Filtry UV a makijaż - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 20:02   #4591
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam, bo w moich aptekach nie spotkasz takich filtrów, a do SUperpharmu mam co najmniej 100 km, więc jak była okazja i promocja (44,09 zł) to zrobiłam sobie zapasik Nigdy nie przypuszczałam, że filtry moga być tak świetne

Dziękuję za polecenie
ja kupowałam w 'normalnej' aptece, ale teraz też mi ciężko dostać, bo nie jest sezon na takie produkty.. a nawet w SuperPharmie trudno jest dorwać ten filtr jeżeli są to najczęściej kremy, a one są dla mnie fatalne, bo zapychają i są strasznie tłuste.. Całkiem niedawno pani w SP proponowała mi krem z filtrem na pytanie o sam filtr
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-10-22 o 20:03
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 20:06   #4592
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam, bo w moich aptekach nie spotkasz takich filtrów, a do SUperpharmu mam co najmniej 100 km, więc jak była okazja i promocja (44,09 zł) to zrobiłam sobie zapasik Nigdy nie przypuszczałam, że filtry moga być tak świetne

Dziękuję za polecenie
gdzie je kupiłaś?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:00   #4593
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Filtry UV a makijaż

Gdzieś w jakimś wątku tu na wizażu przeczytałam, że stosując filtr z parsolem (oczywiście tutaj kosmetyki bez miki, talku, tlenku cynku, dwutlenku tytanu) możemy używać całej kolorówki, ale wcześniej na filtr należy nałożyć skrobię i wówczas kolorówka nie będzie destabilizowała filtra. Czy to prawda? Bo im więcej czytam, tym bardziej jakieś sprzeczne poglądy tutaj...

I czy może ktoś polecić puder brązujący, który będę mogła nałożyć na każdy filtr (tj bez miki, talku i reszty)? Bo szukam, szukam i na prawdę nie mogę nic znaleźć...

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Aaa i jeszcze może "zna" ktoś może jakiś zielony korektor, który również będę mogła nakładać na jakikolwiek filtr...?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:38   #4594
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
gdzie je kupiłaś?
W Superpharmie teraz wszystkie mają promocję na Avenkę -20% A Avenka z tego roku, najnowszy wypust, stojąca tuba z pompką
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:24   #4595
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W Superpharmie teraz wszystkie mają promocję na Avenkę -20% A Avenka z tego roku, najnowszy wypust, stojąca tuba z pompką
u mnie nie ma żadnych filtrów w Super Pharm moze dlatego,że dopiero w październiku mi otwarli???
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:04   #4596
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
u mnie nie ma żadnych filtrów w Super Pharm moze dlatego,że dopiero w październiku mi otwarli???
u mnie też nie ma.. bo nie sezon i te SP, które mają to pozostałości z wakacji.. teraz nie mają dostaw filtrów
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 18:48   #4597
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
u mnie nie ma żadnych filtrów w Super Pharm moze dlatego,że dopiero w październiku mi otwarli???
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie też nie ma.. bo nie sezon i te SP, które mają to pozostałości z wakacji.. teraz nie mają dostaw filtrów
Ja kupiłam 2 sztuki w Poznaniu, ale w domu pomyślałam, że jaka ja głupia, przecież to zaledwie 100 ml i mąż jechał do Wrocławia, więc obdzwoniłam Superpharmy i w jednej dziewczyna powiedziałą, że włąsnie zamóiła 3 sztuki. Ja jej powiedziałam, że ja chciałabym 4 sztuki to powiedziałą, że zaraz domówi i domówiła Za kilka dni były do odbioru ze zniżką na dodatek powiedziałą, że gdyby z jakichś powodów nie dotarły to da mi kwitek tzn. gwarancję stałej ceny czy jakoś tak, że mogę przyjść kiedykolwiek i jak będzie ten filtr to sprzedadzą mi w cenie promocyjnej nawet gdyby nie było już na nie promocji
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 10:42   #4598
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, jakie są fotostabilne filtry ktore rownoczesnie spelniaja role makijazu/podkladu? Bo mi na Avene wszystko sie roluje walkuje

W KWC jest duzo filtrow ale jest tez mnostwo starych wersji i ciezko sie polapac

Chcialabym aby filtr choc wyrownal koloryt cery i wtedy juz nic wiecej bym nie nakladala moze puder dla zmatownienia.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 11:07   #4599
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są fotostabilne filtry ktore rownoczesnie spelniaja role makijazu/podkladu? Bo mi na Avene wszystko sie roluje walkuje

W KWC jest duzo filtrow ale jest tez mnostwo starych wersji i ciezko sie polapac

Chcialabym aby filtr choc wyrownal koloryt cery i wtedy juz nic wiecej bym nie nakladala moze puder dla zmatownienia.
Bioderma photoderm max creme teintee spf 50 próbowalas?

