Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-30, 14:28   #31
Choo Choo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin city :)
Wiadomości: 37
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

nie miałam tego tuszu, jednak ogladalam go w drogerii i szczerze mówiąc się nie zdziwię, jeśli wszystkie fanki avril lavigne, 'tró punkówy' i 'tró emosy' będą go musiały mieć. to opakowanie...
a nim samym się maźnęłam i daje dość delikatny efekt.
nie kupię.
Choo Choo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:50   #32
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Choo Choo Pokaż wiadomość
nie miałam tego tuszu, jednak ogladalam go w drogerii i szczerze mówiąc się nie zdziwię, jeśli wszystkie fanki avril lavigne, 'tró punkówy' i 'tró emosy' będą go musiały mieć. to opakowanie...
Tak samo pomyślałam Swoją drogą Maybelline wypuścił niedawno kolejną wariację Volume Express - też w czarno-różowym opakowaniu...
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:51   #33
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Choo Choo Pokaż wiadomość
nie miałam tego tuszu, jednak ogladalam go w drogerii i szczerze mówiąc się nie zdziwię, jeśli wszystkie fanki avril lavigne, 'tró punkówy' i 'tró emosy' będą go musiały mieć. to opakowanie...
a nim samym się maźnęłam i daje dość delikatny efekt.
nie kupię.
nie jestem fanka avril lavigne ani nie preferuje stylu emo czy czegos podobnego jednak opakowanie mi sie podoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 17:42   #34
Choo Choo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin city :)
Wiadomości: 37
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie jestem fanka avril lavigne ani nie preferuje stylu emo czy czegos podobnego jednak opakowanie mi sie podoba
nie napisalam ze kazdy kto go ma jest taki i owaki przeciez, to zupelnie co innego po prostu firma wiedziala co robi, bo by nie wzbudzil takiego zainteresowania wsrod mlodych dziewczyn gdyby nie to opakowanie, prawda? chodzę do gimnazjum i coś o tym wiem.
Choo Choo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 19:47   #35
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

przeciez to normalne, że produkty 'ubiera' się w opakowania takie, jakie najbardziej przykują uwagę targetu Nie odkryłaś nic nowego
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:06   #36
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hmm.... mnie interesuje dlaczego nie ma mojej recenzji ??
Napisałam pierwszą recenzję dla tego tuszu i zniknęła
Dlaczego ??
Też mi się to zdarzyło...I recenzja też była dośc długo, a później zniknęła.. (pamiętam że był to korektor MF).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie jestem fanka avril lavigne ani nie preferuje stylu emo czy czegos podobnego jednak opakowanie mi sie podoba

Ja również, a mi sie podoba Z tym, że nie dla opakowania się nim zainteresowałam, bardziej nazwą No ale później jeszcze sprawdziłam recenzje i tu podpytałam wizażanki

PS. Chociaż bardzo podoba mi sie piosenka AL "When you're gone"


Odnośnie tuszu- dalej go uzywam i jest ok, chociaż ponownie chyba juz go nie kupię. Wole jednak szczoteczki.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:08   #37
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hmm.... mnie interesuje dlaczego nie ma mojej recenzji ??
Napisałam pierwszą recenzję dla tego tuszu i zniknęła
Dlaczego ??
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie tez cos takiego zdarzylo i nie wiem dlaczego...pewnie sie juz nie dowiem bo nie mam pojecia co zrobilam zle ze sie nie zapisala chyba musisz napisac jeszcze raz
Ja tez tak miałam-i to nie raz ale ostatnio napisałam też pierwszą recenzje masła bursztynowego z Ziaji i po jakimś czasie zniknęła-ale już wiem dlaczego używałam go tylko tydzień...i tak tez wpisałam-a żeby wystawić recenzje trzeba kosmetyku używać przez miesiąc-co do pielęgnacyjnych, i minimum przez tydzień co do kolorowych...
Może też dlatego Wasze recenzje znikneły...ja sie nie zraziłam i napisałam drugą odczucia takie same jak po tygodniu stosowania-ale używałam juz prawie miesiąc i tak tez wpisałam

