Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-26, 06:21   #601
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Smutek88 Pokaż wiadomość
I znów się nie udało i znów złość i rozczarowanie ze okres przyszedł ;(....
Słońce nie martw się. Nikt nie powiedział, ze uda się na początku. Najgorsze co możesz teraz zrobić to narzucić sobie presję. Podejdź na spokojnie do tego. Spróbujcie testów owulacyjnych lub wybierz się na monitoring cyklu do lekarza. Trzymam kciuki

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:23   #602
Pchelka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

No właśnie ja się się zamierzam zaopatrzyć w testów owulacyjnych kupę i śledzić, bo właśnie mam 3@. A, że może to być trudne to dlatego kupę.
Niestety ale cykle mam nieregularne tak jak miałam; 47, 29 i teraz 38. Ech. Mam nadzieję, że te paski coś pomogą zaobserwować a patrząc po rozjeździe moich cykli to muszę badać nie przez 5 dni, tylko z 10:/.
Nic, na razie zamierzam tak, a jak nic się nie zadzieje to znowu duphaston wejdzie pewnie. Choć powiem Wam, że z 7 miesięcy brałam duphaston i nawet dostinex żeby właśnie unormować cykle i nic. A potem odstawiłam, olałam i po 2 m-cach zaszłam. Także natura sama wie co lepsze chyba.
Pchelka216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:31   #603
jola35
Rozeznanie
 
Avatar jola35
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 502
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

pchelka przy takiej presji trudno zajsc w, ciaze, a ona niestety bedzie! Nam sie udalo po ok pol roku staran, po T rozjwchaly mi.sie.cykle, mialam bezowulacyjne. Paski w ogile nic nie pokazywaly, ja chodzilam na montoring cyklu do lekarza, bo tez miałam rozne cykle 33-40 dni. Co to jest te kilka cykli jak potem cudne sSzczęście na cale zycie?
Teraz przez 2 tyg postaraj sie mie myslec o zachodzeniu tylko zadbaj o siebie i faceta. No i przy staraniach sex nie codziennie tylko co drugi, trzeci dzien.
A tymczasem ciesz sie latem, moŻe jakies nowe zajecie, hobby? Bo te starania moga jeszcze potrwac, a zycie mamy tylko jedno!
jola35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 12:48   #604
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Pchelka216 Pokaż wiadomość
No właśnie ja się się zamierzam zaopatrzyć w testów owulacyjnych kupę i śledzić, bo właśnie mam 3@. A, że może to być trudne to dlatego kupę.
Niestety ale cykle mam nieregularne tak jak miałam; 47, 29 i teraz 38. Ech. Mam nadzieję, że te paski coś pomogą zaobserwować a patrząc po rozjeździe moich cykli to muszę badać nie przez 5 dni, tylko z 10:/.
Nic, na razie zamierzam tak, a jak nic się nie zadzieje to znowu duphaston wejdzie pewnie. Choć powiem Wam, że z 7 miesięcy brałam duphaston i nawet dostinex żeby właśnie unormować cykle i nic. A potem odstawiłam, olałam i po 2 m-cach zaszłam. Także natura sama wie co lepsze chyba.
A sprawdzałaś poziom prolaktyny? Ona wydłuża cykl i często uniemożliwia zajście w ciążę. Zrób prolaktynę po obciążeniu i pokaż swojemu lekarzowi o ile jeszcze tego nie robiłaś. Można ją zbić bromergonem lub dostinexem właśnie.

