Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-30, 18:04   #211
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

http://m.euro.com.pl/prostownice-i-k...c-st389e.bhtml

czy która¶ z Was mia³a tê prostownicê? Pozdrawiam
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 01:08   #212
samshine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny Jak wiêkszo¶c z Was mam problem z wyborem prostownicy. Mam w³osy d³ugie, krêcone, niezbyt grube,trochê zniszczone. Szukam prostownicy z regulacj± temperatury, obrotowym kablem, szybkim nagrzewaniem oraz mo¿liwo¶ci± krêcenia loków.

- kupiæ prostownicê Remingtona czy z hurtowni fryzjerskiej?
- wybraæ jak±¶ z jonizacj± czy lepiej np. keratynow±?

Mój bud¿et to 200z³.
Widzia³am, ¿e du¿o z Was poleca³o Remingtona Keratynow± i Pearl. Nie mam pojêcia która lepsza i czy nie lepiej jak±¶ z hurtowni fryzjerskiej?

Proszê o pomoc
samshine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-29, 19:20   #213
Karinchan
Raczkowanie
 
Avatar Karinchan
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: mini prostownica.

Pewnie chodzi Ci o mini prostownicê, by³a dostêpna kiedy¶ w Rossmanie. Odezwij siê na pw, mogê jej poszukaæ.
Karinchan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-29, 23:05   #214
gosiaenha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Prostownice-któr± wybraæ

Mam taki sam problem. Wybra³a¶ ju¿ któr±¶ prostownice? pozdrawiam
gosiaenha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-04, 13:07   #215
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: mini prostownica.

Ja ka¿demu polecam Remingtona Shine Therapy. Albo nowsza albo starsza wersja, bez ró¿nicy. Mam swoj± (nowsz±) juz kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Niczego wiêcej od takiej prostownicy nie oczekujê.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-04, 13:33   #216
Szefnoelia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Te kosmetyki ogólnie s± nieciekawe... sklejaj±, obci±¿aj± i w³oski po prostowaniu wygl±daj± czasem gorzej ni¿ przed

Nie , nie i jeszcze raz nie , to z ca³ym szacunkiem dla ciebie , dla twojej wiedzy i do¶wiadczenia , w ktore przecie¿ nie w±tpiê , to nie masz racji w tego typu twierdzeniach i rozwi±zaniach , mo¿na to naprawdê zrobiæ w odpowiedni dla tego sposob , serio.
Szefnoelia99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-04, 13:36   #217
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szefnoelia99 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie , nie i jeszcze raz nie , to z ca³ym szacunkiem dla ciebie , dla twojej wiedzy i do¶wiadczenia , w ktore przecie¿ nie w±tpiê , to nie masz racji w tego typu twierdzeniach i rozwi±zaniach , mo¿na to naprawdê zrobiæ w odpowiedni dla tego sposob , serio.
Rozumiem, dziêki. ;-)
Nie wiem, ja siê jeszcze nigdy z dobrym kosmetykiem tego typu nie spotka³am. A by³o ich wiele - sprawdza³am nie tylko na swoich w³osach z odpowiednim zastosowaniem pod wzglêdem ilo¶ci etc. Ale jak kto¶ trafi³ na pere³ke to super.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 00:29   #218
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 5 143
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

nieaktualne

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2015-07-15 o 12:10
Agnieszka987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-13, 12:41   #219
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 605
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Ostatnio dosta³am w prezencie prostownicê Remington Keratin Therapy.
Mam wysokoporowate i pusz±ce siê w³osy (ale nie zniszczone) - niestety przy nich nie jestem w stanie uzyskaæ efektu l¶ni±cych i lej±cych w³osów (nie wiem te¿, czy jest to osi±galne przy jakiejkolwiek innej prostownicy).
Na plus cena (sklepy internetowe); ten model ma te¿ dobrze wyprofilowane p³ytki - w³osy mo¿na bardzo ³atwo zakrêciæ lub wywin±æ kosmyki do wewn±trz/ na zewn±trz. Nie pali, szybko siê nagrzewa, szybko prostuje w³osy.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-21, 18:36   #220
xCatherinee
Przyczajenie
 
