Nienawidze zakupow ;-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 12:02   #1
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Wink

Nienawidze zakupow ;-(


Ja tak strasznie nie znoszed chodzic na zakupy; normalnie jak mam przejsc po centrum handlowym, kupic buty, spodnie, koszulki to zaczynam chorowac.
Tak naprawde to nigdy nie wiem w czym mi jest do twarzy, i w czym dobrze wygladam, wiec zazwyczaj chodzw w dzinsach i t-shertach, a jak jest zimno to w bluzach ;-( nieznosze zakupow, chetnie sie zamienie z jakas zakupoholiczka szafami ;-)

a tak naprawde to jak juz cos kupie ( np na wielkie wyjscie )to wszyscy mi mowia ze jak zwykle dokonalam swietnego wyboru i wygladam b.dobrze- nie wiedza ile to czasmi trawa

pomocccyyyy
potrzebuje nowych ubran ;-)
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 12:07   #2
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Bo tego trzeba się po prostu nauczyć. To cała tajemnawiedza. Radzę posiedziec na forach takich jak te, poczytać ksiażki , pooglądać programy typu "Jak się nie ubierać" itp. , rozeznać typ kolorystyczny - to podstawa i próbować, próbowac, próbowac...Z pewnością będziesz wkrótce wiedzieć w czym Ci do twarzy i figury, a czego absolutnie unikać. To i zakupy zajmą wtedy mniej czasu, bo będziesz wiedziała, czego konkretnie szukasz. Pozdrawiam
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 12:07   #3
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Skoro potrzebujesz nowych ubrań to wybierz się do sklepu. Jeśli nie lubisz centrów handlowych to wybierz deptak/stare miasto. Pozostaje jeszcze inna alternatywa. Idąc na zakupy bierz ze sobą koleżanki (żeby uprzyjemnić sobie czas i żeby doradziły). Rzadko kto lubi robić sam zakupy, chyba, że są one ściśle sprecyzowane. Głowa do góry i owocnych łowów .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 12:20   #4
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Znam ten ból, bo też kiedyś taka byłam . Nie pamiętam kiedy nastąpił zwrot i co go spowodowało.
Mam dwie rady dla Ciebie. Pierwsza: znajdź swój styl. Druga: zabieraj na zakupy swoją przyjaciółkę, koleżanki.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 12:37   #5
tralalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 367
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Nie wiem, ile masz lat, ale mało kto rodzi się zakupoholikiem i od urodzenia ma swój własny styl Ja ze swojej strony polecam Ci zajrzeć na wątek "My style diary" albo "Street fashion" , to prawdziwa kopalnia inspiracji. Może one zachęcą Cię trochę do eksperymentowania z własnym strojem, w końcu chyba każda z nas lubi wyglądać niepowtarzalnie, więc warto się trochę poświęcić i pochodzić po sklepach. Mysle, ze po jakims czasie zacznie Ci to sprawiać przyjemnosc i będziesz miała inny problem: skąd wziąć pieniądze na kolejne ubraniowe zachcianki Trzymam kciuki!
tralalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 12:40   #6
Eve744
Raczkowanie
 
Avatar Eve744
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 229
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

a ja nie lubię chodzić na zakupy z koleżankami ale na zakupy uwielbiam chodzić :P więc najczęściej idę sama lub z mamą bo wiadomo ona ma pieniądze to może mi coś kupić a ja zanim uzbieram to wieki mijają
Eve744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 12:52   #7
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez tralalinka Pokaż wiadomość
Mysle, ze po jakims czasie zacznie Ci to sprawiać przyjemnosc i będziesz miała inny problem: skąd wziąć pieniądze na kolejne ubraniowe zachcianki
ja mam właśnie taki problem mam duzo rzeczy sportowych i probuje przejsc na styl bardziej elegancki (bo taki mi sie bardziej podoba) ale zawsze mam problem bo jak kupie jedna rzecz i wydam na nia wszystkie pieniadze to ona pozniej do niczego mi nie pasuje :| jestem bardzo wybredna wiec jak zobacze jakas zarąbista bluzeczke czy sweterek to wydam te 100 cos zlotych bo tak to i tak nic bym nie kupila... nie umiem znalezc nic fajnego i taniego wiec zmuszona jestem zostac przy stylu sportowym

