Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-13, 11:44   #3661
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

A który z odcieni Kolestona daje najasniejszy i najbardziej zimny odcien blondu?? może warto któreś zmieszać??

Koleston Perfect 12/96 cendre fioletowy blond special

Koleston Perfect 12/89 perłowy cendre blond special

Koleston Perfect 10/16 popielato - fioletowy rozświetlony jasny
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 11:48   #3662
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To chyba londa 12/9 byla ;>

Mam mam, zaraz poszukam i wrzuce

Eh kurcze ostatnio coraz czesciej mysle zeby raz a porzadnie obciac te kudły. Jeszcze to co mi zostało troche po rozjaśniaczu. Łamią mi sie dosc mocno konce, czasem maja takie dni ze jak takie piórka wygladaja. No i po tym wypadaniu sa mega przerzedzone.
Nie wiem kurna, scinac, nie scinac?
Zalezy mi mega na dlugosci, ale znowu co mi po dlugich wlosach ktore jakos szalu nie robia?

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



Z wellatonu bym zrezygnowała, po moich osobistych doswiadczeniach z farbami uważam, że wellaton jest troszkemało popielaty...
Także jak juz to ten garnier, londa sie sprawdza u naszej Asi jesli chodzi o rudosci
ma ten sam dylemat
sciac czy na siłe zapuszczac mimo,że tez mam własnie konce rozjasniaczowe i to dobre 20 cm
ale podetne na pewno jak bede miala urlop w maju te 2-3 cm
Także ja Ci nie pomge rozwiazac problemu, bo mam taki sam
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kylie - fotki po kolestonie 12/96 Pierwsze 4 są w sztucznym swietle, bez lampy i jedno z lampą, reszta w dziennym z lampą i bez
Cudowności
a powiedz mi w jakich proporcjach sie ja rozrabia
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, no chyba musze wrocic do kolestonu
A tak powaznie to naprawde mega farbka

I wroce do niej na pewno Zwłaszcza ze widze ze c10 jednak ma cos w tym swoim składzie ze nie jest tak łagodna jak reszta palette
Ja rowniez zauwazylam,że Palette c10 akurat mi nie sluzy.
Przeciez przez ponad rok robilam 219 czy czasem a10 i nie mialam takiego czegos jak po tej.
Kolor fakt cudowny ale nie takim koszte, zwazywszy na to,że mozna znalesc na rynku cos co da podobny efekt

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-04-13 o 11:50
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 12:25   #3663
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A który z odcieni Kolestona daje najasniejszy i najbardziej zimny odcien blondu?? może warto któreś zmieszać??

Koleston Perfect 12/96 cendre fioletowy blond special

Koleston Perfect 12/89 perłowy cendre blond special

Koleston Perfect 10/16 popielato - fioletowy rozświetlony jasny
Wiesz co trudno powiedziec, na pewno nie 10/16, on owszem jest chłodny ale nie najjaśniejszy.
A z tych dwóch to jak wybierałam to radziłam sie fryza, bunny, czytałam angielskie fora i szczerze? Chyba mocno zależy to od włosów.

Teoretycznie 12/96 jest chłodniejszy, a 12/89 jasniejszy taki perłowo-słoneczny. Teoretycznie 12/96 ma wiecej popielu a 12/89 perły.
Ale wg różnych informacji różnie to wychodzi, a w praktyce ten barwnik 9- cendre to jest taki różowawy, i 12/96 wychodzi jak taki różowawy beż, z początku moze sie wydawać rudo - ja na poczatku panikowałam bo nie byłam przyzwyczajona, bo dwóch myciach pięknie.
12/89 powinien byc jasniejszy i perłowy. U mnie np bardziej sie sprawdzaja perły wiec bede celowac w tą farbe, a jak sie nie sprawdzi to wroce do 12/96
Ale to teoria, trzeba probowac chyba po prostu.

Może guacamole wie cos wiecej bo ona "siedzi" w kolestonach
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ma ten sam dylemat
sciac czy na siłe zapuszczac mimo,że tez mam własnie konce rozjasniaczowe i to dobre 20 cm
ale podetne na pewno jak bede miala urlop w maju te 2-3 cm
Także ja Ci nie pomge rozwiazac problemu, bo mam taki sam

Cudowności
a powiedz mi w jakich proporcjach sie ja rozrabia

Ja rowniez zauwazylam,że Palette c10 akurat mi nie sluzy.
Przeciez przez ponad rok robilam 219 czy czasem a10 i nie mialam takiego czegos jak po tej.
Kolor fakt cudowny ale nie takim koszte, zwazywszy na to,że mozna znalesc na rynku cos co da podobny efekt
Te z poziomu 12 sie rozrabia wszystkie 1:2
No właśnie coś jest z tą c10

Ja mam jakie nie wiem 5-6 cm wiec nie az tak znowu mega dużo.Nie wiem moze spróbuje podciac same konce,zobacze czy odzyja a jak cos do zaszaleje na krocej troche
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 12:31   #3664
kambooania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kambooania Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o radę. Poprzednio włosy miałam farbowane Professional by Fama 10+9,34 na wodzie 6%. Kolor bardzo szybko mi się zmył...całe szczęście bo byłam prawdziwie "słoneczna". Pragnę w końcu domowymi sposobami powoli rozjaśnić włosy i lekko ochłodzić. Sprawić, że będą bardziej naturalne, beżowe.

