Mamusie Kwietniowe 2016 część VII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 09:33   #4861
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Kurczę malemu furczy w nosie, ma takie biale glutki... To od mleka czy katar? I odkrylam ze ma ciemieniuchę, nie zauwazylam wcześniej bo on kudlaty a ona jest u niego taka biala i sama sie nie luszczy tylko jak sie potrze :-/ w dodatku skończyliśmy kuracje kroplami a jedno oko nadal ropieje... Znów będzie pielgrzymka do lekarza :-/


Nie pocieraj nigdy ciemieniuchy na sucho tylko na oliwke bo może zrobić się stan zapalny.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Kurde u nas nad ranem slyszalam w pokoju dzisiaj komara, w rękę mnie ugryzł, zrobilam polowanie i 2 zabilam, boje sie żeby małego nie pogryzly skoro juz sie pojawily macie jakies srodki na nie które mozna stosowac przy niemowlakach? Są jakies moskitierki na łóżeczko?
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 09:40   #4862
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

U nas dzisiaj piękna pogoda. Wychodzimy zawsze od 10 do 12 a potem koło 15. Mała w body z krótkim rękawkiem i skarpetuniami sobie wyleguje w wózku. Stopy ma często takie chłodne :/ w nocy przykrywam ją tetrą. W ogóle często lubi mieć pieluszkę obok buzi. Chyba kojarzy jej się z karmieniem
Podobnie jak u linaewen w nocy ma body z długim, ale dzisiaj będzie chyba krótki, bo w pokoju będzie bardzo ciepło.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 09:59   #4863
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj piękna pogoda. Wychodzimy zawsze od 10 do 12 a potem koło 15. Mała w body z krótkim rękawkiem i skarpetuniami sobie wyleguje w wózku. Stopy ma często takie chłodne :/ w nocy przykrywam ją tetrą. W ogóle często lubi mieć pieluszkę obok buzi. Chyba kojarzy jej się z karmieniem
Podobnie jak u linaewen w nocy ma body z długim, ale dzisiaj będzie chyba krótki, bo w pokoju będzie bardzo ciepło.
I nie zrzuca tych skarpet? U nas skarpetki służą do tego, żeby móc coś skopać w wózku... Nigdy nie zostają na jej stopach...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:29   #4864
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
I nie zrzuca tych skarpet? U nas skarpetki służą do tego, żeby móc coś skopać w wózku... Nigdy nie zostają na jej stopach...
Zdarza się, ale raczej sporadycznie. W wózku bardzo lubi spać, więc raczej nie macha zbytnio kończynami :p
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:42   #4865
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Velika chyba do krowy go podlaczyli 😂 a tak serio to po 2 tyg mm dostał i chyba każdy jego ruch zatykala butlą.

Lulka powodzenia!!

Mój śpi w bokach z długim ale ma gołe nóżki. Okna też otwarte w salonie a u nas drzwi otwarte.

Pogoda w kratkę, zaczęło padać 😣
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:48   #4866
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Nie mam już siły próbować wychodzić na dwór, codziennie to samo....
płacz niesamowity, nie da się uspokoić, nie położy 5 minut w wózku, nie pomaga jezdzenie, hustanie wozkiem, spiewanie, smaczek, NIC. Jedynie jak śpi ale w ciagu dnia ma kilka drzemek max pół godz. I co ja wezmę budzi się i w płacz, s w domu jest calkiem inne dziecko. Próbowałam też w nosidle ale jest to samo co w wózku a nawet gorzej bo wtedy zamyka oczy bo jest jej za widno.
Nie ogarniam o co chodzi. Robiłam test i w domu spała w wózku i jak wstala to bylo ok. I taka ładna pogoda a my w domu... super lato się zapowiada.
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:58   #4867
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość
Nie mam już siły próbować wychodzić na dwór, codziennie to samo....
płacz niesamowity, nie da się uspokoić, nie położy 5 minut w wózku, nie pomaga jezdzenie, hustanie wozkiem, spiewanie, smaczek, NIC. Jedynie jak śpi ale w ciagu dnia ma kilka drzemek max pół godz. I co ja wezmę budzi się i w płacz, s w domu jest calkiem inne dziecko. Próbowałam też w nosidle ale jest to samo co w wózku a nawet gorzej bo wtedy zamyka oczy bo jest jej za widno.
Nie ogarniam o co chodzi. Robiłam test i w domu spała w wózku i jak wstala to bylo ok. I taka ładna pogoda a my w domu... super lato się zapowiada.
Może za gorąco? Moja pięknie śpi na kolanach albo od wczoraj na stole w ogrodzie (poducha z fotela na stół, na to rozłożony rożek i wczoraj tak od 13 do 21 siedziałyśmy), a w wózku max. 30 minut, nawet do sklepu nie zdążę przejść i wrócić. Budzi się z gorąca, bo powietrza jej chyba brakuje w gondoli.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 12:02   #4868
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Boze jak czytam akinomka Twoje wozkowe problemy to mi sie plakac chce. Dzieki Bogu ze moje dziecko kocha wozek bo bym miala depresje na pewno moze chusta ?albo wozek zbytnio zabudowany jest i powietrza malo? Moze za cieplo ubrana?no nie wiem o co moze chodzic... A probowalas jak Martinixx wozic w foteliku na stelarzu wozka?
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 12:04   #4869
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

