Krzywe nogi cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 13:38   #1
karolcia011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 101

moje krzywe nogi???


co sądzicie?

Edytowane przez karolcia011
Czas edycji: 2011-11-26 o 14:55
karolcia011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 17:04   #2
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: moje krzywe nogi???

wstaw zdjecie ze zlaczonymi nogami w zaleznosci jak stoisz miesnie napinaja sie i nie widac dokladnie. na kazdym zdjeciu twoje nogi inaczej wygladaja
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:20   #3
olaaleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: moje krzywe nogi???

cześć , mam chude nogi ale wydaje mi się że są również krzywe. czy wy też tak uważacie? dołączam 2 zdjęcia.
olaaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:20   #4
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: moje krzywe nogi???

Cytat:
Napisane przez olaaleksandra Pokaż wiadomość
cześć , mam chude nogi ale wydaje mi się że są również krzywe. czy wy też tak uważacie? dołączam 2 zdjęcia.
Dziewczynko ! Nie dobijaj mnie Nie masz krzywych nóg !!!
minus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:33   #5
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: moje krzywe nogi???

jest przeciez watek o krzywych nogach, po co zakladac nowy...?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:43   #6
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: moje krzywe nogi???

Też się dziwię Jak wpisałam w wiszukiwarkę 'krzywe nogi' było tego z 10
minus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:19   #7
karolcia011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 101
Dot.: moje krzywe nogi???

Cytat:
Napisane przez minus Pokaż wiadomość
Też się dziwię Jak wpisałam w wiszukiwarkę 'krzywe nogi' było tego z 10
ok

Edytowane przez karolcia011
Czas edycji: 2011-11-26 o 14:56
karolcia011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 18:30   #8
izell28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: moje krzywe nogi???

Cytat:
Napisane przez karolcia011 Pokaż wiadomość
mam takie pytanie
czy moje nogi są krzywe czy poprostu za chude w pewnych miejscach
bo już sama nie wiem , podobna zgrabne nogi łączą się w 4 miejscach (górna część ud, kolana, łydki i kostki)
moje łączą się w udach kolanach i kostkach
proszę o jakieść ćwiczenia, aby moje nogi wyglądały na zgrabne
a i czy waszym zdaniem są krzywe (jak tak to O czy X)
bo nie wiem czy ćwiczyć na krzywe nogi
z góry dziękuje
ja uwazam ze twoje nogi sa fajne nie masz czym sie przejmowac i nie zwracaj uwagi co inni mowia!!!ja tez mam takie podobne do twoich ,)
izell28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:17   #9
190aknel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Krzywe nogi, chuda sylwetka... :(

Witam, jestem tu nowa i nie zabardzo wiem jak sie `poruszac` po tym forum wiec przepraszam jeśli taki temat już był. ..
Otóż mój problem polega na tym że mam bardzo krzywe nogi..
I jak by tego było mało to w dodatku jestem bardzo chuda czego niestety nie mogę zmienić, jem dużo ale to nic nie daje, taką juz mam przemianę materii... Niedługo wakacje a ja jak zwykle bd sie gotować w długich spodniach bo o krótkich spodenkach mogę tylko pomarzyć z taką sylwetka..
Znacie jakieś sposoby na krzywe nogi, co zrobić zeby je wyprostować? Albo chociaż zeby sprawialy wrażenie prostych.
Załączam zdjęcia...
Prosze o pomoc
190aknel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:49   #10
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Krzywe nogi, chuda sylwetka... :(

1 - nie masz krzywych nóg, normalne nogi.
2 - nie jesteś chuda, szczupła, rzekłabym - idealna figura.
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:10   #11
ciasto_czekoladowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mał/opolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Krzywe nogi, chuda sylwetka... :(

niejedna kobieta na tym forum wiele by zrobiła, by mieć taką sylwetkę.
uwierz w siebie! problem nie tkwi w Twojej fizyczności, a w sposobie myślenia.
ciasto_czekoladowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 12:09   #12
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Krzywe nogi, chuda sylwetka... :(

Masz figurę modelki! Musisz się cieszyć, a nie narzekać! No i jak najbardziej spodenki są wskazane
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 15:26   #13
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: Krzywe nogi, chuda sylwetka... :(

