kosmetyki Bourjois - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 11:49   #3601
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mam jeszcze pytanie odnośnie róży. Gubię się w tych kolorach, szukam różowego różu w chłodnym, raczej neutralnym odcieniu. Mam jasną cerę (używam healthy mix light beige - nr 53) i włosy w kolorze ciemny blond. Doradzicie coś? To byłby mój pierwszy róż Bourjois
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:51   #3602
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
No oczywiście, że porównuję - w tym przypadku składy. Zawsze tak robię. Wniosek był taki, że prawdopodobnie będzie gorszy od toników, których do tej pory używałam. Potwierdza to KWC, bo tonik z Bourjois ma kiepskie oceny. Twoje wnioski na temat polskich produktów do demakijażu wydały mi się więc pochopne i o tym napisałam. Tyle.

A taka pochopna krytyka mojej osoby gdy rozmowa toczy się na temat toników jest, delikatnie mówiąc, poniżej pasa. I świadczy o Tobie.
Porównałaś i co Ci wyszło, że nie ma ekstraktu z kasztana? Wydały Ci się pochopne moje wnioski na temat sprawdzonego składu? No to na stoisku jakiej polskiej marki stoisz? Nauka z tego portalu to nie wszystko...
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:55   #3603
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Porównałaś i co Ci wyszło, że nie ma ekstraktu z kasztana? Wydały Ci się pochopne moje wnioski na temat sprawdzonego składu? No to na stoisku jakiej polskiej marki stoisz? Nauka z tego portalu to nie wszystko...
Oj, przestań mierzyć ludzi swoją miarą. Doskonale wiem, że to nie wszystko, sama o tym napisałam. Wyraziłam swoją skromną opinię. Jesteś zbyt agresywna, nie będę z Tobą dyskutować.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:08   #3604
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość

miss_love Kto Ci powiedział, że Bourjois jest wycofywane z Sephory? Bo ja nic o tym nie wiem. Teraz są letnie wyprzedaże Bourjois w Sephorach ale dotyczy to produktów, których już nie ma w ofercie. W wielu Sephorach nie ma Bourjois ale to dla tego, że tam się ta marka nie sprzedaje. Mają dużo większą marże niż np. Superpharm.
przeczytałam to gdzieś na wizażu, dziewczyny pisały, że u nich likwidują stoiska z Bourjois. U mnie chyba będzie podobnie patrząc na to co mają w asortymencie, może zostało w sumie ze dwadzieścia produktówmyślałam zatem, że Sephora w ogóle rezygnuje z Bourjois. Moja odpowiedź była również skierowana do wizażanki, które widzi u siebie pustki na półkach. Możliwe, że dotyczy to tylko tych perfumerii, gdzie Bourjois źle się sprzedaje, przepraszam nie miałam zamiaru wprowadzać nikogo w błąd
a co do wyprzedaży to u mnie rzeczywiście są przecenione niektóre produkty z tego co zostało, ale te w normalnych cenach czy też nowości jak błyszczyk(nie pamiętam nazwy) czy Elastic nie są wcale dokładane a jestem w Sephora dwa razy w tygodniu, więc to obseruję i trwa tak już od miesiąca jak nie dłużej (miałam przerwę i nie zaobserwowałam)


Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
czy róż tez wchodzi w tę wypzredaż?
u mnie w Sephora są wszystkie testery róży natomiast kupić można tylko jeden zostało dosłownie jedno opakowanie ze wszystkich i jest on w regularnej cenie i tak się pewnie sprzeda
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:11   #3605
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;21273141]u mnie też tak jest a to dlatego, że wycofują Bourjois z Sephory, dlatego zostały same resztki do kupienia nie ma sensu dokładać nowych produktów[/QUOTE]
Wycofują Bourjois z Sephory? Pierwsze słyszę

Edit: ok, post wyżej przeczytany.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014