Mój pomysł to: Wella Koleston 10+10.8 lub 10.16 Co myślicie? Boję się od razu nakładać popiel, by nie uzyskać zieleni. Jednak włosy mają wypłukany złoty kolor. Wybrałam welle, ponieważ dość dużo pozytywnych opinii. Chyba, że polecicie mi coś innego. Jaką najlepiej wodę zastosować? Dwukrotnie miałam użytą 6% i mam wrażenie, że włosy ani "drgną", dlatego chyba zrobię mieszankę na 9%.

Błagam dziewczyny, pomóżcie ) !!!! Będę bardzo wdzięczna )

HALLLOOOOOOO Ktoś mi może podpowiedzieć?
kambooania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 12:42   #3665
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co trudno powiedziec, na pewno nie 10/16, on owszem jest chłodny ale nie najjaśniejszy.
A z tych dwóch to jak wybierałam to radziłam sie fryza, bunny, czytałam angielskie fora i szczerze? Chyba mocno zależy to od włosów.

Teoretycznie 12/96 jest chłodniejszy, a 12/89 jasniejszy taki perłowo-słoneczny. Teoretycznie 12/96 ma wiecej popielu a 12/89 perły.
Ale wg różnych informacji różnie to wychodzi, a w praktyce ten barwnik 9- cendre to jest taki różowawy, i 12/96 wychodzi jak taki różowawy beż, z początku moze sie wydawać rudo - ja na poczatku panikowałam bo nie byłam przyzwyczajona, bo dwóch myciach pięknie.
12/89 powinien byc jasniejszy i perłowy. U mnie np bardziej sie sprawdzaja perły wiec bede celowac w tą farbe, a jak sie nie sprawdzi to wroce do 12/96
Ale to teoria, trzeba probowac chyba po prostu.

Może guacamole wie cos wiecej bo ona "siedzi" w kolestonach

Te z poziomu 12 sie rozrabia wszystkie 1:2
No właśnie coś jest z tą c10

Ja mam jakie nie wiem 5-6 cm wiec nie az tak znowu mega dużo.Nie wiem moze spróbuje podciac same konce,zobacze czy odzyja a jak cos do zaszaleje na krocej troche
kusicie tymi kolestenami jak z trwałością Czeko? bo wydaje mi się że 12/89 mógłby mi wyjść zbliżony do 12/9 londy tylko czy nie ciepleje jak ona?
Cytat:
Napisane przez kambooania Pokaż wiadomość
HALLLOOOOOOO Ktoś mi może podpowiedzieć?
6% jest do brązów i tonowania, jakbyś zajrzała na blog blond bunny to byś doczytała daj 9%, tej mieszanki chyba nikt z nas nie robił, ale oxy na pewno minimum 9%, jak się będą ciężko rozjaśniać to 12% dziewczyny stosują
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 12:52   #3666
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

znalazłam włosy po 12/89 jakiejś Niemki
img_0432_132038062.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 13:11   #3667
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kambooania Pokaż wiadomość
HALLLOOOOOOO Ktoś mi może podpowiedzieć?
Lepiej sama nature jak mialas ciepla farbe nakladana, a dopiero potem cos chlodnego.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
kusicie tymi kolestenami jak z trwałością Czeko? bo wydaje mi się że 12/89 mógłby mi wyjść zbliżony do 12/9 londy tylko czy nie ciepleje jak ona?


6% jest do brązów i tonowania, jakbyś zajrzała na blog blond bunny to byś doczytała daj 9%, tej mieszanki chyba nikt z nas nie robił, ale oxy na pewno minimum 9%, jak się będą ciężko rozjaśniać to 12% dziewczyny stosują
Wg mnie nie odbiera trwałoscia od palette ktora glownie farbowałam.
Fakt ze mi popiele zawsze wychodza bezowo i potem gdzies po 3 tygodniach sie ocieplaja to jest norma, przy 12/96 tez tak było. Nie mniej trwalosc praktycznie identyczna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 13:27   #3668
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hejo

u mnie dzisiaj grad padał ;/ a teraz wyszło ładne słonko rano byłam farbować moją babcię

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakim odcieniem robiła sobie włosy nasza koleżanka ?
londa 12/9 z tego co kojarze

cudny odcien
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Shizaxa uuu to ja chyba wolę ciche dni niż znowu nerwy

Milka ja nie miałam tego podkładu, kusił mnie, ale mam tłustą cerę, więc odpada, świeciłabym się podwójnie

