Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 13:00   #1081
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
przyjda na pewno, nie martw się

wiecie, że z soboty na niedziele przestawiamy zegarki?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mi ost paczki priorytet polecony szly rowno tydzien
oczywiście listonosz nawet nie zadzwonił i nie sprawdził czy ktoś jest w domu - awizo w skrzynce i farby odbiorę sobie dopiero jutro
chyba pora złożyć na niego skargę, bo przegina już od dłuższego czasu... nawet polecone wrzuca do skrzynki jak normalne listy, a to co się nie zmieści do skrzynki to zostawia awizo


Asiu wiem wiem, że trzeba przestawić zegarki. Śpimy godzinkę dłużej, ale jeszcze szybciej będzie ciemno
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:33   #1082
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zgodnie z tym co napisałam, nadrabiam wczorajszy dzień



No, muszę koniecznie





Najgorsze jest to że chce mieć ten blond, ale z drugiej strony nie bardzo mogę sobie na to teraz pozwolić Włosy nie są w jeszcze w dobrym stanie.. Niemniej jednak, wiem że jak coś to będę zamawiać farby alfaparf 8.1 i 8.13

Bunny a propos tego farbowania- chyba nie widziałaś mojego posta, a więc jeśli masz czas to proszę, luknij na niego i odpisz KLIK



Ale fajny



Ładne pazurki



Woow, brawo






Faceci



Oo tak, ja początkiem listopada też powinnam się farbować bo 24 szykują mi się urodziny przyjaciółki i jedziemy na imprezę małą Najgorszy jest ten dylemat- bo wiem że jeśli znowu pofarbuję czernią to potem będzie ciężej zdjąć ten kolor..
musialam przeoczyc przepraszam tak jak tam pisalysmy- dekoloryzacja ale musisz miec do niej dobrze wyplukany juz kolor wiec lepie jjakbys juz czerni nie kladla, potem 8.1 na to i byc moze kolejny raz juz 8.13 i juz

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, a jak to wygląda z jaśniutkimi odcieniami, tzn. gdybym chciała iść w kierunku jeszcze jaśniejszego (dziewczyny wzięło na przyciemnianie, a mnie na rozjaśnianie ), z mojej (dość ciemnej natury 5/6), to czy jest szansa na uzyskanie ładnego beżu? Mętnie tłumaczę, wiem, ale zrozumiesz na pewno , czy im jaśniejsze to jest większe ryzyko np. żółtka....?
nie, to jest tak, ze po prostu w koncu juz jasniejszy kolor farba nie wyjdzie.
np ja farba nie wyjde wyzej jak na poziom 10, jednak jest to 10 taka zoltsza niz bielsza ale nie to ze jajecznica czy cos
no i na bezu moze byc tak, zeby ci odrost nie wychodzil rudy trzeba bedzie klasc na 1/2 z popielatym ten sam poziom a na dlugosci np sam bez bo ladnie czysto wezma.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak ten
własnie się zastanawiałam co to jest ta pompka
nie spojrzałam wczesniej na opakowanie
ale pachnie jeszcze teraz czuje zapach ,a juz mam pomalowane pazurki
zmywa dobrze
a ta pompka to taka jak spray czy taka ze wacik przykladasz i naciskasz i on sie moczy?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oczywiście listonosz nawet nie zadzwonił i nie sprawdził czy ktoś jest w domu - awizo w skrzynce i farby odbiorę sobie dopiero jutro
chyba pora złożyć na niego skargę, bo przegina już od dłuższego czasu... nawet polecone wrzuca do skrzynki jak normalne listy, a to co się nie zmieści do skrzynki to zostawia awizo


Asiu wiem wiem, że trzeba przestawić zegarki. Śpimy godzinkę dłużej, ale jeszcze szybciej będzie ciemno
to jak juz jakis czas wam tak robi to ja bym skarge zlozyla nie ma co
czyli zegarek do przodu czy do tylu przesuwamy bo ja nigdy nie wiem?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:37   #1083
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oczywiście listonosz nawet nie zadzwonił i nie sprawdził czy ktoś jest w domu - awizo w skrzynce i farby odbiorę sobie dopiero jutro
chyba pora złożyć na niego skargę, bo przegina już od dłuższego czasu... nawet polecone wrzuca do skrzynki jak normalne listy, a to co się nie zmieści do skrzynki to zostawia awizo


