Pomoc techniczna w obsłudze męża :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-18, 20:45   #1
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100

Pomoc techniczna w obsłudze męża :D


Drogi serwisie techniczny!

W tym roku zmieniłam CHLOPAKA na MEZA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIZUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHLOPAKU. Dodatkowo MAZ - widocznie samoistnie – odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PILKA NOZNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZATANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KLOTNIA aby naprawić problem, ale bezskutecznie.
/-/Desperatka.


Droga Desperatko!

Na wstępie pragniemy zwrócić Twoja uwagę, iż CHLOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MAZ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę: C:\\\\MYSLALAM_ZE_MNIE_KO CHASZ ściągnąć LZY oraz zainstalować WINE. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MAZ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIZUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MEZA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3 Cokolwiek byś robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować
TESCIOWEJ. Nie próbuj tez instalować nowego programu CHLOPAK. To nie są
współpracujące aplikacje i zniszczą MEZA. Sumując: MAZ jest wspaniałym programem, ale ma ograniczona pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz przemyśleć
możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia pamięci i wydajności..
Osobiście polecam GORACE_JEDZENIE lub SEX_BIELIZNE .
Powodzenia,
/-/ Serwis techniczny.
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.