Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 11:28   #3691
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
A czym rozjaśniałaś? Wyszło rudo,przynajmniej tak widać na zdjęciu.Połóż jakąś popielatą farbę z poziomu 8,najlepiej profesjonalną.
Kladlam Puder Vincent Ledier Silver
Teraz nie mam jak zamowic profesjonalnej farby potrzebuje czegos n ateraz. A 8 zrowna mi kolor ? Reszta wlosow jest pozadnie miedziana a ja musze wygladac jak czlowiek. Moze doradzicie mi jakis odcien ktory podejdzie pod moj naturalny kolor...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:47   #3692
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Zaczęliśmy z mężem poszukiwanie mieszkania. Ceny są ogromne Ale już wolimy całe życie spłacać, i siedzieć we własnym kącie, bez rodziców za ścianą.

Pomalowałam sobie włosy Londą 18. Myślę, że na tygodniu wstawię jakieś fotki. Eh, już sama nie wiem jaki kolor i odcień mi pasuje

Idę się troszkę odprężyć z książką na kanapie, póki synio z dziadkiem na przejażdżce

Buziaki
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:31   #3693
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny na dniach rozjasnialam włosy z ciemnego brazu wyszlo mi nie zbyt za ciekawe. Mozecie mi doradzic jaka farba w kolorze blondu mniej wiecej wyrowna mi kolor ? Piersze zdjecie to co mi wyszlo po rozjasianiu 2 zdjecie to moj naturalny kolor.Bardzo prosze o pomoc zastanawiam sie nad ktoras z farb garniera... Co myslicie o 8 albo 9.1 ?
połóż coś z popielem, niweluje rudość, 9.1 albo 8.1
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Kylie a jaki ten koleston chciałabyś? ja już trzymam się tej alfy bo coraz fajniej mi wychodzi na odroście tak beżowo i taki chciałam zawsze mieć

shizaxa tak podają w przepisach bo nitki czy spaghetti średnio nadają się do mięsa w kawałkach. Ze względów praktycznych lepiej zmielone mięso, na smak to wcale nie wpływa.
Asiu uważasz, że to małokaloryczne danie? Jadłaś to na diecie? Bardzo lubię makarony, ale wszędzie- nawet w odniesieniu do tych razowych piszą żeby unikać
zrobiłam ze zwykłym makaronem bo nie miałam spaghetti
ja jadam na diecie makarony, ryże itp. Wg zapotrzebowania powinno się jeść 50% węglowodanych, z samego pieczywa tyle za chiny ludowe nie uzbierasz, ja do obiadu zawsze jakieś węgle muszę mieć
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Zaczęliśmy z mężem poszukiwanie mieszkania. Ceny są ogromne Ale już wolimy całe życie spłacać, i siedzieć we własnym kącie, bez rodziców za ścianą.

Pomalowałam sobie włosy Londą 18. Myślę, że na tygodniu wstawię jakieś fotki. Eh, już sama nie wiem jaki kolor i odcień mi pasuje

Idę się troszkę odprężyć z książką na kanapie, póki synio z dziadkiem na przejażdżce

Buziaki
lepiej z kredytem ale na swoim niż całe życie się męczyć...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:45   #3694
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobry w ten sloneczny dzien
szkoda,ze spedze go w pracy


trzymaj sie tam


Niby w jednym wieku, a ja przy Tobie to stary piernik widze
Najlepiej odpoczywam fakt w ruchu, ale nie wyobrazam sobie spedzic teraz pol czy cala noc na baletach.
Kiedys jak bylam mlodsza (matko jak to brzmi) to od piatku maraton do niedzieli wieczorem...
Teraz bym nie dala rady, byłam jakies 2 lata temu na baletch z kumpelami i po 1 juz mialam tylko jedna mysl:
-kapiel, łózko, pilot...
Ehhhh starucha ze mnie
Ja jeszcze ze dwa lata temu też mogłam się bawić całą noc, teraz też lubię czasem wyjść do klubu ze znajomymi ale ciężko znaleźć taki, gdzie nie ma mnóstwa małolat. Co prawda mamy taki jeden, gdzie średnia wieku to trochę więcej niż 20 lat ale tylko jeden i też nie każdemu odpowiada. Latem to wolimy wybrać się gdzieś nad jezioro czy spotkać się i pograć w siatkę albo zrobić sobie wycieczkę rowerową, jakoś bardziej aktywnie spędzać czas

