Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 13:16   #2101
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Agatau ja też dopisuje się do tych nielicznych moje włosy ponoć kręciły się jako dziecko ale po pierwszym ścięciu w wieku 1,5 roczku wszystko im się odmieniło na dobre



No nie wiem albo mam coś z monitorem w pracy albo nie jest tak źle



No na tych zdjęciach to jak dla mnie to nie ma tragedii, nawet bardzo fajnie, zdecydowanie lepiej niż przed farbowaniem

Bunny twoje włosy to nic więcej tylko

Dziewczyny dlaczego wy tak kusicie tymi lokami/falami ja zawsze chciałąm mieć takie loczki ale nigdy mi nie wychodziły, ostatnio je opanowałam że się trochę pokręcą ale muszę wtedy siedzieć w termolokach na głowie, a może macie też jakiś cudowny sposób na proste jak drut włosy żeby były takie piękne i falowano/kręcone jak u Cascady albo Buny

Acha i jeszcze jedno mam do Was pytanie, niby jestem na bieżąco i czytam i jestem z Wami, dlatego proszę nie krzyczcie jak zadam pytanie jak gamoń który jest tu pierwszy raz ale czy któraś z Was testowała może http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...%3Divns&itbs=1 albo http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...%3Divns&itbs=1 tak się zastanawiam nad nimi byłam dzisiaj w czasie pracy coś załatwić i na szybko weszłam do rossmanna i właśnie mnie zaciekawiły, a że chciałabym coś już w końcu kupić i pofarbować to pytam Was acha i może wiecie jaką ma wodę?
Dziękuję slicznie za opinię
A te brillance maja wodę prawdopodobnie 9% ale zanim kupisz to spójrz w pudełku czy nie pisze na butelce z utleniaczem- schwarzkopf zawsze podaje. Jak mają 9% to śmialo bo rozjaśni o 2-3 tony.
Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Dzięki Odczekałam niby 2 tygodnie ale teraz jak sobie pomyśle to właściwie dobrze, że nie wyszło Podoba mi sie ten co mam teraz

Od dawna się noszę ze spróbowaniem tego bo moej włosy są takie niby falowane niby lekko kręcone a ja zawsze prostuję Tylko nie mam ani pieluszki ani ręczników specjalnych myślałam żeby użyć takiej dużej koszulki zwykłej bawełnianej
Próbuj co cie to kosztuje ja użyłam koszulki tż wczoraj i na razie przy niej zostane bo nie mam pieluch.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:16   #2102
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Princeska nie jest wcale tak zle
Blond Bunny no i mnie chyba zeżre z zazdrości Śliczne, gęste falki!
Mysia Ja pamiętam jak przed jakims weselem mi fryzjerka robiła loki. Mówiłam ze nie chce takich małych tylko większe. Włoski miałam dosc długie, tez tak do piersi właśnie, a tak mi poskręcała ze miałam dosłownie afro na głowie w wersji z duzych loków
I pewnie Ci jeszcze wciskała, że się rozkreca i beda takie, jakie chcesz?

mnie nie robiła loków fryzjerka, oo nie, nigdy bym się fryzjersce nie dała uczesac, nawet na studniówkę. Jak widziałam nieraz, co frzyjerzy robią kobietom na głowach, to pożal się boze. Zawsze się cięłam, farbowałam i układałam sama. A jak którykolwiek zabieg zrobiłam u frycka, to zawsze był płacz. Mam urazę