Ja mam go w domu, dla mnie jest za ciemny,z ciekawosci sprawdze czy przypadkiem nie mam jakiejs starszej wersji.
Mialam tez Avene koloryzujaca i calkiem fajnie ja wspominam, w porownaniu z kolorem Biodermy wychodzi o niebo lepiej
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:12   #4600
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Bioderma photoderm max creme teintee spf 50 próbowalas?

Ja mam go w domu, dla mnie jest za ciemny,z ciekawosci sprawdze czy przypadkiem nie mam jakiejs starszej wersji.
Mialam tez Avene koloryzujaca i calkiem fajnie ja wspominam, w porownaniu z kolorem Biodermy wychodzi o niebo lepiej
Nie probowalam Sprobuje A ktora to dokladnie? Bo na KWC nie moge sie polapac

A ta setka Biodermy nie jest koloryzujaca?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:20   #4601
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Nie probowalam Sprobuje A ktora to dokladnie? Bo na KWC nie moge sie polapac

A ta setka Biodermy nie jest koloryzujaca?
To ta
http://www.medysklep.pl/index.php?p8...tonujacy-spf50

edytowalam,bo linki mi sie pochrznily ;/


100 tez mam, ale niewiem czy jest koloryzujaca..wydawalo mi sie ze jest biala. Mam kilka probek w domu to obkukam i wieczorem sie odezwe
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-10-27 o 12:23
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 13:56   #4602
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Skoro mineralne podkłady traktuję jako puder -czyli delikatnie- to ścieram czy nie ścieram filtrów?Bo już sama nie wiem.Puder też trzeba jakoś nałożyć i wtedy się nie ściera filtra?
Przeprosiłam się z avenką koloryzującą+ 50 i myślę nad reszta.A bibułki matujące można czy nie można?
Głupieję coraz bardziej...
I co nikt mi nic nie powie? Ja naprawdę jestem zielona na maxa.A od natłoku informacji głupieję- a czytam jednocześnie w paru miejscach.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:09   #4603
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Filtry UV a makijaż

MeryJane używając bibułek matujących na pewno po części ścierasz filtr, ale nie aż tak, żebyś nie miała w ogole jakiejś ochrony. Nakłądając makijaż na filtr trzeba to robić delikatnie, najlepiej wklepując, wówczas filtr się nie zetrze.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Gdzieś w jakimś wątku tu na wizażu przeczytałam, że stosując filtr z parsolem (oczywiście tutaj kosmetyki bez miki, talku, tlenku cynku, dwutlenku tytanu) możemy używać całej kolorówki, ale wcześniej na filtr należy nałożyć skrobię i wówczas kolorówka nie będzie destabilizowała filtra. Czy to prawda? Bo im więcej czytam, tym bardziej jakieś sprzeczne poglądy tutaj...

I czy może ktoś polecić puder brązujący, który będę mogła nałożyć na każdy filtr (tj bez miki, talku i reszty)? Bo szukam, szukam i na prawdę nie mogę nic znaleźć...


Aaa i jeszcze może "zna" ktoś może jakiś zielony korektor, który również będę mogła nakładać na jakikolwiek filtr...?
Ja również ponawiam...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:49   #4604
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Puder jedwabny Dr. Hauschka czy puder bambusowy z BU? Jako primer na filtry, który?

Moje pytanko odnosi się do osób, które mają porównanie między osławionym pudrem jedwabnym Dr. Hauschka i pudrem bambusowym z Biochemii Urody.

Który lepiej matuje i który bardziej nadaje się jako primer między filtrem a podkładem mineralnym sypkim?

Mam cerę tłustą i trądzikową, aktualnie używam filtra AVENE emulsja 50+, ale nie wykluczam zmiany na Biodermę tonującą 50+ lub Biodermę 40+ do cery trądzikowej.

Proszę o pomoc
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:08   #4605
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry UV a makijaż

Moje pytanko odnosi się do osób, które mają porównanie między osławionym pudrem jedwabnym Dr. Hauschka i pudrem bambusowym z Biochemii Urody.

