Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-07, 15:31   #4561
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

http://media.tumblr.com/tumblr_ld7x2xQF1Z1qdhdk5.gif
Dobra, przebaczam Chod¼ tutaj, niech ciê u¶ciskam http://media.tumblr.com/tumblr_mekchljOvD1rrefkj.gif
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:40   #4562
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

http://dc490.4shared.com/img/Ycs91IM.../happiness.gif
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:42   #4563
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

To co teraz rzucamy na tapetê?


O... Teraz zauwa¿y³am, ¿e zmieni³a¶ awatar. £adne koñcówki masz, gêste i zbite
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 15:44
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:04   #4564
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A ja wam powiem, ¿e mi mój kolor sie coraz bardziej podoba Mixton siê mocno wyp³uka³ i coraz bardziej wy³azi rdzawy odcieñ zmieszany z mahoniem i bardzo mi sie to podoba.
Na dodatek odrosty nawet nie sa widoczne, a po 2 tygodniach zawsze ju¿ musia³am robiæ.
Suma sumarum: cieszê siê, ¿e zesz³am z kolorem z 4 na 5 Teraz bêdê kombinowaæ czym farbowaæ, ¿eby o¿ywiæ kolor na d³ugo¶ci, ale ¿eby sie nie przyciemni³o.

Kachula robi³a¶ ju¿ w³osy twojej mamie? Bo nie pamiêtam czy to nie mia³o byc czasem w weekend? Bo wiesz, ja czekam na fotkê tego fioletu

By³am dzi¶ u pediatry z moim synkiem i uprosi³am skierwanie do neurologa dzieciêcego, coby go nie ciagac po szpitalu i zaci±gn±æ jêzyka u kogo¶ spoza szpitala.
Termin mamy na koniec listopada, wiêc trzymajcie kciuki, ¿eby nie mia³ kolejnego ataku w tym czasie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:18   #4565
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Fajnie, ¿e ci siê kolor podoba Weronisiu. Mo¿e strzelisz sobie jak±¶ fotkê uaktualniaj±c±, co?

Kachula ma mamê robiæ w weekend, tak planowa³a. Siebie robi³a wcze¶niej. Ja tez jestem ciekawa fioletku, bo kolor ciekawy.
Ale dla mnie jest tym z zakresu "wygl±da ³adnie, ale na kim¶ innym"

Bêdê trzymaæ kciuki za twojego synka, oby ju¿ siê nie powtórzy³o wcale
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:32   #4566
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie, ¿e ci siê kolor podoba Weronisiu. Mo¿e strzelisz sobie jak±¶ fotkê uaktualniaj±c±, co?
Awatarek zmieni³am od razu po farbowaniu. Nawet nie zauwa¿y³a¶?
A zdjêcia robi³am sobie przedwczoraj, ale niestety nie widaæ na nich tego efektu, który ja widzê. Musia³abym zrobiæ na dworze, a tam pada
Ale w³osy mam podobne jak w awatarku, mo¿e bardziej rdzawe, ale prawie identyczne.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:34   #4567
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Awatarek zmieni³am od razu po farbowaniu. Nawet nie zauwa¿y³a¶?
A zdjêcia robi³am sobie przedwczoraj, ale niestety nie widaæ na nich tego efektu, który ja widzê. Musia³abym zrobiæ na dworze, a tam pada
Ale w³osy mam podobne jak w awatarku, mo¿e bardziej rdzawe, ale prawie identyczne.
Mi chodzi³o o aktualizacje (g³ównie odrostu) po tych 2 tygodniach od farbowanie Awatarek zauwa¿y³am od razu i chyba nawet skomentowa³am, ¿e ³adny jest

To w takim razie bêdê czekaæ, a¿ u ciebie siê pogoda poprawi, bo ciekawa jestem tego "bardziej rdzawego" odcienia
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 19:15   #4568
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No dobra, to ¿eby zaspokoic twoj± ciekawo¶c, to wklejê te zdjêcia, co robi³am dwa dni temu, a wiêc ju¿ po kilku myciach i ju¿ z zaznaczaj±cym sie odrostem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0605a.jpg (49,8 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0608b.jpg (61,2 KB, 20 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:42   #4569
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra, to ¿eby zaspokoic twoj± ciekawo¶c, to wklejê te zdjêcia, co robi³am dwa dni temu, a wiêc ju¿ po kilku myciach i ju¿ z zaznaczaj±cym sie odrostem.
Weeee !!! Specjalnie dla mnie Dziêkujê