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
I jeszcze glupie pytanie
Gdzie można kupić pieluchy takie szmaciane dla dzieci chyba tetrowe to sie nazywa tak???
te laksi się gapiły, bo można Ci pozazdrościc- długosc, gestosc, kręcone i jeszcze zadbane, a niejedna marzy o takim jasnym, wiec co się dziwisz, trzeba było sie odwrócic i powiedziec: dziękuje

ja pieluchy tetrowe kupowałam w tesco na samie, tansze niz na dzieciecych a takie same.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
oglądałam kiedyś program i wypowiadali się specjaliści (z czym zresztą się zgadzam, ale przecież możesz mieć swoje zdanie ), że ciężej oduczyć malucha załatwiania się w pieluchę, bo jak ma pieluchę to ma ciągle sucho i nie woła.. Nasi rodzicie, też nie mieli dostępu do innych pieluch jak te tetrowe i dawali sobie radę
Zresztą nie mam na razie bobaska - to i tak mówię, pożyjemy zobaczymy
moj syn chodził w jednorazowych, bo przy tetrze, to trzeba było prac te kupy, wymaczac, gotowac, a po jendym uzyciu do wymiany bo inaczej krostki i odparzenia. A jak miał roczek moze troche ponad sam zrezygnowął z pieluszek, zaczał wołac mama ee, jakis czas pozniej na siusiu i całkiem z pieluch zrezygnowalismy. Teraz ma 2,5 roku i w nocy juz woła na siusiu. Zawsze uwazałam, ze dziecko samo zrozumie, a nie ze ja go bede meczyc moczeniem się w pieluchę.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:17   #2103
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak z tym sie zgodze pieluszki pampers sa przyjemne dla malca ale i wygodne dla mamy a dziecko jesli wczesnie sie zacznie uczyc na nocnik to nie ma problemu...pomysl ze taki niemowlak robi kilka kupek na dzien i te pieluchy trzeba by bylo prac a pozniej wygotowac i posuszyc ....i miec ich mase no niestety

wole pampers nic nie czuc dziecko nie ma dyskomfortu i pupa zdrowa.
Też fakt. No ale.. będę sie martwić o to jak już będę miała maluszka

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
na tych zdjeciach to ty!! ja myślałam ze jakaś modelka!!! wlosy super i gęste,a jaka figura super ja to mam cienkie te swoje wlosy
z tą modelką to trochę przesadziłaś ale dzięki za komplement
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:17   #2104
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Acha i jeszcze jedno mam do Was pytanie, niby jestem na bieżąco i czytam i jestem z Wami, dlatego proszę nie krzyczcie jak zadam pytanie jak gamoń który jest tu pierwszy raz ale czy któraś z Was testowała może http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...%3Divns&itbs=1 albo http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...%3Divns&itbs=1 tak się zastanawiam nad nimi byłam dzisiaj w czasie pracy coś załatwić i na szybko weszłam do rossmanna i właśnie mnie zaciekawiły, a że chciałabym coś już w końcu kupić i pofarbować to pytam Was acha i może wiecie jaką ma wodę?
ja testowałam... wychodził rudawo ale jak było lato słonce załatwiło sprawę, strasznie piecze na głowie gorzej niz utleniacz 12% możesz spróbować zostawia fioletowy poblask,który sie spłukuje on ma wodę 9% maksimum , a nawet słyszałam ze 8%
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:45   #2105
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie

Mi się kolor nie podoba, jest za szaro...
i zle wygladam w takim kolorze
no nic ide zaraz szorowac wlosy

Edit:
co myslicie o tym http://allegro.pl/goldwell-rich-repa...406247292.html ??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:46   #2106
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kochane jestem zła i załamana... porównywałam zdjęcia z 26.09 i zrobione niedawno i wiecie że długość mi sie nie zmieniła jak bylo 45 maksymalnie 47 na niektórych tak jest kurcze one sie tak kruszą czy co obliczylam że od tego czasu urosło mi 5-6cm.. to gdzie to jest powinnam mieć już spokojnie 50 cm ....
tu macie foki do porównania,nawet w tym samym sweterku
1-z 26 września
2-to co robiłam w tamtym tygodniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P260910_17.26_[01].jpg (113,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0305.jpg (98,3 KB, 83 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-01-19 o 13:48
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:57   #2107
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie

