Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-31, 09:32   #3121
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość

A co z tą metorytkowa nie tak? Chciałam próbować bo to niby jako serum jest na stronie.. nie warto?
Ja nie widzę jej działania, ani mnie nie rozświetla, ani makijaż dłużej nie wytrzymuje, ani nie ujednolica cery, ani nic nie robi optycznie z porami, a na dodatek mnie wysusza i po nałożeniu mam uczucie ściągnięcia cery. Próbowałam używać pod podkład i nic, próbowałam mieszać z podkładem i nic. Rozświetlenia też nie widzę

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się Wam przyznać, że poległam na polu antyperspirantów bez aluminium. Próbowałam 3. Uriage, Nivea i Alterra. Uriage i Alterra są porównywalne. Nivea odrobinę lepsza. Niestety, mimo, że nie miałam zwiększonej potliwości, to wieczorem miałam wrażenie, że na ubraniach czuć pot. No i kupiłam moją V z aluminium
echh może kiedyś podejmę kolejną próbę.
Od 3 tygodni używałam Alterry i przedwczoraj jej podziękowałam i wróciłam do Rexony. Nigdy u siebie nie czułam potu, nigdy się nie pociłam, antyperspiranty używałam raczej profilaktycznie i dla psychicznego spokoju, a po Alterze po godzinie max dwóch normalnie siebie czuję

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ehh no i muszę go kupić nie mam wyjścia to jak już minie szał wyprzedaży, w sklepach się uspokoi i spadnie mi gotówka z nieba ruszam na szanelowe łowy
Hahahaha będziemy się szanelić, będzie mi lżej jak pomyślę, że nie tylko ja go kupię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:32   #3122
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że nie 😐
Nie chciałabym też tutaj stawiać jakieś diagnozy, nie jestem lekarzem. Mnie kiedyś też nawalalo polowe twarzy, zrobili mi rtg i okazało się że mam zapalenie zatoki szczękowej. Dopiero antybiotyk załatwił sprawę. Symptomy są czasem identyczne w wielu przypadkach.
Na pewno musisz iść do lekarza, jak Ci nie przejdzie.
Mimo wszystko, życzę zdrówka i powiększenia kolekcji perfum w Nowym Roku
Ja raz miałam zapalenie jakieś to mi policzek spuchł i musieli mi zęba rozwiercać żeby rope zdjąć ale wtedy naprawdę ten ból był nie do zniesienia, lezałam i płakałam i jeszcze bym tak poleżała gdyby nie mój chłopak ( były już ) zaciągnął mnie do lekarza i ściągali rope i dostałam antybiotyk ale wtedy to już hardkor był bo byłam spuchnięta jak chomik.
Bardzo dziękuję za życzenia, z tymi perfumami to już mam chyba wszystkie które mi się podobają, chociaż wczoraj ciemną nocą wymieniłam się z poziomką naszą i przyleci do mnie Prada Candy . Ode mnie również najlepsze życzenia na Nowy Rok .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:43   #3123
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Obdzwoniłam wszystkie Sephory w Łodzi i w żadnej nie mają palet szkatułkowych Sephora Brilliant ani Wonderful Colours. Myślicie że warto kupić te drugie online? Bo nie przetestowałam i byłby zakup w ciemno.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:44   #3124
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Przejrzałam wyprzedaż S, załadowałam koszyk, przemyślałam sprawę i usunęłam wszystko Potem jeszcze chciałam jakiś zestaw Chloe ale nie wiem który, więc nie bierę nic
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:46   #3125
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś Corsodyl który polecała Anoli i będę płukać . Co do ubezpieczenia niestety pod nikogo się nie mogę podpiąć . To trochę skomplikowana sytuacja z tym ubezpieczeniem ale mam nadzieje, że za jakiś czas się rozwiąże w końcu.
Kurcze szkoda, że ten NC15 za jasny, a może najpierw weź próbkę albo niech Cię pomalują na miejscu i zobacz? Albo tym pro longiem?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



Ups . A samo to zapalenie da rade przejść?
Rozumiem. Miałam kiedyś podobnie, a nie uśmiechało mi się samej składek opłacać. Trzymam kciuki za rozwiązanie sytuacji i dużo zdrowia. Zapalenie okostnej ot tak nie przechodzi.

