Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-15, 16:07   #1
neefrit
Przyczajenie
 
Avatar neefrit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10

Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)


Mam nadzieję w tym roku szkolnym rozpocząć naukę na Uniwersytecie rzeszowskim wpadłam na pomysł założenia tego wątku, ponieważ forum Urz jest odwiedzane naprawdę rzadko zapraszam wszystkich studentów i studentki oraz absolwentów tejże uczelni do dzielenia się wrażeniami


zapraszam wszystkich do rozmowy
neefrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 16:38   #2
Smiling19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 163
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez neefrit Pokaż wiadomość
Mam nadzieję w tym roku szkolnym rozpocząć naukę na Uniwersytecie rzeszowskim wpadłam na pomysł założenia tego wątku, ponieważ forum Urz jest odwiedzane naprawdę rzadko zapraszam wszystkich studentów i studentki oraz absolwentów tejże uczelni do dzielenia się wrażeniami


zapraszam wszystkich do rozmowy
Cześć na jakim kierunku chcesz studiować ?
Smiling19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 19:27   #3
neefrit
Przyczajenie
 
Avatar neefrit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez Smiling19 Pokaż wiadomość
Cześć na jakim kierunku chcesz studiować ?
administracja, właśnie dziś zastałam "zakwalifikowana" a Ty?
neefrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 20:04   #4
ania9393
Rozeznanie
 
Avatar ania9393
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Wiadomości: 645
GG do ania9393 Send a message via Skype™ to ania9393
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

witam
ania9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 20:26   #5
neefrit
Przyczajenie
 
Avatar neefrit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Witamy tegoroczna maturzystka czy już stała bywalczyni na Urz ? ;>
neefrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 20:54   #6
ania9393
Rozeznanie
 
Avatar ania9393
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Wiadomości: 645
GG do ania9393 Send a message via Skype™ to ania9393
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

zeszłoroczna maturzystka :P
ania9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 21:36   #7
izaabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cześć wszystkim Również mam zamiar zacząć w tym roku studia na Uniwersytecie i zapewne również będzie to administracja chociaż wolałabym na ekonomii jednakże tam jestem na dość dalekim miejscu.
neefrit : na którym jesteś miejscu ?

Orientuje się ktoś może czy mogę złożyć papiery na dwa kierunki? ( na administrację się dostałam a na ekonomię trochę mi brakło jednak mam nadzieję ze może zwolnią się jakieś miejsca)
izaabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 07:54   #8
Smiling19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 163
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez izaabell Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Również mam zamiar zacząć w tym roku studia na Uniwersytecie i zapewne również będzie to administracja chociaż wolałabym na ekonomii jednakże tam jestem na dość dalekim miejscu.
neefrit : na którym jesteś miejscu ?

Orientuje się ktoś może czy mogę złożyć papiery na dwa kierunki? ( na administrację się dostałam a na ekonomię trochę mi brakło jednak mam nadzieję ze może zwolnią się jakieś miejsca)
Cześć widzę , że też jesteś na liście rezerwowej , ja chciałabym studiować pracę socjalną lub pedagogikę z resocjalizacją Na pedagogice jestem na liście rezerwowej . Mam pytanie : nie wiesz może czy listy rezerwowe układane są od potrzebnego limitu na uczelnie? Chodzi mi o to że jeżeli na dany kierunek potrzeba 60 osób a jestem 63 to znaczy żebym mogła się dostać to musi zrezygnować 3 osoby czy aż 63?
Smiling19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 11:44   #9
cecilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Witajcie ^^ Dostałam się na UR i mam zamiar złożyć papiery, w związku z czym mam kilka pytań, głównie do osób które już przeszły rekrutację.
Publikuje post już na drugim wątku, ale bardzo zależy mi na tym, aby szybko uzyskać odpowiedź


