Bielenda PROfessional - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 14:30   #1
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923

Bielenda PROfessional


Znalazłam sklep internetowy, który oferuje kosmetyki z tej serii. Marki właściwie.

Rozważam zakup kremu do twarzy SPF 50 oraz maseczki rozjaźniającej i paru innych produktów.
I teraz pytania:
-czy maseczka bez serum ma sens?
-czy to w ogóle są dobre kosmetyki?

Będę wdzięczna za informacje. Wątku o profesjonalnych produktach Bielendy nie znalazłam, a na KWC jest tylko parę produktów.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:01   #2
kjurak
Raczkowanie
 
Avatar kjurak
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 41
GG do kjurak
Dot.: Bielenda PROfessional

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Znalazłam sklep internetowy, który oferuje kosmetyki z tej serii. Marki właściwie.

Rozważam zakup kremu do twarzy SPF 50 oraz maseczki rozjaźniającej i paru innych produktów.
I teraz pytania:
-czy maseczka bez serum ma sens?
-czy to w ogóle są dobre kosmetyki?

Będę wdzięczna za informacje. Wątku o profesjonalnych produktach Bielendy nie znalazłam, a na KWC jest tylko parę produktów.
Hej Bielendę stosuje moja mama, z tego co wiem, to nie narzeka na nią Ostatnio kupiła sobie Kolagenowe Odmłodzenie i mówi, że jest extra. Ona ma akurat cerę mieszaną, skłonną do podrażnień i alergiczną. Kiedyś używała wyłącznie kosmetyków AA, teraz przerzuciła się na Bielendę i ją sobie chwali ja nie używałam ich żadnej rzeczy.
kjurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 09:29   #3
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Bielenda PROfessional

serum bez maski ma sens, Bielenda ma średniej półki gabinetowe kosmetyki, ale w porównaniu do drogeryjnych są na prawdę super. Mam kilka kosmetyków. W szkole pracujemy na Bielendzie. Jeśli chodzi o maskę rozjaśniającą to polecam algową świetna, chłodzi i faktycznie rozjaśnia
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 15:54   #4
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Bielenda PROfessional

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
serum bez maski ma sens, Bielenda ma średniej półki gabinetowe kosmetyki, ale w porównaniu do drogeryjnych są na prawdę super. Mam kilka kosmetyków. W szkole pracujemy na Bielendzie. Jeśli chodzi o maskę rozjaśniającą to polecam algową świetna, chłodzi i faktycznie rozjaśnia
Dziękuję! A ta druga-już nie jest taka fajna?
I jescze-czy maska bez serum ma sens? Bo serum bez maski nie, ale nie wiem, jak jest na odwrót
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 07:24   #5
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Bielenda PROfessional

o drugiej się nie wypowiadam, bo nie miałam z nią styczności, dla mnie ma sens zarówno serum bez maski jak i maska bez serum, oczywiście wszystko też zależy od typu maski, ale zazwyczaj nie ma to większego znaczenia.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 09:46   #6
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Bielenda PROfessional

Czy ten krem byłby dobry dla 30latki? http://allegro.pl/bielenda-krem-odml...116575465.html
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 20:10   #7
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Bielenda PROfessional

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Dziękuję! A ta druga-już nie jest taka fajna?
I jescze-czy maska bez serum ma sens? Bo serum bez maski nie, ale nie wiem, jak jest na odwrót

Nie doradze co do kosmetykow bo pracowalam w salonie w Stanach wiec bielendy nie bylo. Na studiach w PL mielismny kilka ich produkow, nie najgorsze,taka wlasnie srednia polka..
Co do Twojego pytania to nie, nie jest konieczne serum pod maske algowa, serum mozesz zastapic zwyklym kremem.

Jeszcze chcialam dodac,ze stosowanie samej maski algowej bez niczego jest bez sensu. Maska algowa daje okluzje ktora wtlacza wszystkie skladniki w glab skory, takze wiekszy sens jest uzycie serum badz kremu niz uzycie samej maski.

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2013-03-29 o 20:13
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 07:47   #8
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Bielenda PROfessional

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Czy ten krem byłby dobry dla 30latki? http://allegro.pl/bielenda-krem-odml...116575465.html
byłam na szkoleniu, gdzie były prezentowane te produkty, są świetne, zdobywają wielę nagród, m.in. na targach dla 30-latki w sam raz
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 21:27   #9
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Bielenda PROfessional

Hm... ja mam ich maskę algową oraz serum i muszę przyznać, iż mam poważne wątpliwości co do realnego działania masek ogólnie.
Przecież działanie tych wszystkich maseczek jest tylko powierzchowne - dlatego ja widzę fajny efekt po tej masce tylko w dniu jej stosowania, na następny dzień twarz jest taka jak była.
Jak niby skóra ma cudownie się odnowić po takim działaniu.
Osobiście nie kupię już więcej tej maski, gdyż nie widzę zupełnie sensu jej stosowania i wolę zainwestować w dobre serum.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 15:10   #10
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Bielenda PROfessional

Nie. Mam w domu sporo kosmetyków z serii PROfessional i jak z początku podchodziłam z entuzjazmem, tak teraz je po prostu wykańczam. Z kolei moja mama przez dłuższy czas stosowała maseczkę wybielającą wraz z serum i oba te produkty przyniosły niewielkie efekty. Moim, jak i jej zdaniem - nie warto.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 21:17   #11
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Bielenda PROfessional

Hej Używałam jakiś czas temu maski algowej z aloesem z tej serii Professional i jestem zadowolona. W tej chwili jest na wykończeniu, a ja chętnie bym ją kupiła. Wiem, że allegro itp, ale może orientuje się któraś z Was czy dostanę gdzieś produkty z tej serii stacjonarnie w Warszawie?
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 09:23   #12
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Bielenda PROfessional

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
o drugiej się nie wypowiadam, bo nie miałam z nią styczności, dla mnie ma sens zarówno serum bez maski jak i maska bez serum, oczywiście wszystko też zależy od typu maski, ale zazwyczaj nie ma to większego znaczenia.
Trochę późno odpowiadam na Twój post xD, ale kupiłam sobie jakieś dwa miesiące temu to serum i jest bardzo dobre.
Oczywiście, to arbutyna i witamina C, ich działanie jest bardzo delikatne z natury, na efekty trzeba poczekać, ale są bardzo przyjemne. Skóra rozjaśniona, ma zdrowszy kolor. Bardzo polecam i będę szukać kolejnych fajnych produktów.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-08 10:23:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.