ALBE moja rada chodz na zakupy z przyjaciolkami no i poprzeglądaj w internecie jakies zdjecia 'gwiazd' moze cos ci sie spodoba i wtedy szukaj czegos podobnego...

pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 12:56   #8
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

może jestes zbyt krytyczna wobec siebie ja też nie lubię chodzic na zakupy - ale z kimś. wolę sama pobszować po galerii, iść 3 razy do tego samego sklepu, łazić w kółko aż w końcu kupić dana rzecz w pierwszym sklepie, do ktorego weszłam
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 13:03   #9
tralalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 367
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
ja mam właśnie taki problem mam duzo rzeczy sportowych i probuje przejsc na styl bardziej elegancki (bo taki mi sie bardziej podoba) ale zawsze mam problem bo jak kupie jedna rzecz i wydam na nia wszystkie pieniadze to ona pozniej do niczego mi nie pasuje :| jestem bardzo wybredna wiec jak zobacze jakas zarąbista bluzeczke czy sweterek to wydam te 100 cos zlotych bo tak to i tak nic bym nie kupila... nie umiem znalezc nic fajnego i taniego wiec zmuszona jestem zostac przy stylu sportowym

ALBE moja rada chodz na zakupy z przyjaciolkami no i poprzeglądaj w internecie jakies zdjecia 'gwiazd' moze cos ci sie spodoba i wtedy szukaj czegos podobnego...

pozdrawiam
Też kiedyś ubierałam się bardziej sportowo, adidasy, bluzy z kapturem itp, ale coraz mniej mi się to podobało, też zaczęło mnie ciągnąć w stronę "sportowej elegancji" (nie stricte elegancji, bo ta kojarzy mi się z uniformami, butami na obcasach itp) iiii...powoli, sukcesywnie, zaczęłam kompletować nową garderobę. Może zacznij od kupowania właśnie sweterków, szalików - te bdb komponują się z adidasami i dżinsami, a może z czasem i jakieś balerinki wpadną Ci w oko? W porównaniu do markowych adidasów, nie są one drogie, kosztują >100 zł (chyba, że mówimy o skórze naturalnej), może jakaś wielka torba z eko skóry - znajdziesz takie w h&m - do szkoły? Nie musisz od razu zmieniać wszystkiego, postaw na dodatki, często to one dodają strojowi charakteru Może fajne kolczyki, wielka plastikowa bransoleta albo pierścionek? Albo jakaś kamizelka załozona na zwykłą, bawełnianą bluzkę? Od razu strój wygląda ciekawiej!
Możesz też spróbować poszukać fajnych rzeczy w lumpeksach, niektóre dziewczyny z Wizażu naprawdę potrafią tam wyszukać perełki, niektóre nawet jeszcze z metkami.
tralalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 13:08   #10
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez tralalinka Pokaż wiadomość
Też kiedyś ubierałam się bardziej sportowo, adidasy, bluzy z kapturem itp, ale coraz mniej mi się to podobało, też zaczęło mnie ciągnąć w stronę "sportowej elegancji" (nie stricte elegancji, bo ta kojarzy mi się z uniformami, butami na obcasach itp) iiii...powoli, sukcesywnie, zaczęłam kompletować nową garderobę. Może zacznij od kupowania właśnie sweterków, szalików - te bdb komponują się z adidasami i dżinsami, a może z czasem i jakieś balerinki wpadną Ci w oko? W porównaniu do markowych adidasów, nie są one drogie, kosztują >100 zł (chyba, że mówimy o skórze naturalnej), może jakaś wielka torba z eko skóry - znajdziesz takie w h&m - do szkoły? Nie musisz od razu zmieniać wszystkiego, postaw na dodatki, często to one dodają strojowi charakteru Może fajne kolczyki, wielka plastikowa bransoleta albo pierścionek? Albo jakaś kamizelka załozona na zwykłą, bawełnianą bluzkę? Od razu strój wygląda ciekawiej!
Możesz też spróbować poszukać fajnych rzeczy w lumpeksach, niektóre dziewczyny z Wizażu naprawdę potrafią tam wyszukać perełki, niektóre nawet jeszcze z metkami.
dziękuję za odpowiedz chyba masz racje... co do lumpeksów rzeczywiscie chyba zacznę je regularnie odwiedzac bo bylam kiedys z dwa razy ale nic ciekawego nie znalazłam i przestałam chodzić a moze kiedys znajdę coś fajnego

pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 13:11   #11
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Ja tez nie lubie latac po sklepach ,ubrania kupuje w necie.
Zanim wybierzesz sie do sklepu musisz miec plan ,wczesniej zrobic sobie wizualizacje czego potrzebujesz,co Ci sie podoba i chodzic za konkretnymi rzeczami ,nie chaotycznie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 13:14   #12
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

a może pobuszować w ciucholandach?
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:05   #13
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

dzieki za tak liczny odzew ;-) yeee,
jak juz ide na zakupy, to sama, bo zazwyczaj "powracam" do sklepow np 3 razy zeby byc pewna ze bede w tym czyms chodzila, a nie bedzie to lezalo w szafie. Nie lubie denerwowac tym kolezanek.

internet to super wynalazek, i jak cos chce kupic, to czesto to robie ta droga, no ale np spodnie to musze przymierzyc ;-( tak czy inaczej od dluzszego czasu robie zakupy przez internet.

podgladam, szukam , gromadze jak kto sie ubiera, ale i tak czegos wybrac dla siebie nie moge ;-(

ciucholandy odpadaja, bo jak widze szyld takiego sklepu to odrazu mnie ciarki przechodza

tak czy inaczej, dalej tkwie w tym ze zakupow nieznosze, a nie mam sie w co ubrac jak np chce isc na zakupy, czy do glupiego sklepu po mleko!!!
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:07   #14
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Ja również polecam zakupy z kimś Z koleżankami mnóstwo śmiechu i zakupy na wesoło... jak tego nei lubisz to z mamą też doradzi no i tak jak dziewczyny mówią wątki typu MSDpPII i Street fashion. Powodzenia
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:15   #15
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
dzieki za tak liczny odzew ;-) yeee,
jak juz ide na zakupy, to sama, bo zazwyczaj "powracam" do sklepow np 3 razy zeby byc pewna ze bede w tym czyms chodzila, a nie bedzie to lezalo w szafie. Nie lubie denerwowac tym kolezanek.

internet to super wynalazek, i jak cos chce kupic, to czesto to robie ta droga, no ale np spodnie to musze przymierzyc ;-( tak czy inaczej od dluzszego czasu robie zakupy przez internet.

podgladam, szukam , gromadze jak kto sie ubiera, ale i tak czegos wybrac dla siebie nie moge ;-(

ciucholandy odpadaja, bo jak widze szyld takiego sklepu to odrazu mnie ciarki przechodza

tak czy inaczej, dalej tkwie w tym ze zakupow nieznosze, a nie mam sie w co ubrac jak np chce isc na zakupy, czy do glupiego sklepu po mleko!!!
Powiem Ci ze jak chodzę sama na zakupy i nie mam sprecyzowanego celu też 3 razy wracam do tych samych sklepów a przymierzanie ciuchów zajmuje mi duuużo czasu :P Z koleżankami jest mi łatwiej, bo ja wybieram to co mi się podoba i w czym mi wygodnie a one mi powiedzą jak w tym wyglądam i nie muszę już wracać do tego sklpu tylko albo odkładam albo kupuję
A inna sprawa jest taka że one jak szukają rzeczy to czasem się natkną na jakiś ciuch i mi mówią że do mnie pasuje czy że byłoby mi w tym fajnie i żebym chociaż przymierzyła i dzięki częściowo ich pomocy też, wydaje mi się że znalazłam wśród tego wszystkiego co jest w sklepach swój styl i teraz nie boję się samodzielnych zakupów... choć i tak schodzi mi na nich więcej czasu
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:24   #16
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Z koleżankami jest mi łatwiej, bo ja wybieram to co mi się podoba i w czym mi wygodnie a one mi powiedzą jak w tym wyglądam i nie muszę już wracać do tego sklpu tylko albo odkładam albo kupuję
A inna sprawa jest taka że one jak szukają rzeczy to czasem się natkną na jakiś ciuch i mi mówią że do mnie pasuje czy że byłoby mi w tym fajnie i żebym chociaż przymierzyła i dzięki częściowo ich pomocy też, wydaje mi się że znalazłam wśród tego wszystkiego co jest w sklepach swój styl
Mam tak z moją siostrą. Bardzo często potrafi znaleźć wiele rzeczy, których nie zauważyłabym na wieszakach . Ponieważ zna mój styl rzadko zdarza się, aby coś mi się nie podobało.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:36   #17
annadiana
Rozeznanie
 