Jeśli chodzi o kopię wyników matury, to u kogo mam ją poświadczyć? Przy zdawaniu dokumentów podpiszą mi jakiś papier czy jakoś inaczej?
Oświadczenie o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów bez wnoszenia opłat ma być napisane samodzielnie? Tego właśnie też nie rozumiem :| Tak samo jest ze szkodliwymi czynnikami, nigdzie nie ma ich listy, ani skierowania na badania ;x Dowodu wpłaty który miał być wygenerowany też nigdzie nie ma :< nie mogę się w tym wszystkim połapać. Proszę, pomóżcie mi z tym jeśli coś wiecie na ten temat
cecilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 15:53   #10
khedira112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez cecilek Pokaż wiadomość
Witajcie ^^ Dostałam się na UR i mam zamiar złożyć papiery, w związku z czym mam kilka pytań, głównie do osób które już przeszły rekrutację.
Publikuje post już na drugim wątku, ale bardzo zależy mi na tym, aby szybko uzyskać odpowiedź


Jeśli chodzi o kopię wyników matury, to u kogo mam ją poświadczyć? Przy zdawaniu dokumentów podpiszą mi jakiś papier czy jakoś inaczej?
Oświadczenie o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów bez wnoszenia opłat ma być napisane samodzielnie? Tego właśnie też nie rozumiem :| Tak samo jest ze szkodliwymi czynnikami, nigdzie nie ma ich listy, ani skierowania na badania ;x Dowodu wpłaty który miał być wygenerowany też nigdzie nie ma :< nie mogę się w tym wszystkim połapać. Proszę, pomóżcie mi z tym jeśli coś wiecie na ten temat
Jestem facetem i nie wiem właściwie co robię na tej stronce (szukałem forum UR, trafiłem tutaj :P ), w każdym razie co do 'Oświadczenie o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów bez wnoszenia opłat' - na swoim koncie w IRK masz 'wydruk podania', tam właśnie na drugiej albo trzeciej stronie jest to oświadczenie Co do tego ze szkodliwymi czynnikami - nie musisz tego składać jeśli idziesz na kierunek niezbyt z tym związany, chyba że idziesz :P
khedira112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 16:06   #11
izaabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez cecilek Pokaż wiadomość
Witajcie ^^ Dostałam się na UR i mam zamiar złożyć papiery, w związku z czym mam kilka pytań, głównie do osób które już przeszły rekrutację.
Publikuje post już na drugim wątku, ale bardzo zależy mi na tym, aby szybko uzyskać odpowiedź


Jeśli chodzi o kopię wyników matury, to u kogo mam ją poświadczyć? Przy zdawaniu dokumentów podpiszą mi jakiś papier czy jakoś inaczej?
Oświadczenie o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów bez wnoszenia opłat ma być napisane samodzielnie? Tego właśnie też nie rozumiem :| Tak samo jest ze szkodliwymi czynnikami, nigdzie nie ma ich listy, ani skierowania na badania ;x Dowodu wpłaty który miał być wygenerowany też nigdzie nie ma :< nie mogę się w tym wszystkim połapać. Proszę, pomóżcie mi z tym jeśli coś wiecie na ten temat

Hej Jeśli chodzi o kopię wyników matury to dokładnie nie wiem ale myślę że to tak ze zanosisz i oryginał i kopię a wtedy ktoś z komisji podbija ci pieczątkę ze to to samo. Oświadczenie o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów znajduję się pod podaniem które drukujesz z IRK ( bodajże 3 i 4 strona). Skierowanie na badania jeśli takowe jest potrzebne dostajesz przy składaniu papierów. A dowód wpłaty to ja miałam np. taki świstek który podbił mi jakiś gość w banku, a na koncie irk tylko masz napisane czy opłata została wniesiona( dlatego też słyszałam że nie zawsze potrzeba ten dowód, ale lepiej mieć tak w razie w )
Mam nadzieję ze choć trochę pomogłam chociaż papierów jeszcze nie składałam Na jaki kierunek się wybierasz?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Smiling19 Pokaż wiadomość
Cześć widzę , że też jesteś na liście rezerwowej , ja chciałabym studiować pracę socjalną lub pedagogikę z resocjalizacją Na pedagogice jestem na liście rezerwowej . Mam pytanie : nie wiesz może czy listy rezerwowe układane są od potrzebnego limitu na uczelnie? Chodzi mi o to że jeżeli na dany kierunek potrzeba 60 osób a jestem 63 to znaczy żebym mogła się dostać to musi zrezygnować 3 osoby czy aż 63?

