Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-19, 21:00   #271
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Widzę je na stronie UK i niemieckiej, w innych krajach też. Czy wrócą do Polski to nie wiadomo, chociaż skoro Clairol wrzucił do nas swoje farby, to może Herbalki tez wrócą

Ubóstwialam herbalkowy różany szampon
Ja tezmoze przez all można zamowic. szkoda ze u nas wycofują fajne produkty...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 23:10   #272
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tezmoze przez all można zamowic. szkoda ze u nas wycofują fajne produkty...
Właśnie sobie sprawdziłam. Wrzuć sobie na Allegro, ceny niektórych kosmetyków naprawdę "niezłe"

Lepiej połazić po stoiskach z niemiecką chemia itp., często mają kosmetyki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 06:25   #273
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Właśnie sobie sprawdziłam. Wrzuć sobie na Allegro, ceny niektórych kosmetyków naprawdę "niezłe"

Lepiej połazić po stoiskach z niemiecką chemia itp., często mają kosmetyki
Tak tylko gdzie takie stoiska sa?
a w ogole skad Ty jesteś? z jakiej części PL?
W sumie gadamy gadamy a nic nie wiem o Tobie


Hej Dziewczynydzis mam dzień z Siostra. Biore ją trochę i będziemy cos wspólnie działac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:22   #274
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Właśnie.. dlaczego wszystko co fajne to wycofują z PL

Najpierw zniknął snikers w słoiczku
Potem herbal Pamiętam, że jak rozmawiałyśmy, że mają wycofać kupiłam sobie niezły zapas ale no wiadomo na długo to nie starczyło
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:41   #275
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Właśnie.. dlaczego wszystko co fajne to wycofują z PL

Najpierw zniknął snikers w słoiczku
Potem herbal Pamiętam, że jak rozmawiałyśmy, że mają wycofać kupiłam sobie niezły zapas ale no wiadomo na długo to nie starczyło
Jaki snikers?:P
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:50   #276
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak tylko gdzie takie stoiska sa?
a w ogole skad Ty jesteś? z jakiej części PL?
W sumie gadamy gadamy a nic nie wiem o Tobie


Hej Dziewczynydzis mam dzień z Siostra. Biore ją trochę i będziemy cos wspólnie działac.
Takie stoiska sa zazwyczaj na targowiskach.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 08:07   #277
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jaki snikers?:P

Kiedyś snikers był sprzedawany w słoiczkach i można nim było posmarować sobie chlebek - coś tak jak nutella świetne to było - pycha, ja nieraz ze słoika rąbałam łyżką i wycofali

ale truskawkowawiosna ma rację, że też nie wpadłam na to wcześniej - muszę przylukać czy na takim stoisku nie znajdę tego
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 09:26   #278
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

hej piekne
jak jestescie ciekawe mojego farbowania cv12 to zapraszam na bloga

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Yattamanka dzięki za rozpiskę

Herbale wycofali z Polski ładnych parę lat temu Mam taki fajny sklepik z kosmetykami z UK i tam mają różne herbalki

Swoją drogą, pamietacie Herbale w przezroczystych butlach? Różany szampon?

Jak Yattamanka napisała o Herbal to weszłam na ich stronę UK, a tam się okazało, że ta seria chyba wraca, szok
http://www.herbalessences.com/en-UK/....aspx?id=39731

Co do Kallosów

Keratin
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Keratin, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.

Proteiny mleka i keratyna całkiem wysoko w składzie, sporo kwasu cytrynowego, więc dobra do zakwaszania. Silikony po proteinach

Silk
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Parfum, Sericin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone

Oliwa z oliwek całkiem wysoko w składzie, kwasiorek, nawilżacz, trochę silikonów. Serycyny (białko jedwabne mało jednak)

Color
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Linum Usitatissimum Seed Oil, Citric Acid, Benzophenone-3, Propylene Glycol, ParFum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.