Może mi się uda po weekendzie skoczyć, zakupy w stacjonarce można też do 30 dni wymieniać?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:50   #3126
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja raz miałam zapalenie jakieś to mi policzek spuchł i musieli mi zęba rozwiercać żeby rope zdjąć ale wtedy naprawdę ten ból był nie do zniesienia, lezałam i płakałam i jeszcze bym tak poleżała gdyby nie mój chłopak ( były już ) zaciągnął mnie do lekarza i ściągali rope i dostałam antybiotyk ale wtedy to już hardkor był bo byłam spuchnięta jak chomik.
Spróbuj ciepły termofor w polarku przyłożyć do buzi. Taki nie za gorący, żeby policzka nie poparzył i poleżeć w łóżku
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:58   #3127
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pewnie że się liczy denko to denko

a co do bazy to mówimy o tej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-primer.html
mnie zapycha strasznie wiec nie mogę jej używać częściej niż raz na dwa tygodnie Aniyam też z niej nie zadowolona. Jeżeli chcesz, to mogę Ci podesłać odlewkę to sobie wypróbujesz
A
potrzebujesz pojemnik?




Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Lubi malować i niestety zwraca uwagę na takie szczegóły Ale czasem mi pomaga i mogę go zapytać o milion babskich spraw związanych z kolorem itp. A że po pracy pomaga ojcu w warsztacie samochodowym i maluje auta, to wczoraj zaciągnęłam go, żeby mi lakier hybrydowy ściągnął z paznokci. A jak mi zmatowił płytkę, ho ho Później poprawiał paznokcie, które ja sama matowiłam u jednej ręki i jeszcze mi się dostało, że chyba jestem ślepa, bo w kilku miejscach nie jest zmatowione

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------


Uwielbiam ten zapach Jest naprawdę boski i jestem w nim zakochana
Mój brat szybciej i ładniej nauczył sie robić hybrydy niż jego dziewczyna
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 10:07   #3128
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja nie widzę jej działania, ani mnie nie rozświetla, ani makijaż dłużej nie wytrzymuje, ani nie ujednolica cery, ani nic nie robi optycznie z porami, a na dodatek mnie wysusza i po nałożeniu mam uczucie ściągnięcia cery. Próbowałam używać pod podkład i nic, próbowałam mieszać z podkładem i nic. Rozświetlenia też nie widzę



Od 3 tygodni używałam Alterry i przedwczoraj jej podziękowałam i wróciłam do Rexony. Nigdy u siebie nie czułam potu, nigdy się nie pociłam, antyperspiranty używałam raczej profilaktycznie i dla psychicznego spokoju, a po Alterze po godzinie max dwóch normalnie siebie czuję



Hahahaha będziemy się szanelić, będzie mi lżej jak pomyślę, że nie tylko ja go kupię
Antyperspirant musi dawać poczucie komfortu, jak czujesz pot to lipa totalna. Z drugiej strony ja już tyle lat lecę na aluminium, że strach trochę.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Spróbuj ciepły termofor w polarku przyłożyć do buzi. Taki nie za gorący, żeby policzka nie poparzył i poleżeć w łóżku
Z tym rozgrzewaniem, to ja nigdy nie wiem jak robić. Bo jak stan zapalny jest, to nie powinno się nagrzewać, a chłodzić.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:20   #3129
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To może ten http://mintishop.pl/product-pol-1184...ia-cieni-.html chociaż jak dla mnie one wszystkie ujowe, wielkie jakieś takie .
Czyli, że hakuro do ??
Ja mogę wziąć też inne, to nie tak, że ma być hakuro i już

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Poogladaj sobie jakies filmiki na youtube - polecam recenzje konkretnych pedzli, np. wyszukaj zestaw do oczy Zoeva, moze Real Techniques itp.

Kazda z nas kiedys zaczynala, niczym sie nie przejmuj
Tak zrobię

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
OK. Dzięki.W takim razie chyba zamówię tylko paletę,choć nie tę,na którą liczyłam. Z notatnikowej tylko połowa mi się przyda. Szkoda, że nie wchodzi na to żaden kod

Dla początkujących pędzlomaniaczek wklejam real photo Hakuro i Sigma.
Dziękuję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:20   #3130
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czyli, że hakuro do ??
Ja mogę wziąć też inne, to nie tak, że ma być hakuro i już

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Tak zrobię
Nie no ja nie wiem bo doocznych z hakuro do rozcierania chyba nie posiadam, mam do twarzy i bardzo sobie chwale .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:20   #3131
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Mi na koncie sklepu S. aktualizowano liczbę transakcji i punktów, ale statusu mi nie zmienili. Porażka
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 10:21   #3132
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To jaki kształt Ci będzie najbardziej odpowiadał to niestety dopiero przy używaniu wyjdzie. Mi najbardziej odpowiadają właśnie typu Zoeva 227, Hakuro h79
http://mintishop.pl/product-pol-381-...ji-cieni-.html

Masz też szpiczaste o okrągłym przekroju, ale one dla mnie bardziej do precyzyjnego nakładania od razu z rocieraniem są, do rozcierania tak średnio.

