Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-26, 13:26   #2161
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No właśnie wiem :/ Ale przez ta chorobe to sie czuje juz brzydka i zaniedbana i wszystko mnie wkurza


No tak ale tu chodzi o to ze praktycznie ci z zęba nic nie zostaje przy koronce
a co mi po zębie leczonym kanałowo? skoro jest martwy za 40 lat to będę miała wszystkie korony na pewno


https://www.facebook.com/Specjlistyc...giczny?fref=ts

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Czeko zleic szybko ten tydzień
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 13:28   #2162
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Oj kochana zwiaz włosy w kucyk, omijaj lustra przez tydzień i bedzie ok
Robie to ale nie pomaga
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 13:33   #2163
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Robie to ale nie pomaga
wiem co czujesz
dlatego wczoraj żeby lepiej się poczuć, poczuć się ładnie mimo tej opuchlizny zrobiłam znowu wellatonem ale już na następne farbowanie robię czymś innym teraz on bo miałam tylko pod ręką go i casting
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:00   #2164
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kylie troche ksztaltem sie roznia. A rozmiary i emu i uggi maja od mini po wysokie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Ide sie zdrzemnac, pogoda u mnie tragiczna, tylko spac i nic wiecej.

Buziaki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:02   #2165
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

ja mam camelowe długie, ale chciałabym czarne tylko w sumie po co mi kolejne Tż mówi na nie paskudy a na lity ortopedusy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:09   #2166
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie troche ksztaltem sie roznia. A rozmiary i emu i uggi maja od mini po wysokie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Ide sie zdrzemnac, pogoda u mnie tragiczna, tylko spac i nic wiecej.

Buziaki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aha, bo nie wiedziałam jaka jest po między nimi róznica

U mnie piekne słoneczko

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam camelowe długie, ale chciałabym czarne tylko w sumie po co mi kolejne Tż mówi na nie paskudy a na lity ortopedusy
Moj to najchętniej chciałby żebym cały czas w szpilkach chodziła,ale kocha mnie nawet w takich aseksualnych butach jak Emu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:13   #2167
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
aha, bo nie wiedziałam jaka jest po między nimi róznica

U mnie piekne słoneczko


Moj to najchętniej chciałby żebym cały czas w szpilkach chodziła,ale kocha mnie nawet w takich aseksualnych butach jak Emu
mój też mnie kocha w każdych wiadomo ale szpileczki tak zresztą ja żadko chodzę na płaskich, zimą to tylko emu, latem jakieś balerinki i to tyle dziwnie czuję się w płaskich jakym miała płaskostopie, kapci nie lubię noszę te takie wełniane skiety albo baleronki szmaciane
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 15:40   #2168
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lady dokladnie tak jak Czeko napisala nic Ci z zeba nie zostanie. A zeby z zebem po kanalowym nic sie nie dzialo to odbudowuje sie go na wkladzie, a nie zwyklym wypelnieniem tylko. Mam wrazenie, ze jestes troche przewrazliwiona na punkcie tych zebow. Jak Ci sie nic nie dzieje z zebem to nie rozumiem po co go szlifowac i robic korone. Tymbardziej, ze jak cos Ci sie bedzie dzialo pod korona to mozna to przeoczyc i pozniej bedzie do usuniecia ;-) ale to juz Twoj wybor.

Kylie mam nadzieje, ze obejdzie sie bez kanalowki :-* szkoda, ze w gw nie mieszkasz to polecilabym Ci super dentyste

Kitka musialabym je pomacac stacjonarnie :-D jak znajde gdzies to pomierze i najwyzej zamowie przez neta wlasnie slyszalam, ze bardzo cieple sa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 15:52   #2169
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lady dokladnie tak jak Czeko napisala nic Ci z zeba nie zostanie. A zeby z zebem po kanalowym nic sie nie dzialo to odbudowuje sie go na wkladzie, a nie zwyklym wypelnieniem tylko. Mam wrazenie, ze jestes troche przewrazliwiona na punkcie tych zebow. Jak Ci sie nic nie dzieje z zebem to nie rozumiem po co go szlifowac i robic korone. Tymbardziej, ze jak cos Ci sie bedzie dzialo pod korona to mozna to przeoczyc i pozniej bedzie do usuniecia ;-) ale to juz Twoj wybor.