Mi się kolor nie podoba, jest za szaro...
i zle wygladam w takim kolorze
no nic ide zaraz szorowac wlosy

Edit:
co myslicie o tym http://allegro.pl/goldwell-rich-repa...406247292.html ??
ja bardzo chwale te kosmetyki i cenie moja fryz ich uzywa

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kochane jestem zła i załamana... porównywałam zdjęcia z 26.09 i zrobione niedawno i wiecie że długość mi sie nie zmieniła jak bylo 45 maksymalnie 47 na niektórych tak jest kurcze one sie tak kruszą czy co obliczylam że od tego czasu urosło mi 5-6cm.. to gdzie to jest powinnam mieć już spokojnie 50 cm ....
tu macie foki do porównania,nawet w tym samym sweterku
1-z 26 września
2-to co robiłam w tamtym tygodniu
no faktycznie sa rowne prawie moze sie krusza a jak oceniasz stan swoich koncowek tak wlasnie 5 cm koncowek suche sa?? jak dlugo dbasz o wloski??
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 14:01   #2108
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

princeska,przedobrzyłas ale ten szary to się spłucze i zżołknie szybko, choc rozumiem Cię, bo mnie tez chocby jedno szare pasmo doprowadza do sząłu..

kotka, przecież widac, że troche urosły- niedużo, ale są dłuzsze o te 3 cm. Na pierwszym zdjęciu sięgają znacznie przed tą linię pasa sweterka a na drugim już za.

Pewnie Ci się troszkę przez to cieniowanie wykruszają, albo to jest Twoja maxymalna długośc, niektórzy nie moga zapuscic nawet za ramiona.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:09   #2109
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kochane jestem zła i załamana... porównywałam zdjęcia z 26.09 i zrobione niedawno i wiecie że długość mi sie nie zmieniła jak bylo 45 maksymalnie 47 na niektórych tak jest kurcze one sie tak kruszą czy co obliczylam że od tego czasu urosło mi 5-6cm.. to gdzie to jest powinnam mieć już spokojnie 50 cm ....
tu macie foki do porównania,nawet w tym samym sweterku
1-z 26 września
2-to co robiłam w tamtym tygodniu

Nie no, są dłuższe. Może faktycznie trochę sie kruszą, ale mam wrażenie, że lepsza jest ich kondycja niż we wrześniu - więc pewnie będzie coraz lepiej. Główka do góry
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:12   #2110
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska przesadzasz trochę nie jest zle, choc rozumiem Cie bo ja po tej Londzie nawet nie próbowalam szorowac tak mi sie kolor nie podobal, czułam się jak stara baba

kotka pewnie końcówki Ci sie krusza, bo przeciez odrost masz co miesiąc malujesz
Ale urosły trochę przeciez widac

Yatamanka no modelka jesteś jaki nic, tłuszczu chyba w ogóle nie masz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:16   #2111
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kurcze.. ja cos przeoczyłam! gdzie te zdjęcia Yattamanki?!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 14:17   #2112
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska przesadzasz trochę nie jest zle, choc rozumiem Cie bo ja po tej Londzie nawet nie próbowalam szorowac tak mi sie kolor nie podobal, czułam się jak stara baba

Yatamanka no modelka jesteś jaki nic, tłuszczu chyba w ogóle nie masz
Ja tak miałam po kopenhadze - osiwiała babinka
Teraz jest fajny kolorek i odrostu praktycznie nie widać jak trochę się podkuruję to zrobię zdjęcie i wam pokażę.
Myślę nawet, że jak będę robiła odrosty kiedyś tam to skłaniałabym się ku Excellce Baby blond (tak to się chyba nazywało?) - odrosty, a resztę zmalaksować z woda i zostawic na 5 min by kolor był bardziej taki jak ma Snow..