Już pisałysmy wcześniej, ze najlepiej wziąść zestaw z zoevy nie ma tam pierdyliarda identycznych pędzli, dobra jakość i stosunek ceny do ilości.




eee to ja nawet jak żona holiłudu nie wyglądam Napięło mi skórę , ale nie wiem czy to nie ze ścigniącia po prostu, ale tuningu nie zauważyłam

Ja jestem chyba zbyt mało odpo9rna na takie teksty, bo to conajmniej brzmi jakbym zaciągała kredyty na Korsa, dzieciom z garnka odejmowała itp. Mój Tż zresztą ma podobne podejście, tylko on z kolei komentuje moją siostrę że jak można narzekać, ze się kasy nie ma a kupować spodnie za 300 zł Nie czaje takiego gadania, każdy ma swoje rzeczy w które chce inwestować, a to ze nie rozumie się czegoś to nie znaczy ze to jest głupie itp.



O tak ja kiedyś usłyszałam, ze chyba za dużo zarabiam skoro takie torebki kupuje co to za tekst, nie wiem czy to zawiść czy to zazdrość itp, tym bardziej, że zazwyczaj takie komentarze nie są od osób których nie stać. Tylko od takich których stać jak najbardziej tylko wiecznie im na wszystko szkoda i ładują w przysłowiową skarpetę.






ooo to nie zła przepaść kolorystyczna.
To po nowym roku zerknę na te zestawy zoevy i chyba się na nie zdecyduję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:23   #3133
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A
potrzebujesz pojemnik?






Mój brat szybciej i ładniej nauczył sie robić hybrydy niż jego dziewczyna
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:23   #3134
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi na koncie sklepu S. aktualizowano liczbę transakcji i punktów, ale statusu mi nie zmienili. Porażka
Ale jaja z ta S. Tyle kasy wydać i jeszcze tak długo trzeba czekać...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:37   #3135
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie no ja nie wiem bo doocznych z hakuro do rozcierania chyba nie posiadam, mam do twarzy i bardzo sobie chwale .
Aha
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:53   #3136
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny!

Życzę Wam szampańskiej zabawy i wszystkiego czego tylko zapragniecie w nadchodzącym roku



__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:55   #3137
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pisałam wyżej: Chilled on Ice, Let's Skate i Stormy Pink

Ja nie mogłam kupić w stacjonarce kiedy chciałam, teraz to już wszystko poopłacałam i czekam. Obym miała wszystko w boxie, nie jakieś braki...
Na kupon już na pewno uzbierałam tymi zakupami, pozostaje tylko czekać aż go aktywują.

D for Danger jest piękna Mam

Ja będę miała 4 teraz. Zastanowię się jak przyjdzie czy chcę oddać połówkę
Masz może Camel Coat? Mam kliknięty i myślę czy opłacać...



Uff, nie kusi... Oprócz La Praire of kors - okazja życia

Zazdraszczam D for danger... wierze, że swoja tez kiedyś upoluję
A paint poty wybrałaś śliczne

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to nie ładnie ... ale przynajmniej kupiłaś to co chciałaś

Nieładnie, ale ja już przyzwyczajona dlatego dziękuje mocom, które stworzyły sklepy online



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


to poszalały z próbkami ale to zawsze tak jest podczas wyprzedaży

no szaleństwo aż się chce tam wracać na kolejne wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość


Potwierdzam, wchodzi zniżka a gratis dziki tłum. Próbek niet, za to piękne zachowanie sprzedawczyń. Jak zapytałam o coś usłyszałam cytuję: co? także takie tam standardy, luksusy, za własne pieniądze. W ostatni dzień wykorzystywałam kupon 40zł Chciałam spróbować w końcu podkład StudioFix i wzięłam NW15 czy on będzie różowe tony wybijał? NC15 mi się za jasny wydawał

Jak dla mnie to D. w SCC przestał istnieć w ogóle na D. sie wypięłam, ale na ten konkretny to już totalnie
Byłam pewna, że to ja mam takiego pecha do wrednej baby za kasą,ale skoro to reguła, to ja juz tam nie pójdę... chyba,że po MACa z kuponem


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Patrzcie co znalazłam na innym wątku
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1225

Czyli wychodzi na to, że pomadki MAC można dorwać ze zniżką w stacjonarnym D

Można tylko trzaba się spieszyć, bo dziki tłum wszytsko wykupi
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:58   #3138
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Już mam od rana humor zepsuty Przyszły mi właśnie buty z Zalando, a że u rodziców jestem to od razu mama przyleciała co to co to i jak zobaczyła markę to już się komentarze zaczęły Wyszła tylko i dalej komentuje "to sie nazywa biedny student, torebki Korsa, buty Korsa itp " .Odechciało mi się już tych butów szczerze mówiąc...