Asiu wiem wiem, że trzeba przestawić zegarki. Śpimy godzinkę dłużej, ale jeszcze szybciej będzie ciemno
a miałam Ci nawet napisać czy przypadkiem nie zostawił awiza
ciemności tez nie lubie wogóle jesieni i zimy (takiej bez śniegu)
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


a ta pompka to taka jak spray czy taka ze wacik przykladasz i naciskasz i on sie moczy?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------


to jak juz jakis czas wam tak robi to ja bym skarge zlozyla nie ma co
czyli zegarek do przodu czy do tylu przesuwamy bo ja nigdy nie wiem?
taka pomka mniejsza troszkę od średnicy wacika i kładziesz wacik iprzyciskasz
zegarek do tyłu o godzinke
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:37   #1084
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jak juz jakis czas wam tak robi to ja bym skarge zlozyla nie ma co
czyli zegarek do przodu czy do tylu przesuwamy bo ja nigdy nie wiem?
od dłuższego tak robi
ciekawa jestem kto mu te listy podpisuje, że list polecony został odebrany, podrabia nasze podpisy pewnie, cham bezczelny nieokrzesany


zegarek do tyłu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:38   #1085
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, z tego co kojarzę to Ty masz chyba odrost podobny do mojego, 5/6...?
A na jakim najjaśniejszym poziomie jest beż?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:50   #1086
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a miałam Ci nawet napisać czy przypadkiem nie zostawił awiza
ciemności tez nie lubie wogóle jesieni i zimy (takiej bez śniegu)

taka pomka mniejsza troszkę od średnicy wacika i kładziesz wacik iprzyciskasz
zegarek do tyłu o godzinke
to kupie ten zmywacz, z tego co pamietam to on sie nadaje do tipsow
dzieki

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, z tego co kojarzę to Ty masz chyba odrost podobny do mojego, 5/6...?
A na jakim najjaśniejszym poziomie jest beż?
tak, choc ja mam poziom 5 jak nic
jak i fryz...
a beze sa i superrozjasniajace poziom 11, ale sklepowe chyba najwyzej poziom 9 badz 10.13....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 14:21   #1087
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
musialam przeoczyc przepraszam tak jak tam pisalysmy- dekoloryzacja ale musisz miec do niej dobrze wyplukany juz kolor wiec lepie jjakbys juz czerni nie kladla, potem 8.1 na to i byc moze kolejny raz juz 8.13 i juz
Podjęłam decyzję, że chcę do sylwestra być ciemna, a potem w styczniu robić dekoloryzację i się farbować, co byś radziła w takiej sytuacji? Dawać przez ten czas szamponetki na odrosty?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ciemności tez nie lubie wogóle jesieni i zimy (takiej bez śniegu)
Ja jesieni takiej deszczowej, ponurej też nie cierpię Odkąd słońca nie ma zrobiłam się strasznie senna i nie mam na nic siły

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
od dłuższego tak robi
ciekawa jestem kto mu te listy podpisuje, że list polecony został odebrany, podrabia nasze podpisy pewnie, cham bezczelny nieokrzesany
Co za cham
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 14:27   #1088
pasibrzuch
Raczkowanie
 
Avatar pasibrzuch
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 159
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
od dłuższego tak robi
ciekawa jestem kto mu te listy podpisuje, że list polecony został odebrany, podrabia nasze podpisy pewnie, cham bezczelny nieokrzesany