Kylie mam nadzieje, ze obejdzie sie bez kanalowki :-* szkoda, ze w gw nie mieszkasz to polecilabym Ci super dentyste

Kitka musialabym je pomacac stacjonarnie :-D jak znajde gdzies to pomierze i najwyzej zamowie przez neta wlasnie slyszalam, ze bardzo cieple sa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
powrócę do mojej starej dentystki w mojej mieścinie, byłam z niej bardzo zadowolona, fakt troszke droga jest ale robila mi zęby jak jeszcze bąblem byłam i do dzisiaj mam plomby, które mi zakładała
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:07   #2170
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
powrócę do mojej starej dentystki w mojej mieścinie, byłam z niej bardzo zadowolona, fakt troszke droga jest ale robila mi zęby jak jeszcze bąblem byłam i do dzisiaj mam plomby, które mi zakładała
to pewnie wracaj do niej jak masz taką możliwość

Jakaś taka pogoda muląca u mnie miałam iść z koleżanką na piwko, ale nie chce mi się chyba
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:25   #2171
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to pewnie wracaj do niej jak masz taką możliwość

Jakaś taka pogoda muląca u mnie miałam iść z koleżanką na piwko, ale nie chce mi się chyba
U mnie też sie zmuliło

Byłam chwile na mieście i kupiłam ocieplane legginsy z zapietkiem, żeby starej cioci Kylie dupcia nie marzła
I kupiłam sobie jeszcze pomadke z Essence In The Nude, bo skonczyła mi sie moja Darling z Gosh'a (swoja drogą strasznie wysusza).
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 16:29   #2172
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
U mnie też sie zmuliło

Byłam chwile na mieście i kupiłam ocieplane legginsy z zapietkiem, żeby starej cioci Kylie dupcia nie marzła
I kupiłam sobie jeszcze pomadke z Essence In The Nude, bo skonczyła mi sie moja Darling z Gosh'a (swoja drogą strasznie wysusza).
Dzień mulenia, ale nic strasznego, bo winko się chłodzi i będzie wieczorek filmowy z TŻ
mi by się też takie leginsy przydały chociaż po tym poście powinnam wyrzucić chyba pół swojej szafy http://mojadziewczynaczytablogi.blog...go-faceci.html
a tą pomadkę mam i bardzo lubię
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:40   #2173
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej,mam prośbę do Blond Bunny.
Powiedz czy na włosy ostatnio farbowane 9,32(bardzo jasny beżowy blond) mogę położyć farbę z tej samej firmy(Jungle Fever) odcień 9.03(jedwabisty bardzo jasny blond),nie wyjdzie jakaś niespodzianka na głowie?Po tendencji moich włosów do zielonych tonów jestem bardzo przewrażliwiona na tym punkcie.Sprzedawczyni w sklepie fryzjerskim stwierdziła,że moje włosy są w chłodnym odcieniu,ale myślę że to kwestia tamtejszego oświetlenia, bo przecież ostatnio farbuję ciepłymi odcieniami;najpierw była natura,potem 9,31,ostatnio 9,32.
Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:40   #2174
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzień mulenia, ale nic strasznego, bo winko się chłodzi i będzie wieczorek filmowy z TŻ
mi by się też takie leginsy przydały chociaż po tym poście powinnam wyrzucić chyba pół swojej szafy http://mojadziewczynaczytablogi.blog...go-faceci.html
a tą pomadkę mam i bardzo lubię
Czytałam tą notke Ale taka jest dla mnie troche nie teges
wiesz, to nie chodzi o to ,że mnie to uraża czy coś.Nie,tylko chodzi o to,że każdy ma prawo chodzic w tym czym ma tylko ochote i czy to bedą legginsy czy Emu ,to jest osobista sprawa.
Facet daje mi do zrozumienia, że w tym momencie liczy sie dla niego tylko wygląd a nie czy laska ma coś pod kopuła Oczywiście traktuje ten wpis z przymrużeniem oka,ale niech facet najpierw popatrzy na siebie a potem ocenia inne kobiety
Znam bardzo wielu facetów co uwielbiają laski w legginsach( w tym mój Tż) pod warunkiem,że nie są to "duże" laski i ten tyłeczek jakoś wygląda
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 17:25   #2175
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Czytałam tą notke Ale taka jest dla mnie troche nie teges
wiesz, to nie chodzi o to ,że mnie to uraża czy coś.Nie,tylko chodzi o to,że każdy ma prawo chodzic w tym czym ma tylko ochote i czy to bedą legginsy czy Emu ,to jest osobista sprawa.
Facet daje mi do zrozumienia, że w tym momencie liczy sie dla niego tylko wygląd a nie czy laska ma coś pod kopuła Oczywiście traktuje ten wpis z przymrużeniem oka,ale niech facet najpierw popatrzy na siebie a potem ocenia inne kobiety
Znam bardzo wielu facetów co uwielbiają laski w legginsach( w tym mój Tż) pod warunkiem,że nie są to "duże" laski i ten tyłeczek jakoś wygląda
Dokladnie, smieje sie tylko, bo akurat chodze we wszystkim o czym wspomnial hah :-D no wlasnie ciekawa jestem jak wyglada on i jego laska :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 17:28   #2176
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dokladnie, smieje sie tylko, bo akurat chodze we wszystkim o czym wspomnial hah :-D no wlasnie ciekawa jestem jak wyglada on i jego laska :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja tez nosze legginsy,Emu i czasem nawet baletki wiecej grzechów nie pamiętam
Baskinki nie nosze, bo i tak mam szerokie biodra wiec juz calkiem jak krowa bym wyglądała