Ja znalazłam chyba mieszankę idealną jeśli chodzi o podkłady - L'Oreal true match W2 i Astor skin match naturalny mieszam i odcień jest idealny gęstość, konsystencja, krycie i trwałość mam nadzieję, że mnie nie pozapycha póki nie kupię true matcha mineralnego to to moja mieszanka nr 1
mi najbardziej pasował ten manhattan, ale teraz mam tego Astora Mattitude HD i tak sobie dobrałam jego odcień, że wiele osób mówi mi że wyglądam bardzo naturalnie jakbym nie była nim umalowana
z ciekawosci też kiedyś musze tego True Matcha wypróbować

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej, hej
Ja miałam wake me up rimella najjaśniejszy i fakt kolor ładnie wyglądał, lekki był, w sumie to nie wiem, co mi w nim nie pasowało. Chyba krycie było zerowe, aaa i przez to też rzekomy efekt 'zawsze wypoczętej buzi' to bullshit. :p
Dla nieproblematycznej skóry pewnie dobry.
mi on wogole nie odpowiadał- zerowe krycie, wcale nie rozpromieniał buzi, twarz sie po nim okropnie świeciła nigdy wiecej do niego nie powrócę

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja do Norwegii albo Szwecji to mogłabym jechac, ale Holandia ot mi sie jakos srednio usmiecha


Ale oczywiscie że są dobre farby rozjaśniające
Możesz nakładać je na włosy co tydzień, na pewno gdzieś za 5-6 razem w końcu będziesz miała tak jasny kolor jak chcesz + pewnie jasniejsza gore od dołu.
na pewno zniszczy ci to włosy mniej niż kąpiel rozjasniajaca

Troche pokory, wiele z nas schodziło tu z ciemnych kolorów i uwierz mi gdyby byla inna droga niz kapiele rozjasniajace to mysle ze zadna z nas by go nie uzyla. Ja taka kapiel robiłam 3 razy, na to potem kladlam farbe z aktywatorem rozjasniania a na to jeszcze palette i co? zyje i mam piekne dlugie wlosy po 2 latach od tego.

Wiec zamiast sie fochowac i gadac jakie to my i Bunny nie mile to moze poczytaj watek i czytaj to co ci proponujemy, bo nawet ja ci pisalam na wlasnych doswiadczeniach co mozesz zrobic

Ale patrzac na podejscie proponuje wizyte u fryzjera- na pewno wyjdziesz zadowolona, w najgorszym wypadku z włosami do szyi.

Mozesz probowac kolestonem ja 12/96 robilam i na poczatku mialam panike ze rudo, ale to nie to, po prostu 9 - to taki rozowawy beż i jak sie wymył ten różowy pigment to wtedy byla gitara 12/89 powinno dobrze wyjsc



O jeny, biedna Oby jutro z nia lepiej było.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Lalki, moge sobie taka zwykla oliwke dla dzieci z J&J sprobowac przed myciem na konce nalozyc?;>
dlaczego Holandia ci nie pasuje? My z Tżtem właśnie bardzo chcemy do Holandii do pracy wyjechać- świetny kraj Szczególnie Amsterdam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-04-13 o 13:30
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 13:37   #3669
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hejo

u mnie dzisiaj grad padał ;/ a teraz wyszło ładne słonko rano byłam farbować moją babcię



londa 12/9 z tego co kojarze

cudny odcien


mi najbardziej pasował ten manhattan, ale teraz mam tego Astora Mattitude HD i tak sobie dobrałam jego odcień, że wiele osób mówi mi że wyglądam bardzo naturalnie jakbym nie była nim umalowana
z ciekawosci też kiedyś musze tego True Matcha wypróbować



mi on wogole nie odpowiadał- zerowe krycie, wcale nie rozpromieniał buzi, twarz sie po nim okropnie świeciła nigdy wiecej do niego nie powrócę

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------



dlaczego Holandia ci nie pasuje? My z Tżtem właśnie bardzo chcemy do Holandii do pracy wyjechać- świetny kraj Szczególnie Amsterdam
Bo nie ma tam dla mnie żadnych perspektyw jesli chodzi o rozwoj moich ambicji zawodowych. Poza tym w Holandii jest masa Polaków i generalnie jesli chodzi o prace coraz ciezko, mniej pewnie i trudno. Juz Niemcy są o wiele pewniejsze, i inne kraje.
Holandia to teraz żaden cud.
Kraj moze i fajny, ładny, ale to juz nie to samo jesli chodzi o prace co bylo kiedys.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 13:55   #3670
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bo nie ma tam dla mnie żadnych perspektyw jesli chodzi o rozwoj moich ambicji zawodowych. Poza tym w Holandii jest masa Polaków i generalnie jesli chodzi o prace coraz ciezko, mniej pewnie i trudno. Juz Niemcy są o wiele pewniejsze, i inne kraje.
Holandia to teraz żaden cud.
Kraj moze i fajny, ładny, ale to juz nie to samo jesli chodzi o prace co bylo kiedys.
noo to prawda. byłam tam w lutym i spotkalam pełno Polaków. Jedna Polka opowiedziała nam, że teraz dużo przyjechalo Polaków do Holandii z Anglii i z Irlandii bo tam pokończyła się już wszedzie praca ;//
no i jedyne co bym mogła tam teraz robić w Amsterdamie to albo sprzątać pokoje w hotelach albo być kelnerką. Też mam ambicje na więcej - bo nie po to kończe studia i mam wyższe żeby zachrzaniać jako sprzątaczka. A szkoda właśnie bo kraj jako kraj przepiękny świetnie sie tam czułam i mogłabym tam zamieszkać nawet, ale mam podobnie do Ciebie. Mój Tż jest mechanikiem samoch0dowym i znalazłby tam bez problemu prace a ja po pedagogice to już gorzej....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 17:47   #3671
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Zakochałam sie w tym kolorze

