Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny doradźcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 20:12   #1
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85

Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny doradźcie!


Witam Wszystkich. Od pewnego czasu mam mały dylemat. Jak widać na załączonych zdjęciach mam platynowe blond włosy, dość długie. Chciałabym poznać wasze opinie na temat mojego koloru włosów i fryzury, czy pasuje mi ten kolor, czy może powinnam go zmienić na jakiś bardziej naturalny. Wiem, że modne są teraz bardziej naturalne blondy, ombre itd, więc nie wiem czy powinnam coś zmienić czy też nie. Doradźcie mi prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iu.jpg (62,8 KB, 744 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gvhvhv.jpg (129,6 KB, 782 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03085.jpg (101,3 KB, 834 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg knknk.jpg (81,5 KB, 798 załadowań)
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 15:14   #2
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Zazwyczaj platyna kojarzy się z tandetą, bo dziewczyny zazwyczaj w parze z nią przesadzają ubiorem lub makijażem, a poza tym mało komu pasuje. Moim zdaniem Tobie jak najbardziej tak, ponieważ ładnie komponuje się z kolorem cery i oczu, a subtelny makijaż nadaje uroku. Wyglądasz idealnie. Jeśli nie masz zniszczonych włosów i dobrze się w nich czujesz to nic nie zmieniaj.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 15:57   #3
Srpkinja 1
Raczkowanie
 
Avatar Srpkinja 1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 71
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Mi też się podoba, ale z drugiej strony wydaje mi się, że byłoby Ci dobrze w orzechowym blondzie na przykład, ponieważ w tej chwili jesteś cała taka niskokontrastowa, jaśniutka Ale wyglądasz bardzo ładnie, więc myślę że zmiana nie jest Ci jakoś koniecznie potrzebna
__________________
Zacne lico się rozkręca - zapraszam!
Srpkinja 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 19:14   #4
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Moje włosy są w bardzo dobrej kondycji, dbam o nie, stosuje odżywki, jedwab. Co do tej tandety to właśnie tego sie obawiałam, czy nie sprawiam takiego wrażenia. Uwazam ze takie włosy same w sobie są już wyraziste i nie potrzebują do tego mocnego makijażu bądź wyzywającego stroju. Niestety czasem spotykam się z przykrymi docinkami na temat mojego koloru włosów, dlatego postanowiłam spytac na forum. Dziękuję za fajnie i szczere odpowiedzi
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 19:35   #5
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Jak dla mnie jesteś jednym z bardzo rzadkich przypadków kiedy platyna dodaje urody, a nie odbiera Wyglądasz iście hollywodzko, ja bym nic nie zmieniała.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 20:00   #6
WhiteSugar
Przyczajenie
 
Avatar WhiteSugar
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Niee, nie zmieniaj. Wyglądasz bardzo młodo w tych włosach i naprawdę masz śliczną buźkę Mi osobiście platyna nie kojarzy się z tandetą, bardziej przesadzona solarka i makijaż a ty masz wszystko na umiar. Nie zmieniaj, masz jasną cerę pasują ci jasne włosy a komentarzami się nie przejmuj, obgadujących przechodniów możesz zobaczyć raz w życiu a zresztą zawsze bedą osoby, którym coś nie będzie pasowało
WhiteSugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 20:31   #7
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

ja bym nie zmieniała.

Masz taką delikatną urodę, do tego nie przesadzasz z makijażem i jesteś jedną z niewielu osób ktorym taka platyna pasuje
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 23:38   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Generalnie nie cierpię platyny, kojarzy mi się z plastikiem i tandetą. Natomiast w Twoim przypadku jestem mile i pozytywnie zaskoczona. Pasuje Ci ten kolor i do cery i do oczu. Pani Zima.Platyna jest tu w pełnej harmonii i nie stanowi przykrego dysonansu. Ja bym nie przyciemniała a przynajmniej nie radykalnie jakoś. To znaczy: decyzję podejmiesz sama ale po co psuć coś, co jest dobre?