Nie jestem na liście rezerwowej chociaż nie mieszczę się w limicie. Mam 361 miejsce na ekonomii a limit tam to 280, ale dzwoniłam do dziekanatu i wszyscy do 380 miejsca mają składać papiery tak jak z listy podstawowej, nie rezerwowej. Nie wiem czy tak jest na każdym kierunku ale jeśli tak to nie wiadomo ile osób jeszcze jest przed tobą na liście podstawowej. Ale jesteś na pewno na rezerwowej? Jak pisze ci na koncie w "wyniki rekrutacji " ?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

[QUOTE=khedira112;41820427]Jestem facetem i nie wiem właściwie co robię na tej stronce (szukałem forum UR, trafiłem tutaj :P )

na jaki kierunek się wybierasz?
izaabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 16:12   #12
khedira112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Z tą kopią to chyba jest tak jak mówi dziewczyna (pani, panna, niewiasta, nie wiem jakiego zwrotu użyć xD ) wyżej, w każdym razie najlepiej wziąć ze sobą oryginały i kopie i gdyby coś z tymi kopiami było nie tak można na szybko skopiować tak jak być powinno, w każdym razie jutro kiedy będę składał papiery tak zrobię :P Co do dowodu wpłaty też w sumie wezmę ten papierek bo gdyby był potrzebny to warto mieć przy sobie

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

@izaabell - prawo
khedira112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 16:40   #13
Smiling19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 163
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

[QUOTE=izaabell;41820503]Hej Jeśli chodzi o kopię wyników matury to dokładnie nie wiem ale myślę że to tak ze zanosisz i oryginał i kopię a wtedy ktoś z komisji podbija ci pieczątkę ze to to samo. Oświadczenie o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów znajduję się pod podaniem które drukujesz z IRK ( bodajże 3 i 4 strona). Skierowanie na badania jeśli takowe jest potrzebne dostajesz przy składaniu papierów. A dowód wpłaty to ja miałam np. taki świstek który podbił mi jakiś gość w banku, a na koncie irk tylko masz napisane czy opłata została wniesiona( dlatego też słyszałam że nie zawsze potrzeba ten dowód, ale lepiej mieć tak w razie w )
Mam nadzieję ze choć trochę pomogłam chociaż papierów jeszcze nie składałam Na jaki kierunek się wybierasz?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------




Nie jestem na liście rezerwowej chociaż nie mieszczę się w limicie. Mam 361 miejsce na ekonomii a limit tam to 280, ale dzwoniłam do dziekanatu i wszyscy do 380 miejsca mają składać papiery tak jak z listy podstawowej, nie rezerwowej. Nie wiem czy tak jest na każdym kierunku ale jeśli tak to nie wiadomo ile osób jeszcze jest przed tobą na liście podstawowej. Ale jesteś na pewno na rezerwowej? Jak pisze ci na koncie w "wyniki rekrutacji " ?
Wyniki rekrutacji
Wynik: 4.286 pkt.
Decyzja kwalifikacyjna: kandydat wpisany na listę rezerwową
Decyzja dotycząca przyjęcia na studia:
Pozycja na liście: 63
Uwagi: Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna prosi wszystkich kandydatów znajdujących się na listach rezerwowych o sprawdzanie statusu swojego konta do dnia 30 lipca 2013 r., gdyż w przypadku zwolnienia się miejsc kolejne osoby będą informowane o zakwalifikowaniu na studia.
Mam coś takiego ogólny limit jak mówiłam to 60 osób i teraz skoro jestem 63 to znaczy , że na nowej liście i mam 63 miejsce i od limitu 3?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez khedira112 Pokaż wiadomość
Jestem facetem i nie wiem właściwie co robię na tej stronce (szukałem forum UR, trafiłem tutaj :P )

na jaki kierunek się wybierasz?
Smiling19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 16:54   #14
izaabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