Ja uzważam tak jak poprzedniczki!! Nie masz krzywych nóg naprawdę nie ma się co wstydzić i też nie jesteś jakoś strasznie chuda pewnie ci to wmawiają jakieś grubasy albo ciocie które chcą żebyś więcej jadła Jest Ok
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:32   #14
Laszczyslawa
Raczkowanie
 
Avatar Laszczyslawa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: StąD
Wiadomości: 62
Dot.: Krzywe nogi, chuda sylwetka... :(

eeeeee tam od razu krzywe :P
nie bój się.. jestem chudsza :P ale zeby nie było..anoreksji nie mam
patrz dziołcha :
masz płasciutki brzuchol... cycuchy tez masz ok nie jestes koscista tak jak niektórym się zdarza :P a jak złączysz nóżki.. to myśle, że 3 dziury masz
więc zakladaj na nogi jak najmniej i pozwól koleżankom zazdrościć Tobie figury xD
pozdrowki laseczka
__________________


W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami...
Laszczyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:19   #15
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Krzywe nogi cz. II

Poprzedni wątek został zamknięty, nikt nie zakładał nowego więc postanowiłam sama to zrobić

Link do pierwszej części --> Tutaj <--
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 14:58   #16
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Witam kochane ^^ ja rowniez mam krzywe nozki walczyłam dzielnie zeby łydki umiesnic i jakos to zatuszowac ale kiepsko mi idzie :/ co tu duzo mowic poddalam sie :P ale od poniedzialku ruszam od nowa ^^
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 17:19   #17
effcia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Witam serdecznie! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ciesze sie ze wreszcie znalazłam tyle cennych informacji na temat oferowanych zabiegów/operacji aby na zawsze pożegnac sie z problemem krzywych nóg,który dreczy mnie odkąd tylko pamiętam. Chciałabym nawiązać kontakt z ekler -jestem zachwycona widokiem twoich 'nowych' nózek. Jak dla mnie bez dwóch zdań sa idealne Ja również powaznie myśle o implantach łydek,wybrałam sie nawet na wizyte do krakowa do ars-medica do dok Ciesińskiego(czyli do yego samego który Tobie robił implanty) Konsultacja u pana doktora odbyła sie błyskawicznie-gdyby nie to,ze zasypywałam go pytaniami-to myśle,ze w ogóle nic bym sie nie dowiedziała. Podejscie do pacjenta tragiczne! Poprosił abym pokazała nóżki-i teraz uwaga! bez zadnych pomiarów!!! ocenił wielkosc implantu jaki bedzie dla mnie idealny! Stwierdziłam ze moze jest na tyle profesjonalny,ze nie potrzebuje miar ale nic bardziej mylnego... W pewnym momencie chyba juz znudzony moimi zapytaniami zamknał moja karte i odłozył na bok-dajac do zrozumienia ze wizyta dobiegła końca. Nie dałam za wygrana jednak i drazyłam temat samego zabiegu, ewentualnych komplikacji itp. jednak niechetnie odpowiadał na pytania. Za to w sposób najbardziej dokładny opisał mi sposoby płatnosci za zabieg Nie kwestionuje jego umiejetnosci-ale ostatnecznie zniechecił mnie swoja postawa. Po odbytej wizycie, 100zł mniej w portfelu i zadnych nowych informacji dotyczacych zabiegu. Jak to powiedział pan doktor-cytuje: ' przyjedza pani w umowiony dzien, przeprowadzamy zabieg i tyle w tym temacie'. Po pewnym czasie pozwoliłam sobie zadzwonic do pani Menager doktora Ciesińskiego, po wrótce naswietliłam obraz wizyty ale usłyszałam ze pan doktor juz tak ma- co kolwiek to miało znaczyc. Jednak zapewniła,ze jest bardzo dobrym plastykiem-a jezeli chodzi jeszcze o łydki to najlepszym w polsce. Co do wymiarów implantów to zdziwiona ze doktor nie wykonał zadnych pomiarów na konsultacji ale szybko stwierdziała ze mam sama wykonac pomiary w domu i wysłac im mailem! Ostatecznie zrezygnowałam z zabiegu u doktora Ciesińskiego. Rozpoczełam poszukiwana innego chirurga plastyka specjalizujacego sie w takich zabiegach jednak bezskutecznie. Od wczoraj przegladajac forum na nowo narodziła sie nadzieja, szczególnie prosze o kontakt ekler. Chętnie dodam zdjecia swoich kończyn. Będę tu zaglądać. pozdrawiam...
effcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:54   #18
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
Witam kochane ^^ ja rowniez mam krzywe nozki walczyłam dzielnie zeby łydki umiesnic i jakos to zatuszowac ale kiepsko mi idzie :/ co tu duzo mowic poddalam sie :P ale od poniedzialku ruszam od nowa ^^
Witam
Dobrze działa bieganie. Ostatnio codziennie chodziłam biegać przed zaliczeniem z biegów na wf-ie i efekt był większy niż po roku ćwiczeń! Tylko biegałam około 3-5 km dziennie ;D Uparcie.