zegarek do tyłu
Nie tylko cham - jeśli podrabia podpisy (a musi, skoro polecone tak zostawia), to go postrasz prokuraturą, bo na to jest paragraf
pasibrzuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 14:37   #1089
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez pasibrzuch Pokaż wiadomość
Nie tylko cham - jeśli podrabia podpisy (a musi, skoro polecone tak zostawia), to go postrasz prokuraturą, bo na to jest paragraf
dawno już chciałam to zrobić, ale nigdy nie ma czasu na to aby pójść na pocztę a listonosza jak widać - trudno spotkać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 15:03   #1090
marikamabzika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 97
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej
Przepraszam że Wam sie wcinam w Wasze rozmowy, ale jako pierwsze wysakuje a pro po blond wlosow na forum Jesli nie odpowiecie ok rozumiem i bede szukac dalej Ale sprobuje opisac o co mi chodzi - oczywiscie wlosy
Przez x lat rozjasnialam wlosy u fryzjera na bardzo jasny blond..w chwili obecnej nie robie tego juz od 2 lat..z w tym czasie zdazylo mie sie ze 2 razy uzyc szamponu kolor. sredniego blądu. Na obecna chwile mam baaaaardzo duzy odrost tak za ucho. Moje naturalne wlosy to sredni-ciemny blond..pewnie kojazycie taki mysi,nijaki kolor a po lecie rozjasniony gdzieniegdzie slonce Odrost nie jest jakas platyna a jedynie o pare tonow jasniejszy. Wlosy mam za lopatki.
Nie chce isc isc do fryzjera i placic duzo za blond balejaz,a chcialabym sama zrobic to w domu.
Juz mowie o co michodzi Czy farby w kolorach jasny blond, sredni blond rozjasnia mi troche wlosy naturalne? Kompletnie sie nie znam w temacie koloryzacji..czytalam mnustwo na forów, ale tam dziewczyny co chwile zmieniaja kolory i zglupialam..nie wiem czy rozjasnia misiemoje naturalne,nie farbowane wlosy. Nie chce miec platyny a jedynie o pare tonow. Wrzuce dwa zdjecia. 1 - mniejwiecej odcien moich naturalnych 2 - kolor jaki bym chciala miec.
Jesli bylybyscie tak pomocnei podpowiedzialy cos bylabym wdzieczna
Z góry dziekuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1200451.jpg (138,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fergie2007abcsgoodmorni.jpg (39,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beztytuusv.jpg (47,3 KB, 13 załadowań)
marikamabzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:00   #1091
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja pierdziele nie dało się więcej stron naskrobać? poszalały! Otwieram te zakładki i otwieram a tu końca nie widać.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hahaha no u mnie to identycznie zawsze wygląda a że naiwna jestem to zdarza mi się "dać ostatnią szansę" "a może tym razem się tak nie powyginają" i wstaje rano z takim buszem powyginanym we wszystkie strony że ani tego zakręcić ani wyprostować a zdarza się że i w kitce wyglądają paskudnie. Nic tylko łeb pod kran

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, świetnie na wzmocnienie działa tran w kapsułkach, moja mama bierze i dwa lata grypy nie miała.
ja też właśnie tran łykam i fakt faktem raz mnie paskudztwo złapało ale za specjalnie się przyznam bez bicia go nie leczyłam aż przeszło prawie że samo i o dziwo nie wróciło.. a u mnie to przeważnie jest tak że jak się nie doleczę to zazwyczaj w krótkim czasie powraca miałyśmy z mamą subskrypcję telefoniczną na tym całym "OmegaMarine Forte" OMEGA-3-6-7-9 ale zrezygnowałyśmy bo drogo w cholerę i pewnie zainwestuje w jakiś apteczny tańszy zamiennik.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja się tak nakręciłam na ten blond ze zdjęcia że już oglądałam na allegro farby i dekoloryzatory
Po co się tak katujesz? zamawiaj i rób upragniony blond! Życie jest zbyt krótkie żeby sobie odmawiać przyjemności

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak to? mojej lolce girki walą starymi skarpetami

hahaha miałam doookładnie to samo pisać!

