Schudnąć 20-30kg część III - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 21:59   #4711
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
Nie będzie na Ciebie i tak zawsze chciałam wypróbować ich róże, więc na pewno będę miała jeden odkreślony z listy, a mam nadzieję, że listę będzie można wyrzucić do kosza i że to jest to! Swoją drogą, myłam ręce kilka razy, cały czas coś robię, a róż na ręce jak był tak jest! Fajnie się trzyma.

Czasem potrzeba takiego resetu. U Ciebie to były dwa dni, ja miewałam kiedyś odpały przez kilka miesięcy, to dopiero jest dramat. Codziennie było 'od jutra'.
A Ty jutro znowu będziesz jeść pięknie, waga będzie spadać i będzie wszystko jak należy!
Ja wiem, że łatwo sobie wszystko wkręcać. :/ Szkoda, że pozytywnych rzeczy się tak łatwo nie wkręca.
Pewnie jak nie będziesz ćwiczyć to waga będzie spadała wolniej, ale grunt, żeby nie rosła! Trzymaj się, bo takie masz już super ciało, że szkoda by było zaprzepaścić. Poczytaj jaka Monte chodzi wkurzona, że przytyła jak sobie odpuściła, może Cię to zmotywuje.
Jest trwaly, ja tez probowalam na rece i tarlam i mylam gary i nie schodzil
a jaki masz odcien?


nie no, od jutra postanowilam, jem jak sobie zaplanuje i zadnych nadprogramowych posilkow. Bo przez te dwa dni jadlam niby ok, niby dietetycznie, ale za duzo, no. Podjadlam pomiedzy posilkami, a to serek wiejski, a to kromka z kurczakiem o i tak Jutro najwyzej bede sie zapychac warzywami, jak dalej bede taka wyglodniala Nie wiem z czego to wynika.
A w ogole chyba sie przekonam i poprosze TZ o zdjecia, ale to moze jutro, takze zrobi mi " w calej okazalosci" ze tak powiem
No wlasnie, ja tez przezylam to co Monte, gdzie mialam okres odpuszczenia wszystkiego na 1,5 mies?
I to nie jest nic fajnego, po prostu sie cofasz, wszystko idzie na zmarnowanie, takze nie, nie, nie ma mowy o jakims odpuszczaniu na calej lini. Po prostu dzis mam chyba gorszy dzien i sobie musialam ponarzekac.


Btw, moj jadlospis na jutro!

- owsianka, mleko migdalowe nieslodzone, garsc jagod, orzechy wloskie szt 4 + kawa z mlekiem migdalowym
- 2 jajka na twardo, 2 kromki chleba razowego, papryka, cukinia, baklazan, pomidor, ogorek kiszony
- 2 filety z udka z kurczaka pieczone w piekarniku + 1/3 woreczka ryzu brazowego + warzywa jak wyzej
- 2 weganskie szaszlyki ( z batata, baklazana, cukini, pomidora, cebuli, papryki, marchewki)
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 08:54   #4712
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Unex jesteś królową fitnessu i naszą wątkową motywacją !

Chcesz pomarudzić, bo masz gorszy dzień ? Proszę bardzo, od tego jesteśmy.

Rozumiem, że wkurza Cię, że nie możesz ćwiczyć. Ale mam nadzieję, że niedługo wrócisz do zdrowa i będziesz znowu cisnąć.

A co do jedzenia, to ja jak miałam własnie mało zajęć/ wolne/ mało pracy to co chwila coś chciałam jeść.
a jak miałam ful roboty, to nawet nie myslałam o tym.
Więc to normalne, że chcesz coś podjeść.

Myślę, że warzywa będą dobrą opcją.


Ja też nie liczę na spadek w piątek. Nie czuję tego, że coś spadnie.
Ale nieważne. Jedna czerwona krateczka nie sprawi, że porzucę dietę.

Do wesela zostały mi 2tyg, do urlopu miesiąc, a nie chcę być płetwalem błękitnym czy orką na plaży

Wczoraj ćwiczyłam siłowo 40 min. Jutro planuje siłowy + cardio. Tak samo w sobotę i niedzielę.