Cytat:
Napisane przez effcia87 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ciesze sie ze wreszcie znalazłam tyle cennych informacji na temat oferowanych zabiegów/operacji aby na zawsze pożegnac sie z problemem krzywych nóg,który dreczy mnie odkąd tylko pamiętam. Chciałabym nawiązać kontakt z ekler -jestem zachwycona widokiem twoich 'nowych' nózek. Jak dla mnie bez dwóch zdań sa idealne Ja również powaznie myśle o implantach łydek,wybrałam sie nawet na wizyte do krakowa do ars-medica do dok Ciesińskiego(czyli do yego samego który Tobie robił implanty) Konsultacja u pana doktora odbyła sie błyskawicznie-gdyby nie to,ze zasypywałam go pytaniami-to myśle,ze w ogóle nic bym sie nie dowiedziała. Podejscie do pacjenta tragiczne! Poprosił abym pokazała nóżki-i teraz uwaga! bez zadnych pomiarów!!! ocenił wielkosc implantu jaki bedzie dla mnie idealny! Stwierdziłam ze moze jest na tyle profesjonalny,ze nie potrzebuje miar ale nic bardziej mylnego... W pewnym momencie chyba juz znudzony moimi zapytaniami zamknał moja karte i odłozył na bok-dajac do zrozumienia ze wizyta dobiegła końca. Nie dałam za wygrana jednak i drazyłam temat samego zabiegu, ewentualnych komplikacji itp. jednak niechetnie odpowiadał na pytania. Za to w sposób najbardziej dokładny opisał mi sposoby płatnosci za zabieg Nie kwestionuje jego umiejetnosci-ale ostatnecznie zniechecił mnie swoja postawa. Po odbytej wizycie, 100zł mniej w portfelu i zadnych nowych informacji dotyczacych zabiegu. Jak to powiedział pan doktor-cytuje: ' przyjedza pani w umowiony dzien, przeprowadzamy zabieg i tyle w tym temacie'. Po pewnym czasie pozwoliłam sobie zadzwonic do pani Menager doktora Ciesińskiego, po wrótce naswietliłam obraz wizyty ale usłyszałam ze pan doktor juz tak ma- co kolwiek to miało znaczyc. Jednak zapewniła,ze jest bardzo dobrym plastykiem-a jezeli chodzi jeszcze o łydki to najlepszym w polsce. Co do wymiarów implantów to zdziwiona ze doktor nie wykonał zadnych pomiarów na konsultacji ale szybko stwierdziała ze mam sama wykonac pomiary w domu i wysłac im mailem! Ostatecznie zrezygnowałam z zabiegu u doktora Ciesińskiego. Rozpoczełam poszukiwana innego chirurga plastyka specjalizujacego sie w takich zabiegach jednak bezskutecznie. Od wczoraj przegladajac forum na nowo narodziła sie nadzieja, szczególnie prosze o kontakt ekler. Chętnie dodam zdjecia swoich kończyn. Będę tu zaglądać. pozdrawiam...
Jestem zaskoczona postawą tego lekarza!Mógłby się trochę wysilić skoro wizyta kosztuje 100 zł. Zrozumiałabym gdyby była bezpłatna ale 100zł!
A próbowałaś już ćwiczeń? Zanim te implanty....