Ale komentarze pod notka sa pierwsza klasa :P
"Porażka millenium. Jeźdźcy apokalipsy przybędą w leginsach".

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-10-26 o 17:31
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:08   #2177
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hejj laseczki
Mam dzisiaj bardzo leniwą sobotę z moim Tż-tem Miałam iść na imprezę urodzinową do koleżanki ale okazało się że musi dzisiaj iśc na nocke do pracy i imprezka odwołana


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lady na fb można pobrać do croppa i do housa -40%
oo dzięki za cynk juz pobieram sobie - możliwe że się przyda i jutro podjade obczaić housa i croppa chociaż nie przepadam za tymi sklepami. Nic tam dla siebie nie mogę znaleźć jakoś...

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No właśnie wiem :/ Ale przez ta chorobe to sie czuje juz brzydka i zaniedbana i wszystko mnie wkurza


No tak ale tu chodzi o to ze praktycznie ci z zęba nic nie zostaje przy koronce
ojj mam to samo jak jestem chora to czuje sie jak :brzyda l:
z reguły wtedy siedze w koczku w brudnych włosach, w dresach pod kocykiem i bez make-upu. Mnie bardzo wykończyło to moje zapalenie krtanii które miałam ostatnio psychicznie i fizycznie....

zdrówka

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie
Ja jestem na nie dla wszystkich Nokii

Hmm jak są bolesne... to stawiam że masz coś podobnego do mnie. Gdyby nie to że tak jak mówisz robi ci się to w podobnym czasie zawsze to stawiałabym na jakieś zaburzenie hormonów. Bo to jest typowy objaw wysypu spowodowanego przez hormony. Bierzesz tabletki, odstawiałaś jakis czas temu, cokolwiek?
Albo jakieś suplementy diety?
Ciężko powiedzieć, ale na pewno to jest coś co trzeba od środka leczyć. Tak jak mówiłam - umiejscowienie, postać i też to że są bolesne to jest bardzo podobne to opisu trądziku hormonalnego. Ale pociac sie za to nie dam. Dziwne, że dermatolog tego nie rozpoznał...
U mnie niektóre - te płytsze da sie wycisnąć, ale w wiekszosci jednym sposobem - wbić dość głęboko igłe i wtedy. Ale nie polecam bo tu już trzeba umieć. Tych głębszych nie ma co ruszać...



