Puder mineralny - Jadwiga - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 15:26   #31
luhashem
Raczkowanie
 
Avatar luhashem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Mam cerę mieszaną, puder zakupiłam pod wpływem opinii na KWC, mam dość podkładów, chciałabym tylko lekko zmatowić buźkę po kremie używając czegoś naturalnego.. ja nie jestem z niego zadowolona, mimo że używam kremu nawilżającego, ten puder strasznie ściąga cerę, okropnie się osypuje, no i ten kolor - biały, niestety wcale się nie dopasowuje do cery, nie stapia z nią. Próbowałam nałożyć go bez kremu wyszło jeszcze gorzej, a na podkład nie ma sensu, bo efektem jest maska! Jak dla mnie za biały, za mocno ściąga skórę, osypuje się, wszędzie go pełno, a nie o to chodzi w zabawie z pudrami, ma być subtelnie, wręcz niewidocznie!
luhashem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 09:45   #32
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Uwielbiam ten puder
Na mojej cerze sprawdza się idealnie.
Ładnie matuje, pomógł mi poskromić tłustą cerę i wyleczył problematyczne wypryski skórne.
Poza tym bardzo ładnie stapia się z cerą i jest bardzo wydajny.
Używam od roku a zużycie jest praktycznie niewidoczne.
Jak już kiedyś uda mi się dojść do dna opakowania to zapewne kupię kolejne

Co do przesuszania cery: na początku miałam taką sytuację.
Ale to nie problem. Teraz przemywam twarz płynem micelarnym, wcieram odrobinkę olejku i dopiero po jego wchłonięciu nakładam odrobinę pudru.
Cera jest nawilżona i żadne wysuszone skórki nie są widoczne.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 09:30   #33
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Gdzie mozna zakupić ten puder? Są dostępne jakieś próbki?
carusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:44   #34
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Gdzie mozna zakupić ten puder? Są dostępne jakieś próbki?
Z dostępnością jest problem, kupiłam na all. pod wpływem KWC.

Nie ma próbek, ale jest tylko jeden kolor - niby transparentny - ale w realu taki nie jest


U mnie niestety się nie sprawdził.
Nie polecam do cery wrażliwej, mieszanej - u mnie spowodował wysyp kaszki, totalnie mnie zapchał.
Do tego ciemnieje na twarzy - daje efekt ziemistej, niezdrowej skóry.
Daje nieładny, płaski mat. Bardzo się osypuje i ściera.
Do tego nieporęczne opakowanie
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 11:01   #35
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Co osoba to inna opinia, ale jak nie ma próbek to raczej się nie skuszę nie będę kupować w ciemno. Poza tym po moich niedanych próbach z testowaniem nowych kremów po których mnie wysypało chyba nie zaryzykuję z tym pudrem
carusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:06   #36
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Niestety produkt jest dostępny tylko przez internet.
Na stronie producenta i na Allegro.
Próbek niestety nigdzie nie można dostać. Jedyny sposób na przetestowanie to odsypka od kogoś.
Ja kupowałam w ciemno i jak wyżej pisałam, u mnie sprawdził się idealnie, skład też bardzo dobry bo tylko glinki.
Ale jak widać, nie wszystko jest dla każdego ;-)
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:01   #37
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