Dziś na obiad kurczak duszony w cukinii i słoneczniku. TŻ robił
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 09:59   #4713
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Must, a mialas jakies wpadki jedzeniowe, zeby mial byc wzrost, jak nie to sie nawet nie przejmuj nie bedzie wzrostu.
jak cos to bede warzywa dzis podjadac i zobaczymy

Chcialam sobie dzis pospac dluzej to dzwonili do mnie od dentysty zeby mi przypomniec ze mam wizyte jutro, dzwonili o 8;10, swinie nie ludzie no i juz nie zasnelam oczywiscie.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 10:04   #4714
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Must, a mialas jakies wpadki jedzeniowe, zeby mial byc wzrost, jak nie to sie nawet nie przejmuj nie bedzie wzrostu.
jak cos to bede warzywa dzis podjadac i zobaczymy

Chcialam sobie dzis pospac dluzej to dzwonili do mnie od dentysty zeby mi przypomniec ze mam wizyte jutro, dzwonili o 8;10, swinie nie ludzie no i juz nie zasnelam oczywiscie.
Jezu
Szkoda, że nie o 7...
Eh.

Ja wyciszam na noc głos i jak widze, ze coś dzwoni mi np. o 7, to nie odbieram.
Rzadko mam okazję się wyspać, a zwykle, gdy ktoś dzwoni tak rano, to jest to pomyłka.

Od dawna nie miałam takiego dnia lenia. Planuję w ten weekend mieć więcej czasu dla siebie. W następny podobnie.

Unex nie, nie zjadłam nic niedozwolonego
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 11:27   #4715
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Must to jakim cudem przewidujesz wzrost ? Skoro miche masz ladna i cwiczysz. Nie ma takiej opcji, wez sie nie zadreczaj kobieto niepotrzebnie


ja sobie wyciszam jak mi sie przypomni, bo do mnie z pracy to tez tak lubia zadzwonic o 7;30 do mnie w moj dzien wolny bo u mnie wiecznie ludzi do pracy brakuje i tak wydzwaniaja do wszystkich czy ktos nie przyjdzie na dzien extra.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:45   #4716
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Rozumiem z tym tel.
Ja służbowy w wolny dzień lub na l4 wyłączam i mam spokój. Inni który tak nie robią mają tel. w trakcie urlopów i zwolnień

No ja zawsze się strasznie boje ważenia i może dlatego się zawsze nastawiam na wzrost wagi, żeby się przygotować na najgorsze
Kobieca logika
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:01   #4717
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Apropo telefonów. W poprzedniej pracy miałam co któraś zmianę na telefon-czyli do ostatniej chwili nie wiedziałam czy pracuję. I to ja miałam dzwonić, żeby nie było, że nie mogłam odebrać

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 13:16   #4718
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Apropo telefonów. W poprzedniej pracy miałam co któraś zmianę na telefon-czyli do ostatniej chwili nie wiedziałam czy pracuję. I to ja miałam dzwonić, żeby nie było, że nie mogłam odebrać

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
To gdzie Ty pracowalas?
To bylo juz UK? Przez agencje?
Jak moj TZ pracowal przez agencje to potrafili mu zadzzwonic o polnocy ze ma zmiane o 6 rano


Must, nie stresuj sie, serio, to nie pomaga! Podejdz do tego z luzem.
Mi pomoglo. Im bardziej myslisz o tym obsesyjnie (mimo, ze WIESZ, ze robisz wszystko ok) tym gorzej.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:30   #4719
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Masakra z tymi tel z pracy.

Ja pracuje 9-17 lub 8-16 ( sama decyduje ) 5 dni w tyg. i to mi bardzo pasuje.

Unex masz rację, wrzucę na luz trochę.

Dziś w pracy usłyszałam, że dużo schudłam.
Myślę sobie tylko 4 kg, ale i tak miło coś takiego usłyszeć
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:59   #4720
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

W restauracji. 4-5 dni normalnie według rozpiski a 6 dzień tak zwany dyżur, wtedy trzeba było dzwonić czy potrzebują mnie czy nie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 14:50   #4721
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Mi tez w pracy mowia, bo mamy takie uniformy w pracy ze wszyscy wygladaja w nich jak worki i nie widac nic co pod nimi
No wiec jak juz zauwazaja, to chyba serio jest roznica
Nawet mama TZ mowila, ze duzo schudlam, co jest bardzo budujace


Ula, to faktycznie dziwnie skoro teorytycznie to oni Ciebie potrzebowali
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 05:09   #4722
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Unex mimo tylu przeciwności ty ciągle idziesz do przodu, masa dziewczyn (w tym pewnie ja) tak bolące plecy by uznała za idealny powód do tego, żeby leżeć i płakać w łóżku rzucając dietę w cholerę. Trzymaj tak dalej, jesteś ogromną inspiracją, dokładnie tak jak powiedziała Mel motywujesz nas wszystkie tym swoim uporem
a telefon o tak drastycznej porze, no świnie, zgadzam się
(nadal nie wierzę w to, jak wstaję o 5:15 codziennie do roboty ;_

