Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-24, 14:55   #181
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Też mam ten problem, wyciskam zaskórniki, które często przeobrażaja się w pryszczole, a potem,żeby było jeszcze lepiej, jak juz się goją, to strupki trzeba pozdrapywać, echhhh.Skórki przy paznokciach też lubie maltretować.Ciężko jest mi powstrzymać się, żeby czegoś "interesującego" nie wycisnąć. Praktycznie cały czas dotykam twarzy i sprawdzam, czy cos tam jest, ale staram się nie przynosić lusterka do pokoju, bo to byłoby straszne. Ale zawsze wieczorkiem w łazience i tak coś dziobnę. Muszę się bardziej postarać. Musimy się bardziej postarać!!
buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 15:49   #182
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Hmmmm...chyba musze podziekowac wam za załozenie tego watku i za udzielanie wszelkich rad Mam podobny problem co wy i wszytskie rady bardzo mi sie przydadza..bede cwiczyc silna wole , bede organizowac sobie jakos dzien itp. Choc przyznaje ze nie jest to takie latwe bo nie raz juz probowalam a i tak lądowałam czesto przed lusterkiem..a potem plakalam ze mam tak brzydka twarz...A przeciez jest cudownie kiedy sie ma ładna i bez zadnych zabarwien twarz...Ostatnio udało mi sie znalezc super ''recepte'' na ten koszmar i od jakiegos czasu mam ładniutka twarzyczke i do lusterka zagladam juz tylko po to by zobaczyc czy sie np.nie rozmazałam a nie czy znowu jakis syfek sie nie pojawil. Ale teraz w razie nagłej awari wiem juz co robic by nie skonczyc tak jak kiedys!!! Wiec kochane ŁAPKI PRZY SOBIE
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 16:16   #183
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez blue18
a na czym polega takie oczyszczanie ? bo ja chodze na laserowe.. i to po prostu laserem mi oczyszcza , ale to raczej nie jest to samo? no i w ogole jak cera wyglada po takim oczyszczaniu?
Blue- a czy Ty bys mogla powiedziec cos o tym laserowym? daje dobre efekty? i czy w ogole jakies daje
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 20:12   #184
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Alice.soul.
Ostatnio udało mi sie znalezc super ''recepte'' na ten koszmar i od jakiegos czasu mam ładniutka twarzyczke i do lusterka zagladam juz tylko po to by zobaczyc czy sie np.nie rozmazałam a nie czy znowu jakis syfek sie nie pojawil. Ale teraz w razie nagłej awari wiem juz co robic by nie skonczyc tak jak kiedys!!! Wiec kochane ŁAPKI PRZY SOBIE
To co to za magiczna metoda? Bo w końcu nie napisałaś...;-p
Chyba że ja nie umiem czytać ze zrozumieniem
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 20:22   #185
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

jesli chodzi o to oczyszczanie laserowe, no to tak, najpierw kosmetyczka oczywiscie przemywa buzie jakims mleczkiem, pozniej naklada taka maseczke co ma pomoc w rozszerzeniu porow, no i wlacza taki nawiew na jakies ok. 15min, pozniej wyciera buzie, no i zaczyna oczyszczanie, 'jezdzi' laserem po calej twarzy, pozniej gdy juz skonczy oczyszczac, bierze inny laser (z czerwonym swiatelkiem) wtedy tez kladzie wacik na oczy (pisze juz wszystko dokladnie :P ) no i 'swieci' tym laserem po calej buzi ,zeby zamknac pory, pozniej bierze jakies inne urzadzenie i tak jakby trze nim cala twarz , to ma za zadanie wygladzac skore. Na koniec naklada maseczke na jakies 20min , ktora ma lagodzic podraznienia, bo twarz po takim zabiegu tez czasami jest troszke zaczerwieniona, ale jak bardzo to w zaleznosci od tego jak kto ma wrazliwa cere .. czasami w ogole nawet. Po 20min sciaga maseczke, a raczej ją zwija, bo zaczyna sie tak walkowac, no i na pojedyncze miejsca, ktore np jeszcze zostaly zaczerwienione (jakies miejsce po wiekszej krostce czy tp.) naklada taka masc i potem sie juz jej nie zmywa, az do rana. (tzn. bo ja chodze zwykle wieczorkiem, wtedy kiedy juz nigdzie nie wychodze , jak ktos by chodzil w dzien i poprosil no to pewnie zamiast masci -makijaz )
Ogolnie rzecz biorac ja jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu i w zyciu nie zmienilabym laserowego na mechaniczne...
A efekty sa sa oczywiscie , ale trzeba chodzic regularnie.. w moim przypadku przynajmniej co miesiac ;]
pozdrawiam
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 07:20   #186
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