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

ja tego olejku raz uzylam i po pierwszym razie stwierdzilam ze to pierwszy i ostatni raz.
Ale czym je moglam przekarmic
wlosy myje na zmiane J&J, pollena malwa aloesowy, i odzywka naturia len, odzywka to albo Dove albo Fructis (trzymam tak do 5 min max) i na koniec albo serum Oriflame albo Gliss Kur shea cahmire b/s. nigdy dwa na raz
raz na ruski rok Dolce,bo cos moje wlosy swiruja po niej.
nie olejowałam naprawde dlugo ( 8 m-cy) ale teraz zaczełam bo moze to cos zmieni...
Juz sama nie wiem
przyznaje spie w rozpuszczonych wlosach, ale nie wydaje mi sie zeby to je tak meczylo
staram sie je spinac jak jestem w pracy zeby nie czochraly sie o sweter...ja zwariuje
Ja też zauważyłam że po tym olejku Babydream moje włosy są lepsze w dotyku jak po tym z Alterry z tym że ja używałam tego z oliwką i limonką chyba o ile dobrze pamiętam to tak. Zawsze nakładałam na całą noc ale od ostatnich kilku razy staram się w dzień mycia po prostu parę godzin (tak 3-4) z olejkiem pochodzić i później myje głowę co do spania w rozpuszczonych włosach to też tak zawsze spałam ale odkąd trafiłam tu do Was to śpię w takim luźnym koczku na samym czubku bo jak niżej mi się zrobi to przeszkadza mi podczas spania i budzę się z bólem głowy spinam taką grubą frotką o taką http://i.pinger.pl/pgr456/3da3850b00...d/DSC_9943.jpg
komuś musiałam zapierdzielić zdjęcie ;x

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Princessa dziekuje

Sluchajcie historia tej suni jest taka , ze jest to moj adoptowany piesek a nie moj domowy jak Denis. Niedawno dowiedzialam sie przez znajomych -znajomych bla bla dluga historia , ze pewna starsza para( dziadek przykuty do lozka , babcia ledwo chodzi i tez chora zajmuje sie dziadkiem i nie wychodza z domu do opieki maja pielegniarke ) szukaja dobrego domu dla swojej 5 letniej suni bo oni nie moga sie nia opiekowac z wiadomych przyczyn Okazalo sie ze , malzenstwo to baaardzo kocha swoja sunie , niemalze plakali , tak nie chcieli jej oddawac ,jest dla nich wszystkim w ich samotnym starym juz zyciuJa postanowilam , ze nie beda oddawac nigdzie i nikomu swojej suni i pomoge im w opiece nad nia 2 x w tygodniu odwiedzam te malzenstwo i robie zakupy dla Princeski i tego malzenstwa czasami na niedziele zabierac ja bede z Denisem do wiekszego parku , zeby pobiegala albo pojedziemy na wies(wlasnie wczoraj D byl na wsi i ganial kury ).Na codzien sunia ma ogrod u siebie do biegania wiec nie trzeba na spacery jej wyprowadzac.
Jak moglabym pozwolic , zeby oddali swoja ostatnia rzecz , ktora kochaja
takich ludzi jest na świecie zdecydowanie za mało!

dziewczyny co sądzicie o kolorze włosów Doroty? bo mnie się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0a45d45af586c9d38ad8b981a3ce7b0dd6b9e20c.jpg (36,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 776a5065ec348e0147603e2430eaf2a9828d3d21.jpg (58,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 493557ad3aa85692e0f5a00b3a616a0a23beffa9.jpg (67,0 KB, 52 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-10-25 o 16:03
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 16:02   #1092
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc ja juz po pracy ale kompletnie nie moge posiedziec bo musze zrobic obiad i tym razem robie na dwa dni -na dzis i na jutro zeby codzien nie stac w garach


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Caskado piesek piękny Kalunia z wielką chęcia pobawiłaby się z nim teraz, kiedy ma okres tym bardziej
masz naprawdę duże serducho


właśnie włączyłam ddtvn a tam m.in. siwiec jako ekspert od pożądania w związku

wlasnie jutro jade do Princessy zrobic zakupy na weekend wiec pewnie znow cykne jej jakas fotke.


siwiec

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny

Pobuszowałam dzisiaj w Mullerze, znalazłam kilka fajnych farb, Asi Nutrissa też, zaraz wstawię fotki, właśnie co do Nutrisa mam pytanie, Bunny, do Ciebie, kochana- jaka jest różnica między 9,3 a 9,03....?