Avatar annadiana
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 858
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Jak nie lubisz chodzić po sklepach to może poszperaj w interenecie zobacz jakie ciuchy ci się podobaja /wiele marek prowadzi swoje sklepy internetowe/ jak ci sie spodoba cos to pojdz do tego sklepu albo kup przez internet ;d
__________________
Every night in my dreams I see you, I feel you,
That is how I know you go on.
2010-01-31
2015-04-12
2016-08-13


annadiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:41   #18
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość
Mam tak z moją siostrą. Bardzo często potrafi znaleźć wiele rzeczy, których nie zauważyłabym na wieszakach . Ponieważ zna mój styl rzadko zdarza się, aby coś mi się nie podobało.
Dokładnie to samo jest u mnie. Czasem nie sposób zauważyć coś fajnego wśród tylu wieszaków i ciuchów w sklepach
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:45   #19
justynka.ma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 326
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

przekop forum wizazu - napewno znajdziesz porady i wskazowki co Ci pasuje a na pewno pasuje Ci wiekszosc ciuchow I wlasnie, nie chodz na zakupy sama- bierz ze soba przyjaciolke, kolezanki- najlepiej te, ktorych styl Ci sie podoba...jestem pewna ze w koncu pokochasz zakupy. To takie slodkie malenstwo powodzenia zycze
justynka.ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 16:28   #20
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
dzieki za tak liczny odzew ;-) yeee,
jak juz ide na zakupy, to sama, bo zazwyczaj "powracam" do sklepow np 3 razy zeby byc pewna ze bede w tym czyms chodzila, a nie bedzie to lezalo w szafie. Nie lubie denerwowac tym kolezanek.
ja zawsze kogoś zabieram bo samej mi sie nie chce chodzic moja kumpela mi wybacza jak stoje godzine w przymierzalni albo wchodzimy do tego samego sklepu po 5 razy bo ona tez tak robi
wiec hmm... moze twoje kolezanki zrozumieją... jezeli nie to wyciagnij mame

pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:17   #21
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

a ja jestem zwolenniczka samotnych zakupów -wtedy nie trzeba się przejmować że jest sie z kimś i można chodzić do woli po sklepach, wracać ile razy ma się ochotę itd.
nie wiem czy sugerowanie się czyjmiś podpowiedziami w czym jest ci dobrze to dobry pomysł, bo w ten sposób mozesz coś kupic trochę wbrew sobie. poza tym koleżanki często bywają nieszczere w takich poradach moze lepiej skorzystac z pomocy pani/pana ze sklepu(?)

skoro nie lubisz chozenia po sklepach to pewnie nawet nie byłaś w wiekszości sklepów odzieżowych w swoim mieście -moze zajrzyj do takich do których wcześniej nigdy nie wchodziłaś bo z góry zakładałaś ze nic tam nie znajdziesz. poprzymierzaj rzeczy jakich nigdy nie zakładałaś.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:32   #22
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Ja teraz też wolę robic zakupy sama, ale czasem ktos się przydaje żeby ocenić, jak wygląda np. płaszczyk z tyłu. Kiedyś (do niedawna) nie umiałam zupełnie kupowac, ale pomogła mi koleżanka, która tak sprytnie umie wypatrzeć konkretny ciuch, a ja widziałam tylko jedną wielką masę ubraniową. Teraz patrzę i widzę podobnie jak ona. Weź kilka razy na zakupy jakąs sprytną, z dobrym do zakupów okiem kolezankę- posiądziesz nieocenionąwiedzę- tego można nauczyć sie tylko w praktyce.
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 14:29   #23
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