Ale musi być możliwość zdjęcia klapki. Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie trzeba po prostu od góry podważyć paznokciem czy czymś delikatnie i sie otwiera, potem tak po bokach i schodzi. Karte sim trzeba przeciez jakos włożyć wiec niemozliwe żeby sie nie dało...
Co do baterii to nie wiem, ja ładuje codziennie ale ja sporo korzystam z aplikacji itd. Jakbym go mniej uzywała to by z 2 dni może potrzymał.
Tyle że ja mam Desire X


Ja mam i jestem zadowolona, co prawda teraz moje włosy kondycyjnie w wiekszosci sa na nie na wszystko, ale generalnie bardzo lubie tą maske. Nie obciąża, włosy sie robia takie fajne, gładkie, ale nie śliskie tylko jakby hmmm - sypkie.

no też stawiam na hormony. Ja odstawiłam tabsy anty ale jakoś z 3 miesiące temu więc wątpie żeby teraz dopiero były tego skutki....
dziś mi się udało jednego s☠☠☠☠iela wycisnąć ale nie chce za bardzo tego robić żeby potem blizn nie było jakiś w ogóle smaruje je papką jadwigi punktowo i troche szybciej się goją i wysuszają...
ale chyba w pon zadzwonie i umówie sie do innego dermatologa kolezanka mi poleciała jakiegoś dobrego wiec pójde bo juz mnie to mega drażni....

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Błagam,nie kop leżącego
wycyckał mnie z kasy tak,że masakra

Postanowiłam...podcinam z 5cm koncówek
ja w pon umówiłam się do fryzjera - na podcięcie końcówek i grzywkę. Boje się jak cholera mam nadzieję że nie wyjdę z płaczem..... fryzjerów boje się gorzej niż lekarzy

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
aha, bo nie wiedziałam jaka jest po między nimi róznica

U mnie piekne słoneczko


Moj to najchętniej chciałby żebym cały czas w szpilkach chodziła,ale kocha mnie nawet w takich aseksualnych butach jak Emu
no ja to tylko na imprezy chodzę w szpilach wiec mega rzadko niestety...ale na codzień to nie dałabym rady - za szybkie tempo życia i pozabiłabym się po drodze do pracy pewnie. Jak już to koturny

Emu tez mam i Tż niezbyt je lubi ale mówi że grunt żeby mi stópki nie zmarzły i to jest dla nigo najwazniejsze a kocha mnie i tak

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam camelowe długie, ale chciałabym czarne tylko w sumie po co mi kolejne Tż mówi na nie paskudy a na lity ortopedusy
hahah nie no jakie określenia padłam ahh ci faceci....

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Czytałam tą notke Ale taka jest dla mnie troche nie teges
wiesz, to nie chodzi o to ,że mnie to uraża czy coś.Nie,tylko chodzi o to,że każdy ma prawo chodzic w tym czym ma tylko ochote i czy to bedą legginsy czy Emu ,to jest osobista sprawa.
Facet daje mi do zrozumienia, że w tym momencie liczy sie dla niego tylko wygląd a nie czy laska ma coś pod kopuła Oczywiście traktuje ten wpis z przymrużeniem oka,ale niech facet najpierw popatrzy na siebie a potem ocenia inne kobiety
Znam bardzo wielu facetów co uwielbiają laski w legginsach( w tym mój Tż) pod warunkiem,że nie są to "duże" laski i ten tyłeczek jakoś wygląda
ja noszę wszystko z tego co napisał ten koleś. Baletki, legginsy, emu i baskinkę i za☠☠☠iscie sie w nich czuje
cos mi sie wydaje że ten gośc który to pisał to jakiś mega oblech który tylko patrzy na strój u lasek a sam jest bezguściem totalnym. Ale może się myle
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:13   #2178
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzień mulenia, ale nic strasznego, bo winko się chłodzi i będzie wieczorek filmowy z TŻ
mi by się też takie leginsy przydały chociaż po tym poście powinnam wyrzucić chyba pół swojej szafy http://mojadziewczynaczytablogi.blog...go-faceci.html
a tą pomadkę mam i bardzo lubię
my własnie właczamy ILUZJE z Tż-tem -ponoc mega film

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziekuje Czeko jeszcze pojde do douglasa niech mi babka podobiera kiedys tez taki brudny brzoskwiniowy kolor mi proponowala i dobrze to wygladalo, tak ocieplalo mi twarz, lekko

Lavia co do telefonu to niestety nie wiem co z nokia, z tymi nowymi z windowsami nigdy nie mialam stycznosci.