Ten ciemny odcień to jest perła czy popiel jak myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włoski.jpg (32,9 KB, 66 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-04-13 o 17:53
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 19:06   #3672
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
znalazłam włosy po 12/89 jakiejś Niemki
Załącznik 5207599
nie ma bata zamawiam na wekendowe farbowanie

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Zakochałam sie w tym kolorze

Ten ciemny odcień to jest perła czy popiel jak myślicie ?
Faktycznie pieknie to wyglada ale na moje oko ( nie fachowe) to tam sa jakies pasemka badz baleyage
ale z czego to,to juz moje oko( nie fachowe of course) nie widzi/nie wie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:41   #3673
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej Kochane

Ja przez natłok zajec na uczelni nie mam na nic czasu, naprawdę, jestem zalatana jak nie wiem.

Ale zajrzalam tu i tam, coś skrobnelam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:56   #3674
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Padam na twarz....zrobiłam właśnie killera
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-04-13 o 20:59
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:34   #3675
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Droga Blond Bunny
Mam pytanie odnośnie przyciemniania bardzo jasnego wytrawionego blondu do średniego blondu.Moje włosy są na długości w chłodnym odcieniu,kilka cm od skóry w ciepłym.Czy to prawda,ze przyciemniając cieplejszym odcieniem jest mniejsze ryzyko zieleni?nawet jeśli położę ten ciepły odcień np majirel 7.31 na chłodny odcień moich włosów,czy powinnam jednak położyć chłodny na chłodny np 7.13.Proszę odpisz.
Ps :nie zwracaj uwagi na głupie komentarze osób,które nie potrafią docenić twojej pomocy.
ja bym radzila poloz sobie na razie cos z poziomu 8 cieplego, albo nature polacz napol np ze zlotym blondem albo sama nature, albo cieply bez z natura 8.31.(wczesniej farbowalas na blond zimnymi moze????)
bo 7ki bywaja zielone i przyciemnianie nimi konczy sie w 90% zielenia wieksza lub mniejsza ale zazwyczaj.
I jak juz sobie wloski zjedza ta 8ke na oksy 3%- to za miesiac polozysz 7ke jaka zechcesz.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja do Norwegii albo Szwecji to mogłabym jechac, ale Holandia ot mi sie jakos srednio usmiecha


Ale oczywiscie że są dobre farby rozjaśniające
Możesz nakładać je na włosy co tydzień, na pewno gdzieś za 5-6 razem w końcu będziesz miała tak jasny kolor jak chcesz + pewnie jasniejsza gore od dołu.
na pewno zniszczy ci to włosy mniej niż kąpiel rozjasniajaca

Troche pokory, wiele z nas schodziło tu z ciemnych kolorów i uwierz mi gdyby byla inna droga niz kapiele rozjasniajace to mysle ze zadna z nas by go nie uzyla. Ja taka kapiel robiłam 3 razy, na to potem kladlam farbe z aktywatorem rozjasniania a na to jeszcze palette i co? zyje i mam piekne dlugie wlosy po 2 latach od tego.

Wiec zamiast sie fochowac i gadac jakie to my i Bunny nie mile to moze poczytaj watek i czytaj to co ci proponujemy, bo nawet ja ci pisalam na wlasnych doswiadczeniach co mozesz zrobic

Ale patrzac na podejscie proponuje wizyte u fryzjera- na pewno wyjdziesz zadowolona, w najgorszym wypadku z włosami do szyi.

Mozesz probowac kolestonem ja 12/96 robilam i na poczatku mialam panike ze rudo, ale to nie to, po prostu 9 - to taki rozowawy beż i jak sie wymył ten różowy pigment to wtedy byla gitara 12/89 powinno dobrze wyjsc



O jeny, biedna Oby jutro z nia lepiej było.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Lalki, moge sobie taka zwykla oliwke dla dzieci z J&J sprobowac przed myciem na konce nalozyc?;>
mozesz, zawsze to zobaczysz czy wlosy ci sie lubia z "olejami" czy nie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kylie - fotki po kolestonie 12/96 Pierwsze 4 są w sztucznym swietle, bez lampy i jedno z lampą, reszta w dziennym z lampą i bez
czeko co ty pierniczysz przeciez sa przepiekne

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A który z odcieni Kolestona daje najasniejszy i najbardziej zimny odcien blondu?? może warto któreś zmieszać??