A co do tuszu-opakowanie śliczne i z tego co piszecie tusz też fajny, wiec gdybym dziś nie dostała super lash z maybeline pewnie bym kupiła jeszcze w takiej cenie-a nigdy nie używałam żadnego "gumowego" no
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 20:10   #38
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja tez tak miałam-i to nie raz ale ostatnio napisałam też pierwszą recenzje masła bursztynowego z Ziaji i po jakimś czasie zniknęła-ale już wiem dlaczego używałam go tylko tydzień...i tak tez wpisałam-a żeby wystawić recenzje trzeba kosmetyku używać przez miesiąc-co do pielęgnacyjnych, i minimum przez tydzień co do kolorowych...
Może też dlatego Wasze recenzje znikneły...ja sie nie zraziłam i napisałam drugą odczucia takie same jak po tygodniu stosowania-ale używałam juz prawie miesiąc i tak tez wpisałm

Ja używałam korektora jakoś poł roku Więc "mój" powód musiał być jakiś inny... Ale trochę to bez sensu- jeśli kogoś np piecze skóra po pierwszym uzyciu, wyskoczyły mu krosty...To dalej ma go uzywać, aby napisać sprawiedliwą recenzję?

Kończę off topować
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 05:58   #39
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja tez tak miałam-i to nie raz ale ostatnio napisałam też pierwszą recenzje masła bursztynowego z Ziaji i po jakimś czasie zniknęła-ale już wiem dlaczego używałam go tylko tydzień...i tak tez wpisałam-a żeby wystawić recenzje trzeba kosmetyku używać przez miesiąc-co do pielęgnacyjnych, i minimum przez tydzień co do kolorowych...
Może też dlatego Wasze recenzje znikneły...ja sie nie zraziłam i napisałam drugą odczucia takie same jak po tygodniu stosowania-ale używałam juz prawie miesiąc i tak tez wpisałam

A co do tuszu-opakowanie śliczne i z tego co piszecie tusz też fajny, wiec gdybym dziś nie dostała super lash z maybeline pewnie bym kupiła jeszcze w takiej cenie-a nigdy nie używałam żadnego "gumowego" no
hym ja tez wystawialam drugi raz zeby nie bylo ale nie wiem czy sie zachowaly no mi sie najbardziej podoba wlasnie opakowanie i chetnie bym sie na niego skusila ale skoro dziewczyny pisze ze daje naturalny efekt to narazie podziekuje bo szukam czegos z wiekszym kopem

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7071641]Ja używałam korektora jakoś poł roku Więc "mój" powód musiał być jakiś inny... Ale trochę to bez sensu- jeśli kogoś np piecze skóra po pierwszym uzyciu, wyskoczyły mu krosty...To dalej ma go uzywać, aby napisać sprawiedliwą recenzję?

Kończę off topować [/quote]

ja kiedys czytalam ze ktos uzywal tylko probki wiec to tydzien pewnie tez nie byl

ciekawe za ile na rynek wyskoczy jakis nowy tusz ktory tym razem bedzie dawal efekt takich prawdziwych sztucznych rzes?
ja mam 2 z gumowa szczoteczka i powiem ze fajne sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 06:45   #40
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Moj Masterpiece MAX ma gumową szczotę i jest extra Rzęsy mam po nim jak teatralne
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:34   #41
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Ja tego tuszu uzywam juz jakis czas, fajnie rozdziela ale nie wydluza niestety... Szkoda bo efekt fajny ale takie krotkie te rzesy
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 12:38   #42
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja tego tuszu uzywam juz jakis czas, fajnie rozdziela ale nie wydluza niestety... Szkoda bo efekt fajny ale takie krotkie te rzesy

Mi wydłuża, za pierwszym razem nawet mi podkręcił- ale tylko wtedy..Nie wiem jak to zrobiłam A szkoda Za to czasem lubi skleić, te rzęsy bardziej po wewnętrznej stronie (nie wiem czy zostanie to dobrze zrozumiane ).