Avatar xCatherinee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 6
Smile Prostownica do w³osów! ;D

Jak± prostownicê do w³osów kupiæ?
Potrzebuje rady, najlepiej od osób posiadaj±cych takie prostownice.
Chodzi mi o prostownicê Philips HP 8371/00
Mam aktualnie prostownicê Rowenty Respectissim Liss SF 7870 i jest super, najlepsza. ;3 Nie rozumiem jednak dlaczego, nie ma jej ju¿ na stronie Rowenty, jest o model gorsza podana oraz jakie¶ inne.
Ogólnie chcia³am kupiæ now± (Philips HP8371/00) tylko nie wiem czy bêdzie lepsza od tej rowenty, bo jak to jakie¶ nieporozumienie to po prostu kupiê t± sam± Rowentê, je¶li znajdê. Pytam bo jednak kusi mnie ten philips tylko nie chce nie wyj¶æ na tym ¼le ;3
Czekam na pomoc.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png prostownica-rowenta.png (32,4 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg i-philips-hp-8371-00.jpg (32,7 KB, 4 za³adowañ)
xCatherinee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-22, 12:18   #221
Olala929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Jak dla mnie najlepsze prostownice s± remingtona. Mia³am w sumie 3 i przy nastêpnej te¿ kupiê tej marki. Philipsa nie mia³am, wiêc siê nie wypowiem ale jak zalezy Ci na keratynie jak w tej drugiej to bym sprawdzi³a jeszcze Keratin Therapy Remingtona. Na moich w³osach dzia³a ¶wietnie.

Edytowane przez Olala929
Czas edycji: 2015-07-22 o 12:30
Olala929 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 11:31   #222
alina_kowalczyk
Raczkowanie
 
Avatar alina_kowalczyk
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

u¿ywacie prostownicy codziennie? Bo ja mam prostownicê z dobrej firmy, ale i tak uwa¿am, ¿e niszczy mi w³osy, dlatego staram siê ograniczaæ jej u¿ywanie
alina_kowalczyk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-03, 19:45   #223
rubellca
Przyczajenie
 
Avatar rubellca
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Witam,
chcia³abym uzyskaæ poradê, mianowicie planujê zmieniæ swoj± prostownicê, fryzjerka doradzi³a mi Remingtona... wybra³am wiêc dwa modele Remington S3500 oraz Remington S8510. O tej pierwszej jest wiele pozytywnych opinii, natomiast o drugiej niewiele, dok³adnie chodzi mi o tê od¿ywkê, któr± p³ytki s± nas±czone, czy ona po jakim¶ czasie znika z tych p³ytek i czy rzeczywi¶cie jest ten efekt, ¿e w³osy siê nie krêc± przy d³ugiej wilgotno¶ci powietrza Bardzo proszê o radê Pozdrawiam
rubellca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-05, 12:05   #224
Olala929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

U¿ywa³am obu i moim zdaniem lepszy efekt daje S8510. S3500 jest klasyczn± prostownic±, choæ fakt szybko siê nagrzewa i dobrze prostuje. Z tego czego siê dowiedzia³am przed zakupem o tej Frizz Therapy, to nie ma tam zbiorniczka z mikrood¿ywk±, tylko p³ytki s± ni± nas±czone, wiêc od¿ywka nie koñczy siê, tylko przy ka¿dym nagrzaniu p³ytek na nowo siê wydziela. Efekt rzeczywi¶cie jest, je¶li chodzi o wilgotno¶æ. Zazwyczaj przy nawet lekkiej m¿awce moje w³osy wykrêca³y siê na wszystkie strony, a jak u¿ywa³am tej prostownicy, to w³osy pozostawa³y proste. Przy ulewie siê krêci³y ale i tak o wiele mniej. mam nadziejê, ¿e pomog³am
Olala929 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-09, 13:32   #225
rubellca
Przyczajenie
 