Co do komplementu to bardzo dziękuję, ale ja uważam inaczej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:18   #2113
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A gdzie masz tłuszcz? Chyba Ci go brakuje

mysia
zdjecia były kilka stron temu, nie pamietam gdzie, Yatamanka wstaw znowu daj nacieszyc oko
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:20   #2114
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kurcze.. ja cos przeoczyłam! gdzie te zdjęcia Yattamanki?!
Pokazywałam parę stron wcześniej bo Agatka mówiła, że zaraz się okaże, że wszystkie jesteśmy kręconowłose, a prostowłosych nima No to pokazałam jakie mam druty proste i jakie kiedyś były gęste i długie

Mam wrażenie, że wieki miną zanim mi włosy odrosną na taką długość

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A gdzie masz tłuszcz? Chyba Ci go brakuje

mysia
zdjecia były kilka stron temu, nie pamietam gdzie, Yatamanka wstaw znowu daj nacieszyc oko
Mam grube uda, nie wiem czy zauważyłaś (proporcjonalnie w stosunku do reszty ciała), cellulit na tyłku i mikry biust - więc nie jest tak różowo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:20   #2115
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pokazywałam parę stron wcześniej bo Agatka mówiła, że zaraz się okaże, że wszystkie jesteśmy kręconowłose, a prostowłosych nima No to pokazałam jakie mam druty proste i jakie kiedyś były gęste i długie

Mam wrażenie, że wieki miną zanim mi włosy odrosną na taką długość
Bardzo geste, czyli prostowłose to juz ja, Ty, Princeska i marejta
Ale i tak przewazaja te kręcone, nas jest mniej

Mysle że jak bedziesz normalnie podcinala to rok i urosna

Jakie grube uda, Kobieto, grubych ud nie widzialas
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:21   #2116
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kicia
Kochana moim okiem to przybylo im ale nie wiele. Ja to bym je obciela na prosto, wtedy wlosy zawsze lepiej rosna. Moze podetnij ze 2 cm i wcieraj w koncowki serum joanny albo jedwab. Ale tylko w koncowki aby je zabespieczac.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:24   #2117
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja narazie przezyje z takimi,najwzyej za miesiac zrobie Ecellką jak sie troche kolor wyplucze, bo teraz to pewnie by mi wyszly zielone
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:31   #2118
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no faktycznie sa rowne prawie moze sie krusza a jak oceniasz stan swoich koncowek tak wlasnie 5 cm koncowek suche sa?? jak dlugo dbasz o wloski??
no właśnie!!!! szok tak na pewno się kruszą bo jak zchodziłam z brązowego pod spodem to na końcu dałam pasemka rozjaśniaczem rozjaśniło ale na bank do 5cm od dołu sie kruszą... co teraz robić??? regeneruje włosy już rok... w sumie tak bardzo mocno od marca 2010 (czyli maski,oleje,tabletki) widzę różnice w ich jakby to powiedzieć jakości że sie nie puszą jak siano mogę nie wyprostować i są ładne (na tych zdjęciach nie prostowane) ale tak jakby dobrnęły do tej długości i pupa dalej nie chcą rosnąć... może dać od spodu pasemkami szamponetke ciemny blond jakiś czy co... żeby to rosło!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:35   #2119
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak z tym sie zgodze pieluszki pampers sa przyjemne dla malca ale i wygodne dla mamy a dziecko jesli wczesnie sie zacznie uczyc na nocnik to nie ma problemu...pomysl ze taki niemowlak robi kilka kupek na dzien i te pieluchy trzeba by bylo prac a pozniej wygotowac i posuszyc ....i miec ich mase no niestety

wole pampers nic nie czuc dziecko nie ma dyskomfortu i pupa zdrowa.;

irisfeal tak moze byc duza bawelniana koszulka ja czesto biore tz koszulki albo swoje takie nocne bo mam przed kolano i mi starcza na wlosy
Cascada oj tak co do pieluch to masz rację, jak sobie przypomnę jak sie moi bracia urodzili pamiętam, wtedy były czasy co pampersy robiły sie dopiero popularne więc na początek z racji tego ze ich było dwóch to mama miała 200 pieluch, na szczęście stosowała je tylko przez tydzień bo potem postawiła na pampersy a radość z takiej ilości miał mamy brat bo mówi że nic lepiej nie czyści samochodu jak pielucha a 200 nie tak łatwo zużyć