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

A jeszcze Ci powiem: docinkami się nie przejmuj. Ja mam rude jak marchewa włosy ( z natury), loki do pasa i też nie raz i nie dwa słyszałam zjadliwe komentarze. Ciesz się i uśmiechnij bo tak komentują te, które Ci zazdroszczą. Po prostu uśmiechnij się do komentatorek i zagadkowo odpowiedz: "Zielone winogrona".
--------------------------
Mała podpowiedź ( za La Fontaine'm):

Lis pewien, łgarz i filut, wychudły, zgłodniały,
Zobaczył winogrona rosnące wysoko.
Owoc, przejrzystą okryty powłoką,
Zdał się lisowi dojrzały.

Więc rad z uczty, wytężył swoją chudą postać,
Skoczył, sięgnął, lecz nie mógł do jagód się dostać.
Wprędce przeto zaniechał daremnych podskoków
I rzekł: „Kwaśne, zielone, dobre dla żarłoków".
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 07:05   #9
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Ślicznie wyglądasz, nic nie zmieniaj
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 09:26   #10
m_a_j_a85
Przyczajenie
 
Avatar m_a_j_a85
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Zostaw ten kolorek Masz zadbane włosy, a nie popalone, białe dziadostwo Ślicznie Ci i tak zostaw
m_a_j_a85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 17:03   #11
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Pasuje ci jasny blond,ale ja na twoim miejscu zmieniłabym na naturalniejszy odcień,nadal pozostając jasną blondynką.Chociaż twoje włosy są praktycznie białe i nie wiadomo jak zareagują na zmianę odcienia.Ja przyciemniałam praktycznie platynowe włosy do średniego blondu i ciągle zmagam się z zielonkawym refleksem Druga kwestia to czego używasz do rozjaśniania włosów;jeśli rozjaśniacza to lepiej dla włosów będzie jeśli je przyciemnisz,a jeżeli daje radę farba z 9% oksydantem to ok.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 18:08   #12
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Jesteś piękną kobietą, nic nie zmieniaj, świetnie wyglądasz
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 20:03   #13
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

To naprawde super usłyszeć tyle ciepłych słów na swój temat Nie bedę nic zmieniać koloru włosów, wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej go polubiłam...
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:06   #14
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Ale zadbane
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:39   #15
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Pasuje ci jasny blond,ale ja na twoim miejscu zmieniłabym na naturalniejszy odcień,nadal pozostając jasną blondynką.Chociaż twoje włosy są praktycznie białe i nie wiadomo jak zareagują na zmianę odcienia.Ja przyciemniałam praktycznie platynowe włosy do średniego blondu i ciągle zmagam się z zielonkawym refleksem Druga kwestia to czego używasz do rozjaśniania włosów;jeśli rozjaśniacza to lepiej dla włosów będzie jeśli je przyciemnisz,a jeżeli daje radę farba z 9% oksydantem to ok.
Popieram... włosy są ładne a kolor prawie pasuje, ale cośmi zgrzyta. Może są odrobinę za ciepłe, może za czyste. Mam wrażenie, że super jasny blond, taki baby blond byłby lepszy, może jakiś lekko popielaty odcień? Może wystarczyłaby jakaś płukanka, żeby zniwelować żółtawy odcień.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:31   #16
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Popieram... włosy są ładne a kolor prawie pasuje, ale cośmi zgrzyta. Może są odrobinę za ciepłe, może za czyste. Mam wrażenie, że super jasny blond, taki baby blond byłby lepszy, może jakiś lekko popielaty odcień? Może wystarczyłaby jakaś płukanka, żeby zniwelować żółtawy odcień.
Jeśli chodzi o popiel, to miałam juz popiel na głowie i wtedy byłam taka zimna, smutna, mam bardzo jasna cere i źle sie wtedy czułam. Poza tym wszystkie popielate blondy pozbawiaja włosy pigmentu (stąd srebrna poświata), włosy staja sie takie "bez życia". Taki kolor według mnie pasuje zimą
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:46   #17
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o popiel, to miałam juz popiel na głowie i wtedy byłam taka zimna, smutna, mam bardzo jasna cere i źle sie wtedy czułam. Poza tym wszystkie popielate blondy pozbawiaja włosy pigmentu (stąd srebrna poświata), włosy staja sie takie "bez życia". Taki kolor według mnie pasuje zimą
To może odrobina beżyku?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 23:04   #18
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
To może odrobina beżyku?
W takim beżowym blondzie
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 22:33   #19
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Zostawiłabym, włosy widać, że zadbane i piękne, co prawie nigdy przy tym kolorze się nie zdarza. Grają z kolorem oczu, brwi, cery, jest takie WOOW Nie zmieniaj
Zadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-27, 23:21   #20
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Wyglądasz w tym kolorze ślicznie, świeżo i absolutnie nie tandetnie. zostawiłabym