Must jak tam po rozmowie z szefostwem? udało się wszystko?


laski, kosmetyczne pytanie - po raz kolejny zmagam się z tym, żeby znaleźć sobie jakiś podkład, żeby ten mój ryj parchaty jakoś zamaskować, ale po raz kolejny nie jestem w stanie sobie kupić niczego, co by nie wyglądało na mnie jakbym czarnoskóra była
wszystkie "pierwsze numerki", razem z burżuła 51 na czele są ciemne. znacie coś, co jest jeszcze jaśniejsze od tego?
rimmel match perfection 010 light porcelain był zbyt różowy
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 08:10   #4723
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Mi tez w pracy mowia, bo mamy takie uniformy w pracy ze wszyscy wygladaja w nich jak worki i nie widac nic co pod nimi
No wiec jak juz zauwazaja, to chyba serio jest roznica
Nawet mama TZ mowila, ze duzo schudlam, co jest bardzo budujace


Ula, to faktycznie dziwnie skoro teorytycznie to oni Ciebie potrzebowali
No dziwne było, ale na szczęście było i już nie jest.

Unex, jesteś inspiracją. Dasz radę, pięknie ci idzie xxx planuj wszystko i będzie do przodu.

Czuję się jakby mnie walec przejechał. Poszłam spać o 1, o 5.30 młodszy syn uznał, że się wyspał już. Siedzę nad kawą i próbuję się obudzić. Za godzinę przychodzi koleżanka, a ja nie mam mocy, żeby się zebrać.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 09:04   #4724
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Szczurku a loreal true match jedynka? Sama go nie mialam, ale chyba Red Lipstick Monster robila film o najasniejszych podkladach i on byl tam dosyc jasny i raczej nie byl rozowy?
Ja nie pomoge, bo ja zazwyczaj podklady dwojki kupuje, w sensie nie te najjasniejsze.

Dzieki dziewczyny
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 09:30   #4725
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Szczurku a loreal true match jedynka? Sama go nie mialam, ale chyba Red Lipstick Monster robila film o najasniejszych podkladach i on byl tam dosyc jasny i raczej nie byl rozowy?
Zgadzam się ja zimą jestem niemal biała i jest to mój ulubiony podkład, ma idealny kolor i super wygląda na buzi
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:09   #4726
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Dzień dobry,

Rozmowa z szefostwem udana bardzo, aż sama jestem zaskoczona.
Poprosiłam o sporą podwyżkę i w pon będę znać odpowiedź.
Ale ogólnie reszta warunków na +, czyli zostaje

Wczoraj miałam ciężki dzień. Czuje się mocno wyczerpana ostatnio. Zebrało się na to brak czasu na odpoczynek. Ciąglę coś mnie goni - sprzątanie, goście, wyjazdy, odwiedziny, pranie.

Poprzedni tydz. siedział ten kuzyn więc tydzień z dup*, potem byłam na wyjazdach i mam już dość wszystkiego.

Jutro mam plan po pracy odpoczać, w sobotę załatwić 2 sprawy i potem błogie lenistwo.
Nie mam zamiaru nigdzie chodzić, z nikim się widzieć.
W niedziele będę spać przez pól dnia !

Taki mam plan.

Dziś zaczynam ostry trening o 19, żeby szybko skończyć i iść spać o 22.

Ogólnie mam dość ludzi i spotkań, chce posiedzieć w swoim własnym domu i chociaż raz w tym miesiącu pospać dłużej niż do 7 bez psa w pokoju.