A ja rosnę. Coraz ciężej się robi. Mam już prawie taki brzuch jak moja siostra. Ona zaczyna 33, a ja 23 tydzień. Oj będzie ciekawie pod koniec... Nadal mam jakieś głupie myśli, a już najbardziej, gdy Maluchy się nie kręcą jakiś czas. Chyba nie uspokoje się dopóki nie przytulę ich do siebie. Nogi nadal puchną i chodzę tyle ile muszę. A z dobrych wieści to mój mąż wczesniej wraca i może już pod koniec sierpnia się w końcu zobaczymy. Nie mogę się doczekać

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 13:54   #605
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Smutek88 Pokaż wiadomość
I znów się nie udało i znów złość i rozczarowanie ze okres przyszedł ;(....
U mnie podobnie 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 15:03   #606
Pchelka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Jola, wiem wiem. Staram się świadomie podejść do tematu po prostu.
Choć masz rację z tą presją, a u mnie jest ona w sumie chyba bardziej spotęgowana tym, że chciałabym kontynuować niewracanie do pracy; czyli ze zwolnienia teraz przejść na zwolnienie ciążowe. Po prostu priorytety mi się zmieniły, i niejako chcę wyeliminować czynnik stresu, jakim jest moja praca. .
No ale masz pełną rację. Zresztą po sobie wiem, że trzeba sobie odpuścić i wtedy zaskoczy

Oska, prolaktynę mam chyba ok, bo w dolnej granicy normy?
Prolaktyna mam 275; a norma to 127-637 ??
Tylko robiłam ją normalnie na czczo; co to znaczy "po obciążeniu" ?

Edytowane przez Pchelka216
Czas edycji: 2017-07-26 o 15:09
Pchelka216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 16:22   #607
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

U mnie testy owulacyjne też się nie sprawdziły. Cykle miałam w cały świat, ale u mnie sprawcą zamieszania była właśnie prolaktyna.

Byłam dziś na usg genetycznym i póki co dzieciaczek zdrowy. No i prawdopodobnie córka ☺
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 18:26   #608
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Klebuszkowa to super wieści, pewnie trochę odetchnęlas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 18:35   #609
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Pchelka216 Pokaż wiadomość
Jola, wiem wiem. Staram się świadomie podejść do tematu po prostu.
Choć masz rację z tą presją, a u mnie jest ona w sumie chyba bardziej spotęgowana tym, że chciałabym kontynuować niewracanie do pracy; czyli ze zwolnienia teraz przejść na zwolnienie ciążowe. Po prostu priorytety mi się zmieniły, i niejako chcę wyeliminować czynnik stresu, jakim jest moja praca. .
No ale masz pełną rację. Zresztą po sobie wiem, że trzeba sobie odpuścić i wtedy zaskoczy

Oska, prolaktynę mam chyba ok, bo w dolnej granicy normy?
Prolaktyna mam 275; a norma to 127-637 ??
Tylko robiłam ją normalnie na czczo; co to znaczy "po obciążeniu" ?
Pobierają Ci krew, podają tabletkę i po godzinie znowu krew. Prolaktyna nie może przekroczyć jakiegoś progu. Ale to tylko lekarz może zinterpretować wynik. Za wysoki ten drugi wynik może być przyczyną problemów z zajściem w ciążę.

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 19:25   #610
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Klebuszkowa to super wieści, pewnie trochę odetchnęlas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odetchnę jak już wezmę w ramiona staram się być dobrej myśli.
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 20:16   #611
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

@Klebuszkowa oj tak. Najpierw czekamy na dwie kreski, potem martwimy się genetycznymi, potem połówkowym, potem porodem i tak bez przerwy. Ale warto😍😍

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 20:30   #612
jola35
Rozeznanie
 
Avatar jola35
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 502
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