przyznam sie że musze przyznać że nie wyciskanie sprawia że cera ładnieje, fakt że sa jakieś zaskórniki, i czarne kropki jakies widac ale to lepsze niż czerone plamy, ja w ten weekend miałam szkołą i musiałam siedzieć do 20 na zajęciach jak dojechałam do domu to padałam na łózko i tak mineły 3 dni a ja nie nie wyciskałam bo nie miałam czasu bo spałam na stojąco i dziś cera jest ładna tylko troche wysuszona bo nie miałam tez siły zadbac o nawilżenie ale i tak nie powyciskałam nic ostanio i to wielki sukces, teraz zamierzam troche nad kondycą popracować więc może będe taka zmeczona codzień i nie bede mieć siły ciskac
może pompki będę robić żeby mi sie rece męczyły, więc po takich cwiczeniach nawet jak podejdę do lustra na wyciskanie to nic nie dam rady zrobic bo mi ze zmęczenia ręce będa sie trząść
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 09:19   #187
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Post Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez amika79
Ja mam podobny problem Pewna pani psycholog poinformowała mnie, że jest to forma natręctwa i leczy się to farmakologicznie
To prawda-jedna z form trądziku, to cyt. "trądzik neuropatyczny - występuje u młodych kobiet, jako lekka postać trądziku pospolitego, jednak na skutek ciągłego wyciskania i drapania powstają stany zapalne, które po zagojeniu pozostawiają blizny, typowe są liczne przebarwienia, trądzik powstaje na tle zaburzeń psychiki młodych kobiet, pogłębiają go sytuacje stresowe". (powyższy cytat podałam za: http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_tradzik.php)

Jest on trudny do leczenia, bowiem wymaga podawania środków uspokajających, przeciwlękowych, przeciwświądowych i hamujących nadmierną aktywność psychoruchową. Miejscowo stosuje się preparaty przyśpieszające gojenie skóry, przeciwzapalne i przeciwświądowe.
Należy do grupy dermatylomanii (Dermatillomanie). W związku z tym wymaga także psychoterapii.
Objawia się ciagłym dotykaniem skóry, niepokojem psychicznym, niepokojem rąk, ciągłym przeglądaniem w lustrze, wyciskaniem, drapaniem, kłuciem skóry za pomocą igieł, nadmiernym i niepotrzebnym stosowaniem kosmetyków, permanentnym myśleniem o wyglądzie swojej skóry. Mała krostka lub zaskórnik urasta do rangi wielkiego problemu. Pacjent potrafi wyskubać paznokciem lub igłą małą krostkę lub zaskórnik tworząc wielką rane lub wybroczynę krwawą, która dalej jest "molestowana" przez pacjenta.
Twarz w szybkim czasie pokrywa się strupami, siniakami, wybroczynami, ranami. Choroba negatywnie odbija się na psychice pacjenta i jego relacjach z rówieśnikami i rodzicami. Wzrasta u niego agresywność, nerwowość, pojawiają się ataki histerii, wściekłości, płaczu, bezsenność, u kobiet zaburzenia miesiączkowania, u chłopców zaburzenia potencji. Często towarzyszy temu zaniedbanie obowiązków w pracy i szkole, niechęc do kontaktowania się z innymi, przesiadywanie w domu.
Czesto osoby z t.n nie zdaja sobie sprawy z tego, iz gdyby zaprzestaly wyciskania, ich skora, byla by taka, o jakiej mysla, chcac pozbyc sie grudek, zaskornikow.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 09:38   #188
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

o jaaaaa, pierwszy raz mam wszystkie typowe objawy jakiejs choroby
matko, nie wiedzialam,ze to az tak...
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 11:26   #189
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 14:50   #190
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

eeee jestem w szoku...
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 15:37   #191
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

straszne...
ale przynajmniej dobrze, ze mamy odwage przyznac sie przed kims, ze mozemy sie wspierac i sobie radzic... siostry wyciskaczki
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures

Edytowane przez happygirl
Czas edycji: 2005-09-25 o 18:02
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 17:40   #192
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez happygirl
straszne...
ale przynajmniej dobrze, ze mamy odwage przyznac sie przed kims, ze mozemy sie wspierac i sobie radzic... siostry wiciskaczki
przydalaby sie jeszcze taka internetowa psychoterapia
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 19:48   #193
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Wlasnie sobie weszlam na jedna stronke , do ktorej zamieszcze link... i jakos od razu mi sie humorek poprawil ...
http://www.unleadedjokes.com/html/Wh...h-Britney.html
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 19:55   #194
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

blue18 hehee widziałam to już kiedyś Faktycznie, taka nie "zrobiona" Britney nie jest taka piękna jakby się mogło wydawać Ale to ostatnie zdjęcie to chyba nie jej Jakaś tam nie podobna do siebie...chociaż ona umnie takie minki strzelać
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 20:01   #195
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