Upiekłam wczoraj chlebek z bananów. Przyniosłam go dziś do pracy. Wszyscy się szybko częśtowali, bo mysleli, że to ciasto z czekolady a potem po ugryzieniu to nie czekolada ?
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:37   #4727
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
Unex mimo tylu przeciwności ty ciągle idziesz do przodu, masa dziewczyn (w tym pewnie ja) tak bolące plecy by uznała za idealny powód do tego, żeby leżeć i płakać w łóżku rzucając dietę w cholerę. Trzymaj tak dalej, jesteś ogromną inspiracją, dokładnie tak jak powiedziała Mel motywujesz nas wszystkie tym swoim uporem
a telefon o tak drastycznej porze, no świnie, zgadzam się
(nadal nie wierzę w to, jak wstaję o 5:15 codziennie do roboty ;_

Must jak tam po rozmowie z szefostwem? udało się wszystko?


laski, kosmetyczne pytanie - po raz kolejny zmagam się z tym, żeby znaleźć sobie jakiś podkład, żeby ten mój ryj parchaty jakoś zamaskować, ale po raz kolejny nie jestem w stanie sobie kupić niczego, co by nie wyglądało na mnie jakbym czarnoskóra była
wszystkie "pierwsze numerki", razem z burżuła 51 na czele są ciemne. znacie coś, co jest jeszcze jaśniejsze od tego?
rimmel match perfection 010 light porcelain był zbyt różowy
Tak, ja właśnie znalazłam podkład idealny, a jestem bielsza niż ściana i zdecydowanie nie różowa. Niestety jest z wyższej półki delikatnie mówiąc. Make up for ever ultra hd w kolorze y205 czyli najjaśniejszy i żółty. W ogóle to jest pierwszy podkład, który u mnie nie wygląda tragicznie nie tylko pod względem koloru, ale też po prostu nie widać, że mam na sobie makijaż.
Jeszcze w bobbi brown mają kolor 00 alabaster w niektórych podkładach. Tak to wszystko inne jest na mnie za ciemne.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Zgadzam się ja zimą jestem niemal biała i jest to mój ulubiony podkład, ma idealny kolor i super wygląda na buzi
Kurde, a dla mnie on był za ciemny, za różowy albo jedno i drugie.
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:58   #4728
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

A ja Wam powiem dziewczyny, że mi 95% podkładów pasuje, każdy krem BB i CC też.

Kupuję zwykle BB Eveline, bo jest najtańszy.

Teraz zaczynam to doceniać jak czytam, ile Wy musicie szukać tego jedynego
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 11:16   #4729
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
Kurde, a dla mnie on był za ciemny, za różowy albo jedno i drugie.
No wiadomo, ważne jest żeby kolor dopasować ja od kiedy go kupiłam to używam namiętnie i powoli mi się kończy. Do tej pory nie zuzywalam podkładów do końca bo w każdym mi coś przeszkadzało i się wkurzałam.
Jedyny jego minus jak dla mnie jest taki że z moją bardzo tłustą cerą traci trwałość, ale to się niestety dzieje z każdym podkładem. Planuję w przyszłości zainwestować w estee lauder double wear albo Mac pro longwear.
Ostatnio szukałam jeszcze w drogeryjnych podkladach jakiegoś trwalszego (zanim sięgnę po ostateczność i kupię coś tak drogiego) i nic mi nie podeszlo kolorystycznie :-/ tylko tru match wygląda u mnie super pod tym względem

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Tak to siedzę cicho i tylko czytam forum ale jak o kosmetykach to się musiałam odezwać :-P
U mnie dużo się dzieje, jutro jadę do Chorwacji, odchudzam się i jakoś idzie po powrocie biorę się za siebie i daję 100%
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 11:32   #4730
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
No wiadomo, ważne jest żeby kolor dopasować ja od kiedy go kupiłam to używam namiętnie i powoli mi się kończy. Do tej pory nie zuzywalam podkładów do końca bo w każdym mi coś przeszkadzało i się wkurzałam.
Jedyny jego minus jak dla mnie jest taki że z moją bardzo tłustą cerą traci trwałość, ale to się niestety dzieje z każdym podkładem. Planuję w przyszłości zainwestować w estee lauder double wear albo Mac pro longwear.
Ostatnio szukałam jeszcze w drogeryjnych podkladach jakiegoś trwalszego (zanim sięgnę po ostateczność i kupię coś tak drogiego) i nic mi nie podeszlo kolorystycznie :-/ tylko tru match wygląda u mnie super pod tym względem

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Tak to siedzę cicho i tylko czytam forum ale jak o kosmetykach to się musiałam odezwać :-P
U mnie dużo się dzieje, jutro jadę do Chorwacji, odchudzam się i jakoś idzie po powrocie biorę się za siebie i daję 100%
Nie tylko kolor, ale też formułę. Ja od wielu lat nie używałam żadnego podkładu poza mineralnym w proszku, bo wolę ten efekt niż to jak widać, że mam podkład na twarzy, nie znoszę tego po prostu.
Całe życie szukam dobrego podkładu.
Póki co na co dzień minerały, a na jakieś większe wyjścia ten MUFE się jak dla mnie sprawdza. Ja nie mam takiej manii kosmetycznej jak niektóre dziewczyny, nie lubię mieć dużych ilości kosmetyków i dużo się malować, ale za to lubię mieć jedną rzecz, ale idealną. Jak się można domyślić, ciężko się takich szuka. Dlatego wiele kosmetyków przetestowałam, ale przynajmniej mam kilka takich swoich perełek. Ciekawe, czy kiedyś będę mieć taki cały zestaw, z którego będę w 100% zadowolona.