Olej lniany wysoko w składzie, kwasior no i filtr UV, dobry dla farbowańców, bo zapobiega płowieniu koloru

Miałam wszystkie trzy, każda niecałe 10zł za litr. Każdą mogę polecić z czystym sumieniem, wszystkie są raczej lekkie. Sprawdzą się raczej przy cienkich, łatwo klapnących włosach (czyli moich)

Najbardziej lubię Color, najmniej Keratin, bo moje włosy łatwo przeproteinować.

Co do Regenerum, widziałam, ze dziewczyny, które nie używały, strasznie jechały po składzie, a moim zdaniem do zniszczonych powinno być spoko. Taki plaster na uszkodzone włosy, takim trzeba trochę oblepiaczy. Szkoda, ze opakowanie takie małe, ja lubię dużo i tanio
szampon rozany byl boski uwielbialam!
musze sprobowac tego kallosa color
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 10:02   #279
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej piekne
jak jestescie ciekawe mojego farbowania cv12 to zapraszam na bloga
Fajnie wyszło - teraz ten blondzik tak naturalniej wygląda - super



A ja się przebijam przez miliardy stron żeby odnaleźć wpisy jak to pigmentowałam kłaki
Przy okazji czytając zdałam sobie sprawę jak przez ten czas wiele pozapominałam i jak mi ta wiedza wyparowała
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 10:43   #280
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc

Bunny super wyszlo tez lubie ta farbe, kupilam sobie dwie na zapas, ponad miesiac temu farbowalam, trzeba usiasc i nalozyc farbe bo juz pas startowy mi sie robi mnie tez nic nie szczypalo pomimo 12% oxy ;-) ladny kolor mi wychodzi po niej



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 10:53   #281
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatko,zamówiłam 12/89 i jak zawsze wymieszam wodą 12

Tak piszecie o odzywkach i różnych składach,to ja Wam musze napisa,o odżywce,która skłąd ma,powiedzmy sobie delikatnie "przeciętny"ale moje włosy po niej są rewelacyjne
A mianowicie jest to odzywka z Avonu http://www.iperfumy.pl/avon/advance-...i-delikatnych/
,niestety nie mogę nigdzie znaleść składu,a teraz zdjecia Wam nie zrobie,bo jestem poza domem,ale jak już bede u siebie,tzn.wieczorem to cyknę Wam skład i same zobaczycie,że nic tam nie ma a robi cuda

Bunny zazdrosze Ci,że możesz spokojnie farbować cv12
Kolor wyszeł piękny

Mam ochote na jakąś nowa maskę lub odżywke,zarzućcie jakimś hitem
Może na tego Kallosa HA się połakomię
Sama nie wiem

Truskawkowa serduszko moje,proszę pomyśl kiedyś w wolnej chwili o założeniu bloga,Boże jak ja kocham czytać twoje posty,opinie i relacje z użytkowania danych kosmetyków Ja wiem,że to zajmuje czas ale mysle i chyba nie tylko ja,że robiłabyś to po prostu znakomicie
Często chce wrócić do jakiegoś twojego posta o pielęgnacji czy czymś,ale przeorać sie przez to nasze spamowanie to czasem graniczy z cudem

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-06-20 o 10:57
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 11:27   #282
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc

Bunny super wyszlo tez lubie ta farbe, kupilam sobie dwie na zapas, ponad miesiac temu farbowalam, trzeba usiasc i nalozyc farbe bo juz pas startowy mi sie robi mnie tez nic nie szczypalo pomimo 12% oxy ;-) ladny kolor mi wychodzi po niej



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zrob notke na swojego bloga i pokaz wloski w pelnej krasie
Ja musze zrobic zapas farbki sesese

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Agatko,zamówiłam 12/89 i jak zawsze wymieszam wodą 12