Dziewczyny czy Wy będziecie sobie może kupowały kozaki na zimę, takie, żeby spodnie w nie włożyć?
Ja myślę o kozakach za kolano, ale nie wiem czy to nie podkreśli jeszcze bardziej wady?

I wracam do poprzedniego pytania: Była może któraś z Was u ortopedy?
i może mówił coś Wam o wkładkach na szpotawość?
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 10:10   #19
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

ale od biegania schudne troszke a mi sie tluszyk magazynuje glownie w piersiach :P wiec zrobie sie plaskata :P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 17:52   #20
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Amillka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy będziecie sobie może kupowały kozaki na zimę, takie, żeby spodnie w nie włożyć?
Ja myślę o kozakach za kolano, ale nie wiem czy to nie podkreśli jeszcze bardziej wady?
kiedys wypowiadalam sie o kozakach za kolano. I szczerze ci powiem ze krzywizne O to one mega tuszuja (nie wiem jak jest z iksami) i sie po prostu sexy wyglada dobrze ze te kozaki sa jeszcze w tym roku modne, wlasnie poszukuje ich w sklepach ale ciezko o jakies ladne moja mama w tamtym roku takie sobie kupila i jak je przymierzam to nie moge wyjsc z zachwytu jak moje nogi wreszcie ladnie wygladaja
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:14   #21
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Hej w nowym wątku
Mam pytanie co do pływania. Czy ono jakoś pomaga na krzywizne?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:39   #22
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
kiedys wypowiadalam sie o kozakach za kolano. I szczerze ci powiem ze krzywizne O to one mega tuszuja (nie wiem jak jest z iksami) i sie po prostu sexy wyglada dobrze ze te kozaki sa jeszcze w tym roku modne, wlasnie poszukuje ich w sklepach ale ciezko o jakies ladne moja mama w tamtym roku takie sobie kupila i jak je przymierzam to nie moge wyjsc z zachwytu jak moje nogi wreszcie ladnie wygladaja
To w takim razie je kupię
Aż ciekawa jestem już efektu - jak to będzie wyglądało

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Hej w nowym wątku
Mam pytanie co do pływania. Czy ono jakoś pomaga na krzywizne?

Pływanie żabką na pewno pogłębia szpotawość Inne style to nie wiem więc nie będę Cię wprowadzała w błąd moimi domysłami
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:45   #23
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Sama bym sobie kupila kozaki za kolano,ale skróci mnie to, a jestem bardzo niska
Ja mam zalecenie od lekarza, zeby plywac na stopy() i kregoslup, i ciekawa jestem czy na nogi tez to jakos moze zadzialac.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:05   #24
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

plywanie tez wplywa na nogi a wiecie gdzie mozna dostac takie dlugie za kolano ale naprawde dlugie musza miec kolo 60 + cm a waskie ?:P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 22:50   #25
effcia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Byc moze dok Ciesinski to wspaniały chirurg ale jakos mnie nie przekonał.. Co do ortopedy równiez byłam ale usłyszałam,że no fakt krzywe nózki ale nie poleca zadnych operacji ze wzgledu na mozliwe komplikacje.Mimo wszytsko jestem skłonna do przeprowadzenia zabiegu. Co do kozaczków to równiez tak myślałam ze buciki za kolano rozwiąza problem i zakupiłam w tamtym roku sliczne długie kozaczki w Quazi, jednak z moja krzywizna O kompletnie sie nie sprwdziły i buciki jak i sukienka która zakupiłam w ten sam dzień, leża do dnia dzisiejszego....
effcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:52   #26
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez effcia87 Pokaż wiadomość
Byc moze dok Ciesinski to wspaniały chirurg ale jakos mnie nie przekonał.. Co do ortopedy równiez byłam ale usłyszałam,że no fakt krzywe nózki ale nie poleca zadnych operacji ze wzgledu na mozliwe komplikacje.Mimo wszytsko jestem skłonna do przeprowadzenia zabiegu. Co do kozaczków to równiez tak myślałam ze buciki za kolano rozwiąza problem i zakupiłam w tamtym roku sliczne długie kozaczki w Quazi, jednak z moja krzywizna O kompletnie sie nie sprwdziły i buciki jak i sukienka która zakupiłam w ten sam dzień, leża do dnia dzisiejszego....
ekler tez nie byla zadowolona zbyt z jego podejscia do pacjenta ledwo mogla o co kolwiek wypytac ;/.Malo tego jedna lydke zrobil jej ciut inna -caly czas sie upieral ,ze wyglad sie zmieni i beda jednakowe (nie wiem jak jest obecnie), no i z tego co wiem zalozyl jej zbyt male implantyu ...jednym slowem zbyt sie nie wysila. Ja kiedys mialam zabiegi w lodzi i tam jeden lekarz byl podobny koszmar ,potem trafilam na innego w tej samej klinice gadula jak nie wiem co ale wychidzilam z nabita glowa informacjami i wszystko wiedzialam i to sie ceni -wiec cie swietnie rozumie.Bo po takiej konsulatacji czlowiek czuje sie jakby lekarzowi zalezalo jedynie na pieniadzach .A to ,ze kazano ci zrobic samej pomiary -litosci nawet brak mi slow aby to komentowac . Caly czas sie zastanawiam nad tym zabirgiem narazie nadal walcze z umiesnieniem lydek jesli nic nie ruszy bardziej to jedyne co mi pozostaje to taki zabieg ja myslalam nad klinika w Warszawie La perla podobno tam tez robia implanty .