Edytowane przez lady opium
Czas edycji: 2010-08-10 o 12:13
lady opium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:12   #3606
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Leseratte, ja mam róż 95 Rose de Jaspe i uzywam go zarówno w brązpwych włosach jak i w blondzie - mi pasuje taki delikatny róz, on robi taki "glow", nie jest matowy.
Słyszałam w drogerii opinie, że on jest najbardziej neutralny, bo pasuje do większości karnacji.
Ale czytałam (chyba nawet tutaj gdzies:P) , że u niektórych wyglada ceglasto.
Kilka str. wczesniej wklejałam linki ze zdjęciami tych róży.
W Sephorze i Douglasie panie wizazystki pomagją dobrac kolory, możesz sie spytac
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:16   #3607
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie róży. Gubię się w tych kolorach, szukam różowego różu w chłodnym, raczej neutralnym odcieniu. Mam jasną cerę (używam healthy mix light beige - nr 53) i włosy w kolorze ciemny blond. Doradzicie coś? To byłby mój pierwszy róż Bourjois
74 rose ambre?
papug jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 12:18   #3608
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Leseratte, ja mam róż 95 Rose de Jaspe i uzywam go zarówno w brązpwych włosach jak i w blondzie - mi pasuje taki delikatny róz, on robi taki "glow", nie jest matowy.
Słyszałam w drogerii opinie, że on jest najbardziej neutralny, bo pasuje do większości karnacji.
Ale czytałam (chyba nawet tutaj gdzies:P) , że u niektórych wyglada ceglasto.
Kilka str. wczesniej wklejałam linki ze zdjęciami tych róży.
W Sephorze i Douglasie panie wizazystki pomagją dobrac kolory, możesz sie spytac
Dziekuję, już szukam twoich postów ze zdjęciami;
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 15:40   #3609
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Własnie ta kolejna rzecz która mnie mierzi, i nie wiem kto ma to wpływ - wygląd burzujowych standów.

O braku testerów nie wspomne, bo az żal, ale wybrakowane róże, cienie (byłam wczoraj w Rossie patrze na stand i co widzę, że miejsc np. na cienie jest np. 8...a cieni było 2-3 jakieś otwarte !!! niedobitki).
Brak większości kolorów kredek do ust i oczu itp. - własnie szłam po granatową kredę i myslałam nad kupnem jakiejś z B.

I w sumie nie wziełam nic, bo bez testera nie wypróbuje, a nowej kredki nie otworze bo to przecież nie tester.

Często mi się rzuca w oczy dobieszczony stand np. Astora, Rimmela nawet Wibo...a z B. to jakby huragan przeszedł.

W Douglasie podobnie, chociaz lepiej stoja z testerami.

Nie jest to jednarazowa sytuacja, ja bardzo rzadko widze w miare pełny stand Burżujki, a po drogeriach lubie chodzić :P
zgadzam się w 100%, u mnie to samo
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:15   #3610
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;21275927]przeczytałam to gdzieś na wizażu, dziewczyny pisały, że u nich likwidują stoiska z Bourjois. U mnie chyba będzie podobnie patrząc na to co mają w asortymencie, może zostało w sumie ze dwadzieścia produktówmyślałam zatem, że Sephora w ogóle rezygnuje z Bourjois. Moja odpowiedź była również skierowana do wizażanki, które widzi u siebie pustki na półkach. Możliwe, że dotyczy to tylko tych perfumerii, gdzie Bourjois źle się sprzedaje, przepraszam nie miałam zamiaru wprowadzać nikogo w błąd
a co do wyprzedaży to u mnie rzeczywiście są przecenione niektóre produkty z tego co zostało, ale te w normalnych cenach czy też nowości jak błyszczyk(nie pamiętam nazwy) czy Elastic nie są wcale dokładane a jestem w Sephora dwa razy w tygodniu, więc to obseruję i trwa tak już od miesiąca jak nie dłużej (miałam przerwę i nie zaobserwowałam)[/QUOTE]
U mnie tez w jednej Sephorze zlikwidowano Bourjois, w drugiej chyba tez.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:17   #3611
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Wiedzieć, że można trafić na podróbki, a widzieć podróbkę to co innego. Tak, owszem chcę zniechęcić do kupowania na allegro. Są oryginale kosmetyki i legalne ale nie za 1-17zł... Czyjś wybór gdzie kupi ale zawsze można chociaż próbować uświadamiać. Statystyczny polak nie czyta regulaminów itp. przepisów, trzeba ludzi uświadamiać innymi sposobami - każdy lubi obrazki. Czy to źle, że chce mieć pełną ofertę Bourjois? Kosmetyki masowo importowane przez sprzedających na allegro, w świetle umowy producenta z dystrybutorem, są nielegalne. Wspierając ich sprzedaż, nigdy producent nie pozwoli dystrybutorowi na pełną ofertę. Niech mnie ktoś poprze...
Popieram cię, ale teraz większość osób szuka jakiś oszczędności. Też chciałabym, aby kolekcja bourjois była pełniejsza, ale nic na to nie poradzę.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 19:22   #3612
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: kosmetyki Bourjois