Avatar rubellca
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olala929 Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³am obu i moim zdaniem lepszy efekt daje S8510. S3500 jest klasyczn± prostownic±, choæ fakt szybko siê nagrzewa i dobrze prostuje. Z tego czego siê dowiedzia³am przed zakupem o tej Frizz Therapy, to nie ma tam zbiorniczka z mikrood¿ywk±, tylko p³ytki s± ni± nas±czone, wiêc od¿ywka nie koñczy siê, tylko przy ka¿dym nagrzaniu p³ytek na nowo siê wydziela. Efekt rzeczywi¶cie jest, je¶li chodzi o wilgotno¶æ. Zazwyczaj przy nawet lekkiej m¿awce moje w³osy wykrêca³y siê na wszystkie strony, a jak u¿ywa³am tej prostownicy, to w³osy pozostawa³y proste. Przy ulewie siê krêci³y ale i tak o wiele mniej. mam nadziejê, ¿e pomog³am
Dziêkujê bardzo, mam tak¿e uci±¿liwe w³osy je¶li chodzi o wilgotno¶æ, a szczerze mówi±c, nie wierzy³am, ¿e prostownica mo¿e co¶ wskóraæ
rubellca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-09, 15:07   #226
Vayti
Przyczajenie
 
Avatar Vayti
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Germany
Wiadomo¶ci: 1
Prostownica "zacina" siê na w³osach - dziewczyny dorad¼cie! :)

Hej mam problem z moj± prostownic± (Philips SalonStraight Sonic HP4666), a mianowicie zaczê³a mi ci±gn±æ w³osy, nie mogê ich normalnie wyprostowaæ. Kupi³am j± jakie¶ 5-6 lat temu i nigdy nie mia³am z ni± problemów, ale ostatnio zamiast g³adko przesuwaæ siê po w³osach zaczê³a siê na nich co chwilê "zacinaæ". Nie s±dzê, ¿eby by³a to wina w³osów, poniewa¿ s± w bardzo dobrym stanie. Czy p³ytki prostownicy mog³y siê po prostu zu¿yæ, straciæ swoje w³a¶ciwo¶ci? Mo¿e która¶ z Was mia³a podobn± sytuacjê?
Vayti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-10, 14:10   #227
brah1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 4
Prostownica do krótkich, gêstych w³osów.

Czy jest lepsza prostownica dla takich w³osów? Dodam jeszcze, ¿e grubo¶æ ¶rednia.

http://estyl.pl/ghd-gold-mini-styler-prostownica

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

http://estyl.pl/ghd-gold-mini-styler-prostownica
brah1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-20, 16:02   #228
sunet67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 8
prostownica do w³osów ultrad¼wiêkowa

Hej laski . Dosta³am na urodziny "prostownicê" ultrad¼wiêkowa z podczerwieni±. ¦rednio jestem zadowolona z prezentu, ale w koñcu dosta³am no i trudno. Na innych blogach dowiedzia³am siê, ¿e takie CO¦ stosuj± fryzjerzy. Mo¿e która¶ z was mia³a styczno¶æ z tym dziwacznym urz±dzeniem i chce mi o nim co¶ opowiedzieæ? Szczerze mówi±c jestem sceptycznie nastawiona i mam ochotê go oddaæ .
Dodatkowo na filmikach, aukcjach widzia³am, ¿e jest jaka¶ jakby od¿ywka do³±czona, jest konieczno¶æ u¿ywania jej wraz z tym urz±dzeniem? Nie mam pojêcia, proszê o pomoc!
sunet67 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-22, 14:15   #229
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: prostownica do w³osów ultrad¼wiêkowa

