Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 14:27   #451
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

up!

czy tu ktoś odpowiada wogóle? same pytania, nikt nie radzi. hmmm
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 12:18   #452
Karinkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

No ja też tak myśle,tylko niewiem czy jest jakis domowy sposób żeby to usunąć?Proszę o pomoc w tej sprawie
Karinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:51   #453
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Kupiłam silnie słuszczający preparat z Ziaji Pro do zrogowaceń i powiem Wam dziewczyny, że mam stopki mięciutkie, nie czuje już stwardnień. Mam tez krem głeboko nawilżający. Do tego pumeks i jest ok!
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 23:13   #454
roxana883
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Pomocy!! Jak zregenerowac skóre, która po masci na odciski zrobila sie taka biala!? Posmarowalam(widocznie za duzo)odciski Rekordem Łuszczycy, po czym nakleilam plastry. Po 24h i ich zdjeciu skóra wokol odciskow i same odciski sa biale! wyglada strasznie! Co robic w sytuacji gdy nalozy sie o ustrojstwo na zdrową skórę?? Ratunku!
roxana883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 04:42   #455
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez roxana883 Pokaż wiadomość
Pomocy!! Jak zregenerowac skóre, która po masci na odciski zrobila sie taka biala!? Posmarowalam(widocznie za duzo)odciski Rekordem Łuszczycy, po czym nakleilam plastry. Po 24h i ich zdjeciu skóra wokol odciskow i same odciski sa biale! wyglada strasznie! Co robic w sytuacji gdy nalozy sie o ustrojstwo na zdrową skórę?? Ratunku!
u mnie jedynym ratunkiem bylo zerwanie tego wszystkiego, bo zadne smarowania nie pomagały, nic
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 22:07   #456
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

ja tez mam problem z wiecznie zminymi stopami i dlonmi. zaczyma mnie to jednak juz troche niepokoic czy nie sa to jakies powazniejsze problemy z krazeniem. na palcach u stop mam zgrubienia i osciski i dziwne poprzeczne bruzdy na paznokciach, czesto mi sinieja koniuszki. czy ktoras z Was ma podobne objawy? czy to moze byc wina problemow z krazeniem i do jakiego lekarza powinnam sie z tym udac?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:58   #457
Linijeczka123
Raczkowanie
 
Avatar Linijeczka123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Odciski, nagniotki, modzele i inne...

No cóż. Chciałabym prosić was o pomoc. Na obydwu nogach posiadam odciski na bokach dużych palców, mam także brzyyydkie, zrogowaciałe pięty. Co robić? Dodam jeszcze, że niestety nie stać mnie no to, by usunąć zrogowaciały naskórek u kosmetyczki, ani kupować drogich kremów. Może znacie jakieś, niedrogie, a dobre?
Linijeczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 08:57   #458
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Odciski, nagniotki, modzele i inne...

odcisk to inaczej nagniotek

kup sobie masc w tubce na odciski w aptece koszt 2-3zl, posmaruj te miejsca, z ktorymi masz problem najlepiej patyczkiem do uszu, zeby Ci skora z palcow nie schodzila, zostaw na noc, po paru dniach wymoczysz nogi i naskorek powinien schodzic, mozesz uzyc takiej tarki papierowej do stop

mozesz tez sprobowac kremow z mocznikiem, kolezanka ma taki http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p15641-Prop...ne_piety_40_ml i jest bardzo zadowolona
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:06   #459
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

dziewczyny, a ja mam taki problem, strasznie duzo skóry na palcach u stóp.
myslałam ze to moze grzybica, ale nie swędzi, nie jest to jakies zaawanowane i widoczne tylko jak stopy są mokre, takie białe płaty skóry, jakby grudki (feee) na sucho nic nie widac...troche pomaga tarka i peeling ale nie do końca... troche sie boje tego trzec, wolalabym jakąs masc, moze to odparzenia od noszenia ciepłych butów ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:03   #460
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

uppppp
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 08:43   #461
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
ja tez mam problem z wiecznie zminymi stopami i dlonmi. zaczyma mnie to jednak juz troche niepokoic czy nie sa to jakies powazniejsze problemy z krazeniem. na palcach u stop mam zgrubienia i osciski i dziwne poprzeczne bruzdy na paznokciach, czesto mi sinieja koniuszki. czy ktoras z Was ma podobne objawy? czy to moze byc wina problemow z krazeniem i do jakiego lekarza powinnam sie z tym udac?
mi też marzną stopy i dłonie. do tego są czerwone i szybko sinieją. mam zdiagnozowaną chorobę Rejno. biorę na nią Halidor.
niestety nie da się jej wrócić, a jedynie zahamować objawy.