Dziecko mi sie obudzilo w brzuchu i skopało matke terrorystka

Jezu, dziewczyny wiecie ze zaczynam miec faze na swieta Bozego narodzenia? ja juz wszystkim bliskim w polowie pazdziernika powiedzialam, ze maja mi podsunac jakies pomysly co by chcieli dostac, tak mniej wiecej, i maja czas do listopada, bo ja w grudniu nie bede sie toczyc po galeriach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:51 ---------- Poprzedni post napisano o 05:48 ----------

Sorry, ze nie reaguje na Wasze posty o ciuchach i zakupach - tak mi łatwiej przez to przejsc ja na shopping ciuchowy dopiero po porodzie, teraz w ogole mi sie nie oplaca kupowac nowych szmatek, dwa miesiace jakos powinnam dac rade w tym co mam.
Jedynie nowe uggi albo emu chce, ale nie potrafie sie zdecydowac ktore

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja już też chce poczuć magię świąt - już kasę odkładam na święta żeby mi starczyło na prezenty dla bliskich Uwielbiam ten świąteczny nastrój i to wszystko zawsze nie moge doczekać się grudnia bo tyle sie wtedy dzieje- mikołajki, potem moje urodziny, potem święta i sylwester a pazdziernika i listopada nie mogę nigdy przeżyć....
i pierwsze święta w nowym mieszkanku z Tż-tem na pewno chcemy zakupić żywą choinkę w tym roku i nowiutkie ozdoby świąteczne

a Ty będziesz miała wyjątkowe święta w tym roku bo z dzidzią


Co do telefonu dzięki Wam za opinię czyli wiem już żeby sobie darować tą Nokie Lumię..... Będę się rozglądać za Sonym Xperią albo Samsungiem jakimś
Chociaż mój HTC mimo upływu czasu nadal jest niezawodny i nie znudził mi się Bardzo sobie chwale ten telefon i cięzko będzie mi się z nim rozstać...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-10-26 o 19:21
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:40   #2179
martyna4456
Raczkowanie
 
Avatar martyna4456
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 120
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Mój TŻ to sam mi kupuje legginsy. w sensie ja wybieram, on płaci bo lubi jak je noszę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Take pains, be perfect
martyna4456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 19:45   #2180
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej dziewczyny mam do was pytanie W sumie to głównie do kylie (chyba mamy podobną gęstość włosów - ale moge się mylic )

Ile ml już rozrobionej farby potrzebujecie na nałożenie odrostu 1,5 cm ? ew. 2 cm ? : >
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:57   #2181
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja tez nosze legginsy,Emu i czasem nawet baletki wiecej grzechów nie pamiętam
Baskinki nie nosze, bo i tak mam szerokie biodra wiec juz calkiem jak krowa bym wyglądała


Ale komentarze pod notka sa pierwsza klasa :P
"Porażka millenium. Jeźdźcy apokalipsy przybędą w leginsach".

ja mam jedną bluzkę z baskinką więc tym też grzeszę
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

oo dzięki za cynk juz pobieram sobie - możliwe że się przyda i jutro podjade obczaić housa i croppa chociaż nie przepadam za tymi sklepami. Nic tam dla siebie nie mogę znaleźć jakoś...
pobierz zawsze może się przydać ja też w tych sklepach nie bardzo,ale komin i czapę miałam upatrzone już wcześniej więc jak zobaczyłam zniżki to od razu poleciałam
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
my własnie właczamy ILUZJE z Tż-tem -ponoc mega film