Koleston Perfect 12/96 cendre fioletowy blond special

Koleston Perfect 12/89 perłowy cendre blond special

Koleston Perfect 10/16 popielato - fioletowy rozświetlony jasny
2 pierwsze.
przy czym 89 chlodniejszy.
ja bym mieszala z 12/11 ( jak lubisz srebrzyste)
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Zakochałam sie w tym kolorze

Ten ciemny odcień to jest perła czy popiel jak myślicie ?
to jest perlowy, tu swiatlo spraiwa wrazenie popielu.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Ja przez natłok zajec na uczelni nie mam na nic czasu, naprawdę, jestem zalatana jak nie wiem.

Ale zajrzalam tu i tam, coś skrobnelam.
fajnie ze sie odezwalas ze zyjesz


wpadlam ale padam na buzie z baletowania i uciekam spac wreszcie sen... buziaki i do uslyszenia kochane
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:37   #3676
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym radzila poloz sobie na razie cos z poziomu 8 cieplego, albo nature polacz napol np ze zlotym blondem albo sama nature, albo cieply bez z natura 8.31.(wczesniej farbowalas na blond zimnymi moze????)
bo 7ki bywaja zielone i przyciemnianie nimi konczy sie w 90% zielenia wieksza lub mniejsza ale zazwyczaj.
I jak juz sobie wloski zjedza ta 8ke na oksy 3%- to za miesiac polozysz 7ke jaka zechcesz.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------


mozesz, zawsze to zobaczysz czy wlosy ci sie lubia z "olejami" czy nie


czeko co ty pierniczysz przeciez sa przepiekne

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------


2 pierwsze.
przy czym 89 chlodniejszy.
ja bym mieszala z 12/11 ( jak lubisz srebrzyste)

to jest perlowy, tu swiatlo spraiwa wrazenie popielu.


fajnie ze sie odezwalas ze zyjesz


wpadlam ale padam na buzie z baletowania i uciekam spac wreszcie sen... buziaki i do uslyszenia kochane
To sa zdjecia ze stycznia Bunny, ale dziekuje
Teraz musze je ciutke podciac i wracam do kolestonu, ale tym razem 12/89 I ostra regeneracja znow.

Ty baletnico

ja zaraz na spacer z TZ uciekam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 22:03   #3677
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Ja przez natłok zajec na uczelni nie mam na nic czasu, naprawdę, jestem zalatana jak nie wiem.

Ale zajrzalam tu i tam, coś skrobnelam.
cześć kochanie możesz nie wierzyć ale myślałam o Tobie wczoraj i ciesze się że dziś coś napisałaś

shizaxa polecam danie light !!! spagettii light!!! pierś w sosie słodko kwaśnym i spagetti z biedry z makaronem . ja mięsko pierw dusze z przyprawami : zioła prowansalskie ,oregano ,bazylia,przyprawa kuchni włoskiej lub pizza ,papryka słodka,pieprz,ciut oleju, i na koniec czosnek wycisnięty a potem dodać te sosiki(lub same pomidorki z puszki w kawałkach) i makaronik spagetti i posypane serem żółtym startym mniam mniam !!!

z Perełką było ciężko do dziś popołudnia ale popołudniu zaczęła być żywsza ,chociaż nie powiem dywan mi zasikała ale później juz ładnie siusiała na dworze i weselsza się zrobiła mam nadzieje że jutro juz odżyje bardziej chociaż apetyt ma
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-04-13 o 22:04
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 06:59   #3678
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dobry w ten sloneczny dzien
szkoda,ze spedze go w pracy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Ja przez natłok zajec na uczelni nie mam na nic czasu, naprawdę, jestem zalatana jak nie wiem.

Ale zajrzalam tu i tam, coś skrobnelam.
trzymaj sie tam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

czeko co ty pierniczysz przeciez sa przepiekne

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------


2 pierwsze.
przy czym 89 chlodniejszy.
ja bym mieszala z 12/11 ( jak lubisz srebrzyste)




wpadlam ale padam na buzie z baletowania i uciekam spac wreszcie sen... buziaki i do uslyszenia kochane
Niby w jednym wieku, a ja przy Tobie to stary piernik widze
Najlepiej odpoczywam fakt w ruchu, ale nie wyobrazam sobie spedzic teraz pol czy cala noc na baletach.
Kiedys jak bylam mlodsza (matko jak to brzmi) to od piatku maraton do niedzieli wieczorem...
Teraz bym nie dala rady, byłam jakies 2 lata temu na baletch z kumpelami i po 1 juz mialam tylko jedna mysl:
-kapiel, łózko, pilot...
Ehhhh starucha ze mnie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To sa zdjecia ze stycznia Bunny, ale dziekuje
Teraz musze je ciutke podciac i wracam do kolestonu, ale tym razem 12/89 I ostra regeneracja znow.