mam nastomiast jeszcze jeden problem ze stopami od jakiegoś miesiąca. może dwóch. właściwie odkąd chodzę w kozakach. mam odparzenia - nogi mi się pocą, skóra wygląda jak po całym dniu w basenie i do tego mam dziwne "wygryzienia".
byłam u dermatologa i nakazał moczyć godzinę raz w tyg w nadmanganianie potasu i potem mocno nawilzać.
macie podobny problem?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 20:08   #462
Shaveef
Przyczajenie
 
Avatar Shaveef
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Hey dziewczyny
Mam takie pytanko
Jakies juz dwa lata temu na wędrówkę w góry ubrałam glany. Tak wiem to kiepski pomysł. Na piętach zrobiły mi się straszne bąble. Kilka dni później miałam przeprawę przez bagna i te bąble się namoczyly. Żadne opatrunki nie pomogły. Dzis mam w tym miejscu jakby zgrubiałam skórę no wiecie jest jej tam więcej a oprócz tego jest czerwona i bardzo sucha. To okropnie wygląda stosuje maść na odciski która sprawia ze skora z tego miejsca sie łuszczy ale po jakimś czasie i tak do wraca jakis pomysł?
Shaveef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:48   #463
renatka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez muchalucha1 Pokaż wiadomość
Jak skutecznie usunąć rdzeń (korzeń) nagniotka? Nagniotek zrobił mi się kilka tygodni temu (chyba przez złe buty i masę chodzenia w pracy, niestety), ot taki sobie odcisk z kropeczką w centrum, która przy naciśnięciu trochę bolała. Później się trochę powiekszył, zaczął bardziej dokuczać, więc poszłam do apteki i farmaceutka poleciła mi Maść na odciski (wspomniana wcześneij: koszt ok.3zł, mała tubka). Zabrałam się do roboty. Stosowałam maść wg zaleceń przez trzy-cztery dni (może za krótko?) dwa razy. Za pierwszym razem - nic nie zeszło. Za drugim razem nagniotek częściowo zszedł, tzn. w większości zeszła ta zgrubiała tkanka wkoło rdzenia. Samego rdzenia nie umiałam usunąć (zetrzeć się nie dało). Wczoraj znowu posmarowałam, tym razem sam rdzeń (bo wkoło już jest dość ładnie). Nie wiem, czy słusznie. Ten nagniotek zaczyna mi doskwierać, boli mnie przy każdym kroku, jak jest nacisk na korzeń!
Jak to się usuwa? Wszędzie pisze, że trzeba usunąć, ale jak? Proszę, pomóżcie.

Czy jeśli nie uda mi się tego samej usunąć, to jakaś pedikiurzystka będzie wiedziała, jak się z tym uporać?
Dziewczyny, proszę Was nie zabierajcie się za to same. To "chleb powszedni " kosmetyczek i pedikiurzystek. One w mig usuną te problemy z Waszych stóp, ustalą zasady pielęgnacji i to co najważniejsze- SYSTEMATYCZNOŚĆ. Problematyczna stopa wymaga specjalnej, systematycznej pielęgancji. Na prawdę nie warto eksperymentować samemu.
renatka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 20:27   #464
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

hej dziewczyny! Nie wiem jak to okreslic, ale moim problemem niegdys byly odciski na palcach przy paznokciu na drugim i trzecim palcu stopy. Teraz juz nie robia mi sie odciski, ale po tamtych zostaly takie gorki twarde , jakby narośl. Jak to usunąć?? Prosze pomozcie
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:52   #465
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 438
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