Rzeczywi¶cie kolor nadal bardzo ³adny, mo¿e bardziej czerwonawy na moim lapku, a odrost to wcale nie rzuca siê w oczy. Przynajmniej mi
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 19:44
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 20:25   #4570
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No on jest czerwonawy, bo farbowa³am mahoniem przecie¿ Na ¿ywo wygl±da rdzawo, z delikatnym po³yskiem mahoniowym, a zarazem widaæ ch³odek. Bardzo wymieszany ten kolor, ale bardzo mi pasuje
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 20:32   #4571
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wam powiem, ¿e mi mój kolor sie coraz bardziej podoba Mixton siê mocno wyp³uka³ i coraz bardziej wy³azi rdzawy odcieñ zmieszany z mahoniem i bardzo mi sie to podoba.
Na dodatek odrosty nawet nie sa widoczne, a po 2 tygodniach zawsze ju¿ musia³am robiæ.
Suma sumarum: cieszê siê, ¿e zesz³am z kolorem z 4 na 5 Teraz bêdê kombinowaæ czym farbowaæ, ¿eby o¿ywiæ kolor na d³ugo¶ci, ale ¿eby sie nie przyciemni³o.

Kachula robi³a¶ ju¿ w³osy twojej mamie? Bo nie pamiêtam czy to nie mia³o byc czasem w weekend? Bo wiesz, ja czekam na fotkê tego fioletu

By³am dzi¶ u pediatry z moim synkiem i uprosi³am skierwanie do neurologa dzieciêcego, coby go nie ciagac po szpitalu i zaci±gn±æ jêzyka u kogo¶ spoza szpitala.
Termin mamy na koniec listopada, wiêc trzymajcie kciuki, ¿eby nie mia³ kolejnego ataku w tym czasie.
To super, ¿e w³oski siê podobaj± bo w koñcu do tego wszystkie d±¿ymy aby nam siê podoba³o to co mamy na g³owie.

Mamê mam robiæ w ten weekend ale co¶ ona nie bardzo na to przystaje, ale namówiê j± bo siwki ¶wiec± bia³o¶ci± a ja przez najbli¿szy czas raczej nie przyjadê do nich. Teraz d³ugi weekend, wiêc warto mnie wykorzystaæ

A co do synka to trzymam kciuki. My od tygodnia szukamy ortopedy aby zbada³ nogê starszego bo tydzien temu upad³ a noga okaza³o siê, ¿e ci±gle boli i krzywo j± stawia. Terminy na przysz³y rok No uwierzycie, ¿e nikt nie mo¿e przyj±æ piêciolatka z podejrzeniem z³amania?! Mamy skierowanie ale nawet przy tym musimy czekac na wolny termin! No rzesz k....a!

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra, to ¿eby zaspokoic twoj± ciekawo¶c, to wklejê te zdjêcia, co robi³am dwa dni temu, a wiêc ju¿ po kilku myciach i ju¿ z zaznaczaj±cym sie odrostem.
Elegancja Francja! Ja widzê czerwony ch³odny br±z. Bo czerwieñ/mahoñ co¶ jest ale ¶wieci ch³odno.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 20:36   #4572
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja widzê czerwony ch³odny br±z. Bo czerwieñ/mahoñ co¶ jest ale ¶wieci ch³odno.
no dok³adnie A wszystko zale¿y od ¶wiat³a, bo w ¶wietle ³azienkowym wygl±daja jak czarne no ale ja poza ³azienk± widzê mahoniowo-br±zowe ch³odne, wiêc jest spoko
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 20:52   #4573
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
no dok³adnie A wszystko zale¿y od ¶wiat³a, bo w ¶wietle ³azienkowym wygl±daja jak czarne no ale ja poza ³azienk± widzê mahoniowo-br±zowe ch³odne, wiêc jest spoko
A mi siê mój podoba jak nie wiem. Jednak przy buzi muszê mieæ co¶ ciemnego ale jasne koñce resztê roz¶wietlaj±. Ombre jest fajne
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 20:58   #4574
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Podciê³am sobie w³osy... Moragan mnie zainspirowa³a. Niewiele ale by³o widaæ ró¿nicê. Potem okaza³o siê, ¿e mój sposób z gumkami nie by³ do koñca dobry. Gdy ma siê trudno¶ci z przeniesieniem w³osów przed oczy aby obci±æ równo nie tnij samemu
Mia³am takie schody, ¿e s³oñ by siê zabi³. Tragedia. Te sposoby nie s± dobre dla lasek z krótszymi w³osami ni¿ do pasa