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
Witam kochane ^^ ja rowniez mam krzywe nozki walczyłam dzielnie zeby łydki umiesnic i jakos to zatuszowac ale kiepsko mi idzie :/ co tu duzo mowic poddalam sie :P ale od poniedzialku ruszam od nowa ^^
nadal walczysz???ja tez i czasami mam juuz takie chwile ,ze mowie sobie ,ze chyba nigdy nie osiagne celu.Jakie teraz cwiczenia wykonujesz bo pamietam cie z watku pokaz nogi

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Sama bym sobie kupila kozaki za kolano,ale skróci mnie to, a jestem bardzo niska
Ja mam zalecenie od lekarza, zeby plywac na stopy() i kregoslup, i ciekawa jestem czy na nogi tez to jakos moze zadzialac.
co do kozaczkow to ja kupilam trzy pary takich marszczonych i powiem wam ,ze ladnie tuszuja niedociagniecia jak sie wyrobie z czasem to postaram wstawic fotki
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:02   #27
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość


nadal walczysz???ja tez i czasami mam juuz takie chwile ,ze mowie sobie ,ze chyba nigdy nie osiagne celu.Jakie teraz cwiczenia wykonujesz bo pamietam cie z watku pokaz nogi

-

w sumie to robie niesystematycznie wspiecia na schodachz dwoma ciezarkami na ramionach (razem 10 kg) i to tyle... poddalam sie juz chyba zupelnie nic na nie nie dziala krzycze, placze, groze a one nic :P kiedys postanowilam z nimi podagac... TZ od tamtej pory juz nie patrz jak cwicze :P a ty co robisz? ja musze zmierzyc ile maja srednicy dziurki w ciezarkach i sznatge dosztukowac..10 kg to nienajwiecej ale lepsze niz nic. Chcialam kupic te obciazniki co masz na kostki ale nie moge znalezc nigdzie w sklepie ciezszych niz 2 kg gdzie ty kupowalas? i co sama robisz? przez zime moze sie zmotywuje znow do działania :P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:17   #28
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
w sumie to robie niesystematycznie wspiecia na schodachz dwoma ciezarkami na ramionach (razem 10 kg) i to tyle... poddalam sie juz chyba zupelnie nic na nie nie dziala krzycze, placze, groze a one nic :P kiedys postanowilam z nimi podagac... TZ od tamtej pory juz nie patrz jak cwicze :P a ty co robisz? ja musze zmierzyc ile maja srednicy dziurki w ciezarkach i sznatge dosztukowac..10 kg to nienajwiecej ale lepsze niz nic. Chcialam kupic te obciazniki co masz na kostki ale nie moge znalezc nigdzie w sklepie ciezszych niz 2 kg gdzie ty kupowalas? i co sama robisz? przez zime moze sie zmotywuje znow do działania :P
ja nadal to samo (bo tez mialam dluga przerwe bo sie zalamalam i poddalam ),czyli mam te sztangielki biore narazie taka 15 kg bo jak wzielam 25 kg to mnie zaczely tak kolana bolec po cwiczeniach ,ze szok .w2ogole caly czas jak wstaje lub czasami ide to mi tak cos glosno trzasnie lub przeskakuje szok doslownie ;( .Staje na podescie i wspinam sie na palce (teraz zmodyfikowalam bo wspinam sie bardzo powoli i opadam powoli tak ,ze kieruje piety w dol-trzymam ta 15 kg sztangielke nad glowa wtedy jakos ciezej sie uniesc),robie 4 serie po 20 uniesien -tak ze jak juz dochodze do 15 to lydki masakrycznie pala ale nie przestaje.Kiedys robilam chyba wiecej ale po czasie zobaczylam ,ze lydki zamias rosnac robia sie mniesze.
6 dni w tygodniu jade do pracy rowerem , rano w obie strony jakies 4km i 4 km powrot ,potem po poludniu jakies 8 km w jedna i 8 spowrotem -ale to akurat na szpotawe kolana nie jest zbyt dobre.