[QUOTE=Smiling19;41821019]
Cytat:
Napisane przez izaabell Pokaż wiadomość
Hej Jeśli chodzi o kopię wyników matury to dokładnie nie wiem ale myślę że to tak ze zanosisz i oryginał i kopię a wtedy ktoś z komisji podbija ci pieczątkę ze to to samo. Oświadczenie o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów znajduję się pod podaniem które drukujesz z IRK ( bodajże 3 i 4 strona). Skierowanie na badania jeśli takowe jest potrzebne dostajesz przy składaniu papierów. A dowód wpłaty to ja miałam np. taki świstek który podbił mi jakiś gość w banku, a na koncie irk tylko masz napisane czy opłata została wniesiona( dlatego też słyszałam że nie zawsze potrzeba ten dowód, ale lepiej mieć tak w razie w )
Mam nadzieję ze choć trochę pomogłam chociaż papierów jeszcze nie składałam Na jaki kierunek się wybierasz?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------




Nie jestem na liście rezerwowej chociaż nie mieszczę się w limicie. Mam 361 miejsce na ekonomii a limit tam to 280, ale dzwoniłam do dziekanatu i wszyscy do 380 miejsca mają składać papiery tak jak z listy podstawowej, nie rezerwowej. Nie wiem czy tak jest na każdym kierunku ale jeśli tak to nie wiadomo ile osób jeszcze jest przed tobą na liście podstawowej. Ale jesteś na pewno na rezerwowej? Jak pisze ci na koncie w "wyniki rekrutacji " ?
Wyniki rekrutacji
Wynik: 4.286 pkt.
Decyzja kwalifikacyjna: kandydat wpisany na listę rezerwową
Decyzja dotycząca przyjęcia na studia:
Pozycja na liście: 63
Uwagi: Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna prosi wszystkich kandydatów znajdujących się na listach rezerwowych o sprawdzanie statusu swojego konta do dnia 30 lipca 2013 r., gdyż w przypadku zwolnienia się miejsc kolejne osoby będą informowane o zakwalifikowaniu na studia.
Mam coś takiego ogólny limit jak mówiłam to 60 osób i teraz skoro jestem 63 to znaczy , że na nowej liście i mam 63 miejsce i od limitu 3?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------


Aha, ja mam tak : Decyzja kwalifikacyjna: kandydat zakwalifikowany.
W takim razie muszą zrezygnować chyba 63 osoby.
izaabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 18:30   #15
khedira112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Kolega który składał na UMCS dostał się w pierwszej turze, miejsce na liście miał 351 gdzie na prawo limit był 250 miejsc, no ale rzecz w tym że tam wybierało się priorytetowy kierunek i ludzie którzy mieli więcej punktów od niego, byli w teorii na liście przed nim ale priorytetowym kierunkiem dla niech była załóżmy administracja nie prawo, dlatego dostawali się na administrację a na prawo nie, dopiero gdyby nie dostali się na administrację to byliby brani pod uwagę na prawo. Wydaje mi się że podobnie jest na UR, dlatego jeśli ktoś niby miejsce na liście ma 300 a miejsc na kierunek jest 250, mimo to się dostał się w pierwszej turze nie powinno zbytnio dziwić bo tak bywa :P Sam składałem na UMCS na prawo, tam jestem na liście rezerwowej z dalekim wynikiem ale za to dostałem się na prawo w Rzeszowie więc składam tu papiery . Przepraszam że tak się rozpisałem i ciężko chyba zrozumieć o co chodzi no ale tak już mam czasem :P
khedira112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 21:03   #16
izaabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez khedira112 Pokaż wiadomość
Kolega który składał na UMCS dostał się w pierwszej turze, miejsce na liście miał 351 gdzie na prawo limit był 250 miejsc, no ale rzecz w tym że tam wybierało się priorytetowy kierunek i ludzie którzy mieli więcej punktów od niego, byli w teorii na liście przed nim ale priorytetowym kierunkiem dla niech była załóżmy administracja nie prawo, dlatego dostawali się na administrację a na prawo nie, dopiero gdyby nie dostali się na administrację to byliby brani pod uwagę na prawo. Wydaje mi się że podobnie jest na UR, dlatego jeśli ktoś niby miejsce na liście ma 300 a miejsc na kierunek jest 250, mimo to się dostał się w pierwszej turze nie powinno zbytnio dziwić bo tak bywa :P Sam składałem na UMCS na prawo, tam jestem na liście rezerwowej z dalekim wynikiem ale za to dostałem się na prawo w Rzeszowie więc składam tu papiery . Przepraszam że tak się rozpisałem i ciężko chyba zrozumieć o co chodzi no ale tak już mam czasem :P