Ty baletnico

ja zaraz na spacer z TZ uciekam
Czeko kochanie a Ty zamawiasz na all czy stacjonaranie w hurtowniach mozna je dorwac?
Patrzyłam na All i tam chyba najtaniej to 29 zl z przesyłka wychodzi.
Ale skoro mowisz, że sie je robi w proporji 1:2 to na ile razy mialas taka tubke?
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



cześć kochanie możesz nie wierzyć ale myślałam o Tobie wczoraj i ciesze się że dziś coś napisałaś

shizaxa polecam danie light !!! spagettii light!!! pierś w sosie słodko kwaśnym i spagetti z biedry z makaronem . ja mięsko pierw dusze z przyprawami : zioła prowansalskie ,oregano ,bazylia,przyprawa kuchni włoskiej lub pizza ,papryka słodka,pieprz,ciut oleju, i na koniec czosnek wycisnięty a potem dodać te sosiki(lub same pomidorki z puszki w kawałkach) i makaronik spagetti i posypane serem żółtym startym mniam mniam !!!

z Perełką było ciężko do dziś popołudnia ale popołudniu zaczęła być żywsza ,chociaż nie powiem dywan mi zasikała ale później juz ładnie siusiała na dworze i weselsza się zrobiła mam nadzieje że jutro juz odżyje bardziej chociaż apetyt ma
Fajny przepis, sama jutro skorzystam
Co do kastratki to bedzie wszystko dobrze.
Ja kastrowałam swojego kocura i kotke za jednym razem i powiem Ci,że w ten sam dzien co mialy zabiegi i je wieczorem odebrałam, to przepłakałam cała noc przy nich.
Myślałam,że mi umra
Najgorzej koteczka to zniosła...
Jak ja sie uplakalam...
Na drugi dzien jak biegiem z pracy wrocilam żeby zobaczyc co z nimi to juz ich w klatce nie bylo tylko juz sie gryzły na dywanie w pokoju
oczywiscie troszke je z tym pilowalam,żeby Zygmunt za bardzo Bibi krzywdy nie zrobił, bo co mu tam tylko jajeczka wydusili, a moja niunia miala takie szwy przez caly brzuszek.
Teraz sa wesołe kotki i sladu żadnego ,że kastratki
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 07:25   #3679
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć

Zrobiłam wczoraj odrost Trzymam się tej alfy, bo bardzo ładnie mi wychodzi
Fot nie wstawiam- nie ma nic do pokazywania Muszę podciąć końcówki, bo aż się proszą , ale gdzie znajdę fryzjerkę, która obetnie 1 cm, a nie od razu 3
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 07:33   #3680
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Cześć

Zrobiłam wczoraj odrost Trzymam się tej alfy, bo bardzo ładnie mi wychodzi
Fot nie wstawiam- nie ma nic do pokazywania Muszę podciąć końcówki, bo aż się proszą , ale gdzie znajdę fryzjerkę, która obetnie 1 cm, a nie od razu 3
Ja w ten weekend bede robic odrosciochatzn ten co bedzie
tylko jeszcze nie wiem czym, bo nęci mnie ten Koleston, a w domu mam jeszcze jedno pudełko C10

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-04-14 o 07:40
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 07:43   #3681
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nine sama sobie podetnij

Asia z Perełką będzie już tylko lepiej biedna tak ciężko to zniosła a Twój przepis wykorzystam dzisiaj na obiad bo pierś jeszcze mam a wszystkie jak znajdowałam na spaghetti to zmielić pierś a ja nie mam gdzie

Kylie ja przez mojego tz który nigdzie nie wychodzi też się taki leniuch zrobiłam...ale ciągnę siostrę do klubu lata 80te90te

Ja na następne farbowanie pewnie za 2-3tygodnie bo na razie odrost mały, przecież przed Świętami fabowałam mam jeszcze 12/9 londę, ale jakby mi się wasze efekty po tym kolestonie spodobały to kto wie czy na majowe/czerwcowe farbowanie nie zamówię

Lecę za chwilę na siłownię bo do tz dalej się nie odzywam choć on wczoraj myślał że już mi przeszło i tam przynajmniej jest się do kogo odezwać
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 07:46   #3682
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Nine sama sobie podetnij

Asia z Perełką będzie już tylko lepiej biedna tak ciężko to zniosła a Twój przepis wykorzystam dzisiaj na obiad bo pierś jeszcze mam a wszystkie jak znajdowałam na spaghetti to zmielić pierś a ja nie mam gdzie

Kylie ja przez mojego tz który nigdzie nie wychodzi też się taki leniuch zrobiłam...ale ciągnę siostrę do klubu lata 80te90te

Ja na następne farbowanie pewnie za 2-3tygodnie bo na razie odrost mały, przecież przed Świętami fabowałam mam jeszcze 12/9 londę, ale jakby mi się wasze efekty po tym kolestonie spodobały to kto wie czy na majowe/czerwcowe farbowanie nie zamówię