My wczoraj przeżyliśmy horror z małym. Po każdym posiłku płakał, robił się czerwony, nie mógł zrobić kupki. Teścicha twierdzi, że go głodzę. I tak cały czas mi gadała, aż się popłakałam z tego wszystkiego i dałam mu mm. Kupiliśmy Humane antykolkowa, wypił tylko 20 ml. Po tym dostał takich boleści, że nie wiedzislysmy co robić. Darł się przeraźliwie, robił się siny. Już mąż go pakował i mieliśmy jechać na pogotowie, ale się jakoś sprężył, puścił bączki i w końcu zrobił kupkę. Był cały spocony, gorący od tego. Mierzlismy temperaturę, ale było ok. Napił się z cyca i bez kąpieli poszedł spać. W nocy wszystko ok. Rano znów płakał na kupkę, ale po masażu było ok.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 12:12   #4870
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Niulka tą Twoja teściową to tylko utopić w jeziorze albo dla pewności z tamy zrzucić. Głupie babsko.
Mam nadzieję, że Miłoszkowi przejdzie rzytul:
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 12:26   #4871
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Akimonka- z moja tez sie nie da wyjsc. Ja ja zapycham butla z mlekiem ona sobie ciumka a ja mam spokoj no chyba ze butla wypadnie. I tez nie wychodzi glodna zeby nie bylo. Za cieplo tez jej nie ma. Smoczek wypluwa. Z butli wypije z 20 ml w ciagu godziny wiec glodna nie jest. Tez jej nie rozumie o co chodzi:p moze liczyla na nowy wozek a nie po siostrze i sie teraz buntuje hihihi

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 12:35   #4872
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Niulka - nigdy wiecej nie daj sie tesciowej a na taki tekst to obrot na piecie i ewakuacja! Trzymaj sie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 12:36   #4873
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Smarrita no to chyba mój też liczył na nowy wózek aż 2 razy się zdarzyło że na spacerze spał! A starszy jak tylko był do wozka włożony to szedł w kimę, a Piotrek to albo się gapi i czasem coś sobie pogada albo marudzi, czasem mu się taka syrena włącza, że boję się daleko od domu spacerować :/
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 12:43   #4874
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Akinomka spróbuj we foteliku jak pisze kejka albo na brzuch w gondoli jeśli lubisz tak leżeć. U nas się sprawdziło 😊wczoraj 2h spał.

Niulka teściowa olej, ty wiesz i znasz lepiej swoje dziecko. Nie zawsze płacz oznacza głód co powtarzam tztowi do znudzenia
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 13:16   #4875
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My wczoraj przeżyliśmy horror z małym. Po każdym posiłku płakał, robił się czerwony, nie mógł zrobić kupki. Teścicha twierdzi, że go głodzę. I tak cały czas mi gadała, aż się popłakałam z tego wszystkiego i dałam mu mm. Kupiliśmy Humane antykolkowa, wypił tylko 20 ml. Po tym dostał takich boleści, że nie wiedzislysmy co robić. Darł się przeraźliwie, robił się siny. Już mąż go pakował i mieliśmy jechać na pogotowie, ale się jakoś sprężył, puścił bączki i w końcu zrobił kupkę. Był cały spocony, gorący od tego. Mierzlismy temperaturę, ale było ok. Napił się z cyca i bez kąpieli poszedł spać. W nocy wszystko ok. Rano znów płakał na kupkę, ale po masażu było ok.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Wstrętna teściowa
Jak na bolący brzuszek dostał na dobitkę MM to mu jeszcze ciężej się zrobiło... Ja tak moją załatwiłam w drugiej dobie, przekarmiłam MM i położne musiały nas ratować, bo ona cierpiała, a ryczałam z niemocy Moja położna podpowiedziała, że pewnie zaaplikowały małej Windii (te rurki odgazowujące), może też spróbuj następnym razem? Albo Espumisan czy coś takiego, bąkole idą po tym niezłe.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 13:56   #4876
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Niulka, starych bab sie nie slucha! Ja bym wyszla. w zyciu majac mleko w cycach i brak przeciwskazan do KP nie podalabym MM. Sily dla Was i ulgi dla małego a tesciowa opierd. !!!