hehe nio umie umie a w ogole to nie sadzilam, ze osoba, ktora ma kupe kasy.. doprowadzila do tego, zeby miec krosty na twarzy... przeciez z takimi pieniedzmi jakie ona ma , to od razu by jej cos laserowo zrobili .. i jak w ogole mogla tego nie przykryc jakos... ja nie wiem co ten kevin w niej widzi... :P no ale..
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 20:31   #196
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

hihihi ja tez juz to wczesniej widzialam, i nie powiem, poprawialo mi to zawsze humor ale to jest kurcze normalka, kazdy czlowiek ma jakies tam krosty, tylko niektorzy sie tym nie przejmuja!! Ja w sumie to chcialabym wyjsc sobie tak na dwor bez tapety przykrywajacej to wszystko. I w sumie wiem, ze nikt oprocz znajomych sie za bardzo nie przejmie tym wszystkim,ale i tak nie moge sie przemoc.Nie mowiac juz o tym jakbym byla kims znanym heheheh.W zyciu!!! THNX ZA LINKA
ps. w tej bialej bluzce ze stojka to nie wydaje mi sie zeby to byla ona, wyglada na 40 lat!!!
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 20:52   #197
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez happygirl
straszne...
ale przynajmniej dobrze, ze mamy odwage przyznac sie przed kims, ze mozemy sie wspierac i sobie radzic... siostry wyciskaczki
To prawda, pierwszy krok w stronę zdrowej buzi .
Zdac sobie sprawe z problemu, oraz z faktu, że kazda z Was może sie go pozbyć i cieszyc ładna cerą bez krostek.
Wiele osób walczy z trądzikiem spowodowanym łojotokiem, hormonami,uwarunkowaniami genetycznymi- musi stosować antybiotyki, w tym przypadku- każda nienaruszona krostka- to krok ku zdrowej cerze, kazda niewyciśnieta to krok ku zwyciestwu, bo im dalej im łatwiej opanować nawyk- widząc wynik w postaci polepszajacej się skóry.
Warto sprawdzić Dziewczyny, utracie nie ulega nic, poza kłopotami ze skórą
Trzymam kciuki za silną wolę i ZWYCIĘSTWO

Wierzę w Was i to, ze wzajemne wspieranie na forum przyniesie wspaniałe rezultaty- nadejdzie chwila, w któtrej nie beda potrzebne korektory- a buzie beda WAsza dumą.
Naprawde tak może sie stać.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 23:19   #198
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

hieiheihiehieheih Anett to zabrzmialo jak jakies wielkie przemowienie
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 07:21   #199
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a ja dlugo nie ruszalam czola, ale wczoraj nie wytrzymalam i wzielam sie za zaskorniki . ale ja glupia!!! nie wiem, skad to sie bierze w czlowieku. przeciez wiem, ze od poniedzialku czlowiek idzie do pracy, na uczelnie to przydaloby sie nie ruszac przez weekend buzki, a tu wrecz odwrotnie. ide zaraz sie kapac i pewnie wszytko mi sie pootwiera, o rany!!!! i jak to pozniej zakorektowac?! ja tak jak @ska marze, zeby wyjsc na dwor bez korektora, itd. nie wiem czy to kiedykolwiek nastapi.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 07:30   #200
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

wlasnie dobrze, ze Anett nas wspiera
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 07:47   #201
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez guia
hieiheihiehieheih Anett to zabrzmialo jak jakies wielkie przemowienie
Gdy ktoś boryka się z kłopotem, staram się- na tyle na ile to możliwe wczuć w jego sytuację, znalezc w "jego skórze", i robić to,m co mnie wówczas by pomogło. Przemówienie chyba raczej, a nawet napewno to nie było- ,ale sama własnie to chciałabym usłyszec.
Napewno nie chciałam nikogo dręczyc epistołami
Ja wiem i rozumiem, jak niełatwa jest tego typu "walka", a jej wynik zalezy naprawde w znacznym stopniu od nas samych i naszej woli.