Który lepiej matuje i który bardziej nadaje się jako primer między filtrem a podkładem mineralnym sypkim?

Mam cerę tłustą i trądzikową, aktualnie używam filtra AVENE emulsja 50+, ale nie wykluczam zmiany na Biodermę tonującą 50+ lub Biodermę 40+ do cery trądzikowej.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 07:46   #4606
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
I co nikt mi nic nie powie? Ja naprawdę jestem zielona na maxa.A od natłoku informacji głupieję- a czytam jednocześnie w paru miejscach.

Wg mnie nakładając podkład zawsze troszkę zetrzesz filtr chyba że go wklepujesz miejsce w miejsce oczywiście po odczekaniu jakiegoś tam czasu po nałozeniu filtra.I tak samo z pudrem.Pewnie idealnie byłoby gdyby na filtr juz nic nie kłaść ale dla mnie to nie realneale moze niech sie któraś z ekspertek wypowieniestety te dziewczyny które już dawno się filtrują,retinują itp już nie bardzo chętnie chcą(albo już nie zaglądają na Wizaż) odpowiadać po raz setny na to samo pytanie a w takim natłoku wiadomosci trudno coś znaleźć
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 08:18   #4607
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Filtry UV a makijaż

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.Ja też zdaję sobie sprawę, że odpowiadać po raz 100-ny na to samo pytanie może zwyczajnie się nie chcieć, ale litości dla nas, zielonych, stawiających tu pierwsze kroki
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 09:09   #4608
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
I co nikt mi nic nie powie? Ja naprawdę jestem zielona na maxa.A od natłoku informacji głupieję- a czytam jednocześnie w paru miejscach.

Wszystko jest opisane i zebrane w watku redakcyjnym
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...39&postcount=6

Aplikacja podkladu mineralnego jest trudna ale do opanowania poza tym nie popadajmy w paranoje

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Moje pytanko odnosi się do osób, które mają porównanie między osławionym pudrem jedwabnym Dr. Hauschka i pudrem bambusowym z Biochemii Urody.

Który lepiej matuje i który bardziej nadaje się jako primer między filtrem a podkładem mineralnym sypkim?

Mam cerę tłustą i trądzikową, aktualnie używam filtra AVENE emulsja 50+, ale nie wykluczam zmiany na Biodermę tonującą 50+ lub Biodermę 40+ do cery trądzikowej.

Zdecydowanie polecam puder bambusowy z jedwabiem z BU jest o wiele bardziej mialki niz Hauschka,ktory tak wogole jest pudrem do ciala a nie twarzy i jest bardziej tepy.

Najlepszym sposobem byloby przetestowanie bo ciezko jest dobierac na podstawie,co polecamy kazdy lubi inny rodzaj wykonczenia.
Dla mnie najlepszym matem jest puder ryzowy z Coastal Scents-jeden z najlepszych primerow jakie mialam
Zajrzyj jeszcze na forum mineralne bo moze bedziesz miala ochote sama sobie ukrecic primer?polecam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 09:25   #4609
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Filtry UV a makijaż

Wzięłam i sobie wydrukowałam
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 10:19   #4610
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wszystko jest opisane i zebrane w watku redakcyjnym
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...39&postcount=6

Aplikacja podkladu mineralnego jest trudna ale do opanowania poza tym nie popadajmy w paranoje

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------




Zdecydowanie polecam puder bambusowy z jedwabiem z BU jest o wiele bardziej mialki niz Hauschka,ktory tak wogole jest pudrem do ciala a nie twarzy i jest bardziej tepy.

Najlepszym sposobem byloby przetestowanie bo ciezko jest dobierac na podstawie,co polecamy kazdy lubi inny rodzaj wykonczenia.
Dla mnie najlepszym matem jest puder ryzowy z Coastal Scents-jeden z najlepszych primerow jakie mialam
Zajrzyj jeszcze na forum mineralne bo moze bedziesz miala ochote sama sobie ukrecic primer?polecam
Wow to tak też można ? A Ty próbowałaś? A na którym wątku jest dokładniej mowa o tym ?
Kurczę, już kupiłam ten puder Hauschki ;(
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 12:45   #4611
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Wzięłam i sobie wydrukowałam
Dobra jestes
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Wow to tak też można ? A Ty próbowałaś? A na którym wątku jest dokładniej mowa o tym ?
Kurczę, już kupiłam ten puder Hauschki ;(

