Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-21, 22:36   #181
Zemelcia123
Przyczajenie
 
Avatar Zemelcia123
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Proszowice
Wiadomości: 7
GG do Zemelcia123
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

czesc Wam ja mam ochote na kolczyk w brwi :P ma ktos zWas ? bo rozważam tez ze moge miec kolczyka w wardze ale w rogu :P
Zemelcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 16:48   #182
grasska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Witam. Proszę o pomoc! Wokół kolczyka w brodzie zrobiła mi się duża obwódka z ropą. Co mam zrobić?
grasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:50   #183
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez xkarolinax Pokaż wiadomość
ale zdajesz sobie sprawe ze doroadzasz komus jak zrobic sobie krzywde?
Przecież każdy wie co robi i ponosi odpowiedzialność za swoje czyny a ja tylko odpowiedziałam
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 05:21   #184
patka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez grasska Pokaż wiadomość
Witam. Proszę o pomoc! Wokół kolczyka w brodzie zrobiła mi się duża obwódka z ropą. Co mam zrobić?
Kup sobie sól fizjologiczną i przemyj przekłute miejsce używajac patyczka do uszu, a potem nałóż troche masci: TRIBIOTIC. dostaniesz to w kazdej aptece.
Po tym goi sie najlepiej! a ropienie to normalny proces gojenia! nie bój się wszystko jest ok!
Chociaz strasznie sie dziwie dlaczego w salonach nie powiedzieli wam jak dbać o to przekłute miejsce...!

Pozdr ;*
patka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 09:13   #185
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez patka89 Pokaż wiadomość
Po tym goi sie najlepiej! a ropienie to normalny proces gojenia! nie bój się wszystko jest ok!

Pozdr ;*
ropienie nie jest normalnym objawem gojenia-świadczy o zakażeniu bakteryjnym
a na Tribiotyc najpierw najlepiej sobie zropbić test, na zgięciu łokci abądź za uchem-czy nas nie uczula
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 17:01   #186
grasska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Dzięki patka89.
Ale próbowałam i nic to nie daje. A ta obwódka wygląda jak kurzajka. Możliwe żebym byłą uczulona na stal chirurgiczną?

Miss venflon czy powinnam teraz wyciągnąć kolczyka i poczekać aż mi się zagoji. A potem jeszcze raz przekłuc? poprzednio jak mialam kolczyka tez mi sie zrobila obwodka, wiec wyciagnelam kolczyka.
grasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 12:31   #187
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez patka89 Pokaż wiadomość
Kup sobie sól fizjologiczną i przemyj przekłute miejsce używajac patyczka do uszu, a potem nałóż troche masci: TRIBIOTIC. dostaniesz to w kazdej aptece.
Po tym goi sie najlepiej! a ropienie to normalny proces gojenia! nie bój się wszystko jest ok!
Chociaz strasznie sie dziwie dlaczego w salonach nie powiedzieli wam jak dbać o to przekłute miejsce...!

Pozdr ;*
no mi powiedzieli i od razu udałam się po tribiotic do apteki, tylko niepotrzebnie kupiłam 5 saszetek bo jedna lajcikowo stykła ... no a teraz już jest wszystko cacy
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 17:43   #188
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: kolczyk w wardze .

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
To wątek na Kosmetyczke
Dlatego też tam go przenoszę.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:23   #189
allexiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Exclamation Jaki kolczyk w brodzie?

Od ponad roku mam kolczyka w brodzie (labret) i zastanawiam się nad jego zmianą. Nie chodzi mi tylko o zmianę nakrętki (miałam już kilka, z diamencikami itd). Myślałam o jakimś kółku ale nie orientuje się niestety czy jest to możliwe a jeśli tak to które konkretnie rodzaje kolców się do tego nadają. Ciekawi mnie też czy może być to tzw. body spirals. Jeśli wiecie coś na ten temat, możecie poradzić jakie kolczyki się nadają do brody będę wdzięczna za informację.