Tak piszecie o odzywkach i różnych składach,to ja Wam musze napisa,o odżywce,która skłąd ma,powiedzmy sobie delikatnie "przeciętny"ale moje włosy po niej są rewelacyjne
A mianowicie jest to odzywka z Avonu http://www.iperfumy.pl/avon/advance-...i-delikatnych/
,niestety nie mogę nigdzie znaleść składu,a teraz zdjecia Wam nie zrobie,bo jestem poza domem,ale jak już bede u siebie,tzn.wieczorem to cyknę Wam skład i same zobaczycie,że nic tam nie ma a robi cuda

Bunny zazdrosze Ci,że możesz spokojnie farbować cv12
Kolor wyszeł piękny

Mam ochote na jakąś nowa maskę lub odżywke,zarzućcie jakimś hitem
Może na tego Kallosa HA się połakomię
Sama nie wiem

Truskawkowa serduszko moje,proszę pomyśl kiedyś w wolnej chwili o założeniu bloga,Boże jak ja kocham czytać twoje posty,opinie i relacje z użytkowania danych kosmetyków Ja wiem,że to zajmuje czas ale mysle i chyba nie tylko ja,że robiłabyś to po prostu znakomicie
Często chce wrócić do jakiegoś twojego posta o pielęgnacji czy czymś,ale przeorać sie przez to nasze spamowanie to czasem graniczy z cudem
Ja polece maske chantal z kokosem i proteinami soi, obie z truskawkowa ja chwalimy


Ej laseczki jak sie robi takie sosy do makaronu, kaszy czy ryzu z miesem, pomidorowe itp? Wiecie moze? Bo musze jesc duszone i gotowane rzeczy, a juz rosolu i krupniku mam dosyc...help
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 11:46   #283
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja polece maske chantal z kokosem i proteinami soi, obie z truskawkowa ja chwalimy


Ej laseczki jak sie robi takie sosy do makaronu, kaszy czy ryzu z miesem, pomidorowe itp? Wiecie moze? Bo musze jesc duszone i gotowane rzeczy, a juz rosolu i krupniku mam dosyc...help
Chantal powiadasz

Co do sosów to niestety Ci nie pomogę,bo ja jak zawsze robię to z torebek
Ewentualnie pomidory z puszki biore,miksuje,na gaz,zagotuje,troche mąki,śmietany,przypraw i mam pomidorowy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:09   #284
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej kochane

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ej laseczki jak sie robi takie sosy do makaronu, kaszy czy ryzu z miesem, pomidorowe itp? Wiecie moze? Bo musze jesc duszone i gotowane rzeczy, a juz rosolu i krupniku mam dosyc...help
Pomidorowy sosik fajnie jest zrobić tak, że najpierw przesmażasz na największym ogniu cebulkę pokrojoną w kostkę i czosnek (dosłownie chwilę), potem jak zaczną się złocić dodajesz pomidory w puszce (polecam te z lidla, kosztują ok. 2zł a są pyszne!) dusisz razem, doprawiasz solą, pieprzem, ziołami prowansalskimi, ew. trochę odparowujesz/dodajesz wody i voila gotowe Możesz na końcu blenderem z miksować na gładką masę, albo zostawić tak jak jest Jakbyś chciała z mięskiem to po prostu po cebulce i czosnku daj troszkę mięsa mielonego i potem te pomidory w puszce jak mięsko się poddusi i zmieni kolor
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-06-20 o 12:10
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:20   #285
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Chantal powiadasz

Co do sosów to niestety Ci nie pomogę,bo ja jak zawsze robię to z torebek
Ewentualnie pomidory z puszki biore,miksuje,na gaz,zagotuje,troche mąki,śmietany,przypraw i mam pomidorowy
Ja musze bez smietany...
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej kochane