PS. Zaczynam się zastanawiac co z moim MF MM było nie tak Mój był taki wodnisty i wogole nie pogrubiał... A tu dziewczyny zachwalają ciągle...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:48   #43
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Moj Masterpiece MAX ma gumową szczotę i jest extra Rzęsy mam po nim jak teatralne
no ja tez mam MM z MF i niby jest dobry ale i tak bede szukala czegos lepszego
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7076501]Mi wydłuża, za pierwszym razem nawet mi podkręcił- ale tylko wtedy..Nie wiem jak to zrobiłam A szkoda Za to czasem lubi skleić, te rzęsy bardziej po wewnętrznej stronie (nie wiem czy zostanie to dobrze zrozumiane ).

PS. Zaczynam się zastanawiac co z moim MF MM było nie tak Mój był taki wodnisty i wogole nie pogrubiał... A tu dziewczyny zachwalają ciągle... [/quote]
no ja moge go pochwalic w polowie ladnie wydluza i podkreca ale dla mnie to i tak nie ten jedyny tusz zreszta nie kazdy jest zadowolony ale warto wyprobowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:09   #44
Choo Choo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin city :)
Wiadomości: 37
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
przeciez to normalne, że produkty 'ubiera' się w opakowania takie, jakie najbardziej przykują uwagę targetu Nie odkryłaś nic nowego
no pewnie... tylko napisałam swoje odczucia na widok tego tuszu, nie każdy musi się z nim zgadzac lub kąśliwie odpowiadac
koncze wypowiadanie sie w tym temacie.
Choo Choo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 22:08   #45
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

kliknelam ten kolor Midnight, zobaczymy co to za cudo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:21   #46
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

kupiłam go dzisiaj, opakowanie faktycznie ładne jutro przetestuję i zdam relację, ale widzę, że zbiera dobre opinie.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:22   #47
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

A ja bym chciała, ale na razie czarnego nie spotkałam potrzebuję pogrubiającego, bo rzęsy mam długie.. I taki Define-A-Lash nie zdaje u mnie egzaminu, bo mam takie cieniutkie
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 17:24   #48
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Define a lash mi sklejał rzęsy- to pierwszy gumkowy tusz który tak zrobił.
Glam'eyes Midnight to bardzo głęboka czerń, dobrze rozdziela, na razie mało pogrubia, ale z czasem powinien się wyrobić więc zostaje u mnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:06   #49
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Mnie ten tusz odpowiada w 100% i przy nim zostanę na dłużej,
Rewelacyjny jest, super podkreśla rzęsy, rozdziela, wydłuża, pogrubia i maluje każdą rzęsę, nawet tę najmniejszą, a to dzięki chudej i długiej szczoteczce - grzebykowi
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 21:24   #50
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Kupiłam ten tusz zachęcona ceną w drogerii A'propos (16zł z groszami) i szczoteczką która przypomina szczoteczkę tuszu Wonder Oriflame(a raczej jej podwójną hybrydę) Tusz okazał się dobry, ale nie rewelacyjny. Kiedy długo modeluję rzęsy efekt jest dość spktakularny, jednak do szybkiego malowania też się nadaje. Nie skleja tak jak szczoteczka z włoskami. Mimo, że jest świeży (nie lubię świeżego tuszu) to spisuje się dobrze. Opakowanie jest fajne, bardzo mi odpowiada, mimo, że nie jestem żadną punkówą ni emo

Aż żałuję, że eyeliner z tej serii jest tylko w kolorze fiołkowego fioletu, bo bym się skusiła(kosztował 13zł)
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:37   #51
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

ja bym się nawet na eyliner skusiła tylko nie otrafię się nimi posługiwać
Czy on ma sztywny pędzelek??
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:58   #52
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
ja bym się nawet na eyliner skusiła tylko nie otrafię się nimi posługiwać
Czy on ma sztywny pędzelek??