Lecę za chwilę na siłownię bo do tz dalej się nie odzywam choć on wczoraj myślał że już mi przeszło i tam przynajmniej jest się do kogo odezwać
wiesz to nie jest tak,że ja przez Tż-ta nie wychodze, nie wychodze. bo nie mam najmniejszej checi ruszyc tyłka po tyg. w pracy
wole isc pobiegac, wrocic, wykapac sie i sie po prostu polozyc
Ja pierdziele jakie mam futro na nogach
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 08:11   #3683
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wiesz to nie jest tak,że ja przez Tż-ta nie wychodze, nie wychodze. bo nie mam najmniejszej checi ruszyc tyłka po tyg. w pracy
wole isc pobiegac, wrocic, wykapac sie i sie po prostu polozyc
Ja pierdziele jakie mam futro na nogach
u mnie to chodzi raczej o to że jak tz nie jedzie na impreze to samej nie mam też z kim wszystkie znajome w ciąży albo maja dzieci, albo powyjeżdżały...ale chyba muszę zacząć bardziej korzystać z życia
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:05   #3684
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kylie a jaki ten koleston chciałabyś? ja już trzymam się tej alfy bo coraz fajniej mi wychodzi na odroście tak beżowo i taki chciałam zawsze mieć

shizaxa tak podają w przepisach bo nitki czy spaghetti średnio nadają się do mięsa w kawałkach. Ze względów praktycznych lepiej zmielone mięso, na smak to wcale nie wpływa.
Asiu uważasz, że to małokaloryczne danie? Jadłaś to na diecie? Bardzo lubię makarony, ale wszędzie- nawet w odniesieniu do tych razowych piszą żeby unikać
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:28   #3685
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A który z odcieni Kolestona daje najasniejszy i najbardziej zimny odcien blondu?? może warto któreś zmieszać??

Koleston Perfect 12/96 cendre fioletowy blond special

Koleston Perfect 12/89 perłowy cendre blond special

Koleston Perfect 10/16 popielato - fioletowy rozświetlony jasny
Nie bawilam sie w osiaganie najjasniejszego blondu, sporo farb mieszam ze soba, ale widze spore roznice miedzy roznymi numerkami z poziomu 12.

12.11 - silna popiel, dla tych, co czesto laduja z rudawymi wlosami po potraktowaniu ich zwyklym blondem - kolor ciemniejszy niz reszta 12tek
12.1 - lzejsza popiel, ale nie najjasniejszy
12.16 - idealny odcien dla osob, co im blond traci zolcia po farbowaniu. Pigment zolty ladnie sie chowa, odcien jest zimny i jasny - jedna z jasniejszych 12tek
12.89 - nie uzywalam, albo nie pamietam - z tego co widze w sieci, ten kolor chwyta na jasniutko. Kolor nie ma w sobie fioletu, efekt prawie bialy z woda 12 i na wstepnie niezbyt ciemnych naturalkach. Perla lekko zarozowiona, taka pastelowa
12.81 - ladny perlowy, daje piekny chlod, wlsoy wychodza na popielate z malym 'twistem'. Zdecydowanie jasniej wychodzi od 12.11. Nie ma w sobie takiej strasznej plaskiej szarosci. U mnie na odrostach wzial jasniutko i bez zadnej rudosci - a mam ciemny blond. Farbe te mieszalam fifty fifty z innymi z 8 po kropce i z woda 9, ale to pokazuje, jak dobrz sie ona spisuje i w 'gorszych' warunkach
12.96 - sama widzialas - piekny kolor, ale chyba jeszcze nie jest najjasniejszy. Fajnie jest go zmieszac z innym z chlodnych 12tek

10.16 - super odcien dla tych, ktorzy chca pojasnic wlosy o 2 tony na wodzie 9 - wyjdzie ladnie i czysto - ale najwyzej poziom 8-9 przy srednim blondzie. Farba sprawdza sie jako toner z woda 3 - pol tubki farby na dwa razy tyle wody i na 15 minut - ochlodzi wszystkie cieple refleksy po srednio udanym farbowaniu i bez dodatkowego wysuszenia przy slabej wodzie.

Polecam pigment /81 perlowo popielaty - odrobine tego pigmentu mozna dodac do kazdej zimnej czy neutralnej farby i wzmocni sie efekt perlowy. Ja farby mieszam, bo chce zuzyc swoje zasoby wpierw, nim zaczne kupowac wylacznie 12.81 czy 12.16. Mam 12.96, troche 10.8 i 10.96 - pigmentem troche je 'odrozowie' i bedzie lepiej.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-04-14 o 10:44
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:31   #3686
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym radzila poloz sobie na razie cos z poziomu 8 cieplego, albo nature polacz napol np ze zlotym blondem albo sama nature, albo cieply bez z natura 8.31.(wczesniej farbowalas na blond zimnymi moze????)
bo 7ki bywaja zielone i przyciemnianie nimi konczy sie w 90% zielenia wieksza lub mniejsza ale zazwyczaj.
I jak juz sobie wloski zjedza ta 8ke na oksy 3%- to za miesiac polozysz 7ke jaka zechcesz.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------


mozesz, zawsze to zobaczysz czy wlosy ci sie lubia z "olejami" czy nie


czeko co ty pierniczysz przeciez sa przepiekne

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------


2 pierwsze.
przy czym 89 chlodniejszy.
ja bym mieszala z 12/11 ( jak lubisz srebrzyste)

to jest perlowy, tu swiatlo spraiwa wrazenie popielu.