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wiesz to nie jest tak,że ja przez Tż-ta nie wychodze, nie wychodze. bo nie mam najmniejszej checi ruszyc tyłka po tyg. w pracy
wole isc pobiegac, wrocic, wykapac sie i sie po prostu polozyc
Ja pierdziele jakie mam futro na nogach
No ja rozumiem, że zima była ale już wiosna przyszła
Miłego dnia w pracy

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Zaczęliśmy z mężem poszukiwanie mieszkania. Ceny są ogromne Ale już wolimy całe życie spłacać, i siedzieć we własnym kącie, bez rodziców za ścianą.

Pomalowałam sobie włosy Londą 18. Myślę, że na tygodniu wstawię jakieś fotki. Eh, już sama nie wiem jaki kolor i odcień mi pasuje

Idę się troszkę odprężyć z książką na kanapie, póki synio z dziadkiem na przejażdżce

Buziaki
Niestety u nas ceny mieszkań w porównania do zarobków to jakaś porażka, ta samo z wynajmem, przykładowo w Niemczech kawalerkę można wynająć za 300/400 Euro czyli za tyle co w Polsce a jaka różnica w zarobkach. My z Tż też chcemy kupić mieszkanie ale ja strasznie boję się tego kredytu, nie wiem co będzie za miesiąc a co dopiero mówić za 20 lat ale innego wyjścia niestety nie ma A w jakim mieście chcecie kupić mieszkanie?

Ale mam dzisiaj leniwy dzień, zresztą i tak nie mam siły nic robić, bo już od kilku dni męczy mnie zapalenie krtani, prawie nic nie mówię, bo mi nie wolno. Biorę antybiotyki, bo inaczej by mi nie przeszło.
Mój się śmieję, że jakbym poszła do sklepu i powiedziała tylko jedno słowo, to z miejsca by mi dali jakieś tanie wino

Poza tym piekę piernik, ciekawe czy wyjdzie
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 13:02   #3695
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobry w ten sloneczny dzien
szkoda,ze spedze go w pracy


trzymaj sie tam


Niby w jednym wieku, a ja przy Tobie to stary piernik widze
Najlepiej odpoczywam fakt w ruchu, ale nie wyobrazam sobie spedzic teraz pol czy cala noc na baletach.
Kiedys jak bylam mlodsza (matko jak to brzmi) to od piatku maraton do niedzieli wieczorem...
Teraz bym nie dala rady, byłam jakies 2 lata temu na baletch z kumpelami i po 1 juz mialam tylko jedna mysl:
-kapiel, łózko, pilot...
Ehhhh starucha ze mnie


Czeko kochanie a Ty zamawiasz na all czy stacjonaranie w hurtowniach mozna je dorwac?
Patrzyłam na All i tam chyba najtaniej to 29 zl z przesyłka wychodzi.
Ale skoro mowisz, że sie je robi w proporji 1:2 to na ile razy mialas taka tubke?

Fajny przepis, sama jutro skorzystam
Co do kastratki to bedzie wszystko dobrze.
Ja kastrowałam swojego kocura i kotke za jednym razem i powiem Ci,że w ten sam dzien co mialy zabiegi i je wieczorem odebrałam, to przepłakałam cała noc przy nich.
Myślałam,że mi umra
Najgorzej koteczka to zniosła...
Jak ja sie uplakalam...
Na drugi dzien jak biegiem z pracy wrocilam żeby zobaczyc co z nimi to juz ich w klatce nie bylo tylko juz sie gryzły na dywanie w pokoju
oczywiscie troszke je z tym pilowalam,żeby Zygmunt za bardzo Bibi krzywdy nie zrobił, bo co mu tam tylko jajeczka wydusili, a moja niunia miala takie szwy przez caly brzuszek.
Teraz sa wesołe kotki i sladu żadnego ,że kastratki
Wiesz co jak ja zamawiałam 12/96 to mi sie tak trafiło ze jakas dziewczyna sprzedawała jedna tubke I mi wyszło z przesylka 20 zł. Ale ogolnie mam babke na allegro ktora sprzedaje i moge odebrac osobiscie i mi jakies 23-25 zł wyjdzie.