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
A próbowałaś na noc zapleść warkocz francuski ?;> siostra czasem zaplata sobie i wychodzą jej bardzo ładne loko-fale. ja nie próbowałam bo nie potrafię pleść francuza :p ale u niej efekt jest bardzo ładny
Nie próbowałam, bo nie umiem go pleść, ale może wybiorę sie do teściowej w tym celu warto sprawdzić

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja testowałam... wychodził rudawo ale jak było lato słonce załatwiło sprawę, strasznie piecze na głowie gorzej niz utleniacz 12% możesz spróbować zostawia fioletowy poblask,który sie spłukuje on ma wodę 9% maksimum , a nawet słyszałam ze 8%
Kotka no to mnie chyba nie będę próbowała, ale kurczę jak tak patrzyłam to ten kolor co mi się podoba to okazuje się ze max dla średniego blondu jest bo potem nie zalecają, czy to znak, że jak ktoś się urodził z ciemnymi włosami to nie może mieć jasnego pięknego blondu Eh może przejdę na czarny

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kochane jestem zła i załamana... porównywałam zdjęcia z 26.09 i zrobione niedawno i wiecie że długość mi sie nie zmieniła jak bylo 45 maksymalnie 47 na niektórych tak jest kurcze one sie tak kruszą czy co obliczylam że od tego czasu urosło mi 5-6cm.. to gdzie to jest powinnam mieć już spokojnie 50 cm ....
tu macie foki do porównania,nawet w tym samym sweterku
1-z 26 września
2-to co robiłam w tamtym tygodniu
Nie no nie przesadzaj różnicę widać, a tak jak pisała mysia, (chyba że coś pokręciłam) niektórym nie chcą rosnąć włosy dalej niż do pewnego momentu, miałam koleżankę co je max mogła mieć do ramion bo dłuższe nie chciały jej rosnąć, ale u ciebie widać różnicę więc powinno być dobrze, głowa do góry
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 14:43   #2120
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, przecież widac, że troche urosły- niedużo, ale są dłuzsze o te 3 cm. Na pierwszym zdjęciu sięgają znacznie przed tą linię pasa sweterka a na drugim już za.
.
hmmm... szlak mnie trafi zaraz ciągle coś tam robię wcieram masuje dbam a tu taka dup* u ciebie to widać rośnie 2cm to dodajesz do długości 2cm... a ja mam teraz 1,5 cm odrostu i nadal tą samą długość.... teraz ja marudze

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie no, są dłuższe. Może faktycznie trochę sie kruszą, ale mam wrażenie, że lepsza jest ich kondycja niż we wrześniu - więc pewnie będzie coraz lepiej. Główka do góry
no tak może mi przejdzie... ale za miesiąc zrobię zdjęcie w tym samym sweterku i zobaczę czy rośnie