Nie wzięłabyś mnie ze sobą do tej Chorwacji?
Udanego wypoczynku!
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:12   #4731
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Dziewczyny, ja dziś przechodze na nowy level w ćwiczeniach.
Obecne w różnych zestawach wykonuję już 6 tydzień i są dla mnie już za słabe.
Od dziś zaczynam trudniejsze treningi, a potem będę dodawac do nich obciążenie.
Myślę, że do końca roku będzie widać jakiś efekt.

Dziś pewnie umrę

Na miły dzień wrzucam foto moich warzywek, które mi starczą jako dodatek do kilku posiłków + zdjęcie mojego psa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11938191_10205696504110848_1642935067_n.jpg (218,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11948135_10205696503710838_705906561_n.jpg (161,1 KB, 7 załadowań)
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:53   #4732
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

A ja bylam u dentysty, wyrwali mi dwie osemki w koncu, bo nieraz tak bolalo, ze tabletki nie pomagaly. I po ptokach ;d Czekam tylko zeby znieczulenie zeszlo i wezme przeciwbolowe.
Z tym, ze jesc na razie nie moge, a glodna sie robie
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:22   #4733
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dziś przechodze na nowy level w ćwiczeniach.
Obecne w różnych zestawach wykonuję już 6 tydzień i są dla mnie już za słabe.
Od dziś zaczynam trudniejsze treningi, a potem będę dodawac do nich obciążenie.
Myślę, że do końca roku będzie widać jakiś efekt.

Dziś pewnie umrę

Na miły dzień wrzucam foto moich warzywek, które mi starczą jako dodatek do kilku posiłków + zdjęcie mojego psa.
za nowy level!
Warzywka na pewno pyszne, choć spieczone mocno.
A pies przeuroczy!

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
A ja bylam u dentysty, wyrwali mi dwie osemki w koncu, bo nieraz tak bolalo, ze tabletki nie pomagaly. I po ptokach ;d Czekam tylko zeby znieczulenie zeszlo i wezme przeciwbolowe.
Z tym, ze jesc na razie nie moge, a glodna sie robie
Auć. Wyglądasz jak chomik?
Btw. ja wyglądam jak chomik na co dzień, ciekawe jak bym wyglądała po wyrwaniu ósemek. Mam nadzieję, że się nigdy nie dowiem!
__________________




Edytowane przez Melonade
Czas edycji: 2015-09-03 o 13:23
Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:29   #4734
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Mel, troche tak Ale sie ciesze, ze juz ich nie mam, Rosly krzywo, bo nie mialy miejsca i krzywily mi caly zgryz. I nie mowie, jak bardzo bolalo jak rosly, tak od 17 roku zycia w sumie.
W Polsce nie chcieli mi tego zrobic, tylko u chirurga szczekowe, a koszt tp bylo 250 zl za zeba i terminy takie, ze oj...
Takze pare dni sie pomecze i bedzie ok

A zapomnialam wam napisac, dzis jest juz duzo lepiej z plecami i rano zrobilam lekki trening z FB dla poczatkujacych ( co by sie za bardzo nie forsowac jeszcze)
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:57   #4735
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Mel, troche tak Ale sie ciesze, ze juz ich nie mam, Rosly krzywo, bo nie mialy miejsca i krzywily mi caly zgryz. I nie mowie, jak bardzo bolalo jak rosly, tak od 17 roku zycia w sumie.
W Polsce nie chcieli mi tego zrobic, tylko u chirurga szczekowe, a koszt tp bylo 250 zl za zeba i terminy takie, ze oj...
Takze pare dni sie pomecze i bedzie ok

A zapomnialam wam napisac, dzis jest juz duzo lepiej z plecami i rano zrobilam lekki trening z FB dla poczatkujacych ( co by sie za bardzo nie forsowac jeszcze)
Unex musiałaś być dzielna z tymi zębami. Bryyy

Ja też mam problem z ósemkami, bo mi wrastają w siódemi i muszę wszystko prywatnie zrobić. Chce to zrobić w styczniu-marcu 2016 zanim zaczniemy starać się o potomka, żeby sobie już w ewentualnej ciąży oszczędzić zabiegu

Unex

ode mnie ze wytrwałaś u dentysty !