Powiedzia³am mê¿owi ¿e ma byæ "U" i wal maszynk±, bo no¿yczki têpe. Oto co zdzia³a³ Jest ok. Krócej ale U jest
P1060924.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:08   #4575
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No on jest czerwonawy, bo farbowa³am mahoniem przecie¿ Na ¿ywo wygl±da rdzawo, z delikatnym po³yskiem mahoniowym, a zarazem widaæ ch³odek. Bardzo wymieszany ten kolor, ale bardzo mi pasuje
Oj no wiem przecie¿.
Mój laptop chyba zwyczajnie wzmacnia czerwieñ, a ta "rdzawa rudo¶æ" zginê³a przez to na zdjêciu.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Podciê³am sobie w³osy... Moragan mnie zainspirowa³a. Niewiele ale by³o widaæ ró¿nicê. Potem okaza³o siê, ¿e mój sposób z gumkami nie by³ do koñca dobry. Gdy ma siê trudno¶ci z przeniesieniem w³osów przed oczy aby obci±æ równo nie tnij samemu
Mia³am takie schody, ¿e s³oñ by siê zabi³. Tragedia. Te sposoby nie s± dobre dla lasek z krótszymi w³osami ni¿ do pasa

Powiedzia³am mê¿owi ¿e ma byæ "U" i wal maszynk±, bo no¿yczki têpe. Oto co zdzia³a³ Jest ok. Krócej ale U jest
Za³±cznik 5472070
¦licznie jest, m±¿ ma talent

A z tym podcinaniem w³osów, to sama widzisz czemu ja tak narzeka³am po fakcie i teraz radzê innym, ¿e lepiej mieæ kogo¶ do pomocy.
Do tej pory nie wiem jakim cudem mi to wysz³o w miarê prosto i symetrycznie. Chyba tylko dlatego, ¿e nadawa³am kszta³t, a nie skraca³am du¿o

Dlatego te¿ nie lubiê sama obcinaæ z d³ugo¶ci i bojê siê samodzielnie farbowaæ /rozjasniaæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 21:09
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:09   #4576
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oj no wiem przecie¿.
Mój laptop chyba zwyczajnie wzmacnia czerwieñ, a ta "rdzawa rudo¶æ" zginê³a przez to na zdjêciu.



¦licznie jest, m±¿ ma talent

A z tym podcinaniem w³osów, to sama widzisz czemu ja tak narzeka³am po fakcie i teraz radzê innym, ¿e lepiej mieæ kogo¶ do pomocy.
Do tej pory nie wiem jakim cudem mi to wysz³o w miarê prosto. Chyba tylko dlatego, ¿e nadawa³am kszta³t, a nie skraca³am du¿o