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

kotka pewnie końcówki Ci sie krusza, bo przeciez odrost masz co miesiąc malujesz
Ale urosły trochę przeciez widac
czyli zciacham ze 2cm przed następną pełnią na pewno sie wykruszyly
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:43   #2121
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no właśnie!!!! szok tak na pewno się kruszą bo jak zchodziłam z brązowego pod spodem to na końcu dałam pasemka rozjaśniaczem rozjaśniło ale na bank do 5cm od dołu sie kruszą... co teraz robić??? regeneruje włosy już rok... w sumie tak bardzo mocno od marca 2010 (czyli maski,oleje,tabletki) widzę różnice w ich jakby to powiedzieć jakości że sie nie puszą jak siano mogę nie wyprostować i są ładne (na tych zdjęciach nie prostowane) ale tak jakby dobrnęły do tej długości i pupa dalej nie chcą rosnąć... może dać od spodu pasemkami szamponetke ciemny blond jakiś czy co... żeby to rosło!!!
hmmm wiem ze to zaboli i ci szkoda ale ja bym wyrownala koncowki bo sa takie nierowne gdzies ze 3cm wtedy koncowki wydadza sie gestsze no i dbaj dalej moze tak masz ze wolno rosna czasami porostu nie da sie przyspieszyc wydaje mi sie ze ja tak mam rosna swoim tempem i juz
dbaj dalej kondycja ich jest ok
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:43   #2122
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bardzo geste, czyli prostowłose to juz ja, Ty, Princeska i marejta
Ale i tak przewazaja te kręcone, nas jest mniej

Mysle że jak bedziesz normalnie podcinala to rok i urosna

Jakie grube uda, Kobieto, grubych ud nie widzialas
Yatta kobieto nie przesadzaj Agata ma rację, chyba grubych ud nie widziałaś, kurczę moje ostatnio się powiększyły, odkąd jestem z moim tż trochę nam się przybrało razem, ale co tam...
Ehh rozmarzyłam się. Ale wiecie co, ja też zauważyłam spore braki w moich włosach w sensie w ich ilości, jak ostatnio oglądałam zdjęcia z klasy maturalnej to normalnie sama w sobie sie a teraz to już nie to samo

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no właśnie!!!! szok tak na pewno się kruszą bo jak zchodziłam z brązowego pod spodem to na końcu dałam pasemka rozjaśniaczem rozjaśniło ale na bank do 5cm od dołu sie kruszą... co teraz robić??? regeneruje włosy już rok... w sumie tak bardzo mocno od marca 2010 (czyli maski,oleje,tabletki) widzę różnice w ich jakby to powiedzieć jakości że sie nie puszą jak siano mogę nie wyprostować i są ładne (na tych zdjęciach nie prostowane) ale tak jakby dobrnęły do tej długości i pupa dalej nie chcą rosnąć... może dać od spodu pasemkami szamponetke ciemny blond jakiś czy co... żeby to rosło!!!

Kotka
, nie bardzo rozumiem, co miałoby ci dać zrobienie tej szamponetki
Wiecie co ale jestem szczęśliwa, nie ma dzisiaj mojego szefa więc mogę być z Wami na bieżąco
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:44   #2123
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja narazie przezyje z takimi,najwzyej za miesiac zrobie Ecellką jak sie troche kolor wyplucze, bo teraz to pewnie by mi wyszly zielone
kurcze nie pomyślałam o tym, muszę uważać na to bo jakby mi się zrobiły zielone to już w ogóle byłby dramat
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:49   #2124
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kicia
Kochana moim okiem to przybylo im ale nie wiele. Ja to bym je obciela na prosto, wtedy wlosy zawsze lepiej rosna. Moze podetnij ze 2 cm i wcieraj w koncowki serum joanny albo jedwab. Ale tylko w koncowki aby je zabespieczac.

no własnie mam serum ale z joanny rzepy ono dobre jest??? w konce daje zawsze jedwab a pójdę dopiero do fryzjera jak będzie księżyc rósł czyli przed 18.02 bo teraz to już przegapiłam bo dzisiaj pełnia