A ja należę do fanek Jadwigowego pudru
Mam ten do cery tłustej i mieszanej, kupiłam go na Allegro w listopadzie ubiegłego roku i dałam za niego całe 16zł
Zważając na dużą zawartość pudru w pudełeczku (30g) i niewielkie ilości, które są potrzebne do pokrycia twarzy, puder jest niezwykle wydajny.
Skład jest prosty i nawet widoczny gołym okiem - po rozgrzebaniu szpatułką niewielkiej części pudru ujrzałam całą gamę glinek w malutkich grudkach
Zaliczam go do tzw. "zdrowych" pudrów, w którym nie zalegają niepotrzebne zapychacze.
Kosmetyczka, do której raz go zaniosłam powiedziała po sprawdzeniu go, że można go używać bez ograniczeń nawet wtedy, kiedy nie robi się wyjściowego makijażu - można go nanieść na czystą nakremowaną twarz i w przyjemny sposób korzystać z działania glinek, co też czynię
Lubię też mieszankę tego pudru z pudrem bambusowym, tlenkiem cynku i krzemionką - mieszanka ta jest dla mojej cery idealna
A Jadwigowy puder to niedrogie polskie cudo, które warto wypróbować na własnej skórze - dosłownie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 21:11   #38
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja należę do fanek Jadwigowego pudru
Mam ten do cery tłustej i mieszanej, kupiłam go na Allegro w listopadzie ubiegłego roku i dałam za niego całe 16zł
Zważając na dużą zawartość pudru w pudełeczku (30g) i niewielkie ilości, które są potrzebne do pokrycia twarzy, puder jest niezwykle wydajny.
Skład jest prosty i nawet widoczny gołym okiem - po rozgrzebaniu szpatułką niewielkiej części pudru ujrzałam całą gamę glinek w malutkich grudkach
Zaliczam go do tzw. "zdrowych" pudrów, w którym nie zalegają niepotrzebne zapychacze.
Kosmetyczka, do której raz go zaniosłam powiedziała po sprawdzeniu go, że można go używać bez ograniczeń nawet wtedy, kiedy nie robi się wyjściowego makijażu - można go nanieść na czystą nakremowaną twarz i w przyjemny sposób korzystać z działania glinek, co też czynię
Lubię też mieszankę tego pudru z pudrem bambusowym, tlenkiem cynku i krzemionką - mieszanka ta jest dla mojej cery idealna
A Jadwigowy puder to niedrogie polskie cudo, które warto wypróbować na własnej skórze - dosłownie
Wzorując się na Tobie zamieszałam Jadwigę z bambusem - i strzał w dziesiątkę! Sam bambus był niezły ale wysuszał , z Jadwiga jest ok .Co mnie ubawiło -kupiłam Jadwigę dwa lata temu- działanie super ale strasznie mnie bieliła , wyglądałam jak rasowa geisha i dlatego zaległa na mojej półce . Ale wtedy stosowałam filtry tylko w lecie a aktualnie cały czas staram się filtrować . I cóż , hmmm ...teraz Jadwiga jest transparentna a nawet nadaje mi delikatny kolor na buzi .Działanie jak wcześniej -super.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 22:15   #39
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez Cremonka Pokaż wiadomość
Wzorując się na Tobie zamieszałam Jadwigę z bambusem - i strzał w dziesiątkę! Sam bambus był niezły ale wysuszał , z Jadwiga jest ok .Co mnie ubawiło -kupiłam Jadwigę dwa lata temu- działanie super ale strasznie mnie bieliła , wyglądałam jak rasowa geisha i dlatego zaległa na mojej półce . Ale wtedy stosowałam filtry tylko w lecie a aktualnie cały czas staram się filtrować . I cóż , hmmm ...teraz Jadwiga jest transparentna a nawet nadaje mi delikatny kolor na buzi .Działanie jak wcześniej -super.
Bo proste rozwiązania są najlepsze
U mnie było odwrotnie - bambus potrafił mnie nieco bielić, a Jadwiga była idealna w odcieniu, ale po zmieszaniu efekt działania i wizualny jest najlepszy
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 08:44   #40
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 10:24   #41
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Ja właśnie dziś wybieram się po ten puder do hurtowni i jestem go bardzo ciekawa . Mam cerę dość bladą, więc liczę, że mnie bielić nie będzie.
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 12:39   #42
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Używam Jadzi jako primer pod minerały, polecam takie zastosowanie
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:11   #43
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Wczoraj (z braku innych produktów) zastosowałam ten puder jako suchy szampon.
Nawet dobrze się sprawdził pod tym względem. Nie pozostawił też efektu matowych włosów.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:32   #44
brygida85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez enedule Pokaż wiadomość
Tak właśnie, to ten. A skóra faktycznie, mało nawilżona, wysuszona przez wszelkie specyfiki antytrądzikowe :-(. Jestem świadoma,że powinnam ją nawilżać, ale prawdę mówiąc, mam dziwne obiekcję,że ją znowu 'zapcham' ( a dodam,że udało mi się trochę zmniejszyć trądzik po 5 latach walki)... Będę próbować i jak tylko coś wyjdzie, dam znać
Zawsze możesz wypróbować kremu matującego z Jadwigi. Nie dość, że fajnie matuje to jednocześnie nawilża skórę. Nie zapycha porów więc możesz go śmiało stosować.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------



---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
W M1 już nie ma tego pudru
W Warszawie [ciach!] tam pewnie będziecie mogły zakupić puder Jadwigi bo jak dobrze kojarzę to Pani Agnieszka jest dystrybutorem kosmetyków z tej firmy.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Ale jeśli nie jesteście z Warszawy to zawsze możecie sobie na ich stronie sprawdzić gdzie w całej Polsce mają swoich przedstawicieli. Ja przepadam za ich kosmetykami i polecam od czasu do czasu zajrzeć do sklepu internetowego bo co jakiś czas można trafić na fajne przeceny i promocje ciach!

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2013-01-17 o 21:34
brygida85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:04   #45
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Tak myślę, że w przyszłym miesiącu zamówię ten puder. Zachęcona opiniami wypróbuje go jako primer pod minerał. Drogi nie jest
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:14   #46
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Ja jestem zadowolona . Matuję nim powieki i czasem sam nos, bo z resztą buzi nie ma problemu.