Cytat:
Napisane przez sunet67 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej laski . Dosta³am na urodziny "prostownicê" ultrad¼wiêkowa z podczerwieni±. ¦rednio jestem zadowolona z prezentu, ale w koñcu dosta³am no i trudno. Na innych blogach dowiedzia³am siê, ¿e takie CO¦ stosuj± fryzjerzy. Mo¿e która¶ z was mia³a styczno¶æ z tym dziwacznym urz±dzeniem i chce mi o nim co¶ opowiedzieæ? Szczerze mówi±c jestem sceptycznie nastawiona i mam ochotê go oddaæ .
Dodatkowo na filmikach, aukcjach widzia³am, ¿e jest jaka¶ jakby od¿ywka do³±czona, jest konieczno¶æ u¿ywania jej wraz z tym urz±dzeniem? Nie mam pojêcia, proszê o pomoc!
Mia³am rok temu bodaj¿e tak± prostownica u fryzjera prostowanie w³osow keratyn±
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 08:18   #230
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomo¶ci: 5 461
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

WYBÓR PROSTOWNICY DO W£OSÓW

Któr± braæ albo której nie braæ Remington S6500 Remington Shine Therapy czy Remington S3500 ?
ama09 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-02, 19:05   #231
aneecisko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Witam Zastanawiam siê nad kupnem prostownicy "z wy¿szej pó³ki". do teraz u¿ywa³am prostownicy za 60 z³, ale teraz chcia³abym do³o¿yæ wiêcej i mieæ co¶ porz±dniejszego. Zastanawia³am siê nad prostownic± FOX SAMBA , poniewa¿ mama kole¿anki jest fryzjerk± i mi j± poleca³a. Jednak my¶la³am te¿ o firmach BaByliss, Rowenta i Remington.
Mam w³osy d³ugie > do pêpka, s± niemal¿e niezniszczone i nie chcê aby sie niszczy³y po umyciu siê mi pusz±, dopiero po u¿yciu np. od¿ywek w sprayu , czy olejków s± wyg³adzone, no a prostownica je dodatkowo modeluje, bardziej wyg³adza no i prostuje od prostownicy wymagam dobrego wyprostowania w³osów, zmiêkczenia, nab³yszczenia ich. S³ysza³am te¿ ¿e prostownice z pow³okami lusterkowymi s± ¶wietne . jedn± ju¿ wypróbowa³am kilkakrotnie i rzeczywi¶cie efekt byl du¿o lepszy, ni¿ ten moj± star± prostownic± mam nadziejê , ¿e znajdzie siê kto¶ kto mnie nakieruje, doradzi , i poka¿e konkretne modele... cena niech bêdzie miêdzy 200-400 z³
aneecisko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-03, 09:51   #232
zalokowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 1
Prostownice do 100 z³

Witam
Szukam dobrej prostownicy do ok 100 z³. Mam falowane w³osy, na co dzieñ tylko je myje i pozostawiam naturalnie do wyschniêcia. Ostatnio jednak mocno ¶ciê³am w³osy i chcia³abym mieæ mo¿liwo¶æ raz na jaki¶ czas je wyprostowaæ. Zale¿y mi, ¿eby ta prostownica nie niszczy³a za mocno w³osów, ale te¿ ¿eby w³osy nie falowa³y siê po godzinie od prostowania, no i oczywi¶cie bud¿et te¿ mam ograniczony
Bêdê bardzo wdziêczna za ka¿d± podpowied¼, polecenie, radê!

Edytowane przez zalokowana
Czas edycji: 2015-09-03 o 10:53
zalokowana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-03, 20:56   #233
makaronxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Remington
makaronxxxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 09:03   #234
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 3 001
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Ja te¿ polecam remingtona je¶li ma byæ do 100 z³. Ja swoj± kupi³am z przesy³k± za nieca³e 100 z³, ¶wietnie siê spisuje
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 11:31   #235
piwoniia
Raczkowanie
 