Co do telefonu dzięki Wam za opinię czyli wiem już żeby sobie darować tą Nokie Lumię..... Będę się rozglądać za Sonym Xperią albo Samsungiem jakimś
Chociaż mój HTC mimo upływu czasu nadal jest niezawodny i nie znudził mi się Bardzo sobie chwale ten telefon i cięzko będzie mi się z nim rozstać...
to daj znać jak obejrzysz czy warto
a co do telefonu to może zostań przy tym htc? Tylko nowszy model? Ja swój bardzo chwalę i naprawdę zdjęcia świetne robi tylko duży jest
ja mam htc one x
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 20:01   #2182
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć
Ja tez mam sony xperię i jestem z niej zadowolona

Bunny, chyba jednak użyję teraz tego syossa los angeles, a następnym razem zrobię tym Czeko'wym kolestonem
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 20:14   #2183
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hejj laseczki
Mam dzisiaj bardzo leniwą sobotę z moim Tż-tem Miałam iść na imprezę urodzinową do koleżanki ale okazało się że musi dzisiaj iśc na nocke do pracy i imprezka odwołana




oo dzięki za cynk juz pobieram sobie - możliwe że się przyda i jutro podjade obczaić housa i croppa chociaż nie przepadam za tymi sklepami. Nic tam dla siebie nie mogę znaleźć jakoś...

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



ojj mam to samo jak jestem chora to czuje sie jak :brzyda l:
z reguły wtedy siedze w koczku w brudnych włosach, w dresach pod kocykiem i bez make-upu. Mnie bardzo wykończyło to moje zapalenie krtanii które miałam ostatnio psychicznie i fizycznie....

zdrówka

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------




no też stawiam na hormony. Ja odstawiłam tabsy anty ale jakoś z 3 miesiące temu więc wątpie żeby teraz dopiero były tego skutki....
dziś mi się udało jednego s☠☠☠☠iela wycisnąć ale nie chce za bardzo tego robić żeby potem blizn nie było jakiś w ogóle smaruje je papką jadwigi punktowo i troche szybciej się goją i wysuszają...
ale chyba w pon zadzwonie i umówie sie do innego dermatologa kolezanka mi poleciała jakiegoś dobrego wiec pójde bo juz mnie to mega drażni....

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------



ja w pon umówiłam się do fryzjera - na podcięcie końcówek i grzywkę. Boje się jak cholera mam nadzieję że nie wyjdę z płaczem..... fryzjerów boje się gorzej niż lekarzy

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------


no ja to tylko na imprezy chodzę w szpilach wiec mega rzadko niestety...ale na codzień to nie dałabym rady - za szybkie tempo życia i pozabiłabym się po drodze do pracy pewnie. Jak już to koturny

Emu tez mam i Tż niezbyt je lubi ale mówi że grunt żeby mi stópki nie zmarzły i to jest dla nigo najwazniejsze a kocha mnie i tak

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------


hahah nie no jakie określenia padłam ahh ci faceci....

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------



ja noszę wszystko z tego co napisał ten koleś. Baletki, legginsy, emu i baskinkę i za☠☠☠iscie sie w nich czuje
cos mi sie wydaje że ten gośc który to pisał to jakiś mega oblech który tylko patrzy na strój u lasek a sam jest bezguściem totalnym. Ale może się myle
Ja stawiam że to po tabletkach
Słuchaj ja odstawiłam w styczniu czy w lutym a skutki mi przyszły bodajże w lipcu. I już tak kiedys mialam że właśnie po 4 miesiacach gdzies dopiero zaczął mi sie taki typowy wysyp gdzie było widać że to kwestia hormonów...

Wiec nie wykluczałabym tego.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 22:17   #2184
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

ja mam jedną bluzkę z baskinką więc tym też grzeszę

pobierz zawsze może się przydać ja też w tych sklepach nie bardzo,ale komin i czapę miałam upatrzone już wcześniej więc jak zobaczyłam zniżki to od razu poleciałam

to daj znać jak obejrzysz czy warto
a co do telefonu to może zostań przy tym htc? Tylko nowszy model? Ja swój bardzo chwalę i naprawdę zdjęcia świetne robi tylko duży jest
ja mam htc one x

Film genialny !!! Polecam wszystkim Cały czas trzyma w napięciu, dużo akcji i świetne sztuczki magiczne Podobało mi się to ich cale show - w kinie myśle że robi większe wrażenie

ja mam HTC Wildfire S i jestem bardzo zadowolona z niego. A moj Tż ma HTC Touch HD ale jest już za duży jak dla mnie...