I u mnie sprawdza się jako wysuszacz krostek. Najpierw kapkę olejku z drzewa herbacianego a później dość pokaźna warstwa pudru w to miejsce (uwaga bo się osypuje!) i u mnie działa super. Krostka jest mniej zaogniona a po nocy również spłaszczona (osypuje się na poduszkę, ale trudno działanie najważniejsze). Chodzę też taka pociapkana pudrem po domu i kuruję ewentualne twory, choć ostatnio to nie pamiętam kiedy miałam przyjemność . Chyba ostatnia potężna gula pojawiła się gdzieś przed Świętami, więc dla mnie jest... super . Naturalna pielęgnacja działa.
__________________
09.2012 - ... Naturalna pielęgnacja cery!
10.2012 - ... Zapuszczanie włosów, 20 cm i ciągle rosną
11.2012 - ... Odchudzanie (było 55kg, jest 53kg, będzie 48kg)
02.2013 - ... Trening z Ewą Chodakowską (Killer, Turbo spalanie i Skalpel )
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 00:46   #47
sialalabamba
Raczkowanie
 
Avatar sialalabamba
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Puder Jadwiga

Z góry przepraszam, jeśli był już taki wątek.
Jestem nowa i nie znalazłam, więc piszę tu, może komuś też się przyda.
Jestem zainteresowana pudrem Jadwiga do cery tłustej i trądzikowej, a na wizaz ma same pozytywy i strasznie chcę go mieć.
Tylko nie mam pojęcia, gdzie mogę go kupić, a wolałabym w sklepie stacjonarnym niż w internecie.
Wiecie coś na ten temat?
Może się orientujecie, jaki odcień dla skóry dość jasnej?
(puder 14 w Inglocie)
__________________
~ M.
sialalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:27   #48
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Puder Jadwiga

Cytat:
Napisane przez sialalabamba Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam, jeśli był już taki wątek.
Jestem nowa i nie znalazłam, więc piszę tu, może komuś też się przyda.
Jestem zainteresowana pudrem Jadwiga do cery tłustej i trądzikowej, a na wizaz ma same pozytywy i strasznie chcę go mieć.
Tylko nie mam pojęcia, gdzie mogę go kupić, a wolałabym w sklepie stacjonarnym niż w internecie.
Wiecie coś na ten temat?
Może się orientujecie, jaki odcień dla skóry dość jasnej?
(puder 14 w Inglocie)
On ma jeden odcień.
Allegro, a stacjonarnie poszukaj na stronie producenta informacji
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 08:27   #49
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Puder Jadwiga

Ostatnio trafiam na same negatywne opinie, więc teraz już nie wiem sama, czy próbować... chyba odpuszczę, bo mam się czym matowić na długi czas do przodu Najlepiej dorwać byłoby jakąś odsypkę.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 10:18   #50
lucy2221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Miałam podobny problem a ze względu na alergię używam kosmetyków tylko mineralnych. Przerzuciłam się na puder Skin Food Salmon Dark Circle i problem zniknął.
lucy2221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 09:32   #51
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Ja go kupiłam dzisiaj, również do cery tłustej i trądzikowej. Zobaczymy, jak się będzie sprawował, bo miałam wcześniej minerałki z EDM, Annabelle Minerals, i próbki MEOW, ale żaden z nich mi nie podpasował (no, może MEOW jeszcze był w miarę, ale jest trudno osiągalny i ciężko utrafić z kolorem). Pokładam wielkie nadzieje co do tego polskiego minerałka, choć pani w hurtowni mnie poinformowała, że na 15-20 min przed aplikacją należy wetrzeć w skórę jakiś olejek bądź krem nawilżający, żeby efekt był zadowalający. Zobaczymy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0119.jpg (27,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0120.jpg (43,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0121.jpg (20,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0122.jpg (24,7 KB, 3 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 10:29   #52
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Ja go kupiłam dzisiaj, również do cery tłustej i trądzikowej. Zobaczymy, jak się będzie sprawował, bo miałam wcześniej minerałki z EDM, Annabelle Minerals, i próbki MEOW, ale żaden z nich mi nie podpasował (no, może MEOW jeszcze był w miarę, ale jest trudno osiągalny i ciężko utrafić z kolorem). Pokładam wielkie nadzieje co do tego polskiego minerałka, choć pani w hurtowni mnie poinformowała, że na 15-20 min przed aplikacją należy wetrzeć w skórę jakiś olejek bądź krem nawilżający, żeby efekt był zadowalający. Zobaczymy
Daj za jakiś czas znać, czy się sprawdził Ja nadal się koło niego kręcę...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 23:30   #53
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Dziś zrobiłam pierwsze podejście: nałożyłam puder pędzlem kabuki na wcześniej naolejowaną buźkę i efekt jest taki, że przez cały dzień miałam mat na twarzy, zero świecenia, aczkolwiek nie podobało mi się to, że nie stopił się z cerą, moja buzia raczej wyglądała jak osypana nim, czego efektem było podkreślenie suchych skórek - zresztą kilka koleżanek również zwróciło na to uwagę, z tymże pod tym kątem ogromny minus .
Zrobię kilka podejść, może uda mi się go rozszyfrować
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2014-01-11 o 17:43
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:39   #54
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