Asiu, 73 znalazłam 3, dwa Loreale, jeden Nutrisse, Floridą robiła włosy moja mama, wychodził jej bardzo ładny, karmelowy blond.
wszystkie piekne moje kolorki podoba mi sie ta Florida ale u mnie nie ma rowniez poki co jestem na TAK dla nutriska nastepnym razem


ide w gary
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:02   #1093
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość

dziewczyny co sądzicie o kolorze włosów Doroty? bo mnie się podoba

podoba mi się bardzo ładny, zaraz spróbuję dokopać się do zdjęć, na których naprawdę ładnie wygląda
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:07   #1094
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewuszki ! Piła/pije któraś z was tą herbatkę Yerba Mate? Jakaś moc sprawiła, że się nią zainteresowałam, ale chciałabym poznać opinię innych ludków.


Carolajn
prześliczny ma ten kolor
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:23   #1095
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

mi rowniez sie podoba szkoda ze mi nie pasuje a juz np mojej sis TAK


dziewczyny nadchodzi nowa moda na markowe obuwie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gumak.jpg (19,9 KB, 10 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:26   #1096
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
podoba mi się bardzo ładny, zaraz spróbuję dokopać się do zdjęć, na których naprawdę ładnie wygląda

przypadkiem na pudlu zwróciłam uwagę i mówię wow przy tej białej kreacji się prezentuje świetnie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Carolajn
prześliczny ma ten kolor


---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi rowniez sie podoba szkoda ze mi nie pasuje a juz np mojej sis TAK


dziewczyny nadchodzi nowa moda na markowe obuwie
ja w sumie sama nie wiem czy mi pasuje ale na lato jak wspominałam będę kombinować z kolorem i właśnie chciałam mieć na głowie coś w ten deseń

co do butów tragedia. Czasem to się zastanawiam co Ci ludzie biorą projektując takie rzeczy. Nie wspominając o tych którzy KUPUJĄ
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:32   #1097
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość


Ja jesieni takiej deszczowej, ponurej też nie cierpię Odkąd słońca nie ma zrobiłam się strasznie senna i nie mam na nic siły


ja też
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc ja juz po pracy ale kompletnie nie moge posiedziec bo musze zrobic obiad i tym razem robie na dwa dni -na dzis i na jutro zeby codzien nie stac w garach


u nas zawsze zupka na dwa dni, a drugie raczej robie codziennie co innego
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość


dziewczyny nadchodzi nowa moda na markowe obuwie
za.......te

kurde leje u mnie jak cholercia, a mam iść na aerobik
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:38   #1098
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Exclusive lepiej jakbys szamponetkami robiła, łatwiej będzie później dekoloryzowac.

Carolajn dodzia zawsze nosi popielate blondy poziom 10 bądź 9. A zaczynała od balejazy popielatych blondow
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 16:52   #1099
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

aaaaaa zapomniałam napisać ,że osiągnęłam moją długo oczekiwaną długość włosków 50cm teraz nowy cel 60cm
ale niestety chyba ze 2, 3 cm pójdą pod nóż po tym castingu
chociaż po dwóch olejowaniach jest o niebo lepiej ,ale i tak nadal niestety widać ,że oberwało się włosom
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 17:09   #1100
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

u mnie po kapieli sciagajacej kolor latem nie bylo takiej strzechy jak po tym preference podobaja mi sie kolorki ale mam juz uraz do tej farby

ciekawe czy garnier nutrisek podobnie dziala na wlosy


narobilam gulaszu na 2 dni wiec jutro mam spokoj z garami.
oczywiscie dla chlopakow gulasz miesny , nie inaczej .
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-10-25 o 17:11
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:30   #1101
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

blond bunny jak znajdziesz chwilę to odpisz mi na meila jak mozesz;-)
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:59   #1102
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Caskada no właśnie, wszystko zależy od włosów mi L'Oreal bardzo służy. I preference, i excellence a teraz również Majirele.
Garniere za to obojętnie jaką farbę brałam - susza i glon! nawet naturalne wychodziły mi glonowato i ja uraz mam właśnie do garnierów i ich się wystrzegam - czyli na odwrót niż u Ciebie a kolory podobają mi się bardzo