Pomidorowy sosik fajnie jest zrobić tak, że najpierw przesmażasz na największym ogniu cebulkę pokrojoną w kostkę i czosnek (dosłownie chwilę), potem jak zaczną się złocić dodajesz pomidory w puszce (polecam te z lidla, kosztują ok. 2zł a są pyszne!) dusisz razem, doprawiasz solą, pieprzem, ziołami prowansalskimi, ew. trochę odparowujesz/dodajesz wody i voila gotowe Możesz na końcu blenderem z miksować na gładką masę, albo zostawić tak jak jest Jakbyś chciała z mięskiem to po prostu po cebulce i czosnku daj troszkę mięsa mielonego i potem te pomidory w puszce jak mięsko się poddusi i zmieni kolor
Ile takie pomidory musza sie dusic? One maja skorke czy nie?
Mozna dac chyba tez lyzke koncentratu pomidorowego, tak czytalam gdzies...
A ziola prowansalskie jaki smak podbijaja? Korzenny? Cos jak tymianek/majeranek?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:45   #286
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja musze bez smietany...

Ile takie pomidory musza sie dusic? One maja skorke czy nie?
Mozna dac chyba tez lyzke koncentratu pomidorowego, tak czytalam gdzies...
A ziola prowansalskie jaki smak podbijaja? Korzenny? Cos jak tymianek/majeranek?
Dosłownie chwilkę, z 5-10min powinno wystarczyć, ja takich używam zawsze jak robię spaghetti. A to czy są ze skórką to też zależy od producenta, akurat te z lidla są podobno obrane, chociaż zdarzyło mi się że była skórka i ją po prostu wyciągnęłam z sosu Możesz dać koncentrat, jasne że tak Tylko jak dajesz koncentrat to polecałabym zrobić inaczej tzn. jak poddusisz cebulkę i czosnek daj łyżkę koncentratu do tego i razem duś przez około 3-5 minut często mieszając i potem wlej wodę/bulion zależy co będziesz miała pod ręką i przemieszaj, w taki sposób robię sos do gołąbków No i musiałabyś taki sosik dobrze odparować jeśli nie możesz używać takich typowych rzeczy żeby go zagęścić. Zioła prowansalskie to mieszanka różnych ziół typu oregano, bazylia, ja je używam dosłownie do wszystkiego I tak mają smak coś jak tymianek/majeranek, ale wg. mnie są najlepsze Mój tż odkąd mu pokazałam jak smakują dania z ziołami prowansalskimi sam ich non stop używa

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Bunny jakbyś nie wiedziała co jeszcze zjeść to mam dla Ciebie kilka "pomysłów na..."

1. Na kolacyjkę pomidory z mozarellą (kroisz na plasterki, układasz na zmianę, potem posypujesz całość pieprzą, solą, ziołami prowansalskimi i odrobinką oleju) + kromki chleba posmarowane masłem zrobione w tosterze jako grzanki

2. Ryż z ugotowanymi brokułami i marchewką na gęsto (wbrew pozorom wszystko fajnie do siebie pasuje i fajnie smakuje )

3. Makaron spaghetti (ja lubię pełnoziarnisty z lidla) z warzywami pokrojonymi w słupki (kupuję mrożonkę w biedrze, 3zł za paczkę ze słupkami marchewki, pietruszki i selera), jeśli możesz to dodaj też paprykę pokrojoną w słupki. Warzywka razem dusisz, doprawiasz (ja lubię dawać curry, paprykę ostrą, kolendrę, sól pieprz i sos sojowy, ale obawiam się że nie możesz tych ostrzejszych przypraw), i gdy już są miękkie dodajesz na patelnię porcję makaronu, i chwilę dusisz co chwilę mieszając razem. Sos sojowy nadaje temu fajny smak.

4. Jako przekąska albo na kolacyjkę ugotowane brokuły posypane podprażonymi na patelni pestkami dyni i słonecznika, i polane sosem czosnkowym (ale tu nie jestem pewna bo nie wiem czy możesz jogurt naturalny, czy zupełnie żadnych białkowych rzeczy)

5. Makaron (ja używam pełnoziarnistych świderek z biedry) z brokułami i czosnkiem- makaron gotuję, przecedzam, do garnka z makaronem dodaję przeciśnięty przez praskę czosnek, trochę masła, brokuła w różyczkach i przez 5-10 minut razem duszę co chwilę mieszając (czosnek lubi się przypalać), przyprawiam solą i pieprzem.

Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to dopiszę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-06-20 o 12:33
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:53   #287
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Fe maka i smietana. Mozna zdrowiej

Wlasnie zrobilam mi i corce sos pomidorowy na obiad, zjemy z zytnim makaronem.
Na dobrym oleju (nierafinonym) podsmazylam cebulke, poznuej czosnek(on chwile,bo brazowy jest gorzki), dorzucilam sparzone i obrane ze skory,pokrojone w polcwiartki;-) pomidory, domowy sos pomidorowy (gesty sok),ale fajne sa tez w kartonikach,takich po 500g, stoja w sklepach kolo koncenratow, pomidorow w puszce itp. Do tego duuuzo ziol (u mnie swieze z parapetu, ale suszone tez dadza rade-oregano,bazylia,tymiaten, co kto lubi), pieprz, dozwolony slod- cukier trzcinowy, miod, syropy sladzace..
Dusic kilka/kilkanascie minut. Posypac natka pietruszki. Pyyyycha
(nie sole- sol zastepuje ziolami)
W trakcie mozna poflac woda lub bulionem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

O ,widze, ze ex mnie uprzedzila.
Bunny moge Ci podac kilka blogow- ja z nich korzystam z racji corki z alergiami pokarmowymi, ale warto sie nimi zainteresowac, tam jest naprawde samo zdrowie na talerzu, kilka zmian nawykoe, troche inna lista zakupow, a korzysci przeogromne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:03   #288
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc

Bunny super wyszlo tez lubie ta farbe, kupilam sobie dwie na zapas, ponad miesiac temu farbowalam, trzeba usiasc i nalozyc farbe bo juz pas startowy mi sie robi mnie tez nic nie szczypalo pomimo 12% oxy ;-) ladny kolor mi wychodzi po niej



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A masz zdjęcia po niej?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Agatko,zamówiłam 12/89 i jak zawsze wymieszam wodą 12

Tak piszecie o odzywkach i różnych składach,to ja Wam musze napisa,o odżywce,która skłąd ma,powiedzmy sobie delikatnie "przeciętny"ale moje włosy po niej są rewelacyjne
A mianowicie jest to odzywka z Avonu http://www.iperfumy.pl/avon/advance-...i-delikatnych/
,niestety nie mogę nigdzie znaleść składu,a teraz zdjecia Wam nie zrobie,bo jestem poza domem,ale jak już bede u siebie,tzn.wieczorem to cyknę Wam skład i same zobaczycie,że nic tam nie ma a robi cuda

Bunny zazdrosze Ci,że możesz spokojnie farbować cv12
Kolor wyszeł piękny

Mam ochote na jakąś nowa maskę lub odżywke,zarzućcie jakimś hitem
Może na tego Kallosa HA się połakomię
Sama nie wiem

Truskawkowa serduszko moje,proszę pomyśl kiedyś w wolnej chwili o założeniu bloga,Boże jak ja kocham czytać twoje posty,opinie i relacje z użytkowania danych kosmetyków Ja wiem,że to zajmuje czas ale mysle i chyba nie tylko ja,że robiłabyś to po prostu znakomicie
Często chce wrócić do jakiegoś twojego posta o pielęgnacji czy czymś,ale przeorać sie przez to nasze spamowanie to czasem graniczy z cudem
Pokaz zdjęcia po farbowaniu a Tobie na 9% wychodziło zoltko?

Ja ostatnio czaje się na waxy...pilomax ale ponoc skład taki sobie choć mi odpowiadają.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Takie stoiska sa zazwyczaj na targowiskach.
Nie wiem czy u mnie w miescie sa takie targowiska...ale dzięki

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej piekne
jak jestescie ciekawe mojego farbowania cv12 to zapraszam na bloga

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


szampon rozany byl boski uwielbialam!
musze sprobowac tego kallosa color
Kolor piękny. Rzeczywiscie subtelny. ale czy masz w swietle takie różowawe poblaski? Slicznie on wygląda.