W moim rodzinnym mieście nie jest więc źle, bo w Douglasie (a przynajmniej w tym, w którym najczęściej bywam) jest dosyć spory asortyment produktów bourjois. I z testerami nie jest źle (szczególnie jeśli chodzi o róże i cienie) Wkurza mnie tylko douglasowa mania zaklejania wszystkich kosmetyków bardzo mocną taśmą klejącą, potem mam problem, żeby oczyścić pudełko, bo wszystko się do niego lepi.

A co do Rossmanów to przyznaję rację, szafa bourjois jest zazwyczaj zabiedzona, testery zużyte i nie ma z czego wyvbierać
papug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:28   #3613
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
miss_love Kto Ci powiedział, że Bourjois jest wycofywane z Sephory? Bo ja nic o tym nie wiem. Teraz są letnie wyprzedaże Bourjois w Sephorach ale dotyczy to produktów, których już nie ma w ofercie. W wielu Sephorach nie ma Bourjois ale to dla tego, że tam się ta marka nie sprzedaje. Mają dużo większą marże niż np. Superpharm.
Po tym jak napisałaś o letnich wyprzedażach w Sephorze byłam w 3 i w żadnej nie było Bourjois
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:17   #3614
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100%, u mnie to samo
Potwierdzam, wczoraj robilam zakupy w forum w koszalinie i bidny był ten stand bourjois. Brakowało podkładów, cieni, osobno stał co prawda cały wybór róży ale brakowało testerów ;/
Jednak kupiłam podkład Healthy MIX i uważam że jest świetny, a wybierałam się pod 10h sleep effect, ale ten znowu był bardzo rzadki wcale prawie moim zdaniem nie krył. Ostatnio ponownie przekonuje się do tej marki, mam zamiar kupić jeszcze puder mineralny i korektor healthy mix i chyba ten błyszczyk rose exclusif bo wczoraj testowałam i naprawde fajnie wyglądał, nałożyłam odrobinkę a usta byłytak ślicznie różowe i nawet gdy błyszczyk już się starł to pozostał kolor
Kiedyś miałam naprawde duzo kosmetykow od nich miedzy innymi podkład Happy Light, cienie, kredki, błyszczyki. O ile podkłady mają raczej fajne to kredki i cienie wogóle mi nie podpasowały.Tusze też nie.
Teraz mimo, że teoretycznie używam wyższej półki kosmetyków to muszę przyznać, że niektóre kosmetyki są lepsze z Bourjois niż Clinique czy inne np. wspomniany już przeze mnie puder Mineral Radiance matowił skórę lepiej na cały dzień niż diorskin czy prasowaniec CLinique'a....
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:34   #3615
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny chcialam sie dopisac do watku. Kocham Bourjois od dawien dawna, kiedys tu zagladalam, ale zrobil sie ze mnie maniak kosmetyczny i chcialam troche przystopowac, a czytajac watek ciezko bylo.
Teraz rozsadniej podchodze do zakupow, wiec mam nadzieje, ze jesli sie bede udzielac, zakupoholizm kosmetyczny mnie nie trafi. Jestem teraz malo na czasie z kosmetykami Bourjois i chcialam zapytac o ten podkład Organic cos tam cos tam. On juz jest czy dopiero wchodzi?