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja stawiam że to po tabletkach
Słuchaj ja odstawiłam w styczniu czy w lutym a skutki mi przyszły bodajże w lipcu. I już tak kiedys mialam że właśnie po 4 miesiacach gdzies dopiero zaczął mi sie taki typowy wysyp gdzie było widać że to kwestia hormonów...

Wiec nie wykluczałabym tego.
eh no możliwe....
oby to przeszło jak najszybciej......

dzięki za info w kazdym razie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 05:29   #2185
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Moje koty niestety nie znają pojęcia przesunięcia czasu

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

no też stawiam na hormony. Ja odstawiłam tabsy anty ale jakoś z 3 miesiące temu więc wątpie żeby teraz dopiero były tego skutki....
dziś mi się udało jednego s☠☠☠☠iela wycisnąć ale nie chce za bardzo tego robić żeby potem blizn nie było jakiś w ogóle smaruje je papką jadwigi punktowo i troche szybciej się goją i wysuszają...
ale chyba w pon zadzwonie i umówie sie do innego dermatologa kolezanka mi poleciała jakiegoś dobrego wiec pójde bo juz mnie to mega drażni....


ja w pon umówiłam się do fryzjera - na podcięcie końcówek i grzywkę. Boje się jak cholera mam nadzieję że nie wyjdę z płaczem..... fryzjerów boje się gorzej niż lekarzy



no ja to tylko na imprezy chodzę w szpilach wiec mega rzadko niestety...ale na codzień to nie dałabym rady - za szybkie tempo życia i pozabiłabym się po drodze do pracy pewnie. Jak już to koturny

Emu tez mam i Tż niezbyt je lubi ale mówi że grunt żeby mi stópki nie zmarzły i to jest dla nigo najwazniejsze a kocha mnie i tak

ja noszę wszystko z tego co napisał ten koleś. Baletki, legginsy, emu i baskinkę i za☠☠☠iscie sie w nich czuje
cos mi sie wydaje że ten gośc który to pisał to jakiś mega oblech który tylko patrzy na strój u lasek a sam jest bezguściem totalnym. Ale może się myle
Ja też odstawiłam tabsy 2 miesiace temu i oczywiscie @ mi sie spoźnia, ale to u mnie normale...
Ja juz kiedys pisalam co mnie spotkało po odstawieniu,ale mowie, ja miałam wiele czynników sprzyjających temu

Do fryzjera to ja zawsze chodze z partyzanta, bo ja sie umówie to zazwyczaj stchórzę

Podoba mi sie styl pisanie tego goscia,taki z humorem i widac,że gość inteligentny,ale nawet ta wzmianka o piersach wg mnie tez była nie namiejscu, ta notka sie po prostu nie popisał

Cytat:
Napisane przez martyna4456 Pokaż wiadomość
Mój TŻ to sam mi kupuje legginsy. w sensie ja wybieram, on płaci bo lubi jak je noszę
Mozna? Można
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam do was pytanie W sumie to głównie do kylie (chyba mamy podobną gęstość włosów - ale moge się mylic )

Ile ml już rozrobionej farby potrzebujecie na nałożenie odrostu 1,5 cm ? ew. 2 cm ? : >
W sumie nigdy nie dopuscilam do odrostu ok 2cm
ale jak teraz robie Alfa to daje 30ml farby i 60 wody (+ 6-7 ml kranówki do rozcieńczenie) i mam na prawde na styk wiec teraz mysle czy nie domowic jeszcze 11.20 lub 11,11 i pomieszac z ta moja

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja stawiam że to po tabletkach
Słuchaj ja odstawiłam w styczniu czy w lutym a skutki mi przyszły bodajże w lipcu. I już tak kiedys mialam że właśnie po 4 miesiacach gdzies dopiero zaczął mi sie taki typowy wysyp gdzie było widać że to kwestia hormonów...