Kurcze przez chwile sie podjaralam ze garnier ma cos podobnego do c10 bo jedna dziewczyna na blogu wstawiła, ale wchodze na strone garniera i ta farba jest juz wycofana
http://jakzapuscicwlosy.blogspot.com...&by-date=false
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



smacznego
no lepiej juz jest nawet skacze juz po łózkach

smacznego

no wiesz spagetti bez makaronu sobie niewyobrażam a przeciez nie jem tego codziennie tylko raz na jakiś czas od tego się raczej nie przytyje co innego jeść takie dania na okragło

matko ...wiecie, że moja kondycja włosów przy głowie po tej delii jest tragiczna normalnie przy myciu mi się włosy jakby sklejają i nie mogę palców włożyć pomiędzy ale tylko tam gdzie nakładałam farbe dalej jest ok. nakładam teraz maski i odżywki od skalpu od razu ,żeby je podreperować troche , bo inaczej to bym ich nie rozczesała
Miałam to samo po wellatonie ;/ I po c10 tez mam podobnie, przy skórze sa takie tepawe, poplątane... ale nie az tak jak po wellku.
Pamietam ze mi wtedy przeszło dopiero po zmianie farby
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 13:48   #3696
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

shizaxa chcę przejść na jakąś zdrowszą dietę i trochę schudnąć przy okazji. Mogłabyś napisać, jak wygląda twój obiad i inne posiłki na diecie? Tu, albo na PW

Ostatnio zaczęłam jeść kaszę gryczaną, ryż, makaron ciemny z Lubelli (czasami biały) i taki włoski (durum). Ograniczam ziemniaki - bo nie mam już pomysłu na atrakcyjne dania z ziemniaków.

Aniu a sprawdzałaś już swoją zdolność kredytową? Przy dziecku/dzieciach (nie wiem ile masz) to minimum dwa pokoiki. Trzy to już super- bo salon, sypialnia i pokój dziecięcy Ale dobra i własna kawalerka

milka niestety ceny wynajmu koszmarnie wysokie - w Krakowie 2-3 pokoje ok. 2 tys. + opłaty. Zależy od standardu - im wyższym, tym droższe. Wiadomo A czasami to takie nory ludzie chcą wynająć - znosząc np. meble ze śmietnika , zbierają graty po rodzinie, znajomych - czyli wszystko, co nie jest potrzebne bo się rozwala Z drugiej strony kupowanie swoich mebli też za wygodne nie jest.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:12   #3697
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobry w ten sloneczny dzien
szkoda,ze spedze go w pracy


trzymaj sie tam


Niby w jednym wieku, a ja przy Tobie to stary piernik widze
Najlepiej odpoczywam fakt w ruchu, ale nie wyobrazam sobie spedzic teraz pol czy cala noc na baletach.
Kiedys jak bylam mlodsza (matko jak to brzmi) to od piatku maraton do niedzieli wieczorem...
Teraz bym nie dala rady, byłam jakies 2 lata temu na baletch z kumpelami i po 1 juz mialam tylko jedna mysl:
-kapiel, łózko, pilot...
Ehhhh starucha ze mnie


Czeko kochanie a Ty zamawiasz na all czy stacjonaranie w hurtowniach mozna je dorwac?
Patrzyłam na All i tam chyba najtaniej to 29 zl z przesyłka wychodzi.
Ale skoro mowisz, że sie je robi w proporji 1:2 to na ile razy mialas taka tubke?