kłebuszkowa superwiesci!!! Uffffff! To teraz kilka tygodni wytchnienia, 2 trymestr mozna sie cieszyc ciążą!!
jola35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 20:54   #613
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Nie ukrywam, że z każdym dniem cieszę się coraz bardziej. Byłam pewna że znowu będzie chłopak a tu taka niespodzianka ! Śmiałam się w głos u lekarza ☺
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 06:37   #614
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim obecnym i przyszłym mamusia 😘 troszkę Was czytałam na poprawę humoru w ciężkie dni i chyba wkoncu nadszedł czas dołączyć do wontku. Terminacje miałam pod koniec kwietnia, amniopunkcja wykryła ZE, cała ciąża cieszyliśmy się tylko miesiąc pozostały okres to był strach najpierw plamienia, później czekanie na amniopunkcje i wyniki... Teraz mam 3okres i możemy zacząć działać 😁 nam lekarz zalecił brać dalej kwas foliowy min w dawce 0,6, Wit D3 i dla męża androvit. Cieszę się że mamy już zielone światło ale czasem nachodzą mnie złe myśli i strach że znów będzie powtórka 😑 nie wiem czy można coś takiego przeżyć dwa razy żeby nie zwariowac. Wracając do pozytywów się skrycie liczę że szybko zaskoczy zwłaszcza że musiałam już wrócić do pracy i wiadomo doszedł stres i przemęczenie a mi się wydaje że właśnie to się przyczyniło w naszej sytuacji do wady... Więc teraz staram się wrzucić na luz, przynajmniej dopóki szefa nie zobaczę bo wtedy odrazu ciśnienie skaczę 😉
__________________
Rośnie zdrowy chłopak
Termin na lipiec
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 09:49   #615
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kinga cześć ☺ trzymam kciuki. Najważniejsze w tym wszystkim to myśleć pozytywnie lub w ogóle nie myśleć za dużo i zdać się na los ☺ trzymam kciuki!
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 10:15   #616
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kinga611 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim obecnym i przyszłym mamusia 😘 troszkę Was czytałam na poprawę humoru w ciężkie dni i chyba wkoncu nadszedł czas dołączyć do wontku. Terminacje miałam pod koniec kwietnia, amniopunkcja wykryła ZE, cała ciąża cieszyliśmy się tylko miesiąc pozostały okres to był strach najpierw plamienia, później czekanie na amniopunkcje i wyniki... Teraz mam 3okres i możemy zacząć działać 😁 nam lekarz zalecił brać dalej kwas foliowy min w dawce 0,6, Wit D3 i dla męża androvit. Cieszę się że mamy już zielone światło ale czasem nachodzą mnie złe myśli i strach że znów będzie powtórka 😑 nie wiem czy można coś takiego przeżyć dwa razy żeby nie zwariowac. Wracając do pozytywów się skrycie liczę że szybko zaskoczy zwłaszcza że musiałam już wrócić do pracy i wiadomo doszedł stres i przemęczenie a mi się wydaje że właśnie to się przyczyniło w naszej sytuacji do wady... Więc teraz staram się wrzucić na luz, przynajmniej dopóki szefa nie zobaczę bo wtedy odrazu ciśnienie skaczę 😉
Hej. Witaj i się rozgość. Stres na pewno nie pomaga, ale nie sądzę, że był on przyczyną wady. Tak się czasami po prostu dzieje i już. Musiało na kogoś trafić i trafiło na nas. Trzymam mocno kciuki. Ale podejdźcie do tego na spokojnie. Presja to Wasz największy wróg w tej chwili. Trzymam mocno kciuki

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 19:37   #617
Tweeling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kinga611 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim obecnym i przyszłym mamusia 😘 troszkę Was czytałam na poprawę humoru w ciężkie dni
Czesc Kinga, trafiłaś w odpowiednie miejsce, ja po miesiącu subskrypcji zaszłam w ciążę, czego i Tobie życzę
Wiesz, też winiłam stres i przemęczenie za wystąpienie wady u dziecka, ale gdyby to było powodem, to chyba niewiele rodziłoby się zdrowych dzieci. Teraz prawie wszyscy żyją w pośpiechu, pod presją. Ja miałam kilka innych teorii jeszcze, np. 3 miesiące przed zajściem w tamtą ciążę byłam w Hiroszimie, a przeczytałam gdzieś, że komórka jajowa dojrzewa do owulacji właśnie 3 miesiące - więc wniosek był prosty: z własnej winy napromieniowałam sobie tę komórkę jajową, która była przyczyną trisomii...
W końcu pomogła mi pani psycholog i przestałam szukać przyczyn... One po prostu (jeszcze) nikomu nie są znane.