Pozdrawiam

( w załączniku mój kolec )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 788ff6a254.jpeg (24,5 KB, 95 załadowań)
allexiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 19:29   #190
AleMaszOrgazm
Przyczajenie
 
Avatar AleMaszOrgazm
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Ej A kolczyk w brodzie na boku Boli czy nie ? bo Ja Cholera strasznie chcę sobie walnąć tam ale Też niezła ze mnie panikara, Myślałam żeby samej sobie przekuć tak jak w nosie ale tutaj mam stracha ; pp
__________________
Bezczelna. Imaginantka.
AleMaszOrgazm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 08:51   #191
klaudek606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Jak odkrecic kulke od kolczyka w wardze??

witam,mam maly problem.. nie moge odkrecic kulki od kolczyka w wardze.. do polowy sie odkrecila i dalej nie chce..krece nią a ona stoi w miejscu..
co robic?
klaudek606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 15:04   #192
corrida7
Przyczajenie
 
Avatar corrida7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
GG do corrida7
Dot.: Jak odkrecic kulke od kolczyka w wardze??

idz do studia w ktorym robilas kolczyk albo jakiego kolwiek innego.. to ci odkreca
corrida7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 16:40   #193
Mahtalie
Raczkowanie
 
Avatar Mahtalie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 72
Dot.: Jak odkrecic kulke od kolczyka w wardze??

Najlepiej idź do studia, ale jeśli chcesz to spróbuj chwycić stopkę labreta przez watę lub chusteczkę higieniczną i odkręcaj kulkę palcami albo małymi kombinerkami, tylko rób to bardzo ostrożnie bo łatwo można sobie krzywdę zrobić....
Mahtalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:01   #194
nataleczkaa165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zwolen
Wiadomości: 4
GG do nataleczkaa165 Send a message via Skype™ to nataleczkaa165
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Kazy mnie straszy ze w wardze bedzie bolalo ... ale postanowilam ze za 2 tyg juz robie ...ale najbardziej poje sie ile opuchlizna bedzie sie trzymala
nataleczkaa165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 12:11   #195
klaudek606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jak odkrecic kulke od kolczyka w wardze??

dzięki za radę,udało mi się jednak własnymi siłami
klaudek606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 00:13   #196
natisku
Raczkowanie
 
Avatar natisku
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Question Pytanie co do kolczyka w wardze .

Witam
Mam do was pytanko co do kolczyka w wardze . Chcialabym jeszcze w te wakacje przebic sobie warge . Ale tak nie niżej , pod ustami , tylko w wardze [ tak jak ma Tola^^ B27 ] Czy bardzo boli przebicie dolnej wargi ? Ile sie goi ? Ile kosztuje ? Czytalam że sam kolczyk powinien byc ze stali chirurgicznej , tytanu lub bioplastu . Sama jestem posiadaczką kolczyka w pępku od 1,5 rokuI z nim nie bylo problemow . Jeszcze jedno pytanko . Gdzie przebijać ? W salonie kosmetycznym [ tam przebijalam pępek ] ? Nie jestem zwolenniczką przebijania u koleżanki lub samemu..xD
Z góry dziękuje za wszystkie odp ; *
PS: Dodaję jeszcze zdjęcie Toli , na ktorym jest widoczny kolczyk , w miejscu w którym bym chciała ; )
natisku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 00:19   #197
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Pytanie co do kolczyka w wardze .

Cytat:
Napisane przez natisku Pokaż wiadomość
Witam
Mam do was pytanko co do kolczyka w wardze . Chcialabym jeszcze w te wakacje przebic sobie warge . Ale tak nie niżej , pod ustami , tylko w wardze [ tak jak ma Tola^^ B27 ] Czy bardzo boli przebicie dolnej wargi ? Ile sie goi ? Ile kosztuje ? Czytalam że sam kolczyk powinien byc ze stali chirurgicznej , tytanu lub bioplastu . Sama jestem posiadaczką kolczyka w pępku od 1,5 rokuI z nim nie bylo problemow . Jeszcze jedno pytanko . Gdzie przebijać ? W salonie kosmetycznym [ tam przebijalam pępek ] ? Nie jestem zwolenniczką przebijania u koleżanki lub samemu..xD
Z góry dziękuje za wszystkie odp ; *
PS: Dodaję jeszcze zdjęcie Toli , na ktorym jest widoczny kolczyk , w miejscu w którym bym chciała ; )

gdzie to zdjęcie? bo coś nie widze... ślepa jestem czy jak
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 06:17   #198
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Pytanie co do kolczyka w wardze .