A czy ten szampon kupi się w naszym miescie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:04   #289
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Fe maka i smietana. Mozna zdrowiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kazdy robi i je jak mu smakuje i jak lubi.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pokaz zdjęcia po farbowaniu a Tobie na 9% wychodziło zoltko?

Ja ostatnio czaje się na waxy...pilomax ale ponoc skład taki sobie choć mi odpowiadają.
Póbowałam na 9 ale bardzo szybko kolor mi sie wypłukuje i widać,że cos jest z nim nie tak do końca
Ja sie czaje na ta maske co mi Bunny o niej pisała i na waxa ale tego pomarańczowego do zniszczonych
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 13:07   #290
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kazdy robi i je jak mu smakuje i jak lubi.


Póbowałam na 9 ale bardzo szybko kolor mi sie wypłukuje i widać,że cos jest z nim nie tak do końca
Ja sie czaje na ta maske co mi Bunny o niej pisała i na waxa ale tego pomarańczowego do zniszczonych
Wiem już co masz na myśli z woda

a jaka to ta maska? I który wax?teraz przez egzaminy wypadłam z obiegu czytania...:/
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:08   #291
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Kylie, jasne, ale dwa fakty- opcja ze smietana i maka najzdrowsza nie jest, temu sie nie da zaprzeczyc, tymbatdziej gdy ktos ma byc na lekkiej diecie. Chcialam tylko podac swoja zdrowsza i lzejsza alternatywe.
Co kto wybierze- wolna wola.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:16   #292
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wiem już co masz na myśli z woda

a jaka to ta maska? I który wax?teraz przez egzaminy wypadłam z obiegu czytania...:/
To jest ta maska:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...szczonych.html
U mnie na włosach działa cuda i skubana wydajna jest niesamowicie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:18   #293
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
To jest ta maska:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...szczonych.html
U mnie na włosach działa cuda i skubana wydajna jest niesamowicie
a jak jej używasz?
ztreszta Ty masz niezniszczone wlosy wiec w sumie co ma nie dzialac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:21   #294
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a jak jej używasz?
ztreszta Ty masz niezniszczone wlosy wiec w sumie co ma nie dzialac
taaaa,niezniszczone:brzyd al:teraz to pojechałaś
staram sie uzywać jej na dłuzej i w cieple,wtedy mam najlepsze rezultaty.
Myję łepek,osuszam ręcznikiem,maska na włosy,przeczesuje grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami,jeszcze chwile wmasowuje głównie w końce,zawijam na czubku głowy,na to czepek i podgrzewam suszarka tak z 5min i biore sie za sprzątanie np
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:22   #295
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

kupiłam dzisiaj w Rossku Olie 9 jasny blond.. pozniej farbowanie, ciekawe jak wyjdzie:O..
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:31   #296
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A masz zdjęcia po niej?


Pokaz zdjęcia po farbowaniu a Tobie na 9% wychodziło zoltko?

Ja ostatnio czaje się na waxy...pilomax ale ponoc skład taki sobie choć mi odpowiadają.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------



Nie wiem czy u mnie w miescie sa takie targowiska...ale dzięki

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------


Kolor piękny. Rzeczywiscie subtelny. ale czy masz w swietle takie różowawe poblaski? Slicznie on wygląda.

A czy ten szampon kupi się w naszym miescie?
Agatko nie mam niestety, nie moge znaleźć ladowarki do aparatu :-/ spodobalo mi sie na tyle, ze zrobilam zapas

Mi bardzo podpasowala ta odzywka z testowania, a Wam?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:33   #297
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
taaaa,niezniszczone:brzyd al:teraz to pojechałaś
staram sie uzywać jej na dłuzej i w cieple,wtedy mam najlepsze rezultaty.
Myję łepek,osuszam ręcznikiem,maska na włosy,przeczesuje grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami,jeszcze chwile wmasowuje głównie w końce,zawijam na czubku głowy,na to czepek i podgrzewam suszarka tak z 5min i biore sie za sprzątanie np
No niezniszczone!
dzięki-dopisuje do listy marzeń :P