Smarrita nowy wozek a nie po starszej padam!

Martinixx wlasnie z tym placzem!! Ale TŻ sie nie dziw bo ma skrzywienie z dziecinstwa

Ja jestem w polowie drogi do tesciowej. Pelna zlosci i bojowego nastawienia. Tak ta pipe opierd.le ze w piety jej pojdzie i znienawidzi mnie juz do krzty. Ale co mam do stracenia? Nic. A moze zyskam swiety spokoj dla swojej rodziny. 3majcie kciuki zeby cos to dalo!
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:02   #4877
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Niulka tą Twoja teściową to tylko utopić w jeziorze albo dla pewności z tamy zrzucić. Głupie babsko.
Mam nadzieję, że Miłoszkowi przejdzie rzytul:


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:02   #4878
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Linaewen
Nie sądzę żeby było za gorąco bo od poczatku tak jest i co by nie byla za pogoda, jak by byla ubrana to jest tak samo.
Daszek opuszczam w gondoli zeby powietrza wiecej miała i też nie pomaga.

Kejka
Ja już dziś się poplakalam z tego wszystkiego :'(
Ja też nie wiem o co jej chodzi.

Martinixxx probowalam w foteliku na stelazu wozka i tez nie odpowiada.
Na brzuchu sprobuje choć w domu jak leży to tylko chwile wytrzymuje.

Niulka
Biedny Twoj malyr. Tak się kończą "dobre" rady.

Edytowane przez akinomka03
Czas edycji: 2016-05-28 o 14:04
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:02   #4879
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Niulka - nigdy wiecej nie daj sie tesciowej a na taki tekst to obrot na piecie i ewakuacja! Trzymaj sie.


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 14:07   #4880
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Kejka teraz już jest ok, powiedziałam mu dosadnie, że jego matka utuczyla jak krowę cielną to nie musi robić tego samego mojemu synowi. Czasami jak długo karmie to dla beki przychodzi i pyta czy buteleczke przynieść 😅

A teściowej dodał, żeby w pięty weszło. Jakbym teraz swoją dostała to by zje.be stulecia oberwala., hrabianka jedna.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Teściowej dowal miało być 🙄
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:08   #4881
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Dziękuję dziewczyny. Rurkę mam, ale tak krzyczał i się spinal, że nie mogłam zastosować.
KEJKA, ona ciągle mi gada, że mam słabe mleko albo go nie ma, no a teraz z tym głodzeniem wyskoczyła. I tu sprzeczność widzę, bo niby gada, że mały gloduje, a z drugiej strony twierdzi, że pięknie rośnie i przybiera na wadze.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:19   #4882
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Tabaska nie tarlam mu na sucho tylko jak sie skapnelam bo cos mu sie luszczylo... Wyczesalam to dziadostwo na linomag
velika kurde sama nie wiem juz bo troche mi kicha :/ ale chyba jakby byl przeziebiony to by mial nos zatkany na maksa i goraczke czy cos a nie ma troche sie martwie dlatego ze w srode szczepienie
kejka powodzenia w ostatecznym starciu z tesciowa
niulka kciuki za Miloszka zeby mu minelo a tesciowa szkoda gadac, niech sobie swoje dobre rady wsadzi tam gdzie slonce nie dochodzi
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:21   #4883
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Była położna o kazała mi kupić kropelki Biogaia, stosowałyscie?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:30   #4884
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Niulka to krotko z kobieta. Powiedz jej ze nie ma "slabego" mleka bo ono jest produkowane pod potrzeby dziecka przeciez. Co za pi.da. Wrrrrr

Martinixx no dowale, ale maz dal mi wolna reke. Prosil tylko zeby zaczac z kultura a jak nie bedzie dzialalo to po swojemu mam porzadek zrobic.