dzieki wszystkim
Przegladnelam pare stron sklepow internetowych...eeeee NUDA eee... ale chyba i tak to lepsze niz centra hadlowe.
Dzieki za topic: My style diary- nie moge w to uwierzyc ze jestem zalogowana na wizarzu od 4 lat i dopieto teraz odkrylam zakladke "MODA"...wyszko ze do okulisty tez musze isc hihihi; Co do My style diary jak Wy to robicie ze tak swietnie wygladacie? Normalnie za kazdym razem inaczej i z usmiechem na twarzy...ehhhh jak ja wam zazdroszcze.
dzisiaj mam wolne i jak zwykle znalazlam sobie zajecie zeby nie wychodzic z domu...pranie , sprzatanie, juz nawet zupe ugotowalam, zaraz zabieram sie za czegos czego rownie nie znosze...depilacja :/
ale zrobilam tez cos dla siebie milego....wywalilam wiekszosc rzeczy mojego TZ ( nie zeby stare byly czy zniszczone, ja ich poprostu nie lubialam ) do smieci i teraz on tez musi isc na zakupy!!!A co mi tam, powiedzial wyrzuc co chcesz, to tak zrobilam.
Ok, teraz depilacje czas zaczac, a wieczorem moze popatrze jeszcze raz na sklepy internetowe..uuuu
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 15:13   #24
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
moze lepiej skorzystac z pomocy pani/pana ze sklepu(?)
sprzedawcy raczej powiedza to co chcesz uslyszec byleby tylko sprzedac towar... oczywiscie nie wszyscy ale nie zawsze mozna wszystkim ufac

pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 15:38   #25
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Nienawidzę chodzić z koleżankami na własne zakupy. Jeśli idę z nimi to tylko w formie doradcy i do towarzystwa Dla samej siebie - o nie! tylko i wyłącznie samotnie lub z mamą. Wtedy robie zakupy szybko łatwo i sprawnie lub włoczę się ile chcę przeglądam oglądam przymierzam co mi się tylko spodoba i nie muszę się nikim przejmować
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 10:12   #26
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

zakupy z mama...hhhmmm
nie wiem zy bym to wytrzymala
moze jak sie z nia spotkam nastepnym razem to o tym pomysle...
czy mozecie w to uwierzyc ze ja chyba nigdy z moja mama nie bylam na zakupach ubraniwoych
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 10:28   #27
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
sprzedawcy raczej powiedza to co chcesz uslyszec byleby tylko sprzedac towar... oczywiscie nie wszyscy ale nie zawsze mozna wszystkim ufac

pozdrawiam
zgadzam się, że nie wszyscy, dlatego na końcu wypowiedzi dałam znak zapytania
i nie chodziło mi o pytanie się sprzedawcy "czy dobrze w tym wyglądam" a raczej o całościowe zaproponowanie jakiegoś stroju -jeśli ktoś nie ma na siebie pomysłu.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 11:48   #28
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Ciuchy, nowe buty wszystko nowe uwielbiam, ale zakupow niee. A to dlatego, ze zawsze jak sobie wymysle w tej mojej glowce co takiego fajnego , oryginalnego bym chciala nigdy tego w sklepie nie zobacze. Szukam chodze nawet pol dnia czy to za butami czy za kurtka lub jakas misiowata kamizelka.Nie ciepie nie nie nie.
Dlatego zastanawiam sie czy nie bede kupowac materialow i sama sobie zaprojektuje i dam do krawcowej, wtedy zawsze bedzie to niepowtarzalne
A tak narazie zamawiam na allegro.;p
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 13:31   #29
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

a ja uwielbiam sobie tak latac na zakupy i do lumpkesow. dla mnie to chwila wytchnienia i relaks. mialam tak od zawsze wiec nie wiem jak sie tego nauczyc. gdyby tylko częstochowa miala te wszystkie interesujące mnie sklepy
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 14:16   #30
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Nienawidze zakupow ;-(

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
zgadzam się, że nie wszyscy, dlatego na końcu wypowiedzi dałam znak zapytania
i nie chodziło mi o pytanie się sprzedawcy "czy dobrze w tym wyglądam" a raczej o całościowe zaproponowanie jakiegoś stroju -jeśli ktoś nie ma na siebie pomysłu.
chyba że tak
pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.