Dlatego te¿ nie lubiê sama obcinaæ z d³ugo¶ci i bojê siê samodzielnie farbowaæ /rozjasniaæ.
No ja lubi³am jak mi podcina³ i chyba tak ju¿ zostawiê. Maszynk± idzie mu super.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Jest równo tylko kawa³ek w³osów odstawa³ i tak mo¿e wydawaæ siê nie za bardzo idealnie. Aha i tak wygl±da tafla po Syossie. Od rana jak sp³uka³am i raz umy³am g³owê (u nasady) tak siê france b³yszcz±. Pl±ta³y siê na wietrze, maca³am je non stop a po ponownym rozczesaniu znowu tafla Tylko od tego macania trochê oklap³y, ale ja mam tak zawsze Muszê macaæ gdy s± takie g³adkie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:10   #4577
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

kachula Twoje wlosy wygladaja bosko! jakby wcale nie przeszly rozjasniania
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:15   #4578
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja lubi³am jak mi podcina³ i chyba tak ju¿ zostawiê. Maszynk± idzie mu super.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Jest równo tylko kawa³ek w³osów odstawa³ i tak mo¿e wydawaæ siê nie za bardzo idealnie. Aha i tak wygl±da tafla po Syossie. Od rana jak sp³uka³am i raz umy³am g³owê (u nasady) tak siê france b³yszcz±. Pl±ta³y siê na wietrze, maca³am je non stop a po ponownym rozczesaniu znowu tafla Tylko od tego macania trochê oklap³y, ale ja mam tak zawsze Muszê macaæ gdy s± takie g³adkie
Dobrze, ¿e mê¿ulkowi siê rêce nie trzês±. Bo wtedy by by³o weso³o

A z tym Syossem to we¼ mnie kurde nie ku¶, no!!! Ja ju¿ serio nie mogê nic kupiæ nowego, bo nie mam ani miejsca, ani kasy na to
Szkoda, ¿e nie ma mniejszych próbek tego fluidu, bo bym chcia³a spróbowaæ, a nie wiem, czy u mnie by siê sprawdzi³. Po niektórych silikonowcach w³osy mi siê elektryzuj±. Nie wiem jakim cudem, ale tak mam

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kachula Twoje wlosy wygladaja bosko! jakby wcale nie przeszly rozjasniania
No dok³adnie
Ja siê dziwie jakim cudem jej nie wypad³y jeszcze po tylu farbach w krótkim odstêpie czasu. Widaæ Kachula ma w³oski wytrzyma³e. Albo zaprawione w bojach
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:23   #4579
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kachula Twoje wlosy wygladaja bosko! jakby wcale nie przeszly rozjasniania
S± jeszcze suchawe i mam poniszczone jeszcze koñce tych krótszych w³osów wy¿ej ale jak dam co¶ dobrego na w³osy wygl±daj± super. Na ¿ywo i bez flesza jest masakra bo te odrastaj±ce w³osy po ca³ej g³owie stercz± masakrycznie. W³a¶ciwie nie stercz± co po prostu widaæ ich koñce po ca³ej d³ugo¶ci. Jest ich masa. Du¿o ich uros³o i ka¿dy ma inn± d³ugo¶æ. Np z ty³u mam ca³e malutkie pasmo do wysoko¶ci ucha. I ro¶nie to na wierzchu! Do tego z boku mam kolejne takie. wygl±da jakbym urwa³a sobie w³osy w po³owie g³owy

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze, ¿e mê¿ulkowi siê rêce nie trzês±. Bo wtedy by by³o weso³o

A z tym Syossem to we¼ mnie kurde nie ku¶, no!!! Ja ju¿ serio nie mogê nic kupiæ nowego, bo nie mam ani miejsca, ani kasy na to
Szkoda, ¿e nie ma mniejszych próbek tego fluidu, bo bym chcia³a spróbowaæ, a nie wiem, czy u mnie by siê sprawdzi³. Po niektórych silikonowcach w³osy mi siê elektryzuj±. Nie wiem jakim cudem, ale tak mam

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------



No dok³adnie
Ja siê dziwie jakim cudem jej nie wypad³y jeszcze po tylu farbach w krótkim odstêpie czasu. Widaæ Kachula ma w³oski wytrzyma³e. Albo zaprawione w bojach
Odla³abym Ci próbkê ale moje dzieciê odla³o tego pó³ wiêc chce sobie co¶ jeszcze zostawiæ