A u mnie w dalszym ciągu Jadwigowy puder wraz z bambusem i tlenkiem cynku to podstawa i nadal go kocham miłością wielką
To już dwa lata od kiedy go używam i ani na moment mi się nie znudził

A co do wyglądu buzi po jego aplikacji... no cóż, jeśli ma się bruzdy, nierówności, suche skórki, strupki, krostki i tym podobne niespodzianki, trudno się dziwić, że widać je pod pudrem
To nie jest tapeta i takie rzeczy mogą być widoczne.
Należałoby zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, wtedy skórki znikną, a efekt końcowy będzie bardziej zadowalający, proste.
I nie wiem czy jakikolwiek puder jest taki inteligentny i mocny, żeby ukryć suche skórki, bo wcześniej czy później i tak będzie je widać.

Przez długi czas miałam różne problemy z cerą, na której make up nie wyglądał dobrze. Teraz też nie jest idealna, ale jest o niebo lepiej - na zdrowszej skórze wszystko wygląda świetnie: krem, baza, podkład, puder i nie wiem co jeszcze....
Nie używam podkładów itp, na buzię nakładam mix dwóch kremów, potem Jadwigowy puder i jest super
Ale żaden, nawet najlepszy puder nie 'załatwi' sprawy, kiedy się go nałoży na problematyczną skórę.
Puder jest... pudrem, nie cudotwórcą
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:49   #55
acharner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Ja korzystałam z lepszych, nie podoba mi się efekt końcowy, który jest sztuczny, ale może problem tkwi w mojej cerze
acharner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:04   #56
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez acharner Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z lepszych, nie podoba mi się efekt końcowy, który jest sztuczny, ale może problem tkwi w mojej cerze
Może po prostu odcień pudru różni się od naturalnego koloru Twojej skóry.
Kiedy konkretnie opalona wróciłam z wakacji okazało się, że puder jest za jasny i wyglądam dziwnie.
Dodałam więc szczyptę żółtej bazy kolorystycznej z Kolorówki, pokruszyłam kilka kulek pudru brązującego z Avonu i wyszło idealnie
Efekt super, a działanie glinek niezmienne
Warto trochę pokombinować, może coś z tego wyjdzie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:41   #57
SylwiaGrodka
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaGrodka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Dziewczyny, przymierzam się do pudru mineralnego, ale powiem szczerze, że przerażają mnie te wszystkie komentarze i utrudnienia. Czy są jakieś pudry mineralne dla leniwych? W sensie dobierasz odcień, kupujesz i już?
SylwiaGrodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:58   #58
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez SylwiaGrodka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przymierzam się do pudru mineralnego, ale powiem szczerze, że przerażają mnie te wszystkie komentarze i utrudnienia. Czy są jakieś pudry mineralne dla leniwych? W sensie dobierasz odcień, kupujesz i już?
Trudno mi cokolwiek doradzić, bo po Jadwidze i bambusie z BU przestałam szukać innych pudrów...
Ale jeśli masz koleżanki stosujące minerały, może poproś o odsypki i wtedy będzie Ci łatwiej zacząć i dopasujesz coś dla siebie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:45   #59
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Zrobiłam kilka testów na swojej buźce i w końcu odkryłam, że ten puder tylko wtedy się stapia z moją buźką, gdy:
1. przemyłam twarz płynem miceralnym
2. dałam na buźkę kapkę olejku ze słodkich migdałów
3. poczekałam, aż się wchłonie (jakieś 10-15 minut)
4. zaaplikowałam puder pędzlem kabuki i...jest super - mega naturalny look
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:56   #60
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Zrobiłam kilka testów na swojej buźce i w końcu odkryłam, że ten puder tylko wtedy się stapia z moją buźką, gdy:
1. przemyłam twarz płynem miceralnym
2. dałam na buźkę kapkę olejku ze słodkich migdałów
3. poczekałam, aż się wchłonie (jakieś 10-15 minut)
4. zaaplikowałam puder pędzlem kabuki i...jest super - mega naturalny look
No i widzisz, fajnie
...ale nie musisz po czasie 1,5 miesiąca edytować postu, żeby usunąć niepochlebne uwagi na temat produktu; wystarczy, że już jest ok
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 12:25:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.