Cytat:
Napisane przez happygirl
wlasnie dobrze, ze Anett nas wspiera https://wizaz.pl/forum/images/old_icons/1_cmok.gif
Zawsze do usług
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 12:30   #202
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja tez sie ciesze, ze Anett napisala to, co napisala I mimo, ze mnie przerazilo to wszystko, czego sie z tego dowiedzialam, bo odnalazlam wszystkie objawy u siebie , to przynajmniej mam dowod, ze to jest powazny problem, choroba ,a nie zwykle wymyslanie sobie nie wiadomo czego.Bo juz zaczynalam wierzyc innym, ktorzy mowili, ze jestem nienormalna. A ja po prostu cierpie na taki rodzaj tradziku i tyle
tzn nie tylko tyle, bo teraz zaczyna sie ciezkie zadanie, wyjscia z tego.Musze pamietac to ostatnie podkreslone zdanie
Mam nadzieje,ze wspieranie sie na forum pomoze wszystkim Mnie pomaga sam fakt, ze mnie rozumiecie
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 13:10   #203
Olinda
Raczkowanie
 
Avatar Olinda
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 85
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Część
Niestety ja mam ten sam problem. Mam już 29 lat i cały czas robię to samo. Może kiedyś mi przejdzie. Pozdrowienia
Olinda
Olinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 17:15   #204
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Olinda
Część
Niestety ja mam ten sam problem. Mam już 29 lat i cały czas robię to samo. Może kiedyś mi przejdzie. Pozdrowienia
Olinda
Witamy

Dziewczyny ...zgrzeszyłam ....zgrzeszyłam czytsą głupotą...ja nie wiem co ja tam widziałam, coś sobie ubzdurałam, ale koniec końców mam nową rzecz na czole do zasuszania
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 20:17   #205
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

A ja z jednej strony sukces a z drugiej porażka.Bo jednej rzeczy nie wycisnęłam (jeszcze),ale za to drugą wydrapałam Cholera jasna!!
buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 22:52   #206
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Anett_
Gdy ktoś boryka się z kłopotem, staram się- na tyle na ile to możliwe wczuć w jego sytuację, znalezc w "jego skórze", i robić to,m co mnie wówczas by pomogło. Przemówienie chyba raczej, a nawet napewno to nie było- ,ale sama własnie to chciałabym usłyszec.
Napewno nie chciałam nikogo dręczyc epistołami
Ja wiem i rozumiem, jak niełatwa jest tego typu "walka", a jej wynik zalezy naprawde w znacznym stopniu od nas samych i naszej woli.




Zawsze do usług
Ale Wy mnie zle zrozumialyscie tez sie ciesze, ze podchodzisz do tego powaznie, bo to problem jak kazdy inny, a wiele osob go bagatelizuje
nie mialam nic zlego na mysli
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 05:46   #207
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez guia
Ale Wy mnie zle zrozumialyscie tez sie ciesze, ze podchodzisz do tego powaznie, bo to problem jak kazdy inny, a wiele osob go bagatelizuje
nie mialam nic zlego na mysli
Wiem, ja nie wyczułam niczego złego w Twoim poście
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 09:40   #208
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ehh dzisiaj to bedzie ciezka proba. Co innego gdy powstrzymuje sie przed unicestwianiem zaskornikow, co innego gdy zrobi sie cos podskornego, co boli Wtedy jeszcze bardziej mnie ciagnie,zeby sie tego pozbyc, doslownie wydrapac out.Ale efekty tego bylyby oplakane:/ Trzeba sie trzymac i lapki zwiazac hehe
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 13:57   #209
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

wiecie co.. a ja czasami ruszam tylko i wylacznie dlatego, ze moim zdaniem to cos widac !!! gdyby nic nie bylo widac to predzej byloby mi sie powstrzymac... owszem , to jak cos widac jest sporadycznie.. no ale od takiego jednego malego punktu potrafie zmasakrowac sobie z wscieklosci cala twarz... ostatnio sie powstrzymuje, a to wszystko dzieki Anett a gl. dzieki temu ostatniemu zdaniu ... Czesto osoby z t.n nie zdaja sobie sprawy z tego, iz gdyby zaprzestaly wyciskania, ich skora, byla by taka, o jakiej mysla, chcac pozbyc sie grudek, zaskornikow.

bo wierze , ze moze rzeczywiscie to pomoze.. to jak nie bede ruszala.. no ale z drugiej strony jakis glosik mi sie pyta czy napewno ? od nie ruszania to poznika? czy moze chodzi o to, ze.. nie bede ruszala, a myla buzie czyms antybakteryjnym..to nic sie nie poroznosi ,a to co jest zniknie.. ehh oby oby .. to postaram sie wytrwac ;d

wierze ,ze nam sie uda i pokonamy ten nalog.. ekhmm tzn.. chorobe no i doczekamy sie wkoncu zdrowiutkiej, slicznej cery
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 18:32   #210
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a ja od jakis dwoch dni zaczynam patrzec w lustro z usmiechem powoli widac efekty intensywnej terapii ale ja to mam wieksze problemy niz wy (z tego co wyczytalam)
aaa i polecam wam olejek z wiesiolka nie jako suplement, a taki do smarowania pyszczka. jest tlusty, wiec raczej na noc. ladnie likwiduje zaczerwienienia, goi, lagodzi i szybciej mi dzieki niemu wszystko znika
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.