A ja miałam pęcherz na pięcie od nowych butów, który sam mi pękł a ja nie zauważyłam i teraz mi się nie chce zagoic rana a jest doslownie centymetr na centymetr:/ musze chodzic w klapkach bo wszystko mi o nią zahacza i boli:/ nie chce naklejac plastra bo nigdy nie wyschnie
madzia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:50   #466
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Od bardzo długiego czasu mecze sie z odgniotkami,takimi kulistymi naroslami na palcach stop,tuz na kostce pod paznokciem.Odparzanie nic nie daje,scinalam je ciagle ale rowniez-troszke skorki zetne a reszty sie nie da-jest bol,tak jakby to byla juz czesc mojego palca.Kiedys stosowalam plastry ale nic nie daly.Odciski owszem staly sie biale ale..znowuz kiedy chcialam je zdjac badz sciac to albo bolalo albo schodzila tylko czesc skorki...reszta pozostawala nienaruszona...Ostatnio bylam u pedukirzystki ona powiedziala,ze w zadnym wypadku nie moge ich scinac i ze mam odczekac az naskorek sie odnowi i przyjsc do niej ale i tak pozbywanie sie odciskow potrwa bardzo dlugo.

co o tym myslicie?
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:54   #467
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Witam.

Mam na palcu taki czerwony jakby odcisk ale to raczej blizna po nim bo kiedys probowalam go usunąć plymen i chyba mi zbyt wyzarło i zostal ślad i nie mam pojęcia jak moglabym to doprowadzic do zbladnięcia by bylo to jasniejsze - myslicie ze pomogloby cos na blizny??
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:05   #468
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

ja sie juz przyzwyczailam do tego ze ciagloe mam jakies odciski na pietach, co troche mam ogromne bable,szczerze mowiac to nie wiem czemu tak mi sie robi w kazych butach, czy to kwestia obuwia czy mojego chodu
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:13   #469
Electra14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Hey.
Moim problemem jest takie coś...hmmm...podobne do odcisku,też takiego "żółtego" koloru,jednak w tym odcisku w środku jest taka dziura.Chciałam to przebić,bo myślałam,że tak trzeba,ale kiedy wbijam tam igłę w środek to mnie wcale nie boli.Nie chce iść do lekarza,może to da usunąć się jakimiś plastrami.Błagam was,odpiscie mi jak najszybciej.

P.S. Kiedy na to naciskam w butach ( to jest na lewej nodze,ok. 2 cm. pod piątym palcem ),to mnie boli,że masakra.Chcę się tego wreszcie pozbyć.
__________________
Electra...

Edytowane przez Electra14
Czas edycji: 2009-05-21 o 21:16
Electra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 22:11   #470
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Ja mam chyba jakiegoś odciska na palcu. Co prawda już od dawien dawna ale ostatnio kupiłam sobie nowe buty. Są twarde i teraz mnie ten odcisk już boli. Mama kupiła mi plastry COMPEED. Wiecie czy może są dobre ?? Stosuję dopiero od 2 dni plasterki
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 15:23   #471
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

A ja tam nie wiem co mam,planuję się wybrać do dermatologa [czy do niego właśnie?] i cos z tym zrobić.Mam na zgięciu palca taką jakby zgrubiałą skórę,okrąglutką.Kiedyś stosowałam plastry [również te,które podała koleżanka wyżej] i po dwóch dniach biała skóra zeszła ,jest lepiej ale jednak lekkie zaczerwienienie jest no i ta okroglasc widac.W ogole stopy mam strasznie suche,co pogarsza stan i wyglad...;/

teraz kupiłam maść na odciski i inne takie ,po 2 dniach odciski zrobiły sie białe i odpadły..Teraz mam zamiast nich czerwone plamy..Jak mogę je wybielić?