Juz doczytalam, ze we wrzesniu.

Edytowane przez 9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Czas edycji: 2010-08-11 o 09:40
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:40   #3616
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ma wejść od września juz się nie mogę doczekać
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:18   #3617
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Wejdźcie na i beauty . pl dalej w makijaż, porady eksperta, makeup no makeup i macie ceny nowego podkładu i korektora.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:11   #3618
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: kosmetyki Bourjois

Safo a nie orientujesz się czy Bourjois zamierza jakieś nowe pudry wprowadzić?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:28   #3619
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Jeszcze nic nie wiem, ale skoro wycofują sypki to pewnie go czymś zastąpią.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 15:35   #3620
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: kosmetyki Bourjois

Pewnie tak Choć wolałabym jakiś prasowany, z drugiej strony skoro Mineral Radiance jest ok to po co go zmieniać
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 17:11   #3621
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ta da da dam!!! Przyszła do mnie dzisiaj nowa gazetka z Rossa i ku mojej radości róże za 33,99...Tak jak safa mówiła Kochana jesteś
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:14   #3622
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dzisiaj kupiłam sobie róż 15 Rose Eclat za 38 zł w Douglasie i grafitową kredkę Khol & Contour kolor Gris Ingenieux.
Jestem bardzo zadowolona , chociaż o innych promocjach dalej cisza.

Za to dostałam próbkę perfum :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:31   #3623
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja właśnie wybieram się do sephory po róż, mam nadzieję, że i coś odpowiedniego doradzą. Podoba mi się kolor Lilas Dor, tylko że na jednych zdjęciach wygląda na mocny odcień fioletu ze złotymi drobinkami, na innych wygląda bardziej subtelnie. Jak będę na miejscu to zobaczę, jaki jest
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:56   #3624
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: kosmetyki Bourjois

Byłam, kupiłam Mam odcień 95 rose de jaspe...Poczekamy do jutra, zobaczymy. Jak narazie wygląda świetnie, choć zapach kojarzy mi się z zapachowym różańcem mojej cioci:p Wybierałam pomiędzy tym kolorem, a 33 i muszę przyznać, że jak ekspedientka maznęła sobie po palcu jednym i drugim (bo testery dość wybrakowane były, delikatnie mówiąc) to miałam wrażenie, że lila d'or bardziej wchodzi w brzoskwinke, a rose de jaspe jest bardziej pudrowy, czysto różowy. Oba miały rozświetlające drobinki, choć 33 dużo bardziej wyraźne i dużo większe. I troszkę żałuję, że nie ma różu w kolorze 95, ale z drobinkami z tego 33. Bo bardzo mi się spodobały.

A tak na marginesie, to zachwycił mnie wygląd mojej dłoni po tym, jak maznęłam ją tym rozświetlaczem w brzoskwiniowym kolorze, którzy leży w paletce razem z różami...Po prostu bajka. Gdyby był kolor bardziej różowy, to już byłby mój

Przyszedł też dzisiaj do mnie zamówiony na all korektor i na 100& jest oryginalny. Tak jak napisała koleżanka (pozdrawiam serdecznie, tak na marginesie) ma nalepkę dystrybutora. Coś tak patrzę, że moja kosmetyczka coraz bardziej mi się podoba...W planach mam jeszcze tusz z B. choć jeszcze nie jestem pewna na który padnie. Korci mnie Volume Glamour...no ale nie wiem...Bo jest i w wersji podstawowej i podkręcającej i mega czarnej...Do tego jeszcze te 1001 lashes, Volume Clubbing i już nie wiem co począć:p Bo elastic odpada, bo nie przepadam za tymi sylikonowymi szczoteczkami. Wole tradycyjne, jak w Volume Express MNY...
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:50   #3625
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam sobie róż 15 Rose Eclat za 38 zł w Douglasie i grafitową kredkę Khol & Contour kolor Gris Ingenieux.
Jestem bardzo zadowolona , chociaż o innych promocjach dalej cisza.
Za to dostałam próbkę perfum :P
Bardzo jestem ciekawa tego odcienia. Sama zastanawiałam się nad jego zakupem, ale w końcu kupiłam 95 A ta 15 to jest zupełny mat, tak? A jak na policzkach - delikatny, czy raczej dość intensywny odcień?