I fajnie, że z plecami już lepiej i że dziś poćwiczyłaś. Mam nadzieję, że po weekendzie będziesz już w pełni zdrowa.


Piesek dziękuje i przekaże mu, że jest uroczy

Nie mogę się doczekać treningu dziś ! TŻ zaczyna bieganie od pon, bo mi pozazdrościł ćwiczeń
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:19   #4736
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
Nie tylko kolor, ale też formułę. Ja od wielu lat nie używałam żadnego podkładu poza mineralnym w proszku, bo wolę ten efekt niż to jak widać, że mam podkład na twarzy, nie znoszę tego po prostu.
Całe życie szukam dobrego podkładu.
Póki co na co dzień minerały, a na jakieś większe wyjścia ten MUFE się jak dla mnie sprawdza. Ja nie mam takiej manii kosmetycznej jak niektóre dziewczyny, nie lubię mieć dużych ilości kosmetyków i dużo się malować, ale za to lubię mieć jedną rzecz, ale idealną. Jak się można domyślić, ciężko się takich szuka. : Dlatego wiele kosmetyków przetestowałam, ale przynajmniej mam kilka takich swoich perełek. Ciekawe, czy kiedyś będę mieć taki cały zestaw, z którego będę w 100% zadowolona.

Nie wzięłabyś mnie ze sobą do tej Chorwacji?
Udanego wypoczynku!
Podzielisz się tymi perełkami?

Unex dobrze, że już po osemkach. Ja juz nie mam ich od kilku lat.

Ja używam maxfactora jakiegoś. W Polsce kupiłam próbkę Annabelle Minerals i zobaczymy.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 16:51   #4737
_Ewka423_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 116
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Witam

Czy tutaj można znaleźć wsparcie podczas odchudzania się ?
_Ewka423_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 17:58   #4738
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez _Ewka423_ Pokaż wiadomość
Witam

Czy tutaj można znaleźć wsparcie podczas odchudzania się ?
Jasne, że można. Witaj xxxx
Napisz coś o sobie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 19:24   #4739
_Ewka423_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 116
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Ewelina mam na imię, mam 28 lat, ważę 106 kg i trzeba się tego pozbyć.
Dwa lata temu byłam na diecie, schudłam prawie 15 kg wiec fajnie. ale juz nie dałam rady wiecej, ciągnęło mnie do słodkiego
Ale niestety znowu wróciły te kilogramy....
Mam pracę siedzącą bo pracuje w księgowości. I wiem że prócz jakiejs diety potrzebne są ćwiczenia wiec czas sie zapisac na jakiś aerobić lub siłownię.
A jak wam idzie ?Długo się odchudzacie ?
pozdrawiam
_Ewka423_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:22   #4740
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
Nie wzięłabyś mnie ze sobą do tej Chorwacji?
Udanego wypoczynku!
Dziękuję :-* niestety mamy 5 osób w aucie :-(

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ewka423_ Pokaż wiadomość
Ewelina mam na imię, mam 28 lat, ważę 106 kg i trzeba się tego pozbyć.
Dwa lata temu byłam na diecie, schudłam prawie 15 kg wiec fajnie. ale juz nie dałam rady wiecej, ciągnęło mnie do słodkiego
Ale niestety znowu wróciły te kilogramy....
Mam pracę siedzącą bo pracuje w księgowości. I wiem że prócz jakiejs diety potrzebne są ćwiczenia wiec czas sie zapisac na jakiś aerobić lub siłownię.
A jak wam idzie ?Długo się odchudzacie ?
pozdrawiam
Czeeeeść! Ktoś mojego kalibru <3 będziemy się nawzajem motywować ile masz wzrostu?
Też siedzę w księgowości :-P a tak dokładniej to zrobiłam właśnie licencjat "finanse i rachunkowość" na UE i będę szukać pracy. Póki co dziubie w biurze rachunkowym mamy. Jak Ci się ta praca podoba i w ogóle? Jakieś spostrzeżenia?
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-26 18:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.