Fajny przepis, sama jutro skorzystam
Co do kastratki to bedzie wszystko dobrze.
Ja kastrowałam swojego kocura i kotke za jednym razem i powiem Ci,że w ten sam dzien co mialy zabiegi i je wieczorem odebrałam, to przepłakałam cała noc przy nich.
Myślałam,że mi umra
Najgorzej koteczka to zniosła...
Jak ja sie uplakalam...
Na drugi dzien jak biegiem z pracy wrocilam żeby zobaczyc co z nimi to juz ich w klatce nie bylo tylko juz sie gryzły na dywanie w pokoju
oczywiscie troszke je z tym pilowalam,żeby Zygmunt za bardzo Bibi krzywdy nie zrobił, bo co mu tam tylko jajeczka wydusili, a moja niunia miala takie szwy przez caly brzuszek.
Teraz sa wesołe kotki i sladu żadnego ,że kastratki
wiesz co ja mam tak, ze jak sie trafi dobre towarzystwo to czuje sie jak 16tka tylko musimy sie zebrac w kilka osob zeby balety wyszly, bo przeciez z samym tz to srednio isc do klubu na cala noc
ja uwielbiam tanczyc, troche wypije i moge sie bawic cala noc
no i potem wiadomo u nas noclegownia- wszyscy spia u nas znajomi, w poludnie ns dnia jemy razem wielkie sniadanie-obiad i dopiero na wieczor rozchodzimy sie
Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Dziękuję Blond Bunny za odpowiedź.
Tak,zawsze farbuję zimnymi odcieniami(Londa 12/1,12/89).Na dziś jestem umówiona do fryzjera gdzie pracują na Lorealu,chciałam mieć jakąś wiedzę na temat przyciemniania i pigmentacji.Mam jeszcze pytanie,czy można połączyć pól na pół poziom 8 z 7,bo obawiam się,że sama 8 wyjdzie za jasno i szybko się wypłucze do bardzo jasnego blondu.Dziękuję i pozdrawiam.
mozna je pomieszac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 14:30   #3698
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
milka niestety ceny wynajmu koszmarnie wysokie - w Krakowie 2-3 pokoje ok. 2 tys. + opłaty. Zależy od standardu - im wyższym, tym droższe. Wiadomo A czasami to takie nory ludzie chcą wynająć - znosząc np. meble ze śmietnika , zbierają graty po rodzinie, znajomych - czyli wszystko, co nie jest potrzebne bo się rozwala Z drugiej strony kupowanie swoich mebli też za wygodne nie jest.
To ja Ci powiem, że w Wawce to 2 pokoje i za 1500zł wynajmiesz i to w dobrym stanie, oczywiście mówię tutaj o obrzeżnych dzielnicach ale dość dobrze skomunikowanych. Ja od prawie 5 lat wynajmuję i już kilka mieszkań się przewinęło, wiem jak wygląda rynek wynajmu, pamiętam jak kilka lat temu poszliśmy oglądać mieszkanie bez zdjęcia, to jak weszliśmy do mieszkania, ledwo rzuciliśmy okiem i zrobiliśmy w tył zwrot. Jakieś meble przedwojenne, rozpadające się łóżko, odrapane ściany, jedna wielka masakra. Dziwie się jak ludziom nie wstyd proponować takich warunków. Może ja mam jakieś za wysokie wymagania ale w chlewie mieszkać nie będę. W końcu płacimy im niemałe pieniądze, więc możemy coś tam wymagać a nie warunki jak dla bezdomnych.
Na szczęście zawsze udawało nam się wynajmować mieszkania w naprawdę dobrych warunkach, trzeba dobrze poszukać i mieć tez trochę szczęścia
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:04   #3699
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej wieki tu nie zaglądałam więc wątpię że dam radę nadrobić zaległości musiałabym przejrzeć cały wątek..