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
ja właśnie wybieram się do sephory po róż, mam nadzieję, że i coś odpowiedniego doradzą. Podoba mi się kolor Lilas Dor, tylko że na jednych zdjęciach wygląda na mocny odcień fioletu ze złotymi drobinkami, na innych wygląda bardziej subtelnie. Jak będę na miejscu to zobaczę, jaki jest
Przyznam, że gdyby wpadał w taki chłodny odcień fioletu, to chętnie bym go kupiła

Cytat:
Napisane przez sstokrottka Pokaż wiadomość
Byłam, kupiłam Mam odcień 95 rose de jaspe...Poczekamy do jutra, zobaczymy. Jak narazie wygląda świetnie, choć zapach kojarzy mi się z zapachowym różańcem mojej cioci:p Wybierałam pomiędzy tym kolorem, a 33 i muszę przyznać, że jak ekspedientka maznęła sobie po palcu jednym i drugim (bo testery dość wybrakowane były, delikatnie mówiąc) to miałam wrażenie, że lila d'or bardziej wchodzi w brzoskwinke, a rose de jaspe jest bardziej pudrowy, czysto różowy. Oba miały rozświetlające drobinki, choć 33 dużo bardziej wyraźne i dużo większe. I troszkę żałuję, że nie ma różu w kolorze 95, ale z drobinkami z tego 33. Bo bardzo mi się spodobały.
Zapach ma cudowny, a kolor myślę, że jest uniwersalny i pasujący do każdego typu urody. Co do efektu, daje świetne satynowe wykończenie

Dziewczęta, a miałyście jakiś odcień w brązie? Bo nie mam pojęcia, który wybrać, a chciałabym taki, który nie wpadałby w brzoskwiniowy, a był czystym brązem. Zastanawim się nad 12, 85 lub 92? Możecie cos napisać o tych odcieniach, albo doradzić inny?
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:09   #3626
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Bardzo jestem ciekawa tego odcienia. Sama zastanawiałam się nad jego zakupem, ale w końcu kupiłam 95 A ta 15 to jest zupełny mat, tak? A jak na policzkach - delikatny, czy raczej dość intensywny odcień?



Przyznam, że gdyby wpadał w taki chłodny odcień fioletu, to chętnie bym go kupiła



Zapach ma cudowny, a kolor myślę, że jest uniwersalny i pasujący do każdego typu urody. Co do efektu, daje świetne satynowe wykończenie