Jest o tym calutki watek, wystarczylo poszukac i przeczytac, a mialabys odpowiedzi na wszystkie pytania ktore zadalas.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=83780
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 12:00   #199
czarna17
Przyczajenie
 
Avatar czarna17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
GG do czarna17
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Hej ! Ja mam w brwi, nosie, jezyku, brodzie i pępku. Przeklucie np mnie nie bolalo wogole. Jest to sprawa indywidualna. Kolczyk mozna zmienic zaraz jak "odpuchnie" . U mnie wymiana byla po 3 dniach. Gdybys miala pytania to pisz.
czarna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 13:12   #200
aguuusia2008
Przyczajenie
 
Avatar aguuusia2008
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2
GG do aguuusia2008
Dot.: Pytanie co do kolczyka w wardze .

siema! ja też chce miec taki kolczyk jak ma Tola i czytałam że można takie kupić do wsadzania na warge z 2 kulkami na koncu i nie trzeba wargi przebijać... a gdzie to mozna kupic to sama jeszczze nie wiem... moze na zamowienie w sklepie jubilerskim... ale taki kolczyk jest nie drogi do 12 zl napewno...PoZdR
aguuusia2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 23:56   #201
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: Lowbrets

Hej. Ja właśnie się zastanawiam ostatnio nad takim gadżetem, tylko że ja bym chciała bardzo malutką kuleczkę. Mam pare pytań do dziewczyn które mają lowbretsa: czy dlugo sie goi, czy bardzo boli, ile taki zabieg kosztuje w salonie?
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 00:22   #202
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Lowbrets

goi się ok. półtora miesiąca.
ból to pojęcie względne, każdy reaguje inaczej.
w salonie tatuażu ok. 100, prywatnie u piercera zapewne połowe mniej.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 16:55   #203
anyyy5
Raczkowanie
 
Avatar anyyy5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 63
Dot.: Lowbrets

mi się goiło tydzień, kosztowało 120 złotych z kolczykiem, a przeklucie nic nie bolało igłą, ale jak ostatnio typiara mi przebijała wenflonem to cięzko było ^^ męczyła sie z 5 minut zeby kolczyk założyć ;| a niby wykwalifikowana.
anyyy5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:13   #204
szmidtu
Przyczajenie
 
Avatar szmidtu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Końskie
Wiadomości: 4
Dot.: kolczyk w wardze .

Hej. ; *.
Chcę przekłuć sobię wargę. Jak sobię już przekuje, co kosztuje 100 zł. To jak pójdę zmienić sobię kolczyk na krótszego (po wygojeniu) to będę musiała jeszcze płacić.? Moja mama dzwoniła do salonu żeby się dowiedzieć co i jak ale Pani nic nie mówiła o zmianie kolczyka i o ewentualnej cenie tejże zmiany.
Czekam na odpowiedź. : }}.
szmidtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:17   #205
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: kolczyk w wardze .