I kochana gdybym ci pokaza³a co mi ostatnio wypad³o i jak mam ³yse place przy zakolach to by ci mina zrzed³a. Po Joannie wyci±ga³am gar¶ciami (znowu wiem czemu j± kiedy¶ w br±zach odstawi³am). Po Loreal te¿ wyci±gnê³am dwa odp³ywy Ale koniec z farbami na razie. Mam dobrze i na pewno jak bêdzie jaka¶ korekta to tylko bez amoniakowa.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 21:24   #4580
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Podciê³am sobie w³osy... Moragan mnie zainspirowa³a. Niewiele ale by³o widaæ ró¿nicê. Potem okaza³o siê, ¿e mój sposób z gumkami nie by³ do koñca dobry. Gdy ma siê trudno¶ci z przeniesieniem w³osów przed oczy aby obci±æ równo nie tnij samemu
Mia³am takie schody, ¿e s³oñ by siê zabi³. Tragedia. Te sposoby nie s± dobre dla lasek z krótszymi w³osami ni¿ do pasa

Powiedzia³am mê¿owi ¿e ma byæ "U" i wal maszynk±, bo no¿yczki têpe. Oto co zdzia³a³ Jest ok. Krócej ale U jest
Za³±cznik 5472070
O matko jaka piêkna tafla! !!!

Wstawie Wam jutro zdjêcie moich k³aków... Kurde obok mnie le¿y nagi facet a ja ogl±dam wasze w³osy na telefonie ... dobrze ¿e zasn±³

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-07 o 21:27
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:24   #4581
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
S± jeszcze suchawe i mam poniszczone jeszcze koñce tych krótszych w³osów wy¿ej ale jak dam co¶ dobrego na w³osy wygl±daj± super. Na ¿ywo i bez flesza jest masakra bo te odrastaj±ce w³osy po ca³ej g³owie stercz± masakrycznie. W³a¶ciwie nie stercz± co po prostu widaæ ich koñce po ca³ej d³ugo¶ci. Jest ich masa. Du¿o ich uros³o i ka¿dy ma inn± d³ugo¶æ. Np z ty³u mam ca³e malutkie pasmo do wysoko¶ci ucha. I ro¶nie to na wierzchu! Do tego z boku mam kolejne takie. wygl±da jakbym urwa³a sobie w³osy w po³owie g³owy

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Odla³abym Ci próbkê ale moje dzieciê odla³o tego pó³ wiêc chce sobie co¶ jeszcze zostawiæ

I kochana gdybym ci pokaza³a co mi ostatnio wypad³o i jak mam ³yse place przy zakolach to by ci mina zrzed³a. Po Joannie wyci±ga³am gar¶ciami (znowu wiem czemu j± kiedy¶ w br±zach odstawi³am). Po Loreal te¿ wyci±gnê³am dwa odp³ywy Ale koniec z farbami na razie. Mam dobrze i na pewno jak bêdzie jaka¶ korekta to tylko bez amoniakowa.
u mnie podobnie, masa babyhair ale nie narzekam niech rosna moje malenstwa zdrowo
nakladasz dzis tez ten fluid? zdaj relacje po kilku uzyciach, jutro/w sb bede rossie i kusi mnie zeby go kupic. Najbardziej kusi mnie uzywanie go na noc. Teraz mam tydzien z olejem bo mezus na nocki pracuje to moge szalec
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:31   #4582
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
O matko jaka piêkna tafla! !!!

Wstawie Wam jutro zdjêcie moich k³aków... Kurde obok mnie le¿y nagi facet a ja ogl±dam wasze w³osy na telefonie ... dobrze ¿e zasn±³



Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie podobnie, masa babyhair ale nie narzekam niech rosna moje malenstwa zdrowo
nakladasz dzis tez ten fluid? zdaj relacje po kilku uzyciach, jutro/w sb bede rossie i kusi mnie zeby go kupic. Najbardziej kusi mnie uzywanie go na noc. Teraz mam tydzien z olejem bo mezus na nocki pracuje to moge szalec
No w³a¶nie ja te¿ siê cieszê! Wychodzi mi 2 lata wypadania, wiêc mam prawo wygl±daæ jak postrzêpiona miot³a.
Oto kawa³ek tej miot³y. Reszty wstydzê siê pokazaæ bo tak piêknie zachwalacie taflê
er.jpg