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Agatko nie mam niestety, nie moge znaleźć ladowarki do aparatu :-/ spodobalo mi sie na tyle, ze zrobilam zapas

Mi bardzo podpasowala ta odzywka z testowania, a Wam?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szkoda
jaka odzywka?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj w Rossku Olie 9 jasny blond.. pozniej farbowanie, ciekawe jak wyjdzie:O..
daj znac jak wyszlo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:36   #298
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dosłownie chwilkę, z 5-10min powinno wystarczyć, ja takich używam zawsze jak robię spaghetti. A to czy są ze skórką to też zależy od producenta, akurat te z lidla są podobno obrane, chociaż zdarzyło mi się że była skórka i ją po prostu wyciągnęłam z sosu Możesz dać koncentrat, jasne że tak Tylko jak dajesz koncentrat to polecałabym zrobić inaczej tzn. jak poddusisz cebulkę i czosnek daj łyżkę koncentratu do tego i razem duś przez około 3-5 minut często mieszając i potem wlej wodę/bulion zależy co będziesz miała pod ręką i przemieszaj, w taki sposób robię sos do gołąbków No i musiałabyś taki sosik dobrze odparować jeśli nie możesz używać takich typowych rzeczy żeby go zagęścić. Zioła prowansalskie to mieszanka różnych ziół typu oregano, bazylia, ja je używam dosłownie do wszystkiego I tak mają smak coś jak tymianek/majeranek, ale wg. mnie są najlepsze Mój tż odkąd mu pokazałam jak smakują dania z ziołami prowansalskimi sam ich non stop używa

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Bunny jakbyś nie wiedziała co jeszcze zjeść to mam dla Ciebie kilka "pomysłów na..."

1. Na kolacyjkę pomidory z mozarellą (kroisz na plasterki, układasz na zmianę, potem posypujesz całość pieprzą, solą, ziołami prowansalskimi i odrobinką oleju) + kromki chleba posmarowane masłem zrobione w tosterze jako grzanki

2. Ryż z ugotowanymi brokułami i marchewką na gęsto (wbrew pozorom wszystko fajnie do siebie pasuje i fajnie smakuje )

3. Makaron spaghetti (ja lubię pełnoziarnisty z lidla) z warzywami pokrojonymi w słupki (kupuję mrożonkę w biedrze, 3zł za paczkę ze słupkami marchewki, pietruszki i selera), jeśli możesz to dodaj też paprykę pokrojoną w słupki. Warzywka razem dusisz, doprawiasz (ja lubię dawać curry, paprykę ostrą, kolendrę, sól pieprz i sos sojowy, ale obawiam się że nie możesz tych ostrzejszych przypraw), i gdy już są miękkie dodajesz na patelnię porcję makaronu, i chwilę dusisz co chwilę mieszając razem. Sos sojowy nadaje temu fajny smak.

4. Jako przekąska albo na kolacyjkę ugotowane brokuły posypane podprażonymi na patelni pestkami dyni i słonecznika, i polane sosem czosnkowym (ale tu nie jestem pewna bo nie wiem czy możesz jogurt naturalny, czy zupełnie żadnych białkowych rzeczy)

5. Makaron (ja używam pełnoziarnistych świderek z biedry) z brokułami i czosnkiem- makaron gotuję, przecedzam, do garnka z makaronem dodaję przeciśnięty przez praskę czosnek, trochę masła, brokuła w różyczkach i przez 5-10 minut razem duszę co chwilę mieszając (czosnek lubi się przypalać), przyprawiam solą i pieprzem.

Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to dopiszę
Dzieki wielkie juz wiem wszystko. Dzis zrobilam sos z miesa mielonego indyczego, cebuli i marchewki, podlalam bulionem wolowym. I to z ryzem, mniam! Nazarlam sie tak, ze az mnie brzuch zabolal
Niestety nie moge serow, niczego nabialowego, grubszych makaronow, ani pestek. Bardzo ograniczone mam to menu
I tak chce mi sie soku czy loda...buuu...
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Fe maka i smietana. Mozna zdrowiej

Wlasnie zrobilam mi i corce sos pomidorowy na obiad, zjemy z zytnim makaronem.
Na dobrym oleju (nierafinonym) podsmazylam cebulke, poznuej czosnek(on chwile,bo brazowy jest gorzki), dorzucilam sparzone i obrane ze skory,pokrojone w polcwiartki;-) pomidory, domowy sos pomidorowy (gesty sok),ale fajne sa tez w kartonikach,takich po 500g, stoja w sklepach kolo koncenratow, pomidorow w puszce itp. Do tego duuuzo ziol (u mnie swieze z parapetu, ale suszone tez dadza rade-oregano,bazylia,tymiaten, co kto lubi), pieprz, dozwolony slod- cukier trzcinowy, miod, syropy sladzace..
Dusic kilka/kilkanascie minut. Posypac natka pietruszki. Pyyyycha
(nie sole- sol zastepuje ziolami)
W trakcie mozna poflac woda lub bulionem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

O ,widze, ze ex mnie uprzedzila.
Bunny moge Ci podac kilka blogow- ja z nich korzystam z racji corki z alergiami pokarmowymi, ale warto sie nimi zainteresowac, tam jest naprawde samo zdrowie na talerzu, kilka zmian nawykoe, troche inna lista zakupow, a korzysci przeogromne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzieki wlasnie cos podobnego musze sobie teraz gotowac. Podrzuc te blogi prosze.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A masz zdjęcia po niej?


Pokaz zdjęcia po farbowaniu a Tobie na 9% wychodziło zoltko?

Ja ostatnio czaje się na waxy...pilomax ale ponoc skład taki sobie choć mi odpowiadają.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------



Nie wiem czy u mnie w miescie sa takie targowiska...ale dzięki

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------


Kolor piękny. Rzeczywiscie subtelny. ale czy masz w swietle takie różowawe poblaski? Slicznie on wygląda.

A czy ten szampon kupi się w naszym miescie?
Rozowego poblasku nie ma, jest miekki satynowy poblask.
Niestety szamponow herbal 100 lat nie widzialam i szkoda bo uwielbialam.
Ja znow polece szampon do farbowanych wella pro series-mega. Wreszcie mnie skora nie swedzi a wlosy pieknie sie ukladaja.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kazdy robi i je jak mu smakuje i jak lubi.


Póbowałam na 9 ale bardzo szybko kolor mi sie wypłukuje i widać,że cos jest z nim nie tak do końca
Ja sie czaje na ta maske co mi Bunny o niej pisała i na waxa ale tego pomarańczowego do zniszczonych
Dobry maseczkowy wybor

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a jak jej używasz?
ztreszta Ty masz niezniszczone wlosy wiec w sumie co ma nie dzialac
Agatko za co ty masz ostrzezenia-punkty karne??? Skrobnij pw
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:38   #299
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No niezniszczone!
dzięki-dopisuje do listy marzeń :P
Polecam,na prawdę
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Rozowego poblasku nie ma, jest miekki satynowy poblask.
Niestety szamponow herbal 100 lat nie widzialam i szkoda bo uwielbialam.
Ja znow polece szampon do farbowanych wella pro series-mega. Wreszcie mnie skora nie swedzi a wlosy pieknie sie ukladaja.


Dobry maseczkowy wybor




Agatko za co ty masz ostrzezenia-punkty karne??? Skrobnij pw
Ja po tym szamponie z Wella Pro-Series do farbowanych dostałam takiego łupieżu,że

No właśnie Agata,skąd masz te ostrzeżenia?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:45   #300
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Mam punkty i potem skrobnę pw,...ale to dlatego ze dopuscilam kolezanke do kontanapsize wieczorem teraz lece do miasta z Siostra.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.