Wiec nie wykluczałabym tego.
Mam nadzieję,że mi nic takieg sie nie bedzie działo
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 06:01   #2186
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kylie moje dziecko tez nie zna tego pojecia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 07:12   #2187
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie moje dziecko tez nie zna tego pojecia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maja coś wspólnego ze sobą
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 09:19   #2188
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Jeju a ja od rana mam kwi kwi kwi wrzask
Te świnki co wzięliśmy to chłopak i dziewuszka, a nasz stasiek to też wielki chłop i młoda ma chyba ruje, bo latają za nią jak oszalałe, a ona ucieka
no i daliśmy ją do osobnej klatki, ale ona tak wyje za nimi, że już nie wiem co począć
mam nadzieję, że się przyzwyczai, od wczoraj siedzi tam sama
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 10:03   #2189
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Moje koty niestety nie znają pojęcia przesunięcia czasu


Ja też odstawiłam tabsy 2 miesiace temu i oczywiscie @ mi sie spoźnia, ale to u mnie normale...
Ja juz kiedys pisalam co mnie spotkało po odstawieniu,ale mowie, ja miałam wiele czynników sprzyjających temu

Do fryzjera to ja zawsze chodze z partyzanta, bo ja sie umówie to zazwyczaj stchórzę

Podoba mi sie styl pisanie tego goscia,taki z humorem i widac,że gość inteligentny,ale nawet ta wzmianka o piersach wg mnie tez była nie namiejscu, ta notka sie po prostu nie popisał


Mozna? Można

W sumie nigdy nie dopuscilam do odrostu ok 2cm
ale jak teraz robie Alfa to daje 30ml farby i 60 wody (+ 6-7 ml kranówki do rozcieńczenie) i mam na prawde na styk wiec teraz mysle czy nie domowic jeszcze 11.20 lub 11,11 i pomieszac z ta moja


Mam nadzieję,że mi nic takieg sie nie bedzie działo
co cie spotkało po odstawieniu> ? napiszesz mi ? jak nie tu to na priv
mi sie też okres spóżnia juz 5dni i wszystko mi sie ogólnie rozregulowało i jestem wkurzona...... Do tego mam straszny apetyt ostatnio wczoraj koło 23 robiłam sobie tosty a potem jeszcze zjadłam kanapeczkę z tuńczykiem.....
Czasem mam ochotę znów powrócić do tabsów
to mniej wiecej w podobnym czasie odstawiłysmy bo ja jakies 3miesiące temu...

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jeju a ja od rana mam kwi kwi kwi wrzask
Te świnki co wzięliśmy to chłopak i dziewuszka, a nasz stasiek to też wielki chłop i młoda ma chyba ruje, bo latają za nią jak oszalałe, a ona ucieka
no i daliśmy ją do osobnej klatki, ale ona tak wyje za nimi, że już nie wiem co począć
mam nadzieję, że się przyzwyczai, od wczoraj siedzi tam sama
ale masz akcje z tymi świniakami. Dobrze że je rozdzieliłaś bo niewiadomo co by potem się działo....A mała na pewno się przyzwyczai - to tylko kwestia czasu.
Mój szylek z kolei jest taki cichutki że czasem jakby go nie było... Praktycznie wcale dźwięków nie wydaje nigdy.... Ale coś mu się na łapkach zrobiło i nie wiem czy nie pójść z tym do weterynarza

LEce na spacerek z Tż-tem Piękną mamy wiosnę tej jesieni
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-10-27 o 10:07
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 10:39   #2190
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!

miałam wczoraj imprezke urodzinową mojego synia i nie mogłam zajrzeć do was
od rana szykowanie ,pichcenie


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
Ja tez mam sony xperię i jestem z niej zadowolona

Bunny, chyba jednak użyję teraz tego syossa los angeles, a następnym razem zrobię tym Czeko'wym kolestonem
a który to jest? bo u siebie wogóle nie widziałam jeszcze
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.