Chwilowo nie mam dostępu do neta więc jestem przelotem u Tż ale mam nadzieję że w krótkim czasie uda mi się wrócić do Was na stałe posiadam zdjęcia z ostatniego marcowego farbowania więc jak będę w domu to wrzucę
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:42   #3700
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nine ja jakos wyjątkowo nie jem
śniadanie-3-4kromki grahama plus jakiś serek albo szyneczka drobiowa plus warzywa, albo jajecznica z warzywami, omlet z warzywami
Obiad-makaron, kurczak plus warzywa w różnych kompozycjach, kasza plus jakieś drobiowe mięsko, czasami sama zupa, czasami zupa-krem z makaronem
kolacja-bez tłuszczu tzn chudy twaróg, chudy serek wiejski plus dodatki, ale by było 0g tłuszczu dlatego że 20% dziennego spozycia tłuszczu wykorzystuje wczesniej
W miedzyczasie owoce, sok pomarańczowy, od czasu do czasu coś słodkiego
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:14   #3701
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dobrze,że niedługo sezon na polskie warzywa. Nie mogę się szparagowej doczekać pomidorów ze słońca.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 18:41   #3702
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dobrze,że niedługo sezon na polskie warzywa. Nie mogę się szparagowej doczekać pomidorów ze słońca.
pomidorów to chyba najbardziej, bo na te plastikowe bez smaku to już patrzeć nie mogę

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

oglądam prognozę pogody i kulwa, jak zwykle - jak będę w tym tygodniu umierać przez @ to będą najładniejsze i najcieplejsze dni a jak minie to ochłodzenie, shit
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:09   #3703
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

DROGA BUNNY

Jestem już po przyciemnianiu.Fryzjerka położyła mi majirel 7(samą).Uprzedzała mnie,że może wyjść zieleń,szczególnie w środkowej partii włosów gdzie była platyna,od skóry i końce były ciemniejsze i cieplejsze.No i wyszła zieleń...myślałam,że się popłaczę.Nie wiedziała co zrobić,już miała kłaść 6 na to,ale akurat nie miała tego odcienia.Zrobiła mi chwilową kąpiel rozjaśniającą i zieleń zeszła.Włosy wyszły ciemne,myślę że poziom 6/5,ale i tak jestem zadowolona bo są z lekkim brązowym połyskiem.Na pewno się wypłuczą do 7.
Co zrobić,żeby ten kolor mocno się nie wypłukiwał przy codziennym myciu włosów.Czy płukanka z dodatkiem octu jabłkowego pomoże?
Co zrobić jeśli zieleń znów wylezie,czy np szamponetka marion winna czerwień na kilka minut może być?
Jak dobrze,że nie przyciemniałam się sama,bo co ja z tą zielenią bym zrobiła.Takie drastyczne zmiany jak rozjaśnianie z ciemnych czy przyciemnianie platyny należy powierzyć profesjonalistom.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:25   #3704
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
DROGA BUNNY

Jestem już po przyciemnianiu.Fryzjerka położyła mi majirel 7(samą).Uprzedzała mnie,że może wyjść zieleń,szczególnie w środkowej partii włosów gdzie była platyna,od skóry i końce były ciemniejsze i cieplejsze.No i wyszła zieleń...myślałam,że się popłaczę.Nie wiedziała co zrobić,już miała kłaść 6 na to,ale akurat nie miała tego odcienia.Zrobiła mi chwilową kąpiel rozjaśniającą i zieleń zeszła.Włosy wyszły ciemne,myślę że poziom 6/5,ale i tak jestem zadowolona bo są z lekkim brązowym połyskiem.Na pewno się wypłuczą do 7.
Co zrobić,żeby ten kolor mocno się nie wypłukiwał przy codziennym myciu włosów.Czy płukanka z dodatkiem octu jabłkowego pomoże?
Co zrobić jeśli zieleń znów wylezie,czy np szamponetka marion winna czerwień na kilka minut może być?
Jak dobrze,że nie przyciemniałam się sama,bo co ja z tą zielenią bym zrobiła.Takie drastyczne zmiany jak rozjaśnianie z ciemnych czy przyciemnianie platyny należy powierzyć profesjonalistom.
szczerze to nie wiem czemu ci polozyla 7 skoro z gory wiedziala ze zielen bedzie radzilabym ns farbowaniem polozyc jakas mahoniowa dodac 1/3 do naturalnego np. czyli 7.45 z 7 i bedzie juz dobrze.
co ma sie wyplukac to i tak ci sie zmyje, tym bardziej jak musiala robic kapiel...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 22:36   #3705
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny gdybym połozyła pasemka w tym kolorze na mój blond to tez taki by mi mógł wyjść - odcien sredni perłowo popielaty blond 7,81 - nie za niski poziom tzn. czy mogłyby mi wyjsc jakies bardzo ciemne??
Jesli wyjda b.ciemne czy sie kolor wymyje z mojego jasnego blondu?
Znalazłam 2 próbniki tego koloru i wprawdzie podoba mi sie 1 pasek ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49469s400c2850.00i.jpg (20,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg illumina 3.jpg (34,0 KB, 15 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-04-15 o 06:19
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 05:05   #3706
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pomidorów to chyba najbardziej, bo na te plastikowe bez smaku to już patrzeć nie mogę