Super wyglądasz Widzę same laski na tym wątku

Czy ta sukienka ma odkryte plecy i jest z asosa?



Nic się przed nim nie ukryje




ufff mam twarz ale w sumie nie wiem czy zadziałała bo nawet nie wiem co ona ma robić



Właśnie miałam pisać po co to zagranie, bo przecenili szminki mini MJ i zestaw too faced mini tusz i bronzer, a ich już jakiś czas nie ma
Zawsze tak dziady robią i wtedy większość osób myśli, że się spóźnili - te mini MJ były wyprzedane miesiąc temu i nigdzie ich nie ma w całej W-wie, sprawdzałam kilka razy w różnych S.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Kaszańska ta wyprzedaż Nic nie kusi, to co kusi to wiadomo, że ściema, bo od dawna tego nie ma
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:03   #3139
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny, nie wiem czy będę miała jak napisać później więc życzę Wam udanych imprez sylwestrowych Niech nadchodzący rok przyniesie Wam same dobre chwile, niech się spełnią Wasze marzenia! I żeby S i D często, pozytywnie nas zaskakiwały
Życzę Wam wspaniałych wyjazdów dalekich ️i bliskich podwyżek w pracy (a nie obowiązków), a tym którzy marzą o tym, życzę powiększenia rodziny!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 11:07   #3140
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Życzę Wam szampańskiej zabawy i wszystkiego czego tylko zapragniecie w nadchodzącym roku



Dziękować 😙😙
Dla Ciebie również wszystkiego naj, dla synka też

Z tego miejsca wszystkim dziewczynom życzę udanej zabawy i pomyślności w 2016 roku🎈🎉🎊🎆🎇🍸🍺🍻🍷
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:09   #3141
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

TAK się czaiłam na algenista i co pstro wszystko wykupione ;((((((
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:17   #3142
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Never, napiszesz mi coś o Angel Sucree, bo polecany przez Ciebie Narciso jest super Przeszukałam kilka wątków i jedyne co znalazłam to Twoją odpowiedź, że jesteś z niego zadowolona. A pewnie w perfumerii nie będzie testera
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:18   #3143
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Heeej, gdybyście miały porównywać, to który jest lepszy z BB (ja się po CC Chanel strasznie świeciłam, a mam suchą skórę):
- Diorskin Nude BB Creme
- Givenchy Teint Couture Balm
- Givenchy Hydra Sparkling Nude Look BB Cream?
Zastanawiam się nad nimi. Miałam już BB EL i Smashbox, ale chciałam wypróbować któryś z podanych.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:26   #3144
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A
potrzebujesz pojemnik?

pojemniczek mam taki jak w S dają na odlewki

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Życzę Wam szampańskiej zabawy i wszystkiego czego tylko zapragniecie w nadchodzącym roku



dziękuję i dla wszystkich Was także szampańskiej zabawy do białego rana oraz aby 2016 rok okazał się najlepszym rokiem Ever
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:28   #3145
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

mój nowy, wyprzedażowy skarb, drugi od lewej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151231_121300(0).jpg (54,9 KB, 42 załadowań)
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:28   #3146
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Heeej, gdybyście miały porównywać, to który jest lepszy z BB (ja się po CC Chanel strasznie świeciłam, a mam suchą skórę):
- Diorskin Nude BB Creme
- Givenchy Teint Couture Balm
- Givenchy Hydra Sparkling Nude Look BB Cream?
Zastanawiam się nad nimi. Miałam już BB EL i Smashbox, ale chciałam wypróbować któryś z podanych.
ja miałam tylko Givenchy Teint Balm i mogę z całego serca polecić. też mam suchą skórę, fajnie nawilża, wyrównuje koloryt i jest po prostu boski reszty nie miałam wiec niestety nie pomogę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:40   #3147
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Never, napiszesz mi coś o Angel Sucree, bo polecany przez Ciebie Narciso jest super Przeszukałam kilka wątków i jedyne co znalazłam to Twoją odpowiedź, że jesteś z niego zadowolona. A pewnie w perfumerii nie będzie testera
A znasz cukrowego z 2014 roku? Bo one się za wiele nie różnią. Do Angela klasyka nie jest podobny, tzn. słodycz jest ta sama ale nie ma w nim tej piwnicznej paczuli wiec jest bardziej przystępny. Ja bym na Twoim miejscu brała, to bardzo fajny słodziak .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:40   #3148
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ma któraś bieliznę od Heidi Klum, może coś o niej powiedzieć?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:42   #3149
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:46   #3150
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówienie Sampar i naszyjnik.
Ale super naszyjnik fajowy

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
moje grudniowe denko
Wow! super
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.