fajnie ze sie odezwalas ze zyjesz


wpadlam ale padam na buzie z baletowania i uciekam spac wreszcie sen... buziaki i do uslyszenia kochane
Dziękuję Blond Bunny za odpowiedź.
Tak,zawsze farbuję zimnymi odcieniami(Londa 12/1,12/89).Na dziś jestem umówiona do fryzjera gdzie pracują na Lorealu,chciałam mieć jakąś wiedzę na temat przyciemniania i pigmentacji.Mam jeszcze pytanie,czy można połączyć pól na pół poziom 8 z 7,bo obawiam się,że sama 8 wyjdzie za jasno i szybko się wypłucze do bardzo jasnego blondu.Dziękuję i pozdrawiam.
__________________


Edytowane przez piiz
Czas edycji: 2013-04-14 o 10:34
piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:34   #3687
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej Dziewczyny na dniach rozjasnialam włosy z ciemnego brazu wyszlo mi nie zbyt za ciekawe. Mozecie mi doradzic jaka farba w kolorze blondu mniej wiecej wyrowna mi kolor ? Piersze zdjecie to co mi wyszlo po rozjasianiu 2 zdjecie to moj naturalny kolor.Bardzo prosze o pomoc zastanawiam sie nad ktoras z farb garniera... Co myslicie o 8 albo 9.1 ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6489.jpg (67,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W adziudziu.jpg (64,6 KB, 26 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:49   #3688
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny na dniach rozjasnialam włosy z ciemnego brazu wyszlo mi nie zbyt za ciekawe. Mozecie mi doradzic jaka farba w kolorze blondu mniej wiecej wyrowna mi kolor ? Piersze zdjecie to co mi wyszlo po rozjasianiu 2 zdjecie to moj naturalny kolor.Bardzo prosze o pomoc zastanawiam sie nad ktoras z farb garniera... Co myslicie o 8 albo 9.1 ?
ja bardzo podobny do Twoich naturalek uzyskałam garnierem color&shine 6.0 ciemny blond, jednak to jest szampon, bardzo delikatny i po 3,4 tygodniach prawie nie było po nim śladu, musiałabyś poprawiać, ale to chyba i tak będzie nieuniknione bo z rozjaśnionych farba i tak się wypłucze.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:58   #3689
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny na dniach rozjasnialam włosy z ciemnego brazu wyszlo mi nie zbyt za ciekawe. Mozecie mi doradzic jaka farba w kolorze blondu mniej wiecej wyrowna mi kolor ? Piersze zdjecie to co mi wyszlo po rozjasianiu 2 zdjecie to moj naturalny kolor.Bardzo prosze o pomoc zastanawiam sie nad ktoras z farb garniera... Co myslicie o 8 albo 9.1 ?
A czym rozjaśniałaś? Wyszło rudo,przynajmniej tak widać na zdjęciu.Połóż jakąś popielatą farbę z poziomu 8,najlepiej profesjonalną.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:11   #3690
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Fajny przepis, sama jutro skorzystam
Co do kastratki to bedzie wszystko dobrze.
Ja kastrowałam swojego kocura i kotke za jednym razem i powiem Ci,że w ten sam dzien co mialy zabiegi i je wieczorem odebrałam, to przepłakałam cała noc przy nich.
Myślałam,że mi umra
Najgorzej koteczka to zniosła...
Jak ja sie uplakalam...
Na drugi dzien jak biegiem z pracy wrocilam żeby zobaczyc co z nimi to juz ich w klatce nie bylo tylko juz sie gryzły na dywanie w pokoju
oczywiscie troszke je z tym pilowalam,żeby Zygmunt za bardzo Bibi krzywdy nie zrobił, bo co mu tam tylko jajeczka wydusili, a moja niunia miala takie szwy przez caly brzuszek.
Teraz sa wesołe kotki i sladu żadnego ,że kastratki
smacznego
no lepiej juz jest nawet skacze juz po łózkach
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Asia z Perełką będzie już tylko lepiej biedna tak ciężko to zniosła a Twój przepis wykorzystam dzisiaj na obiad bo pierś jeszcze mam a wszystkie jak znajdowałam na spaghetti to zmielić pierś a ja nie mam gdzie
smacznego
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Asiu uważasz, że to małokaloryczne danie? Jadłaś to na diecie? Bardzo lubię makarony, ale wszędzie- nawet w odniesieniu do tych razowych piszą żeby unikać
no wiesz spagetti bez makaronu sobie niewyobrażam a przeciez nie jem tego codziennie tylko raz na jakiś czas od tego się raczej nie przytyje co innego jeść takie dania na okragło

matko ...wiecie, że moja kondycja włosów przy głowie po tej delii jest tragiczna normalnie przy myciu mi się włosy jakby sklejają i nie mogę palców włożyć pomiędzy ale tylko tam gdzie nakładałam farbe dalej jest ok. nakładam teraz maski i odżywki od skalpu od razu ,żeby je podreperować troche , bo inaczej to bym ich nie rozczesała
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.