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

oglądam prognozę pogody i kulwa, jak zwykle - jak będę w tym tygodniu umierać przez @ to będą najładniejsze i najcieplejsze dni a jak minie to ochłodzenie, shit
Też nie lubię tych pomidorów
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:37   #3707
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej

przyszłam po ratunek
i w zasadzie chyba tylko jeśli zaczęłabym regularnie udzielac sie na blond wątku to bym go na pewno nie przyciemniła- jak to ja zwykle

Wkleję zdjęcie swojego odrostu, który rozjasnił sie do takiego rudego odcienia po Joannie Szlachetnej perle. Czy na ten odrost, żeby go teraz zrównac z długoscia, musze juz koniecznie nakładac rozjasniacz czy jakas farba to pokryje?
Moja natura to średni brąz..
Proszę o konkretne wskazówki, jestem ciemna masa w tym temacie

1 foto odrost, 2 kolor wlosow na dlugosci.

Z góry dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (48,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2b.jpg (40,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:45   #3708
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej kochane Wróciłam z weekendu u tż, ogłaszam wszem i wobec że zdałam wszystkie egzaminy w szkole W końcu spokój

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pomidorów to chyba najbardziej, bo na te plastikowe bez smaku to już patrzeć nie mogę

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

oglądam prognozę pogody i kulwa, jak zwykle - jak będę w tym tygodniu umierać przez @ to będą najładniejsze i najcieplejsze dni a jak minie to ochłodzenie, shit
U mnie na weekend było cudownie, sporo czasu spędziliśmy z tż na dworze Dzisiaj niby 5 stopni ale też pięknie słońce świeci, jest naprawdę ładnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:56   #3709
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć dziewczyny

Ja już po farbowaniu tą Illuminą i powiem wam,że jest ładnie, chłodno, ale jasno jak dla mnie wg mnie to max8 poziom, na pewno nie 7. Kolor jest wielotonowy śliczny i zastanawiam się czy to nie wina tej wody 6%, ale producent nie zaleca niższej
Zostało mi troche farby i zastanawiam się nie rozrobić tego z 3 i naciapać na włosy ? Bunny

Ex no to gratulacje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 08:05   #3710
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej kochane Wróciłam z weekendu u tż, ogłaszam wszem i wobec że zdałam wszystkie egzaminy w szkole W końcu spokój



U mnie na weekend było cudownie, sporo czasu spędziliśmy z tż na dworze Dzisiaj niby 5 stopni ale też pięknie słońce świeci, jest naprawdę ładnie
gratuluje
Moje wszelkie egzaminy zawieszone w mega prózni, az sie boje jak przyjdzie czas je odkopywac
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:14   #3711
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ex gratulacje

to już koniec tej szkoły?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Dziewczyny pierwszy raz od bardzo dawna włosy mi się fajnie ułożyły
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:37   #3712
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja już po farbowaniu tą Illuminą i powiem wam,że jest ładnie, chłodno, ale jasno jak dla mnie wg mnie to max8 poziom, na pewno nie 7. Kolor jest wielotonowy śliczny i zastanawiam się czy to nie wina tej wody 6%, ale producent nie zaleca niższej
Zostało mi troche farby i zastanawiam się nie rozrobić tego z 3 i naciapać na włosy ? Bunny