i ogólnie firma garnier mi nie służy. Po szamponach łupież, po balsamach wysypka, po kremach krosty
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:28   #1103
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitkulka widziałam zdj twoich włosków farbowanych Londą color naturals 12/9 są boskie.Aj aki masz naturalny kolor włosów ze tak pięknie ci wychodzi????I ile czasu trzymasz farbę na włosach?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:42   #1104
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Kitkulka widziałam zdj twoich włosków farbowanych Londą color naturals 12/9 są boskie.Aj aki masz naturalny kolor włosów ze tak pięknie ci wychodzi????I ile czasu trzymasz farbę na włosach?
ja już Londą nie farbuję od roku, a od sierpnia mam średni blond, Majirela 8,2

naturalny kolor mam coś na poziomie 7
a trzymałam farbę na odrostach różnie - od 40 do 50 minut
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:05   #1105
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witajcie
Mam nadzieję, że uzyskam u Was pomoc.
A mianowicie:
-mam włosy teraz farbowane farbą wellaton 8 albo 9/1 (popielaty), na początku może i były jasne nie żółte, ale szybko po ok 2-3tyg sprał się kolor do żółtawego odcienia, z popielatymi refleksami, plus odrost mysi blond
-sama nie wiem jaki odcień bym chciała...nie siwy i nie żółty...może taki?(ukradłam z bloga blond bunny)
http://3.bp.blogspot.com/-lG6XMJbmuq...0/cannes+4.jpg

-Czy na żółty odcień chwyci L'Oreal Recital Preference 8.3 Cannes??
-Albo inna farba?
-Jutro moge zrobić fotki real bo dziś już ciemno...
-I teraz jeszcze praktyczna sprawa...ja zawsze jak farbowałam to 20min odrosty 15 reszta(całość), jak faktycznie powinno się farbować?

Sorki za elaboratmam nadzieję że pomożecie zdesperowanej

P.S. Kitkulka z jakiego koloru wyszedł Ci taki ładny po Majirel 8,2? może link przed?

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2012-10-25 o 20:37 Powód: Majirel
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 21:03   #1106
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dobranoc dziewuszki do jutra
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 22:11   #1107
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Po co się tak katujesz? zamawiaj i rób upragniony blond! Życie jest zbyt krótkie żeby sobie odmawiać przyjemności

dziewczyny co sądzicie o kolorze włosów Doroty? bo mnie się podoba
Chcę jeszcze trochę zapuścić włosy i zregenerować je bo dalej trochę kiepsko się mają, ale w imię zasady- idzie nowy rok, czas na zmiany, w styczniu blond stanie się rzeczywistością (mam taką nadzieję)

Ładny ma blondzik dodzia

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny nadchodzi nowa moda na markowe obuwie
KTO to kupuje???

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Exclusive lepiej jakbys szamponetkami robiła, łatwiej będzie później dekoloryzowac.
Ok dzięki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
aaaaaa zapomniałam napisać ,że osiągnęłam moją długo oczekiwaną długość włosków 50cm teraz nowy cel 60cm
ale niestety chyba ze 2, 3 cm pójdą pod nóż po tym castingu
chociaż po dwóch olejowaniach jest o niebo lepiej ,ale i tak nadal niestety widać ,że oberwało się włosom
Wow, gratki Ja mam 38cm dopiero

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Bunny co sądzisz o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oft-color.html zamiast szamponetki? Myję włosy codziennie (ew. co 2 dni), i obawiam się że co parę dni musiałabym robić na nowo odrosty szamponetkami, a to przecież bezsensu, bo do sylwestra mam w zamiarze być ciemna
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-10-25 o 21:46
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 22:46   #1108
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja pierdziele nie dało się więcej stron naskrobać? poszalały! Otwieram te zakładki i otwieram a tu końca nie widać.