Dziwny kolor bo ¶wiat³o kiblowe

A i fluidu nie nak³adam bo nie bêdê tak myæ g³owy non stop, dopiero farbowa³am... Ale u¿yjê jako od¿ywkê po myciu w weekend.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-07 o 21:32
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:55   #4583
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Odla³abym Ci próbkê ale moje dzieciê odla³o tego pó³ wiêc chce sobie co¶ jeszcze zostawiæ

I kochana gdybym ci pokaza³a co mi ostatnio wypad³o i jak mam ³yse place przy zakolach to by ci mina zrzed³a. Po Joannie wyci±ga³am gar¶ciami (znowu wiem czemu j± kiedy¶ w br±zach odstawi³am). Po Loreal te¿ wyci±gnê³am dwa odp³ywy Ale koniec z farbami na razie. Mam dobrze i na pewno jak bêdzie jaka¶ korekta to tylko bez amoniakowa.
We¼ przestañ, nie chcê ¿eby¶ mi nic odlewa³a

Ja ubolewam nad g³upot± producentów. Jakby zrobili miniaturki (w rozs±dnej cenie, a nie jak Aussie wziê³a ceny miniaturek z kosmosu chyba) to wiêcej kobitek by je kupi³o ¿eby spróbowaæ, a potem by siê rzuca³y na pe³ne wymiary.
Np. ja bym wola³a kupiæ miniaturkê za np. 3-4 z³, przetestowaæ i dopiero kupiæ pe³ne. Bo mi wiele rzeczy nie s³u¿y i szkoda mi wywalaæ kasê w b³oto
Ale ¿e to Polska (i Europa) to takich rzeczy nie ma
Jak ja zazdroszczê Koreankom i Japonkom, bo z tego co niekiedy widzê po blogach, to oni maj± takie maleñstwa "na spróbowanie" na rynku dostêpne...

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
O matko jaka piêkna tafla! !!!

Wstawie Wam jutro zdjêcie moich k³aków... Kurde obok mnie le¿y nagi facet a ja ogl±dam wasze w³osy na telefonie ... dobrze ¿e zasn±³
http://f.ptcdn.info/876/006/000/1372919202-if-o.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb...frzao1_500.gif
http://farm4.staticflickr.com/3666/1...4ed64f6c_o.gif
http://4.bp.blogspot.com/-z9d_kaAm7z...ng_popcorn.gif

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie ja te¿ siê cieszê! Wychodzi mi 2 lata wypadania, wiêc mam prawo wygl±daæ jak postrzêpiona miot³a.
Oto kawa³ek tej miot³y. Reszty wstydzê siê pokazaæ bo tak piêknie zachwalacie taflê
Za³±cznik 5472095

Dziwny kolor bo ¶wiat³o kiblowe

A i fluidu nie nak³adam bo nie bêdê tak myæ g³owy non stop, dopiero farbowa³am... Ale u¿yjê jako od¿ywkê po myciu w weekend.
Moje w³osy wygl±daj± tak samo, a nie robi³am z nimi tyle tego co ty... Ja jedynie farbujê, z czego przewa¿nie samiu¶kie odrosty, a i tak mam pe³no takiego badziewia na g³owie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 22:03   #4584
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
O matko jaka piêkna tafla! !!!

Wstawie Wam jutro zdjêcie moich k³aków... Kurde obok mnie le¿y nagi facet a ja ogl±dam wasze w³osy na telefonie ... dobrze ¿e zasn±³
padlam
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 22:04   #4585
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Moje w³osy wygl±daj± tak samo, a nie robi³am z nimi tyle tego co ty... Ja jedynie farbujê, z czego przewa¿nie samiu¶kie odrosty, a i tak mam pe³no takiego badziewia na g³owie
Ale to nie od zniszczeñ (no te 90% bo 10% to farby) tylko od 2lat, ba! od ponad 2 lat wypada³y mi w³osy gar¶ciami i odrasta³y jednocze¶nie. St±d taki "w³osowy Braille". Tobie wiêc musz± te¿ odrastaæ te wypadaj±ce. A skoro masz pe³no to chyba w³osy gubi³a¶ wcze¶niej ale mo¿e tego tak nie widzia³a¶?