Ex no to gratulacje
Którym odcieniem robiłaś?? Wstaw foty.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:40   #3713
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Idę sobie zrobić latte macchiato

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używałyście może podkładu Rimmella Wake Me Up. Zastanawiam się czy by go nie kupić. Nie wiem tylko jak u niego z kryciem i czy nie za bardzo się świeci na twarzy?
Używałam i jak dla mnie dość fajnie krył i dobrze się trzymał Z tym że mnie mega pozapychał i z tego co czytałam na innych blogach to nie tylko mnie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to super pewnie możesz wysłać w poniedziałek, dla mnie nie ma problemu a powiedz mi jak z odcieniem? wtapia się w kolor skóry?
Jak mi też podpasuje to zamówimy znów razem całe opakowanie
No właśnie trochę się wtapia ale w dziennym świetle wydaje mi się trochę za ciemny Ale akurat słoneczko przyjdzie, to opalę się trochę i będę śmigać w nim bez obaw

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyyyyy co dziś robicie? Chodźcie sobie chlapniemy wieczorem drina albo winko i popaplamy
Szkoda że mnie nie było, bym podrinkowała sobie z Wami

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja już po farbowaniu tą Illuminą i powiem wam,że jest ładnie, chłodno, ale jasno jak dla mnie wg mnie to max8 poziom, na pewno nie 7. Kolor jest wielotonowy śliczny i zastanawiam się czy to nie wina tej wody 6%, ale producent nie zaleca niższej
Zostało mi troche farby i zastanawiam się nie rozrobić tego z 3 i naciapać na włosy ? Bunny

Ex no to gratulacje
Kochana to pokazuj efekty!! Bo ja też rozważam illuminę teraz Lepiej wypadła od alfy?

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ex gratulacje

to już koniec tej szkoły?
Yess
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-04-15 o 08:39
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:45   #3714
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ex to super

Coś mi się chce, ale jeszcze nie wiem co
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:47   #3715
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Którym odcieniem robiłaś?? Wstaw foty.
7/81 teraz nie mam jak wstawić, postaram się jakoś w tygodniu
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Idę sobie zrobić latte macchiato


Kochana to pokazuj efekty!! Bo ja też rozważam illuminę teraz Lepiej wypadła od alfy?
kurcze to teraz boję się trochę o ten odcień, bo ja to bladzioch jestem
Powiem Ci,że włoski mega miękkie, nie czuć nawet,że po farbowaniu, farba nie śmierdzi, nie szczypie, dla mnie lepsza od alfy
Teraz umyłam włosy, jak wyschną to postaram się coś cyknąć i wstawić
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:51   #3716
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
7/81 teraz nie mam jak wstawić, postaram się jakoś w tygodniu
Wczoraj wieczorem o tym kolorze pisałam - jak on wyszedł na włosach?
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:52   #3717
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Popatrzyłam na tą illuminę piękny kolor z przedziału pomiędzy 7.81 a 8.1
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:54   #3718
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem o tym kolorze pisałam - jak on wyszedł na włosach?
dla mnie jaśniej niż na próbniku, ale ładnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:55   #3719
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

jak uda mi się zapuścić, to sobie taki zrobię - na długich włosach pewnie pięknie się prezentuje
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:55   #3720
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Witam