Avatar piwoniia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Te¿ polecam Remingtona, moja prostownica jest praktycznie niezniszczalna Teraz ma byæ seria PROtect z mgie³k± nawil¿aj±c±, ale pewnie za tanio nie bêdzie Chocia¿ je¶li dobra jako¶æ to na pewno warto siê zainteresowaæ.
piwoniia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 11:41   #236
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 494
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

ja mam z Philipsa i jest bardzo przyjemna. Jednak, nie oszukujmy siê, zawsze prostownica bêdzie niszczyæ w³osy, jedna odrobinê mniej, druga - wiêcej. Ja staram siê tylko grzywkê prostowaæ - koñcówki maj± wakacje
muminkowa900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 11:57   #237
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piwoniia Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ polecam Remingtona, moja prostownica jest praktycznie niezniszczalna Teraz ma byæ seria PROtect z mgie³k± nawil¿aj±c±, ale pewnie za tanio nie bêdzie Chocia¿ je¶li dobra jako¶æ to na pewno warto siê zainteresowaæ.
Nie pusz± siê w³osy potem po ten mgie³ce ? Np jak z³apie deszcz b±d¼ bêdzie wilgotno ?

Gdzie¶ czyta³am chyba na Babyliss, ¿e maj± w ofercie prostownice ¿e w³osy nie bêdê siê krêciæ jak padaæ bêdzie
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-06, 19:01   #238
Syla992
Przyczajenie
 
Avatar Syla992
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 4
Prostownica:)

Witam Drogie dziewczynki!!
Mam konkretne pytanko odno¶nie tylko dwóch prostownic
1.Philips HP 8372
2. Remington shine therapy
Któr± mo¿ecie mi poleciæ? ? (Cena nie ma znaczenia )
Pozdrawiam
Syla992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-07, 13:59   #239
Olala929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Prostownice do 100 z³

Cytat:
Napisane przez zalokowana Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Szukam dobrej prostownicy do ok 100 z³. Mam falowane w³osy, na co dzieñ tylko je myje i pozostawiam naturalnie do wyschniêcia. Ostatnio jednak mocno ¶ciê³am w³osy i chcia³abym mieæ mo¿liwo¶æ raz na jaki¶ czas je wyprostowaæ. Zale¿y mi, ¿eby ta prostownica nie niszczy³a za mocno w³osów, ale te¿ ¿eby w³osy nie falowa³y siê po godzinie od prostowania, no i oczywi¶cie bud¿et te¿ mam ograniczony
Bêdê bardzo wdziêczna za ka¿d± podpowied¼, polecenie, radê!
My¶lê, ¿e sprawdzi siê u Ciebie S3500 Ceramic Straight. Ma taki przeplatany wzór na górze. Prostuje bardzo dobrze i na d³ugo. Moja wspó³lokatorka ma j± bodaj¿e 3 rok, nigdy siê nie zaciê³a. Wielokrotnie sama ni± prostowa³am i efekt siê utrzymywa³ do koñca dnia. No i zmie¶cisz siê w przewidzianym bud¿ecie

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Syla992 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Drogie dziewczynki!!
Mam konkretne pytanko odno¶nie tylko dwóch prostownic
1.Philips HP 8372
2. Remington shine therapy
Któr± mo¿ecie mi poleciæ? ? (Cena nie ma znaczenia )
Pozdrawiam
Philipsa nie u¿ywa³am ale Shine Therapy tak. W³osy s± generalnie po prostowaniu widocznie g³adkie i nab³yszczone. Efekt utrzymuje siê na d³ugo. Kilka lat mi s³u¿y³a i bardzo bardzo polecam.
Olala929 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-11, 10:19   #240
pannawys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie pusz± siê w³osy potem po ten mgie³ce ? Np jak z³apie deszcz b±d¼ bêdzie wilgotno ?

Gdzie¶ czyta³am chyba na Babyliss, ¿e maj± w ofercie prostownice ¿e w³osy nie bêdê siê krêciæ jak padaæ bêdzie
Nie pusz± siê, je¿eli u¿ywasz odpowiednich kosmetyków do gor±cej stylizacji To, ¿e w³osy Ci "klapn±" jak bêdzie pada³o, to raczej normalne, ale nie uto¿samia³abym tego z puszeniem.
A od siebie dodam, ¿e Remington jest moim zdaniem jedn± z lepszych marek i jako¶ najwiêkszym zaufaniem j± darzê, nie zawiod³am siê nigdy.
pannawys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-10-27 09:02:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.