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hmmm wiem ze to zaboli i ci szkoda ale ja bym wyrownala koncowki bo sa takie nierowne gdzies ze 3cm wtedy koncowki wydadza sie gestsze no i dbaj dalej moze tak masz ze wolno rosna czasami porostu nie da sie przyspieszyc wydaje mi sie ze ja tak mam rosna swoim tempem i juz
dbaj dalej kondycja ich jest ok
dobra to zetnę już na równo tylko żeby fryza mi nie pojechała i nie zcięła z 5cm bo bym chyba płakała puki by nie odrosły ale to w lutym jak księżyc będzie rósł dbać będę oczywiście bo po prostu to lubię
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:49   #2125
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Yatta kobieto nie przesadzaj Agata ma rację, chyba grubych ud nie widziałaś, kurczę moje ostatnio się powiększyły, odkąd jestem z moim tż trochę nam się przybrało razem, ale co tam...
Ehh rozmarzyłam się. Ale wiecie co, ja też zauważyłam spore braki w moich włosach w sensie w ich ilości, jak ostatnio oglądałam zdjęcia z klasy maturalnej to normalnie sama w sobie sie a teraz to już nie to samo



Kotka
, nie bardzo rozumiem, co miałoby ci dać zrobienie tej szamponetki
Wiecie co ale jestem szczęśliwa, nie ma dzisiaj mojego szefa więc mogę być z Wami na bieżąco
No ale ja tak czuje, ze są grube w porównaniu do góry sylwetki która jest drobna.. i co ja poradzę, że tak mam ?
Ja na szczęście jakoś trzymam stałą wagę - choć to zdjęcie z czasów jak jeszcze brałam tabsy i miałam parę kg więcej.. za to mojemu TŻ sporo przybyło, ale wziął się za siebie i ćwiczy już dość długo jestem z niego dumna, ja nie mam cieprliwości by tak ciągle ćwiczyć

Marietko dobrze, poczytasz troche i nadrobisz bo piszemy i piszemy

Kotka, no właśnie - co za cel miałaby ta szamponetka?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:51   #2126
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanka zapodaj link gdzie wstawialas te fotki swoje bo mnie one ominely a chcialabym popatrzec plisss

kotka jak 3 to ma byc 3 i nic wiecej ...wloski sie wyrownaja i koncowki beda gestsze ..masz podkreslic jej ze 3cm
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-19 o 14:53
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:51   #2127
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość

Kotka
, nie bardzo rozumiem, co miałoby ci dać zrobienie tej szamponetki
Wiecie co ale jestem szczęśliwa, nie ma dzisiaj mojego szefa więc mogę być z Wami na bieżąco
żeby były grubsze no nie wiem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:56   #2128
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
I pewnie Ci jeszcze wciskała, że się rozkreca i beda takie, jakie chcesz?

mnie nie robiła loków fryzjerka, oo nie, nigdy bym się fryzjersce nie dała uczesac, nawet na studniówkę. Jak widziałam nieraz, co frzyjerzy robią kobietom na głowach, to pożal się boze. Zawsze się cięłam, farbowałam i układałam sama. A jak którykolwiek zabieg zrobiłam u frycka, to zawsze był płacz. Mam urazę




te laksi się gapiły, bo można Ci pozazdrościc- długosc, gestosc, kręcone i jeszcze zadbane, a niejedna marzy o takim jasnym, wiec co się dziwisz, trzeba było sie odwrócic i powiedziec: dziękuje

ja pieluchy tetrowe kupowałam w tesco na samie, tansze niz na dzieciecych a takie same.


moj syn chodził w jednorazowych, bo przy tetrze, to trzeba było prac te kupy, wymaczac, gotowac, a po jendym uzyciu do wymiany bo inaczej krostki i odparzenia. A jak miał roczek moze troche ponad sam zrezygnowął z pieluszek, zaczał wołac mama ee, jakis czas pozniej na siusiu i całkiem z pieluch zrezygnowalismy. Teraz ma 2,5 roku i w nocy juz woła na siusiu. Zawsze uwazałam, ze dziecko samo zrozumie, a nie ze ja go bede meczyc moczeniem się w pieluchę.
Ja właśnie nie wiedziałam czego one tak bezczelnie na mnie pokazywały jak na małpę w klatce- przeciez widziały że ja widzę
Jak coś chce sie komuś pozytywnego pokazac to zazwyczaj dyskretnie, przynajmniej ja tak robię.
No może im sie podobaly, w sumie moglam zapytać
A kasjerka też dziwnie looknęła na mnie jak nabijała na kasę tą odżywkę... hmm...