Zamknac, a nie przeniesc nalezy
Sa tu watki o kazdym rodzaju kolczykow, o tych w wardze tez i odpowiedzi na wszystkie zadane pytania zapewne sie znajda.
Chyba nie ma potrzeby tworzenia nowego watku, wystarczylo poszukac...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=83780
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:19   #206
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez AleMaszOrgazm Pokaż wiadomość
Ej A kolczyk w brodzie na boku Boli czy nie ? bo Ja Cholera strasznie chcę sobie walnąć tam ale Też niezła ze mnie panikara, Myślałam żeby samej sobie przekuć tak jak w nosie ale tutaj mam stracha ; pp
mówisz o labrecie ? ja mam po prawej stronie mówię Ci, że nic nie boli tylko moja kumpela myślała, że zemdleje jak to wszystko widziała hehehehe
więc lajcikowo możesz się udać do salonu i sobie przebić ;p
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:35   #207
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Pytanie do jakiejś expertki mam

Mam lowbreta zrobionego na początku marca. Pręt w kolczyku miał wtedy 10mm. Zdarzało sie że np jedząc ugryzłam wewnętrzna część. Teraz mam 8mm. Od wewnętrznej strony stopka kolczyka mi się odcisnęła.Nic mi się nie dzieje z tym, nie boli, nie mam żadnego zaczerwienienia. Czy to jest normalne? Czy może lepiej wymienić na dłuższy? Mam dosyć mocno mięsiste wargi.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:40   #208
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Pytanie do jakiejś expertki mam

Mam lowbreta zrobionego na początku marca. Pręt w kolczyku miał wtedy 10mm. Zdarzało sie że np jedząc ugryzłam wewnętrzna część. Teraz mam 8mm. Od wewnętrznej strony stopka kolczyka mi się odcisnęła.Nic mi się nie dzieje z tym, nie boli, nie mam żadnego zaczerwienienia. Czy to jest normalne? Czy może lepiej wymienić na dłuższy? Mam dosyć mocno mięsiste wargi.
nie wiem czy Tobie o to chodzi ale ja takie coś miałam, że mi się odcisnęła bo pręt był za krótki i pewnego ranka budzę się no i językiem nie mogłam wyczuć wewnętrznej części kolczyk bo "zarósł" hehehe wiem wiem obrzydliwe - a w tamtym czasie nieźle popuchnęłam na buzi bo za ostro się słońcem się potraktowałam dlatego on przez noc mi tak sfiksował - więc może aby się Tobie taka historia nie przytrafiła jak mi to lepiej go sobie zamień na 10 No ale najlepiej niech powie coś na ten temat osoba, która nieźle kuma te motywy Bo nie wiadomo czy się dobrze w ogóle zrozumiałyśmy pozdrawiam
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:53   #209
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez extasy89 Pokaż wiadomość
nie wiem czy Tobie o to chodzi ale ja takie coś miałam, że mi się odcisnęła bo pręt był za krótki i pewnego ranka budzę się no i językiem nie mogłam wyczuć wewnętrznej części kolczyk bo "zarósł" hehehe wiem wiem obrzydliwe - a w tamtym czasie nieźle popuchnęłam na buzi bo za ostro się słońcem się potraktowałam dlatego on przez noc mi tak sfiksował - więc może aby się Tobie taka historia nie przytrafiła jak mi to lepiej go sobie zamień na 10 No ale najlepiej niech powie coś na ten temat osoba, która nieźle kuma te motywy Bo nie wiadomo czy się dobrze w ogóle zrozumiałyśmy pozdrawiam
rozmiary kolczyków nie skacza co dwa milimetry-możesz sprawdzić jak ci sie bedzie funkcjonowało z labretem o długości 9mm
stopka znajduje swoje miejsce w śluzówce-jeśli jest na równi z nia to wszystko ok-jesli stopka jest pochłaniana przez sluzówke to znaczy ,że kolec jest za krótki
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:01   #210
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez szmidtu Pokaż wiadomość
Hej. ; *.
Chcę przekłuć sobię wargę. Jak sobię już przekuje, co kosztuje 100 zł. To jak pójdę zmienić sobię kolczyk na krótszego (po wygojeniu) to będę musiała jeszcze płacić.? Moja mama dzwoniła do salonu żeby się dowiedzieć co i jak ale Pani nic nie mówiła o zmianie kolczyka i o ewentualnej cenie tejże zmiany.
Czekam na odpowiedź. : }}.
sama możesz go zmienić
to żaden problem
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.