Tutaj zobacz
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315332

Sama ocenisz czy Hauschka dobrze Ci sluzy-jezeli tak to zuzyj i nic sie nie dzieje a tylko poszerzysz swoja wiedze.
Odkad weszlam glebiej w mineraly to praktycznie tradycyjna kolorowka zostala mooocno okrojona-proszki daja mi o wiele wieksze mozliwosci
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 14:01   #4612
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Filtry UV a makijaż

cześć dziewczyny,
dotychczas nie zastanawiałam się nad problemem łączenia filtru z podkładem,
ale wasze wypowiedzi sprawiły że zaczęłam się zastanawiać, jestem pod wrażeniem waszej wiedzy,
też muszę się dokształcić!

Obecnie stosuje La Roche Posay, Anthelios XL Fluide Extreme SPF 50+,
czy podkład Vichy, Aera Teint, Fond de Teint Creme Satinee (Jedwabisty podkład) będzie bezpieczny?
Zastanawiam się też nad Vichy, Flexilift Teint (podkład wygładzający zmarszczki).

Kombinacja z Area Teint jest dosyć lekka, "oddychająca" i przyjazna dla skóry
Wygląda w miarę naturalnie, lekko rozświetla...
Dobrze nawilża i nie podkreśla przesuszonych partii skóry.
Pod względem komfortu "noszenia" - całkiem nieźle.
Nie znalazlam w skladzie miki, ale wiem jednak nie jestem pewna czy podkład nie niszczy ochrony uvb/uva.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:24   #4613
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny które byly zainteresowane filtrami barwiacymi, ja mam 3 różne - 2 biodermy, 1 avene. Zaraz wrzuce swatche
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-10-28 o 18:34
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:47   #4614
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny które byly zainteresowane filtrami barwiacymi, ja mam 3 różne - 2 biodermy, 1 avene. Zaraz wrzuce swatche

Wow widze,ze kolor barwionej Avene zmienil sie na korzysc w takim razie moze jeszcze ja gdzies upoluje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:52   #4615
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny które byly zainteresowane filtrami barwiacymi, ja mam 3 różne - 2 biodermy, 1 avene. Zaraz wrzuce swatche
Spoko, bo kupiłam tą drugą Biodermę na allegro - będzie na bank za ciemna
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:57   #4616
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wow widze,ze kolor barwionej Avene zmienil sie na korzysc w takim razie moze jeszcze ja gdzies upoluje
Mam 3 próbki, 2 nieuzywane, a 3 jest na rece. Moge odstapic.

Jutro wkleje fotki w dziennym, bo caly czas mi sie wydawalo ze Bioderma jest jasniejsza niz Avene...a na fotce inaczej to wyszlo.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:45   #4617
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Spoko, bo kupiłam tą drugą Biodermę na allegro - będzie na bank za ciemna
Ja ją mam.Zalezy od karnacji ale na skórze nie jest aż tak ciemna.A jak jednak bedzie to "rozcieńcz" ją zwykłą Biodermą ale też 50+ bo 40+ (dla cer trądzikowych)zagęści całość i nie jest fajna
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:01   #4618
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy na filtr bioderma photoderm max 50+ mogę używać całej kolorówki (podkłady, pudry itd z talkiem i miką)?

podaje skład: Water (Aqua), Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclomethicone, Alcohol Denat., C20-22 Alkyl Phosphate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ptfe, C20-22 Alcohols, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Decyl Glucoside, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Xanthan Gum, Disodium Edta, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:15   #4619
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy mogę używać mineralnego podkładu True Match MInerals L'oreala jeśli on ma 15 SPF?
Bardzo mi ten podkład pasuje, a podobno filtry w podkładzie mogą "pogryźć" się z filtrami w kremie (50+)? Na czym dokładniej to polega? I czy rzeczywiście używanie podkładu z filtrem jest zupełnie niedozwolone?

Z gory dziekuje za pomoc
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:33   #4620
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam 3 próbki, 2 nieuzywane, a 3 jest na rece. Moge odstapic.

Jutro wkleje fotki w dziennym, bo caly czas mi sie wydawalo ze Bioderma jest jasniejsza niz Avene...a na fotce inaczej to wyszlo.

Bo jak pamietam to Avene byla dosc ciemna nawet jak dla mnie i po jakims czasie zauwazylam,ze na skorze przechodzila w pomarancz
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.