Co do ciezarkow na nogi kupilam na ebay uk ,bo tez nigdzie nie moglam dostac byly tylko marne po 1kg lub 0,5 ja kupilam te duzo ciezsze chyba 8 kg bo juz nie pamietam nawet, czy 10 (kurcze) a widzialam nawet po 10kg lub 15kg na jedna noge
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:43   #29
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ja nadal to samo (bo tez mialam dluga przerwe bo sie zalamalam i poddalam ),czyli mam te sztangielki biore narazie taka 15 kg bo jak wzielam 25 kg to mnie zaczely tak kolana bolec po cwiczeniach ,ze szok .w2ogole caly czas jak wstaje lub czasami ide to mi tak cos glosno trzasnie lub przeskakuje szok doslownie ;( .Staje na podescie i wspinam sie na palce (teraz zmodyfikowalam bo wspinam sie bardzo powoli i opadam powoli tak ,ze kieruje piety w dol-trzymam ta 15 kg sztangielke nad glowa wtedy jakos ciezej sie uniesc),robie 4 serie po 20 uniesien -tak ze jak juz dochodze do 15 to lydki masakrycznie pala ale nie przestaje.Kiedys robilam chyba wiecej ale po czasie zobaczylam ,ze lydki zamias rosnac robia sie mniesze.
6 dni w tygodniu jade do pracy rowerem , rano w obie strony jakies 4km i 4 km powrot ,potem po poludniu jakies 8 km w jedna i 8 spowrotem -ale to akurat na szpotawe kolana nie jest zbyt dobre.

Co do ciezarkow na nogi kupilam na ebay uk ,bo tez nigdzie nie moglam dostac byly tylko marne po 1kg lub 0,5 ja kupilam te duzo ciezsze chyba 8 kg bo juz nie pamietam nawet, czy 10 (kurcze) a widzialam nawet po 10kg lub 15kg na jedna noge

no ja zaprzestalam jazdy na rowerze bo moja szpotawosc moze nie jest najwieksza ale jednak spora :/ czyli te moje marne 10 kg to za malo? tego sie obawialam ze nie da sie kupic tu nigdzie ciezszych niz 2 kg eh...moglabys zdjecie swoich lydeczek teraz wstaiwc w odniesieniu do ud na stoich na wprost? ze zlaczonymi?
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:36   #30
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
no ja zaprzestalam jazdy na rowerze bo moja szpotawosc moze nie jest najwieksza ale jednak spora :/ czyli te moje marne 10 kg to za malo? tego sie obawialam ze nie da sie kupic tu nigdzie ciezszych niz 2 kg eh...moglabys zdjecie swoich lydeczek teraz wstaiwc w odniesieniu do ud na stoich na wprost? ze zlaczonymi?
postaram sie zrobic jutro wieczorem bo nie mam dzis jak zgrac fotek do komputera.
wiesz co a ile robisz powt.????czujesz palenie w lydkach???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-10-04 o 12:37
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-07 16:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.