Dobra spadam spaæ, bo ziewam jak g³upia. Do tego dzieciak mnie podkablowa³, ¿e mam czas i jurto idê z przedszkolem do kina jako jeden z opiekunów. Ech... Dobranoc.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 22:06   #4586
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance genialnie podsumowalas Morgan no leze i kwicze hahahahahahahahahahahahaa aa.... ale znam to skads

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Kachula to zazdroszcze bo ja leb codziennie myje :/
na co do kina lecicie?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 22:19   #4587
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to nie od zniszczeñ (no te 90% bo 10% to farby) tylko od 2lat, ba! od ponad 2 lat wypada³y mi w³osy gar¶ciami i odrasta³y jednocze¶nie. St±d taki "w³osowy Braille". Tobie wiêc musz± te¿ odrastaæ te wypadaj±ce. A skoro masz pe³no to chyba w³osy gubi³a¶ wcze¶niej ale mo¿e tego tak nie widzia³a¶?

Dobra spadam spaæ, bo ziewam jak g³upia. Do tego dzieciak mnie podkablowa³, ¿e mam czas i jurto idê z przedszkolem do kina jako jeden z opiekunów. Ech... Dobranoc.
To musia³y mi wypadaæ ca³e ¿ycie Mam tak odk±d zaczê³am zwracaæ uwagê na w³osy. Tylko przy ciemniejszych to bardziej widaæ.

¦pij s³odko

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance genialnie podsumowalas Morgan no leze i kwicze hahahahahahahahahahahahaa aa.... ale znam to skads
http://i558.photobucket.com/albums/s...84V1r16ebf.gif
http://24.media.tumblr.com/aa88dd559...5nyao1_400.gif

Do us³ug, jak monitor opluty to osi±gnê³am cel
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 22:22
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 22:22   #4588
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

przeciez wlosy wypadaja cale zycie nie da sie chyba zrobic tak aby ani jedne nie wypadl przez cale zycie co nie? czy chrzanie glupoty?


moj lapek to juz od jakiegos czasu ocieka non stop slina, jak widze ze sie porozumiewanie gifami zamiast slowem pisanym to mam ubaw po pachy
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-07, 22:26   #4589
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Goldika, mi chodzi³o o to, ¿e tak mocno wypada³y.
Nie da siê zatrzymaæ jednego w³osa od narodzin do ¶mierci, bo maj± jaki¶ tam czas ¿ycia zaprogramowany (jak ka¿da komórka w organizmie).

To siê cieszê, ¿e monitor zapluty
No bo gify s± o wiele lepsze w wyra¿aniu uczuæ, ni¿ s³owo pisane. Bo jak mam napisaæ "tarzam siê ze ¶miechu" to lepszy przekaz bêdzie przy pokazaniu tego na gifie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 05:40   #4590
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance genialnie podsumowalas Morgan no leze i kwicze hahahahahahahahahahahahaa aa.... ale znam to skads

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Kachula to zazdroszcze bo ja leb codziennie myje :/
na co do kina lecicie?
Nie wiem czy w ogóle to bêdzie film. Historia z³otej kaczki czy co¶. Ale to opisywali bardziej jak przedstawienie... Sama nie wiem. Mam i¶æ bo siê mojego synka boj±. Pierwsze takie wyj¶cie jego i st±d obawy. Znaj±c go to s³uszne

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To musia³y mi wypadaæ ca³e ¿ycie Mam tak odk±d zaczê³am zwracaæ uwagê na w³osy. Tylko przy ciemniejszych to bardziej widaæ.

¦pij s³odko



http://i558.photobucket.com/albums/s...84V1r16ebf.gif
http://24.media.tumblr.com/aa88dd559...5nyao1_400.gif

Do us³ug, jak monitor opluty to osi±gnê³am cel
Wierz mi kochana, przy ciemnych to nic nie widaæ jak przy blondzie. Tragedia. Jeszcze jak siê to wszystko podsuszy³o tymi blondami to ju¿ w ogóle masakra.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.