Bądźmy wszystkie dobrej myśli i trzymajmy się tego, że koszmar t. się już nie powtórzy!
Ja przez około połowę ciazy myślałam o najgorszym, uspokoiłam się po usg połówkowym. Teraz, im bliżej finiszu, tym spokojniejsza jestem.
A poród już blisko, czuję to. Właściwie co noc wydaje mi się, że rodzę! Termin CC mam w piątek, czyli jeśli nic się nie wydarzy, to za tydzień będę tulić małą (hmmmm... Imię jeszcze nie do końca wybrane). Ale szczerze mówiąc, wydajemi się, że nie dotrwam do tego piątku...
Dziewczyny, trzymajcie kciuki.
Jednak lekki stres jest, nie będę ukrywać...
Tweeling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 19:49   #618
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Tweeling Pokaż wiadomość
Czesc Kinga, trafiłaś w odpowiednie miejsce, ja po miesiącu subskrypcji zaszłam w ciążę, czego i Tobie życzę
Wiesz, też winiłam stres i przemęczenie za wystąpienie wady u dziecka, ale gdyby to było powodem, to chyba niewiele rodziłoby się zdrowych dzieci. Teraz prawie wszyscy żyją w pośpiechu, pod presją. Ja miałam kilka innych teorii jeszcze, np. 3 miesiące przed zajściem w tamtą ciążę byłam w Hiroszimie, a przeczytałam gdzieś, że komórka jajowa dojrzewa do owulacji właśnie 3 miesiące - więc wniosek był prosty: z własnej winy napromieniowałam sobie tę komórkę jajową, która była przyczyną trisomii...
W końcu pomogła mi pani psycholog i przestałam szukać przyczyn... One po prostu (jeszcze) nikomu nie są znane.

Bądźmy wszystkie dobrej myśli i trzymajmy się tego, że koszmar t. się już nie powtórzy!
Ja przez około połowę ciazy myślałam o najgorszym, uspokoiłam się po usg połówkowym. Teraz, im bliżej finiszu, tym spokojniejsza jestem.
A poród już blisko, czuję to. Właściwie co noc wydaje mi się, że rodzę! Termin CC mam w piątek, czyli jeśli nic się nie wydarzy, to za tydzień będę tulić małą (hmmmm... Imię jeszcze nie do końca wybrane). Ale szczerze mówiąc, wydajemi się, że nie dotrwam do tego piątku...
Dziewczyny, trzymajcie kciuki.
Jednak lekki stres jest, nie będę ukrywać...
To życzę żeby poszło szybko i bezproblemowo I dawaj znać jak najszybciej

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 12:35   #619
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny, dostałam okres (drugi po T) i nie chce mi się jakoś skończyć, zawsze miałam 3-4 dni, teraz już 6 i cały czas świeża krew, warto iść do lekarza czy poczekać?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 08:13   #620
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziękuję za słowa wsparcia 😁 wzięliśmy się za robotę i staram się wyluzować 😊

Japonka ja na wszelki wypadek poszłabym do lekarza poprostu dla świętego spokoju, teoretycznie okres może trwać do 8dni ale nie ma sensu się stresować
__________________
Rośnie zdrowy chłopak
Termin na lipiec
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 08:33   #621
jola35
Rozeznanie
 
Avatar jola35
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 502
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Japonka po T cykle mogą się rozjeżdżać, więc może i też z krwawieniem jest inaczej. Ale dla świętego spokoju te bym poszła do gin.
jola35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 10:10   #622
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Japonka1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam okres (drugi po T) i nie chce mi się jakoś skończyć, zawsze miałam 3-4 dni, teraz już 6 i cały czas świeża krew, warto iść do lekarza czy poczekać?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz dla pemności iść do gina. Też po T miałam długi okres, trwał prawie 9 dni i się okazało (jak już zaszłam w ciążę), że to najprawdopodobniej przez miesniaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 07:47   #623
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej. Byłam wczoraj na usg prywatnie. Córka została córką już na 100% 😊. Lekarz zbadał małą wzdłuż i w szerz i jest wszystko ok. Waży już 1800g.
Jedyne co to w przeciągu tygodnia obróciła się z położenia glowkowego na miednicowe. Mam nadziej, że jeszcze da radę się obrócić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 07:52   #624
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Hej. Byłam wczoraj na usg prywatnie. Córka została córką już na 100% 😊. Lekarz zbadał małą wzdłuż i w szerz i jest wszystko ok. Waży już 1800g.
Jedyne co to w przeciągu tygodnia obróciła się z położenia glowkowego na miednicowe. Mam nadziej, że jeszcze da radę się obrócić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super Macie juz imie??