Niulka ja mialam zamiennik Biogai bo nie bylo w aptece (ten sam sklad) i ...hmmm...kolek ani nic nie mial, ale nie zauwazylam jakos zeby na niego to dzialalo

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Aaaa...i stosowalam tydzien jak mial 2 tygodnie? Chyba tak.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:35   #4885
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

kejka powodzenia
niulka na twoją teściową szkoda słów weź nie słuchaj głupiej baby, niech się swoimi cyckami zajmie
akinomka03 współczuję problemu, straszna lipa nie móc wyjść nie wiem co można zrobić
ja już po wizytacjach u rodziny. Młoda co godzinę woła dzisiaj cyca, biduli gorąco chyba.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 15:06   #4886
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Niulka nie słuchaj jej więcej!!



Kejka 😘 Trzymam kciuki i podziwiam !!



Byliśmy pierwszy raz w CH, musiałam kupic addidasy i sandałów.

Moje dziecko nie zasypia w aucie - cala drogę sie patrzyła. W drogę powrotną plakala.

No ale do rzeczy.

W wózku jak tylko ja z auta wyciągnęłam to poleżała 2 minuty i płacz.

Zamotalam w chustę i od razu zasnela, troszkę miałam luzy i za dużo przy szyji materiału ale lepsze to nic placzace dziecko w wózku.

Znalazłam buty, pod koniec - a staraliśmy sie jak najszybciej znalesc buty - tak się rozwyla w chuście :O miałam wrażenie ze ludzie mnie krytykują wyrokiem. Okropność.

Dopiero mąż w aucie schlodizl, wzięłam ją na siebie i polezala chwile, potem chwile w foteliku ale w połowie drogi juz zaczela plakac.



Ja nie wiem jak my na te chrzciny pojedziemy ! :-o

Teraz odsypia chociaż tyle.

A no i mam nowe butki 😍
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 15:36   #4887
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

No ja myślę że faktycznie dzieci płaczą z goraca, ja ledwo żyje a ci dopiero maluchy. Mój w samym bodziaku i glowka spocona...

Niestety Adaś załapał katar od siostry naa razie nie ma dramatu, furczy trochę, lekko pokaszluje czasem więc pojechaliśmy się osłuchać. Na szczęście trafiła się fajna pani doktor że szpitala mamy przyjść w pon. Znowu do badania. A jutro chrzciny kurna nie mam w ogóle głowy do tego

Poli: gratulacje z okazji nabycia butów

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Niulka: współczuję ja już moja teściowa znam 15 lat i nadal nie nauczyłam się nie przejmować....ale szkoda nerwów na taką
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 16:04   #4888
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Justyna ale dziecko chyba moze miec taki jakby katar... tak mi sie wydaje. My tylko kropimy woda morska..
Polozna mowila o oddechu staruszka

Niulka daj sobie z nia spokoj i nie sluchaj...
A ja tylko dicoflor uzywalam.

Poli graty z zakupow

Danika zdrowka dla maluszka.

Kurcze, nie moglam uspokoic malego.. otulilam i zasnal.. lol... ciekawe jak dlugo pospi...
Czemu ja glupia Was wczesniej nie sluchalam..
Dzis na spacerze nie chcial spac. Dopiero jak dokarmilam i wyszlismy to pospal na dworze. Pogoda piekna byla a teraz burza przeszla...

Kiedy Wam sie zaczely kolki i ile trwaly? O ile w ogole mialy maluchy...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 18:13   #4889
akinomka03
Rozeznanie
 
Avatar akinomka03
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Dziewczyny tego radlera to pilyscie 0% czy 2%?
Miał mi mąż kupić 0 a kupil 2% :-\
akinomka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 18:34   #4890
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2016 część VII

Akinomka a chcesz na laktacje tak? To my pilysmy 0% ale 2% jak nakarmisz małą możesz spokojnie wypic i nic sie nie stanie

Jestem po rozmowie. Masakra to malo powiedziane!!!! dowiedzialam sie "zawsze wszyscy mi mowili ze powinnam zareagować jak w ten sposob sie do mnie odnosisz" hahahahaha! Czaicie? Do konca 2015 roku zlego slowa nie powiedzialam, zawsze bylam kulturalna i mila. No nie wierze w to co slysze. No i jeszcze "ani razu do mnie nie zadzwonilas od kiedy sie tak dzieje, tak mnie wspierasz?!" Ale jestem zołzaaa
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 21:55:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.