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kochane jestem zła i załamana... porównywałam zdjęcia z 26.09 i zrobione niedawno i wiecie że długość mi sie nie zmieniła jak bylo 45 maksymalnie 47 na niektórych tak jest kurcze one sie tak kruszą czy co obliczylam że od tego czasu urosło mi 5-6cm.. to gdzie to jest powinnam mieć już spokojnie 50 cm ....
tu macie foki do porównania,nawet w tym samym sweterku
1-z 26 września
2-to co robiłam w tamtym tygodniu
Kotka będę brutalna biegusiem mi ciąć te wlosy na równo i to już!
Nie wiem czy wiesz ale jak ma sie rzadkie i cienkie włosy to cieniowanie ich to najgorsze co można zrobic żeby sie spaskudzić-szczerze. moje podręczniki zabraniaja cieniowania włosów cienkich albo rzadkich... fryzjerka powinna odradzać ci taka fryzurę ktorą masz teraz.
Końce niestety ale masz mechatki- ja bym cięła z 5 cm i nie ma co jęczeć. Inaczej nic im nie pomoże. Chyba że wolisz np. teraz 3 cm i za 2 miesiące kolejne 3cm....
Jedwabie i inne ci nie pomogą bo tu nie ma co ochraniać widać jakie sa porowate. jak tylko zetniesz to od razu chroń odżywkami b/s co 2 dni lub co mycie. One ci nie urosną póki ich nie wzmocnisz- moja sis ma to samo od pól roku no ale cóż- obcinamy te szorstkie partie co pół roku po trochu, bo też zapuszcza.
No i maski do oporu!
Będzie stopniowo lepiej bo robisz jedną farbą i tylko odrosty, myśle że one tak dostały w d. jak dobieralaś farbę.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pokazywałam parę stron wcześniej bo Agatka mówiła, że zaraz się okaże, że wszystkie jesteśmy kręconowłose, a prostowłosych nima No to pokazałam jakie mam druty proste i jakie kiedyś były gęste i długie

Mam wrażenie, że wieki miną zanim mi włosy odrosną na taką długość

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------



Mam grube uda, nie wiem czy zauważyłaś (proporcjonalnie w stosunku do reszty ciała), cellulit na tyłku i mikry biust - więc nie jest tak różowo
Nie ma co same pozytywy Boska samoocena...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:00   #2129
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka zapodaj link gdzie wstawialas te fotki swoje bo mnie one ominely a chcialabym popatrzec plisss

kotka jak 3 to ma byc 3 i nic wiecej ...wloski sie wyrownaja i koncowki beda gestsze ..masz podkreslic jej ze 3cm

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1920

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
żeby były grubsze no nie wiem
Nie będą grubsze. Faktycznie może troszkę się pokruszyły i dlatego wydaje Ci się, że jest ich mniej. Jak zetniesz na równą długość to od razu będzie inaczej

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie ma co same pozytywy Boska samoocena...
cicho

A co do lasek w sklepie - muszę powiedzieć - co zabrzmi jakbym nie wiadomo ile miała lat... ale ta obecna młodzież już taka jest, mnie latem tak obgadały jakieś gówniary na przystanku a, że nie zwracałam uwagi bo co się będę zniżać do ich poziomu to mówiła coraz głośniej
Co poradzić.. Śliczne masz włosy i w ogóle sie nie przejmuj, że ktoś tam się patrzy bo jak patrzy to na pewno z zazdrości
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:04   #2130
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
kurcze nie pomyślałam o tym, muszę uważać na to bo jakby mi się zrobiły zielone to już w ogóle byłby dramat
haha no wlasnie ja teraz sobie to uswiadomilam

Bunny a moze pokazesz nam buzke w loczkach??
Wtedy ocenimy jak lepiej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.