Ja ciagle słyszę, że Sara może byc, ale na Tobiasza sie krzywią. To naprawde okropne imię? Mi się bardzo podoba. Ja nikomu się nie wtrącałam w wybory i nie krytykowałam i teraz mnie to drażni.

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 08:09   #625
oli1202
Raczkowanie
 
Avatar oli1202
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Hej. Byłam wczoraj na usg prywatnie. Córka została córką już na 100% ��. Lekarz zbadał małą wzdłuż i w szerz i jest wszystko ok. Waży już 1800g.
Jedyne co to w przeciągu tygodnia obróciła się z położenia glowkowego na miednicowe. Mam nadziej, że jeszcze da radę się obrócić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że córeczka zdrowa U mnie został już tylko miesiąc i chce żeby minął jak najszybciej. Ciężko mi już bardzo, a do tego jest tak gorąco.
oli1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 08:21   #626
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Oska305 Pokaż wiadomość
No to super Macie juz imie??

Ja ciagle słyszę, że Sara może byc, ale na Tobiasza sie krzywią. To naprawde okropne imię? Mi się bardzo podoba. Ja nikomu się nie wtrącałam w wybory i nie krytykowałam i teraz mnie to drażni.

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
Narazie stanęło, że będzie Lena. Chyba, że jeszcze na coś wpadniemy to zmieniny.

Oska z imnieniem nigdy nie trafisz tak, żeby każdemu się podobało. Teraz kręcą nosem, a jak urodzisz to nikt nawet nie pomyśli, żeby małego nazywać inaczej. Uważam, że imię ma się podobać przede wszystkim rodzicom.
My mieliśmy mały dylemat, bo córka znajomych ma na imie Lenka i tak troche głupio nam było, że wybieramy to imię. Ostatnio jak u nich byliśmy, to zapytali się nas jakie imię wybraliśmy. Powiedzieliśmy im, że zastanawiamy się nad Lena. A oni, że super. Nawet ich córka stwierdziła, że ma ładne imie i będzie jej miło jak naszą córeczkę też tak nazwiemy 😊

U mnie zostało równo dwa miesiące i modle się o ochłodzenie, bo te upały mnie wykańcza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 11:38   #627
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Aż chce się tu wchodzić. Same dobre wiadomości. A ten czas tak szybko leci.... Niedługo będziecie mamusiami zdrowych dzieci. Bardzo mnie to cieszy. Co do imion to faktycznie ciężko wszystkim dogodzić. I nie ma co się przejmować... Ja osobiście nie nazwałabym dziecka ani Sara ani Kajtek. Wszystko kwestia gustu. A ja już w tą sobotę mam ślub !!
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 19:24   #628
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Klebuszkowa masz stresa przed sobota? 😀 Już wszystko gotowe?
Ja z moim M za 3 tygodnie będziemy obchodzić 9 rocznicę ślubu. Zastanawiam się kiedy nam to minęło. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:03   #629
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Jak sobie pomyśle o tym wszystkim to już powoli stres mnie łapie. Jutro jade odebrać wyniki Pappa i też mam troche stracha...
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:54   #630
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez klebuszkowa1212 Pokaż wiadomość
Jak sobie pomyśle o tym wszystkim to już powoli stres mnie łapie. Jutro jade odebrać wyniki Pappa i też mam troche stracha...
W takim razie trzymam kciuki za jutro i daj znać jak odbierzesz wynik. Na pewno jest wszystko w porządku i to będzie prezent ślubny od waszego dziecka ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.