Ma klasyczny, miękki pędzelek. Posługiwania się eyelinerem z pewnością szybciutko się nauczysz, tylko parę prób i będzie świetnie Dla mnie teraz łatwiejsze jest posługiwanie sie eyelinerem niż malowanie kredką, a efekt jest znacznie lepszy.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:52   #53
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

przetestowałam ten tusz i bardzo mi się podoba świetnie rozdziela rzęsy, wydłuża je - niestety nie pogrubia - i łatwo jest nim pomalować rzęsy bez upaćkania się albo grudek. ogólnie warto spróbować ja na pewno zużyję do końca.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 11:21   #54
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Ja kupiłam wczoraj i dzisiaj będę testować Opakowanie naprawdę ma fajne Jeszcze nigdy nie mialam tuszu z gumową szczoteczką więc akurat wypróbuję. Jest niedrogi więc nie takie duże ryzyko
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 11:23   #55
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Kupiłam go około miesiąc temu za 19,99 zł odcień ciemno brązowy. Jest rewelacyjny. Jego szczoteczka idealnie wydłuża rzęsy nie sklejając ich. Kolorek odpowiada mi, nie wygląda sztucznie. Nie osypuje się i nie rozmazuje. Super. Polecam.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 11:41   #56
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Ja co prawda go nie mam, ale wydaje mi się czy ma bardzo podobną szczoteczkę do VolumeMetrix-a Astor?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:42   #57
jola777
Przyczajenie
 
Avatar jola777
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 21
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

mam ten tusz od kilku dni zapłaciłam19,90 i jak dla mnie jest rewelacyjnyidealnie rozdziela i wydłuza rzęsy nie skleja a to najważniejsze po 2krotnym pomalowaniu mam śliczne firanki choć do takich szczoteczek trzeba mieć wprawe delikatnie dociskając kierunek zygzaka i jest świetnie
jola777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:49   #58
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Można powiedzieć
u rimmela szczoteczka ma 4 "strony" a nie jedną, z tym, że: 2 strony są cieńsze a pozostałe 2 grubsze niż ta jedna u Astora
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 15:52   #59
grieta negra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zamawiałyście może z allegro wersję w kolorze Midnight Black? Chciałabym zamówić, jeśli to jest jakaś mocniejsza czerń, ale sprzedawca odpisał tylko że to czarny i boje się, że on ma np. jakieś drobinki albo jest grafitowy Na niemieckiej stronie jest podany kolor ale ja nei widzę różnicy
http://www.rimmellondon.com/DE/produ...dProducts.aspx


HEJ! ja jestem tu nowa i tak sobie czytam bo zastanawiam sie nad tym tuszem....rzyrafko! ja weszlam na ta strone i widze różnice!!!
ten tusz czarny czarny ti jak go troche rozetrzesz idzie w brąz
natomiast ten
Midnight Black jest czarny ale idzie w fiolet.-wydaje mi sie głebszy w kolorze
pozdrawim
grieta negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:14   #60
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: Nowy tusz Rimmel GLAM'EYES

ja mam ten tusz, bo chciałam sobie kupić jakiegoś gumowca
no i powiem tak- czerń jest ładna, tusz się trochę trudno zmywa, ale... moje rzęsy niestety skleja, tzn. czasami na szczoteczce są jakieś grudki
może być to wina, że mam czasami "krzywo" ustawione rzęsy, co nie zmienia faktu, że najpierw maluję, a potem rozczesuję szczoteczką
ogólnie nie jest zły, ale będę dalej szukać mojego ideału (jak juz zużyję ten tusz)
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.