hahaha no u mnie to identycznie zawsze wygląda a że naiwna jestem to zdarza mi się "dać ostatnią szansę" "a może tym razem się tak nie powyginają" i wstaje rano z takim buszem powyginanym we wszystkie strony że ani tego zakręcić ani wyprostować a zdarza się że i w kitce wyglądają paskudnie. Nic tylko łeb pod kran



ja też właśnie tran łykam i fakt faktem raz mnie paskudztwo złapało ale za specjalnie się przyznam bez bicia go nie leczyłam aż przeszło prawie że samo i o dziwo nie wróciło.. a u mnie to przeważnie jest tak że jak się nie doleczę to zazwyczaj w krótkim czasie powraca miałyśmy z mamą subskrypcję telefoniczną na tym całym "OmegaMarine Forte" OMEGA-3-6-7-9 ale zrezygnowałyśmy bo drogo w cholerę i pewnie zainwestuje w jakiś apteczny tańszy zamiennik.



Po co się tak katujesz? zamawiaj i rób upragniony blond! Życie jest zbyt krótkie żeby sobie odmawiać przyjemności




hahaha miałam doookładnie to samo pisać!



Ja też zauważyłam że po tym olejku Babydream moje włosy są lepsze w dotyku jak po tym z Alterry z tym że ja używałam tego z oliwką i limonką chyba o ile dobrze pamiętam to tak. Zawsze nakładałam na całą noc ale od ostatnich kilku razy staram się w dzień mycia po prostu parę godzin (tak 3-4) z olejkiem pochodzić i później myje głowę co do spania w rozpuszczonych włosach to też tak zawsze spałam ale odkąd trafiłam tu do Was to śpię w takim luźnym koczku na samym czubku bo jak niżej mi się zrobi to przeszkadza mi podczas spania i budzę się z bólem głowy spinam taką grubą frotką o taką http://i.pinger.pl/pgr456/3da3850b00...d/DSC_9943.jpg
komuś musiałam zapierdzielić zdjęcie ;x



takich ludzi jest na świecie zdecydowanie za mało!

dziewczyny co sądzicie o kolorze włosów Doroty? bo mnie się podoba


Doda ma zawsze piękne i zadbane włosy a tutaj ma swietny kolor - ale fakt nie kazdemu pasuje taki blond....

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi rowniez sie podoba szkoda ze mi nie pasuje a juz np mojej sis TAK


dziewczyny nadchodzi nowa moda na markowe obuwie
hahaha padłam

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Caskada no właśnie, wszystko zależy od włosów mi L'Oreal bardzo służy. I preference, i excellence a teraz również Majirele.
Garniere za to obojętnie jaką farbę brałam - susza i glon! nawet naturalne wychodziły mi glonowato i ja uraz mam właśnie do garnierów i ich się wystrzegam - czyli na odwrót niż u Ciebie a kolory podobają mi się bardzo

i ogólnie firma garnier mi nie służy. Po szamponach łupież, po balsamach wysypka, po kremach krosty
no własnie a to dziwne bo Loreal produkuje też Garniera.....


Ide jutro rano na podcięcie końcówek wkońcu
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-10-25 o 22:57
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 06:57   #1109
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc i zwijam sie do pracy
zajrze po poludniu





Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Caskada no właśnie, wszystko zależy od włosów mi L'Oreal bardzo służy. I preference, i excellence a teraz również Majirele.
Garniere za to obojętnie jaką farbę brałam - susza i glon! nawet naturalne wychodziły mi glonowato i ja uraz mam właśnie do garnierów i ich się wystrzegam - czyli na odwrót niż u Ciebie a kolory podobają mi się bardzo

i ogólnie firma garnier mi nie służy. Po szamponach łupież, po balsamach wysypka, po kremach krosty
kurcze...czytalam o tym garnierze ze wysusza tez
chcialabym sie pobawic farbami i kolorami ale chyba wzystkie sklepowe to szajs bede pewnie musiala kupic i tak koniec koncow Matrixa



milego dnia do pozniej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 07:12   #1110
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A ja Garniera znowu pochwale bo zadowolona jestem Fakt mają chłodne natury, ale ja tam zawsze zadowolona byłam. Włoski zawsze gładziutkie, odżywione, żadnego suszu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.