Przepraszam za offtop, ale czego używasz do podkreślania brwi? Śliczny, chłodny odcień, długo już szukam podobnego

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

chodzi mi o zdjęcia nr 2 i 4
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 07:02   #21
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Jesteś bardzo fotogeniczna i zadbana. Ale w realu ten kolor nie wygląda dobrze na nikim. Wróciłabym do naturalniejszego blondu.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:43   #22
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;41985148]Wyglądasz w tym kolorze ślicznie, świeżo i absolutnie nie tandetnie. zostawiłabym

Przepraszam za offtop, ale czego używasz do podkreślania brwi? Śliczny, chłodny odcień, długo już szukam podobnego

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

chodzi mi o zdjęcia nr 2 i 4 [/QUOTE]


Używam paletki do stylizacji brwi firmy Manhattan w odcieniu "blonde"
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:12   #23
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

powinnaś na karmelowy blond
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 17:01   #24
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Super Ci pasuje ten jaśniutki blond! Rzadko to mówię, ale na prawdę super Nic nie zmieniaj!
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 19:14   #25
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Moje włosy są w bardzo dobrej kondycji, dbam o nie, stosuje odżywki, jedwab. Co do tej tandety to właśnie tego sie obawiałam, czy nie sprawiam takiego wrażenia. Uwazam ze takie włosy same w sobie są już wyraziste i nie potrzebują do tego mocnego makijażu bądź wyzywającego stroju. Niestety czasem spotykam się z przykrymi docinkami na temat mojego koloru włosów, dlatego postanowiłam spytac na forum. Dziękuję za fajnie i szczere odpowiedzi
Nie martw się bo nie sprawiasz wrażenia tandety. Wyglądasz intrygująco i z klasą.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:44   #26
Yoriko 96
Raczkowanie
 
Avatar Yoriko 96
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: DE- Schleswig-Holstein
Wiadomości: 111
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Podoba mi się Twój kolor, wyglądasz tak nordycko, świeżo. Uwielbiam taki typ urody i wiele bym dała by nosić blond, jednak sama w blondach czuję się mdło, noszę ciemne brązy, bo to bardziej współgra z moją jaśniutką cerą.
Gdy zobaczyłąm Twoje zdjęcia, moja pierwsza myśl to : o matko jaka ładna Rosjanka/Ukrainka. Pasuje Ci ten kolor bardzo.
__________________
Długosc:

5*10*15*20*25*30*35* 40*45*50*55*60*65*70

wlosomaniaczka: 1.1.2016
Yoriko 96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 22:13   #27
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Zarzekałam się, że nigdy tego nie powiem :sciana:, ale jednak znalazła się osoba, u której podoba mi się platyna na włosach
Wyglądasz bardzo naturalnie, zwłaszcza na 2 i 4 fotce, gdzie masz takie jaśniutkie brwi
Komentarzami się nie przejmuj, tak przyczepić się można do wszystkich kolorów włosów, a to nie one decydują o charakterze czy inteligencji człowieka, świadczy to tylko o bezdennej głupocie komentujących
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:37   #28
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Wyglądasz naprawdę świetnie,ale moim zdaniem mogłabyś spróbować odrobinkę cieplejszego odcienia,coś jak w Legalnej Blondynce Tylko bez tych 'naturalnych' odrostów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg legallyblonde02_240x260_040320080303.jpg (20,4 KB, 48 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 06:38   #29
Tylko Nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

zostaw ten kolorek
Tylko Nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:05   #30
sylwiab26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Jesteś jedyną osobą która mi się podoba w tym kolorze!
__________________
Let's capture the moment
Cause even forever ain't forever
sylwiab26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-31 19:25:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.