Edytowane przez tulula1227
Czas edycji: 2009-05-28 o 10:04
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 22:01   #472
waterlilly
Przyczajenie
 
Avatar waterlilly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Witam drogie wizażanki
Nie chciałam zaczynać nowego wątku, dlatego piszę tutaj.
Dużo już czytałam na temat odcisków itp, ale mój problem jest trochę inny.
Kiedyś jak byłam na basenie to przecięłam sobie skórę na wysokości śródstopia, przy dużym palcu. Rana była dosyć głęboka. Jakiś czas po tym zdarzeniu skóra się nawarstwiła i wygląda to na odcisk. Byłam z tym u lekarza i dermatolog przepisał mi Verrumal. Smarowałam skórę tym dość długo, jednak nic to nie dało. Potrzebuję waszej opinii, co z tym zrobić? Czy nadaje się to do wycięcia laserowo? Może lepiej chirurgicznie?
Zdaję sobie sprawę z tego, że nic nie zastąpi opinii lekarza, ale może sama mogę jakoś zlikwidować to paskudztwo
__________________
"Gdybym mogła schowałabym Twoje oczy w swojej kieszeni... "
waterlilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:51   #473
Natas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Witam, mam problem, ponieważ pod dużym palcem (na stopie) mam chyba odparzenie, nie wiem dokladnie co to jest. Wsadziłem do wody ale to nie pomogło nie mogę chodzić. Nie wiem jak to leczyć, czy mógłby ktoś coś poradzić?

Edytowane przez Natas
Czas edycji: 2009-06-18 o 19:01
Natas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:33   #474
Mary Alice
Raczkowanie
 
Avatar Mary Alice
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 35
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

dziewczyny, w wielu przypadkach trzeba isc do dermatologa, ja jakies 3 lata temu miałam taki"odcisk". po roku meczenia sie poszłam do dermatologa. okazało sie, ze to jakas brodawka wirusowa i leczenie mozliwe było tylko krioterapią....nieziemski ból
lepiej od razu isc do lekarza, mozliwe, ze z takiego zwykłego odcisku urosnie taka brodawa, blee..
__________________
"Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne.."
Paulo Coelho
Mary Alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:11   #475
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

hej hej, ja z tym samym problemem. Dokładnie koleżanka mnie kiedyś oświeciła , że mam odciski na stopach, wystraszyłam sie i nawet nie było ich widać, do momentu aż nie posmarowałam ich maścia na odciski - teraz są duże , miękki i żółte w dodatku nie bolą ( w sumie nigdy nie bolały), stosuje maść już tydzień, a odciski są nadal duże i paskudne, nie mogę założyć sandałów - chodzę tylko w adidasach, paskudnie to wygląda. Nie wiem czy iść do dermatologa czy próbować to odrywać - ale z tym chyba będzie cieżko- te odciski są płaskie nie wystaja ponad skórę.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 20:20   #476
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

black-bubu dokładnie tak samo mam i ja. Płaskie zgrubienia na zgięciu dwóch palców.Smarowałam maścią,zrobiły się po 3 dniach białe,nie doczekałam się-oderwałam je sama,niestety wyglądały palce przez jakiś czas paskudnie.
Teraz znów smaruję.Poczekam aż same odpadną...
A na dworze tak ciepło...marzę o klapkach
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 23:24   #477
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

ja dziś wymoczyłam te nogi i tarłam intensywnie tarką, wyglądają nieco lepiej, ale zastanawia mnie jedno na nogach nie miałam praktycznie nic do momentu aż nie nałożyłam masci na odciski dopieor wtedy pokazały mi się ogromne żółte plamy i nie wiem czy to przez kwas salicylowy który był w maści czy miałam takie odciski a dopiero teraz wyszły na wierzch. Tulula a bolą Cię te odciski?
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:48   #478
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Nic nie boli.Pamiętam,że pojawiły mi się one od kiedy zaczęłam nosić buty na wysokim obcasie .Ostatnio noszę je coraz częściej to...pojawily sie malutkie czerwone plamki na innych palcach... Mam nadzieje,żez tego nie zrobią się "pseudo odciski" znów.
Obecnie 2 smaruję znowu maśćią na odciski.Nasmarowałam i calutki dzień chodzę w japonkach,żeby ta maść była non stop obecna.Biel się pojawia... Eh
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:08   #479
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

ja smarowałam na noc, i zakładałam skarpetki, chwilowo odstawiłam ta maść.
napisz potem jak tam rezultaty
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 23:11   #480
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

skarpetki? hmm..nie zmazuje ci sie ta maść? ja zawsze zwykle plasterki naklejalam...teraz tylko mi ich zabrakło
Napiszę napiszę .
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-15 13:37:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.