywałaś wyżej (jejjj, no straszne, że nie podoba im się, jak funkcjonuje kraj i użyli niecenzuralnych słów, żeby to opisać, politycy PiSu się nie rugają),
ile Ty masz lat i ile pamiętasz z ich ostatnich rządów? Jak partia, która zajmowała się KREOWANIEM afer, których nie było, ma kogolwiek rozliczać? Ziobro znowu zmontuje jakieś zmanipulowane nagrania, żeby kogoś udupić? A pod koniec kadencji odda rozwalonego laptopa, żeby nikt nie dotarł do prawdziwych materiałów, tak jak w 2007? Pamiętasz to?
I może niech zaczną rozliczać swoje afery, np. SKOKI, ich senator wyprowadził kasę ze SKOKów na konto zagraniczne, ten, ktorego portale czytasz xD A nie wait, przecież został szefem senackiej komisji ds. budżetu, świetny ekspert finansowy^^ Szkoda, że dokumenty w sprawie zebrało ABW już pod pisowskim nadzorem, nie ma co liczyć na rozwiązanie sprawy, będze tak jak z ministrem sportu w 2007, kryli go, jak wziął łapówkę, żeby nie stracić poparcia w wybrach.
PiS to partia, ktora ma aferzystów na pierwszych miejschach list, w dodatki ich kryją, dlatego nie mają moralnego prawa rozliczać czyichś afer, niech zaczną od swoich. A to są grube afery,bardzo grube, o wiele grubsze niż afery PO.
Dodam jeszcze że przekonanie ze komisja śledcza rozliczy kogokolwiek jest...zastanawiające. Zasadniczo komisja kończy się tym, że każdy z jej czlonnkow przygotowuje oddzielny raport zgodny z linią programową partii, który nie odpowiada na żadną kwestię. Komisje zapisaly się aż nadto w naszej historii, po wylansowaniu posla Jana Marii na czolowego polityka tlum chętnych rzucil się do zasiadania. I zadawał pytania...będę miła nie przypomnę pytań Pani Kempy -są archiwa kyo będzie chcial-znajdzie...
A propos Ziobry- doktor G, aresztowania przez slużby o 5 rano. Plus ewidentnie szukał powodow żeby przyczepic się do Krauzego żeby uderzyc w nieżyjącego prezydenta, ktory się z nim przyjaźnil. Ciekawe czy żyjący brat to pamięta chcąc mu dać tak wielką wladzę
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 20:33   #3057
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Oshin1 Pokaż wiadomość
Abstrahując od głupot, które powypisywałaś wyżej (jejjj, no straszne, że nie podoba im się, jak funkcjonuje kraj i użyli niecenzuralnych słów, żeby to opisać, politycy PiSu się nie rugają),
ile Ty masz lat i ile pamiętasz z ich ostatnich rządów? Jak partia, która zajmowała się KREOWANIEM afer, których nie było, ma kogolwiek rozliczać? Ziobro znowu zmontuje jakieś zmanipulowane nagrania, żeby kogoś udupić? A pod koniec kadencji odda rozwalonego laptopa, żeby nikt nie dotarł do prawdziwych materiałów, tak jak w 2007? Pamiętasz to?
I może niech zaczną rozliczać swoje afery, np. SKOKI, ich senator wyprowadził kasę ze SKOKów na konto zagraniczne, ten, ktorego portale czytasz xD A nie wait, przecież został szefem senackiej komisji ds. budżetu, świetny ekspert finansowy^^ Szkoda, że dokumenty w sprawie zebrało ABW już pod pisowskim nadzorem, nie ma co liczyć na rozwiązanie sprawy, będze tak jak z ministrem sportu w 2007, kryli go, jak wziął łapówkę, żeby nie stracić poparcia w wybrach.
PiS to partia, ktora ma aferzystów na pierwszych miejschach list, w dodatki ich kryją, dlatego nie mają moralnego prawa rozliczać czyichś afer, niech zaczną od swoich. A to są grube afery,bardzo grube, o wiele grubsze niż afery PO.
PO miało 8 lat na rozliczenie PiS. PiS ma 4 lata na rozliczenie PO. Tak to widzę. A co z tego wyjdzie nie wiem. Jeśli złodziej złodzieja kryje to pewnie nic.
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-19 o 20:36
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:34   #3058
Oshin1
Raczkowanie
 
Avatar Oshin1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 155
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
PO miało 8 lat na rozliczenie PiS. PiS ma 4 lata na rozliczenie PO. Tak to widzę. A co z tego wyjdzie nie wiem. Jeśli złodziej złodzieja kryje to pewnie nic.
Kryją to oni złodziei tylko z własnej partii. Biorąc pod uwagę zdolności pisiorów do tworzenia fałszywych dowodów na opozycję, to wyjdą rzeczy, o których sami winni nie wiedzieli xD

Pisowska dwójka sędziów dopuszczona niedawno do orzekania już zgłosiła danie odrębne ws. ostatniej ustawy PiSu. Nie ma żadnej wątpliości, że będą rozwalać TK od środka, funkcjonariusze partyjni.
Oshin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:54   #3059
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Oshin1 Pokaż wiadomość
Kryją to oni złodziei tylko z własnej partii. Biorąc pod uwagę zdolności pisiorów do tworzenia fałszywych dowodów na opozycję, to wyjdą rzeczy, o których sami winni nie wiedzieli xD

Pisowska dwójka sędziów dopuszczona niedawno do orzekania już zgłosiła danie odrębne ws. ostatniej ustawy PiSu. Nie ma żadnej wątpliości, że będą rozwalać TK od środka, funkcjonariusze partyjni.
Trochę Cię nie rozumiem, PO nie rozliczyła PiS, więc teraz PiS nie ma prawa rozliczyć PO? A za PO było sporo afer, więc raczej i dowody się znajdą, a jak nie to śledztwo zostanie umorzone. Nie tworzyłabym teorii spiskowych o podrabianych dowodach. (mam wrażenie, że powiedzenie, że jeśli samemu się tworzy teorie spiskowe to się je komuś wmawia się tutaj objawia)
Czyli TK, które mieliśmy wcześniej było według Ciebie ok?

Ogólnie pamiętam śmiechy z pis, że to spiskowcy, a tutaj czytam, że PiS podłoży dowody i to prawdopodobne, inni piszą, że ustawa inwigilacyjna została wdrożona żeby podsłuchiwać Petru (a podobno skopiowana od PO).

Czytałam wątek od początku, wiele osób wypowiadało się żeby pisać o obecnej sytuacji, nie wracać do przeszłości. Bo działania PO nie usprawiedliwiają teraz PiS (z czym się zgadzam), a teraz jak PiS mówi o rozliczaniu PO to cofamy się do starych rządów PiS.
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-19 o 22:01
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 22:01   #3060
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Ja tam by sobie chętnie posłuchał co swetru ma do powiedzenia na osobności
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 17:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.