Dziewczęta, a miałyście jakiś odcień w brązie? Bo nie mam pojęcia, który wybrać, a chciałabym taki, który nie wpadałby w brzoskwiniowy, a był czystym brązem. Zastanawim się nad 12, 85 lub 92? Możecie cos napisać o tych odcieniach, albo doradzić inny?
Numeru 12 u nas nie ma w sprzedaży. 85 jest bardziej beżowy nić brązowy, 92 jest czysto brązowy. Jak Ci zależy na naturalnym wyglądzie, bierz 85. W takich samych cenach jak na allegro, róż jest teraz w promocji w sklepach. Nie wolisz pomóc w budowaniu u nas szerokiej sieci dystrybucji? Ktoś oprócz mnie chce pełną ofertę Bourjois w sklepach? Teraz nie dosyć, że producent zabrania wprowadzania u nas bardzo fajnych produktów to jeszcze sklepy nie chcą zamawiać dotychczasowych bo im się nie sprzedaje. Same piszecie o problemach z dostępnością. Po co Was o promocjach do ku... informuję co miesiąc? Kilka z Was skorzysta, reszta biegnie wpisywać allegro.pl
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:26   #3627
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Numeru 12 u nas nie ma w sprzedaży. 85 jest bardziej beżowy nić brązowy, 92 jest czysto brązowy. Jak Ci zależy na naturalnym wyglądzie, bierz 85. W takich samych cenach jak na allegro, róż jest teraz w promocji w sklepach. Nie wolisz pomóc w budowaniu u nas szerokiej sieci dystrybucji? Ktoś oprócz mnie chce pełną ofertę Bourjois w sklepach? Teraz nie dosyć, że producent zabrania wprowadzania u nas bardzo fajnych produktów to jeszcze sklepy nie chcą zamawiać dotychczasowych bo im się nie sprzedaje. Same piszecie o problemach z dostępnością. Po co Was o promocjach do ku... informuję co miesiąc? Kilka z Was skorzysta, reszta biegnie wpisywać allegro.pl
Dziękuję za pomoc. Co do zakupu w sklepach, jestem jak najbardziej za, po pierwsze mogę sobię obejrzeć odcień na żywo i przetestować, a po drugie mam od razu. Niestety mieszkam w małym mieście, więc allegro jest moim jedynym źródłem, gdzie mogę go sobie kupić, niestety
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:31   #3628
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Bardzo jestem ciekawa tego odcienia. Sama zastanawiałam się nad jego zakupem, ale w końcu kupiłam 95 A ta 15 to jest zupełny mat, tak? A jak na policzkach - delikatny, czy raczej dość intensywny odcień?



Przyznam, że gdyby wpadał w taki chłodny odcień fioletu, to chętnie bym go kupiła



Zapach ma cudowny, a kolor myślę, że jest uniwersalny i pasujący do każdego typu urody. Co do efektu, daje świetne satynowe wykończenie

Dziewczęta, a miałyście jakiś odcień w brązie? Bo nie mam pojęcia, który wybrać, a chciałabym taki, który nie wpadałby w brzoskwiniowy, a był czystym brązem. Zastanawim się nad 12, 85 lub 92? Możecie cos napisać o tych odcieniach, albo doradzić inny?
ja mam 85. nie jest to dla mnie czysty brąz ale wygląda naprawdę bardzo naturalnie.
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:35   #3629
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc. Co do zakupu w sklepach, jestem jak najbardziej za, po pierwsze mogę sobię obejrzeć odcień na żywo i przetestować, a po drugie mam od razu. Niestety mieszkam w małym mieście, więc allegro jest moim jedynym źródłem, gdzie mogę go sobie kupić, niestety
To znajdź przynajmniej produkt, który ma nalepke polskiego dystrybutora, proś sprzedających o zdjęcia, szczególnie spodu z widocznym kodem by nie kupić starocia.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:53   #3630
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Numeru 12 u nas nie ma w sprzedaży. 85 jest bardziej beżowy nić brązowy, 92 jest czysto brązowy. Jak Ci zależy na naturalnym wyglądzie, bierz 85. W takich samych cenach jak na allegro, róż jest teraz w promocji w sklepach. Nie wolisz pomóc w budowaniu u nas szerokiej sieci dystrybucji? Ktoś oprócz mnie chce pełną ofertę Bourjois w sklepach? Teraz nie dosyć, że producent zabrania wprowadzania u nas bardzo fajnych produktów to jeszcze sklepy nie chcą zamawiać dotychczasowych bo im się nie sprzedaje. Same piszecie o problemach z dostępnością. Po co Was o promocjach do ku... informuję co miesiąc? Kilka z Was skorzysta, reszta biegnie wpisywać allegro.pl

Przesadzasz, w ogóle po co te emocje? Twoim celem nie jest informowanie o promocjach, lecz "nawracanie" tych, którzy kupują w sieci. A to już indywidualna sprawa.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.