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
połóż coś z popielem, niweluje rudość, 9.1 albo 8.1

zrobiłam ze zwykłym makaronem bo nie miałam spaghetti
ja jadam na diecie makarony, ryże itp. Wg zapotrzebowania powinno się jeść 50% węglowodanych, z samego pieczywa tyle za chiny ludowe nie uzbierasz, ja do obiadu zawsze jakieś węgle muszę mieć

lepiej z kredytem ale na swoim niż całe życie się męczyć...
Dokładnie


Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Ja jeszcze ze dwa lata temu też mogłam się bawić całą noc, teraz też lubię czasem wyjść do klubu ze znajomymi ale ciężko znaleźć taki, gdzie nie ma mnóstwa małolat. Co prawda mamy taki jeden, gdzie średnia wieku to trochę więcej niż 20 lat ale tylko jeden i też nie każdemu odpowiada. Latem to wolimy wybrać się gdzieś nad jezioro czy spotkać się i pograć w siatkę albo zrobić sobie wycieczkę rowerową, jakoś bardziej aktywnie spędzać czas


No ja rozumiem, że zima była ale już wiosna przyszła
Miłego dnia w pracy


Niestety u nas ceny mieszkań w porównania do zarobków to jakaś porażka, ta samo z wynajmem, przykładowo w Niemczech kawalerkę można wynająć za 300/400 Euro czyli za tyle co w Polsce a jaka różnica w zarobkach. My z Tż też chcemy kupić mieszkanie ale ja strasznie boję się tego kredytu, nie wiem co będzie za miesiąc a co dopiero mówić za 20 lat ale innego wyjścia niestety nie ma A w jakim mieście chcecie kupić mieszkanie?

Ale mam dzisiaj leniwy dzień, zresztą i tak nie mam siły nic robić, bo już od kilku dni męczy mnie zapalenie krtani, prawie nic nie mówię, bo mi nie wolno. Biorę antybiotyki, bo inaczej by mi nie przeszło.
Mój się śmieję, że jakbym poszła do sklepu i powiedziała tylko jedno słowo, to z miejsca by mi dali jakieś tanie wino

Poza tym piekę piernik, ciekawe czy wyjdzie
Niestety, bez kredytu, to nawet nie mamy co marzyć o własnym mieszkaniu. W Lublinie mieszkamy, i tu chcemy coś kupić.
I jak piernik? Ja mam przepis na pyszny miodowy piernik. Zawsze wychodzi


Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
shizaxa chcę przejść na jakąś zdrowszą dietę i trochę schudnąć przy okazji. Mogłabyś napisać, jak wygląda twój obiad i inne posiłki na diecie? Tu, albo na PW

Ostatnio zaczęłam jeść kaszę gryczaną, ryż, makaron ciemny z Lubelli (czasami biały) i taki włoski (durum). Ograniczam ziemniaki - bo nie mam już pomysłu na atrakcyjne dania z ziemniaków.

Aniu a sprawdzałaś już swoją zdolność kredytową? Przy dziecku/dzieciach (nie wiem ile masz) to minimum dwa pokoiki. Trzy to już super- bo salon, sypialnia i pokój dziecięcy Ale dobra i własna kawalerka

milka niestety ceny wynajmu koszmarnie wysokie - w Krakowie 2-3 pokoje ok. 2 tys. + opłaty. Zależy od standardu - im wyższym, tym droższe. Wiadomo A czasami to takie nory ludzie chcą wynająć - znosząc np. meble ze śmietnika , zbierają graty po rodzinie, znajomych - czyli wszystko, co nie jest potrzebne bo się rozwala Z drugiej strony kupowanie swoich mebli też za wygodne nie jest.
Tak, pierwsze co zrobiliśmy, to wizyta u doradcy finansowego. Fajnie nam rozpisał wszystkie banki, jakie procenty, prowizje itp.
Mamy na razie jednego synka. W niedalekiej przyszłości chcielibyśmy jeszcze jedno dziecko. Więc chcemy coś przynajmniej z 3 pokojami. Cena u nas w Lublinie, za takie mieszkanie z rynku wtórnego to ok 250000 zł. A z rynku pierwotnego to dobrze ponad 300000. A do tego jeszcze wykończenie, bo to są mieszkania w surowym stanie. Więc raczej odpada.


Ex gratuluję

Edytowane przez 201606240916
Czas edycji: 2013-04-15 o 09:00
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.