po powolnym przeczytaniu można zrozumieć :P Też tak czasem mam
To powodzenia na prawie
izaabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 23:13   #17
khedira112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Nawzajem powodzenia i kto wie, może kiedyś się miniemy na mieście albo na uczelni jako studenci
khedira112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 10:19   #18
ewelitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

hej ja własnie dostałam się na administrację i teraz poszukuję współlokatorki do mieszkania jeśli któraś zainteresowana to pisać na ewelinka888@interia.eu
ewelitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 15:27   #19
izaabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Również dziękuję A z tym przyjmowaniem to chyba miałeś rację bo już oficjalnie wiem ze dostałam się na ekonomię, także zwalniam miejsce na administracji
izaabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 14:01   #20
aneczka1425
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Witam. Czy ktoś wybiera się w tym roku na biotechnologię ??
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz one przyjdą same."
aneczka1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:23   #21
neefrit
Przyczajenie
 
Avatar neefrit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka1425 Pokaż wiadomość
Witam. Czy ktoś wybiera się w tym roku na biotechnologię ??
poszukaj tu może http://forum.urz.pl/index.php?sid=dd...5abd62fa876cd8, aczkolwiek musisz pamiętać o tym, iż nie każdy wie jeszcze o istnieniu tego forum
neefrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:54   #22
Smiling19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 163
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

https://www.facebook.com/groups/559377884109673/ grupa pracy socjalnej
Smiling19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 21:58   #23
aneczka1425
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez neefrit Pokaż wiadomość
poszukaj tu może http://forum.urz.pl/index.php?sid=dd...5abd62fa876cd8, aczkolwiek musisz pamiętać o tym, iż nie każdy wie jeszcze o istnieniu tego forum
Dziękuję bardzo No faktycznie mało osób o nim wie bo posty są raczej z poprzednich lat;/ No nic.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka1425 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo No faktycznie mało osób o nim wie bo posty są raczej z poprzednich lat;/ No nic.
Jednak znalazłam wątek )Ale muszę się zarejestrować żeby cokolwiek napisać na tym forum, ale gdy sie rejestruje w przepisaniu kodu mogę napisać tylko 4 pierwsze litery i nie wiem co zrobić. Ktoś wie co mogę zrobić???
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz one przyjdą same."
aneczka1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 23:49   #24
Agnieszka77510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

ja wybieram sie na biotechnologie na URZ tylko mam pytanko ktoś sie orientuje jak z komunikacja??jak dojechac z rzeszowa??
Agnieszka77510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 07:23   #25
ania9393
Rozeznanie
 
Avatar ania9393
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Wiadomości: 645
GG do ania9393 Send a message via Skype™ to ania9393
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

pks albo samochód
ania9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:40   #26
aneczka1425
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez Agnieszka77510 Pokaż wiadomość
ja wybieram sie na biotechnologie na URZ tylko mam pytanko ktoś sie orientuje jak z komunikacja??jak dojechac z rzeszowa??
Autobusy są chyba dość czesto z tego co widziałam na rozkładach.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz one przyjdą same."
aneczka1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 19:27   #27
kasia115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Hej jest tu ktoś z pedagogiki resocjalizacyjnej ? Przydałby sie jakaś grupa na fb :P
kasia115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 22:30   #28
Smiling19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 163
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Cytat:
Napisane przez kasia115 Pokaż wiadomość
Hej jest tu ktoś z pedagogiki resocjalizacyjnej ? Przydałby sie jakaś grupa na fb :P
https://www.facebook.com/groups/175592539289761/ prosze
Smiling19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 21:35   #29
misterr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Hej, ktoś ze zdrowia publicznego? Jest jakaś grupa?
misterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 22:08   #30
misterr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Rzeszowski, studenci i studentki 2013 łączmy się ;)

Ponawiam!
misterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-17 18:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.